Tuesday 13. August 2019 | 10:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:30  

Barcelona SC - Fuerza A.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
00:45  

Chico - Llaneros

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
W
L
 
L
D
L
W
L
 
 
01:00  

Sport Boys - Sporting Cristal

 
Away
2 - 2
vs  
L
D
D
D
D
 
W
W
D
W
L
 
 
11:35  

Jiangsu Suning - Henan Jianye

 
Home
3 - 0
vs  
L
D
W
W
D
 
L
D
W
L
W
 
 
11:45  

Hougang - Warriors

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
L
D
W
D
W
 
 
15:00  

Kladno - Stechovice

 
Away
1 - 2
vs  
L
D
D
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Riteriai 2 - Zalgiris 2

 
Home
3 - 3
vs  
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Lipany - Zilina

 
Away
0 - 1
vs  
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Kuressaare - Flora

 
Away
0 - 3
vs  
D
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
16:00  

Kalju (Est) - Dudelange (Lux)

 
A
0 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
D
D
W
D
W
 
 
16:00  

Kiffen - Lahden Reipas

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
D
D
W
W
W
 
 
16:00  

Giessen - Steinbach Haiger

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
 
W
L
W
 
 
16:00  

Alzenau - TuS RW Koblenz

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
W
L
 
L
L
 
 
16:00  

Madla IL - Viking 2

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
W
D
 
W
W
W
L
 
 
16:15  

Rain/Lech - Furth II

 
Away
0 - 1
vs  
L
W
L
W
 
D
W
W
 
 
16:30  

Qarabag (Aze) - APOEL (Cyp)

 
H
0 - 2
vs  
D
W
D
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
16:30  

Grodig - Seekirchen

 
D
0 - 1
vs  
L
D
D
W
D
 
D
W
D
W
L
 
 
16:30  

Lokomotiv Oslo - Mjondalen 2

 
Home
1 - 1
vs  
L
L
D
L
D
 
L
W
L
W
W
 
 
16:45  

Lorient - Le Mans

 
Home
1 - 2
vs  
D
W
W
W
D
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Rosenborg (Nor) - Maribor (Slo)

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
D
L
 
 
17:00  

Engers - Diefflen

 
Home
1 - 4
vs  
L
L
 
D
L
W
 
 
17:00  

Hassia Bingen - Schott Mainz

 
D
1 - 3
vs  
D
L
D
 
W
L
L
W
W
 
 
17:30  

Al-Hilal (Sau) - Al Ahli SC (Sau)

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
 
W
L
 
 
17:30  

Dyn. Kyiv (Ukr) - Club Brugge KV (Bel)

 
A
3 - 3
vs  
D
D
L
L
 
D
W
D
W
 
 
17:30  

Kaiserslautern II - Arminia Ludwigshafen

 
Home
0 - 0
vs  
D
L
 
W
L
W
 
 
17:30  

Elversberg II - Worms

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
 
D
W
L
 
 
17:30  

Eintracht Trier - Dudenhofen

 
A
1 - 1
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
W
 
 
18:00  

Ferencvaros (Hun) - D. Zagreb (Cro)

 
H
0 - 4
vs  
W
W
W
D
D
 
L
W
W
D
 
 
18:00  

FC Copenhagen (Den) - FK Crvena zvezda (Srb)

 
Home
1 - 1
vs  
D
W
W
D
 
D
W
W
L
D
 
 
18:00  

Clermont - Le Havre

 
D
1 - 1
vs  
W
W
D
 
D
L
L
D
W
 
 
18:00  

Grenoble - Rodez

 
D
1 - 1
vs  
D
D
D
L
D
 
W
W
 
 
18:00  

Paris FC - Sochaux

 
H
2 - 1
vs  
W
W
D
L
L
 
L
D
W
D
W
 
 
18:00  

Niort - Chateauroux

 
H
3 - 1
vs  
D
L
W
L
W
 
W
W
D
L
L
 
 
18:00  

Caen - Nancy

 
A
0 - 1
vs  
W
L
D
L
W
 
L
W
L
D
D
 
 
18:00  

AC Ajaccio - Valenciennes

 
D
4 - 1
vs  
D
W
L
 
L
W
D
L
W
 
 
18:00  

Orleans - Guingamp

 
A
4 - 1
vs  
D
L
D
L
L
 
D
D
D
L
W
 
 
18:00  

Sobradinho - Remo

 
A
1 - 0
vs  
L
W
 
L
D
D
D
W
 
 
18:00  

Bourg Peronnas - Red Star

 
H
2 - 2
vs  
W
L
 
L
W
L
L
D
 
 
18:30  

Ajax (Ned) - PAOK (Gre)

 
Home
3 - 2
vs  
W
L
W
D
D
 
W
W
W
D
D
 
 
18:30  

LASK Linz (Aut) - Basel (Sui)

 
A
3 - 1
vs  
L
W
D
W
 
W
L
L
W
L
 
 
18:30  

Stenhousemuir - Edinburgh City

 
H
2 - 1
vs  
L
L
W
L
D
 
W
L
L
L
W
 
 
18:30  

General Lamadrid - Midland

 
H
1 - 0
vs  
W
D
L
W
W
 
W
D
W
D
W
 
 
18:30  

Deportivo Espanol - San Martin Burzaco

 
H
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
D
L
W
L
D
 
 
18:30  

Ituzaingo - Real Pilar

 
H
0 - 0
vs  
W
D
W
D
W
 
D
D
W
W
 
 
18:30  

Victoriano A. - Excursionistas

 
H
1 - 1
vs  
D
L
 
D
D
D
D
L
 
 
18:45  

Barnsley - Carlisle

 
Home
0 - 3
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
 
 
18:45  

Blackburn - Oldham

 
Home
3 - 2
vs  
L
L
 
L
W
L
 
 
18:45  

Blackpool - Macclesfield

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
 
 
18:45  

Bradford City - Preston

 
A
0 - 4
vs  
L
D
D
D
D
 
L
W
 
 
18:45  

Brentford - Cambridge Utd

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
D
D
 
 
18:45  

Bristol Rovers - Cheltenham

 
Home
3 - 0
vs  
L
D
W
L
D
 
L
W
 
 
18:45  

Charlton - Forest Green

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
 
W
D
 
 
18:45  

Colchester - Swindon

 
H
3 - 0
vs  
D
L
 
W
L
W
 
 
18:45  

Coventry - Exeter

 
Home
4 - 1
vs  
W
D
 
W
W
 
 
18:45  

Gillingham - Newport Co

 
Home
2 - 2
vs  
D
L
W
D
L
 
D
D
 
 
18:45  

Grimsby - Doncaster

 
Away
1 - 0
vs  
W
D
 
D
D
 
 
18:45  

Huddersfield - Lincoln

 
Home
0 - 1
vs  
L
D
 
W
W
 
 
18:45  

Mansfield - Morecambe

 
Home
2 - 2
vs  
D
D
 
W
W
D
L
D
 
 
18:45  

Middlesbrough - Crewe

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
 
 
18:45  

Nottingham - Fleetwood

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
 
W
W
 
 
18:45  

Oxford Utd - Peterborough

 
A
1 - 0
vs  
D
W
 
L
L
 
 
18:45  

Plymouth - Leyton Orient

 
H
2 - 0
vs  
W
W
 
W
D
L
W
L
 
 
18:45  

Port Vale - Burton

 
D
1 - 2
vs  
D
L
D
D
D
 
L
W
 
 
18:45  

QPR - Bristol City

 
H
3 - 3
vs  
W
D
 
D
L
W
L
D
 
 
18:45  

Rochdale - Bolton

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
L
D
 
 
18:45  

Salford - Leeds

 
Away
0 - 3
vs  
W
L
 
W
D
 
 
18:45  

Scunthorpe - Derby

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
 
W
D
 
 
18:45  

Shrewsbury - Rotherham

 
H
0 - 4
vs  
W
L
 
W
L
L
 
 
18:45  

Stevenage - Southend

 
D
1 - 2
vs  
W
D
W
L
L
 
L
L
 
 
18:45  

Swansea - Northampton

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
 
L
D
 
 
18:45  

Tranmere - Hull

 
D
0 - 3
vs  
L
L
 
L
W
 
 
18:45  

Walsall - Crawley

 
Home
2 - 3
vs  
L
W
D
W
D
 
L
W
 
 
18:45  

Wigan - Stoke

 
D
0 - 1
vs  
W
L
 
L
L
 
 
18:45  

Wycombe - Reading

 
A
1 - 1
vs  
W
D
 
D
W
W
L
L
 
 
18:45  

Corinthian-Casuals - Merstham

 
A
0 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
18:45  

Enfield Town - Bishops Stortford

 
Home
5 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
W
W
W
L
W
 
 
18:45  

Worthing - Lewes

 
A
3 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
D
D
 
 
18:45  

Aldershot - Bromley

 
A
0 - 1
vs  
L
W
L
 
L
D
D
W
D
 
 
18:45  

Barnet - Dover

 
A
0 - 1
vs  
L
D
W
D
W
 
W
L
W
 
 
18:45  

Chesterfield - Woking

 
D
1 - 2
vs  
L
W
L
D
D
 
D
L
W
L
W
 
 
18:45  

Chorley - Solihull Moors

 
D
1 - 6
vs  
L
D
D
D
D
 
D
L
D
W
W
 
 
18:45  

Dag & Red - Boreham Wood

 
A
0 - 3
vs  
L
W
L
 
L
L
L
D
D
 
 
18:45  

Eastleigh - Sutton

 
A
1 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
W
D
D
 
 
18:45  

Ebbsfleet - Yeovil

 
H
1 - 3
vs  
L
L
L
 
L
W
D
 
 
18:45  

Harrogate - Notts Co

 
H
0 - 2
vs  
D
W
L
 
L
D
L
 
 
18:45  

Hartlepool - AFC Fylde

 
A
2 - 2
vs  
L
L
W
 
W
D
W
 
 
18:45  

Stockport - Barrow

 
D
3 - 2
vs  
L
D
D
 
L
L
W
 
 
18:45  

Torquay - Maidenhead

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
D
 
W
D
L
 
 
18:45  

Wrexham - FC Halifax

 
A
1 - 0
vs  
L
D
W
D
L
 
W
W
W
 
 
18:45  

Altrincham - Alfreton

 
A
3 - 2
vs  
D
W
L
D
D
 
L
D
W
 
 
18:45  

Blyth - York

 
Away
0 - 3
vs  
L
L
 
W
D
W
 
 
18:45  

Boston Utd - Leamington

 
Home
1 - 0
vs  
D
D
 
D
W
D
W
D
 
 
18:45  

Brackley Town - King’s Lynn

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
L
W
W
 
 
18:45  

Farsley - Southport

 
H
0 - 3
vs  
W
D
L
 
L
W
D
D
W
 
 
18:45  

Gateshead - Bradford PA

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
D
D
D
 
L
L
L
 
 
18:45  

Hereford - AFC Telford

 
H
1 - 0
vs  
D
W
L
 
L
W
D
 
 
18:45  

Kettering - Chester

 
A
1 - 1
vs  
W
L
L
 
D
D
W
 
 
18:45  

Kidderminster - Gloucester

 
Home
2 - 3
vs  
D
L
W
 
W
L
D
 
 
18:45  

Bath - Hungerford

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
 
L
W
L
 
 
18:45  

Billericay - Welling

 
D
2 - 1
vs  
W
W
L
 
D
W
L
 
 
18:45  

Hemel Hempstead - Dulwich Hamlet

 
H
1 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
D
W
W
W
W
 
 
18:45  

Maidstone - Eastbourne Boro

 
Home
0 - 0
vs  
L
L
W
 
L
W
D
 
 
18:45  

Oxford City - Hampton & Richmond

 
A
3 - 2
vs  
L
W
L
D
D
 
L
L
L
 
 
18:45  

Slough - Weymouth

 
A
1 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
W
D
W
 
 
18:45  

St. Albans - Braintree

 
D
0 - 3
vs  
D
D
L
 
L
L
L
 
 
18:45  

Tonbridge - Concord

 
Away
1 - 0
vs  
L
L
L
 
W
W
W
 
 
18:45  

Wealdstone - Chippenham

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
D
D
W
 
 
18:45  

Alvechurch - Barwell

 
Home
2 - 2
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
W
L
L
 
 
18:45  

Walton Casuals - Farnborough

 
D
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
D
L
L
 
 
18:45  

Celtic (Sco) - CFR Cluj (Rou)

 
Home
3 - 4
vs  
D
W
W
W
D
 
L
W
W
D
D
 
 
18:45  

Linfield (Nir) - Sutjeska (Mne)

 
H
3 - 2
vs  
L
W
D
W
W
 
D
D
L
L
L
 
 
18:45  

Longford - Athlone

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
18:45  

Carrick Rangers - Larne

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
D
W
 
 
18:45  

East Fife - Stirling

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
D
D
D
 
L
L
L
L
L
 
 
18:45  

Montrose - Forfar Athletic

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
D
D
L
 
W
L
W
W
W
 
 
18:45  

Annan - Kelty Hearts

 
Home
1 - 1
vs  
D
L
L
W
D
 
W
W
 
 
18:45  

Brora Rangers - Cove Rangers

 
D
1 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
W
D
 
 
18:45  

Dumbarton - St. Mirren U21

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
 
 
18:45  

Brechin - Elgin City

 
A
4 - 5
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
W
W
D
 
 
18:45  

Peterhead - Formartine Utd

 
Home
0 - 0
vs  
D
D
L
D
D
 
L
W
 
 
18:45  

Falkirk - Celtic U21

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
W
D
W
 
L
D
 
 
18:45  

Clyde - Motherwell U21

 
Home
4 - 0
vs  
L
L
D
D
L
 
W
L
W
 
 
19:00  

West Brom - Millwall

 
Home
1 - 2
vs  
W
D
 
D
L
L
W
D
 
 
19:00  

FC Porto (Por) - Krasnodar (Rus)

 
Home
2 - 3
vs  
W
D
L
W
 
D
W
W
W
L
 
 
19:00  

Dundalk (Irl) - Slovan Bratislava (Svk)

 
A
1 - 3
vs  
D
D
D
L
L
 
W
D
W
W
W
 
 
19:05  

Troyes - Lens

 
H
1 - 2
vs  
D
D
W
L
L
 
D
L
W
W
D
 
 
Tuesday 13. August 2019 | 10:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 13. August 2019 | 10:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

Arconada J. - Glasspool L.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
00:30  

Janvier M. - Purcell M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
00:30  

Opelka R. - Coric B.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
00:30  

Yastremska D. - Wozniacki C.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
01:30  

Zverev M. - Kokkinakis T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
02:00  

Griekspoor T. - Quiroz R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Lenz J. - Squire H.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
09:00  

Altmaier D. - Taberner C.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Quinzi G. - Collarini A.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
09:00  

Meligeni Rodrigues Alves F. - Basso A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
09:00  

Pellegrino A. - Doumbia S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
09:00  

Forti F. - Balzerani R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
09:00  

Sijsling I. - Gomez-Herrera C.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
09:00  

Zukas M. - Ocleppo J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Dimitrov G. - Wawrinka S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Medvedev D. - Edmund K.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Monfils G. - Tiafoe F.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Hurkacz H. - Bautista-Agut R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Djere L. - Schwartzman D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Goffin D. - Fritz T.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
14:00  

Rublev A. - Basilashvili N.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Lopez F./Murray A. - Rojer J./Tecau H.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Kontaveit A. - Kerber A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:00  

Kuzmova V. - Zheng S.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Siniakova K. - Vekic D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Keys M. - Muguruza G.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Alexandrova E. - Suarez Navarro C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
14:00  

Wang Q. - Hsieh S-W.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Jabeur O. - Brady J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
14:00  

Chan H-C./Chan L. - Mattek-Sands B./Vandeweghe C.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
 
 
16:00  

Lee D. H. - Banes M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
Tuesday 13. August 2019 | 10:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 20 Aug 00:05  

Ferro - Platense

 
soccer 20 Aug 00:15  

U. Catolica - Macara

 
soccer 20 Aug 01:00  

Quindio - Cartagena

 
soccer 20 Aug 08:00  

JS Kabylie U21 - Biskra U21

 
soccer 20 Aug 08:00  

CR Belouizdad U21 - Magra U21

 
soccer 20 Aug 08:00  

Constantine U21 - USM Alger U21

 
soccer 20 Aug 08:00  

Paradou U21 - MC Alger U21

 
soccer 20 Aug 08:30  

TIRA Persikabo - PSS Sleman

 
soccer 20 Aug 09:30  

Indonesia U19 - Myanmar U19

 
soccer 20 Aug 09:30  

Mohammedan - Southern Samity

 
soccer 20 Aug 10:00  

Feirense U23 - Guimaraes U23

 
soccer 20 Aug 10:00  

Jeonnam - Asan Mugunghwa

 
soccer 20 Aug 10:00  

Daejeon - Bucheon FC 1995

 
soccer 20 Aug 10:00  

Boeun Sangmu W - Gumi Sportstoto W

 
soccer 20 Aug 10:00  

Seoul W - Hwacheon W

 
soccer 20 Aug 10:00  

Suwon FMC W - Incheon Hyundai Steel W

 
soccer 20 Aug 10:30  

Kingston City - Dandenong City

 
soccer 20 Aug 11:00  

Jong Groningen - Jong Vitesse

 
soccer 20 Aug 11:30  

Pusamania Borneo - Persipura Jayapura

 
soccer 20 Aug 11:30  

Arema FC - Barito Putera

 
soccer 20 Aug 11:35  

Shanghai SIPG - Shandong Luneng

 
soccer 20 Aug 11:35  

Dalian Yifang F.C. - Shanghai Shenhua

 
soccer 20 Aug 12:00  

Leeds U23 - Millwall U23

 
soccer 20 Aug 13:00  

Spartak Moscow 2 - Yenisey

 
soccer 20 Aug 13:00  

Burnley U23 - Coventry U23

 
soccer 20 Aug 13:00  

Wigan U23 - Bristol City U23

 
soccer 20 Aug 13:30  

Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi

 
soccer 20 Aug 14:00  

Braga U23 - Maritimo U23

 
soccer 20 Aug 15:00  

Slutsk - Shakhtyor Soligorsk

 
soccer 20 Aug 15:00  

Kongsvinger 2 - Rosenborg 2

 
soccer 20 Aug 15:00  

Benfica U23 - Belenenses U23

 
soccer 20 Aug 15:00  

FC Voluntari - Gaz Metan Medias

 
soccer 20 Aug 15:15  

Pyunik Yerevan - Ararat Yerevan

 
soccer 20 Aug 15:30  

SJK - Rovaniemi

 
soccer 20 Aug 15:30  

VPS - Mariehamn

 
soccer 20 Aug 15:30  

Lahti - Honka

 
soccer 20 Aug 15:30  

TPS - MyPa

 
soccer 20 Aug 15:30  

ASEC Mimosas - Racing dAbidjan

 
soccer 20 Aug 15:45  

Turnu Magurele - FC Rapid Bucuresti

 
soccer 20 Aug 16:00  

Neftci Baku - Sabah Baku

 
soccer 20 Aug 16:00  

Ashdod - Bnei Yehuda

 
soccer 20 Aug 16:00  

Banga - Dziugas Telsiai

 
soccer 20 Aug 16:00  

Vardeneset - Start 2

 
soccer 20 Aug 16:00  

Korona Kielce - Pogon Szczecin

 
soccer 20 Aug 16:30  

Ludogorets II - Montana

 
soccer 20 Aug 16:30  

Jong Heerenveen - Jong FC Emmen

 
soccer 20 Aug 16:30  

Jong G.A. Eagles - Jong Zwolle

 
soccer 20 Aug 16:30  

Jong De Graafschap - Jong Cambuur

 
soccer 20 Aug 16:30  

Jong Willem II - Jong FC Eindhoven

 
soccer 20 Aug 16:30  

Jong Roda - Jong Dordrecht

 
soccer 20 Aug 16:45  

Estoril U23 - Rio Ave U23

 
soccer 20 Aug 17:00  

CSKA 1948 Sofia - Pomorie

 
soccer 20 Aug 17:00  

Aarhus - Horsens

 
soccer 20 Aug 17:00  

Hallescher - Bayern II

 
soccer 20 Aug 17:00  

Herd - Molde 2

 
soccer 20 Aug 17:00  

Traeff - Stabaek 2

 
soccer 20 Aug 17:00  

Mjondalen 2 - Orn

 
soccer 20 Aug 17:00  

Valerenga 2 - Drobak-Frogn

 
soccer 20 Aug 17:00  

Viking 2 - Staal Jorpeland

 
soccer 20 Aug 17:00  

Sogndal 2 - Fana

 
soccer 20 Aug 17:00  

Verdal - Ranheim 2

 
soccer 20 Aug 17:00  

Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt

 
soccer 20 Aug 17:00  

Spartak Moscow - CSKA Moscow

 
soccer 20 Aug 17:00  

Helsingborg - Goteborg

 
soccer 20 Aug 17:00  

Elfsborg - Ostersunds

 
soccer 20 Aug 17:00  

Djurgarden - AFC Eskilstuna

 
soccer 20 Aug 17:00  

Varbergs - Brage

 
soccer 20 Aug 17:00  

Eskisehirspor - Keciorengucu

 
soccer 20 Aug 17:00  

Fenerbahce - Gaziantep

 
soccer 20 Aug 17:30  

Amazulu - Orlando Pirates

 
soccer 20 Aug 17:30  

Mamelodi Sundowns - Cape Town City

 
soccer 20 Aug 17:30  

Gent U21 - St. Truiden U21

 
soccer 20 Aug 17:30  

Genk U21 - Mechelen U21

 
soccer 20 Aug 17:30  

Lok. Plovdiv - Dunav Ruse

 
soccer 20 Aug 17:30  

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba

 
soccer 20 Aug 18:00  

Chelsea U23 - Liverpool U23

 
soccer 20 Aug 18:00  

Leicester U23 - Blackburn U23

 
soccer 20 Aug 18:00  

Southampton U23 - Derby U23

 
soccer 20 Aug 18:00  

Fulham U23 - West Brom U23

 
soccer 20 Aug 18:00  

Swansea U23 - Aston Villa U23

 
soccer 20 Aug 18:00  

Sheffield Utd U23 - Watford U23

 
soccer 20 Aug 18:00  

KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik

 
soccer 20 Aug 18:00  

Jong Utrecht - Oss

 
soccer 20 Aug 18:00  

Jong Ajax - Nijmegen

 
soccer 20 Aug 18:00  

Jong AZ - Excelsior

 
soccer 20 Aug 18:00  

Donn - Flekkeroy

 
soccer 20 Aug 18:00  

Astra - Viitorul Constanta

 
soccer 20 Aug 18:30  

San Martin Burzaco - Canuelas

 
soccer 20 Aug 18:30  

Club Lujan - Sportivo Italiano

 
soccer 20 Aug 18:30  

Dep. Merlo - Argentino de Merlo

 
soccer 20 Aug 18:30  

Laferrere - Leandro N. Alem

 
soccer 20 Aug 18:30  

Berazategui - General Lamadrid

 
soccer 20 Aug 18:30  

Excursionistas - Ituzaingo

 
soccer 20 Aug 18:30  

Atl. Tucuman - Godoy Cruz

 
soccer 20 Aug 18:30  

Waregem - Charleroi

 
soccer 20 Aug 18:30  

FK Sarajevo - Radnik Bijeljina

 
soccer 20 Aug 18:30  

VfL Osnabruck - Darmstadt

 
soccer 20 Aug 18:35  

Nueva Chicago - Deportivo Moron

 
soccer 20 Aug 18:45  

Birmingham - Barnsley

 
soccer 20 Aug 18:45  

Derby - Bristol City

 
soccer 20 Aug 18:45  

Hull - Blackburn

 
soccer 20 Aug 18:45  

Middlesbrough - Wigan

 
soccer 20 Aug 18:45  

Sheffield Wed - Luton

 
soccer 20 Aug 18:45  

Accrington - Shrewsbury

 
soccer 20 Aug 18:45  

Bristol Rovers - Tranmere

 
soccer 20 Aug 18:45  

Fleetwood - Wycombe

 
soccer 20 Aug 18:45  

Gillingham - Blackpool

 
soccer 20 Aug 18:45  

Ipswich - AFC Wimbledon

 
soccer 20 Aug 18:45  

MK Dons - Lincoln

 
soccer 20 Aug 18:45  

Oxford Utd - Burton

 
soccer 20 Aug 18:45  

Portsmouth - Coventry

 
soccer 20 Aug 18:45  

Rochdale - Sunderland

 
soccer 20 Aug 18:45  

Southend - Peterborough

 
soccer 20 Aug 18:45  

Cambridge Utd - Scunthorpe

 
soccer 20 Aug 18:45  

Cheltenham - Carlisle

 
soccer 20 Aug 18:45  

Crawley - Crewe

 
soccer 20 Aug 18:45  

Grimsby - Colchester

 
soccer 20 Aug 18:45  

Macclesfield - Morecambe

 
soccer 20 Aug 18:45  

Mansfield - Leyton Orient

 
soccer 20 Aug 18:45  

Oldham - Exeter

 
soccer 20 Aug 18:45  

Plymouth - Salford

 
soccer 20 Aug 18:45  

Port Vale - Forest Green

 
soccer 20 Aug 18:45  

Stevenage - Bradford City

 
soccer 20 Aug 18:45  

Swindon - Northampton

 
soccer 20 Aug 18:45  

Walsall - Newport Co

 
soccer 20 Aug 18:45  

Basford - Matlock

 
soccer 20 Aug 18:45  

Auxerre - Guingamp

 
soccer 20 Aug 18:45  

Dundalk - Bohemians

 
soccer 20 Aug 18:45  

Atherton - Warrington

 
soccer 20 Aug 18:45  

Bamber Bridge - Radcliffe

 
soccer 20 Aug 18:45  

Buxton - Nantwich

 
soccer 20 Aug 18:45  

FC United - Hyde

 
soccer 20 Aug 18:45  

Gainsborough - Whitby

 
soccer 20 Aug 18:45  

Morpeth - Lancaster

 
soccer 20 Aug 18:45  

South Shields - Ashton Utd

 
soccer 20 Aug 18:45  

Stafford - Grantham

 
soccer 20 Aug 18:45  

Stalybridge - Scarborough

 
soccer 20 Aug 18:45  

Witton - Mickleover

 
soccer 20 Aug 19:00  

Bolton - Doncaster

 
soccer 20 Aug 19:00  

CFR Cluj (Rou) - Slavia Prague (Cze)

 
soccer 20 Aug 19:00  

APOEL (Cyp) - Ajax (Ned)

 
soccer 20 Aug 19:00  

LASK Linz (Aut) - Club Brugge KV (Bel)

 
soccer 20 Aug 19:00  

Wolves - Manchester Utd

 
soccer 20 Aug 19:00  

Waterford - Shamrock Rovers

 
soccer 20 Aug 19:00  

Aves U23 - Sporting U23

 
soccer 20 Aug 19:00  

Dep. Pasto - Huila

 
soccer 20 Aug 19:15  

Breidablik - Valur

 
soccer 20 Aug 19:15  

Tondela - Portimonense

 
soccer 20 Aug 19:30  

Paradou - MC Alger

 
soccer 20 Aug 20:00  

JS Kabylie - Biskra

 
soccer 20 Aug 20:00  

CR Belouizdad - Magra

 
soccer 20 Aug 20:00  

Constantine - USM Alger

 
soccer 20 Aug 20:00  

Ayacucho - Alianza Huanuco

 
soccer 20 Aug 20:45  

Colon Santa FE - Gimnasia L.P.

 
soccer 20 Aug 23:00  

Estudiantes L.P. - Independiente

 
soccer 20 Aug 23:00  

Volta Redonda - Juventude

 
soccer 20 Aug 23:00  

Pereira - Chico

 
tennis 20 Aug 00:30  

Paire B. - Gunneswaran P.

 
tennis 20 Aug 08:00  

Clezar G. - Blanch U.

 
tennis 20 Aug 08:00  

OConnell C. - Alcaraz Garfia C.

 
tennis 20 Aug 08:00  

Gabashvili T. - Valkusz M.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Sousa J. - Haase R.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Krajinovic F. - Berdych T.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Carreno-Busta P. - Copil M.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Dodig I./Polasek F. - Daniell M./Skupski K.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Mektic N./Skugor F. - Murray J./Skupski N.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Erlich J./Paes L. - Ram R./Salisbury J.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Pera B. - Strycova B.

 
tennis 20 Aug 14:00  

Aoyama S./Krunic A. - Kichenok N./Siegemund L.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Majchrzak K. - Berlocq C.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Soeda G. - Robredo T.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Bemelmans R. - Moriya H.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Jaziri M. - King D.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Menendez-Maceiras A. - Halys Q.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Nedovyesov A. - Domingues J.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Zapata Miralles B. - Donskoy E.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Caruso S. - Chung Y.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Rola B. - Rosol L.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Clarke J. - Krueger M.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Kozlov S. - Gerasimov E.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Bachinger M. - Lestienne C.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Wolf J. - Giannessi A.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Mager G. - Rubin N.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Garcia-Lopez G. - Giustino L.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Gombos N. - Janvier M.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Menezes J. - Horansky F.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Polansky P. - Silva D. R.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Nagal S. - Ito T.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Daniel T. - Vilella M. M.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Krstin P. - Santillan A.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Smith J. P. - Galovic V.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Viola M. - Sinner J.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Lorenzi P. - Lopez-Perez E.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Vatutin A. - Couacaud E.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Vesely J. - Sousa P.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Young D. - Jung J.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Ymer E. - Griekspoor T.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Ilkel C. - Quiroz R.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Ward J. - Li Z.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Trungelliti M. - Duckworth J.

 
tennis 20 Aug 15:00  

McHale C. - Di Giuseppe M.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Gatto-Monticone G. - Peng S.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Anderson R. - Han X.Y.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Mcphee K. - Gibbs N.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Flipkens K. - Bara Irina M.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Jaksic J. - Grabher J.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Lao D. - Hibino N.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Voegele S. - Hives Z.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Rogers S. - Dolehide C.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Zarycka A. - Friedsam A-L.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Glushko J. - Zavatska K.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Rus A. - Shinikova I.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Abanda F. - Vickery S.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Perrin C. - Perez E.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Mattek-Sands B. - Bogdan A.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Watson H. - Bolkvadze M.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Han N. - Rybarikova M.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Duval V. - Xu S.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Ormaechea P. - Flink V.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Wang Xiy. - Gorgodze E.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Kostova E. - Wickmayer Y.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Bondar A. - Baptiste H.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Loeb J. - Dart H.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Lepchenko V. - Zhang K.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Garcia-Perez G. - Cristian J. A.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Arruabarrena-V. L. - Sebov K.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Nara K. - Babos T.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Krejcikova B. - Smitkova T.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Eraydin B. - Muhammad A.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Scott K. - Swan K.

 
tennis 20 Aug 15:00  

Tomova V. - Kalinskaya A.

 
soccer 21 Aug 00:30  

Gremio (Bra) - Palmeiras (Bra)

 
soccer 21 Aug 15:00  

Warta Poznan - Podbeskidzie

 
soccer 21 Aug 15:00  

Garbarnia - Pogon Siedlce

 
soccer 21 Aug 15:00  

Elana Torun - Skra

 
soccer 21 Aug 15:00  

S. Wola - Blekitni Stargard

 
soccer 21 Aug 15:00  

R. Rzeszow - Bytovia Bytow

 
soccer 21 Aug 15:00  

Lech Poznan 2 - Legionowo

 
soccer 21 Aug 15:30  

Radomiak Radom - GKS Jastrzebie

 
soccer 21 Aug 16:50  

Widzew Lodz - Leczna

 
soccer 21 Aug 17:00  

Roskilde - Koge

 
soccer 21 Aug 17:00  

Ol. Grudziadz - Suwalki

 
soccer 21 Aug 17:00  

Puszcza - Zaglebie Sosnowiec

 
soccer 21 Aug 17:00  

Tychy - Chrobry Glogow

 
soccer 21 Aug 17:00  

GKS Belchatow - Odra Opole

 
soccer 21 Aug 17:00  

Polkowice - S. Rzeszow

 
soccer 21 Aug 17:00  

GKS Katowice - Elblag

 
soccer 21 Aug 17:00  

Pruszkow - Gryf Wejherowo

 
soccer 21 Aug 18:00  

Termalica B-B. - Stal Mielec

 
soccer 21 Aug 18:00  

Chojniczanka - Legnica

 
soccer 21 Aug 18:30  

Olsztyn - Sandecja Nowy S.

 
soccer 21 Aug 18:45  

Charlton - Nottingham

 
soccer 21 Aug 18:45  

Fulham - Millwall

 
soccer 21 Aug 18:45  

Leeds - Brentford

 
soccer 21 Aug 18:45  

Preston - Stoke

 
soccer 21 Aug 18:45  

Cardiff - Huddersfield

 
soccer 21 Aug 18:45  

QPR - Swansea

 
soccer 21 Aug 18:45  

Cray - Margate

 
soccer 21 Aug 19:00  

West Brom - Reading

 
soccer 21 Aug 19:00  

D. Zagreb (Cro) - Rosenborg (Nor)

 
soccer 21 Aug 19:00  

Young Boys (Sui) - FK Crvena zvezda (Srb)

 
soccer 21 Aug 19:00  

Olympiacos Piraeus (Gre) - Krasnodar (Rus)

 
soccer 21 Aug 22:15  

LDU Quito (Ecu) - Boca Juniors (Arg)

 
soccer 21 Aug 23:00  

New York City - Columbus Crew