Tuesday 14. January 2020 | 05:44 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Mirassol U20 - Joinville U20

 
2 - 0
Home
vs  
W
W
L
 
W
W
W
 
 
01:00  

Corinthians U20 - Juventude U20

 
3 - 1
Home
vs  
D
W
L
W
D
 
W
W
 
 
01:00  

Parana Clube U20 - Red Bull Brasil U20

 
0 - 3
Away
vs  
W
L
D
 
L
W
W
 
 
01:00  

Toluca W - Club Tijuana W

 
2 - 1
A
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
D
D
L
 
 
01:00  

Leones Negros 2 - Tecos FC

 
0 - 3
Home
vs  
W
L
L
D
D
 
D
L
W
L
W
 
 
03:00  

Harbour View - Mount Pleasant

 
1 - 0
Away
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
10:00  

Can Tho (Vie) - An Do-An Giang (Vie)

 
1 - 2
H
vs  
W
W
 
L
W
L
 
 
10:30  

Minerva - Mohun Bagan

 
1 - 1
A
vs  
D
D
D
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
10:30  

Neroca FC - Real Kashmir

 
1 - 0
H
vs  
D
L
 
L
D
D
W
L
 
 
11:30  

Karvina - Ostrava

 
1 - 1
Away
vs  
D
L
D
L
D
 
D
D
W
D
D
 
 
12:30  

Shahrdari Tabriz - Fajr Sepasi

 
1 - 0
D
vs  
L
L
D
D
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:00  

Aves U23 - Benfica U23

 
1 - 5
H
vs  
D
W
L
W
W
 
L
D
W
W
W
 
 
13:00  

Setubal U23 - CD Cova da Piedade U23

 
2 - 1
D
vs  
L
W
W
L
L
 
W
D
L
D
D
 
 
13:00  

Belenenses U23 - Maritimo U23

 
3 - 0
Home
vs  
W
L
W
L
D
 
L
W
D
L
L
 
 
13:30  

Estoril U23 - Braga U23

 
1 - 1
D
vs  
W
W
W
L
W
 
W
D
L
W
L
 
 
14:00  

Grasshoppers (Sui) - Hajduk Split (Cro)

 
1 - 1
H
vs  
W
L
W
L
D
 
W
D
W
L
 
 
14:00  

Sered (Svk) - Dorogi (Hun)

 
2 - 2
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
D
 
 
14:10  

Al Khaleej - Al Mojzel

 
0 - 1
Home
vs  
L
W
W
D
D
 
L
D
W
L
D
 
 
14:25  

Al-Shoalah - Al Ain

 
0 - 1
D
vs  
W
D
D
L
D
 
W
W
L
W
D
 
 
14:45  

Najran - Al Jabalain

 
0 - 1
D
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Basaksehir - Kirklarelispor

 
1 - 1
Home
vs  
W
D
W
W
W
 
D
W
W
L
D
 
 
15:00  

Villa - Busoga

 
0 - 1
Home
vs  
W
W
D
W
L
 
L
L
D
D
W
 
 
15:00  

Ried (Aut) - St. Polten (Aut)

 
2 - 3
A
vs  
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
15:00  

Elversberg (Ger) - Rodinghausen (Ger)

 
0 - 3
D
vs  
W
L
W
 
W
W
 
 
15:00  

Heracles (Ned) - Heerenveen (Ned)

 
2 - 3
D
vs  
W
L
W
W
D
 
D
L
D
W
W
 
 
15:00  

Osijek (Cro) - Puskas Academy (Hun)

 
2 - 1
Home
vs  
L
L
D
W
 
L
L
D
 
 
15:15  

Thailand U23 - Iraq U23

 
1 - 1
H
vs  
W
W
D
W
L
 
W
D
L
D
D
 
 
15:15  

Australia U23 - Bahrain U23

 
1 - 1
Home
vs  
D
D
W
D
W
 
D
L
L
L
D
 
 
15:20  

Al Salmiya - Yarmouk

 
0 - 2
Home
vs  
W
L
W
W
W
 
L
D
D
L
L
 
 
15:20  

Al Tadamon - Al Arabi

 
1 - 1
Away
vs  
L
W
L
L
D
 
W
W
W
L
D
 
 
15:30  

Proline - Vipers

 
2 - 4
Away
vs  
W
D
L
L
W
 
W
W
L
D
W
 
 
15:30  

Onduparaka FC - Maroons

 
1 - 1
Home
vs  
L
D
W
L
L
 
D
D
L
D
L
 
 
15:30  

Bright Stars - Kampala City

 
2 - 1
Away
vs  
D
L
L
L
W
 
D
W
L
W
W
 
 
16:00  

Napoli - Perugia

 
2 - 0
Home
vs  
W
L
W
L
L
 
D
L
W
D
L
 
 
16:00  

Lugano (Sui) - Heidenheim (Ger)

 
2 - 4
A
vs  
W
L
L
 
D
W
W
 
 
16:00  

Zilina (Svk) - Podbrezova (Svk)

 
6 - 0
Home
vs  
L
L
W
 
L
L
 
 
16:00  

Aue (Ger) - Unterhaching (Ger)

 
2 - 3
Home
vs  
W
W
W
D
 
L
L
 
 
17:00  

Feirense U23 - Sporting U23

 
1 - 2
Away
vs  
L
D
L
L
L
 
L
L
W
L
D
 
 
17:00  

Leixoes U23 - Portimonense U23

 
0 - 0
Home
vs  
W
L
L
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
17:00  

Rio Ave U23 - Famalicao U23

 
1 - 0
Home
vs  
W
D
W
W
W
 
W
D
L
L
W
 
 
17:00  

Guimaraes U23 - Academica U23

 
2 - 0
A
vs  
L
L
W
D
L
 
L
D
L
W
D
 
 
17:00  

Hermanos Colmenares - Llaneros

 
3 - 2
H
vs  
W
D
D
L
D
 
W
W
L
W
L
 
 
17:15  

Atromitos - Volos

 
0 - 2
Home
vs  
D
L
W
W
W
 
L
D
W
L
L
 
 
17:30  

Sivasspor - Yeni Malatyaspor

 
4 - 0
Home
vs  
W
W
L
D
W
 
L
W
D
L
D
 
 
17:35  

Ohod - Al Thuqbah

 
0 - 0
D
vs  
L
W
W
L
W
 
D
L
W
L
W
 
 
17:40  

Jeddah - Al Najoom

 
3 - 2
Home
vs  
L
W
D
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Al Naser - Al Qadisiya

 
0 - 2
Away
vs  
W
L
D
W
L
 
W
W
L
W
D
 
 
18:00  

Stade Malien - Onze Createurs

 
0 - 0
Home
vs  
W
L
 
L
W
W
 
 
19:00  

Lazio - Cremonese

 
4 - 0
Home
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
D
L
 
 
19:00  

Kolding IF (Den) - Esbjerg (Den)

 
4 - 3
H
vs  
W
W
W
 
D
L
D
 
 
19:00  

Leobendorf (Aut) - Horn (Aut)

 
1 - 6
Away
vs  
L
W
 
W
W
L
L
D
 
 
19:15  

Nof Hagalil - Maccabi Petah Tikva

 
0 - 1
D
vs  
W
D
W
W
W
 
D
D
W
L
L
 
 
19:20  

Hapoel Umm al-Fahm - Maccabi Haifa

 
0 - 1
Away
vs  
W
D
L
L
W
 
D
W
W
L
W
 
 
19:30  

Aris - Xanthi FC

 
2 - 1
Home
vs  
L
W
W
D
W
 
D
L
W
L
W
 
 
19:30  

Kayserispor - Fenerbahce

 
0 - 0
Away
vs  
W
L
D
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:45  

Atletico-MG U20 - Sao Bernardo FC U20

 
4 - 1
D
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
W
 
 
19:45  

Gremio U20 - Chapecoense-SC U20

 
4 - 0
Home
vs  
L
W
D
W
W
 
L
L
D
W
W
 
 
20:00  

FC Porto - Varzim

 
2 - 1
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
D
W
L
 
 
20:00  

Albacete - Fuenlabrada

 
1 - 1
D
vs  
D
W
L
L
D
 
D
D
D
D
L
 
 
20:00  

Gijon - Elche

 
1 - 0
Home
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
20:00  

Agua Santa U20 - Avai U20

 
1 - 2
Away
vs  
D
W
 
W
D
 
 
21:00  

Malaga - Ponferradina

 
1 - 0
H
vs  
W
D
L
D
D
 
W
D
W
D
D
 
 
21:30  

Boca Gibraltar - Europa Point

 
2 - 4
Home
vs  
L
W
L
W
L
 
D
L
L
L
W
 
 
21:45  

Newcastle - Rochdale

 
4 - 1
Home
vs  
L
L
L
D
D
 
L
L
W
D
W
 
 
21:45  

Shrewsbury - Bristol City

 
1 - 0
A
vs  
L
D
D
L
D
 
L
W
L
D
W
 
 
21:45  

Blackpool - Reading

 
0 - 2
H
vs  
L
L
D
L
D
 
W
W
W
D
D
 
 
21:45  

Coventry - Bristol Rovers

 
3 - 0
Home
vs  
W
W
W
D
D
 
D
L
D
L
L
 
 
21:45  

Leamington - Kingstonian

 
1 - 0
A
vs  
W
W
L
L
D
 
W
W
W
L
D
 
 
21:45  

Stockport - Dorking

 
0 - 4
Home
vs  
W
W
D
L
D
 
W
W
L
L
D
 
 
21:45  

Lincoln - Bolton

 
5 - 1
Home
vs  
L
W
W
L
D
 
W
D
D
L
L
 
 
21:45  

Oxford Utd - Ipswich

 
0 - 0
H
vs  
W
W
L
W
L
 
D
L
D
L
W
 
 
21:45  

Burton - MK Dons

 
1 - 0
Home
vs  
W
L
W
L
W
 
D
W
W
L
D
 
 
21:45  

Stevenage - Oldham

 
0 - 0
D
vs  
L
L
D
W
L
 
W
L
L
L
D
 
 
21:45  

Morecambe - Port Vale

 
2 - 1
A
vs  
W
L
L
L
D
 
W
D
L
L
W
 
 
21:45  

Maidstone - Hemel Hempstead

 
1 - 1
H
vs  
L
L
W
D
W
 
D
W
L
D
L
 
 
21:45  

Redditch - Stratford

 
0 - 2
A
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
21:45  

Inter - Cagliari

 
4 - 1
Home
vs  
L
D
W
W
D
 
D
L
L
L
L
 
 
22:00  

Goias U20 - Palmeiras U20

 
1 - 0
D
vs  
L
L
W
D
 
W
L
W
W
L
 
 
22:05  

Tottenham - Middlesbrough

 
2 - 1
Home
vs  
W
D
L
D
L
 
W
W
W
D
D
 
 
22:30  

Las Palmas - Zaragoza

 
0 - 1
D
vs  
W
W
D
D
L
 
W
W
L
W
W
 
 
23:15  

Benfica - Rio Ave

 
3 - 2
Home
vs  
W
W
D
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
Tuesday 14. January 2020 | 05:44 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Hispano Americano - Estudiantes

 
67 - 66
Home
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
02:00  

Detroit Pistons - New Orleans Pelicans

 
110 - 117
Home
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
02:00  

Indiana Pacers - Philadelphia 76ers

 
101 - 95
Home
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
02:00  

Loyola Maryland - Boston University

 
53 - 85
H
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
02:30  

Boston Celtics - Chicago Bulls

 
113 - 101
Home
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
02:30  

Bethune-Cookman - Morgan State

 
85 - 78
Home
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
02:30  

Md.-East. Shore - N. Carolina Central

 
64 - 69
Away
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
02:30  

Delaware State - N. Carolina A&T

 
77 - 98
H
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
02:30  

Howard - South Carolina St

 
95 - 101
H
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
03:00  

Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder

 
104 - 117
Away
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
03:00  

Florida A&M - Coppin State

 
65 - 54
A
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
03:30  

Alabama A&M - Miss. Valley St.

 
66 - 72
A
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
03:30  

Alabama State - Arkansas-Pine Bluff

 
56 - 61
Home
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
03:30  

Alcorn State - Grambling St.

 
87 - 69
Away
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
04:00  

Montana - Portland State

 
85 - 70
Home
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
05:00  

Sacramento Kings - Orlando Magic

 
112 - 114
A
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
05:00  

Portland Trail Blazers - Charlotte Hornets

 
115 - 112
Home
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
05:30  

Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers

 
128 - 99
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
12:00  

Incheon - KCC Egis

 
80 - 75
Away
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
13:30  

Macau Black Bears - Saigon Heat

 
95 - 83
A
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
13:35  

Sichuan - Jiangsu Dragons

 
105 - 100
Away
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
13:35  

Tianjin - Shanghai

 
122 - 102
Home
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
13:35  

Zhejiang Chouzhou - Nanjing Tongxi

 
112 - 113
Home
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
13:35  

Shanxi Zhongyu - Zhejiang Guangsha

 
119 - 109
Home
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
13:35  

Bayi Rockets - Liaoning

 
102 - 110
Away
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
13:35  

Guangdong - Jilin

 
123 - 100
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
13:35  

Guangzhou - Shandong

 
95 - 98
Away
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Xinjiang - Fujian

 
132 - 118
Home
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
16:15  

Yekaterinburg - Vostok 65

 
75 - 88
Away
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
18:00  

Perlas - Gargzdu

 
93 - 100
Home
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Runa Moscow - Spartak Primorie

 
73 - 79
Away
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
18:30  

Unics Kazan - Monaco

 
78 - 84
A
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
18:30  

Qatar Sports - Al Sadd

 
78 - 84
Home
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
18:45  

Hapoel Holon - Strasbourg

 
101 - 94
Home
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
19:00  

CSKA Moscow - Real Madrid

 
60 - 55
Home
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
19:00  

Khimki M. - Valencia

 
75 - 84
Home
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
19:00  

AEK Athens - Bandirma

 
84 - 96
A
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
19:00  

Besiktas - Brindisi

 
96 - 67
Away
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
19:00  

Lietkabelis - Oostende

 
68 - 76
Home
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

BC Kalev/Cramo - Ventspils

 
77 - 95
Home
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
19:00  

Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan

 
79 - 99
Away
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
19:00  

Maccabi Kiryat Motzkin - Bnei Herzliya

 
98 - 77
H
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
19:00  

Hapoel Haifa - Elitzur Yavne

 
85 - 84
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Anadolu Efes - Olimpia Milano

 
88 - 68
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
19:30  

Maccabi Raanana - Elitzur Ashkelon

 
95 - 88
Away
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Galil Elyon - Ironi Kiryat Ata

 
95 - 70
A
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
19:30  

H. Hevel Modiin - Elitzur Maccabi Netanya

 
89 - 80
Home
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
19:45  

Fenerbahce - Lyon-Villeurbanne

 
86 - 64
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Hogsbo - Bankeryds

 
90 - 74
Home
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:04  

Boras - Nassjo

 
86 - 60
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
20:04  

Sodertalje - Wetterbygden Stars

 
91 - 87
Home
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
20:04  

Koping Stars - Umea

 
92 - 75
Home
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
20:30  

Chemnitz - Trier

 
99 - 92
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
21:00  

Olympiacos - Alba Berlin

 
86 - 93
Home
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
21:00  

Vechta - Antwerp Giants

 
79 - 72
Home
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
21:00  

Mornar Bar - Bamberg

 
77 - 73
Home
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Venezia - Brescia

 
68 - 60
Home
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
21:00  

Leeuwarden - Amsterdam

 
86 - 57
A
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
21:05  

Maccabi Tel Aviv - Barcelona

 
92 - 85
Home
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
21:30  

Tenerife - Nymburk

 
84 - 89
Home
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
21:30  

Elan Bearnais - San Pablo Burgos

 
80 - 76
Away
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
21:45  

Unicaja - Joventut Badalona

 
90 - 84
Home
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
Tuesday 14. January 2020 | 05:44 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 14. January 2020 | 05:44 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

New York Rangers - New York Islanders

 
6 - 2
H
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
L
W
D
 
 
02:00  

Philadelphia Flyers - Boston Bruins

 
5 - 5
H
vs  
L
L
L
D
W
 
D
D
L
W
W
 
 
02:00  

Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 
2 - 0
A
vs  
L
W
D
W
L
 
W
W
L
D
W
 
 
02:00  

Montreal Canadiens - Calgary Flames

 
2 - 0
H
vs  
L
D
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
03:00  

St. Louis Blues - Anaheim Ducks

 
4 - 1
D
vs  
L
L
D
W
W
 
D
L
L
L
L
 
 
11:00  

Amur Khabarovsk - Bars Kazan

 
2 - 2
H
vs  
W
L
L
L
L
 
D
W
D
W
L
 
 
12:00  

Daemyung - East Hokkaido Cranes

 
4 - 1
D
vs  
W
L
W
L
L
 
D
L
L
D
W
 
 
12:30  

Tseng Tou - Dinamo St. Petersburg

 
0 - 3
H
vs  
L
L
W
L
L
 
W
D
W
W
W
 
 
13:30  

Kunlun - Sibir Novosibirsk

 
4 - 4
D
vs  
L
L
L
W
L
 
D
L
L
D
W
 
 
15:00  

Omskie Yastreby - Belye Medvedi

 
3 - 3
Home
vs  
D
L
L
W
L
 
D
W
W
L
D
 
 
15:30  

Barys Nur-Sultan - Salavat Ufa

 
5 - 3
H
vs  
W
W
L
W
L
 
L
D
L
D
L
 
 
15:30  

Gornyak Uchaly - Kurhan

 
4 - 1
H
vs  
L
W
W
L
D
 
L
W
D
L
L
 
 
16:00  

Tractor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk

 
2 - 1
D
vs  
L
L
W
D
W
 
D
W
W
L
W
 
 
16:00  

Tyumensky Legion - Stalnye Lisy

 
0 - 1
Away
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Mamonty Yugry - Ladya

 
3 - 2
Home
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Tornado W - Ufa W

 
2 - 3
D
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
W
W
D
 
 
17:00  

CSK VVS - Tambov

 
2 - 6
H
vs  
D
L
D
L
L
 
W
L
L
W
D
 
 
18:00  

Soligorsk - Molodechno

 
2 - 1
D
vs  
W
W
W
D
W
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Nizhny Novgorod - Sochi

 
1 - 1
Home
vs  
W
L
L
W
L
 
D
D
L
L
D
 
 
18:00  

Cherepovets - Yekaterinburg

 
3 - 1
H
vs  
L
W
D
L
W
 
L
L
W
D
W
 
 
18:00  

Dyn. Moscow - ORG Juniors

 
0 - 1
Home
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
18:00  

SKA-1946 - HC Riga

 
3 - 1
Home
vs  
W
W
W
D
W
 
W
L
L
D
W
 
 
18:30  

Plzen - Liberec

 
3 - 2
H
vs  
D
D
D
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
18:30  

Gyergyoi - DEAC

 
4 - 1
D
vs  
W
L
D
L
L
 
W
L
L
D
W
 
 
18:30  

CSKA Moscow - Din. Minsk

 
5 - 1
Home
vs  
W
D
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
18:30  

Podolsk - Jokerit

 
2 - 3
D
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
D
W
L
 
 
18:30  

SKA St. Petersburg - Dinamo Riga

 
3 - 0
Home
vs  
W
D
L
W
L
 
L
L
W
W
D
 
 
19:00  

Pardubice - Olomouc

 
2 - 2
H
vs  
W
L
L
D
L
 
L
D
D
L
L
 
 
19:00  

Lulea - Frolunda

 
1 - 3
H
vs  
W
D
W
L
D
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Mountfield HK - Djurgardens

 
3 - 0
H
vs  
W
W
D
W
D
 
L
W
L
W
D
 
 
19:30  

Slovan Bratislava - Kosice

 
6 - 1
H
vs  
L
W
L
D
W
 
W
W
D
D
W
 
 
20:00  

Sonderjyske Ishockey - Rungsted

 
6 - 2
H
vs  
D
W
D
W
D
 
L
W
W
L
L
 
 
20:00  

Herlev - Frederikshavn

 
3 - 2
D
vs  
W
W
L
L
D
 
L
L
W
W
L
 
 
20:00  

Rodovre Mighty Bulls - Odense Bulldogs

 
1 - 3
Home
vs  
L
L
L
D
W
 
L
L
L
L
W
 
 
20:00  

Esbjerg - Herning Blue Fox

 
1 - 5
H
vs  
L
D
W
L
L
 
L
W
D
W
W
 
 
20:00  

Frisk Asker - Manglerud

 
4 - 2
Home
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
20:00  

MAC Ujbuda - Nove Zamky

 
3 - 3
D
vs  
L
L
D
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
20:00  

Djurgardens W - HV 71 W

 
0 - 3
Away
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
20:15  

Salzburg - Graz 99ers

 
2 - 3
Home
vs  
W
D
W
W
D
 
D
D
L
W
W
 
 
20:15  

Villach - Dornbirn

 
6 - 1
Home
vs  
D
W
L
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
20:15  

Fehervar AV19 - Klagenfurt

 
3 - 2
Away
vs  
L
W
L
L
D
 
D
D
W
L
W
 
 
20:45  

Bolzano - Liwest Linz

 
3 - 2
D
vs  
L
D
W
W
L
 
L
W
W
L
D
 
 
20:45  

Servette - Lugano

 
0 - 2
Home
vs  
W
D
W
D
W
 
W
L
L
W
L
 
 
20:45  

Zurich - Langnau Tigers

 
6 - 1
Home
vs  
D
D
D
D
W
 
W
D
D
D
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 09 Aug 00:00  

Memphis - North Carolina

 
soccer 09 Aug 01:00  

Manaus - Vila Nova FC

 
soccer 09 Aug 01:30  

Libertad Asuncion - 12 de Octubre

 
soccer 09 Aug 01:30  

Richmond Kickers - Forward Madison

 
soccer 09 Aug 02:00  

Sport Boys - Sporting Cristal

 
soccer 09 Aug 02:00  

Charlotte Independ. - Charleston

 
soccer 09 Aug 02:00  

Pittsburgh - New York Red Bulls 2

 
soccer 09 Aug 02:30  

Birmingham - Atlanta United 2

 
soccer 09 Aug 03:00  

Cruz Azul - Club Leon

 
soccer 09 Aug 03:00  

Louisville City - Indy Eleven

 
soccer 09 Aug 03:00  

Oklahoma City Energy - San Antonio

 
soccer 09 Aug 03:00  

Saint Louis FC - FC Tulsa

 
soccer 09 Aug 03:06  

Monterrey - Santos Laguna

 
soccer 09 Aug 04:00  

Austin Bold - Rio Grande

 
soccer 09 Aug 04:30  

El Paso - Colorado Springs

 
soccer 09 Aug 05:00  

Guadalajara Chivas - Puebla

 
soccer 09 Aug 05:00  

Portland 2 - Sacramento Republic

 
soccer 09 Aug 05:30  

Phoenix Rising - New Mexico

 
soccer 09 Aug 05:30  

Las Vegas Lights - San Diego Loyal

 
soccer 09 Aug 05:30  

Reno - Tacoma Defiance

 
soccer 09 Aug 06:45  

Lake Macquarie - Edgeworth E.

 
soccer 09 Aug 07:00  

Vanraure - Gainare Tottori

 
soccer 09 Aug 07:30  

Valentine - Adamstown Rosebud

 
soccer 09 Aug 07:30  

Weston Workers - Charlestown Azzurri

 
soccer 09 Aug 07:35  

Tuggeranong Utd - Belconnen United

 
soccer 09 Aug 08:00  

Sydney Utd - North Shore Mariners

 
soccer 09 Aug 08:00  

Gungahlin - Tigers FC

 
soccer 09 Aug 08:00  

Gungahlin - Belconnen United

 
soccer 09 Aug 09:00  

Fukushima Utd - Kamatamare

 
soccer 09 Aug 09:00  

Taringa - Caboolture

 
soccer 09 Aug 09:30  

Gold Coast - Brisbane U21

 
soccer 09 Aug 10:00  

Sydney Olympic - Sydney FC U21

 
soccer 09 Aug 10:00  

Imabari - Fujieda MYFC

 
soccer 09 Aug 11:00  

Olympic FC - Brisbane Strikers

 
soccer 09 Aug 11:00  

Centenary Stormers - Grange Thistle

 
soccer 09 Aug 11:15  

Unicov - Velke Mezirici

 
soccer 09 Aug 11:15  

Ostrava B - Znojmo

 
soccer 09 Aug 11:30  

Rockdale City Suns - Marconi Stallions

 
soccer 09 Aug 11:30  

Samorin - Poprad

 
soccer 09 Aug 11:30  

Petrzalka - Podbrezova

 
soccer 09 Aug 11:30  

Toowong - The Gap

 
soccer 09 Aug 11:30  

Zlin B - Slovacko B

 
soccer 09 Aug 12:00  

Hiroshima - Shonan

 
soccer 09 Aug 12:00  

Nagano - Kagoshima Utd

 
soccer 09 Aug 12:00  

Blaublitz - Kumamoto

 
soccer 09 Aug 12:00  

G-Osaka U23 - Azul Claro Numazu

 
soccer 09 Aug 12:15  

Pelikan - Bron Radom

 
soccer 09 Aug 13:00  

Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng

 
soccer 09 Aug 13:00  

Paide - Tallinna Kalev

 
soccer 09 Aug 13:00  

C-Osaka - FC Tokyo

 
soccer 09 Aug 13:00  

Kusatsu - Giravanz Kitakyushu

 
soccer 09 Aug 13:00  

Machida - Chiba

 
soccer 09 Aug 13:00  

Sangju Sangmu - Busan

 
soccer 09 Aug 13:00  

Incheon - Seongnam

 
soccer 09 Aug 13:00  

KuFu-98 - Vaajakoski

 
soccer 09 Aug 14:00  

Brattvag - Moss

 
soccer 09 Aug 14:30  

St. Truiden - Gent

 
soccer 09 Aug 15:00  

Guangzhou R&F - Jiangsu Suning

 
soccer 09 Aug 15:00  

Koge W - Aalborg W

 
soccer 09 Aug 15:00  

Alvsjo W - Moron W

 
soccer 09 Aug 15:00  

Karlbergs - Enkopings SK

 
soccer 09 Aug 15:30  

Hacken - Kalmar

 
soccer 09 Aug 15:30  

Orebro - Goteborg

 
soccer 09 Aug 15:30  

Falkenbergs - Malmo FF

 
soccer 09 Aug 15:30  

Orgryte - Trelleborgs

 
soccer 09 Aug 16:00  

Kalju - Narva

 
soccer 09 Aug 16:00  

Bollstanas W - Sunnana W

 
soccer 09 Aug 16:00  

Stezyca - Swit Skolwin

 
soccer 09 Aug 16:30  

Chikhura - Dinamo Batumi

 
soccer 09 Aug 16:30  

IFK Lulea - Sandvikens

 
soccer 09 Aug 16:30  

Team TG FF - Vasalunds

 
soccer 09 Aug 17:00  

Waregem - Genk

 
soccer 09 Aug 17:00  

Rovaniemi - Mariehamn

 
soccer 09 Aug 17:00  

VPS - AC Kajaani

 
soccer 09 Aug 17:00  

Asker - Notodden

 
soccer 09 Aug 17:00  

LSK Kvinner W - Arna-Bjornar W

 
soccer 09 Aug 17:00  

Ufa - Krasnodar

 
soccer 09 Aug 17:00  

Rangers - St. Mirren

 
soccer 09 Aug 17:00  

Linkoping City - Landskrona

 
soccer 09 Aug 17:00  

W. Mazowieckie - Huragan Morag

 
soccer 09 Aug 17:00  

Young Boys - Sion

 
soccer 09 Aug 17:30  

Skra - S. Wola

 
soccer 09 Aug 18:00  

Noah - Ararat-Armenia

 
soccer 09 Aug 18:00  

Slovan Bratislava B - Skalica

 
soccer 09 Aug 18:00  

Radomsko - Legia II

 
soccer 09 Aug 18:00  

Unia Janikowo - Sroda

 
soccer 09 Aug 18:30  

Inter Turku - Haka

 
soccer 09 Aug 18:30  

Lahti - Ilves

 
soccer 09 Aug 18:30  

KuPS - HJK

 
soccer 09 Aug 18:30  

KPV Kokkola - Jaro

 
soccer 09 Aug 18:30  

Kilmarnock - Celtic

 
soccer 09 Aug 18:30  

Djurgarden - Hammarby

 
soccer 09 Aug 18:30  

Mjallby - AIK

 
soccer 09 Aug 18:30  

Ostersunds - Elfsborg

 
soccer 09 Aug 18:30  

Viikingit - Kiffen

 
soccer 09 Aug 18:30  

MiPK - Lahden Reipas

 
soccer 09 Aug 18:45  

Botev Plovdiv - Lok. Plovdiv

 
soccer 09 Aug 19:00  

Tammeka - Levadia

 
soccer 09 Aug 19:00  

Derry City - Shamrock Rovers

 
soccer 09 Aug 19:00  

Kristiansund - Start

 
soccer 09 Aug 19:00  

Stabaek - Odd

 
soccer 09 Aug 19:00  

Stromsgodset - Sandefjord

 
soccer 09 Aug 19:00  

Mjondalen - Haugesund

 
soccer 09 Aug 19:00  

Aalesund - Viking

 
soccer 09 Aug 19:00  

Cienciano - Grau

 
soccer 09 Aug 19:00  

Arsenal Tula - Akhmat Grozny

 
soccer 09 Aug 19:00  

Dun. Streda - Sered

 
soccer 09 Aug 19:15  

KV Mechelen - Anderlecht

 
soccer 09 Aug 19:30  

Macva - FK Crvena zvezda

 
soccer 09 Aug 20:00  

Vikingur Reykjavik - KA Akureyri

 
soccer 09 Aug 20:00  

U.N.A.M.- Pumas - Juarez

 
soccer 09 Aug 20:00  

Spartak Moscow - Sochi

 
soccer 09 Aug 20:00  

Radnicki Nis - Novi Pazar

 
soccer 09 Aug 20:00  

Sp. Subotica - Metalac

 
soccer 09 Aug 20:00  

TSC Backa Topola - Zlatibor Cajetina

 
soccer 09 Aug 20:00  

Mladost - FK Indjija

 
soccer 09 Aug 20:00  

Napredak - Radnik

 
soccer 09 Aug 20:30  

Chindia Targoviste - Mioveni

 
soccer 09 Aug 21:00  

Slavia Sofia - Cherno More

 
soccer 09 Aug 21:00  

Legia - Cracovia

 
soccer 09 Aug 21:15  

Alianza Huanuco - Carlos Mannucci

 
soccer 09 Aug 21:30  

Rosenborg - Sarpsborg 08

 
soccer 09 Aug 21:30  

Proleter - Backa

 
soccer 09 Aug 21:30  

Cukaricki - Rad Beograd

 
soccer 09 Aug 21:30  

FK Vozdovac - Vojvodina

 
soccer 09 Aug 21:30  

Partizan - Javor

 
soccer 09 Aug 21:45  

Kortrijk - Waasland-Beveren

 
soccer 09 Aug 22:00  

Frosinone - Pordenone

 
soccer 09 Aug 22:15  

Kopavogur - KR Reykjavik

 
soccer 09 Aug 22:15  

Akranes - Hafnarfjordur

 
soccer 09 Aug 22:15  

Valur - Grotta

 
soccer 09 Aug 22:15  

Stjarnan - Fjolnir

 
soccer 09 Aug 23:00  

Sol de America - River Plate

 
soccer 09 Aug 23:30  

Cesar Vallejo - FBC Melgar

 
soccer 10 Aug 01:30  

San Lorenzo - Guarani

 
soccer 10 Aug 02:00  

Alianza Lima - Binacional

 
soccer 10 Aug 03:00  

Atl. San Luis - Atlas

 
soccer 10 Aug 12:30  

Brisbane Roar - Sydney FC

 
soccer 10 Aug 12:30  

Toyama - Sagamihara

 
soccer 10 Aug 13:00  

Shanghai Shenhua - Dalian Pro

 
soccer 10 Aug 15:00  

Shenzhen - Henan Jianye

 
soccer 10 Aug 17:00  

Ural - Dynamo Moscow

 
soccer 10 Aug 18:30  

Rovaniemi 2 - OLS Oulu

 
soccer 10 Aug 18:30  

HIFK - TPS

 
soccer 10 Aug 18:30  

Honka - SJK

 
soccer 10 Aug 18:30  

SJK Akatemia - Mikkelin

 
soccer 10 Aug 18:30  

MuSa - MyPa

 
soccer 10 Aug 18:30  

Ekenas - Gnistan

 
soccer 10 Aug 19:00  

Ranheim - Raufoss

 
soccer 10 Aug 19:00  

Jerv - Kongsvinger

 
soccer 10 Aug 19:00  

Tromso - Sandnes

 
soccer 10 Aug 19:00  

Ull/Kisa - Asane

 
soccer 10 Aug 19:00  

Sogndal - Ham-Kam

 
soccer 10 Aug 19:00  

Strommen - Grorud

 
soccer 10 Aug 19:00  

Oygarden - Stjordals Blink

 
soccer 10 Aug 19:15  

Thun - Vaduz

 
soccer 10 Aug 20:00  

Leuven - Eupen

 
soccer 10 Aug 20:00  

Oostende - Beerschot VA

 
soccer 10 Aug 20:00  

Levski Sofia - Beroe

 
soccer 10 Aug 20:00  

Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi

 
soccer 10 Aug 20:00  

Helsingborg - Norrkoping

 
soccer 10 Aug 20:00  

Sirius - Varbergs

 
soccer 10 Aug 20:00  

Ytterhogdals - IFK Ostersund

 
soccer 10 Aug 20:30  

Notvikens IK - Bodens

 
soccer 10 Aug 20:30  

Kristianstads - Osterlen FF

 
soccer 10 Aug 21:00  

Kungsangens - Skiljebo

 
soccer 10 Aug 21:30  

Molde - Brann

 
soccer 10 Aug 21:30  

Sport Huancayo - Cajamarca

 
soccer 10 Aug 22:00  

Manchester Utd - FC Copenhagen

 
soccer 10 Aug 22:00  

Inter - Bayer Leverkusen

 
soccer 10 Aug 22:00  

Pescara - Perugia

 
soccer 11 Aug 12:30  

Melbourne City - Adelaide United

 
soccer 11 Aug 15:00  

Chongqing Lifan - Qingdao Huanghai

 
soccer 11 Aug 18:00  

R. Volgograd - Zenit

 
soccer 11 Aug 19:00  

Trnava - Ruzomberok

 
soccer 11 Aug 19:00  

Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates

 
soccer 11 Aug 20:00  

Tsarsko Selo - Etar

 
soccer 11 Aug 20:00  

KFUM Oslo - Lillestrom

 
soccer 11 Aug 20:00  

Rubin Kazan - Lokomotiv Moscow

 
soccer 11 Aug 20:00  

Dundee Utd - Hibernian

 
soccer 11 Aug 20:00  

Zilina - Nitra

 
soccer 11 Aug 20:00  

Halmstad - Osters

 
soccer 11 Aug 20:00  

Akropolis - Sundsvall

 
soccer 11 Aug 21:00  

Slovan Bratislava - Michalovce

 
soccer 11 Aug 22:00  

Shakhtar Donetsk - Basel

 
soccer 11 Aug 22:00  

Wolves - Sevilla

 
soccer 12 Aug 01:00  

Necaxa - Mazatlan FC

 
soccer 12 Aug 03:00  

Pachuca - Club Leon

 
soccer 12 Aug 03:30  

Portland Timbers - Orlando City

 
soccer 12 Aug 05:00  

U.A.N.L.- Tigres - Puebla

 
soccer 12 Aug 13:00  

Shanghai SIPG - Wuhan Zall

 
soccer 12 Aug 13:00  

Vegalta Sendai - C-Osaka

 
soccer 12 Aug 13:00  

Nagoya - Kawasaki Frontale

 
soccer 12 Aug 13:00  

Shimizu - Kashima

 
soccer 12 Aug 13:00  

Sapporo - Yokohama

 
soccer 12 Aug 13:00  

Hiroshima - Sagan Tosu

 
soccer 12 Aug 13:00  

Kashiwa - Oita

 
soccer 12 Aug 13:00  

Shonan - G-Osaka

 
soccer 12 Aug 14:00  

FC Minsk - Slavia Mozyr

 
soccer 12 Aug 15:00  

Beijing Guoan - Hebei

 
soccer 12 Aug 19:00  

Kaizer Chiefs - Bidvest Wits

 
soccer 12 Aug 20:00  

Telavi - Dinamo Tbilisi

 
soccer 12 Aug 20:00  

St. Mirren - Celtic

 
soccer 12 Aug 20:00  

Pohronie - Dun. Streda

 
soccer 12 Aug 20:00  

Sered - Senica

 
soccer 12 Aug 20:00  

Trencin - Z. Moravce

 
soccer 12 Aug 20:00  

Malmo FF - Orebro

 
soccer 12 Aug 20:00  

Djurgarden - Mjallby

 
soccer 12 Aug 20:00  

Brage - Norrby

 
soccer 12 Aug 20:00  

Ljungskile - AFC Eskilstuna

 
soccer 12 Aug 20:00  

GAIS - Degerfors

 
soccer 12 Aug 20:00  

Jonkopings - Dalkurd

 
soccer 12 Aug 20:00  

Trelleborgs - Vasteras SK

 
soccer 12 Aug 21:45  

Motherwell - Livingston

 
soccer 12 Aug 21:45  

Rangers - St Johnstone

 
soccer 12 Aug 21:45  

Ross County - Kilmarnock

 
soccer 12 Aug 22:00  

Atalanta - Paris SG

 
soccer 13 Aug 01:00  

Queretaro - Cruz Azul

 
soccer 13 Aug 03:00  

Juarez - Guadalajara Chivas

 
soccer 13 Aug 05:00  

U.N.A.M.- Pumas - Monterrey

 
soccer 13 Aug 05:06  

Club Tijuana - Atl. San Luis

 
soccer 13 Aug 20:00  

AIK - Ostersunds

 
soccer 13 Aug 20:00  

Varbergs - Hacken

 
soccer 13 Aug 20:00  

Sirius - Helsingborg

 
soccer 13 Aug 20:00  

Norrkoping - Hammarby

 
soccer 13 Aug 20:00  

Elfsborg - Falkenbergs

 
soccer 13 Aug 20:00  

Kalmar - Goteborg

 
soccer 13 Aug 20:00  

Umea FC - Orgryte

 
soccer 13 Aug 22:00  

RB Leipzig - Atl. Madrid