Friday 15. March 2019 | 22:54 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
08:00  

Da Nang U19 - Ha Noi U19

 
A
0 - 2
vs  
W
W
L
W
D
 
D
W
 
 
08:45  

Edgeworth Eagles - Charlestown City Blues

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
08:50  

Adelaide United - Perth Glory

 
D
0 - 2
vs  
W
D
L
D
L
 
W
W
W
D
D
 
 
09:00  

Adelaide Raiders - Adelaide City

 
D
2 - 2
vs  
D
W
L
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
09:00  

Ordabasy - Aktobe

 
Home
1 - 0
vs  
D
D
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
09:00  

FK Atyrau - Irtysh Pavlodar

 
H
1 - 3
vs  
W
D
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
09:00  

Anzhi Makhachkala U21 - Krylya Sovetov U21

 
A
1 - 1
vs  
D
L
D
L
D
 
W
L
W
D
L
 
 
09:00  

Fenerbahce U21 - Sivasspor U21

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
L
D
 
 
09:00  

Chornomorets U21 - Oleksandria U21

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
09:15  

Bentleigh Greens SC - Hume City

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
D
D
W
W
L
 
 
09:30  

Dandenong City SC - Melbourne Knights

 
A
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
09:30  

Sesvete U19 - Inter Zapresic U19

 
D
0 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
W
L
D
 
 
09:45  

Shimshon Tel Aviv FC - Beitar Petah Tikva

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
 
 
09:45  

White City Woodville - Modbury Jets

 
Away
3 - 1
vs  
W
L
D
W
W
 
D
W
D
L
L
 
 
10:00  

Slutsk - Dinamo Minsk

 
Away
1 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
10:00  

Bengaluru II - Lonestar Kashmir

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
 
D
D
L
 
 
10:00  

Sports Club Rubi Shapira - Maccabi Kiryat Ata

 
H
0 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
D
W
D
D
D
 
 
10:00  

Kaisar Kyzylorda - FC Zhetysu Taldykorgan

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
D
D
L
W
W
 
 
10:00  

Orenburg U21 - Dinamo Moskva U21

 
Away
1 - 3
vs  
L
L
L
D
L
 
L
W
W
W
W
 
 
10:30  

Beitar Givat Zeev Shabi - Maccabi Ironi Netivot

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
L
 
L
W
W
L
 
 
10:30  

Bnei Yeechalal Rehovot FC - MS Beer Sheva

 
D
0 - 2
vs  
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
10:30  

Beitar Ironi Maale Adumim - MS Hapoel Lod

 
Home
5 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
 
 
10:45  

Kafr Qasim - Beitar Kfar Saba Shlomi

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
D
W
L
 
 
11:00  

Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Jerusalem

 
H
0 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
L
W
D
L
D
 
 
11:00  

Tobol Kostanay - Taraz

 
Home
4 - 1
vs  
L
D
L
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
11:00  

Odds BK - Haugesund

 
H
4 - 0
vs  
L
W
W
D
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:00  

Ironi Tiberias - Hapoel Migdal Haemek

 
H
0 - 0
vs  
D
W
L
W
D
 
W
W
L
L
W
 
 
11:00  

Arsenal Tula U21 - Yenisey Krasnoyarsk U21

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
L
W
L
 
L
L
L
D
L
 
 
11:30  

Inglewood United - Bayswater City

 
Away
0 - 3
vs  
W
L
W
L
L
 
W
D
W
W
W
 
 
11:30  

Foolad Khuzestan - Sepahan

 
A
1 - 1
vs  
D
W
D
W
L
 
D
W
W
L
W
 
 
11:30  

Hapoel Herzliya - MS Tira

 
A
2 - 4
vs  
W
D
L
W
W
 
L
L
D
W
D
 
 
11:30  

Hapoel Hod Hasharon Ironi - MS Tzeirey Taibe

 
D
1 - 2
vs  
W
L
D
L
L
 
L
W
D
D
 
 
11:45  

FC Ironi Or Yehuda - Shimshon Bnei Taibe

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
 
D
L
D
L
 
 
11:45  

Albirex Niigata FC - Brunei DPMM

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
D
D
L
W
W
 
 
12:00  

Zira IK - Kesla FK

 
H
2 - 0
vs  
W
W
D
W
D
 
D
L
W
D
L
 
 
12:00  

Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yavne

 
Away
0 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
D
L
L
W
 
 
12:00  

Maccabi Shaarayim - Maccabi Kabilio Jaffa

 
A
0 - 0
vs  
W
L
D
D
L
 
D
D
W
L
W
 
 
12:00  

Gandzasar Kapan - Shirak

 
D
0 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
D
W
L
 
 
12:00  

Sabah FK - Sumgayit

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
D
L
 
L
L
L
D
L
 
 
12:00  

TPS Turku - SJK Seinajoki

 
Away
1 - 0
vs  
L
D
D
W
L
 
D
L
D
L
D
 
 
12:00  

Kasetsart - Lampang FC

 
A
2 - 3
vs  
L
W
L
D
D
 
W
W
D
W
W
 
 
12:10  

Agudat Sport Ashdod - Holon Yaniv

 
H
0 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
D
L
D
D
W
 
 
12:15  

Valerenga - Stromsgodset

 
H
1 - 1
vs  
L
D
W
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
12:30  

Hapoel Azor - Maccabi Herzliya

 
H
2 - 3
vs  
W
D
L
D
L
 
L
W
W
D
W
 
 
12:45  

Shimshon Kafr Qasim - Hakoah Ramat Gan

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
12:45  

Shabail - FK Qarabagh

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
D
L
 
D
W
W
D
W
 
 
12:45  

FC Kairat Almaty - FC Shakhtyor Karagandy

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
D
L
W
 
D
W
W
D
L
 
 
13:00  

Hapoel Marmorek - Beitar Tel Aviv

 
D
3 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
D
D
L
W
L
 
 
13:00  

Hapoel Katamon - Hapoel Ashkelon

 
D
2 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
D
L
W
D
L
 
 
13:00  

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Nir Ramat HaSharon

 
D
3 - 1
vs  
W
L
W
L
D
 
L
L
L
D
W
 
 
13:00  

Hapoel Afula - Hapoel Rishon LeZion

 
H
2 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
L
L
W
D
L
 
 
13:00  

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Iksal Imad

 
Home
2 - 2
vs  
D
W
D
D
W
 
D
L
W
L
D
 
 
13:00  

Al Raed - Al Batin

 
D
1 - 0
vs  
L
D
L
D
L
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Slaven Koprivnica U19 - Rudes U19

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Steaua Bucuresti II - Agricola Borcea

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
W
D
 
L
L
L
 
 
13:00  

CS U Craiova B - ACSO Filiasi

 
A
2 - 3
vs  
L
W
L
D
D
 
D
W
L
L
W
 
 
13:00  

Flacara Moreni - Alexandria FCM

 
D
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
D
W
W
D
W
 
 
13:00  

Unirea Alba Iulia - Millenium Giarmata

 
D
1 - 1
vs  
D
W
L
D
W
 
W
L
W
W
D
 
 
13:00  

National Sebis - Industria Galda

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
L
L
W
L
W
 
 
13:00  

Cetate Deva - Soimii Lipova

 
Away
2 - 2
vs  
L
W
L
D
L
 
D
W
W
W
W
 
 
13:00  

CFR Cluj B - Unirea Dej

 
Home
0 - 3
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
D
D
D
 
 
13:00  

FK Urozhay - SKA Rostov na Donu

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
W
D
D
 
L
W
D
D
W
 
 
13:00  

Prachuap FC - Chainat Hornbill

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
D
D
D
 
 
13:30  

Ajax Cape Town - Richards Bay FC

 
D
0 - 0
vs  
L
D
L
W
W
 
W
D
L
 
 
13:30  

FK Astana - Okzhetpes

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
13:30  

Lokomotiva Kosice - Tatran Presov

 
H
2 - 1
vs  
D
D
D
D
D
 
L
L
D
W
L
 
 
13:35  

Al Thaid - Al Khaleej (Khor Fakkan)

 
H
1 - 2
vs  
W
L
W
D
L
 
L
W
L
W
D
 
 
13:40  

Masfut - Al Urooba

 
D
0 - 0
vs  
L
D
W
L
L
 
W
W
W
D
L
 
 
13:40  

Al Taawon - Hatta Club

 
D
1 - 0
vs  
W
L
W
L
D
 
L
W
D
D
W
 
 
14:00  

Al Rayyan - Al Khor SC

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
D
L
L
W
W
 
 
14:00  

IF Elfsborg - Orebro

 
D
2 - 0
vs  
D
W
D
L
W
 
W
W
W
L
D
 
 
14:00  

Jerv - Arendal

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
14:00  

Sporting Braga U19 - Cagliari U19

 
A
1 - 0
vs  
L
W
D
D
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Al-Sareeh - Al Arabi Jordan

 
A
1 - 0
vs  
W
D
L
L
W
 
L
W
D
L
W
 
 
14:00  

Blama - Dar Al Dawaa

 
H
1 - 0
vs  
L
L
D
D
D
 
D
D
 
 
14:00  

Shabab Al Sahel - Safa SC

 
H
2 - 0
vs  
L
D
D
L
L
 
W
D
L
L
W
 
 
14:15  

Pars Jam Bushehr - Machine Sazi FC

 
H
0 - 1
vs  
D
W
L
D
L
 
W
D
L
D
L
 
 
15:00  

FC Neftchi Baku - Qabala

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
W
W
 
W
L
D
D
W
 
 
15:00  

Belshina - Shakhter Soligorsk

 
D
0 - 1
vs  
W
L
W
D
L
 
D
W
W
W
W
 
 
15:00  

Ermis Aradippou - Enosis Neon Paralimni

 
H
1 - 2
vs  
D
L
L
W
L
 
D
L
D
W
D
 
 
15:00  

IFK Norrkoping - Malmo FF

 
H
4 - 1
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
15:00  

Vitoria Setubal U23 - Cova da Piedad U23

 
Home
2 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
D
W
D
L
W
 
 
15:30  

Botev Plovdiv - Botev Vratsa

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
W
D
D
 
W
L
L
L
W
 
 
15:30  

CS Mioveni - Chindia Targoviste

 
H
1 - 4
vs  
L
L
W
D
L
 
D
W
L
W
W
 
 
16:00  

America Premier - UA Zacatecas

 
D
0 - 1
vs  
L
L
 
L
W
L
 
 
16:00  

Roda CF - Villarreal III

 
H
3 - 0
vs  
L
W
D
W
W
 
L
D
L
D
W
 
 
16:00  

El Entag El Harby - Nogoom El Mostakbal

 
H
1 - 1
vs  
D
W
L
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
16:00  

Saburtalo - Torpedo Kutaisi

 
A
3 - 0
vs  
W
W
L
W
D
 
D
W
W
D
W
 
 
16:00  

Tromsdalen - Senja

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
D
D
L
L
D
 
 
16:00  

Metta Lu - Riga FC

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
D
L
L
W
W
 
 
16:00  

Eskisehirspor - Altinordu

 
D
2 - 4
vs  
W
D
D
L
L
 
L
W
L
D
W
 
 
16:15  

Al Wahda - Bani Yas

 
H
4 - 1
vs  
D
L
D
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
16:25  

Al-Arabi SC - Al Gharafa

 
A
1 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
L
D
L
 
 
16:30  

Anzhi Makhachkala - Krylya Sovetov

 
Away
0 - 2
vs  
D
W
W
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
17:00  

Inter Zapresic - Istra 1961

 
D
3 - 1
vs  
L
D
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
17:00  

Dukla Praha - MFK Karvina

 
H
2 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
D
L
D
L
L
 
 
17:00  

Teplice - Viktoria Plzen

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
D
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

GKS Tychy 71 - Stal Mielec

 
H
1 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
D
W
L
 
 
17:00  

Wisla Plock - Pogon Szczecin

 
D
0 - 2
vs  
L
L
L
W
D
 
L
W
D
W
L
 
 
17:00  

Al-Ettifaq - Al Shabab Riyadh

 
D
1 - 1
vs  
D
L
D
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
17:00  

FK Pohronie - Liptovsky Mikulas

 
H
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
D
D
W
D
W
 
 
17:00  

Anagennisi Derynia - Olympiakos N.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
W
L
W
 
 
17:00  

Hanacka - Frydek-Mistek

 
H
0 - 1
vs  
L
W
D
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Gnistan - VPS Vaasa

 
D
1 - 1
vs  
W
D
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Norrby IF - Trollhattan

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
D
L
L
 
D
W
W
W
D
 
 
17:00  

Backa Palanka - Dinamo Vranje

 
Home
5 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
W
D
W
D
D
 
 
17:30  

Kjellerup - Skive IK

 
Away
1 - 7
vs  
D
W
L
D
L
 
W
L
W
W
W
 
 
17:30  

Holstein Kiel - Erzgebirge Aue

 
Home
5 - 1
vs  
D
D
W
L
L
 
W
D
L
W
W
 
 
17:30  

FC Heidenheim 1846 - Union Berlin

 
D
2 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:30  

Fenerbahce - Sivasspor

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
D
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
17:30  

Osters IF - Oskarshamns

 
Home
3 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:00  

Nice - Toulouse

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
D
L
D
L
W
 
 
18:00  

SuperSport United - Kaizer Chiefs

 
H
1 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
D
D
D
W
W
 
 
18:00  

Cape Town City - Polokwane City

 
H
0 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
D
W
D
W
 
 
18:00  

Bloemfontein Celtic - Bidvest Wits

 
D
2 - 4
vs  
W
D
L
D
D
 
L
L
D
L
L
 
 
18:00  

Volkermarkt - Union Vocklamarkt

 
Away
3 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
D
W
W
W
W
 
 
18:00  

Uerdingen - Fortuna Koln

 
H
1 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
L
W
D
W
D
 
 
18:00  

Sturm Graz Am. - Grazer AK

 
D
0 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
D
W
W
W
W
 
 
18:00  

Deutschlandsberger SC - Stadl-Paura

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
D
D
W
 
L
D
W
L
L
 
 
18:00  

Wels - Gurten

 
H
1 - 4
vs  
D
L
W
D
L
 
D
D
D
L
W
 
 
18:00  

Weiz - Bad Gleichenberg

 
Home
1 - 4
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
D
L
L
 
 
18:00  

Leiknir Reykjavik - UMF Stjarnan

 
Away
3 - 3
vs  
W
L
D
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
18:00  

Baerum - Elverum

 
D
3 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
D
W
L
L
L
 
 
18:10  

Wacker Innsbruck Am. - Austria Klagenfurt

 
H
2 - 2
vs  
L
D
W
D
W
 
L
W
D
W
D
 
 
18:10  

Austria Wien Am. - Wiener Neustadt

 
A
3 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
D
L
W
W
W
 
 
18:10  

Amstetten - BW Linz

 
H
2 - 0
vs  
L
L
L
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
18:10  

FC Juniors OÖ - Austria Lustenau

 
H
4 - 2
vs  
L
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
18:10  

FC Liefering - Ried

 
A
2 - 6
vs  
L
D
W
D
D
 
W
W
D
W
D
 
 
18:30  

Mannsdorf - Rapid Wien Am.

 
D
5 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
18:30  

Ebreichsdorf - Schwechat

 
Home
7 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:30  

Wiener SK - FCM Traiskirchen

 
D
3 - 3
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:30  

PSV (w) - ADO Den Haag (w)

 
Home
5 - 0
vs  
W
W
L
L
 
W
L
L
W
 
 
18:30  

AZ Alkmaar (w) - SBV Excelsior (w)

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
L
L
D
 
L
L
L
W
 
 
18:30  

Heerenveen (w) - Achilles 29 (w)

 
Home
6 - 0
vs  
L
L
W
W
D
 
L
L
 
 
18:30  

Sepsi - CS U Craiova

 
A
0 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

FC Mauerwerk - Mattersburg Am.

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
L
W
L
L
L
 
 
18:30  

RW Essen - Verl

 
D
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
D
L
 
 
18:30  

Jeunesse Esch - F91 Dudelange

 
A
0 - 3
vs  
W
W
W
W
D
 
D
L
W
D
D
 
 
18:30  

PEC Zwolle (w) - FC Twente (w)

 
D
1 - 5
vs  
L
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Fortuna Sittard - FC Emmen

 
H
3 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
D
 
 
19:00  

NK Medimurje Cakovec - Sibenik

 
H
0 - 0
vs  
L
W
D
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

Villefranche - Rodez Aveyron

 
D
1 - 1
vs  
W
W
D
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
19:00  

Le Mans - Boulogne

 
D
2 - 3
vs  
W
L
L
L
D
 
D
L
W
L
L
 
 
19:00  

Tours - Concarneau

 
H
1 - 0
vs  
D
W
L
W
L
 
W
W
L
D
L
 
 
19:00  

Marignane Gignac - Lyon Duchere

 
D
1 - 2
vs  
L
D
L
W
L
 
L
W
W
L
D
 
 
19:00  

Entente Sannois St. Gratien - Cholet

 
D
1 - 3
vs  
D
L
D
L
D
 
L
W
L
W
W
 
 
19:00  

Pau FC - Quevilly Rouen

 
D
3 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
D
D
D
 
 
19:00  

Dunkerque - Bourg-Bresse

 
D
1 - 4
vs  
W
D
L
D
W
 
D
W
L
L
L