Monday 11. February 2019 | 17:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
08:30  

NEROCA - Chennai City

 
D
3 - 3
vs  
L
L
D
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
09:00  

Giresunspor U21 - Umranıyespor U21

 
Home
0 - 2
vs  
L
D
 
L
L
 
 
09:00  

Ankaragucu U21 - Kasimpasa SK U21

 
D
1 - 3
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
L
D
 
 
12:00  

Ulinzi Stars - Western Stima

 
D
1 - 1
vs  
D
W
D
D
L
 
D
D
W
L
D
 
 
12:00  

SoNy Sugar - Chemelil Sugar

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
L
D
W
 
L
W
L
L
D
 
 
12:00  

Mount Kenya United - Kenya Commercial Bank SC

 
H
0 - 2
vs  
D
D
L
D
L
 
D
D
D
W
D
 
 
12:00  

Pegasus FC - Southern District FC

 
H
3 - 1
vs  
W
D
L
W
W
 
W
W
L
D
D
 
 
12:00  

NEC Reserve - Feyenoord Reserve

 
Away
4 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
L
D
W
W
L
 
 
12:00  

Al-Jaish - Hottin SC

 
Home
0 - 1
vs  
D
L
W
D
W
 
W
D
D
W
L
 
 
12:25  

Al Ittifaq U19 - Al Qadisiya U19

 
A
0 - 0
vs  
W
L
W
L
 
L
W
W
W
 
 
12:40  

Al Shabab Riyadh U19 - Al Fateh U19

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
 
 
13:00  

Apollon Pontou - Ergotelis

 
D
3 - 0
vs  
L
D
D
W
W
 
W
D
L
L
L
 
 
13:00  

Crystal Palace U23 - QPR U23

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
13:00  

Crewe U23 - Barnsley U23

 
Home
0 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
L
D
W
W
D
 
 
13:00  

RKC Waalwijk Reserve - Emmen Reserve

 
H
1 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
D
D
L
L
D
 
 
13:00  

African Lyon - Ruvu Shooting

 
A
0 - 0
vs  
L
D
D
W
L
 
W
L
W
D
W
 
 
13:15  

Al Ahli Jeddah U19 - Ohod U19

 
Home
5 - 2
vs  
D
D
L
W
W
 
L
W
L
 
 
13:30  

Tyumen - Chertanovo Moskva

 
Away
1 - 1
vs  
W
L
L
D
L
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Cagliari U19 - Sampdoria U19

 
A
1 - 0
vs  
L
D
W
W
L
 
W
L
D
W
W
 
 
13:50  

Al-Hidd - Al Hala

 
Home
2 - 2
vs  
L
L
W
D
D
 
L
L
D
W
D
 
 
15:00  

Vitoria Guimaraes B - Sporting Covilha

 
H
2 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
15:00  

Botosani - Voluntari

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
16:00  

Giresunspor - Umraniyespor

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
D
L
W
W
W
 
 
16:00  

Gaziantep BB - Hatayspor

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
16:15  

Riga FC - Shinnik Yaroslavl

 
Home
0 - 1
vs  
W
D
D
W
D
 
W
L
W
W
W
 
 
16:45  

Al Muharraq SC - Al Riffa

 
D
0 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
W
W
D
D
D
 
 
17:00  

Pafos FC - Ermis Aradippou

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
L
D
W
 
D
W
L
L
L
 
 
17:00  

Panaitolikos - Larissa

 
H
2 - 2
vs  
D
D
L
D
L
 
D
L
D
L
L
 
 
17:00  

Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Akko

 
D
0 - 0
vs  
W
D
L
W
W
 
W
W
D
D
D
 
 
17:00  

Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Afula

 
A
0 - 1
vs  
L
L
D
L
W
 
W
W
W
W
D
 
 
17:00  

Hapoel Iksal Imad - Hapoel Kfar Saba

 
H
2 - 2
vs  
D
L
W
L
D
 
L
D
D
L
W
 
 
17:00  

Gornik Zabrze - Wisla Krakow

 
H
2 - 0
vs  
D
D
L
D
L
 
L
D
L
W
L
 
 
17:00  

Sivasspor - Akhisar Belediyespor

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
D
 
D
L
L
L
W
 
 
17:00  

Ankaragucu - Kasimpasa SK

 
D
3 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
L
L
L
 
 
17:30  

Asteras Tripolis - Aris Thessaloniki

 
H
0 - 3
vs  
W
L
L
W
W
 
W
D
L
W
W
 
 
17:30  

Dordrecht Reserves - Cambuur Reserve

 
H
0 - 5
vs  
W
L
 
D
D
L
D
L
 
 
17:30  

Fortuna Sittard Reserve - PEC Zwolle Reserve

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
D
W
 
L
D
W
W
W
 
 
17:30  

ADO Den Haag Reserve - Heracles Almelo Reserve

 
D
4 - 0
vs  
L
D
L
L
D
 
D
W
W
W
D
 
 
18:00  

Vendsyssel FF - FC Midtjylland

 
D
0 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
D
W
L
W
W
 
 
18:00  

Lotte - Preussen Munster

 
D
1 - 0
vs  
D
D
L
W
D
 
L
L
L
D
W
 
 
18:00  

Steaua Bucuresti - Hermannstadt

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
L
D
D
 
L
D
W
W
D
 
 
18:30  

Waasland Beveren Reserve - Excel Mouscron Reserve

 
Home
0 - 0
vs  
L
W
D
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
18:30  

Anderlecht Reserve - Genk Reserve

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
D
D
L
W
W
 
 
18:30  

Sint-Truiden Reserve - Sporting Charleroi Reserve

 
Home
0 - 3
vs  
W
D
D
L
L
 
L
L
D
D
W
 
 
18:30  

Zulte Waregem Reserve - AS Eupen Reserve

 
D
3 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
18:30  

Lokeren Reserve - Royal Antwerp Reserves

 
D
1 - 1
vs  
L
W
D
D
L
 
L
W
L
L
L
 
 
18:30  

Gent Reserve - Cercle Brugge Reserve

 
D
3 - 3
vs  
D
W
W
L
L
 
W
W
W
D
W
 
 
18:30  

Bnei Sakhnin - Maccabi Tel Aviv

 
Away
0 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
D
W
W
W
D
 
 
19:00  

Club Brugge Reserve - Standard Liege Reserve

 
Home
0 - 1
vs  
D
W
W
D
L
 
W
D
L
D
W
 
 
19:00  

Kortrijk Reserve - KV Oostende Reserve

 
D
4 - 0
vs  
W
D
L
W
W
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Utrecht II - Go Ahead Eagles

 
Away
2 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
19:00  

Jong Ajax - Roda JC

 
Home
5 - 1
vs  
W
D
L
L
D
 
L
W
D
W
L
 
 
19:00  

Nottingham Forest U23 - Sheffield United U23

 
D
1 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Bolton U23 - Burnley U23

 
H
2 - 4
vs  
L
W
W
L
L
 
D
W
L
W
D
 
 
19:00  

Cardiff City U23 - Coventry City U23

 
H
2 - 3
vs  
D
D
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
19:00  

Aston Villa U23 - Derby County U23

 
A
1 - 2
vs  
D
W
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

Norwich City U23 - Exeter City U23

 
Home
0 - 3
vs  
L
L
D
L
D
 
D
L
 
 
19:00  

Stoke City U23 - Charlton U23

 
Home
4 - 1
vs  
L
D
W
D
W
 
L
L
L
W
W
 
 
19:00  

Colchester United U23 - Fulham U23

 
Away
0 - 5
vs  
W
W
 
W
L
D
L
L
 
 
19:00  

CD Cabecense - Algeciras CF

 
Away
0 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
W
W
L
D
W
 
 
19:15  

Ross County - Inverness CT

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
D
W
 
 
19:30  

Hamburger SV - Dynamo Dresden

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
19:45  

Brest - Auxerre

 
H
1 - 0
vs  
D
D
W
W
D
 
W
W
W
L
D
 
 
19:45  

Siracusa - Reggina

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
D
L
L
 
D
D
W
D
L
 
 
19:45  

Basford United - Witton Albion

 
H
3 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Deportivo Alaves - Levante

 
D
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
20:00  

Venezia - Lecce

 
D
1 - 1
vs  
L
D
D
W
L
 
L
W
D
D
W
 
 
20:15  

Vitoria Setubal - Belenenses

 
D
0 - 0
vs  
D
D
L
D
D
 
W
W
D
L
L
 
 
Monday 11. February 2019 | 17:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

South Florida - East Carolina

 
Home
72 - 68
vs  
L
L
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
01:00  

Sacramento Kings - Phoenix Suns

 
Home
117 - 104
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
01:00  

Notre Dame - Georgia Tech

 
A
69 - 59
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
01:30  

Iowa - Northwestern

 
Home
80 - 79
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
02:00  

Hispano Americano - La Union

 
A
102 - 92
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
02:00  

Estudiantes - Gimnasia

 
Home
92 - 87
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
02:30  

Atlanta Hawks - Orlando Magic

 
Away
108 - 124
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
03:00  

Oregon - Stanford

 
Home
69 - 46
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
03:30  

Golden State Warriors - Miami Heat

 
Home
120 - 118
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
09:05  

SeaHorses Mikawa - Akita

 
Home
95 - 94
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
12:00  

KEB Hanabank W - KB Stars W

 
Away
61 - 77
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:30  

Al Wakrah - Al-Rayyan

 
A
89 - 94
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Unics Kazan - CSKA Moscow

 
Away
71 - 68
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Bahcesehir Kol. - Darussafaka

 
H
92 - 85
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
18:30  

Al Sadd - Al Shamal

 
Away
95 - 78
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
18:30  

Maccabi Rishon - Hapoel Tel-Aviv

 
Home
86 - 70
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
19:00  

Petrol Olimpija - Igokea

 
Home
92 - 69
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

Khimki M. - Lokomotiv Kuban

 
Home
82 - 84
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

BC Kalev/Cramo - Enisey

 
Home
109 - 91
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Anadolu Efes - Banvit

 
Home
93 - 85
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Osijek - Levice

 
Home
73 - 87
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Vilkmerge W - Tallinn University W

 
A
69 - 45
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

BCM Pitesti - BC Timisoara

 
A
86 - 85
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
20:00  

Borac - KK Dunav

 
Home
94 - 85
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
20:30  

Sloboda - Gradina

 
Home
82 - 72
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
L
 
 
21:00  

Hapoel Holon - Hapoel M. Jerusalem

 
Away
77 - 91
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
Monday 11. February 2019 | 17:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
12:30  

Lamasine T. - Taberner C.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
12:30  

Ortega-Olmedo R. - Kolar Z.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
13:30  

Seppi A. - Gojowczyk P.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Janvier M. - Martineau M.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Brancaccio R. - Ilkel C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:30  

Samsonova L. - Muchova K.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:30  

Tomljanovic A. - Hercog P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Kukushkin M. - Haase R.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Wang T. - Crepatte B.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Domingues J. - Cornut-Chauvinc A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
16:00  

Stosur S. - Blinkova A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
17:00  

Moroni M. - Safiullin R.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
17:00  

Zapata Miralles B. - Darcis S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Eubanks C. - Escobedo E.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Menendez-Maceiras A. - Arnaboldi A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Ramanathan R. - Smyczek T.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Popyrin Al. - Schnur B.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Riske A. - Zhu L.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
18:30  

Galovic V. - Masur D.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
19:00  

Benchetrit E. - Bourgue M.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Strycova B. - Al Nabhani F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
 
 
19:30  

Jarry N. - Sonego L.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:30  

Paire B. - Wawrinka S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
20:30  

Ignatik U. - Barranco C. J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Ramos A. - Silva D. R.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
21:00  

Lacko L. - Tomic B.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
21:00  

Sandgren T. - Lorenzi P.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
22:00  

Chung H. - Basilashvili N.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
22:30  

Arevalo M./Cerretani J. - Demoliner M./Nielsen F.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
 
 
Monday 11. February 2019 | 17:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings

 
Home
6 - 3
vs  
D
L
W
D
W
 
L
W
L
D
L
 
 
00:00  

Vancouver Giants - Prince George Cougars

 
D
4 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 
00:00  

Hershey Bears - Charlotte Checkers

 
A
2 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
00:05  

Omaha Lancers - Des Moines Buccaneers

 
D
2 - 1
vs  
D
L
D
L
D
 
W
W
D
W
L
 
 
01:00  

Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors

 
A
6 - 2
vs  
W
D
D
L
W
 
W
W
D
W
W
 
 
01:00  

Edmonton Oil Kings - Regina Pats

 
Home
5 - 2
vs  
D
W
D
L
L
 
L
L
W
D
D
 
 
01:00  

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

 
D
2 - 5
vs  
W
W
W
L
D
 
W
L
W
D
D
 
 
02:00  

New York Rangers - Toronto Maple Leafs

 
H
4 - 1
vs  
L
W
L
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
03:00  

Portland Winterhawks - Medicine Hat Tigers

 
D
1 - 1
vs  
W
L
W
D
L
 
W
D
D
W
L
 
 
09:00  

Almaty - Kulager

 
H
1 - 2
vs  
W
L
D
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
10:00  

Kazzinc-Torpedo 2 - Gornyak Rudny

 
Home
8 - 2
vs  
W
D
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Penza - Tyumen

 
D
3 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
D
W
D
D
L
 
 
12:00  

Altay Barnaul - Krasnoyarskie Rysi

 
D
1 - 3
vs  
L
L
D
L
D
 
L
L
L
D
D
 
 
13:00  

Yermak Angarsk - Metallurg Novokuznetsk

 
Away
2 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
13:00  

Russia - Czech Republic

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
W
D
L
 
D
L
L
W
W
 
 
13:00  

Kazzinc-Torpedo - Chelmet Chelyabinsk

 
Home
7 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
13:00  

Karaganda - Kurhan

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
L
W
D
W
W
 
 
13:00  

Finland U19 - Sweden U19

 
A
1 - 2
vs  
L
L
W
D
W
 
W
W
 
 
13:00  

Sweden U17 - USA U17

 
A
4 - 1
vs  
L
W
D
D
W
 
L
L
D
W
W
 
 
13:00  

Switzerland U16 - Slovakia U16

 
Home
2 - 3
vs  
D
D
L
W
W
 
D
W
L
L
L
 
 
13:30  

Czech Republic W - Sweden W

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Visby/Roma - Grums

 
Home
10 - 3
vs  
L
L
W
D
L
 
L
D
D
L
L
 
 
14:00  

Stalnye Lisy - Altay

 
Home
5 - 0
vs  
W
L
L
D
W
 
W
L
L
D
D
 
 
14:00  

Germany W - Switzerland W

 
D
1 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
D
W
L
L
L
 
 
14:00  

Perm - Ryazan

 
Away
1 - 3
vs  
L
L
D
L
L
 
D
D
L
L
L
 
 
14:00  

Toros Neftekamsk - Sarov

 
Home
3 - 1
vs  
D
D
W
W
L
 
D
D
L
L
L
 
 
14:00  

Finland U16 - Sweden U16

 
D
1 - 3
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Nomad Astana - Kokshetau

 
H
0 - 3
vs  
L
L
D
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
15:00  

Beibarys Atyrau - Temirtau

 
Home
5 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
15:00  

Pavlodar - HC Astana

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Riemu - Laser HT

 
Home
6 - 2
vs  
L
W
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Narvik - Storhamar II

 
Home
8 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Izhevsk - Voronezh

 
H
4 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
15:00  

Lada - SKA Neva St. Petersburg

 
A
3 - 0
vs  
L
D
D
W
W
 
W
D
D
W
W
 
 
15:00  

CSK VVS - Dinamo St. Petersburg

 
Away
2 - 1
vs  
D
L
L
D
L
 
L
D
L
W
L
 
 
16:00  

Yekaterinburg - Nizhny Novgorod

 
D
6 - 5
vs  
W
L
D
D
L
 
L
L
D
D
L
 
 
16:00  

Tractor Chelyabinsk - Niznekamsk

 
H
1 - 3
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
W
L
D
 
 
16:00  

Mamonty Yugry - Ladya

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
16:00  

Tyumensky Legion - Irbis

 
A
2 - 2
vs  
L
W
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Sarmaty - Snezhnye Barsy

 
H
3 - 2
vs  
L
L
L
D
D
 
L
L
W
D
L
 
 
16:00  

Hokki - Pyry

 
D
2 - 2
vs  
W
W
L
D
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

Almetyevsk - Tambov

 
Home
3 - 1
vs  
D
D
W
W
W
 
W
L
D
W
W
 
 
16:00  

Khimik - Gornyak Uchaly

 
D
3 - 2
vs  
W
D
D
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
16:00  

Bars - HC Yugra

 
A
2 - 5
vs  
W
W
D
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
16:00  

Zvezda Chekhov - Orsk

 
Home
2 - 4
vs  
W
W
W
W
L
 
W
D
W
D
L
 
 
16:00  

Chelny - Yuzhny Ural Metallurg

 
Home
3 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
L
D
W
W
 
 
16:00  

Kalix - Koping

 
A
5 - 5
vs  
D
W
W
W
L
 
L
W
D
L
D
 
 
16:00  

Tingsryds - Pantern

 
H
3 - 3
vs  
L
W
L
W
L
 
D
D
L
L
W
 
 
16:30  

Sweden - Finland

 
A
4 - 4
vs  
D
L
W
L
W
 
D
W
L
D
L
 
 
16:30  

Karhu HT - S-Kiekko

 
A
2 - 2
vs  
W
W
D
L
D
 
D
L
W
L
L
 
 
16:45  

Fribourg - Rapperswil

 
Home
1 - 4
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Finland W - Russia W

 
A
2 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
17:00  

Erfurt - Halle

 
H
2 - 7
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
17:00  

Vannas - Enkopings

 
Away
6 - 3
vs  
L
L
L
L
D
 
L
L
L
L
D
 
 
17:00  

Pitea - Vasby

 
H
3 - 2
vs  
W
L
D
L
D
 
W
D
D
D
D
 
 
17:00  

Bodens - Borlange

 
D
3 - 5
vs  
W
D
D
W
D
 
L
L
W
D
W
 
 
17:00  

Kristianstads - Vimmerby

 
Home
3 - 3
vs  
D
D
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Tegs - Lejon

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
17:00  

Tyreso Hanviken - Segeltorps IF

 
Away
5 - 8
vs  
D
L
W
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Trangsunds - Nykoping

 
Away
3 - 4
vs  
L
L
L
W
W
 
L
D
W
D
W
 
 
17:00  

Vallentuna - Sollentuna

 
Home
7 - 5
vs  
W
W
L
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
17:00  

Kalmar - Halmstad

 
Home
6 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
17:00  

Dalen - Helsingborgs

 
Home
4 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
D
W
 
 
17:00  

Tyringe - Nybro

 
D
2 - 7
vs  
D
L
W
W
L
 
W
L
W
D
D
 
 
17:00  

Skovde - Arboga

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
D
L
L
L
W
 
 
17:00  

Forshaga - Surahammars

 
Home
5 - 1
vs  
W
W
W
D
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Kumla - Lindlovens

 
D
1 - 1
vs  
W
D
L
W
D
 
W
L
D
W
L
 
 
17:30  

Ceske Budejovice - AZ Havirov

 
Home
9 - 2
vs  
W
D
D
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Czech Republic U19 - Germany U19

 
Home
3 - 2
vs  
W
L
L
D
W
 
W
L
L
 
 
17:30  

Russia U16 - Czech Republic U16

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
D
L
W
L
D
 
 
18:00  

Martin - Dubnica

 
A
1 - 1
vs  
D
L
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:00  

Lausitzer Fuchse - Kaufbeuren

 
D
6 - 3
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
D
 
 
18:00  

Crimmitschau - Dresdner Eislowen

 
H
6 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Leipzig - Hannover Scorpions

 
H
2 - 5
vs  
L
W
W
L
L
 
D
W
L
W
W
 
 
18:00  

Riessersee - Miesbach

 
D
5 - 3
vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:00  

Povazska Bystrica - Trnava

 
Home
3 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:15  

EHC Waldkraiburg - TSV Peissenberg E.

 
D
6 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
18:30  

Jihlava - Litomerice

 
Home
5 - 2
vs  
D
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
18:30  

Benatky - Frydek-Mistek

 
D
1 - 5
vs  
L
L
L
D
L
 
W
D
W
W
W
 
 
18:30  

Poruba - Vsetin

 
D
2 - 5
vs  
D
D
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
18:30  

Gyergyoi - Vasas

 
Home
2 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
D
D
L
L
 
 
18:30  

SKA St. Petersburg - Cherepovets

 
Home
4 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
L
D
L
L
W
 
 
18:30  

Sp. Moscow - Dyn. Moscow

 
D
1 - 5
vs  
W
L
D
L
W
 
D
W
W
W
L
 
 
18:30  

Sochi - Podolsk

 
D
2 - 2
vs  
L
W
D
L
L
 
W
D
W
D
L
 
 
18:30  

Din. Minsk - Lokomotiv Yaroslavl

 
H
0 - 3
vs  
W
D
D
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
18:30  

Michalovce - Topolcany

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
18:30  

Klostersee - Landsberg

 
H
5 - 2
vs  
W
D
L
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Prostejov - Kladno

 
H
2 - 3
vs  
W
L
D
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
19:00  

Slavia Prague - Trebic

 
H
6 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
D
D
W
D
L
 
 
19:00  

Harzer F. - Essen

 
Away
2 - 5
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Sonthofen - Memmingen

 
H
6 - 6
vs  
L
W
D
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Lindau - Starbulls Rosenheim

 
H
1 - 4
vs  
D
L
D
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
19:00  

Regensburg - Landshut

 
A
3 - 3
vs  
W
L
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
19:00  

Selber - Hochstadter EC

 
Home
8 - 5
vs  
D
W
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Fussen - Konigsbrunn

 
Home
2 - 6
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Bad Kissingen - Erding

 
H
7 - 2
vs  
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:15  

Coventry - Sheffield

 
D
2 - 4
vs  
D
D
D
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
19:30  

Sparta Prague - Plzen

 
D
3 - 4
vs  
L
L
W
W
D
 
W
W
L
W
D
 
 
19:30  

Dinamo Riga - Jokerit

 
H
3 - 1
vs  
L
L
D
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
19:30  

Slovan Bratislava - CSKA Moscow

 
Away
1 - 4
vs  
L
L
L
D
W
 
L
D
W
W
W
 
 
19:30  

Bayreuth - Deggendorfer

 
A
6 - 7
vs  
W
D
W
W
L
 
W
W
L
L
D
 
 
19:30  

Bad Nauheim - Frankfurt Lowen

 
H
4 - 4
vs  
L
W
W
W
D
 
L
L
W
W
W
 
 
19:30  

Heilbronner - Ravensburg

 
A
3 - 3
vs  
L
L
L
L
D
 
L
D
L
W
D
 
 
19:30  

Freiburg - Kassel

 
H
1 - 1
vs  
L
L
W
L
D
 
W
L
W
W
L
 
 
19:30  

Herner - Preussen

 
Home
4 - 7
vs  
W
W
D
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Weiden - Peiting

 
Away
5 - 7
vs  
W
L
L
L
W
 
D
W
D
W
W
 
 
19:30  

Nashville Predators - St. Louis Blues

 
A
4 - 4
vs  
W
L
W
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
20:00  

Tranas - Mariestads

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
W
W
D
 
L
L
D
D
L
 
 
20:00  

Vasterviks IK - IF Bjorkloven

 
D
2 - 3
vs  
W
W
L
D
L
 
D
W
W
L
L
 
 
20:00  

Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats

 
Away
3 - 5
vs  
D
W
L
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
20:00  

EC Hannover - Fuchse Duisburg

 
Home
5 - 3
vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
20:00  

Rostock - Tilburg Trappers

 
Away
2 - 5
vs  
L
W
L
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
20:00  

Guildford - Cardiff

 
D
3 - 3
vs  
D
L
W
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
20:30  

Fife - Manchester

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
21:00  

Hokiklub Budapest - DAB

 
D
3 - 6
vs  
D
W
W
D
D
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada

 
Home
7 - 5
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Cleveland Monsters - Binghamton

 
A
3 - 3
vs  
D
L
D
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
22:00  

Manitoba Moose - Texas Stars

 
A
2 - 0
vs  
W
D
D
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
22:00  

Bridgeport Sound Tigers - Utica Comets

 
D
4 - 4
vs  
L
L
W
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
22:00  

Port Huron Prowlers - Mentor Ice Breakers

 
Home
7 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
22:00  

Boston Bruins - Colorado Avalanche

 
Home
1 - 1
vs  
D
W
W
D
D
 
L
L
L
D
D
 
 
22:00  

New Jersey Devils - Carolina Hurricanes

 
H
3 - 2
vs  
L
D
L
D
L
 
W
L
W
D
W
 
 
22:00  

New York Islanders - Minnesota Wild

 
D
2 - 1
vs  
D
W
L
D
D
 
W
D
D
L
W
 
 
22:00  

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

 
A
5 - 2
vs  
W
D
D
W
D
 
L
W
W
L
L
 
 
22:00  

Buffalo Sabres - Winnipeg Jets

 
D
1 - 3
vs  
W
L
D
D
W
 
W
W
D
L
L
 
 
22:05  

Lehigh Valley Phantoms - Hartford Wolf Pack

 
Home
5 - 2
vs  
D
D
W
L
L
 
D
L
L
D
L
 
 
22:05  

Providence Bruins - Syracuse Crunch

 
D
4 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
D
D
W
 
 
23:00  

Gatineau Olympiques - Val-dOr Foreurs

 
Home
5 - 6
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
L
L
D
 
 
23:00  

Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar

 
Away
4 - 0
vs  
L
W
W
L
D
 
W
W
W
W
L
 
 
23:00  

Toronto Marlies - Belleville Senators

 
D
3 - 3
vs  
D
L
D
D
W
 
L
W
D
D
W
 
 
23:00  

Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves

 
A
1 - 4
vs  
W
D
L
W
W
 
W
D
W
D
D
 
 
23:00  

Ontario Reign - San Jose Barracuda

 
H
4 - 3
vs  
L
L
L
W
L
 
W
D
W
L
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 22 Aug 00:00  

DC United - New York Red Bulls

 
soccer 22 Aug 00:00  

Comunicaciones - Guastatoya

 
soccer 22 Aug 00:00  

Nashville SC - New York Red Bulls 2

 
soccer 22 Aug 00:30  

Club America - U.A.N.L.- Tigres

 
soccer 22 Aug 00:30  

Gremio (Bra) - Palmeiras (Bra)

 
soccer 22 Aug 00:30  

Atletico-MG (Bra) - La Equidad (Col)

 
soccer 22 Aug 00:30  

Flamengo RJ (Bra) - Internacional (Bra)

 
soccer 22 Aug 00:45  

Leones - Fortaleza

 
soccer 22 Aug 01:00  

Dep. Cali - Atl. Nacional

 
soccer 22 Aug 02:00  

Saprissa - Aguila

 
soccer 22 Aug 02:30  

Cruz Azul - Los Angeles Galaxy

 
soccer 22 Aug 02:30  

Los Angeles FC - San Jose Earthquakes

 
soccer 22 Aug 07:30  

Global FC - Kaya

 
soccer 22 Aug 08:30  

PSIM Yogyakarta - Balikpapan

 
soccer 22 Aug 08:30  

Persita - PSGC Ciamis

 
soccer 22 Aug 09:00  

Bayern U19 - Mainz U19

 
soccer 22 Aug 09:00  

Freiburg U19 - Augsburg U19

 
soccer 22 Aug 09:30  

Moreland - Magpies Crusaders

 
soccer 22 Aug 09:30  

Marconi Stallions - Melbourne City

 
soccer 22 Aug 09:30  

Olympic FC - Adelaide United

 
soccer 22 Aug 09:30  

Edgeworth E. - Newcastle Jets

 
soccer 22 Aug 09:30  

Wollongong Wolves - APIA Tigers

 
soccer 22 Aug 09:30  

Blacktown City - Sydney Utd

 
soccer 22 Aug 09:30  

Gold Coast Knights - Western Pride

 
soccer 22 Aug 09:30  

Peerless - BSS Sporting

 
soccer 22 Aug 09:30  

Aryan - Kalighat

 
soccer 22 Aug 09:30  

Southern Samity - Bhawanipore

 
soccer 22 Aug 09:30  

Rainbow - Calcutta Customs

 
soccer 22 Aug 11:00  

Mendiola FC 1991 - Ceres

 
soccer 22 Aug 12:00  

Ingolstadt U19 - Karlsruher U19

 
soccer 22 Aug 13:00  

Furth U19 - Kaiserslautern U19

 
soccer 22 Aug 13:00  

PDRM FA - Selangor

 
soccer 22 Aug 13:30  

Navad Urmia - Sepidrood Rasht

 
soccer 22 Aug 13:30  

Mes Rafsanjan - Esteghlal Khuzestan

 
soccer 22 Aug 13:30  

Baderan Tehran - Niroye Zamini

 
soccer 22 Aug 13:30  

Oxin Alborz - Aluminium Arak

 
soccer 22 Aug 13:30  

Khooshe Talaee - Qashqai Shiraz

 
soccer 22 Aug 13:30  

Damash - Sorkhpooshan Pakdasht

 
soccer 22 Aug 13:30  

Malavan - Arman Gohar

 
soccer 22 Aug 14:00  

B. Monchengladbach U19 - Dortmund U19

 
soccer 22 Aug 14:00  

FC Astana (Kaz) - BATE (Blr)

 
soccer 22 Aug 14:20  

Al-Sadd - Al Wakra

 
soccer 22 Aug 14:20  

Al-Gharafa - Al-Shahaniya

 
soccer 22 Aug 14:30  

Rimavska Sobota - Rakytovce

 
soccer 22 Aug 14:30  

Jednota Banova - Zvolen

 
soccer 22 Aug 14:30  

Kalinovo - Cadca

 
soccer 22 Aug 14:30  

MSK Martin - Kovacova

 
soccer 22 Aug 14:30  

Lip. Stiavnica - Zarnovica

 
soccer 22 Aug 14:40  

Persepolis - Pars Janoobi Jam

 
soccer 22 Aug 15:00  

Lisen B - Moravsky Krumlov

 
soccer 22 Aug 15:00  

Bystrc - Bohunice

 
soccer 22 Aug 15:00  

Boskovice - Mutenice

 
soccer 22 Aug 15:00  

Wolfsburg U19 - Magdeburg U19

 
soccer 22 Aug 15:00  

Levanger - Halden

 
soccer 22 Aug 15:00  

Roa W - Arna-Bjornar W

 
soccer 22 Aug 15:00  

Warta Poznan - Podbeskidzie

 
soccer 22 Aug 15:00  

Garbarnia - Pogon Siedlce

 
soccer 22 Aug 15:00  

Elana Torun - Skra

 
soccer 22 Aug 15:00  

S. Wola - Blekitni Stargard

 
soccer 22 Aug 15:00  

R. Rzeszow - Bytovia Bytow

 
soccer 22 Aug 15:00  

Lech Poznan 2 - Legionowo

 
soccer 22 Aug 15:00  

1.FK Svidnik - Stropkov

 
soccer 22 Aug 15:00  

Ararat-Armenia (Arm) - Dudelange (Lux)

 
soccer 22 Aug 15:00  

Espoo - Gnistan

 
soccer 22 Aug 15:00  

Benfica U23 - Feirense U23

 
soccer 22 Aug 15:15  

Gol Gohar - Nassaji Mazandaran

 
soccer 22 Aug 15:15  

Al Jazira - Khorfakkan

 
soccer 22 Aug 15:15  

Ajman - Hatta

 
soccer 22 Aug 15:30  

Dresden U19 - Chemnitzer FC U19

 
soccer 22 Aug 15:30  

Hamburger SV U19 - Hannover U19

 
soccer 22 Aug 15:30  

Radomiak Radom - GKS Jastrzebie

 
soccer 22 Aug 15:30  

TPV - MuSa

 
soccer 22 Aug 15:45  

Vargarda IK - Falkenbergs

 
soccer 22 Aug 15:45  

Naft Ahvaz - Tractor

 
soccer 22 Aug 15:45  

Zob Ahan - Saipa

 
soccer 22 Aug 15:50  

Al Thuqbah - Ohod

 
soccer 22 Aug 16:00  

RB Leipzig U19 - Cottbus U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Stuttgart U19 - Heidenheim U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Ulm U19 - Hoffenheim U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Offenbach U19 - Eintracht Frankfurt U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Duisburg U19 - Bochum U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Koln U19 - Dusseldorf U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Wuppertaler U19 - Alemannia Aachen U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Viktoria Koln U19 - Schalke U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Trondheims-Orn W - Sandviken W

 
soccer 22 Aug 16:00  

Kolbotn W - LSK Kvinner W

 
soccer 22 Aug 16:00  

Valerenga W - Avaldsnes W

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tromsdalen - Sogndal

 
soccer 22 Aug 16:00  

Kongsvinger - Strommen

 
soccer 22 Aug 16:00  

Notodden - Nest-Sotra

 
soccer 22 Aug 16:00  

Sandefjord - Raufoss

 
soccer 22 Aug 16:00  

Ull/Kisa - Sandnes

 
soccer 22 Aug 16:00  

Jerv - KFUM Oslo

 
soccer 22 Aug 16:00  

Legia II - Polonia Warszawa

 
soccer 22 Aug 16:00  

Al-Kawkab - Al Batin

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tvaakers - Trelleborgs

 
soccer 22 Aug 16:00  

Qviding - Hacken

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tallinna Kalev U21 - Levadia U21

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tartu Welco - Tammeka U21

 
soccer 22 Aug 16:00  

Kiffen - PEPO

 
soccer 22 Aug 16:00  

M. Nazareth - Hapoel Bnei Lod

 
soccer 22 Aug 16:00  

Ramat Hasharon - Beitar Tel Aviv

 
soccer 22 Aug 16:00  

Hapoel Umm al-Fahm - Sakhnin

 
soccer 22 Aug 16:00  

Maccabi Petah Tikva - H. Nazareth Illit

 
soccer 22 Aug 16:00  

MS Kafr Qasim - H. Akko

 
soccer 22 Aug 16:00  

Al-Nassr - Damac

 
soccer 22 Aug 16:00  

Gauthiod - Elfsborg

 
soccer 22 Aug 16:15  

Al-Taqadom - Al Jeel

 
soccer 22 Aug 16:20  

Al Ain - Al-Shoalah

 
soccer 22 Aug 16:30  

Viborg - Fredericia

 
soccer 22 Aug 16:30  

Vanlose - Bronshoj

 
soccer 22 Aug 16:30  

Hillerod - Helsingor

 
soccer 22 Aug 16:30  

Avarta - FA 2000

 
soccer 22 Aug 16:30  

Vejgaard - Brabrand

 
soccer 22 Aug 16:30  

VSK Aarhus - Aarhus Fremad

 
soccer 22 Aug 16:30