Best soccer predictions & tips!

Thursday 11. October 2018 | 13:08 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
10:00  

MC Alger U21 - NA Hussein Dey U21

 
U21 League  vs  
H
2 - 1
W
W
W
D
D
 
W
L
W
W
D
 
 
10:00  

Olympique Medea U21 - MC Oran U21

 
U21 League  vs  
Away
1 - 0
L
W
D
D
L
 
L
L
W
W
W
 
 
12:00  

Hong Kong - Thailand

 
Friendly . National Teams  vs  
D
0 - 1
W
W
L
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
12:00  

Feyenoord Reserve - NAC Reserve

 
Reserve League  vs  
Home
1 - 0
W
D
W
L
D
 
L
W
L
W
W
 
 
13:00  

Partizan Bardejov - Spartak Trnava

 
Cup  vs  
Away
0 - 5
L
L
L
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
13:00  

Wolfsburg - Magdeburg

 
Club Friendly  vs  
Home
1 - 1
W
L
D
D
L
 
D
L
D
D
W
 
 
13:00  

Poland U19 - FYR Macedonia U19

 
Friendly . National Teams U19  vs  
Home
4 - 3
L
D
L
W
L
 
W
D
L
L
W
 
 
13:30  

Croatia U19 - Turkey U19

 
Friendly . National Teams U19  vs  
H
1 - 4
W
D
L
W
L
 
D
W
L
L
L
 
 
13:45  

ES Setif U21 - Constantine U21

 
U21 League  vs  
Home
4 - 0
D
W
D
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
14:00  

Israel U21 - Ireland U21

 
UEFA . Euro U21 Championship  vs  
D
3 - 1
W
L
L
L
D
 
L
W
W
D
L
 
 
14:00  

Olympique Medea - MC Oran

 
1. Division  vs  
D
1 - 1
D
L
W
D
D
 
D
W
W
W
L
 
 
14:00  

Vyskov - Viktoria Plzen

 
Cup  vs  
Away
1 - 5
D
D
L
D
W
 
W
L
W
L
W
 
 
14:00  

Portugal U20 - Switzerland U20

 
U20 Elite League  vs  
D
1 - 1
D
W
W
D
W
 
W
D
L
L
L
 
 
14:30  

Congo - Liberia

 
CAF . African Cup of Nations  vs  
D
3 - 1
W
W
D
D
D
 
D
L
L
D
 
 
14:30  

Shahin Bushehr - Oxin Alborz

 
Azadegan League  vs  
H
1 - 0
L
W
 
D
W
W
L
D
 
 
14:50  

Karun Arvand Khorramshahr - Shahrdari Mahshahr

 
Azadegan League  vs  
H
0 - 0
D
L
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Girona - Toulouse

 
Club Friendly  vs  
Home
0 - 1
W
W
D
L
D
 
W
D
D
L
D
 
 
15:00  

Portugal U19 - England U19

 
Friendly . National Teams U19  vs  
H
1 - 4
W
L
W
W
W
 
L
W
D
L
L
 
 
15:30  

Usti nad Labem - Vitkovice

 
Druha Liga  vs  
Home
2 - 1
W
L
L
L
L
 
W
D
L
W
W
 
 
15:30  

Babelsberg - Hertha Berlin

 
Club Friendly  vs  
Away
1 - 4
L
L
D
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
16:00  

Belarus U21 - Czech Republic U21

 
UEFA . Euro U21 Championship  vs  
A
1 - 0
W
L
D
D
L
 
L
W
W
W
L
 
 
16:00  

Kuwait - Lebanon

 
Friendly . National Teams  vs  
A
1 - 0
D
L
L
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Poland U20 - Czech Republic U20

 
U20 Elite League  vs  
A
3 - 0
L
D
W
L
L
 
W
D
W
L
L
 
 
16:15  

Bahrain - Syria

 
Friendly . National Teams  vs  
H
0 - 1
L
D
W
D
D
 
D
D
D
D
L
 
 
16:30  

Liechtenstein U21 - Portugal U21

 
UEFA . Euro U21 Championship  vs  
Away
0 - 9
L
L
L
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
16:30  

Italy U21 - Belgium U21

 
Friendly . National Teams U21  vs  
D
0 - 1
W
L
D
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:45  

ES Setif - Constantine

 
1. Division  vs  
Home
2 - 0
D
D
L
L
W
 
W
W
D
W
D
 
 
16:45  

Iceland U21 - Northern Ireland U21

 
UEFA . Euro U21 Championship  vs  
H
0 - 1
W
L
D
W
L
 
W
D
L
D
W
 
 
17:00  

Albania U21 - Spain U21

 
UEFA . Euro U21 Championship  vs  
Away
0 - 1
L
W
D
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

IFK Hassleholm - Nosaby

 
Division 2  vs  
Home
0 - 5
L
L
D
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
17:00  

RS Waasland-Beveren - FC Koln

 
Club Friendly  vs  
D
0 - 3
L
D
D
W
D
 
L
W
W
W
L
 
 
17:30  

Turkey - Bosnia-Herzegovina

 
Friendly . National Teams  vs  
Home
0 - 0
D
W
D
D
W
 
D
D
W
W
W
 
 
17:45  

Argentina - Iraq

 
Friendly . National Teams  vs  
D
4 - 0
W
D
L
W
D
 
W
W
D
W
D
 
 
18:00  

England U20 - Italy U20

 
U20 Elite League  vs  
D
2 - 1
D
W
W
W
L
 
L
L
D
W
W
 
 
18:30  

Atarfe Industrial - Real Jaen CF

 
Tercera Division  vs  
Away
1 - 2
D
D
L
W
W
 
D
D
 
 
18:30  

CD Cabecense - Cordoba II

 
Tercera Division  vs  
Away
3 - 3
D
L
 
W
W
L
W
W
 
 
18:45  

Faroe Islands - Azerbaijan

 
UEFA Nations League  vs  
D
0 - 3
D
D
W
W
L
 
W
L
W
D
D
 
 
18:45  

Wales - Spain

 
Friendly . National Teams  vs  
Away
1 - 4
L
D
W
L
W
 
D
W
D
W
W
 
 
18:45  

England U21 - Andorra U21

 
UEFA . Euro U21 Championship  vs  
Home
7 - 0
W
W
W
D
W
 
L
D
L
L
L
 
 
18:45  

Lithuania - Romania

 
UEFA Nations League  vs  
Away
1 - 2
L
L
W
L
L
 
W
W
W
D
D
 
 
18:45  

Ciudad de Torredonjimeno - UD San Pedro

 
Tercera Division  vs  
Home
1 - 1
L
W
L
L
D
 
W
L
W
L
L
 
 
19:00  

France - Iceland

 
Friendly . National Teams  vs  
Home
2 - 2
W
W
W
D
W
 
L
D
D
L
L
 
 
23:30  

USA - Colombia

 
Friendly . National Teams  vs  
D
2 - 4
L
D
L
L
W
 
D
L
W
D
D
 
 
Thursday 11. October 2018 | 13:08 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Toronto Raptors - Brooklyn Nets

 
NBA  vs  
Home
118 - 91
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
02:30  

Miami Heat - New Orleans Pelicans

 
NBA  vs  
Home
140 - 128
W
W
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
03:00  

Boca Juniors - San Lorenzo

 
Torneo Super 20  vs  
Away
79 - 85
L
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
03:00  

Chicago Bulls - Indiana Pacers

 
NBA  vs  
Away
104 - 89
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
04:00  

La Union - Regatas

 
Torneo Super 20  vs  
Home
93 - 81
L
L
L
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
05:00  

Portland Trail Blazers - Phoenix Suns

 
NBA  vs  
Home
116 - 83
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
09:20  

New Zealand Breakers - Brisbane Bullets

 
NBL  vs  
Home
73 - 86
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
11:50  

Adelaide - Perth

 
NBL  vs  
Home
91 - 99
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
13:05  

Niigata - Akita

 
B.League  vs  
Home
84 - 74
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
14:00  

Irkutsk - University-Ugra

 
Super League  vs  
Home
76 - 68
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:30  

Novosibirsk - Yekaterinburg

 
Super League  vs  
Home
84 - 67
L
L
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
17:00  

Nadezhda W - Cukurova Univ. W

 
Euroleague Women  vs  
Home
76 - 74
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
18:00  

BC Samara - Khimki-Podmoskovie

 
Super League  vs  
Home
87 - 53
L
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
18:30  

Salon Vilpas - BC Nokia

 
Korisliiga  vs  
Home
75 - 69
L
L
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
18:30  

PeKa W - Tapiolan Honka W

 
Korisliiga Women  vs  
A
74 - 69
W
L
W
L
W
 
W
W
L
 
 
19:30  

Bakken Bears - Randers

 
Basketligaen  vs  
Home
109 - 74
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
19:30  

Artego Bydgoszcz W - AZS Poznan W

 
Energa Basket Liga Women  vs  
Home
92 - 75
W
W
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:45  

KK Krka Novo mesto - Petrol Olimpija

 
Liga Nova KBM  vs  
H
91 - 69
W
W
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
20:00  

CSKA Moscow - Barcelona

 
Euroleague  vs  
Home
95 - 75
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
20:30  

Zwolle - Rotterdam

 
DBL  vs  
Home
85 - 48
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
21:00  

Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv

 
Euroleague  vs  
Home
89 - 84
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
21:00  

Dukes - Den Helder

 
DBL  vs  
Home
91 - 70
W
L
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
21:30  

Bayern - Anadolu Efes

 
Euroleague  vs  
Home
71 - 90
L
W
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
22:00  

Real Madrid - Darussafaka

 
Euroleague  vs  
Home
109 - 93
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
Thursday 11. October 2018 | 13:08 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
01:00  

Bolt A. - Altamirano C.

 
Fairfield Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
04:00  

Ratiwatana Sa./Rungkat C. - Kokkinakis T./Reid M.

 
Fairfield Challenger Men Doubles (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
05:30  

Paul T. - Harris G.

 
Fairfield Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
L
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
07:30  

Han X.Y./Jurak D. - Adamczak M./Moore J.

 
WTA Tianjin Doubles (hard)  vs  
Home
1 - 2
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
08:00  

Zhang Y. - Garcia C.

 
WTA Tianjin (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
08:00  

Jarry N. - Edmund K.

 
ATP Shanghai (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
08:00  

De Minaur A. - Zverev A.

 
ATP Shanghai (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
08:00  

Klaasen R./Venus M. - McLachlan B./Struff J-L.

 
ATP Shanghai Doubles (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
08:00  

Cako J./Thombare P. - Dzalamidze N./Kudermetova V.

 
WTA Tianjin Doubles (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
09:00  

Gerasimov E. - Bourgue M.

 
Tashkent Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
09:30  

Cepelova J. - Mertens E.

 
WTA Tianjin (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
09:30  

Anderson K. - Tsitsipas S.

 
ATP Shanghai (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
10:00  

Gavrilova D. - Niculescu M.

 
WTA Hong Kong (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
10:00  

Cecchinato M. - Djokovic N.

 
ATP Shanghai (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
10:00  

Kichenok N./Rodionova An. - Jakupovic D./Voracova R.

 
WTA Hong Kong Doubles (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
L
W
 
L
L
L
 
 
10:00  

Karlovskiy E. - Kamke T.

 
Tashkent Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
10:30  

Auger-Aliassime F. - Istomin D.

 
Tashkent Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
W
L
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
11:00  

Querrey S. - Nishikori K.

 
ATP Shanghai (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
11:00  

Peralta J./Zeballos H. - Cabal J./Farah R.

 
ATP Shanghai Doubles (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
11:00  

Roumane R. - Barranco C. J.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
11:00  

Correia J. - Mardones B.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
11:30  

McHale C. - Wang Q.

 
WTA Hong Kong (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:30  

Kerkhove L. - Zhang S.

 
WTA Hong Kong (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
12:00  

Doi M. - Bacsinszky T.

 
WTA Tianjin (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
12:00  

Krejcikova B. - Boulter K.

 
WTA Tianjin (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
W
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
12:00  

Giannessi A. - De Schepper K.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
12:00  

Erdbories T. - Rosenkranz M.

 
ITF Bad Salzdetfurth Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
12:00  

Binding J. - Celikbilek A.

 
ITF Bad Salzdetfurth Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
L
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
12:00  

Krawietz K. - Moraing M.

 
Ortisei Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
12:00  

Martinez P. - Kuzmanov D.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
12:00  

Giustino L. - Kuhn N.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
12:00  

Basic M. - Majchrzak K.

 
Tashkent Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
12:30  

Gojowczyk P. - Ebden M.

 
ATP Shanghai (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
12:30  

Sanchez Izquierdo N. - Mora M.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
12:30  

Johansson-Holm J. - Gigounon G.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
13:00  

Federer R. - Bautista-Agut R.

 
ATP Shanghai (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
13:30  

Otte O. - Berankis R.

 
Ortisei Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
L
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
13:30  

Gutierrez-Ferrol S. - Baldi F.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Krutykh O. - Ursu V.

 
ITF Bad Salzdetfurth Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
13:30  

Torebko P. - Martinez M. N.

 
ITF Santa Margherita Di Pula 13 Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:30  

Raspudic F. - Nagy P.

 
ITF Santa Margherita Di Pula 13 Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
13:30  

Rizzuti G. - Berrettini J.

 
ITF Santa Margherita Di Pula 13 Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
13:30  

Sude J. - Dalla Valle E.

 
ITF Santa Margherita Di Pula 13 Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
13:30  

Giacalone O. - Bonadio R.

 
ITF Santa Margherita Di Pula 13 Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
13:30  

Viola M. - Zekic M.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:30  

Carballes Baena R. - Tatlot J. S.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
13:30  

Fayziev S./Karimov J. - Margaroli L./Weissborn T-S.

 
Tashkent Challenger Men Doubles (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
14:00  

Svitolina E. - Hibino N.

 
WTA Hong Kong (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Boluda-Purkiss C. - Salman O.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:00  

Tashi V. - Martin Tiffon P.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Korovin M. - Giner M.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
15:00  

Alexandrova E. - Larsson J.

 
WTA Linz (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
W
L
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Pliskova Kr. - Strycova B.

 
WTA Linz (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
15:00  

Balzerani R. - Dischinger E.

 
ITF Santa Margherita Di Pula 13 Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Haim M. - Leite W.

 
ITF Santa Margherita Di Pula 13 Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
15:00  

Trungelliti M. - Wang T.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
W
W
 
W
L
L
L
 
 
15:30  

Brown D. - Novak D.

 
Ortisei Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
15:30  

Chepelev A. - Nikles J.

 
ITF Riba - Roja de Turia Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
16:00  

Bambridge L./OMara J. - Gille S./Vliegen J.

 
Ortisei Challenger Men Doubles (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
L
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
16:30  

Wessels L. - Ehrat S.

 
ITF Bad Salzdetfurth Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Gasparyan M. - Bertens K.

 
WTA Linz (hard)  vs  
Away
2 - 1
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Andreozzi G. - Serdarusic N.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
17:00  

Garin Ch. - Londero J. I.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
17:00  

Giraldo S. - Berlocq C.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Coria F. - Hernandez-Fernandez J.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Humbert U. - Halys Q.

 
Ortisei Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
17:30  

Robredo T. - Sousa P.

 
Barcelona Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:00  

Bencic B./Haas B. - Flipkens K./Larsson J.

 
WTA Linz Doubles (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
18:30  

Silva D. R. - Delbonis F.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

Gomez E. - Krstin P.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Lorenzi P. - Melzer G.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
L
W
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Elias G. - Melzer J.

 
Santo Domingo Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:30  

Petkovic A. - Maria T.

 
WTA Linz (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
W
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
19:30  

Sinner J. - Lestienne C.

 
Ortisei Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
21:00  

Mladenovic K. - Babos T.

 
WTA Linz (hard)  vs  
Away
2 - 1
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
22:00  

Wolf J. - Rubin N.

 
Fairfield Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
L
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
23:00  

Menendez-Maceiras A. - De Bakker T.

 
Fairfield Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
23:30  

Fratangelo B. - Koepfer D.

 
Fairfield Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
Thursday 11. October 2018 | 13:08 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

Ottawa 67s - Kingston Frontenacs

 
OHL  vs  
Home
4 - 1
W
D
L
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
02:05  

Binghamton - Hartford Wolf Pack

 
AHL  vs  
H
5 - 3
L
W
L
D
W
 
D
L
W
W
W
 
 
02:05  

Rochester Americans - Syracuse Crunch

 
AHL  vs  
D
6 - 3
W
L
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
02:07  

Soo Greyhounds - Flint Firebirds

 
OHL  vs  
Home
4 - 1
W
D
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
02:30  

Gatineau Olympiques - Moncton Wildcats

 
QMJHL  vs  
H
2 - 2
L
L
W
D
W
 
W
L
L
W
W
 
 
02:30  

Rimouski Oceanic - Chicoutimi Sagueneens

 
QMJHL  vs  
Home
4 - 5
L
W
W
W
W
 
W
W
W
D
D
 
 
02:30  

Ottawa Senators - Philadelphia Flyers

 
NHL  vs  
D
4 - 7
W
W
D
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
03:00  

Washington Capitals - Vegas Golden Knights

 
NHL  vs  
D
5 - 2
W
D
W
W
D
 
W
W
L
D
L
 
 
04:00  

Lethbridge Hurricanes - Regina Pats

 
WHL  vs  
H
4 - 2
W
W
L
L
D
 
L
L
L
W
L
 
 
05:00  

Portland Winterhawks - Edmonton Oil Kings

 
WHL  vs  
Home
8 - 2
D
W
W
W
W
 
W
W
L
D
L
 
 
05:00  

San Jose Barracuda - Bakersfield Condors

 
AHL  vs  
D
2 - 2
W
L
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
05:00  

Anaheim Ducks - Arizona Coyotes

 
NHL  vs  
D
2 - 2
W
W
W
W
D
 
L
D
W
L
L
 
 
05:05  

Kelowna Rockets - Seattle Thunderbirds

 
WHL  vs  
Away
6 - 9
L
W
L
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
09:00  

Krasnoyarsk W - St. Petersburg W

 
WHL Women  vs  
H
1 - 0
L
L
L
D
W
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Omskie Yastreby - Altay

 
MHL  vs  
Home
5 - 3
W
L
D
W
D
 
D
L
L
L
L
 
 
14:30  

Salavat Ufa - Tractor Chelyabinsk

 
KHL  vs  
A
5 - 0
W
L
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
15:30  

Kazzinc-Torpedo - Krasnoyarsk

 
VHL  vs  
Home
8 - 3
L
L
L
L
D
 
D
D
L
D
L
 
 
16:00  

Belye Medvedi - Snezhnye Barsy

 
MHL  vs  
Home
2 - 2
W
W
L
W
W
 
W
L
L
L
D
 
 
16:00  

Karaganda - Metallurg Novokuznetsk

 
VHL  vs  
H
4 - 4
W
L
D
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:30  

Avto - Reaktor

 
MHL  vs  
Home
6 - 2
W
W
W
W
L
 
L
W
D
L
W
 
 
17:00  

Gornyak Rudny - Pavlodar

 
Championship  vs  
H
3 - 4
L
L
L
L
L
 
W
W
W
D
L
 
 
17:00  

Temirtau - Kazzinc-Torpedo 2

 
Championship  vs  
H
2 - 2
W
W
W
D
W
 
W
L
W
W
W
 
 
17:00  

Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi

 
MHL  vs  
Home
5 - 1
W
W
W
W
D
 
L
L
L
D
D
 
 
17:00  

Tyumensky Legion - Sibirskie Snaipery

 
MHL  vs  
Away
2 - 1
L
L
D
D
D
 
L
D
L
L
D
 
 
17:00  

MHC Spartak - Tayfun

 
MHL  vs  
Home
7 - 0
L
L
W
W
L
 
D
W
L
L
L
 
 
17:00  

Perm - Penza

 
VHL  vs  
D
2 - 2
L
L
L
L
W
 
W
L
W
L
D
 
 
17:00  

Tornado W - Gornyi W

 
WHL Women  vs  
Home
8 - 2
W
W
W
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
18:00  

Loko - Krasnaya Armiya

 
MHL  vs  
A
2 - 3
W
D
L
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Russkie Vityazi - HC Riga

 
MHL  vs  
Home
6 - 1
W
W
L
L
W
 
W
D
D
W
L
 
 
18:00  

Izhevsk - Bars

 
VHL  vs  
H
0 - 2
L
W
W
L
D
 
W
W
W
L
L
 
 
18:30  

IFK Helsinki - TPS Turku

 
Liiga  vs  
H
2 - 2
W
D
D
L
W
 
W
W
L
D
W
 
 
18:30  

JYP - Karpat

 
Liiga  vs  
H
0 - 1
L
L
D
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

Lukko - Hameenlinna

 
Liiga  vs  
D
1 - 4
W
D
L
W
L
 
L
D
L
D
W
 
 
18:30  

Almaz - HC MVD

 
MHL  vs  
Home
4 - 1
W
L
W
D
W
 
W
L
L
W
L
 
 
18:30  

Din. St. Petersburg - Chaika

 
MHL  vs  
Home
8 - 0
D
W
W
L
D
 
L
W
L
W
L
 
 
18:30  

Khimik - Yermak Angarsk

 
VHL  vs  
Home
3 - 0
D
L
W
L
D
 
L
L
D
L
D
 
 
18:30  

Koovee - RoKi

 
Mestis  vs  
H
3 - 3
L
L
D
W
W
 
L
W
D
W
L
 
 
18:30  

Czech Republic U18 - Russia U18

 
Friendly International  vs  
Away
1 - 4
W
L
L
D
W
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Zhlobin - Molodechno

 
Extraleague  vs  
Away
3 - 1
L
W
L
L
L
 
W
L
L
D
W
 
 
19:00  

Soligorsk - Lida

 
Extraleague  vs  
Home
2 - 3
W
W
W
W
W
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Gomel - Belarus U20

 
Extraleague  vs  
Home
5 - 0
W
W
D
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
19:00  

Pinskiye Yastreby - Novopolotsk

 
Extraleague  vs  
D
2 - 4
W
D
D
D
D
 
W
L
W
D
L
 
 
19:00  

Baranavichy - Bobruisk

 
Extraleague  vs  
D
7 - 0
D
L
L
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Brest - Mogilev

 
Extraleague  vs  
D
1 - 3
L
W
D
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
19:00  

Bars Kazan - Sp. Moscow

 
KHL  vs  
Home
1 - 0
W
W
W
L
W
 
L
L
D
D
L
 
 
19:00  

Nizhny Novgorod - Sochi

 
KHL  vs  
D
2 - 2
D
W
D
L
D
 
W
L
L
D
D
 
 
19:00  

Kapitan - SKA-Varyagi

 
MHL  vs  
D
2 - 4
D
W
W
W
L
 
D
D
D
W
W
 
 
19:00  

SKA-1946 - Atlanty

 
MHL  vs  
Home
6 - 2
W
W
W
W
D
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Krylya Sovetov - Amurskie Tigry

 
MHL  vs  
Home
4 - 3
L
W
D
L
W
 
L
D
W
D
L
 
 
19:30  

Lillehammer - Sparta Sarpsborg

 
Get-ligaen  vs  
D
4 - 0
L
L
W
W
W
 
W
W
D
W
W
 
 
19:30  

Ringerike - Storhamar

 
Get-ligaen  vs  
Away
0 - 0
L
L
D
L
L
 
W
L
W
D
W
 
 
19:30  

Stjernen - Manglerud

 
Get-ligaen  vs  
Home
3 - 2
W
L
L
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
19:30  

Avangard Omsk - Slovan Bratislava

 
KHL  vs  
Home
2 - 2
W
W
W
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
19:30  

Torun - Katowice

 
Polish Hockey League  vs  
Away
2 - 6
W
W
L
D
W
 
D
W
W
W
W
 
 
20:00  

MAC Ujbuda - Slovakia U20

 
Tipsport Liga  vs  
D
5 - 2
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:00  

Tingsryds - Sodertalje

 
HockeyAllsvenskan  vs  
A
2 - 3
D
D
D
L
W
 
W
L
W
D
L
 
 
20:00  

Lulea - Frolunda

 
SHL  vs  
H
2 - 3
L
L
L
W
D
 
D
L
D
W
L
 
 
20:00  

Mora - Farjestad BK

 
SHL  vs  
D
3 - 3
W
L
D
L
D
 
D
L
L
L
W
 
 
20:00  

Rogle - Orebro

 
SHL  vs  
H
2 - 0
L
L
D
L
L
 
D
L
D
D
L
 
 
20:00  

Linkopings - Timra

 
SHL  vs  
A
4 - 2
D
W
W
W
L
 
W
D
W
W
D
 
 
20:00  

Vaxjo - Malmo

 
SHL  vs  
Home
1 - 0
D
W
D
L
W
 
W
D
L
W
W
 
 
20:30  

Bremerhaven - Munchen

 
DEL  vs  
Away
6 - 2
L
D
W
L
W
 
L
D
W
D
L
 
 
20:30  

SDE HF W - Leksands W

 
SDHL Women  vs  
Away
1 - 3
L
W
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
21:00  

Val Pusteria - Lustenau

 
Alps Hockey League  vs  
Home
2 - 1
D
W
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
21:00  

Ritten - Jesenice

 
Alps Hockey League  vs  
A
1 - 4
W
L
W
L
W
 
D
L
D
D
D
 
 
21:00  

Vipiteno - Klagenfurt II

 
Alps Hockey League  vs  
Home
7 - 3
D
L
D
W
W
 
L
L
D
L
D
 
 
21:30  

Asiago - Gherdeina

 
Alps Hockey League  vs  
Home
7 - 3
L
W
W
D
D
 
L
L
D
L
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 19 Feb 02:00  

East. Washington - Idaho

 
NCAA 
basketball 19 Feb 02:00  

Virginia Tech - Virginia

 
NCAA 
basketball 19 Feb 03:00  

Wisconsin - Illinois

 
NCAA 
basketball 19 Feb 04:00  

Capitanes - Michoacan

 
LNBP 
basketball 19 Feb 04:00  

Oklahoma State - TCU

 
NCAA 
basketball 19 Feb 04:00  

West Virginia - Kansas State

 
NCAA 
basketball 19 Feb 06:15  

Soles - Angeles

 
LNBP 
hockey 19 Feb 00:00  

Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors

 
WHL 
hockey 19 Feb 02:30  

Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning

 
NHL 
hockey 19 Feb 03:30  

Chicago Blackhawks - Ottawa Senators

 
NHL 
hockey 19 Feb 04:00  

Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights

 
NHL 
hockey 19 Feb 05:00  

San Jose Sharks - Boston Bruins

 
NHL 
hockey 19 Feb 05:30  

Los Angeles Kings - Washington Capitals

 
NHL 
hockey 19 Feb 11:30  

Nippon Paper Cranes - Oji Eagles

 
Asia League 
hockey 19 Feb 13:00  

Omskie Yastreby - Belye Medvedi

 
MHL 
hockey 19 Feb 13:30  

Heilongjiang - Zvezda Chekhov

 
VHL 
hockey 19 Feb 14:30  

Altay - Kuznetskie Medvedi

 
MHL 
hockey 19 Feb 15:00  

Temirtau - Beibarys Atyrau

 
Championship 
hockey 19 Feb 15:00  

Almaty - Kokshetau

 
Championship 
hockey 19 Feb 15:00  

Kulager - Pavlodar

 
Championship 
hockey 19 Feb 15:00  

Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery

 
MHL 
hockey 19 Feb 18:00  

Novopolotsk - Pinskiye Yastreby

 
Extraleague 
hockey 19 Feb 18:00  

Bobruisk - Baranavichy

 
Extraleague 
hockey 19 Feb 18:20  

Litvinov - Trinec

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 18:30  

Vitkovice - Chomutov

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 18:30  

CSM Galati - Csikszereda

 
Campionatul National 
hockey 19 Feb 19:00  

Soligorsk - Neman Grodno

 
Extraleague 
hockey 19 Feb 19:00  

Kometa Brno - Mountfield HK

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:00  

Liberec - Karlovy Vary

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:00  

Pardubice - Mlada Boleslav

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:00  

Stavanger - Stjernen

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Sparta Prague - Olomouc

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:30  

Manglerud - Ringerike

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Storhamar - Lillehammer

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Sparta Sarpsborg - Valerenga

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Torun - MMKS Podhale

 
Polish Hockey League 
hockey 19 Feb 19:30  

Gdansk - Tychy

 
Polish Hockey League 
hockey 19 Feb 20:00  

Frederikshavn - Rodovre Mighty Bulls

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 20:00  

Herning Blue Fox - Sonderjyske Ishockey

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 20:00  

Odense Bulldogs - Rungsted

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 20:00  

AIK - Vasteras

 
HockeyAllsvenskan 
hockey 19 Feb 20:00  

Vasterviks IK - Pantern

 
HockeyAllsvenskan 
hockey 19 Feb 20:30  

Adler Mannheim - Bremerhaven

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

ERC Ingolstadt - Schwenninger

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

Krefeld Pinguine - Munchen

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

Kolner - Nurnberg Ice Tigers

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

Straubing Tigers - Eisbaren Berlin

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:45  

Davos - Bern

 
National League 
hockey 19 Feb 20:45  

Zug - Ambri-Piotta

 
National League 
hockey 19 Feb 20:45  

Lausanne - Lugano

 
National League 
hockey 19 Feb 21:00  

Ritten - Cortina

 
Alps Hockey League 
hockey 19 Feb 21:00  

Nice - Gap

 
Ligue Magnus 
hockey 19 Feb 21:30  

Aalborg - Esbjerg

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 21:30  

Gherdeina - Feldkirch

 
Alps Hockey League 
soccer 19 Feb 00:10  

Operario LTDA - Sinop FC

 
Matogrossense 
soccer 19 Feb 08:00  

Ural - Levadia

 
FNL Cup 
soccer 19 Feb 08:30  

Real Kashmir - Minerva Punjab

 
I League 
soccer 19 Feb 09:00  

Arambagh Krira Sangha - Nofel SC

 
Bangladesh Premier League 
soccer 19 Feb 09:00  

Eskişehirspor U21 - Denizlispor U21

 
U21 1. Lig 
soccer 19 Feb 09:00  

Antalyaspor U21 - Istanbul Basaksehir U21

 
U21 Super Lig 
soccer 19 Feb 09:30  

Bulleen Lions - Manningham United Blues

 
State Leagues 
soccer 19 Feb 10:00  

Abahani Chittagong - Mohammedan Dhaka

 
Bangladesh Premier League 
soccer 19 Feb 10:00  

Banik Ostrava U21 - Trinec U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 10:30  

Slavia Sofia - Cherno More Varna

 
A PFG 
soccer 19 Feb 10:45  

FC Krasnodar II - Fakel

 
FNL Cup 
soccer 19 Feb 11:00  

Bidco United - Kenya Police FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 11:30  

Shillong Lajong - Chennai City

 
I League 
soccer 19 Feb 12:00  

Bohemians 1905 U21 - Hradec Kralove U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 12:00  

Slovan Liberec U21 - Dukla Praha U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 12:00  

Pribram U21 - Sparta Praha U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 12:00  

Administration Police FC - Kibera Black Stars

 
Super League 
soccer 19 Feb 12:00  

Kisumu All Stars - Modern Coast Rangers FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 12:30  

Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Umm al Fahm

 
Liga Alef 
soccer 19 Feb 12:30  

Al Karmal - Ittihad Al Ramtha

 
1 Division 
soccer 19 Feb 12:30  

Blama - Sama Al Sarhan

 
1 Division 
soccer 19 Feb 13:00  

Viktoria Plzen U21 - Mlada Boleslav U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 13:00  

Ceske Budejovice U21 - Slavia Praha U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 13:00  

Leeds United U23 - Bolton U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:00  

QPR U23 - Bristol City U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:00  

Coventry City U23 - Ipswich Town U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:00  

Hapoel Azor - Hapoel Kfar Shalem

 
Liga Alef 
soccer 19 Feb 13:00  

Ironi Tiberias - Sports Club Rubi Shapira

 
Liga Alef 
soccer 19 Feb 13:00  

Willem II Reserve - Feyenoord Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 13:00  

Emmen Reserve - Fortuna Sittard Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 13:00  

Uganda Revenue Authority FC - Bright Stars

 
Cup 
soccer 19 Feb 13:00  

Express - Police FC

 
Cup 
soccer 19 Feb 13:00  

Ludogorets Razgrad - Botev Plovdiv

 
A PFG 
soccer 19 Feb 13:15  

Thika United - Wazito FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 13:30  

Millwall U23 - Cardiff City U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:30  

FK Khimki - Spartak Moskva II

 
FNL Cup 
soccer 19 Feb 13:30  

Musanze FC - AS Kigali

 
National Football League 
soccer 19 Feb 13:30  

Espoir - Gicumbi

 
National Football League 
soccer 19 Feb 13:30  

Amagaju - APR FC

 
National Football League 
soccer 19 Feb 13:45  

Padideh Khorasan - Persepolis FC

 
Cup 
soccer 19 Feb 14:00  

FC Goa - Kerala Blasters FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 14:00  

Queen of South Reserves - Ross County Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Falkirk Reserves - St Mirren Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Partick Reserves - Motherwell Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Hibernian Reserves - Dundee Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Dunfermline Reserves - Rangers Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 15:15  

Al Ahli Manama - Al Tadamun Buri

 
Second Division 
soccer 19 Feb 15:30  

PFC CSKA Sofia - Botev Vratsa

 
A PFG 
soccer 19 Feb 16:00  

ASC Jaraaf - Pikine

 
Ligue 1 
soccer 19 Feb 16:00  

Eskisehirspor - Denizlispor

 
Lig A 
soccer 19 Feb 17:00  

Dukla Praha - Sparta Praha

 
Czech Liga 
soccer 19 Feb 17:00  

Misr Lel Makasa - Wadi Degla

 
Egypt Premier League 
soccer 19 Feb 17:00  

Apollon Smirnis - PAOK FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 17:00  

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

 
Liga Leumit 
soccer 19 Feb 17:00  

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

 
Liga Leumit 
soccer 19 Feb 17:00  

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

 
Liga Leumit 
soccer 19 Feb 17:00  

Wisla Krakow - Slask Wroclaw

 
Ekstraklasa 
soccer 19 Feb 17:00  

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

 
Super Lig 
soccer 19 Feb 17:30  

OFI Crete - Lamia

 
Super League 
soccer 19 Feb 17:30  

Helmond Sport Reserve - Excelsior Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

PEC Zwolle Reserve - ADO Den Haag Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

De Graafschap Reserve - Eindhoven Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

Cambuur Reserve - Go Ahead Eagles Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

RKC Waalwijk Reserve - NEC Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 18:00  

FC Midtjylland - AaB

 
Superligaen 
soccer 19 Feb 18:00  

Munchen 1860 - Aalen

 
3. Liga 
soccer 19 Feb 18:00  

Chemnitzer - RW Erfurt

 
Regionalliga 
soccer 19 Feb 18:00  

Hassania Agadir - Forces Armee Royales Rabat

 
Morocco Super League 
soccer 19 Feb 18:00  

Concordia Chiajna - Steaua Bucuresti

 
Liga 1 
soccer 19 Feb 18:00  

Gorée - Niarry Tally

 
Ligue 1 
soccer 19 Feb 18:00  

Hammarby IF - Varbergs BoIS

 
Cup 
soccer 19 Feb 18:00  

Eskilsminne IF - Dalkurd FF

 
Cup 
soccer 19 Feb 18:30  

Excel Mouscron Reserve - Sint-Truiden Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Sporting Charleroi Reserve - Kortrijk Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Standard Liege Reserve - Gent Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

KV Oostende Reserve - Zulte Waregem Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

AS Eupen Reserve - Waasland Beveren Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Genk Reserve - Club Brugge Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Real FC - Santa Maria

 
Brasiliense 
soccer 19 Feb 19:00  

Royal Antwerp Reserves - Anderlecht Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 19:00  

Cercle Brugge Reserve - Lokeren Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 19:00  

Bogota CD - Barranquilla

 
Primera B 
soccer 19 Feb 19:00  

Everton U23 - Blackburn Rovers U23

 
Premier League 2 (Division 1) 
soccer 19 Feb 19:00  

West Ham United U23 - Liverpool U23

 
Premier League 2 (Division 1) 
soccer 19 Feb 19:00  

Aston Villa U23 - Middlesbrough U23

 
Premier League 2 (Division 2) 
soccer 19 Feb 19:00  

West Bromwich Albion U23 - Sunderland U23

 
Premier League 2 (Division 2) 
soccer 19 Feb 19:00  

Stoke City U23 - Manchester United U23

 
Premier League 2 (Division 2) 
soccer 19 Feb 19:00  

Colchester United U23 - Crystal Palace U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 19:00  

Thor - Magni

 
League Cup 
soccer 19 Feb 19:00  

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

 
Toto League 
soccer 19 Feb 19:00  

Jong PSV - FC Twente

 
Eerste Divisie 
soccer 19 Feb 19:30  

Chelsea - Manchester United

 
FA Cup 
soccer 19 Feb 19:30  

Roma - Bologna

 
Serie A 
soccer 19 Feb 19:30  

Nurnberg - Borussia Dortmund

 
Bundesliga 
soccer 19 Feb 19:30  

Hartley Wintney - Walton Casuals

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Metz - Beziers AS

 
Ligue 2 
soccer 19 Feb 19:45  

FC Rieti - Trapani

 
Lega Pro 
soccer 19 Feb 19:45  

Glentoran FC - Glenavon FC

 
Premier League 
soccer 19 Feb 19:45  

Queens Park Rangers - West Bromwich Albion

 
Championship 
soccer 19 Feb 19:45  

Sunderland - Gillingham

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Barnsley - Burton Albion

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Rochdale - AFC Wimbledon

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Accrington Stanley - Oxford United

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Notts County - Newport County

 
League 2 
soccer 19 Feb 19:45  

Rushden and Diamonds - Stratford Town

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Whitehawk - Burgess Hill Town

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Workington - Witton Albion

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Chesham Utd. - Basingstoke Town

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Stockport County - Southport

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Maidstone United - Halifax Town

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Fylde AFC - Havant and Waterlooville

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Sutton United - Barnet

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Ashton United FC - Telford United

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Woking - Hemel Hempstead

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Inverness CT - Ross County

 
FA Cup 
soccer 19 Feb 19:45  

Cowdenbeath - Albion Rovers

 
League 2 
soccer 19 Feb 20:00  

Huesca - Athletic Bilbao

 
Primera Division 
soccer 19 Feb 20:00  

Crotone - Pescara

 
Serie B 
soccer 19 Feb 20:15  

Desportivo Aves - Benfica

 
Portuguese Liga 
soccer 19 Feb 22:00  

URT - Tupynambas FC

 
Mineiro 
soccer 19 Feb 23:00  

Piaui EC - Flamengo PI

 
Piauiense 
soccer 19 Feb 23:00  

Leones FC - Atletico Futbol Club

 
Primera B 
tennis 19 Feb 00:00  

Auger-Aliassime F. - Fognini F.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 00:30  

Ymer E. - Londero J. I.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 01:00  

Harris G. - King D.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 01:30  

Seyboth Wild T. - Daniel T.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 02:30  

Diez S. - Estrella V.

 
Morelos Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 03:00  

Kyrgios N. - Millman J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 04:00  

Gomez L. - Barrios T.

 
Morelos Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 06:00  

De Bakker T. - Tipsarevic J.

 
Bangkok 2 Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 06:00  

Mukund S. K. - King K.

 
Bangkok 2 Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Van Uytvanck A. - Zvonareva V.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Stollar F. - Brengle M.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Kozlova Kat. - Larsson J.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Cirstea S. - Bondar A.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Barthel M. - Begu I.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Rodina E. - Flipkens K.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Vesely J. - Monfils G.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Gojowczyk P. - Dzumhur D.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Chardy J. - Berrettini M.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Tsonga J-W. - Rublev A.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Gulbis E. - Humbert U.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Marach O./Pavic M. - Nedunchezhiyan J./Raja P.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Melzer J./Oswald P. - Berrettini M./Bolelli S.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Hsieh C./Rungkat C. - Kudla D./Marrero S. D.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Begemann A./Junaid R. - Chardy J./Martin F.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Tsitsipas P./Tsitsipas S. - Arends S./Weissborn T-S.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Eysseric J./Simon G. - Klaasen R./Venus M.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Ilkel C. - Barranco C. J.

 
Bergamo Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Serdarusic N. - Brancaccio R.

 
Bergamo Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Bonzi B./Halys Q. - Caruana L./Sinner J.

 
Bergamo Challenger Men Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Gonzalez A. - Haerteis J.

 
Morelos Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Del Potro J. - Nishioka Y.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Sandgren T. - Opelka R.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Garcia-Lopez G. - Donaldson J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

McDonald M. - Fritz T.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Albot R. - Karlovic I.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Seppi A. - Tomic B.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Thompson J. - Granollers M.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Mannarino A. - Schnur B.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Polansky P. - Isner J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Johnson S. - Jung J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Smyczek T. - Lorenzi P.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Evans D. - Tiafoe F.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Bryan M./Bryan B. - Krawietz K./Mies A.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Mannarino A./Nys H. - Johnson S./Sandgren T.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Lindstedt R./Puetz T. - Maytin R./Pasha N.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Ramanathan R./Smyczek T. - Arevalo M./Cerretani J.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Kyrgios N./Withrow J. - Gonzalez S./Qureshi A.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Millman J./Popyrin Al. - Skupski K./Skupski N.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 20:00  

Thiem D. - Djere L.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Pella G. - Sousa J.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cecchinato M. - Bedene A.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Sousa P. - Monteiro T.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Sonego L. - Ramos A.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cuevas P. - Schwartzman D.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Munar J. - Mayer L.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Garin Ch. - Marterer M.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Ruud C. - Andujar-Alba P.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Melo M./Soares B. - Fognini F./Londero J. I.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cuevas P./Lopez M. - Demoliner M./Nielsen F.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Jaziri M./Mayer L. - Jebavy R./Molteni A.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cecchinato M./Lajovic D. - Gonzalez M./Jarry N.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Krajicek A./Sitak A. - Mektic N./Zeballos H.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Pella G./Schwartzman D. - Cabal J./Farah R.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay)