Wednesday 15. May 2019 | 13:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Boyaca Chico FC - Deportivo Pereira

 
D
0 - 1
vs  
D
D
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
00:00  

North Carolina - Richmond Kickers

 
D
4 - 1
vs  
W
W
L
D
D
 
W
L
L
L
L
 
 
09:00  

April 25 - Wofoo Tai Po

 
Home
4 - 0
vs  
L
D
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
09:30  

Panaitolikos U19 - PAOK Thessaloniki FC U19

 
Away
0 - 4
vs  
D
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
10:15  

Manang Marshyangdi - Minerva Punjab

 
H
1 - 1
vs  
L
L
 
W
L
L
D
D
 
 
10:30  

Peninsula Power U20 - Sunshine Coast FC U20

 
Home
0 - 3
vs  
L
D
D
D
 
L
L
L
W
L
 
 
11:00  

SoNy Sugar - Kariobangi Sharks

 
D
2 - 0
vs  
W
D
L
W
W
 
D
D
D
D
W
 
 
11:00  

Yangon United - Naga World FC

 
D
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
 
 
11:00  

Ha Noi TT - Tampines Rovers FC

 
D
2 - 0
vs  
D
D
W
W
L
 
D
W
W
D
W
 
 
11:00  

Gyeongnam FC - Daegu FC

 
A
2 - 0
vs  
L
L
D
L
L
 
D
W
W
D
L
 
 
11:30  

Suwon Bluewings - Gwangju

 
D
3 - 0
vs  
D
W
L
L
D
 
D
W
W
W
W
 
 
11:30  

Anyang - Changwon City

 
Home
1 - 1
vs  
L
D
L
W
W
 
L
W
 
 
12:00  

Inter Zapresic U19 - NK Dugopolje U19

 
Home
2 - 1
vs  
L
D
D
W
L
 
L
L
L
D
L
 
 
12:00  

FU Jen University Fc - Kitchee FC

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
D
W
W
 
 
12:00  

Sisaket FC - Bangkok United FC

 
Away
1 - 3
vs  
D
D
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
12:00  

Customs United - Nakhon Ratchasima

 
Away
0 - 0
vs  
L
L
W
D
W
 
D
L
L
W
L
 
 
13:00  

Kenya Commercial Bank SC - Leopards

 
D
1 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
D
W
D
D
D
 
 
13:00  

Zoo Kericho - Western Stima

 
D
2 - 1
vs  
D
W
L
L
D
 
D
L
D
W
L
 
 
13:00  

Nzoia Sugar - Gor Mahia

 
Away
1 - 0
vs  
W
L
D
L
L
 
W
D
W
D
W
 
 
13:00  

Ceres - Binh Duong FC

 
H
0 - 1
vs  
L
W
W
D
W
 
W
L
L
W
W
 
 
13:00  

Lampang FC - Chainat Hornbill

 
H
2 - 3
vs  
W
W
W
W
D
 
D
L
W
D
L
 
 
13:00  

Rayong FC - Buriram United FC

 
Away
1 - 1
vs  
D
L
D
D
D
 
L
W
W
D
W
 
 
13:00  

Ayutthaya United - Ratchaburi FC

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
D
 
L
L
L
W
D
 
 
13:50  

Triglav - Krsko

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
L
D
L
 
L
L
L
D
L
 
 
14:00  

Royal Eagles - Tshakhuma Madzivhadila FC

 
D
1 - 0
vs  
D
D
W
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
14:00  

Alashkert FC - Shirak

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
L
L
W
 
D
D
W
L
D
 
 
14:00  

Abahani Limited - Chennaiyin FC

 
H
3 - 2
vs  
W
W
W
D
W
 
D
D
W
D
W
 
 
14:00  

SSC Farul Constanta - Daco Getica

 
D
0 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Irtysh Omsk - Sibir II

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
14:00  

Dynamo Barnaul - Sakhalin

 
D
0 - 0
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
14:00  

Karacabey Birlikspor - Serik Belediye

 
A
2 - 4
vs  
W
D
W
W
L
 
W
W
D
L
W
 
 
14:00  

Erok Spor - Kızılcabolukspor

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
D
L
L
L
L
 
 
14:30  

Persija Jakarta - Shan United

 
Home
6 - 1
vs  
W
W
D
D
L
 
L
L
D
L
W
 
 
14:30  

Senica U19 - DAC Dunajska Streda U19

 
D
2 - 5
vs  
L
D
L
W
L
 
W
D
L
L
W
 
 
14:30  

Slovan Bratislava U19 - Presov U19

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
D
L
L
L
W
 
 
14:30  

Poprad FK U19 - Spartak Trnava U19

 
Away
2 - 3
vs  
D
D
W
L
L
 
D
D
W
W
W
 
 
14:30  

Ruzomberok U19 - Zemplin Michalovce U19

 
Home
0 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
15:00  

Slaven Belupo Koprivnica - Lokomotiva Zagreb

 
A
1 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
L
W
L
D
L
 
 
15:00  

Dordoi Bishkek - Istiqlol

 
D
2 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Selangor FA - Kedah

 
D
3 - 1
vs  
W
W
D
D
D
 
W
L
D
W
D
 
 
15:00  

Melaka United - FELDA United FC

 
Home
6 - 0
vs  
D
L
W
D
D
 
L
D
D
L
D
 
 
15:00  

Bizertin CA - Etoile du Sahel

 
Away
0 - 1
vs  
D
D
W
L
L
 
W
W
L
L
D
 
 
15:30  

Umea FC - Vasalund IF

 
D
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
D
D
D
 
 
15:55  

Olimpija Ljubljana - NK Domzale

 
Home
1 - 4
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
D
W
W
 
 
16:00  

Siroki Brijeg - FK Sarajevo

 
D
1 - 0
vs  
W
W
D
W
L
 
W
D
W
W
D
 
 
16:00  

Zeta Golubovci - Sutjeska Niksic

 
D
1 - 1
vs  
L
L
W
D
D
 
W
D
W
W
D
 
 
16:00  

Buducnost P. - Grbalj Radanovici

 
Home
5 - 3
vs  
W
W
D
D
D
 
D
W
D
D
D
 
 
16:00  

Rudar Pljevlja - Petrovac

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
D
D
W
 
L
L
L
D
D
 
 
16:00  

OFK Titograd - Mornar

 
Home
6 - 1
vs  
D
L
D
 
D
L
L
L
L
 
 
16:00  

Podbrezova U19 - Trencín U19

 
H
3 - 4
vs  
D
L
W
W
L
 
L
W
D
L
W
 
 
16:00  

KNK Fuzinar - Brda Dobrovo

 
H
0 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
 
 
16:00  

NK Brezice - Jadran Dekani

 
A
1 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
D
L
D
L
L
 
 
16:00  

Tabor Sezana - Nafta

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
W
L
D
 
 
16:00  

NK Dob - Krka

 
A
2 - 4
vs  
D
L
L
L
D
 
D
W
L
W
W
 
 
16:00  

NK Rogaska - Ilirija Ljubljana

 
Home
3 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
D
L
L
L
D
 
 
16:00  

NK Bilje - Radomlje

 
Away
5 - 2
vs  
L
W
W
D
L
 
L
W
L
W
W
 
 
16:00  

Bravo Publikum - ND Beltinci

 
Home
3 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
16:30  

Viktoria Plzen - Sparta Praha

 
Home
4 - 0
vs  
L
W
W
D
L
 
W
L
L
W
W
 
 
16:30  

TPS Turku - AC Kajaani

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
D
W
 
W
L
W
W
W
 
 
16:30  

Mladost Lucani - Crvena Zvezda

 
Away
0 - 0
vs  
W
D
W
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv

 
H
0 - 1
vs  
D
D
W
L
L
 
W
D
D
L
L
 
 
17:00  

Dinamo Zagreb - Gorica HNK

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
D
L
W
D
W
 
 
17:00  

Porto U19 - Benfica U19

 
A
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
L
W
D
 
 
17:15  

Schalke 04 U19 - Borussia Dortmund U19

 
H
2 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
D
D
 
 
17:30  

Monza - Sudtirol

 
D
3 - 3
vs  
D
L
L
L
L
 
L
W
D
W
L
 
 
17:30  

Kocaelispor - Corum Belediyespor

 
A
0 - 3
vs  
D
L
W
D
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:00  

Sirius - GIF Sundsvall

 
A
1 - 0
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
W
L
L
 
 
18:00  

Aluminij - Mura

 
D
0 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
D
D
D
D
W
 
 
18:00  

Eskilstuna United (w) - KIF Orebro (w)

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
L
 
L
L
 
 
18:00  

Frej - Brommapojkarna

 
H
1 - 1
vs  
L
W
D
D
W
 
W
L
W
L
L
 
 
18:00  

Mjallby - Trelleborg

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
D
D
W
D
L
 
 
18:00  

Orgryte - Varbergs BoIS

 
H
1 - 1
vs  
W
W
L
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

Fortuna Sittard - Feyenoord

 
D
1 - 4
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

PSV Eindhoven - Heracles Almelo

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
D
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:30  

Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar

 
Away
4 - 2
vs  
L
L
D
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
18:30  

De Graafschap - Ajax

 
Away
1 - 4
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:45  

Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Netanya

 
H
1 - 1
vs  
W
L
D
D
L
 
L
L
D
W
L
 
 
19:00  

Osijek - Rijeka

 
D
2 - 1
vs  
D
W
L
L
W
 
L
W
W
W
D
 
 
19:00  

Slavia Praha - Jablonec

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
D
W
 
D
W
D
L
W
 
 
19:00  

Voluntari - Concordia Chiajna

 
H
2 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
L
W
D
L
L
 
 
19:00  

Radnicki Nis - Partizan Beograd

 
H
1 - 1
vs  
L
W
D
W
D
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Aarau - Kriens

 
D
1 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
W
D
D
L
L
 
 
19:00  

Lausanne Sport - FC Schaffhausen

 
Home
0 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
19:00  

Sion - Neuchatel Xamax

 
H
1 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
D
W
L
 
 
19:00  

Al Ain - Al Wasl SC

 
Home
5 - 1
vs  
D
L
D
L
W
 
D
D
W
W
L
 
 
19:00  

Shabab Al Ahli Dubai - Bani Yas

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
19:00  

Al Jazira - Al-Dhafra

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
L
W
 
W
D
L
L
L
 
 
19:00  

Shakhtar Donetsk - Inhulets Petrove

 
D
4 - 0
vs  
D
W
D
W
W
 
D
D
D
W
L
 
 
19:15  

NK CM Celje - NK Maribor

 
Away
1 - 3
vs  
L
D
L
W
D
 
D
D
D
W
L
 
 
19:30  

Arezzo - Novara

 
A
2 - 2
vs  
D
D
W
L
W
 
D
L
W
W
L
 
 
19:30  

Pro Vercelli - Carrarese

 
A
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
D
W
L
W
L
 
 
19:30  

Feralpisalo - Ravenna

 
Home
0 - 0
vs  
D
D
W
L
L
 
W
W
W
D
D
 
 
19:30  

FCD Rossoblu Potenza - Virtus Francavilla

 
D
3 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
D
D
D
W
L
 
 
19:30  

Catania - Reggina

 
Home
4 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
19:30  

Lech Poznan - Lechia Gdansk

 
H
2 - 1
vs  
L
W
D
D
L
 
D
W
W
L
W
 
 
19:30  

Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow

 
A
1 - 2
vs  
D
W
L
W
D
 
W
L
L
L
W
 
 
19:30  

Pogon Szczecin - Piast Gliwice

 
Away
0 - 0
vs  
L
D
L
D
L
 
W
D
W
W
W
 
 
19:30  

Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa

 
A
1 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
19:45  

Leeds United - Derby County

 
Home
2 - 4
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
D
W
L
 
 
19:45  

Atalanta - Lazio

 
H
0 - 2
vs  
W
D
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
19:45  

Raith Rovers - Queen of South

 
H
1 - 3
vs  
D
W
D
W
D
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Al Washm - Al Najoom

 
D
0 - 2
vs  
L
L
D
W
W
 
D
W
D
L
D
 
 
20:00  

Al Mojzel - Najran SC

 
D
1 - 1
vs  
D
L
W
D
D
 
D
W
L
W
W
 
 
20:15  

Vikingur Reykjavik - UMF Stjarnan

 
Away
3 - 4
vs  
L
W
W
D
D
 
L
D
D
D
W
 
 
20:15  

KA Akureyri - Breidablik Kopavogur

 
H
0 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
L
W
D
 
 
21:00  

Leones FC - Cortulua

 
D
3 - 1
vs  
W
D
D
W
W
 
W
D
L
W
W
 
 
21:00  

Al Ramtha - Mansheyat Bani Hasan

 
D
2 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
D
D
L
W
L
 
 
Wednesday 15. May 2019 | 13:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
03:00  

Botafogo - Flamengo

 
Away
75 - 90
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
04:00  

Golden State Warriors - Portland Trail Blazers

 
Home
116 - 94
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
13:00  

Shkupi Skopje - Pelister

 
Away
89 - 93
vs  
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
14:00  

San Miguel Beermen - Magnolia Hotshots

 
A
72 - 71
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Singapore Slingers - CLS Knights

 
Home
81 - 84
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Iraklis - Harilaos Trikoupis

 
Home
94 - 59
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
17:00  

AS Karditsas - Kastoria

 
Home
84 - 90
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
17:00  

Apollon Patras - Kavala

 
Home
55 - 37
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
17:00  

Koroivos - Maroussi

 
Home
76 - 64
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:45  

Fenerbahce W - Cukurova W

 
Home
80 - 68
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:00  

Dinamo Bucharest - BC Timisoara

 
Away
76 - 91
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
18:00  

FMP Beograd - Zlatibor Cajetina

 
A
96 - 50
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
18:45  

Hapoel Beer Sheva - Gilboa Galil

 
Home
104 - 77
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
18:50  

Neptunas - Skycop

 
Home
102 - 78
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Rytas - Juventus

 
Home
93 - 91
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
19:00  

KTE-Duna - DEAC

 
Home
55 - 82
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Nes Ziona - Ironi Nahariya

 
Home
75 - 77
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
19:00  

MZT Skopje - Kumanovo

 
A
92 - 57
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

BC Steaua Bucuresti - BCM Pitesti

 
H
73 - 70
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
19:00  

BC Prievidza - Inter Bratislava

 
Away
77 - 83
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Kapfenberg Bulls - Klosterneuburg Dukes

 
Home
84 - 90
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
20:00  

Oberwart Gunners - Swans Gmunden

 
Home
92 - 94
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Jaszberenyi - Pecsi VSK

 
Home
82 - 84
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
20:00  

Borac - OKK Beograd

 
A
89 - 81
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
21:00  

Lyon-Villeurbanne - Gravelines-Dunkerque

 
Home
95 - 72
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
21:00  

Cedevita - Zadar

 
Home
78 - 84
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
21:00  

Kormend - Szolnoki Olaj

 
Home
88 - 68
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
21:00  

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Ashdod

 
Home
93 - 70
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
Wednesday 15. May 2019 | 13:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
04:00  

Watson H. - Kaji H.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
04:00  

Namigata J. - Arakawa H.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
 
 
04:00  

Sato N. - Kobori M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
04:00  

Kuwata H. - Shibahara E.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
 
 
04:00  

Ayukawa M. - Bai A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
04:00  

Inglis M. - Naito Y.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
04:00  

Okamura K. - Tanaka Y.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
05:00  

Purcell M. - Ilkel C.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
05:00  

Smith R. - Sela D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
05:00  

Schnur B. - Saville L.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
05:00  

Hsieh C./Rungkat C. - Matsui T./Vardhan V.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
08:00  

Fomin S. - Ortega-Olmedo R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
08:00  

Durasovic V. - Oliveira G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
08:00  

Arevalo M. - Yevseyev D.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
08:00  

Miedler L. - Boluda-Purkiss C.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
11:00  

Frech M. - Sramkova R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
11:00  

Blinkova A. - Korpatsch T.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:15  

Ruusuvuori E. - Blanch U.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
11:30  

Luz O. - Mora M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
11:40  

Minella M. - Jones F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
 
 
11:40  

Bjorklund M. - Voegele S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
11:40  

Martin A. - Tiurnev E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
L
 
 
12:00  

Janvier M. - Fratangelo B.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Tan H. - Andrianjafitrimo T.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
12:00  

Giustino L. - Kolar Z.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
12:05  

Menezes J. - Nedovyesov A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Trungelliti M. - Novak D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Bublik A. - Kovalik J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Hibino N. - Smitkova T.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:30  

Martincova T. - Ponchet J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
12:30  

Bachinger M. - Heller P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
12:30  

Rodina E. - Minnen G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
12:30  

Peng S. - Lottner A.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Siegemund L. - Paar L.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
 
 
13:00  

Vicens Mas R. - Guerrero Alvarez E.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
 
L
W
L
 
 
13:00  

Kucova K. - Badosa G. P.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Kostyuk M. - Rodionova Ar.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Colas Sanchez A. - Meligeni Rodrigues Alves F.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
13:00  

Marti Pujolras A. - Pla Malfeito J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
13:30  

Quiroz R. - Duckworth J.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:30  

Bagnis F. - Safwat M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
13:30  

Martinez P. - Silva Frederico F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:30  

Gakhov I./Pavlioutchenkov A. - Golubev A./Popko D.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
 
 
14:00  

Istomin D. - Otte O.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Arn G. - Tomova V.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Ivakhnenko V. - Albie A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Garcia-Lopez G. - Altmaier D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Balazs A. - Dellien H.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:30  

Matos R. - Weis A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
15:00  

Ehrat S. - Krueger M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
15:00  

Mannarino A. - Darcis S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:15  

Zavatska K. - Wickmayer Y.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:15  

Lisicki S. - Galfi D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
15:30  

Masur D. - Vesely J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:30  

Vatutin A. - Troicki V.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Lock B./Lock C. - Jebavy R./Molteni A.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:30  

Neis F./Vega Hernandez D. - Clayton S./OMara J.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Krajinovic F. - Koepfer D.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

Bouzkova M. - Grammatikopoulou V.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
18:00  

Stojanovic N. - Paquet C.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
18:00  

Granollers G./Marrero S. D. - Cerretani J./Monroe N.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
18:00  

Bains N. - Garcia-Perez G.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
18:30  

Diatchenko V. - Ormaechea P.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
19:00  

Brown D. - Travaglia S.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
19:00  

Vilella M. M. - Domingues J.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
Wednesday 15. May 2019 | 13:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
03:00  

Carolina Hurricanes - Boston Bruins

 
A
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:15  

USA - Great Britain

 
Home
6 - 3
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
17:15  

Switzerland - Norway

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
21:15  

Germany - Slovakia

 
Away
3 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
21:15  

Russia - Italy

 
Home
10 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 25 Aug 00:00  

Pachuca - Atlas

 
soccer 25 Aug 00:00  

Cruz Azul - Puebla

 
soccer 25 Aug 00:00  

Nashville SC - Charleston

 
soccer 25 Aug 00:00  

Swope Park - New York Red Bulls 2

 
soccer 25 Aug 00:30  

Barcelona SC - America de Quito

 
soccer 25 Aug 00:30  

Houston Dash W - Sky Blue W

 
soccer 25 Aug 00:30  

Rio Grande - El Paso

 
soccer 25 Aug 00:30  

San Antonio - New Mexico

 
soccer 25 Aug 00:45  

Millonarios - Dep. Cali

 
soccer 25 Aug 01:00  

Alianza Lima - AD Cantolao

 
soccer 25 Aug 01:00  

Oklahoma City Energy - Austin Bold

 
soccer 25 Aug 01:00  

Alajuelense - Santos DG

 
soccer 25 Aug 02:00  

Real Salt Lake - Colorado Rapids

 
soccer 25 Aug 02:00  

San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps

 
soccer 25 Aug 02:00  

Orange County SC - Real Monarchs

 
soccer 25 Aug 02:05  

U.A.N.L.- Tigres - Club America

 
soccer 25 Aug 02:30  

Las Vegas Lights - Portland 2

 
soccer 25 Aug 02:30  

Fresno - Colorado Springs

 
soccer 25 Aug 04:00  

South Hobart - Riverside Olympic

 
soccer 25 Aug 04:30  

Lambton J. - Edgeworth E.

 
soccer 25 Aug 04:30  

Broadmeadow - Charlestown City Blues

 
soccer 25 Aug 04:30  

Weston Bears - Lake Macquarie

 
soccer 25 Aug 04:30  

Valentine - Hamilton Olympic

 
soccer 25 Aug 04:30  

Maitland - Newcastle Jets U21

 
soccer 25 Aug 05:00  

Dandenong Thunder - Melbourne Knights

 
soccer 25 Aug 05:00  

Altona Magic - Pascoe Vale

 
soccer 25 Aug 05:00  

Port Melbourne Sharks - Dandenong City

 
soccer 25 Aug 05:00  

Oakleigh Cannons - Green Gully

 
soccer 25 Aug 05:00  

Bentleigh Greens - Avondale FC

 
soccer 25 Aug 05:00  

South Melbourne - Heidelberg Utd

 
soccer 25 Aug 05:00  

Hume City - Kingston City

 
soccer 25 Aug 06:00  

Sunshine Coast - Moreton Bay Utd

 
soccer 25 Aug 07:00  

SKA Khabarovsk - Armavir

 
soccer 25 Aug 08:00  

Olympic FC - Brisbane U21

 
soccer 25 Aug 08:00  

Alcobendas - Alcorcon B

 
soccer 25 Aug 08:15  

Pardubice B - Zivanice

 
soccer 25 Aug 08:15  

Zizkov - Varnsdorf

 
soccer 25 Aug 08:15  

Sigma Olomouc B - Uhersky Brod

 
soccer 25 Aug 08:15  

Admira Prague - Plzen B

 
soccer 25 Aug 08:15  

Hradec Kralove B - Prepere

 
soccer 25 Aug 08:15  

Liberec B - Teplice B

 
soccer 25 Aug 08:15  

Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 B

 
soccer 25 Aug 08:30  

A. Klagenfurt - BW Linz

 
soccer 25 Aug 08:30  

Zlin B - Vyskov

 
soccer 25 Aug 08:30  

Samorin - Bardejov

 
soccer 25 Aug 08:30  

Ruzomberok B - Trebisov

 
soccer 25 Aug 08:30  

Karlovy Vary - Mas Taborsko

 
soccer 25 Aug 09:00  

Gifu - Kashiwa

 
soccer 25 Aug 09:00  

Pogon Szczecin II - Swit Skolwin

 
soccer 25 Aug 09:00  

Internacional de Madrid - Celta Vigo B

 
soccer 25 Aug 09:00  

Minerva - Lorca Deportiva

 
soccer 25 Aug 09:00  

Extremadura UD B - Llerenense

 
soccer 25 Aug 09:00  

Elche CF Ilicitano B - Atzeneta

 
soccer 25 Aug 09:15  

Santurtzi - Lagun Onak

 
soccer 25 Aug 09:30  

Coria C.F. - Rota

 
soccer 25 Aug 09:30  

Betis B - San Roque

 
soccer 25 Aug 09:30  

Cordoba B - Los Barrios

 
soccer 25 Aug 09:30  

San Rafael - Santa Catalina Atletico

 
soccer 25 Aug 09:30  

Zaragoza B - Binefar

 
soccer 25 Aug 09:30  

San Juan Zaragoza - Tarazona

 
soccer 25 Aug 09:30  

Trival Valderas - San Fernando

 
soccer 25 Aug 09:30  

RSD Alcala - Navalcarnero

 
soccer 25 Aug 10:00  

Lyngby - Randers FC

 
soccer 25 Aug 10:00  

Okayama - Machida

 
soccer 25 Aug 10:00  

Ehime - Omiya Ardija

 
soccer 25 Aug 10:00  

Norild - Ready

 
soccer 25 Aug 10:00  

Legia II - Skierniewice

 
soccer 25 Aug 10:00  

Slask Wroclaw 2 - Zaglebie 2

 
soccer 25 Aug 10:00  

Pohang - Incheon

 
soccer 25 Aug 10:00  

Jeju Utd - Seoul

 
soccer 25 Aug 10:00  

Kalmar W - Assi W

 
soccer 25 Aug 10:00  

Mallbackens W - Moron W

 
soccer 25 Aug 10:00  

San Sebastian Reyes - Ferrol

 
soccer 25 Aug 10:00  

Langreo - Baleares

 
soccer 25 Aug 10:00  

Pena Deportiva - R. Oviedo B

 
soccer 25 Aug 10:00  

Las Rozas - Real Madrid B

 
soccer 25 Aug 10:00  

Melilla - Getafe B

 
soccer 25 Aug 10:00  

Alaves B - UD Logrones

 
soccer 25 Aug 10:00  

Ejea - Orihuela

 
soccer 25 Aug 10:00  

Espanyol B - Andorra

 
soccer 25 Aug 10:00  

Sevilla FC C - Pozoblanco

 
soccer 25 Aug 10:00  

Olivenza - Diocesano

 
soccer 25 Aug 10:00  

Cacereno - Aceuchal

 
soccer 25 Aug 10:00  

Berceo - Casalarreina

 
soccer 25 Aug 10:00  

Lealtad - Lenense

 
soccer 25 Aug 10:00  

Santa Ana - Parla

 
soccer 25 Aug 10:00  

Atletico Pinto - Rayo Vallecano B

 
soccer 25 Aug 10:00  

CD Mostoles - AD Torrejon

 
soccer 25 Aug 10:00  

Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh

 
soccer 25 Aug 10:00  

Gia Lai - Da Nang

 
soccer 25 Aug 10:15  

Waalwijk - Den Haag

 
soccer 25 Aug 10:15  

SC Farense - FC Porto B

 
soccer 25 Aug 11:00  

Swansea - Birmingham

 
soccer 25 Aug 11:00  

Mannheim - Duisburg

 
soccer 25 Aug 11:00  

Lyn W - Valerenga W

 
soccer 25 Aug 11:00  

Chertanovo M. - Tomsk

 
soccer 25 Aug 11:00  

Frej - Degerfors

 
soccer 25 Aug 11:00  

National Defense - Kirivong Sok Sen Chey

 
soccer 25 Aug 11:00  

Las Palmas B - UD Ibiza-Eivissa

 
soccer 25 Aug 11:00  

CD Marino - CD Buzanada

 
soccer 25 Aug 11:00  

Tacoronte - Tamaraceite

 
soccer 25 Aug 11:00  

Muang Thong Utd - Suphanburi

 
soccer 25 Aug 11:00  

Ratchaburi - Chainat

 
soccer 25 Aug 11:05  

Leczna - GKS Katowice

 
soccer 25 Aug 11:15  

St. Mirren - Rangers

 
soccer 25 Aug 11:15  

Union Adarve - Pozuelo de Alarcon

 
soccer 25 Aug 11:30  

Fortuna Hjorring W - KoldingQ W

 
soccer 25 Aug 11:30  

Heidenheim - Sandhausen

 
soccer 25 Aug 11:30  

Karlsruher - Hamburger SV

 
soccer 25 Aug 11:30  

Nurnberg - VfL Osnabruck

 
soccer 25 Aug 11:45  

Hvidovre - Roskilde

 
soccer 25 Aug 12:00  

Fredericia - Kolding IF

 
soccer 25 Aug 12:00  

Koge - F. Amager

 
soccer 25 Aug 12:00  

Ringkobing - Vejgaard

 
soccer 25 Aug 12:00  

Esbjerg - Silkeborg

 
soccer 25 Aug 12:00  

KuFu-98 - Vaajakoski

 
soccer 25 Aug 12:00  

Unterhaching - Hallescher

 
soccer 25 Aug 12:00  

Vittsjo W - Vaxjo DFF W

 
soccer 25 Aug 12:00  

Pitea W - Rosengard W

 
soccer 25 Aug 12:00  

Rynninge - Vasalunds

 
soccer 25 Aug 12:00  

AIK W - Borgeby W

 
soccer 25 Aug 12:00  

Paide - Maardu

 
soccer 25 Aug 12:00  

Niendorfer TSV - Wandsbeker Concordia

 
soccer 25 Aug 12:00  

Rugenbergen - SC Victoria Hamburg

 
soccer 25 Aug 12:00  

TSV Buchholz 08 - Paloma

 
soccer 25 Aug 12:00  

Strausberg - Hertha Zehlendorf

 
soccer 25 Aug 12:00  

Tasmania Berlin - Greifswald

 
soccer 25 Aug 12:00  

Stendal - Ludwigsfelder

 
soccer 25 Aug 12:00  

Martinroda - Einheit Rudolstadt

 
soccer 25 Aug 12:00  

Nordhausen II - Askania Bernburg

 
soccer 25 Aug 12:00  

Luckenwalde - Inter Leipzig

 
soccer 25 Aug 12:00  

Todesfelde - TSV Kropp

 
soccer 25 Aug 12:00  

Umea FC - Anundsjo