BEST FOOTBALL PREDICTIONS & TIPS!

  Home vs AwayLeagueFinal ScoreProbabilityTrendLast 5 HLast 5 AOdds HomeOdds DrawOdds Away
00:00  

Ind. del Valle - LDU Quito

 
3 - 2
Away
vs  
W
D
W
W
D
 
W
D
W
D
W
 
 
00:06  

Monterrey - Puebla

 
3 - 1
Home
vs  
D
D
W
L
W
 
L
L
W
D
L
 
 
00:30  

Richmond Kickers - Tormenta

 
0 - 1
Home
vs  
L
W
L
W
L
 
D
L
L
L
L
 
 
01:00  

Binacional - Sporting Cristal

 
3 - 6
D
vs  
L
D
D
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
01:00  

Montreal Impact - Inter Miami

 
2 - 1
Away
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
W
D
 
 
02:00  

Guadalajara Chivas - Atlas

 
3 - 2
Home
vs  
D
W
L
W
D
 
W
D
D
L
W
 
 
02:00  

Reign W - Utah Royals W

 
2 - 0
A
vs  
W
D
D
L
L
 
W
L
L
D
L
 
 
04:00  

Cruz Azul - U.A.N.L.- Tigres

 
0 - 2
H
vs  
L
W
W
W
D
 
L
D
W
W
W
 
 
04:30  

Tucson - Orlando City B

 
2 - 0
Home
vs  
D
L
L
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
06:00  

Wollongong Wolves - Sydney Utd

 
1 - 3
D
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
06:00  

Sapporo - Kashima

 
1 - 0
A
vs  
L
L
D
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
06:00  

Kamatamare - Sagamihara

 
1 - 1
A
vs  
D
L
W
D
W
 
D
W
W
W
W
 
 
06:00  

Gainare Tottori - G-Osaka U23

 
1 - 1
Home
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
06:00  

Imabari - Azul Claro Numazu

 
0 - 0
A
vs  
L
D
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
06:00  

Blaublitz - Fujieda MYFC

 
0 - 0
Home
vs  
W
D
W
D
W
 
W
L
W
L
D
 
 
06:00  

Nagano - Vanraure

 
3 - 1
Home
vs  
W
W
W
W
D
 
W
L
L
L
L
 
 
06:30  

Suwon City - Jeonnam

 
3 - 4
Home
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
D
D
W
 
 
07:00  

Oita - G-Osaka

 
0 - 1
D
vs  
L
W
W
L
D
 
W
W
W
W
D
 
 
07:00  

Yokohama - FC Tokyo

 
1 - 0
Away
vs  
L
W
L
L
D
 
L
W
W
L
W
 
 
07:00  

Shimizu - Sagan Tosu

 
1 - 1
H
vs  
L
L
L
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
07:00  

Kusatsu - Avispa Fukuoka

 
0 - 1
Away
vs  
L
L
L
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
07:00  

Okayama - Omiya Ardija

 
3 - 2
H
vs  
W
W
L
W
D
 
W
W
L
D
D
 
 
07:00  

Kanazawa - Iwata

 
0 - 1
D
vs  
D
D
W
D
W
 
D
L
L
D
W
 
 
07:00  

Mito - Albirex Niigata

 
1 - 3
D
vs  
W
W
L
W
D
 
D
D
W
W
L
 
 
07:00  

Kyoto - Renofa Yamaguchi

 
0 - 1
Home
vs  
W
L
D
L
L
 
L
W
D
L
L
 
 
07:00  

Montedio Yamagata - Ehime

 
4 - 1
Home
vs  
L
W
W
W
W
 
D
W
D
L
L
 
 
07:00  

Gifu - Fukushima Utd

 
1 - 2
Home
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
07:00  

Busan - Suwon Bluewings

 
0 - 0
D
vs  
L
D
D
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
08:00  

Shonan - Kashiwa

 
3 - 2
Away
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
W
D
 
 
09:00  

Urawa - Vegalta Sendai

 
6 - 0
D
vs  
W
L
L
W
D
 
L
L
D
L
D
 
 
09:00  

Kagoshima Utd - C-Osaka U23

 
0 - 0
Home
vs  
L
D
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
09:00  

Asan - Ansan Greeners

 
0 - 1
D
vs  
W
D
W
L
L
 
L
D
W
L
D
 
 
09:30  

Henan Jianye - Wuhan Zall

 
1 - 0
H
vs  
L
L
L
L
L
 
L
D
L
L
D
 
 
09:30  

Jeonbuk - Gwangju FC

 
4 - 1
Home
vs  
L
D
W
W
W
 
D
D
L
W
L
 
 
10:00  

Olympic FC - Capalaba FC

 
3 - 0
Home
vs  
W
W
D
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
10:00  

Hiroshima - Kobe

 
2 - 1
A
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
L
D
 
 
10:00  

Toyama - Grulla Morioka

 
0 - 1
Home
vs  
W
L
L
W
L
 
L
D
W
D
W
 
 
10:00  

Shakhtar Karagandy - Ordabasy

 
0 - 1
D
vs  
L
D
D
D
D
 
L
L
W
D
D
 
 
10:45  

Paloma - Curslack-Neuengamme

 
3 - 1
A
vs  
L
W
W
W
L
 
D
W
W
W
D
 
 
11:00  

T. Mazowiecki - Polonia Warszawa

 
1 - 2
A
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
11:00  

Wolka Pelkinska - Wisloka Debica

 
2 - 1
Home
vs  
W
D
W
D
W
 
L
D
W
W
L
 
 
11:15  

Pelikan - Radomsko

 
2 - 0
H
vs  
D
W
W
L
W
 
L
D
D
W
W
 
 
12:00  

Neftci Baku - Sabah Baku

 
1 - 0
Home
vs  
W
D
W
W
L
 
W
D
L
W
L
 
 
12:00  

Tammeka - Kuressaare

 
4 - 2
Home
vs  
L
W
D
L
D
 
D
L
D
D
L
 
 
12:00  

Legion - Paide

 
0 - 2
Away
vs  
L
L
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Kawasaki Frontale - Nagoya

 
3 - 0
D
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
12:00  

Pohang - Ulsan Hyundai

 
4 - 0
A
vs  
W
W
D
W
W
 
D
D
L
W
D
 
 
12:00  

Eibar - Osasuna

 
0 - 0
D
vs  
D
L
L
L
W
 
W
D
W
L
L
 
 
12:00  

Silva SD - Pontes

 
0 - 0
A
vs  
L
D
W
W
W
 
L
D
W
W
D
 
 
12:15  

Feyenoord - Sparta Rotterdam

 
1 - 1
Home
vs  
W
W
W
D
W
 
W
W
L
L
L
 
 
12:15  

Academica - Penafiel

 
2 - 1
Home
vs  
D
L
L
W
L
 
D
L
D
W
W
 
 
12:30  

Saburtalo Tbilisi - Dinamo Batumi

 
0 - 1
H
vs  
D
W
D
W
D
 
D
W
W
L
W
 
 
12:30  

Bologna - Sassuolo

 
3 - 4
A
vs  
W
L
D
L
W
 
W
L
D
W
W
 
 
12:30  

Wisla Plock - Slask Wroclaw

 
1 - 0
D
vs  
D
L
W
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
12:45  

Smolevichi - Zhodino

 
1 - 4
Away
vs  
L
L
L
L
L
 
D
D
W
W
L
 
 
13:00  

Holstebro - Jammerbugt

 
2 - 2
Away
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
W
D
 
 
13:00  

Avarta - Hellerup

 
0 - 1
H
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
D
W
W
 
 
13:00  

Preston - Cardiff

 
0 - 1
A
vs  
L
W
D
L
L
 
L
L
W
L
D
 
 
13:00  

Sheffield Utd - Fulham

 
1 - 1
A
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
13:00  

Honka Akatemia - MiPK

 
1 - 2
Home
vs  
D
W
W
L
W
 
D
W
L
D
D
 
 
13:00  

JJK Jyvaskyla - Kemi City

 
2 - 1
D
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
13:00  

Strasbourg - Lyon

 
2 - 3
H
vs  
L
L
L
L
W
 
W
D
L
D
D
 
 
13:00  

Saarbrucken - Unterhaching

 
2 - 1
H
vs  
D
L
L
D
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:00  

Zhetysu Taldykorgan - K. Almaty

 
2 - 4
D
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
D
D
 
 
13:00  

Tromsdalen - Fredrikstad

 
1 - 2
Away
vs  
D
L
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Kolbotn W - Klepp W

 
2 - 2
A
vs  
D
W
L
D
L
 
L
W
L
L
D
 
 
13:00  

Arsenal Tula - Ural

 
1 - 0
H
vs  
L
W
D
L
D
 
D
W
W
D
L
 
 
13:00  

R. Volgograd - Tambov

 
0 - 2
D
vs  
L
L
L
D
D
 
W
W
L
L
D
 
 
13:00  

Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava

 
0 - 1
Home
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
W
D
 
 
13:30  

Waregem - Antwerp

 
1 - 3
H
vs  
W
L
L
D
L
 
L
W
D
W
W
 
 
13:30  

Dusseldorf - Regensburg

 
2 - 2
Home
vs  
D
L
W
L
W
 
L
D
D
D
W
 
 
13:30  

Paderborn - Hannover

 
1 - 0
A
vs  
L
W
L
L
D
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Aue - Heidenheim

 
2 - 1
H
vs  
W
W
L
W
D
 
D
L
W
L
D
 
 
13:30  

Wurzburger Kickers - Holstein Kiel

 
0 - 2
H
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
W
W
D
 
 
13:30  

Schwabmunchen - Deisenhofen

 
2 - 4
Away
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Furstenwalde - Lichtenberg

 
2 - 0
Home
vs  
L
L
W
L
L
 
L
D
D
W
D
 
 
13:30  

Halberstadt - Viktoria Berlin

 
1 - 2
Away
vs  
L
W
L
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
13:30  

Jena - Chemnitzer

 
2 - 1
A
vs  
W
L
W
W
W
 
W
D
D
L
L
 
 
13:30  

Hertha Berlin II - Energie Cottbus

 
0 - 0
H
vs  
L
L
L
D
W
 
W
L
W
W
D
 
 
13:30  

Lyn W - Arna-Bjornar W

 
4 - 0
D
vs  
L
L
L
W
D
 
L
D
L
W
W
 
 
13:30  

Comuna Recea - Petrolul

 
1 - 2
D
vs  
L
L
L
W
D
 
W
W
W
L
D
 
 
13:35  

Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG

 
0 - 0
Away
vs  
D
D
D
D
W
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Alashkert - Pyunik Yerevan

 
0 - 0
Home
vs  
W
W
D
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
14:00  

Sumqayit - Zira

 
2 - 1
H
vs  
W
D
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
14:00  

Aarhus - Horsens

 
3 - 0
Home
vs  
L
W
W
D
W
 
W
L
D
L
L
 
 
14:00  

Vejle - Lyngby

 
3 - 2
Home
vs  
D
L
L
W
D
 
W
D
D
L
L
 
 
14:00  

CFC Hertha - Strausberg

 
2 - 1
D
vs  
D
W
L
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
14:00  

Nordhausen - Ludwigsfelder

 
0 - 3
H
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
D
W
L
 
 
14:00  

Teutonia Ottensen - Norderstedt

 
1 - 2
A
vs  
W
W
D
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
14:00  

Holstein Kiel II - Drochtersen/Assel

 
3 - 1
D
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Koln II - Oberhausen

 
4 - 0
D
vs  
W
L
D
D
D
 
D
D
D
D
L
 
 
14:00  

Hodd - Skeid

 
1 - 2
H
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:00  

Alta - Halden

 
4 - 4
D
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
D
L
W
 
 
14:00  

Sandecja Nowy S. - GKS Belchatow

 
0 - 0
D
vs  
L
L
L
L
L
 
L
D
L
L
W
 
 
14:00  

Sokol Sieniawa - Podhale Nowy Targ

 
2 - 1
A
vs  
D
D
D
W
D
 
L
W
D
D
L
 
 
14:00  

Ath Bilbao - Levante

 
2 - 0
H
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Karlstad - Sandvikens

 
0 - 1
A
vs  
L
L
L
W
W
 
D
L
D
W
W
 
 
14:00  

Gefle - IFK Lulea

 
1 - 1
Home
vs  
W
D
L
D
W
 
D
L
D
L
L
 
 
14:00  

Hudiksvalls - Upsala

 
3 - 1
D
vs  
D
L
W
W
W
 
W
D
W
L
W
 
 
14:00  

Skiljebo - Osteraker IFK

 
2 - 0
Home
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
D
W
L
 
 
14:00  

Kvarnsvedens - Stockholm Internazionale

 
2 - 0
A
vs  
W
L
L
L
L
 
D
W
L
L
D
 
 
14:00  

Enkopings SK - Fanna

 
4 - 1
Home
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
14:00  

Karlbergs - Lidingo IFK

 
1 - 2
D
vs  
D
D
D
W
D
 
W
L
W
L
W
 
 
14:00  

Enskede - IFK Stocksund

 
1 - 3
D
vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
W
L
W
 
 
14:00  

Fagersta Sodra - Kungsangens

 
0 - 6
D
vs  
D
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
14:00  

Dalstorps - Rappe GOIF

 
1 - 0
A
vs  
D
D
D
W
L
 
W
L
W
W
D
 
 
14:00  

IFK Karlshamn - Husqvarna

 
3 - 0
A
vs  
D
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
14:00  

Osterlen FF - IFK Hassleholm

 
4 - 1
Home
vs  
W
W
L
W
D
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Almeboda/Linneryd - Asarums

 
2 - 5
D
vs  
D
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
14:00  

Hassleholms IF - Tord

 
3 - 2
A
vs  
L
D
W
L
W
 
W
L
L
W
D
 
 
14:00  

Kristianstads - Bromolla

 
2 - 1
D
vs  
W
D
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
14:00  

Bollstanas W - Kvarnsvedens W

 
0 - 2
D
vs  
D
W
L
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
14:15  

Botev Vratsa - CSKA 1948 Sofia

 
0 - 0
D
vs  
L
D
W
W
D
 
D
W
L
W
W
 
 
14:30  

Hemelingen - SFL Bremerhaven

 
1 - 4
Away
vs  
L
D
W
W
L
 
L
W
D
W
W
 
 
14:30  

Freiburg II - Balingen

 
1 - 2
Home
vs  
L
D
W
W
W
 
L
W
L
W
D
 
 
14:30  

Paks - Zalaegerszegi

 
3 - 1
H
vs  
D
L
L
W
W
 
D
D
L
W
W
 
 
14:30  

Ajax - Heerenveen

 
5 - 1
Home
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
D
 
 
14:30  

Den Haag - Vitesse

 
0 - 2
Away
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
14:30  

Elfsborg - Kalmar

 
3 - 1
Home
vs  
D
D
D
D
L
 
D
D
L
W
D
 
 
14:30  

Sirius - Ostersunds

 
2 - 3
Home
vs  
W
L
D
W
L
 
W
W
D
D
D
 
 
14:30  

Hammarby - Mjallby

 
4 - 2
Home
vs  
L
D
W
D
L
 
D
L
D
W
L
 
 
14:45  

Isloch - BATE

 
2 - 2
D
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Hajduk Split - Sibenik

 
0 - 1
Home
vs  
W
W
D
L
L
 
D
W
L
L
D
 
 
15:00  

Achnas - Omonia

 
1 - 2
Away
vs  
W
L
L
D
L
 
W
D
W
D
W
 
 
15:00  

Vendsyssel - Fredericia

 
1 - 1
D
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
15:00  

Crystal Palace - Brighton

 
1 - 1
D
vs  
D
W
D
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

KuPS - Honka

 
0 - 2
H
vs  
W
W
D
W
L
 
W
D
D
D
W
 
 
15:00  

Mariehamn - SJK

 
2 - 3
H
vs  
D
D
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
15:00  

Ilves - Inter Turku

 
0 - 2
A
vs  
L
D
W
D
W
 
L
D
W
L
W
 
 
15:00  

HJK - HIFK

 
3 - 0
Home
vs  
W
D
W
W
W
 
D
L
D
L
L
 
 
15:00  

Monaco - Montpellier

 
1 - 1
D
vs  
L
D
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
15:00  

Nantes - Brest

 
3 - 1
H
vs  
W
L
D
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Angers - Metz

 
1 - 1
D
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Meppen - Viktoria Koln

 
0 - 1
D
vs  
W
W
L
L
L
 
D
D
L
W
W
 
 
15:00  

Rielasingen-Arlen - Walldorf II

 
4 - 1
Home
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
15:00  

Lorrach-Brombach - Reutlingen

 
1 - 3
D
vs  
L
L
L
W
D
 
L
L
D
D
L
 
 
15:00  

DJK Bamberg - Vilzing

 
0 - 0
Away
vs  
L
L
D
D
W
 
W
W
L
W
W
 
 
15:00  

Borgfeld - Brinkumer

 
0 - 7
Away
vs  
W
W
W
L
D
 
W
W
D
W
W
 
 
15:00  

Hastedt - Werder Bremen III

 
3 - 4
Home
vs  
W
L
W
L
L
 
D
L
L
L
D
 
 
15:00  

Sasel - Rugenbergen

 
4 - 2
H
vs  
W
L
L
W
D
 
W
W
D
W
W
 
 
15:00  

Ginsheim - Hessen Dreieich

 
0 - 3
Away
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
D
W
 
 
15:00  

Neuhof - Viktoria Griesheim

 
2 - 0
A
vs  
L
W
W
L
D
 
L
W
L
L
D
 
 
15:00  

Lupo-Martini Wolfsburg - Wolfenbuttel

 
3 - 1
Home
vs  
D
W
L
D
L
 
L
L
L
D
D
 
 
15:00  

SVG Gottingen - Tundern

 
3 - 4
Home
vs  
W
D
 
L
W
D
W
D
 
 
15:00  

Egestorf-Langreder - Gifhorn

 
3 - 0
Home
vs  
W
D
W
D
W
 
D
L
L
D
W
 
 
15:00  

Uphusen - Heeslinger

 
1 - 4
D
vs  
L
D
L
D
W
 
W
L
D
D
D
 
 
15:00  

VfL Oldenburg - Eintracht Celle

 
4 - 1
Home
vs  
W
W
W
L
W
 
D
W
D
D
L
 
 
15:00  

Kaan-Marienborn - Haltern

 
5 - 0
Home
vs  
W
W
W
D
L
 
D
L
W
W
L
 
 
15:00  

Sprockhovel - RSV Meinerzhagen

 
2 - 3
D
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
D
W
L
 
 
15:00  

Eintracht Rheine - ASC 09 Dortmund

 
0 - 3
H
vs  
D
W
L
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

SG Wattenscheid - Paderborn II

 
0 - 1
D
vs  
D
D
W
L
 
W
W
L
D
W
 
 
15:00  

FC Gutersloh - Siegen

 
1 - 1
D
vs  
W
L
W
W
W
 
L
D
W
D
W
 
 
15:00  

Luneburger Hansa - SC Weiche-08

 
1 - 2
Away
vs  
D
D
W
W
D
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Hildesheim - Hannoverscher SC

 
2 - 4
Home
vs  
L
W
L
L
D
 
L
L
L
W
L
 
 
15:00  

OFI Crete - Panathinaikos

 
2 - 2
D
vs  
L
L
L
D
W
 
L
W
W
L
D
 
 
15:00  

Spezia - Fiorentina

 
2 - 2
Away
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

Torino - Cagliari

 
2 - 3
H
vs  
D
L
D
L
L
 
L
W
L
D
L
 
 
15:00  

Novara - Pontedera

 
1 - 2
Home
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Olbia - Livorno

 
1 - 1
H
vs  
W
W
D
L
D
 
W
L
L
D
L
 
 
15:00  

Pistoiese - Piacenza

 
2 - 1
A
vs  
D
L
L
D
D
 
W
L
L
W
D
 
 
15:00  

Fano - Imolese

 
1 - 2
H
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
D
L
W
 
 
15:00  

Carpi - Arezzo

 
4 - 1
H
vs  
D
L
D
D
L
 
W
L
L
D
L
 
 
15:00  

Gubbio - Cesena

 
1 - 2
A
vs  
D
D
D
D
D
 
D
D
W
W
L
 
 
15:00  

Perugia - Fermana

 
2 - 0
Home
vs  
D
W
W
L
L
 
W
W
D
D
L
 
 
15:00  

Sambenedettese - Mantova

 
2 - 0
D
vs  
L
D
L
D
W
 
W
D
D
L
W
 
 
15:00  

Cavese - Viterbese

 
0 - 2
H
vs  
W
L
D
L
D
 
D
L
L
L
L
 
 
15:00  

Virtus Francavilla - Catania

 
0 - 1
H
vs  
W
L
L
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
15:00  

Bisceglie - Palermo

 
2 - 1
A
vs  
L
D
L
L
L
 
W
W
L
D
L
 
 
15:00  

Stjordals Blink - Ull/Kisa

 
1 - 2
H
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Ranheim - Lillestrom

 
1 - 1
H
vs  
W
W
D
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Stal Mielec - Wisla

 
0 - 6
H
vs  
L
D
L
W
L
 
D
L
D
L
D
 
 
15:00  

Tabor Sezana - Bravo

 
2 - 0
A
vs  
W
L
W
W
L
 
D
W
W
L
D
 
 
15:00  

Kaizer Chiefs - Maritzburg Utd

 
2 - 1
Home
vs  
D
L
L
W
D
 
D
D
D
L
L
 
 
15:00  

Pitea W - Eskilstuna United W

 
1 - 0
H
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
15:00  

Boluspor - Tuzlaspor

 
1 - 2
H
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
15:00  

Karagumruk - Kasimpasa

 
1 - 1
H
vs  
D
W
D
W
L
 
D
W
L
W
L
 
 
15:00  

Antalyaspor - Gaziantep

 
1 - 1
H
vs  
D
W
D
W
L
 
W
L
D
D
D
 
 
15:30  

Helsingor - Skive IK