Tuesday 30. June 2020 | 22:12 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
05:30  

Saprissa - Alajuelense

 
H
1 - 0
vs  
D
D
D
L
W
 
D
L
W
D
L
 
 
12:30  

Binh Dinh - Dong Thap

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
13:00  

Thanh Hoa - Than Quang Ninh

 
A
2 - 0
vs  
L
L
D
W
W
 
D
L
D
W
W
 
 
14:00  

Nam Dinh - Song Lam Nghe An

 
H
3 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
D
W
L
 
 
14:00  

Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong

 
H
1 - 1
vs  
W
W
D
D
D
 
W
D
W
W
L
 
 
15:15  

Hanoi FC - Sai Gon FC

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
D
L
W
 
L
D
W
D
D
 
 
16:00  

Odra Opole - Chojniczanka

 
H
0 - 0
vs  
D
L
D
W
W
 
L
W
D
L
W
 
 
16:00  

Vilniaus Vytis - Dziugas Telsiai

 
A
1 - 0
vs  
D
W
D
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Verl - Lokomotive Leipzig

 
D
1 - 1
vs  
L
W
W
D
D
 
D
W
W
W
D
 
 
17:00  

Sandecja Nowy S. - Zaglebie Sosnowiec

 
D
1 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
D
W
D
W
L
 
 
17:30  

Keciorengucu - Menemen Bld.

 
A
2 - 1
vs  
D
L
L
W
W
 
L
D
D
W
D
 
 
17:45  

Mes Kerman - Mes Rafsanjan

 
H
0 - 0
vs  
D
W
L
W
D
 
D
W
W
W
D
 
 
17:45  

Arman Gohar - Navad Urmia

 
H
2 - 0
vs  
L
W
L
D
L
 
D
D
W
D
D
 
 
18:00  

Lokomotiv Moscow - FK Krylya Sovetov Samara

 
Home
1 - 1
vs  
L
D
W
W
W
 
D
W
L
L
L
 
 
18:00  

Qashqai Shiraz - Sepidrood Rasht

 
H
1 - 0
vs  
D
D
L
L
D
 
W
D
L
W
L
 
 
18:00  

Jelgava - Riga FC

 
Away
0 - 3
vs  
D
D
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Mas Taborsko (Cze) - Plzen B (Cze)

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
18:20  

Gol Reyhan Alborz - Fajr Sepasi

 
D
2 - 0
vs  
D
L
D
L
L
 
D
L
D
L
D
 
 
18:20  

Rayka Babol - Niroye Zamini

 
A
1 - 1
vs  
D
L
D
W
W
 
D
L
L
W
D
 
 
18:20  

Sorkhpooshan Pakdasht - Esteghlal Khuzestan

 
H
0 - 1
vs  
D
W
W
D
W
 
W
L
W
W
W
 
 
18:25  

Aluminium Arak - Shahrdari Tabriz

 
Home
7 - 0
vs  
W
D
W
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
18:30  

Malavan - Baderan Tehran

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
D
D
D
 
D
W
L
W
L
 
 
18:30  

Damash - Khooshe Talaee

 
H
0 - 1
vs  
D
L
W
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
18:30  

Pergolettese - Pianese

 
D
3 - 3
vs  
D
L
W
W
D
 
D
D
L
L
D
 
 
18:30  

Imolese - ArzignanoChiampo

 
H
0 - 0
vs  
D
D
L
L
W
 
D
L
D
L
L
 
 
18:40  

Warta Poznan - Chrobry Glogow

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
D
 
D
W
D
L
W
 
 
19:00  

Millwall - Swansea

 
H
1 - 1
vs  
L
D
D
W
L
 
W
L
D
D
W
 
 
19:00  

Famalicao - Portimonense

 
H
0 - 1
vs  
D
W
W
D
D
 
L
W
D
D
W
 
 
19:00  

Koge - Vejle

 
Away
2 - 1
vs  
D
D
D
W
L
 
W
L
W
D
W
 
 
19:00  

Legion - Tallinna Kalev

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
L
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
19:00  

Picerno - Rende

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Adanaspor AS - Altinordu

 
D
0 - 0
vs  
L
D
L
L
L
 
L
W
D
D
L
 
 
19:15  

Winterthur - Aarau

 
D
5 - 2
vs  
W
L
L
D
L
 
L
D
L
W
W
 
 
19:15  

Schaffhausen - Vaduz

 
Away
2 - 2
vs  
D
L
L
W
D
 
D
D
W
D
W
 
 
19:30  

Houston Dash W - Utah Royals W

 
D
3 - 3
vs  
L
W
L
L
D
 
D
W
L
L
L
 
 
19:30  

Flora - Narva

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
L
L
W
D
 
 
19:30  

Ravenna - Fano

 
D
0 - 1
vs  
D
D
L
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:55  

Slaven Belupo - Istra 1961

 
D
3 - 0
vs  
L
D
L
W
L
 
L
L
W
L
D
 
 
19:55  

Lok. Zagreb - Varazdin

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
D
W
D
 
L
D
W
W
W
 
 
20:00  

Barnsley - Blackburn

 
H
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
D
D
D
L
W
 
 
20:00  

Reading - Brentford

 
Away
0 - 3
vs  
L
W
D
W
D
 
D
L
D
W
W
 
 
20:00  

Cardiff - Charlton

 
Home
0 - 0
vs  
L
L
D
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Naestved - Viborg

 
Away
2 - 2
vs  
W
L
L
D
L
 
W
W
L
W
W
 
 
20:00  

Kolding IF - Skive

 
H
2 - 1
vs  
W
D
D
L
D
 
W
W
D
L
W
 
 
20:00  

Poli Iasi - FC Hermannstadt

 
D
2 - 3
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
D
L
L
 
 
20:00  

Sicula Leonzio - Bisceglie

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
20:00  

FK Liepaja - RFS

 
H
2 - 5
vs  
D
W
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
20:00  

Dainava Alytus - FK Atmosfera

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
D
W
 
L
L
W
 
 
20:00  

Sylvia - Karlstad

 
A
3 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
20:00  

Giresunspor - Bursaspor

 
D
0 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
D
D
W
L
W
 
 
20:15  

Hapoel Tel Aviv - H. Beer Sheva

 
D
1 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
D
D
D
L
D
 
 
20:30  

QPR - Fulham

 
D
1 - 2
vs  
D
W
D
W
L
 
D
W
W
D
L
 
 
20:30  

Torino - Lazio

 
D
1 - 2
vs  
L
L
L
D
W
 
W
W
W
W
L
 
 
20:30  

Mallorca - Celta Vigo

 
D
5 - 1
vs  
L
W
L
D
L
 
D
D
D
W
W
 
 
20:30  

CSKA Moscow - Spartak Moscow

 
H
2 - 0
vs  
W
D
D
L
L
 
W
D
L
W
D
 
 
20:30  

Tenerife - Dep. La Coruna

 
D
1 - 1
vs  
L
D
W
W
W
 
D
D
D
W
W
 
 
20:30  

Hapoel Kaukab - H. Marmorek

 
D
1 - 2
vs  
W
D
W
L
L
 
W
W
D
D
D
 
 
21:00  

Giana Erminio - Olbia

 
A
1 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
21:00  

IBV Vestmannaeyjar W - Valur W

 
Away
1 - 3
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
21:00  

Petrocub - Sfintul

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
D
L
L
D
D
 
 
21:00  

Iskra - Zeta

 
Home
3 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
D
D
D
D
 
 
21:00  

Sutjeska - Rudar

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
W
D
L
 
L
L
L
D
L
 
 
21:00  

Titograd - FK Podgorica

 
D
0 - 0
vs  
L
D
D
W
D
 
W
D
D
L
W
 
 
21:00  

Buducnost - OFK Petrovac

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
D
W
W
W
D
 
 
21:00  

Grbalj - Kom Podgorica

 
H
0 - 1
vs  
L
D
L
W
L
 
L
D
D
L
L
 
 
21:15  

Guimaraes - Setubal

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
D
D
D
 
D
D
D
L
L
 
 
21:30  

Altach - Austria Vienna

 
D
1 - 2
vs  
W
D
D
D
W
 
L
W
W
W
L
 
 
21:30  

Mattersburg - Tirol

 
D
4 - 1
vs  
D
L
W
D
L
 
D
L
L
D
L
 
 
21:30  

Admira - St. Polten

 
H
0 - 3
vs  
W
D
D
L
W
 
L
W
L
D
W
 
 
21:30  

Servette - Young Boys

 
H
1 - 1
vs  
W
D
D
D
D
 
L
D
W
L
W
 
 
21:30  

Grasshoppers - Wil

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
W
D
W
 
D
L
D
L
W
 
 
21:30  

Lausanne - Lausanne Ouchy

 
Home
0 - 0
vs  
W
D
D
D
L
 
L
D
W
D
D
 
 
21:30  

Novara - AlbinoLeffe

 
D
0 - 0
vs  
D
D
D
W
L
 
D
D
D
W
D
 
 
21:30  

Catanzaro - Teramo

 
Home
0 - 0
vs  
D
L
L
L
D
 
L
W
L
D
L
 
 
21:30  

Catania - Virtus Francavilla

 
Home
3 - 2
vs  
D
D
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
21:40  

GKS Jastrzebie - Stal Mielec

 
D
1 - 2
vs  
W
L
D
L
L
 
D
W
W
L
W
 
 
21:45  

Leeds - Luton

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
D
D
D
 
 
21:45  

Wigan - Stoke

 
A
3 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
W
D
D
W
D
 
 
21:45  

Padova - Sambenedettese

 
Home
0 - 0
vs  
W
D
W
D
L
 
D
D
L
L
L
 
 
22:00  

Leganes - Sevilla

 
D
0 - 3
vs  
D
W
L
D
D
 
D
W
D
D
D
 
 
22:05  

Gorica - Hajduk Split

 
D
3 - 1
vs  
D
W
L
D
W
 
W
W
L
L
W
 
 
22:15  

Brighton - Manchester Utd

 
Away
0 - 3
vs  
D
L
D
W
D
 
W
W
W
D
W
 
 
22:45  

Genoa - Juventus

 
Away
1 - 3
vs  
W
W
L
W
L
 
W
D
D
D
W
 
 
22:45  

Elche - Cadiz CF

 
D
0 - 0
vs  
D
L
W
L
D
 
D
W
D
D
L
 
 
23:00  

Barcelona - Atl. Madrid

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
W
D
W
 
D
D
W
W
W
 
 
23:30  

Rio Ave - Braga

 
A
4 - 3
vs  
D
L
W
L
W
 
L
W
W
L
D
 
 
Tuesday 30. June 2020 | 22:12 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 30. June 2020 | 22:12 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 30. June 2020 | 22:12 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 06 Jul 05:00  

Portland Thorns W - Washington Spirit W

 
soccer 06 Jul 13:00  

Thanh Hoa - Da Nang

 
soccer 06 Jul 13:00  

Gia Lai - Hong Linh Ha Tinh

 
soccer 06 Jul 13:00  

Binh Phuoc - Long An

 
soccer 06 Jul 14:00  

Than Quang Ninh - Nam Dinh

 
soccer 06 Jul 15:15  

Ho Chi Minh - Binh Duong

 
soccer 06 Jul 17:00  

Chindia Targoviste - FC Hermannstadt

 
soccer 06 Jul 17:30  

Karagumruk - Boluspor

 
soccer 06 Jul 18:00  

Varnsdorf - Vitkovice

 
soccer 06 Jul 19:00  

Vejle - Roskilde

 
soccer 06 Jul 19:00  

Oygarden - Asane

 
soccer 06 Jul 19:00  

Sogndal - Ull/Kisa

 
soccer 06 Jul 19:00  

Raufoss - Stjordals Blink

 
soccer 06 Jul 19:00  

Ranheim - Grorud

 
soccer 06 Jul 19:00  

Strommen - KFUM Oslo

 
soccer 06 Jul 19:00  

Jerv - Sandnes

 
soccer 06 Jul 19:00  

Kongsvinger - Tromso

 
soccer 06 Jul 19:00  

Wisla Plock - Gornik Z.

 
soccer 06 Jul 19:00  

Oxford Utd - Portsmouth

 
soccer 06 Jul 19:30  

Viborg - Nykobing

 
soccer 06 Jul 19:30  

AEL Larissa - Panionios

 
soccer 06 Jul 19:30  

Lamia - Xanthi FC

 
soccer 06 Jul 20:00  

Atromitos - Panetolikos

 
soccer 06 Jul 20:00  

FC Voluntari - Viitorul Constanta

 
soccer 06 Jul 20:00  

Ostersunds - Mjallby

 
soccer 06 Jul 20:00  

Djurgarden - Helsingborg

 
soccer 06 Jul 20:00  

Varbergs - Kalmar

 
soccer 06 Jul 20:00  

Norrkoping - Goteborg

 
soccer 06 Jul 20:00  

Brommapojkarna - Vasalunds

 
soccer 06 Jul 20:00  

Eskisehirspor - Istanbulspor AS

 
soccer 06 Jul 20:00  

Akhisarspor - Balikesirspor

 
soccer 06 Jul 20:30  

Levante - Real Sociedad

 
soccer 06 Jul 20:30  

Gijon - Girona

 
soccer 06 Jul 20:30  

Qviding - Tvaakers

 
soccer 06 Jul 21:00  

Kayserispor - Besiktas

 
soccer 06 Jul 21:30  

Heidenheim - Werder Bremen

 
soccer 06 Jul 21:30  

Wycombe - Fleetwood

 
soccer 06 Jul 22:00  

Tottenham - Everton

 
soccer 06 Jul 22:45  

Zaragoza - Rayo Vallecano

 
soccer 06 Jul 23:00  

Moreirense - Sporting

 
soccer 06 Jul 23:00  

Sevilla - Eibar

 
soccer 07 Jul 18:30  

KuPS - Inter Turku

 
soccer 07 Jul 18:30  

TPS - Ilves

 
soccer 07 Jul 18:30  

Tambov - Akhmat Grozny

 
soccer 07 Jul 18:30  

Genclerbirligi - Fenerbahce

 
soccer 07 Jul 19:00  

Nottingham - Fulham

 
soccer 07 Jul 19:15  

Nurnberg - Ingolstadt

 
soccer 07 Jul 19:30  

Kapfenberg - Wacker Innsbruck

 
soccer 07 Jul 20:00  

Brentford - Charlton

 
soccer 07 Jul 20:00  

Luton - Barnsley

 
soccer 07 Jul 20:00  

Reading - Huddersfield

 
soccer 07 Jul 20:00  

Crystal Palace - Chelsea

 
soccer 07 Jul 20:00  

Watford - Norwich

 
soccer 07 Jul 20:00  

Lillestrom - Ham-Kam

 
soccer 07 Jul 20:00  

Mioveni - FC Rapid Bucuresti

 
soccer 07 Jul 20:00  

AFC Eskilstuna - Jonkopings

 
soccer 07 Jul 20:00  

Degerfors - Umea FC

 
soccer 07 Jul 20:00  

Akropolis - Trelleborgs

 
soccer 07 Jul 20:30  

Lecce - Lazio

 
soccer 07 Jul 20:30  

Arsenal Tula - FK Krylya Sovetov Samara

 
soccer 07 Jul 20:30  

Valencia - Valladolid

 
soccer 07 Jul 20:30  

Fuenlabrada - Racing Santander

 
soccer 07 Jul 20:30  

Mirandes - Elche

 
soccer 07 Jul 21:00  

Cracovia - Legia

 
soccer 07 Jul 21:00  

Basaksehir - Denizlispor

 
soccer 07 Jul 21:30  

Xamax - Zurich

 
soccer 07 Jul 21:45  

Cardiff - Blackburn

 
soccer 07 Jul 22:15  

Arsenal - Leicester

 
soccer 07 Jul 22:45  

AC Milan - Juventus

 
soccer 07 Jul 22:45  

Extremadura UD - Cadiz CF

 
soccer 07 Jul 23:00  

Celta Vigo - Atl. Madrid

 
soccer 08 Jul 17:00  

Millwall - Middlesbrough

 
soccer 08 Jul 18:00  

Trinec - FK Pardubice

 
soccer 08 Jul 18:00  

Zenit - Sochi

 
soccer 08 Jul 18:30  

Rovaniemi - HIFK

 
soccer 08 Jul 18:30  

HJK - Haka

 
soccer 08 Jul 18:30  

Lahti - SJK

 
soccer 08 Jul 18:30  

Mariehamn - Honka

 
soccer 08 Jul 18:30  

Sivasspor - Yeni Malatyaspor

 
soccer 08 Jul 18:30  

Trabzonspor - Antalyaspor

 
soccer 08 Jul 19:00  

Slavia Prague - Sparta Prague

 
soccer 08 Jul 19:00  

West Brom - Derby

 
soccer 08 Jul 19:00  

Slovan Bratislava - Ruzomberok

 
soccer 08 Jul 19:15  

Young Boys - Thun

 
soccer 08 Jul 20:00  

Bristol City - Hull

 
soccer 08 Jul 20:00  

Wigan - QPR

 
soccer 08 Jul 20:00  

Birmingham - Swansea

 
soccer 08 Jul 20:00  

Manchester City - Newcastle

 
soccer 08 Jul 20:00  

Sheffield Utd - Wolves

 
soccer 08 Jul 20:00  

West Ham - Burnley

 
soccer 08 Jul 20:00  

FCSB - Din. Bucuresti

 
soccer 08 Jul 20:00  

Sundsvall - Vasteras SK

 
soccer 08 Jul 20:00  

GAIS - Dalkurd

 
soccer 08 Jul 20:00  

Ljungskile - Brage

 
soccer 08 Jul 20:00  

Halmstad - Norrby

 
soccer 08 Jul 20:00  

Osters - Orgryte

 
soccer 08 Jul 20:30  

Fiorentina - Cagliari

 
soccer 08 Jul 20:30  

Genoa - Napoli

 
soccer 08 Jul 20:30  

Spartak Moscow - Lokomotiv Moscow

 
soccer 08 Jul 20:30  

FK Rostov - Ufa

 
soccer 08 Jul 20:30  

Betis - Osasuna

 
soccer 08 Jul 20:30  

Getafe - Villarreal

 
soccer 08 Jul 20:30  

Malaga - Dep. La Coruna

 
soccer 08 Jul 20:30  

R. Oviedo - Las Palmas

 
soccer 08 Jul 21:00  

Lech Poznan - Lechia Gdansk

 
soccer 08 Jul 21:00  

Boavista - Maritimo

 
soccer 08 Jul 21:00  

Alanyaspor - Galatasaray

 
soccer 08 Jul 21:00  

Goztepe - Ankaragucu

 
soccer 08 Jul 21:30  

Servette - Luzern

 
soccer 08 Jul 21:30  

Sion - Basel

 
soccer 08 Jul 21:30  

Dyn. Kyiv - Vorskla Poltava

 
soccer 08 Jul 21:45  

Sheffield Wed - Preston

 
soccer 08 Jul 22:15  

Brighton - Liverpool

 
soccer 08 Jul 22:45  

Torino - Brescia

 
soccer 08 Jul 22:45  

AS Roma - Parma

 
soccer 08 Jul 22:45  

Atalanta - Sampdoria

 
soccer 08 Jul 22:45  

Bologna - Sassuolo

 
soccer 08 Jul 22:45  

Huesca - Alcorcon

 
soccer 08 Jul 22:45  

Ponferradina - Lugo

 
soccer 08 Jul 23:00  

Barcelona - Espanyol

 
soccer 08 Jul 23:15  

Aves - Vitoria Setubal