Friday 8. November 2019 | 06:58 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
01:30  

USA W - Sweden W

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
02:00  

Grau - Sport Huancayo

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
D
D
D
D
D
 
 
09:00  

Brazil W - Canada W

 
H
- vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
L
L
 
 
09:30  

Melbourne City - Central Coast Mariners

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
W
L
L
D
W
 
 
09:30  

Persipura Jayapura - Bhayangkara Utd

 
Home
- vs  
W
D
W
W
W
 
L
W
D
W
D
 
 
09:30  

Singapore U19 - China U19

 
Away
0 - 2
vs  
D
L
L
 
W
D
L
L
W
 
 
09:30  

Arema FC - Madura United

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
D
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
10:00  

Semen Padang - Persija Jakarta

 
D
- vs  
W
L
L
L
D
 
L
L
W
D
L
 
 
10:00  

Rubin Kazan U19 - Dynamo Moscow U19

 
D
1 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
10:00  

Akhmat Grozny U19 - Ural U19

 
D
3 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
D
W
L
L
 
 
10:30  

Opava U19 - Karvina U19

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
L
D
L
 
L
W
W
L
L
 
 
10:30  

M. Tzur Shalom - H. Asi Gilboa

 
D
3 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
11:00  

FK Rostov U19 - Tambov U19

 
A
1 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:00  

Mariupol U21 - Karpaty U21

 
A
1 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
D
W
W
L
L
 
 
11:30  

Myanmar - Nepal

 
H
- vs  
L
W
L
L
L
 
D
L
W
L
L
 
 
11:45  

Ironi Or Yehuda - Maccabi Yavne

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
L
W
D
 
L
L
L
D
L
 
 
12:00  

Gandzasar - Urartu

 
H
2 - 4
vs  
L
W
W
L
W
 
W
D
W
L
D
 
 
12:00  

Laos U19 - Chinese Taipei U19

 
A
2 - 1
vs  
L
L
W
D
 
L
L
L
L
W
 
 
12:00  

Pribram U19 - Mlada Boleslav U19

 
Home
3 - 3
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
L
D
 
 
12:00  

H. Migdal HaEmek - Shapira

 
H
0 - 1
vs  
W
L
L
D
W
 
D
L
W
D
W
 
 
12:00  

Hapoel Azor - H. Marmorek

 
D
1 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
D
W
W
 
 
12:00  

Maccabi Shaarayim FC - Kiryat Gat

 
Home
3 - 1
vs  
D
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Academica U23 - Maritimo U23

 
H
0 - 0
vs  
L
W
D
D
W
 
W
D
D
D
D
 
 
12:00  

Spartak Moscow U19 - Krylya Sovetov Samara U19

 
D
4 - 2
vs  
W
D
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
12:00  

Lviv U21 - Vorskla Poltava U21

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:15  

Ironi Baka - H. Herzliya

 
A
1 - 2
vs  
D
D
D
L
L
 
W
W
L
D
L
 
 
12:15  

M. Herzliya - Maccabi Jaffa

 
D
0 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
W
D
W
W
D
 
 
12:30  

Cambodia U19 - Thailand U19

 
H
2 - 1
vs  
W
L
W
 
D
L
W
D
L
 
 
12:30  

Machine Sazi - Zob Ahan

 
A
2 - 1
vs  
L
D
L
D
D
 
L
L
L
L
W
 
 
12:30  

Hapoel Iksal Imad - M. Ironi Kiryat

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Daburiya Osama - MS Tira

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
D
D
L
 
W
L
W
W
D
 
 
12:30  

Holon Yermiyahu - Agudat Sport Ashdod

 
H
0 - 0
vs  
L
D
W
W
W
 
D
W
D
D
W
 
 
12:30  

Shimshon Kafr Qasim - H. Bikat Hayarden

 
D
3 - 0
vs  
L
D
L
W
D
 
W
L
L
L
W
 
 
12:35  

New Zealand W - China W

 
Away
- vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
D
L
 
 
13:00  

Paykan - Saipa

 
H
- vs  
D
L
L
W
D
 
L
L
L
D
D
 
 
13:00  

Ferizaj - Flamurtari

 
D
- vs  
L
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
13:00  

Vushtrria - Gjilani

 
Away
- vs  
L
D
 
L
L
W
W
W
 
 
13:00  

Paraguay W - Argentina W

 
H
- vs  
W
W
L
D
 
D
W
D
D
L
 
 
13:00  

Hong Kong U19 - Indonesia U19

 
Away
0 - 4
vs  
L
D
 
W
D
D
W
W
 
 
13:00  

Newcastle Utd U23 - West Brom U23

 
A
0 - 1
vs  
L
W
W
D
L
 
L
W
W
W
D
 
 
13:00  

Al Jaish - Al-Sahel

 
D
1 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
D
 
 
13:00  

Al-Ittihad - Jableh

 
Home
2 - 1
vs  
L
D
W
W
 
L
L
L
D
 
 
13:00  

Al Karamah - Al Taliya

 
A
0 - 0
vs  
D
L
L
L
D
 
L
W
D
L
D
 
 
13:00  

Foutoua - Hottin

 
A
1 - 3
vs  
W
D
L
 
D
W
W
 
 
13:00  

Al Wahda - Al Shorta

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
13:00  

Al Nawaeir - Al Jazira

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
W
L
L
L
D
 
 
13:05  

Afghanistan U19 - Uzbekistan U19

 
Away
0 - 2
vs  
D
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
13:15  

Al Khaleej - Al Draih

 
Home
- vs  
L
L
L
D
D
 
W
D
 
 
13:25  

Al-Taqadom - Al-Ettifaq

 
Away
- vs  
D
W
W
L
L
 
L
L
L
W
D
 
 
13:30  

Dubrava - Bijelo Brdo

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
W
L
D
 
D
L
W
L
D
 
 
13:30  

Komarno - Ruzomberok B

 
Home
4 - 0
vs  
D
L
W
D
L
 
W
D
L
L
L
 
 
13:30  

Shahr Khodrou - Pars Janoobi Jam

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
L
W
D
 
L
D
D
L
D
 
 
13:30  

Maccabi Tamra - Hapoel Kaukab

 
D
- vs  
W
D
W
D
D
 
W
W
L
D
W
 
 
13:30  

Radnicki Pirot - Sindjelic Beograd

 
D
1 - 0
vs  
D
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:30  

Sfax Railways - Rades

 
H
2 - 0
vs  
L
W
 
D
D
 
 
13:40  

Fanja SC - Sur Club

 
Home
- vs  
W
D
L
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
13:45  

Saham - Al Nasr

 
A
1 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:45  

Al Ain - Al-Sadd

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Hapoel Petah Tikva - Hap. Ramat Gan

 
H
1 - 0
vs  
D
W
D
L
D
 
L
L
D
L
W
 
 
14:00  

Hapoel Bnei Lod - Sakhnin

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
D
W
D
 
 
14:00  

Hapoel Afula - H. Ironi Rishon

 
Away
0 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Ramat Hasharon - Nof Hagalil

 
A
1 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
W
D
W
W
W
 
 
14:00  

Ashkelon - H. Akko

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
L
W
D
L
W
 
 
14:00  

Burnley U23 - Crystal Palace U23

 
Home
- vs  
W
D
W
D
D
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Simba - Tanzania Prisons

 
Home
- vs  
W
W
W
 
D
W
W
D
D
 
 
14:00  

Esperance Tunis - Bizertin

 
Home
- vs  
L
L
D
W
W
 
W
D
L
L
 
 
14:00  

Dynamik - Rukinzo

 
D
- vs  
D
D
W
D
L
 
W
D
W
W
L
 
 
14:00  

Wakiso Giants - Busoga

 
H
2 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
D
W
W
L
L
 
 
14:00  

URA SC - Express

 
D
- vs  
D
D
W
D
W
 
W
W
L
W
D
 
 
14:15  

Bangladesh U19 - Jordan U19

 
D
1 - 1
vs  
W
L
W
L
 
D
W
L
W
W
 
 
14:15  

Naft M.I.S - Nassaji Mazandaran

 
D
0 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
L
D
L
L
D
 
 
14:30  

Arda - Tsarsko Selo

 
Home
- vs  
L
W
L
L
D
 
L
D
L
W
L
 
 
14:30  

Cape Umoya United - Uthongathi

 
A
- vs  
W
L
D
W
D
 
W
W
W
D
W
 
 
14:30  

Onduparaka FC - Kyetume

 
D
7 - 1
vs  
L
D
W
L
D
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Police XI - Township Rollers

 
Away
- vs  
D
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

Cotonsport - Colombe Lobo

 
Home
- vs  
D
W
D
D
W
 
W
D
 
 
15:00  

Mumbai City - Goa

 
Away
- vs  
W
L
 
W
D
D
 
 
15:00  

Bani Yas - Al Ain

 
H
- vs  
W
D
L
D
L
 
W
W
W
D
D
 
 
15:00  

Al Dhafra - Shabab Al-Ahli Dubai

 
Away
- vs  
L
D
W
W
L
 
W
D
W
L
W
 
 
15:00  

Belarus W - Estonia W

 
Home
- vs  
D
W
L
L
 
L
L
L
D
L
 
 
15:00  

Kerala Blasters - Odisha

 
A
0 - 0
vs  
W
L
L
 
L
L
W
 
 
15:00  

Belenenses U23 - Guimaraes U23

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
D
D
L
W
 
 
15:00  

Kinondoni MC - Kagera Sugar

 
A
1 - 2
vs  
D
L
W
L
 
L
D
D
W
D
 
 
15:00  

Al Fujairah - Hatta

 
A
0 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
D
W
L
D
L
 
 
15:00  

Ajman - Khorfakkan

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
L
L
 
L
D
L
D
L
 
 
15:10  

Al Rayyan - Al-Shahaniya

 
Home
- vs  
W
W
W
W
W
 
D
L
D
D
L
 
 
15:10  

Sri Lanka U19 - Yemen U19

 
Away
0 - 3
vs  
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
15:10  

Al Wakra - Al Ahli Doha

 
D
2 - 1
vs  
D
W
L
D
D
 
W
W
D
L
W
 
 
15:15  

Shahin Bushehr - Gol Gohar

 
A
1 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
15:30  

Al Naser - Kazma SC

 
D
- vs  
L
L
D
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:30  

Pyunik Yerevan - Shirak Gyumri

 
D
1 - 0
vs  
L
D
L
L
D
 
D
D
W
W
L
 
 
15:35  

Al-Nahda - Al Akhdoud

 
Home
4 - 4
vs  
W
W
W
L
D
 
W
L
 
 
15:45  

Nepal U19 - Iran U19

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
 
L
D
W
D
W
 
 
16:00  

Bahrain SC - Al-Muharraq

 
Away
- vs  
W
L
L
L
D
 
W
W
D
 
 
16:00  

Din. Minsk - Dnyapro

 
A
3 - 0
vs  
D
L
D
D
L
 
W
W
D
L
W
 
 
16:00  

Reading U23 - Swansea U23

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
L
D
W
 
W
W
L
L
L
 
 
16:00  

PAE Chania - Giannina

 
D
0 - 1
vs  
L
D
 
D
W
W
W
D
 
 
16:00  

Al Arabi - Al Batin

 
D
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
D
W
D
W
 
 
16:00  

Shabab Al Ordon - Al-Shabab

 
H
1 - 1
vs  
L
D
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
16:30  

Lok. Plovdiv - Botev Vratsa

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
L
W
L
L
D
 
 
16:30  

Turnu Magurele - Ripensia Timisoara

 
Home
3 - 3
vs  
L
D
D
L
L
 
L
D
D
D
W
 
 
16:40  

Al Nahda - Al Suwaiq

 
D
- vs  
W
L
L
D
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:45  

Al Arabi - Al Kuwait

 
Away
0 - 3
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
16:45  

Al-Shabab - Al-Rustaq

 
A
1 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
D
W
L
L
L
 
 
16:45  

Dhofar - Seeb

 
D
1 - 0
vs  
D
L
W
D
W
 
W
W
D
W
W
 
 
16:50  

FC Astana - AZ Alkmaar

 
D
- vs  
L
W
L
W
W
 
D
L
W
W
W
 
 
17:00  

Astra - FC Voluntari

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
L
W
 
L
D
D
L
L
 
 
17:00  

Kiyovu - APR

 
D
0 - 0
vs  
W
D
W
D
W
 
D
W
W
D
W
 
 
17:00  

Finland W - Cyprus W

 
Home
- vs  
D
L
W
W
 
L
L
L
 
 
17:00  

Egypt - Liberia

 
Home
- vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
D
L
 
 
17:00  

Turkey W - Netherlands W

 
Away
0 - 8
vs  
W
D
L
D
L
 
D
L
W
W
W
 
 
17:00  

Slovakia W - Hungary W

 
A
0 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
L
L
 
 
17:00  

Atlantas - FK Panevezys

 
A
1 - 4
vs  
L
L
W
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
17:00  

Tishreen - Wathbah

 
Home
0 - 1
vs  
D
W
W
 
D
W
W
 
 
17:00  

Adana Demirspor - Eskisehirspor

 
Home
2 - 3
vs  
D
W
D
L
D
 
L
L
L
L
W
 
 
17:05  

India U19 - Saudi Arabia U19

 
Away
0 - 4
vs  
D
W
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:10  

Turkmenistan U19 - Qatar U19

 
D
1 - 4
vs  
L
D
L
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:20  

Al Arabi - Al Sailiya

 
D
- vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
W
D
L
 
 
17:20  

Al Khor - Al-Duhail

 
Away
2 - 3
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:30  

Akhmat Grozny - Ural

 
D
0 - 0
vs  
W
L
D
W
D
 
L
W
D
D
L
 
 
17:30  

Italy W - Georgia W

 
D
6 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
L
 
 
17:30  

Metalist 1925 - Balkany

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
D
W
W
 
W
L
D
L
L
 
 
17:30  

MFC Metalurh - Kremin

 
D
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
L
D
L
W
 
 
17:45  

Al Qadisiya - Al Salmiya

 
A
- vs  
D
D
D
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
17:45  

Al Jazira - Al Sharjah

 
A
- vs  
W
L
L
L
D
 
W
W
W
D
W
 
 
17:45  

Al Nasr - Ittihad Kalba

 
Home
- vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
D
W
W
 
 
17:45  

Al Wahda - Al Wasl

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Istra 1961 - Gorica

 
A
2 - 2
vs  
D
L
L
L
D
 
L
L
W
W
W
 
 
18:00  

AEK Larnaca - Doxa

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
D
D
D
 
D
L
L
L
D
 
 
18:00  

Ostrava - Karvina

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
D
D
L
 
D
L
L
L
L
 
 
18:00  

Mlada Boleslav - Bohemians 1905

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
D
 
L
L
W
L
D
 
 
18:00  

Jihlava - Vlasim

 
Home
4 - 1
vs  
D
W
D
W
D
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Viborg - Naestved

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
D
W
L
L
D
 
 
18:00  

North Macedonia W - Austria W

 
Away
0 - 3
vs  
L
W
L
 
D
W
W
 
 
18:00  

Avranches - Dunkerque

 
A
2 - 0
vs  
W
D
L
W
D
 
W
D
L
W
W
 
 
18:00  

LKS Lodz - Slask Wroclaw

 
H
0 - 1
vs  
W
D
W
W
L
 
L
D
L
W
W
 
 
18:00  

Extension Gunners - Tafic FC

 
A
- vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
L
W
D
 
 
18:00  

Security Systems - Molepolole

 
Home
- vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
 
 
18:00  

BR Highlanders - BDF XI

 
D
- vs  
L
L
W
D
D
 
D
L
W
D
L
 
 
18:00  

KF Tirana - Vllaznia

 
Home
0 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
D
L
 
 
18:00  

Union Gurten - Ried (Am)

 
Home
2 - 1
vs  
D
D
L
W
L
 
L
W
L
D
L
 
 
18:00  

CSKA 1948 Sofia - Pirin Blagoevgrad

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
D
L
W
W
L
 
 
18:00  

Croatia W - Belgium W

 
Away
1 - 4
vs  
W
L
 
W
D
W
 
 
18:00  

Zalgiris - Riteriai

 
Home
1 - 3
vs  
W
L
L
W
W
 
L
D
W
L
W
 
 
18:00  

Balzan - Mosta

 
A
5 - 0
vs  
L
L
W
W
D
 
D
L
W
W
L
 
 
18:10  

Albania W - Scotland W

 
Away
0 - 5
vs  
L
L
L
 
L
L
D
W
 
 
18:30  

St. Pauli - Bochum

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
L
D
 
W
D
L
L
W
 
 
18:30  

SG Dynamo Dresden - Wehen

 
A
1 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
D
D
D
 
 
18:30  

Fenerbahce - Kasimpasa

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
D
W
W
D
 
 
18:30  

Canon Yaounde - Tonnerre

 
Home
- vs  
W
L
L
D
 
L
L
L
D
 
 
18:30  

Traiskirchen - Neusiedl

 
D
5 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
L
L
W
L
L
 
 
18:30  

St. Pauli II - Oldenburg

 
H
3 - 0
vs  
L
W
L
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
18:55  

APOEL - Qarabag

 
A
- vs  
L
W
D
W
D
 
W
D
D
W
D
 
 
18:55  

Dudelange - Sevilla

 
D
- vs  
L
W
L
L
 
W
W
W
D
D
 
 
18:55  

FC Copenhagen - Dyn. Kyiv

 
D
- vs  
W
D
W
W
W
 
W
D
D
D
W
 
 
18:55  

Lugano - Malmo FF

 
A
- vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
18:55  

Basel - Getafe

 
H
- vs  
W
W
L
W
D
 
W
L
L
W
W
 
 
18:55  

Krasnodar - Trabzonspor

 
Home
- vs  
L
W
D
W
D
 
W
W
L
D
L
 
 
18:55  

Rosenborg - Sporting

 
D
- vs  
L
L
D
L
D
 
W
L
W
W
L
 
 
18:55  

LASK Linz - PSV

 
H
- vs  
W
D
W
W
W
 
W
L
D
L
D
 
 
18:55  

Lazio - Celtic

 
D
- vs  
D
D
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:55  

CFR Cluj - Rennes

 
H
- vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
18:55  

St. Liege - Eintracht Frankfurt

 
Away
- vs  
W
L
D
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

Brno - Prostejov

 
Home
5 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
D
L
W
W
D
 
 
19:00  

Randers FC - Aalborg

 
H
3 - 3
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
19:00  

Viktoria Koln - Jena

 
Home
2 - 2
vs  
L
D
D
D
L
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Brann - Odd

 
H
1 - 0
vs  
D
D
D
D
L
 
D
L
D
L
W
 
 
19:00  

Polonia Warszawa - Radomsko

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:00  

Bidvest Wits - Supersport Utd

 
A
0 - 1
vs  
L
W
W
W
D
 
D
D
D
L
D
 
 
19:00  

Maritzburg Utd - Bloem Celtic

 
H
2 - 2
vs  
W
D
W
D
D
 
D
L
L
D
W
 
 
19:00  

Nykobing - Vejle

 
Away
- vs  
D
L
L
L
D
 
D
W
W
D
W
 
 
19:00  

Landskrona - Osters

 
H
- vs  
W
W
D
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
19:00  

Umea FC - Frej

 
H
- vs  
D
L
L
W
W
 
L
D
L
W
L
 
 
19:00  

Sturm Graz (Am) - Gleisdorf

 
A
2 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
L
D
L
D
W
 
 
19:00  

Allerheiligen - SC Weiz

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
D
L
 
 
19:00  

Deutschlandsberger - WSC Wels

 
A
2 - 0
vs  
D
L
D
D
W
 
W
W
W
L
W
 
 
19:00  

Mattersburg (Am) - SK Rapid Vienna (Am)

 
Away
0 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
W
D
L
W
W
 
 
19:00  

Bruck Leitha - Wiener Neustadt

 
D
2 - 5
vs  
D
L
L
D
D
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Seekirchen - USK Anif

 
D
1 - 2
vs  
W
D
W
D
D
 
D
D
L
W
W
 
 
19:00  

Nottingen - Villingen

 
D
- vs  
L
W
L
L
W
 
W
D
W
D
W
 
 
19:00  

Eltersdorf - Ammerthal

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
D
W
W
W
W
 
 
19:00  

Eilenburg - Jena II

 
H
1 - 1
vs  
L
L
W
W
D
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

Worms - Arminia Ludwigshafen

 
Home
3 - 2
vs  
W
L
L
L
D
 
D
L
W
L
L
 
 
19:00  

Buchbach - Illertissen

 
D
2 - 0
vs  
L
D
D
W
D
 
L
W
L
W
D
 
 
19:00  

Viktoria Berlin - BFC Dynamo

 
Home
0 - 0
vs  
W
D
D
W
L
 
L
W
L
W
W