Saturday 1. August 2020 | 16:54 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
01:30  

Diaz - 12 de Octubre

 
1 - 1
Home
vs  
D
W
L
W
D
 
L
L
L
L
W
 
 
02:30  

Orlando City - Los Angeles FC

 
1 - 1
Away
vs  
L
W
W
D
W
 
D
D
W
D
W
 
 
02:30  

Tampa Bay - Charleston

 
2 - 0
A
vs  
L
W
W
D
D
 
W
W
W
L
W
 
 
03:30  

Puebla - Cruz Azul

 
1 - 1
Away
vs  
L
W
W
D
W
 
W
W
D
W
W
 
 
05:30  

Juarez - Necaxa

 
1 - 0
H
vs  
W
W
L
D
D
 
L
W
L
L
L
 
 
07:00  

South Hobart - Glenorchy Knights

 
1 - 3
Home
vs  
W
D
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
07:15  

Devonport - Olympia Warriors

 
3 - 2
D
vs  
W
D
L
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
08:00  

Canberra Olympic - Monaro Panthers

 
3 - 1
Home
vs  
D
L
L
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
08:30  

Para - Adelaide Comets

 
1 - 3
H
vs  
L
L
D
W
L
 
W
L
D
L
W
 
 
08:30  

Modbury Jets - Blue Eagles

 
0 - 2
A
vs  
D
L
L
L
L
 
L
D
D
W
W
 
 
08:30  

NE Metrostars - Adelaide U21

 
2 - 2
Home
vs  
D
W
D
D
W
 
D
D
L
L
L
 
 
08:30  

Cumberland Utd. - Adelaide Raiders

 
1 - 1
D
vs  
L
W
L
W
W
 
D
W
W
D
W
 
 
08:30  

Adelaide City - Campbelltown City

 
0 - 2
A
vs  
W
D
W
W
L
 
D
L
W
W
L
 
 
08:45  

Woden Weston - Tuggeranong Utd

 
0 - 2
Away
vs  
D
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
09:30  

Launceston - Riverside Olympic

 
1 - 2
A
vs  
D
L
L
L
L
 
D
L
L
L
D
 
 
09:30  

Clarence Zebras - Kingborough Lions

 
1 - 2
Home
vs  
W
L
 
L
D
W
W
D
 
 
10:00  

Melbourne City - Sydney FC

 
2 - 0
D
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
D
W
L
 
 
10:00  

The Gap - Centenary Stormers

 
1 - 2
H
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
10:00  

Gwelup Croatia SC - Floreat Athena

 
3 - 0
H
vs  
D
W
W
W
 
L
W
W
D
W
 
 
10:00  

ECU Joondalup - Armadale

 
1 - 3
A
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
10:00  

Bayswater - Perth Glory U21

 
1 - 0
A
vs  
L
D
L
W
L
 
L
D
W
L
W
 
 
10:00  

Rockingham City - Balcatta

 
0 - 0
Away
vs  
W
L
L
L
L
 
L
D
L
D
W
 
 
10:00  

Inglewood Utd - Perth SC

 
1 - 2
H
vs  
L
D
W
L
D
 
D
D
L
L
L
 
 
10:00  

Cockburn City - Sorrento

 
2 - 2
A
vs  
W
L
W
W
D
 
L
W
L
L
W
 
 
10:30  

Brisbane City - Queensland Lions

 
1 - 1
Away
vs  
W
W
W
D
L
 
W
D
W
W
D
 
 
11:00  

Grange Thistle - Acacia Ridge

 
5 - 0
Home
vs  
W
D
W
D
W
 
L
W
L
L
L
 
 
11:00  

Caboolture - Toowong

 
0 - 3
Away
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
11:00  

Nojima Stella W - Vegalta Sendai W

 
2 - 1
A
vs  
W
L
D
L
 
D
W
W
W
L
 
 
11:00  

Z. Moravce (Svk) - Ostrava (Cze)

 
3 - 2
D
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
D
 
 
11:00  

Prostejov (Cze) - Otrokovice (Cze)

 
6 - 0
Home
vs  
L
W
W
W
D
 
L
W
 
 
11:15  

Ostrava B (Cze) - Frydek-Mistek (Cze)

 
2 - 3
Home
vs  
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
11:30  

Gold Coast Knights - Eastern Suburbs

 
2 - 2
Home
vs  
W
W
W
W
D
 
L
L
L
W
W
 
 
11:30  

Adelaide Olympic - Croydon Kings

 
2 - 4
D
vs  
W
W
L
L
W
 
D
D
W
L
L
 
 
11:30  

Kirivong Sok Sen Chey - National Defense

 
0 - 1
H
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
11:30  

Asia Euro United - NagaWorld

 
2 - 4
Away
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
D
W
D
 
 
11:30  

Metz (Fra) - KV Mechelen (Bel)

 
1 - 0
A
vs  
W
D
L
D
 
L
D
L
D
L
 
 
11:30  

Vrchovina (Cze) - Zivanice (Cze)

 
0 - 0
D
vs  
L
W
L
W
 
L
W
W
 
 
11:30  

Zizkov (Cze) - Jablonec (Cze)

 
3 - 1
H
vs  
W
D
W
W
L
 
L
D
W
L
W
 
 
11:30  

Velvary (Cze) - Vltavin (Cze)

 
2 - 1
D
vs  
L
L
W
D
D
 
L
L
 
 
12:00  

Vegalta Sendai - Yokohama M.

 
0 - 1
Away
vs  
L
D
D
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Yokohama - Hiroshima

 
0 - 2
Away
vs  
W
D
L
L
L
 
W
L
D
L
L
 
 
12:00  

Redlands - Brisbane Strikers

 
2 - 3
D
vs  
L
L
L
W
D
 
L
L
L
D
D
 
 
12:00  

Nagoya - Kashiwa

 
0 - 1
D
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
12:00  

Zalgiris 2 - BFA Vilnius

 
4 - 0
D
vs  
L
L
W
L
L
 
D
L
L
L
W
 
 
12:00  

Sroda - Kleczew

 
2 - 1
D
vs  
L
D
L
D
W
 
L
D
L
W
W
 
 
12:00  

Waregem (Bel) - Gent (Bel)

 
2 - 1
Away
vs  
D
D
D
W
L
 
W
W
D
W
L
 
 
12:00  

Sparta Prague (Cze) - Mas Taborsko (Cze)

 
5 - 0
D
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
12:00  

Admira Prague (Cze) - Bohemians 1905 (Cze)

 
1 - 2
Away
vs  
D
L
 
L
W
W
L
D
 
 
12:00  

Plzen (Cze) - Ceske Budejovice (Cze)

 
2 - 0
Home
vs  
W
D
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Teplice (Cze) - Hradec Kralove (Cze)

 
0 - 1
Home
vs  
D
L
W
D
W
 
W
W
L
L
W
 
 
12:00  

Liberec (Cze) - Chrudim (Cze)

 
2 - 1
D
vs  
W
L
D
W
D
 
W
L
L
D
W
 
 
12:00  

Mouscron (Bel) - St. Gilloise (Bel)

 
0 - 2
D
vs  
W
D
W
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
13:00  

Beijing Guoan - Wuhan Zall

 
1 - 0
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
W
L
W
 
 
13:00  

G-Osaka - Kawasaki Frontale

 
0 - 1
D
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:00  

FC Tokyo - Sagan Tosu

 
2 - 3
Home
vs  
L
W
W
D
D
 
L
D
L
D
D
 
 
13:00  

Oita - Kashima

 
1 - 4
Away
vs  
W
D
L
L
L
 
L
L
W
L
D
 
 
13:00  

Shonan - C-Osaka

 
0 - 1
Away
vs  
L
D
L
W
L
 
W
L
W
D
D
 
 
13:00  

Urawa - Shimizu

 
1 - 1
Home
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
D
W
 
 
13:00  

Okayama - Ryukyu

 
1 - 2
A
vs  
D
L
W
L
L
 
L
L
D
L
D
 
 
13:00  

Seongnam - Seoul

 
1 - 2
A
vs  
L
D
D
W
D
 
D
L
D
L
L
 
 
13:00  

Jeonbuk - Pohang

 
2 - 1
Home
vs  
L
D
D
D
W
 
W
D
D
W
D
 
 
13:00  

Asan - Daejeon

 
1 - 2
Away
vs  
D
L
W
L
W
 
L
W
D
L
W
 
 
13:00  

Jeju Utd - Jeonnam

 
1 - 1
D
vs  
D
W
D
W
L
 
W
D
D
W
D
 
 
13:00  

Trencin (Svk) - Pohronie (Svk)

 
0 - 3
A
vs  
W
D
L
L
W
 
W
W
W
D
 
 
14:00  

Nizhny Novgorod - Tomsk

 
1 - 0
H
vs  
D
W
L
W
D
 
L
D
L
D
L
 
 
14:00  

Incheon - Gwangju FC

 
1 - 3
D
vs  
D
L
D
D
D
 
L
L
L
D
L
 
 
14:00  

Suwon City - Ansan Greeners

 
1 - 2
Home
vs  
W
D
L
W
W
 
D
L
L
D
D
 
 
14:00  

KaaPo - PIF Pargas

 
1 - 2
D
vs  
L
D
W
D
L
 
D
W
D
L
D
 
 
14:00  

FK Gorodeja 2 - Energetik-BGU 2

 
1 - 6
Away
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
14:00  

Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor

 
2 - 2
Home
vs  
W
W
D
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
14:00  

Saldus SS/Leevon - Super Nova

 
1 - 6
Away
vs  
D
L
 
W
D
L
W
L
 
 
14:00  

Auda - Rezekne

 
5 - 2
D
vs  
W
L
L
W
 
D
W
W
W
 
 
14:00  

Sokolov (Cze) - Usti nad Labem (Cze)

 
0 - 2
A
vs  
L
W
D
W
L
 
W
D
W
D
L
 
 
14:00  

Hertha Zehlendorf (Ger) - Berliner AK 07 (Ger)

 
3 - 1
Away
vs  
D
D
L
 
L
D
 
 
14:00  

Lusaka Dynamos - ZESCO

 
0 - 1
H
vs  
W
D
D
D
W
 
L
D
W
L
D
 
 
14:30  

Arna-Bjornar W - Valerenga W

 
0 - 3
Away
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
14:30  

Aberdeen - Rangers

 
0 - 1
D
vs  
D
L
W
D
W
 
W
L
L
W
L
 
 
14:30  

Bollstanas W - Moron W

 
1 - 6
Away
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
D
W
W
 
 
15:00  

Lyn W - LSK Kvinner W

 
2 - 3
Away
vs  
W
L
L
D
W
 
W
D
W
W
W
 
 
15:00  

Chertanovo M. - Spartak Moscow 2

 
1 - 2
D
vs  
D
W
L
W
W
 
D
L
L
D
D
 
 
15:00  

Weymouth - Dartford

 
0 - 0
H
vs  
D
D
W
D
W
 
W
D
W
W
W
 
 
15:00  

Keski-Uusimaa - PK-35

 
2 - 3
Away
vs  
L
D
L
L
D
 
W
D
W
W
 
 
15:00  

Viikingit - EPS

 
1 - 4
A
vs  
D
L
L
L
W
 
D
L
W
W
D
 
 
15:00  

SalPa - HJS Akatemia

 
2 - 2
D
vs  
W
L
W
D
L
 
D
W
L
W
L
 
 
15:00  

KuFu-98 - JIPPO

 
0 - 2
H
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
D
 
 
15:00  

Sotra - Notodden

 
3 - 0
H
vs  
L
L
W
D
W
 
L
L
D
D
L
 
 
15:00  

Nosaby IF - Almeboda/Linneryd

 
1 - 2
D
vs  
D
D
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
15:00  

Sandvikens W - Hammarby W

 
1 - 2
Away
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
D
D
 
 
15:00  

IF Brommapojkarna W - Jitex W

 
1 - 2
A
vs  
W
W
W
D
D
 
W
W
W
L
L
 
 
15:00  

Sunnana W - Kalmar W

 
0 - 4
Away
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
D
D
W
 
 
15:00  

Minsk 2 - Rukh Brest 2

 
3 - 1
Home
vs  
W
W
W
D
W
 
W
L
L
W
D
 
 
15:00  

Belarus U19 W - Botsor Brest W

 
2 - 0
Home
vs  
W
L
L
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Zvezda 2005 W - FK Yenisey W

 
2 - 1
Home
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Olympic - Rosengard

 
2 - 0
Home
vs  
W
W
D
D
L
 
D
W
L
L
L
 
 
15:00  

RW Essen (Ger) - Steinbach Haiger (Ger)

 
2 - 1
H
vs  
W
D
W
L
L
 
W
W
W
 
 
15:00  

Almere City (Ned) - Jong Ajax (Ned)

 
2 - 0
Away
vs  
D
D
L
W
D
 
W
W
 
 
15:00  

Oostende (Bel) - Cercle Brugge KSV (Bel)

 
3 - 1
H
vs  
L
D
W
L
 
L
L
D
L
W
 
 
15:00  

Wuppertaler (Ger) - Kray (Ger)

 
3 - 2
Home
vs  
D
W
W
W
 
L
L
 
 
15:00  

Saarbrucken (Ger) - FSV Frankfurt (Ger)

 
5 - 2
Home
vs  
L
W
W
L
D
 
W
W
 
 
16:00  

Legion - Paide

 
0 - 3
Away
vs  
D
W
L
D
L
 
W
W
L
L
W
 
 
16:00  

Ekenas - KTP

 
0 - 1
H
vs  
W
D
D
W
W
 
D
W
D
W
L
 
 
16:00  

Shelbourne - Waterford

 
0 - 1
Home
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
16:00  

Kolbotn W - Roa W

 
2 - 1
H
vs  
D
D
D
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
16:00  

Omsk - Yenisey

 
1 - 2
H
vs  
W
W
W
W
D
 
L
D
W
L
L
 
 
16:00  

Orebro - Falkenbergs

 
1 - 2
D
vs  
W
L
W
D
L
 
L
L
D
D
D
 
 
16:00  

Djurgarden - Hacken

 
3 - 1
H
vs  
W
W
L
D
W
 
L
W
D
W
D
 
 
16:00  

Kvarnsvedens W - AIK W

 
0 - 2
Away
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Pershiy Region - BGU Minsk

 
1 - 11
D
vs  
D
L
W
W
L
 
L
L
L
L
D
 
 
16:00  

Grobina - Lokomotiv Daugavpils

 
2 - 2
Away
vs  
L
W
L
 
W
W
 
 
16:00  

Pniowek - Piast Zmigrod

 
1 - 1
Home
vs  
L
L
L
D
D
 
D
W
L
L
L
 
 
16:00  

Sandviks - Ytterhogdals

 
0 - 1
Away
vs  
L
W
L
D
L
 
W
W
D
L
L
 
 
16:00  

Breda (Ned) - Heerenveen (Ned)

 
1 - 0
H
vs  
L
L
L
L
D
 
L
D
W
W
W
 
 
16:00  

DVTK (Hun) - Ujpest (Hun)

 
1 - 1
A
vs  
W
L
L
D
D
 
W
W
L
W
 
 
16:00  

Red Arrows - Nkana

 
2 - 2
H
vs  
W
W
W
L
W
 
D
D
D
L
D
 
 
16:30  

Academica Clinceni - FC Hermannstadt

 
0 - 2
A
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
W
D
 
 
16:30  

Al Rayyan - Al Arabi

 
0 - 0
Home
vs  
W
D
D
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
17:00  

Boston Utd - Altrincham

 
0 - 1
D
vs  
W
L
D
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
17:00  

HJK - KuPS

 
2 - 2
Home
vs  
W
W
L
W
W
 
W
D
D
W
W
 
 
17:00  

Ilves - HIFK

 
2 - 2
Home
vs  
W
L
D
D
L
 
L
W
L
W
W
 
 
17:00  

SJK - Haka

 
1 - 1
A
vs  
W
D
L
L
L
 
D
L
D
D
L
 
 
17:00  

Inter Turku - Mariehamn

 
2 - 1
Home
vs  
L
W
W
D
W
 
L
D
W
D
L
 
 
17:00  

Rovaniemi - TPS

 
2 - 3
H
vs  
L
L
D
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

AC Oulu - Jaro

 
2 - 1
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
W
L
W
 
 
17:00  

VPS - KPV Kokkola

 
4 - 1
D
vs  
D
W
D
L
W
 
L
D
W
D
L
 
 
17:00  

MyPa - AC Kajaani

 
0 - 0
D
vs  
L
W
L
L
L
 
D
W
D
L
L
 
 
17:00  

Banga - Riteriai

 
1 - 1
H
vs  
L
D
L
L
D
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

D. Bryansk - Orenburg

 
0 - 1
D
vs  
D
W
W
W
D
 
L
L
D
L
W
 
 
17:00  

Tekstilshtik - Veles Moscow

 
0 - 0
A
vs  
W
L
L
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Dundee Utd - St Johnstone

 
1 - 1
D
vs  
D
W
L
D
D
 
D
D
L
D
W
 
 
17:00  

Hibernian - Kilmarnock

 
2 - 1
H
vs  
W
D
W
L
L
 
L
D
L
D
L
 
 
17:00  

St. Mirren - Livingston

 
1 - 0
D
vs  
W
L
D
L
W
 
L
W
D
D
L
 
 
17:00  

Lahden Reipas - PEPO

 
4 - 1
D
vs  
D
W
L
W
L
 
L
L
W
D
D
 
 
17:00  

NJS - JaPS

 
2 - 1
Away
vs  
L
L
W
L
D
 
L
W
W
D
L
 
 
17:00  

Jazz Pori - P-Iirot Rauma

 
0 - 0
Home
vs  
L
L
D
D
L
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Kemi City - Rovaniemi 2

 
2 - 3
D
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
D
L
 
 
17:00  

Fredrikstad - Skeid

 
2 - 1
Home
vs  
W
W
D
W
W
 
D
W
W
W
L
 
 
17:00  

Moss - Alta

 
0 - 2
A
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
W
D
 
 
17:00  

Kjelsas - Eidsvold

 
0 - 1
D
vs  
D
W
W
L
D
 
W
W
L
W
W
 
 
17:00  

Baerum Sportsklubb - Flekkeroy

 
1 - 2
A
vs  
L
L
D
D
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Arendal - V. Haugesund

 
0 - 1
D
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
W
W
L
 
 
17:00  

Bryne - Fram

 
5 - 0
Home
vs  
D
D
D
W
W
 
L
D
L
D
L
 
 
17:00  

Wacker Innsbruck (Am) - Kufstein

 
2 - 2
D
vs  
D
L
D
L
L
 
L
L
D
W
L
 
 
17:00  

SMIavtotrans - Energetik-BGATU

 
3 - 2
D
vs  
W
L
L
D
L
 
D
L
D
D
L
 
 
17:00  

Zhodino 2 - BATE 2

 
1 - 2
Home
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
W
D
 
 
17:00  

Dnepr Mogilev W - Zorka-BDU W

 
1 - 5
Away
vs  
W
W
L
D
L
 
W
W
W
L
D
 
 
17:00  

FK Smiltene - Riga/Staicele

 
2 - 4
Home
vs  
L
W
L
W
 
L
L
L
L
 
 
17:30  

Zilina B - Samorin

 
5 - 0
Home
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
17:30  

Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik

 
1 - 1
D
vs  
D
D
L
L
W
 
D
L
 
 
18:00  

Neftekhimik - FK Chayka

 
1 - 1
A
vs  
W
D
W
W
D
 
L
W
W
W
D
 
 
18:00  

F. Voronezh - Akron Togliatti

 
1 - 0
Home
vs  
W
L
D
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
18:00  

Volgar-Astrakhan - Krasnodar 2

 
3 - 0
H
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
D
D
L
 
 
18:00  

Banska Bystrica - Slovan Bratislava B

 
4 - 0
Home
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
D
L
W
 
 
18:00  

L. Mikulas - FC Kosice

 
0 - 1
Away
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
D
D
 
 
18:00  

Dubnica - Trebisov

 
1 - 1
Home
vs  
W
D
W
D
L
 
L
D
W
D
W
 
 
18:00  

Nassaji Mazandaran - Persepolis

 
1 - 1
Away
vs  
D
W
W
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Floresti - Sheriff Tiraspol

 
0 - 1
Away
vs  
L
W
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Gwardia Koszalin - Stezyca

 
0 - 1
Away
vs  
L
L
W
D
L
 
D
D
W
D
D
 
 
18:00  

Starogard Gdanski - Jarocin

 
2 - 6
Home
vs  
W
D
L
D
L
 
D
D
D
L
D
 
 
18:00  

Kotwica Kolobrzeg - Mieszko

 
2 - 0
Home
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
D
L
D
 
 
18:00  

Nielba Wagrowiec - Pogon Szczecin II

 
1 - 5
H
vs  
W
L
W
L
D
 
L
D
L
W
D
 
 
18:00  

ROW Rybnik - Bielsko-Biala

 
1 - 1
H
vs  
W
W
W
L
D
 
L
L
W
W
L
 
 
18:00  

Brzeg - Zielona Gora

 
1 - 1
A
vs  
D
W
D
W
L
 
L
L
W
D
W
 
 
18:00  

Gwarek Tarnowskie Gory - Zaglebie 2

 
0 - 4
Home
vs  
W
L
L
D
W
 
D
D
L
D
L
 
 
18:00  

Legnica 2 - Sleza Wroclaw

 
1 - 4
H
vs  
L
D
D
L
L
 
D
W
D
L
D
 
 
18:00  

Siarka Tarnobrzeg - Wisloka Debica

 
0 - 1
Home
vs  
D
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
18:00  

Sokol Sieniawa - Ostrowiec Swietokrzyski

 
3 - 1
H
vs  
D
D
D
W
D
 
D
D
L
W
W
 
 
18:00  

Orleta Radzyn - Biala Podlaska

 
2 - 1
Home
vs  
W
L
L
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
18:00  

Lokomotiv Moscow W - Kubanochka Krasnodar W

 
1 - 0
Home
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
18:00  

Chertanovo M. W - Ryazan W

 
0 - 1
A
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
18:00  

Rimavska Sobota - Kovacova

 
3 - 1
H
vs  
L
W
L
W
D
 
W
L
W
D
L
 
 
18:00  

MSK Martin - Novohrad Lucenec

 
4 - 2
Home
vs  
W
L
D
D
W
 
W
L
 
 
18:00  

Dun. Streda (Svk) - Nice (Fra)

 
0 - 6
D
vs  
L
D
D
L
L
 
W
L
L
D
L
 
 
18:00  

Cambuur (Ned) - Zwolle (Ned)

 
2 - 0
A
vs  
W
L
W
 
D
W
 
 
18:00  

Senica (Svk) - Slovacko (Cze)

 
0 - 1
Away
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

FK Pardubice (Cze) - Jihlava (Cze)

 
1 - 0
Home
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
W
W
W
 
 
18:00  

MTK Budapest (Hun) - Sered (Svk)

 
2 - 0
A
vs  
W
W
D
L
W
 
W
D
W
L
W
 
 
18:00  

Trencin (Svk) - Zlin (Cze)

 
2 - 5
D
vs  
W
D
L
L
W
 
L
W
L
D
W
 
 
18:00  

Trnava (Svk) - Sigma Olomouc (Cze)

 
1 - 1
D
vs  
D
L
W
D
L
 
W
L
W
L
W
 
 
18:00  

Kisvarda (Hun) - Ruzomberok (Svk)

 
1 - 0
D
vs  
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:00  

Auxerre (Fra) - Le Mans (Fra)

 
3 - 2
Home
vs  
L
W
L
W
 
W
L
 
 
18:30  

Slavia Mozyr - Isloch

 
2 - 4
H
vs  
W
L
W
D
D
 
D
W
L
L
W