Thursday 8. November 2018 | 02:16 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
10:00  

Lori - Pyunik FC

 
Cup  vs  
H
0 - 1
D
W
W
L
D
 
W
L
L
D
W
 
 
10:00  

Ararat Yerevan - Banants

 
Cup  vs  
D
0 - 1
L
L
L
D
D
 
W
D
W
W
L
 
 
10:00  

Sparta Praha U21 - Teplice U21

 
Juniorska liga  vs  
Home
4 - 3
W
W
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
10:30  

Kesla FK II - FK MOIK Baku

 
1. Division  vs  
Away
2 - 3
L
L
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
10:30  

FK Kapaz - Shuvalan FK

 
1. Division  vs  
D
1 - 1
L
L
W
D
L
 
W
L
D
D
D
 
 
11:00  

FK Qaradag Lokbatan - Shabail II

 
1. Division  vs  
D
0 - 0
L
L
L
L
W
 
W
W
D
L
L
 
 
11:30  

Cambodia - Malaysia

 
AFF Championship  vs  
Away
0 - 1
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:30  

Laos - Vietnam

 
AFF Championship  vs  
Away
0 - 3
W
L
L
D
L
 
D
W
W
D
D
 
 
14:00  

FC Goa - Delhi Dynamos FC

 
Super League  vs  
Home
3 - 2
D
W
W
W
L
 
D
D
L
L
D
 
 
14:00  

Shabab Al Ordon - Al-Baqaa

 
Jordan League  vs  
Home
1 - 0
D
W
W
L
D
 
D
L
L
L
W
 
 
14:10  

Al-Duhail SC - Al Shahaniya

 
Qatar League  vs  
Home
5 - 1
L
W
W
W
W
 
L
L
W
D
D
 
 
14:15  

Al Tadhamon - Al Jahra

 
Premier League  vs  
H
0 - 0
L
L
W
L
W
 
W
D
L
L
L
 
 
14:15  

Al Fahaheel - Al-Arabi

 
Premier League  vs  
D
1 - 4
L
W
D
L
D
 
L
L
W
W
D
 
 
14:30  

Police FC - Musanze FC

 
National Football League  vs  
D
1 - 0
L
L
W
W
D
 
D
W
L
D
W
 
 
14:30  

Rayon Sports - Bugesera

 
National Football League  vs  
D
3 - 0
L
W
D
W
W
 
L
D
W
W
D
 
 
14:45  

Al Batin - Al Fateh

 
Saudi Arabia League  vs  
A
2 - 2
L
W
L
L
W
 
D
L
W
W
L
 
 
14:50  

Fenerbahce - Anderlecht

 
UEFA . Europa League  vs  
H
2 - 0
W
D
D
L
D
 
L
L
W
D
W
 
 
14:50  

Al Faisaly - Al Shabab Riyadh

 
Saudi Arabia League  vs  
H
0 - 0
L
L
L
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
15:15  

Ohod - Al Hazm

 
Saudi Arabia League  vs  
D
3 - 3
D
L
D
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
15:50  

FK Astana - Jablonec

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
2 - 1
W
D
D
L
W
 
W
W
D
L
W
 
 
16:20  

Qatar SC - Al Gharafa

 
Qatar League  vs  
Away
0 - 2
L
W
D
W
L
 
L
W
D
W
D
 
 
16:20  

Al-Sadd - Al Kharitiyath

 
Qatar League  vs  
Home
7 - 1
W
D
D
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
16:30  

Al-Ahli Jordan - Al Faisaly SC

 
Jordan League  vs  
D
0 - 1
W
D
L
L
D
 
D
D
D
D
W
 
 
16:50  

Al Nasar - Kazma SC

 
Premier League  vs  
Away
1 - 3
W
L
L
L
L
 
W
L
D
W
D
 
 
16:55  

Dynamo Kiev - Rennes

 
UEFA . Europa League  vs  
H
3 - 1
D
W
W
W
L
 
L
W
L
D
L
 
 
16:55  

Lazio - Marseille

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
2 - 1
L
W
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
16:55  

Rapid Wien - Villarreal

 
UEFA . Europa League  vs  
D
0 - 0
W
L
L
W
D
 
L
D
W
L
D
 
 
16:55  

FC Krasnodar - Standard Liege

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
D
D
 
L
W
D
L
L
 
 
16:55  

BATE Borisov - Chelsea

 
UEFA . Europa League  vs  
Away
0 - 1
L
W
L
W
W
 
D
W
W
W
W
 
 
17:00  

Misr Lel Makasa - Al Ittihad Al Iskandary

 
Egypt Premier League  vs  
A
1 - 0
W
W
L
D
W
 
D
W
W
D
L
 
 
17:00  

Ironi Nesher - Hapoel Bnei Zalafa

 
Liga Alef  vs  
Away
1 - 0
L
W
L
L
L
 
D
L
 
 
17:55  

Akhisar Belediyespor - Sevilla

 
UEFA . Europa League  vs  
Away
2 - 3
L
L
L
W
D
 
W
W
W
L
D
 
 
17:55  

MOL Vidi FC - PAOK FC

 
UEFA . Europa League  vs  
D
1 - 0
L
W
W
W
W
 
W
W
L
W
D
 
 
17:55  

Malmo FF - Sarpsborg 08

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
1 - 1
D
W
D
W
W
 
L
L
D
W
D
 
 
17:55  

Genk - Besiktas

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
1 - 1
W
W
W
W
D
 
D
L
L
W
L
 
 
17:55  

Spartak Moscow - Rangers FC

 
UEFA . Europa League  vs  
D
4 - 3
L
D
D
W
L
 
W
D
L
D
W
 
 
19:00  

Bordeaux - Zenit St. Petersburg

 
UEFA . Europa League  vs  
H
1 - 1
W
D
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
19:00  

Slavia Praha - FC Copenhagen

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
0 - 0
L
W
W
W
D
 
W
L
W
L
W
 
 
19:00  

Ciudad de Torredonjimeno - River Melilla

 
Tercera Division  vs  
Home
4 - 1
W
L
L
D
D
 
D
W
W
D
L
 
 
19:30  

Virtus Entella - Arzachena

 
Lega Pro  vs  
Home
1 - 0
D
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
20:00  

Olympiakos Piraeus - F91 Dudelange

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
5 - 1
L
W
W
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
20:00  

Celtic - RB Leipzig

 
UEFA . Europa League  vs  
D
2 - 1
W
L
W
W
W
 
W
W
D
W
W
 
 
20:00  

Bayer Leverkusen - Zurich

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
1 - 0
W
D
D
L
L
 
D
D
W
W
W
 
 
20:00  

Ludogorets Razgrad - AEK Larnaca

 
UEFA . Europa League  vs  
Home
0 - 0
W
D
W
D
W
 
W
W
D
W
L
 
 
20:00  

Real Betis - AC Milan

 
UEFA . Europa League  vs  
H
1 - 1
W
L
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
20:00  

Vorskla Poltava - FK Qarabagh

 
UEFA . Europa League  vs  
H
0 - 1
L
L
W
W
W
 
W
L
L
D
W
 
 
Thursday 8. November 2018 | 02:16 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  

New Orleans Pelicans - Chicago Bulls

 
NBA  vs  
Home
107 - 98
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
00:00  

Memphis Grizzlies - Denver Nuggets

 
NBA  vs  
Away
89 - 87
L
W
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
00:00  

Indiana Pacers - Philadelphia 76ers

 
NBA  vs  
Home
94 - 100
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
01:00  

Utah Jazz - Dallas Mavericks

 
NBA  vs  
Home
117 - 102
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
01:15  

Abejas - Angeles

 
LNBP  vs  
Home
82 - 84
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
 
 
02:00  

Sacramento Kings - Toronto Raptors

 
NBA  vs  
Away
105 - 114
W
W
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
02:30  

Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves

 
NBA  vs  
Home
114 - 110
L
L
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
07:00  

Melbourne Boomers W - Sydney W

 
WNBL Women  vs  
Home
96 - 79
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
07:50  

Illawarra Hawks - Melbourne United

 
NBL  vs  
Away
87 - 81
L
W
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
16:00  

Opava - Brno

 
NBL  vs  
Home
79 - 53
W
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:00  

Parnu - VEF Riga

 
Latvia-Estonian League  vs  
Away
72 - 76
W
W
L
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
16:00  

Ura Basket - Helsinki Seagulls

 
Korisliiga  vs  
H
82 - 75
L
L
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:30  

Hapoel Tel-Aviv - Bnei Herzliya

 
Super League  vs  
Home
76 - 77
L
W
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Team FOG Naestved - Randers

 
Basketligaen  vs  
Home
103 - 90
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
17:00  

Kongsberg Miners - Baerum

 
BLNO  vs  
Home
90 - 67
W
L
L
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
18:00  

Bayern - Darussafaka

 
Euroleague  vs  
A
116 - 70
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Dordrecht - Leeuwarden

 
DBL  vs  
Home
78 - 73
W
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
18:00  

BAL Weert - Rotterdam

 
DBL  vs  
Home
71 - 89
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:05  

Maccabi Tel Aviv - Real Madrid

 
Euroleague  vs  
H
66 - 87
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
18:45  

Olimpia Milano - CSKA Moscow

 
Euroleague  vs  
Away
85 - 90
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
19:45  

Gran Canaria - Anadolu Efes

 
Euroleague  vs  
H
90 - 94
W
L
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
21:00  

Bauru - Minas

 
NBB  vs  
Home
81 - 68
W
L
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
21:45  

Franca - Flamengo

 
NBB  vs  
Home
84 - 77
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
23:00  

Connecticut - Morehead State

 
NCAA  vs  
A
80 - 70
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
23:00  

George Washington - Siena

 
NCAA  vs  
A
61 - 69
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
23:30  

Gimnasia - Ferro

 
Torneo Super 20  vs  
H
62 - 73
L
L
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
23:30  

Atenas - Regatas

 
Torneo Super 20  vs  
Home
81 - 94
L
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
Thursday 8. November 2018 | 02:16 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  

Bencic B. - Paolini J.

 
ITF Las Vegas Women (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
08:00  

Minella M. - Blinkova A.

 
Limoges Challenger Women (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
09:00  

Martinez P./Zapata Miralles B. - Gille S./Vliegen J.

 
Mouilleron-Le-Captif Challenger Men Doubles (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
09:00  

Galovic V. - Benchetrit E.

 
Mouilleron-Le-Captif Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Rodionov J. - Donskoy E.

 
Bratislava Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
09:30  

Gasparyan M. - Niculescu M.

 
Limoges Challenger Women (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
W
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
10:00  

Ramanathan R. - Bachinger M.

 
Bratislava Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
L
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
10:30  

Travaglia S. - Halys Q.

 
Mouilleron-Le-Captif Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
10:30  

Bublik A. - Sonego L.

 
Bratislava Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
L
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
11:00  

Zvonareva V. - Bacsinszky T.

 
Limoges Challenger Women (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
12:00  

Korpatsch T. - Parmentier P.

 
Limoges Challenger Women (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Rosol L. - Bemelmans R.

 
Bratislava Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
12:00  

Tiafoe F. - Munar J.

 
ATP Next Gen Finals - Milan (hard)  vs  
Home
0 - 3
L
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
13:00  

Stefani L. - Udvardy P.

 
ITF Colina Women (clay)  vs  
Away
2 - 0
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
13:30  

Rublev A. - Caruana L.

 
ATP Next Gen Finals - Milan (hard)  vs  
Home
3 - 0
L
W
W
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
14:00  

Smyczek T. - Koepfer D.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
14:00  

Fratangelo B. - Kamke T.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:30  

Lacko L. - Gerasimov E.

 
Bratislava Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
15:00  

Maria T. - Zavatska K.

 
Limoges Challenger Women (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
15:00  

Kohen A. - Olivares J.

 
ITF Niceville Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
L
L
 
L
L
 
 
15:00  

Bryde T. - Bradley J.

 
ITF Niceville Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
W
 
L
L
L
 
 
15:00  

Benitez Chavarriaga J. M. - Mejia N.

 
ITF Niceville Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Hernandez J. A. - Johnson T. A.

 
ITF Niceville Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
15:30  

Karlovskiy E. - Klahn B.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 1
W
L
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
15:30  

Mmoh M. - Ymer M.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
16:00  

Berlocq C. - Lorenzi P.

 
Montevideo Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
16:00  

Novak D. - Baghdatis M.

 
Bratislava Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
16:30  

Albie A. - Rodina E.

 
Limoges Challenger Women (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
16:30  

Paire B. - Vatutin A.

 
Mouilleron-Le-Captif Challenger Men (hard)  vs  
Home
1 - 2
W
L
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
16:30  

Strode I. - Ignat D. C.

 
ITF Niceville Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
 
 
17:00  

Kiick A. - Cepede V.

 
ITF Las Vegas Women (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
17:00  

Milojevic N. - Jung J.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Polansky P. - Eubanks C.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:30  

Vilella M. M. - Kuzmanov D.

 
Montevideo Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
L
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
17:30  

Molchanov D./Zelenay I. - Gombos N./Klein L.

 
Bratislava Challenger Men Doubles (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
W
L
L
L
 
W
W
 
 
17:30  

De Minaur A. - Fritz T.

 
ATP Next Gen Finals - Milan (hard)  vs  
Home
3 - 0
W
L
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:00  

Kingsley C. - Kirchheimer S.

 
ITF Niceville Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
18:30  

Davis L. - Bouzkova M.

 
ITF Las Vegas Women (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
18:30  

Chang H. - Stollar F.

 
ITF Las Vegas Women (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
18:30  

Olmos G. - Flink V.

 
ITF Las Vegas Women (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
18:30  

Redlicki Mi. - Opelka R.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
18:30  

Sandgren T. - Rola B.

 
Knoxville Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Tsitsipas S. - Hurkacz H.

 
ATP Next Gen Finals - Milan (hard)  vs  
Home
3 - 0
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
20:00  

Andujar-Alba P. - Arguello F.

 
Montevideo Challenger Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
21:30  

Polansky P./Shamasdin A. - Gonzales R./Lammons N.

 
Knoxville Challenger Men Doubles (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
W
W
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
22:00  

Cuevas M. - Monteiro T.

 
Montevideo Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 1
W
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
23:00  

Polansky P./Shamasdin A. - Heliovaara H./Laaksonen H.

 
Knoxville Challenger Men Doubles (hard)  vs  
Away
2 - 1
L
W
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
Thursday 8. November 2018 | 02:16 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
01:00  

Canada W - USA W

 
Friendly International Women  vs  
H
1 - 2
W
W
W
W
D
 
W
W
L
W
D
 
 
01:05  

Tucson Roadrunners - San Diego Gulls

 
AHL  vs  
D
6 - 3
D
L
W
D
L
 
D
W
D
D
L
 
 
01:05  

Rapid City Rush - Fort Wayne Komets

 
ECHL  vs  
A
1 - 2
D
W
D
D
D
 
L
L
L
W
W
 
 
01:10  

Idaho - Tulsa Oilers

 
ECHL  vs  
D
3 - 2
D
W
L
L
L
 
W
D
D
D
D
 
 
02:00  

Colorado Avalanche - Nashville Predators

 
NHL  vs  
A
1 - 4
W
L
W
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
02:30  

Anaheim Ducks - Calgary Flames

 
NHL  vs  
H
3 - 2
L
D
L
D
D
 
D
W
D
W
W
 
 
09:00  

Daemyung - High1

 
Asia League  vs  
Home
5 - 1
W
W
L
W
W
 
D
L
L
W
W
 
 
10:00  

Belarus U17 - Russia U16

 
Friendly International  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
 
W
W
W
D
W
 
 
10:30  

Sibirskie Snaipery - Avto

 
MHL  vs  
H
3 - 1
D
W
W
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
10:30  

Kuznetskie Medvedi - Tolpar

 
MHL  vs  
Away
3 - 3
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
11:30  

Kazzinc-Torpedo 2 - Temirtau

 
Championship  vs  
A
3 - 2
L
L
W
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
12:00  

Pavlodar - Beibarys Atyrau

 
Championship  vs  
H
0 - 2
W
W
D
W
W
 
L
W
W
W
D
 
 
12:00  

Snezhnye Barsy - Altay

 
MHL  vs  
Home
6 - 1
L
L
W
D
D
 
D
D
L
W
D
 
 
12:00  

Finland U18 W - Sweden U18 W

 
Friendly International Women  vs  
H
3 - 1
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
 
 
12:15  

Latvia - Slovenia

 
International Tournament (Belarus)  vs  
D
4 - 1
D
W
D
W
L
 
L
D
D
L
W
 
 
12:30  

Orsk - Karaganda

 
VHL  vs  
A
3 - 2
W
L
L
D
W
 
W
W
W
L
W
 
 
12:30  

Gornyak Uchaly - Kazzinc-Torpedo

 
VHL  vs  
Away
2 - 3
L
L
L
L
L
 
L
W
D
W
D
 
 
12:30  

Latvia B - Estonia

 
International Tournament (Lithuania)  vs  
Home
4 - 1
W
W
 
W
L
D
W
 
 
13:00  

Toros Neftekamsk - HC Yugra

 
VHL  vs  
D
2 - 2
W
W
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
13:00  

Finland U18 - Switzerland U18

 
Friendly International  vs  
Home
9 - 3
D
L
L
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
13:30  

Slovakia - Switzerland

 
Germany Cup  vs  
D
2 - 3
W
W
D
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:30  

Italy U18 - Austria U18

 
Friendly International  vs  
H
4 - 3
L
D
 
D
W
 
 
13:30  

Norway W - Slovakia W

 
Friendly International Women  vs  
Home
1 - 1
L
L
L
L
L
 
W
W
 
 
14:00  

CSK VVS - Metallurg Novokuznetsk

 
VHL  vs  
Away
3 - 1
L
D
D
D
W
 
W
W
W
D
L
 
 
14:00  

Norway U20 - Slovakia U20

 
Friendly International  vs  
H
4 - 4
W
L
W
 
L
L
L
D
L
 
 
14:15  

Belarus - France

 
International Tournament (Belarus)  vs  
Home
5 - 2
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
14:30  

Khimik - Voronezh

 
VHL  vs  
D
1 - 1
W
L
L
D
W
 
L
W
L
L
L
 
 
14:30  

Almetyevsk - Tyumen

 
VHL  vs  
H
5 - 1
W
D
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
14:30  

Chelny - Altay Barnaul

 
VHL-B  vs  
H
1 - 0
L
L
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
14:30  

Cheboksary - Krasnoyarskie Rysi

 
VHL-B  vs  
Home
4 - 2
W
L
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
14:30  

Jacksonville IceMen - South Carolina Stingrays

 
ECHL  vs  
H
4 - 1
D
W
L
D
L
 
L
W
L
W
W
 
 
14:30  

Austria U20 - Belarus U20

 
Friendly International  vs  
H
2 - 2
L
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Zvezda Chekhov - Ryazan

 
VHL  vs  
Home
2 - 1
W
L
L
D
W
 
L
W
D
W
D
 
 
15:00  

SKA Neva St. Petersburg - Bars

 
VHL  vs  
Home
3 - 1
L
W
W
L
W
 
L
D
D
L
D
 
 
15:30  

Russia - Finland

 
Karjala Cup  vs  
A
3 - 0
D
W
W
L
D
 
W
W
D
W
L
 
 
15:30  

Dinamo St. Petersburg - Penza

 
VHL  vs  
Home
1 - 3
L
W
W
L
L
 
D
L
W
L
W
 
 
15:30  

Iowa Wild - Bakersfield Condors

 
AHL  vs  
Home
4 - 4
D
W
D
L
D
 
L
W
L
W
W
 
 
16:00  

Lithuania - Japan

 
International Tournament (Lithuania)  vs  
Home
2 - 2
L
W
W
W
 
W
L
D
D
L
 
 
16:00  

Slovakia U18 - Germany U18

 
Friendly International  vs  
A
2 - 1
L
L
L
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
16:20  

Czech Republic - Sweden

 
Karjala Cup  vs  
A
2 - 3
D
W
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
16:30  

Germany U18 W - Slovakia U18 W

 
Friendly International Women  vs  
Home
3 - 0
W
L
D
W
L
 
W
W
 
 
17:00  

Germany - Russia B

 
Germany Cup  vs  
Away
3 - 3
D
D
L
D
L
 
D
W
W
W
W
 
 
17:00  

Czech Republic U18 - USA U18

 
Friendly International  vs  
H
2 - 5
D
W
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Hungary U20 - Italy U20

 
Friendly International  vs  
Home
6 - 2
L
L
 
L
L
 
 
17:00  

Denmark U20 - Latvia U20

 
Friendly International  vs  
Home
1 - 2
L
L
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
17:30  

South Korea - Kazakhstan

 
International Tournament (Hungary)  vs  
Away
3 - 5
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
D
 
 
17:30  

Germany U17 - Switzerland U17

 
Friendly International  vs  
H
6 - 4
D
L
W
W
 
L
L
L
L
 
 
17:30  

Germany U16 - Switzerland U16

 
Friendly International  vs  
A
6 - 4
L
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Czech Republic U17 - Russia U17

 
World Hockey Challenge U17  vs  
A
0 - 5
W
D
L
D
L
 
D
W
W
L
W
 
 
18:30  

Finland U17 - Canada White U17

 
World Hockey Challenge U17  vs  
D
3 - 3
W
L
L
W
D
 
L
L
D
W
W
 
 
22:00  

Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats

 
QMJHL  vs  
H
5 - 4
W
W
L
D
L
 
W
D
W
D
D
 
 
22:30  

USA U17 - Canada Red U17

 
World Hockey Challenge U17  vs  
H
1 - 1
D
L
W
L
L
 
W
L
L
D
D
 
 
22:30  

Sweden U17 - Canada Black U17

 
World Hockey Challenge U17  vs  
A
4 - 2
L
L
W
D
L
 
L
W
D
D
W
 
 
23:00  

Philadelphia Flyers - Arizona Coyotes

 
NHL  vs  
H
4 - 4
L
L
W
W
D
 
L
W
W
W
W
 
 
23:00  

Boston Bruins - Vancouver Canucks

 
NHL  vs  
Home
5 - 8
W
L
W
L
D
 
D
L
L
W
W
 
 
23:00  

Florida Panthers - Edmonton Oilers

 
NHL  vs  
H
4 - 1
L
D
L
L
W
 
D
L
W
W
L
 
 
23:00  

Canada OHL U20 - Russia U20

 
Friendly International  vs  
A
3 - 1
L
W
L
W
 
L
W
W
D
L
 
 
23:00  

Rouyn-Noranda Huskies - Baie-Comeau Drakkar

 
QMJHL  vs  
Home
4 - 2
W
W
D
W
W
 
D
D
W
W
W
 
 
23:00  

Victoriaville Tigres - Saint John Sea Dogs

 
QMJHL  vs  
Home
8 - 1
L
L
D
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
23:15  

Evansville Thunderbolts - Fayetteville Marksmen

 
SPHL  vs  
Home
5 - 3
L
L
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
23:30  

Tampa Bay Lightning - New York Islanders

 
NHL  vs  
D
4 - 2
L
W
L
D
W
 
W
W
D
W
D
 
 
23:30  

Montreal Canadiens - Buffalo Sabres

 
NHL  vs  
D
5 - 5
W
L
W
L
D
 
D
D
L
L
W
 
 
23:30  

Ottawa Senators - Vegas Golden Knights

 
NHL  vs  
A
3 - 5
D
L
W
D
L
 
L
D
L
L
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 22 Apr 00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
MLS 
soccer 22 Apr 00:00  

Independiente - Argentinos Juniors

 
Copa de la Superliga 
soccer 22 Apr 00:00  

Deportes Quindio - Barranquilla

 
Primera B 
soccer 22 Apr 06:00  

Sydney United - Mt Druitt Town

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Brisbane Strikers - Gold Coast Knights

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Moreton Bay United FC - SWQ Thunder FC

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Gold Coast United FC - Redlands United

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Espanyol (w) - Atletico Madrid (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 12:00  

Enskede - AFK Linkoping

 
Division 2 
soccer 22 Apr 12:30  

Portsmouth - Coventry City

 
League 1 
soccer 22 Apr 12:30  

Vysocina Jihlava - Trinec

 
Druha Liga 
soccer 22 Apr 12:30  

Bischofswerdaer FV 08 - FC Oberlausitz

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 12:30  

Babelsberg - FSV Union Furstenwalde

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Aston Villa - Millwall

 
Championship 
soccer 22 Apr 13:00  

Southend United - Burton Albion

 
League 1 
soccer 22 Apr 13:00  

Randers FC - AaB

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 13:00  

Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Augsburg Am. - Illertissen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Rosenheim - Ingolstadt Am.

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Hansa LSK - Eintracht Norderstedt

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Sundbyberg IK - IFK Mora

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Nosaby - Dalstorps IF

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Motala - Tyresoe

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:30  

Royal Antwerp - Club Brugge

 
Pro League 
soccer 22 Apr 13:30  

Utrecht II - FC Volendam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

NEC Nijmegen - RKC Waalwijk

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

MVV Maastricht - Jong Ajax

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

TOP Oss - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Telstar - Roda JC

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Dordrecht - Almere City

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Jong PSV - Sparta Rotterdam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Helmond Sport - FC Eindhoven

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Twente - Jong AZ Alkmaar

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Wil - Aarau

 
Super League 
soccer 22 Apr 14:00  

IFK Goteborg - Helsingborg IF

 
Allsvenskan 
soccer 22 Apr 14:00  

Hellas Verona - Benevento

 
Serie B 
soccer 22 Apr 14:00  

KFUM - Nest-Sotra

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 14:00  

Torns IF - Atvidaberg

 
Division 1 
soccer 22 Apr 14:00  

FK Karlskrona - Nässjö

 
Division 2 
soccer 22 Apr 14:00  

Vasteras SK - Trelleborg

 
Superettan 
soccer 22 Apr 14:30  

Wisla Krakow - Wisla Plock

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 14:30  

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackburn Rovers - Bolton Wanderers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Derby County - Queens Park Rangers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Reading - West Bromwich Albion

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Wigan Athletic - Preston North End

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Hull City - Sheffield United

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Ipswich Town - Swansea City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Rotherham United - Birmingham City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Bristol Rovers - Rochdale

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Charlton Athletic - Scunthorpe United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Wycombe Wanderers - Walsall

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Plymouth Argyle - Barnsley

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Shrewsbury Town - Oxford United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Peterborough United - Sunderland

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Bradford City - Gillingham

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackpool - Fleetwood Town

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Grimsby Town - Carlisle United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Macclesfield Town - Newport County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Crawley Town - Notts County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Morecambe - Cheltenham Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Swindon Town - Crewe Alexandra

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Milton Keynes Dons - Port Vale

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Forest Green Rovers - Cambridge United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Lincoln City - Tranmere Rovers

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Bury - Northampton Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Stevenage - Exeter City

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Yeovil Town - Colchester United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Oldham Athletic - Mansfield Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

FC Nordsjaelland - FC Copenhagen

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 15:00  

Barnet - Bromley

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Solihull Moors - Leyton Orient

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Chesterfield - Boreham Wood

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Harrogate Town - Gateshead

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Sutton United - Maidstone United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Barrow AFC - Hartlepool United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Braintree Town - Dagenham and Redbridge

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Salford City - Fylde AFC

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Aldershot Town - Havant and Waterlooville

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Nykopings - Bodens

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Landskrona BoIS - Oskarshamns

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

IFK Varnamo - Tvaakers IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:30  

Karlstad BK - Umea FC

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Politehnica Iasi - Concordia Chiajna

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Valencia (w) - Levante (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 16:00  

Vasalund IF - Gefle IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Kristianstads FF - Skovde AIK

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Oddevold - Lindome GIF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:30  

SJK Seinajoki - Ilves

 
Veikkausliiga 
soccer 22 Apr 16:30  

Varbergs BoIS - Brommapojkarna

 
Superettan 
soccer 22 Apr 16:30  

Frej - Osters IF

 
Superettan 
soccer 22 Apr 17:00  

Lillestrom - Molde

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Kristiansund - Ranheim

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Rosenborg - Stromsgodset

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Bodo Glimt - Sarpsborg 08

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Haugesund - Stabaek

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

FC Midtjylland - Brondby IF

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sporting Charleroi - Beerschot-Wilrijk

 
Pro League 
soccer 22 Apr 17:00  

Nea Salamis - Omonia Nicosia

 
1. Division 
soccer 22 Apr 17:00  

Brescia - Salernitana

 
Serie B 
soccer 22 Apr 17:00  

Floriana - St. Andrews FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 17:00  

Raufoss - Strommen

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

HamKam - Sogndal

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Jerv - Notodden

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sandnes Ulf - Start

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Aalesund - Skeid

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Tromsdalen - Sandefjord

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Ull Kisa - Kongsvinger

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Gornik Zabrze - Arka Gdynia

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Korona Kielce - Slask Wroclaw

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Krsko - NK Domzale

 
1. SNL 
soccer 22 Apr 17:15  

Brentford - Leeds United

 
Championship 
soccer 22 Apr 18:00  

Uerdingen - Eintracht Braunschweig

 
3. Liga 
soccer 22 Apr 18:00  

Qormi F.C - Birkirkara FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 18:00  

Sivasspor - Besiktas

 
Super Lig 
soccer 22 Apr 18:30  

Newroz FC - Varmbols

 
Division 2 
soccer 22 Apr 19:00  

Brann - Valerenga

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 19:00  

Senglea Athletic - Hibernians FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 19:00  

Dinamo Bucuresti - Botosani

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 19:15  

Schweinfurt - Burghausen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 19:30  

Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

 
Bundesliga 
soccer 22 Apr 20:00  

Perugia - Lecce

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cosenza Calcio - Spezia

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Palermo - Calcio Padova

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cittadella - Cremonese

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Foggia - Livorno

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Carpi - Pescara

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Elche - Osasuna

 
Segunda Division