Friday 14. February 2020 | 16:32 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Minas ICESP W - Ferroviaria W

 
Away
1 - 2
vs  
L
D
W
D
 
W
D
D
D
W
 
 
00:15  

Novo Hamburgo - Ponte Preta

 
A
1 - 2
vs  
D
L
D
D
 
L
W
L
L
 
 
01:00  

Santa Cruz - ABC

 
D
1 - 0
vs  
L
L
W
D
L
 
D
W
L
W
W
 
 
01:30  

Afogados da Ingazeira - Acreano

 
Home
3 - 0
vs  
D
L
L
D
D
 
L
L
L
W
W
 
 
02:00  

Wilstermann - Santa Cruz

 
D
0 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
D
L
 
 
02:30  

Sporting Cristal (Per) - Barcelona SC (Ecu)

 
A
2 - 1
vs  
L
W
L
 
W
W
W
 
 
02:40  

U. Magdalena - Quindio

 
D
1 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
D
L
D
D
W
 
 
10:00  

R. Volgograd - Kamaz

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
W
D
W
 
L
D
L
L
L
 
 
10:30  

Adelaide United - Central Coast Mariners

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
10:30  

South Melbourne - Heidelberg Utd

 
A
0 - 3
vs  
D
D
L
W
L
 
D
W
W
L
D
 
 
10:45  

Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights

 
H
1 - 1
vs  
D
D
L
D
L
 
D
W
D
L
L
 
 
11:15  

Saif Sporting Club - Rahmatgonj MFS

 
D
1 - 0
vs  
W
L
D
W
L
 
D
D
D
W
L
 
 
12:00  

Arambagh - Mohammedan

 
D
0 - 1
vs  
D
W
L
L
L
 
D
D
W
W
L
 
 
12:00  

Hapoel Kafr Kanna - M. Ironi Kiryat

 
A
0 - 0
vs  
L
D
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:00  

GKS Katowice (Pol) - Puszcza (Pol)

 
A
1 - 2
vs  
L
D
W
D
W
 
W
L
 
 
12:15  

H. Bikat Hayarden - Hapoel Kfar Shalem

 
Away
0 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
W
W
D
D
W
 
 
12:30  

Buca - Manisaspor

 
D
4 - 0
vs  
W
D
D
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Cankaya FK - Aksaray Bld.

 
H
2 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
D
D
W
D
D
 
 
12:45  

Khooshe Talaee - Mes Kerman

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
W
D
D
 
 
12:45  

H. Marmorek - Nordia Jerusalem

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
L
D
L
W
W
 
 
12:45  

Yenisey - Russia U20

 
A
0 - 4
vs  
L
W
L
W
L
 
D
W
W
 
 
12:45  

Podhale Nowy Targ (Pol) - S. Wola (Pol)

 
A
0 - 0
vs  
L
L
L
 
L
D
L
 
 
13:00  

Hapoel Herzliya - Shapira

 
D
0 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
W
W
D
D
 
 
13:00  

H. Asi Gilboa - Hapoel Iksal Imad

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
D
L
D
 
 
13:15  

Maccabi Jaffa - Holon Yermiyahu

 
A
2 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
D
L
W
W
W
 
 
13:20  

MS Tira - H. Migdal HaEmek

 
Home
3 - 1
vs  
D
D
L
D
W
 
D
L
W
D
W
 
 
13:30  

Mohun Bagan - Neroca FC

 
Home
6 - 2
vs  
D
W
W
W
W
 
W
L
L
L
D
 
 
13:30  

Tractor - Saipa

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
L
W
D
 
L
L
W
W
D
 
 
13:30  

Ironi Tiberias - Ironi Baka

 
A
1 - 1
vs  
W
L
L
D
D
 
L
D
W
W
W
 
 
13:30  

Hapoel Bnei Arara Ara - Maccabi Tamra

 
D
0 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
D
D
L
W
L
 
 
13:30  

Hak. Ramat Gan - Maccabi Shaarayim FC

 
Home
0 - 1
vs  
W
D
L
L
L
 
D
L
W
D
W
 
 
13:30  

Shimshon Kafr Qasim - M. Herzliya

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
D
D
W
 
D
D
L
L
L
 
 
13:30  

Kiryat Gat - Agudat Sport Ashdod

 
Away
1 - 1
vs  
W
D
L
L
L
 
L
D
W
D
D
 
 
13:30  

Maccabi Yavne - Hapoel Azor

 
D
0 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
L
D
W
W
L
 
 
14:00  

Paykan - Foolad

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
L
D
 
W
L
D
L
W
 
 
14:00  

Nassaji Mazandaran - Pars Janoobi Jam

 
Home
0 - 0
vs  
D
W
L
L
L
 
D
L
W
D
D
 
 
14:00  

Skalica (Svk) - Prostejov (Cze)

 
A
1 - 1
vs  
L
D
D
 
L
L
W
W
W
 
 
14:30  

Sanat Naft - Gol Gohar

 
Home
1 - 2
vs  
D
W
L
L
L
 
D
L
W
D
D
 
 
14:30  

Al Adalh - Al-Taawon

 
D
0 - 0
vs  
D
L
D
D
D
 
L
D
D
L
L
 
 
14:45  

Shahin Bushehr - Machine Sazi

 
A
3 - 1
vs  
L
D
D
W
W
 
L
W
L
L
D
 
 
15:00  

M. Nazareth - Hapoel Umm al-Fahm

 
H
0 - 0
vs  
L
W
L
W
D
 
L
L
W
W
L
 
 
15:00  

Ashkelon - Hapoel Katamon

 
Away
- vs  
L
D
L
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
15:00  

Ramat Hasharon - Maccabi Petah Tikva

 
Away
0 - 4
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
L
D
 
 
15:00  

Hapoel Afula - MS Kafr Qasim

 
D
1 - 0
vs  
L
D
L
L
D
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Hapoel Bnei Lod - H. Akko

 
D
0 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
D
D
L
W
 
 
15:00  

Hapoel Petah Tikva - Nof Hagalil

 
D
0 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
D
W
 
 
15:00  

Hap. Ramat Gan - Sakhnin

 
D
1 - 5
vs  
W
L
D
D
L
 
L
D
W
W
D
 
 
15:00  

Merkaz - Palestinian Forces

 
Home
- vs  
W
W
D
D
D
 
D
L
L
 
 
15:00  

Al Quds - Albirah

 
Home
0 - 0
vs  
L
D
W
L
W
 
D
L
D
D
W
 
 
15:00  

Samut Prakan City - Chiangrai Utd

 
A
1 - 1
vs  
L
L
W
L
D
 
W
D
D
W
W
 
 
15:00  

Norrkoping (Swe) - Breidablik (Ice)

 
Home
4 - 2
vs  
W
W
W
D
L
 
D
L
L
D
D
 
 
15:00  

Nottingham U23 - Crewe U23

 
Home
3 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
D
W
L
W
W
 
 
15:00  

Ried (Aut) - Dukla Prague (Cze)

 
A
2 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
15:15  

Muscat - Bahla

 
H
1 - 0
vs  
L
D
L
W
D
 
D
L
W
D
W
 
 
15:20  

Emirates Club - Al Arabi

 
Home
4 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
L
W
D
 
 
15:20  

Dibba Al Fujairah - Masafi

 
Home
4 - 1
vs  
W
W
D
L
D
 
L
L
W
D
W
 
 
15:20  

Al Urooba - Al Thaid

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
L
D
 
 
15:40  

Al Nasr - Al Orouba

 
Home
2 - 1
vs  
D
D
L
W
L
 
W
L
D
L
L
 
 
15:45  

Al Naser - Al Shabab

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
D
D
L
L
W
 
 
16:00  

Ergotelis - Apollon Larissa

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
L
D
 
 
16:00  

Odisha - North East Utd

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
D
D
 
 
16:30  

Ittihad Kalba - Al Ain

 
Away
1 - 4
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
17:00  

Tsarsko Selo - Vitosha Bistritsa

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
L
D
L
L
L
 
 
17:00  

Eleven Wonders - King Faisal

 
D
2 - 1
vs  
W
W
D
L
W
 
D
D
L
L
D
 
 
17:25  

Al-Shabab - Al-Nassr

 
Away
2 - 4
vs  
W
D
W
D
L
 
D
W
W
D
D
 
 
17:30  

Chindia Targoviste - FC Voluntari

 
D
1 - 2
vs  
W
D
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
17:45  

Saham - Mirbat

 
Home
4 - 4
vs  
W
L
W
D
D
 
D
W
L
W
D
 
 
17:45  

Fanja SC - Oman Club

 
D
2 - 2
vs  
D
L
L
D
W
 
L
D
D
D
W
 
 
18:00  

HIFK - Inter Turku

 
A
1 - 1
vs  
W
W
D
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
18:00  

Altinordu - Osmanlispor

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
D
W
L
 
D
W
D
L
L
 
 
18:00  

Esperance Tunis - Zamalek

 
D
1 - 3
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
D
W
W
 
 
18:00  

ASIL Lysi - Othellos Athienou

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
D
L
L
L
W
 
 
18:00  

IR Tanger - FUS Rabat

 
H
2 - 1
vs  
D
L
L
D
L
 
W
D
W
D
D
 
 
18:15  

Al Tadamon - Al Salmiya

 
Away
1 - 3
vs  
D
L
D
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
18:15  

F. Voronezh - Ural

 
A
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
D
D
D
W
 
 
18:30  

KuPS - SJK

 
D
1 - 0
vs  
D
W
D
W
D
 
L
D
D
L
L
 
 
18:30  

Wallidan - Brikama U.

 
H
0 - 0
vs  
L
D
D
L
 
W
D
 
 
18:30  

Elfsborg (Swe) - Helsingborg (Swe)

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
 
L
L
 
 
19:00  

Lok. Zagreb - Istra 1961

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
19:00  

Achnas - Ol. Nicosia

 
D
0 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
D
D
L
L
W
 
 
19:00  

Ceske Budejovice - Mlada Boleslav

 
D
3 - 0
vs  
W
D
W
W
L
 
L
L
D
W
D
 
 
19:00  

MuSa - Gnistan

 
A
1 - 1
vs  
W
D
L
W
L
 
W
L
W
W
D
 
 
19:00  

Villefranche - Red Star

 
D
0 - 0
vs  
D
W
D
W
D
 
W
L
D
D
L
 
 
19:00  

Garde Nationale - Tevragh-Zeina

 
Away
0 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
D
W
D
L
 
 
19:00  

Gornik Z. - Arka Gdynia

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
D
 
D
W
W
D
L
 
 
19:00  

Basaksehir - Besiktas

 
H
1 - 0
vs  
W
D
L
W
D
 
L
L
L
W
W
 
 
19:00  

Weinland Gamlitz (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut)

 
Away
- vs  
W
L
 
L
W
L
 
 
19:25  

Al Wehda - Al Ahli SC

 
H
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
D
W
 
 
19:30  

SJK Akatemia - KPV Kokkola

 
Away
0 - 6
vs  
W
W
W
D
L
 
W
L
D
D
W
 
 
19:30  

Heidenheim - Nurnberg

 
D
2 - 2
vs  
D
W
L
D
W
 
D
W
L
W
W
 
 
19:30  

St. Pauli - SG Dynamo Dresden

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
L
D
L
 
L
L
W
D
L
 
 
19:30  

St. Pauli II - Lubeck

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
D
D
D
 
D
W
W
W
W
 
 
19:30  

Austria Vienna II (Aut) - A. Klagenfurt (Aut)

 
H
1 - 3
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
20:00  

Esbjerg - FC Copenhagen

 
Away
1 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
D
L
 
 
20:00  

Myran W - TiPS W

 
Away
0 - 10
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
D
L
 
 
20:00  

Preussen Munster - Wurzburger Kickers

 
A
0 - 0
vs  
W
L
W
L
D
 
W
D
L
W
W
 
 
20:00  

Bramfelder SV - Teutonia Ottensen

 
Away
1 - 3
vs  
L
W
D
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
20:00  

Hertha Berlin II - Meuselwitz

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
L
L
W
 
W
D
D
W
W
 
 
20:00  

Dusseldorf II - Dortmund II

 
D
3 - 3
vs  
L
W
L
D
D
 
W
L
D
D
W
 
 
20:00  

St. Andrews - Swieqi

 
A
1 - 1
vs  
W
D
W
D
L
 
W
W
L
W
D
 
 
20:00  

CFR Cluj - Viitorul Constanta

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
W
L
L
W
L
 
 
20:00  

Stellenbosch - Supersport Utd

 
A
1 - 0
vs  
W
W
W
L
D
 
W
L
W
L
L
 
 
20:00  

Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
D
D
W
 
W
W
D
D
L
 
 
20:00  

BW Linz (Aut) - Stadl Paura (Aut)

 
Home
1 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
D
 
 
20:10  

FC Juniors (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut)

 
D
1 - 0
vs  
L
L
 
L
L
 
 
20:15  

Al Ahly - El Masry

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
D
D
L
D
W
 
 
20:15  

Hoffenheim W - Wolfsburg W

 
Away
2 - 5
vs  
W
W
D
W
W
 
W
W
D
W
W
 
 
20:30  

SC Victoria Hamburg - Rugenbergen

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
L
L
W
D
W
 
 
20:30  

TuS Osdorf - Hamburger SV III

 
H
1 - 3
vs  
W
W
D
D
D
 
W
L
L
W
D
 
 
20:30  

Hamm United - Tornesch

 
Home
- vs  
D
L
W
L
W
 
L
D
D
L
D
 
 
20:30  

FC Gutersloh - Paderborn II

 
D
1 - 1
vs  
W
D
D
W
D
 
D
W
L
W
D
 
 
20:30  

B. Monchengladbach II - Bonner

 
Home
0 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
L
L
D
L
L
 
 
20:30  

Fortuna Koln - Lippstadt

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
20:30  

Heerenveen W - PEC Zwolle W

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
W
L
W
 
D
W
L
L
W
 
 
20:30  

Ajax W - Den Haag W

 
D
1 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
21:00  

Orleans - AC Ajaccio

 
H
0 - 3
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
21:00  

Paris FC - Le Havre

 
H
1 - 0
vs  
L
D
D
L
W
 
W
W
D
D
D
 
 
21:00  

Valenciennes - Sochaux

 
D
3 - 2
vs  
L
W
D
D
L
 
D
L
L
D
W
 
 
21:00  

Le Mans - Rodez

 
D
0 - 0
vs  
L
L
D
L
L
 
L
D
D
W
D
 
 
21:00  

Grenoble - Niort

 
D
3 - 1
vs  
L
D
W
D
D
 
L
D
D
L
W
 
 
21:00  

Caen - Troyes

 
A
0 - 1
vs  
L
L
W
W
D
 
L
L
L
L
W
 
 
21:00  

Auxerre - Chambly

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
L
D
W
 
W
D
L
W
L
 
 
21:00  

Bastia-Borgo - Boulogne

 
A
1 - 0
vs  
D
L
D
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
21:00  

Le Puy - GFC Ajaccio

 
D
1 - 0
vs  
D
W
L
L
W
 
L
D
L
D
W
 
 
21:00  

Pau FC - Toulon

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
21:00  

Laval - Beziers

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
D
D
L
 
D
W
L
L
D
 
 
21:00  

Avranches - Cholet

 
H
1 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
D
L
D
 
 
21:00  

Concarneau - Lyon Duchere

 
A
3 - 0
vs  
D
W
L
D
L
 
W
D
D
D
W
 
 
21:00  

Creteil - Quevilly Rouen

 
D
1 - 3
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
D
L
W
 
 
21:00  

Dunkerque - Bourg en Bresse

 
D
3 - 4
vs  
W
W
W
D
W
 
D
D
W
D
 
 
21:00  

Suderelbe - Barmbek-Uhlenhorst

 
Away
0 - 3
vs  
D
W
L
D
W
 
W
W
W
D
L
 
 
21:00  

Legon Cities - Great Olympics

 
D
1 - 1
vs  
D
W
L
W
D
 
W
W
L
W
L
 
 
21:00  

Hafnarfjordur - Throttur

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
21:00  

Fjolnir - Stjarnan

 
D
0 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
D
W
L
 
 
21:00  

FC Volendam - Telstar

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
W
D
W
L
L
 
 
21:00  

Eindhoven FC - Jong PSV

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
D
L
 
D
L
W
L
L
 
 
21:00  

Den Bosch - Jong Utrecht

 
Home
3 - 2
vs  
L
L
D
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
21:00  

Oss - Dordrecht

 
Home
1 - 3
vs  
W
L
L
D
D
 
D
L
W
D
L
 
 
21:00  

Excelsior - Jong AZ

 
Home
3 - 3
vs  
D
D
L
D
W
 
W
L
D
L
D
 
 
21:00  

Graafschap - Roda

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
L
L
D
L
L
 
 
21:00  

Nijmegen - Helmond

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
D
L
W
 
D
L
D
L
L
 
 
21:00  

Almere City - Cambuur

 
H
0 - 1
vs  
D
L
D
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
21:00  

Venlo - Heracles

 
D
1 - 0
vs  
L
D
W
D
D
 
L
L
L
L
W
 
 
21:00  

Grasshoppers - Kriens

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
21:00  

Blackburn U23 - Southampton U23

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
D
L
W
L
 
 
21:00  

Brighton U23 - Manchester City U23

 
A
2 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
21:00  

Leicester U23 - Tottenham U23

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
L
D
 
W
L
L
D
L
 
 
21:00  

Fulham U23 - Aston Villa U23

 
D
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
21:00  

Newcastle Utd U23 - Sunderland U23

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
D
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
21:00  

Manchester Utd U23 - Swansea U23

 
Home
- vs  
W
W
L
W
W
 
W
D
W
W
L
 
 
21:05  

Alloa - Dundee Utd

 
Away
0 - 0
vs  
D
L
W
W
D
 
W
D
D
L
L
 
 
21:15  

Huarte - Beti Kozkor

 
D
3 - 0
vs  
D
L
W
D
L
 
L
W
D
D
D
 
 
21:30  

Eupen - Gent

 
Away
2 - 3
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
W
W
D
 
 
21:30  

Beerschot VA - Leuven

 
D
2 - 1
vs  
D
D
L
W
D
 
L
D
W
W
D
 
 
21:30  

Dortmund - Eintracht Frankfurt

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
21:30  

Lechia Gdansk - Piast Gliwice

 
H
1 - 0
vs  
W
W
L
L
D
 
W
L
W
L
W
 
 
21:30  

Swansea University - Goytre Utd

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
W
W
W
 
L
D
D
W
W
 
 
21:30  

Ammanford - Llanelli

 
A
2 - 5
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
21:45  

Hull - Swansea

 
H
4 - 4
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
D
L
D
 
 
21:45  

Monaco - Montpellier

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
D
L
D
 
 
21:45  

Cork City - Shelbourne

 
A
0 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
D
W
W
 
 
21:45  

St. Patricks - Waterford

 
Home
0 - 1
vs  
D
L
D
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
21:45  

Dundalk - Derry City

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
L
W
D
 
W
L
W
L
W
 
 
21:45  

Ballymena - Linfield

 
Away
1 - 4
vs  
L
L
L
W
L
 
D
W
L
W
W
 
 
21:45  

Dungannon - Larne

 
Away
0 - 2
vs  
D
W
D
L
D
 
L
W
W
D
W
 
 
21:45  

Glentoran - Carrick Rangers

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
21:45  

Warrenpoint - Institute

 
A
2 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
21:45  

Partick Thistle - Raith

 
Home
1 - 2
vs  
D
L
L
D
L
 
W
L
W
W
D
 
 
21:45  

Connahs Q. - Caernarfon

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
D
L
L
W
L
 
 
21:45  

Aberystwyth - Airbus

 
A
5 - 3
vs  
D
L
W
W
L
 
L
L
D
D
L
 
 
22:00  

Wolves - Leicester

 
A
0 - 0
vs  
D
L
W
L
D
 
L
W
W
L
D
 
 
22:00  

Finn Harps - Sligo Rovers

 
D
1 - 0
vs  
L
W
L
L
D
 
L
D
L
L
L
 
 
22:00  

Pescara - Cittadella

 
H
1 - 2
vs  
D
L
W
W
L
 
L
D
L
W
L
 
 
22:00  

Cienciano - Llacuabamba

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
22:00  

Valencia - Atl. Madrid

 
D
2 - 2
vs  
W
D
W
L
L
 
L
D
D
L
W
 
 
22:00  

Dep. La Coruna - Girona

 
H
2 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
D
W
W
 
 
22:00  

Bala - TNS

 
D
1 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
22:00  

Ind. del Valle - Mushuc Runa

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
D
D
D
 
W
L
D
L
L
 
 
22:30  

Setubal - Gil Vicente

 
H
1 - 2
vs  
L
W
W
L
D
 
W
D
L
L
D