Thursday 23. May 2019 | 10:47 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionScore PredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
13:00  

Mount Kenya United - Leopards

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
D
D
L
 
 
13:00  

Tusker - Zoo Kericho

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
W
L
 
W
L
L
D
W
 
 
14:00  

Neftekhimik - Nosta

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
L
W
W
W
D
 
 
14:00  

KAMAZ - Syzran 2003

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
D
W
D
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Volga Ulyanovsk - Zvezda Perm

 
H
3 - 2
vs  
L
L
L
W
D
 
L
D
D
D
D
 
 
14:00  

Chelyabinsk - Ural II

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
L
W
D
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Lada Tolyatti - Ufa II

 
D
2 - 2
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
L
D
D
 
 
14:00  

Ergene Velimese - Nevsehirspor Genclik

 
A
1 - 2
vs  
W
L
D
W
L
 
W
L
D
W
D
 
 
14:00  

Inhulets Petrove - Ahrobiznes Volochysk

 
Home
2 - 0
vs  
D
D
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi

 
D
1 - 1
vs  
D
D
D
D
D
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Elva - Kohtla Jarve JK Jarve

 
A
1 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
 
 
17:00  

FCI Levadia U21 - Parnu JK Vaprus

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
D
 
L
W
W
D
W
 
 
17:00  

Mexico U20 - Italy U20

 
A
0 - 1
vs  
W
D
L
W
L
 
L
D
L
L
L
 
 
17:00  

Ullern - Stromsgodset

 
D
1 - 1
vs  
W
W
D
W
L
 
L
W
L
D
L
 
 
17:00  

Asane - Brann

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
D
 
W
L
W
W
W
 
 
17:00  

Flora Tallinn U21 - Tammeka U21

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
L
L
L
W
W
 
 
18:00  

Etar - Slavia Sofia

 
H
2 - 0
vs  
L
D
D
W
L
 
L
D
W
D
W
 
 
18:00  

Vardeneset - Staal Jorpeland

 
H
2 - 1
vs  
W
L
D
L
 
L
L
W
D
 
 
18:00  

Crvena Zvezda - Partizan Beograd

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
D
W
 
L
W
W
D
W
 
 
18:00  

Lidkopings FK - IK Gauthiod

 
Away
0 - 2
vs  
W
D
D
L
D
 
W
D
W
D
W
 
 
18:30  

Gaz Metan Medias - Voluntari

 
H
1 - 0
vs  
D
W
L
D
L
 
D
D
L
L
W
 
 
18:30  

Skovde AIK - Trollhattan

 
A
1 - 2
vs  
W
D
W
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
19:00  

Mjees - Dhofar

 
Away
0 - 2
vs  
D
L
L
L
D
 
D
D
D
W
D
 
 
19:00  

Al-Oruba - Saham

 
A
1 - 2
vs  
D
W
D
W
D
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Muscat Club - Sohar Club

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
L
D
 
L
D
D
D
D
 
 
19:00  

Rapperswil Jona - Winterthur

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
W
L
L
 
D
D
L
W
L
 
 
19:00  

FC Schaffhausen - Wil

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
L
L
D
 
L
D
L
W
D
 
 
19:00  

Kriens - Lausanne Sport

 
Away
0 - 2
vs  
D
D
L
L
D
 
W
W
L
L
D
 
 
19:00  

FC Vaduz - Servette

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
W
D
 
W
D
W
W
W
 
 
19:00  

Chiasso - Aarau

 
D
2 - 2
vs  
D
D
D
L
W
 
D
W
W
W
D
 
 
19:30  

Japan U20 - Ecuador U20

 
A
1 - 2
vs  
L
D
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:45  

Dundee United - St. Mirren

 
D
1 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
D
W
D
D
W
 
 
20:15  

Haukar Hafnafjördur - Throttur Reykjavik

 
D
1 - 1
vs  
L
L
L
D
D
 
L
D
D
D
L
 
 
20:15  

Afturelding - Fjolnir

 
D
2 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
20:15  

Njardvik - Keflavik IF

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
L
D
W
 
D
W
W
W
W
 
 
01:00  

New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
D
W
W
L
D
 
 
10:15  

Peninsula Power U20 - Eastern Suburbs U20

 
Away
0 - 3
vs  
L
D
D
D
L
 
W
W
W
L
W
 
 
10:30  

Brisbane Strikers U20 - Redlands United U20

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
D
L
L
 
 
10:30  

Brisbane City U20 - Sunshine Coast FC U20

 
Home
3 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
11:00  

Muktijoddha SKC - Abahani Limited

 
Away
0 - 2
vs  
D
L
D
L
D
 
W
W
D
W
W
 
 
11:00  

Nofel SC - Bashundhara Kings

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
D
W
W
 
 
Thursday 23. May 2019 | 10:47 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionScore PredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
14:00  

NLEX Road Warriors - TNT KaTropa

 
Away
101 - 105
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
16:00  

Ifaistos Limnou - Peristeri

 
Home
76 - 74
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
16:00  

OGM Ormanspor - Konyaspor

 
Away
68 - 75
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

Sigortam.net ITU - Akhisar Belediye

 
Home
85 - 79
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Apollon Patras - Kavala

 
Home
73 - 62
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
17:00  

Koroivos - Maroussi

 
Home
74 - 65
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:30  

Kutaisi - Delta

 
Home
85 - 84
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Tofas - Besiktas

 
Home
83 - 80
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
18:00  

Iraklis - Kastoria

 
Home
78 - 65
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
18:00  

PAOK - Promitheas

 
H
80 - 76
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
18:30  

Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola

 
Home
87 - 81
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
18:45  

Anwil Wloclawek - Gdynia

 
Home
84 - 83
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
18:45  

Zielona Gora - Torun

 
Home
89 - 87
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:50  

Neptunas - Rytas

 
Home
81 - 80
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
18:50  

Lietkabelis - Zalgiris Kaunas

 
Away
78 - 83
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
19:00  

Svitavy - Olomoucko

 
Home
87 - 81
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Hapoel M. Jerusalem - Hapoel Beer Sheva

 
Home
84 - 81
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
19:00  

TF Budapest - Szedeak

 
Away
75 - 77
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Zlatibor Cajetina - OKK Beograd

 
Home
87 - 81
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

BC Prievidza - Inter Bratislava

 
Away
74 - 77
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
19:00  

Lukoil Levski - Balkan

 
Home
85 - 82
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
19:00  

BC Steaua Bucuresti - Dinamo Bucharest

 
Home
82 - 77
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
19:00  

KK Dynamic - Partizan

 
H
79 - 78
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
19:30  

CSKA Moscow - Zenit Petersburg

 
Home
87 - 77
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
20:00  

Rilski Sportist - Beroe

 
Away
88 - 89
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
20:00  

Bamberg - Vechta

 
Home
86 - 84
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Holargos B.C. - AEK Athens

 
Away
75 - 76
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
20:00  

Mega Bemax - Sloboda

 
Home
85 - 79
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
20:15  

Fenerbahce - Turk Telekom

 
Home
83 - 74
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
20:15  

Anadolu Efes - Banvit

 
Home
83 - 79
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
20:30  

Unics Kazan - Khimki M.

 
Home
81 - 80
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
20:30  

Donar Groningen - Zwolle

 
Home
79 - 76
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
20:30  

Tamis Petrohemija - OKK Novi Pazar

 
Away
80 - 88
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
21:00  

Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel-Aviv

 
Home
89 - 79
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
21:00  

FMP Beograd - Crvena zvezda mts

 
Away
75 - 76
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
21:00  

KK Dunav - Borac

 
H
78 - 77
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
21:00  

Siroki Brijeg - Spars Sarajevo

 
Home
83 - 80
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
21:30  

Cibona - Cedevita

 
H
81 - 78
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
21:30  

Bakery Piacenza - Legnano

 
A
80 - 83
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
21:30  

Avellino - Olimpia Milano

 
H
83 - 81
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
21:30  

Baskonia - Joventut Badalona

 
Home
85 - 79
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
21:30  

Bilbao - Palencia

 
Home
82 - 76
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
21:30  

Trieste - Cremona

 
Home
90 - 84
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
21:45  

Lyon W - Lattes Montpellier W

 
H
76 - 71
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
21:45  

Treviglio - Verona

 
Home
80 - 75
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
21:45  

Brindisi - Sassari

 
Home
82 - 81
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
21:45  

Trento - Venezia

 
Home
78 - 77
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
22:30  

Iberojet Palma - Granada

 
Home
77 - 73
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
23:00  

Oliveirense - Ovarense

 
Home
85 - 75
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
10:35  

Southland Sharks - Bay Hawks

 
Away
91 - 92
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
11:30  

Global Port - Alaska Aces

 
Away
102 - 107
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
12:00  

BC Timisoara - BCM Pitesti

 
Home
88 - 84
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
Thursday 23. May 2019 | 10:47 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionScore PredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
13:00  

Durasovic V. - Gabashvili T.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
13:00  

Mukund S. K. - Smith J. P.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Paire B. - Shapovalov D.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
13:30  

Yastremska D. - Ferro F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
14:00  

Bacsinszky T. - Nara K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Blinkova A. - Kalinina A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Swan K. - Wang Xiy.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
14:00  

Glushko J. - Anderson R.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Kucova K. - Korpatsch T.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
14:00  

Di Lorenzo F. - Gatto-Monticone G.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Perrin C. - Bogdan A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Gorgodze E. - Zavatska K.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Putintseva Y. - Friedsam A-L.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
14:00  

Stojanovic N. - Cirstea S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Roca Batalla O. - Martin Tiffon P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
14:00  

Berrettini J. - Weis A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:30  

Jarry N. - Daniel T.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Garcia C. - Kostyuk M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
15:30  

Stakhovsky S. - Vatutin A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
15:30  

Maden Y. - Davidovich Fokina A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
15:30  

Garcia-Lopez G. - Otte O.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:30  

Molleker R. - Giraldo S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
15:30  

Travaglia S. - Darcis S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:30  

Brown D. - Caruso S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
15:30  

Hanfmann Y. - Rosol L.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
15:30  

Coppejans K. - Guinard M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
15:30  

Brengle M. - Siniakova K.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
16:00  

Basilashvili N. - Tsonga J-W.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
16:00  

Albot R. - Dzumhur D.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
16:45  

Paes L./Paire B. - Skupski K./Skupski N.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
17:00  

Barthel M./Friedsam A-L. - Guarachi A./Santamaria S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Toledo B. P. - Samper-Montana J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
17:00  

Marach O./Pavic M. - Hsieh C./Rungkat C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

Puig M. - Sabalenka A.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
18:30  

Kudermetova V. - Zidansek T.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:45  

Auger-Aliassime F. - Johnson S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Zverev A. - Dellien H.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
20:30  

Delbonis F. - Ramos A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
10:00  

Bega A. - Rinderknech A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
10:00  

Schnur B. - Ortega-Olmedo R.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
10:00  

Wang T. - Myneni S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
11:00  

Deichmann K. - Zhuk S.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
11:00  

Vikhlyantseva N. - Minnen G.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
11:00  

Garcia-Perez G. - Danilovic O.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
11:00  

Bouzkova M. - Shimizu A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
11:00  

Gauff C. - Juvan K.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
11:00  

Pera B. - Zhang K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
11:00  

Samsonova L. - Vickery S.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
11:30  

Griekspoor S. - Peliwo F.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:30  

Kuzmanov D. - Leshem E.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
11:30  

Petrovic D. - Ruusuvuori E.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Fritz T. - Bautista-Agut R.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Gavrilova D. - Paquet C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:00  

Kichenok N./Spears A. - Duan Y./Han X.Y.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
 
W
W
W
 
 
12:30  

Xu S. - Bolsova Zadoinov A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
12:30  

Babos T. - Trevisan M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
12:30  

Paolini J. - Sramkova R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Osuigwe W. - Kiick A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
12:30  

Hibino N. - Hogenkamp R.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Oprandi R. - Lepchenko V.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
12:30  

Watson H. - Grammatikopoulou V.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
12:30  

Marino R. - Rybakina E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
12:30  

Gil F. - Esteve L. E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:30  

Matos R. - Gakhov I.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
12:30  

Lopez Montagud C. - Brancaccio R.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
Thursday 23. May 2019 | 10:47 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionScore PredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
17:15  

Russia - USA

 
Home
4 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
17:15  

Canada - Switzerland

 
Home
5 - 3
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
21:15  

Czech Republic - Germany

 
Home
4 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
21:15  

Finland - Sweden

 
H
3 - 2
vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
02:00  

Rouyn-Noranda Huskies - Halifax Mooseheads

 
Home
4 - 3
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
03:05  

Tulsa Oilers - Toledo Walleye

 
A
2 - 4
vs  
L
L
W
D
L
 
W
W
L
D
W
 
 
05:00  

San Diego Gulls - Chicago Wolves

 
A
2 - 3
vs  
W
D
W
D
W
 
L
W
W
D
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 24 May 01:00  

Santo Andre W - Blumenau W

 
basketball 24 May 02:00  

Franca - Flamengo

 
basketball 24 May 03:30  

Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

 
basketball 24 May 18:15  

Kouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu

 
basketball 24 May 18:50  

Rytas - Neptunas

 
basketball 24 May 19:00  

Nymburk - Decin

 
basketball 24 May 19:45  

KK Primorska - Petrol Olimpija

 
basketball 24 May 20:00  

Klosterneuburg Dukes - Kapfenberg Bulls

 
basketball 24 May 20:00  

Swans Gmunden - Oberwart Gunners

 
basketball 24 May 20:30  

Monaco - Limoges

 
basketball 24 May 21:30  

Basic-Fit Brussels - Belfius Mons

 
basketball 24 May 21:30  

Oostende - Okapi Aalstar

 
basketball 24 May 21:30  

Spirou Charleroi - Limburg

 
basketball 24 May 21:30  

Basketball Braunschweig - Bayern

 
basketball 24 May 21:45  

Nanterre - Elan Bearnais

 
hockey 24 May 02:00  

Toronto Marlies - Charlotte Checkers

 
hockey 24 May 09:50  

Dunedin Thunder - West Auckland Admirals

 
soccer 24 May 00:00  

Orlando City SC - Los Angeles Galaxy

 
soccer 24 May 01:00  

Deportes Quindio - Llaneros

 
soccer 24 May 09:45  

West Adelaide (w) - Adelaide Comets (w)

 
soccer 24 May 09:45  

Metro United (w) - Fulham United (w)

 
soccer 24 May 10:00  

Banik Ostrava U19 - Sigma Olomouc U19

 
soccer 24 May 10:00  

Jablonec U21 - Vysocina Jihlava U21

 
soccer 24 May 10:30  

Brisbane Strikers - Redlands United

 
soccer 24 May 10:45  

Melbourne Knights - Oakleigh Cannons

 
soccer 24 May 11:15  

Pascoe Vale - Heidelberg United

 
soccer 24 May 11:45  

Salisbury Inter (w) - Adelaide City (w)

 
soccer 24 May 12:05  

Sporting Macau - Tak Chun Ka

 
soccer 24 May 12:35  

Chongqing Lifan - Henan Jianye

 
soccer 24 May 14:30  

Barito Putera - Madura United

 
soccer 24 May 15:00  

Dinamo Minsk - Isloch

 
soccer 24 May 15:00  

Negeri Sembilan - UKM FC

 
soccer 24 May 15:00  

UiTM - Selangor United

 
soccer 24 May 15:15  

Beroe - Levski Sofia

 
soccer 24 May 16:00  

Velke Mezirici - Hlucin

 
soccer 24 May 16:00  

Istanbul Basaksehir - Alanyaspor

 
soccer 24 May 16:30  

Jazz - KaPa

 
soccer 24 May 16:30  

Gnistan - Tampere United

 
soccer 24 May 16:30  

OLS - JS Hercules

 
soccer 24 May 16:30  

KuPS - Ilves

 
soccer 24 May 16:30  

FC Academica Clinceni - Arges FC

 
soccer 24 May 16:45  

BATE Borisov - Slutsk

 
soccer 24 May 17:00  

Troyes - Lens

 
soccer 24 May 17:00  

Istra 1961 - Rudes

 
soccer 24 May 17:00  

Hanacka - Dolni Benesov

 
soccer 24 May 17:00  

Mlada Boleslav - FC Fastav Zlin

 
soccer 24 May 17:00  

Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond

 
soccer 24 May 17:00  

Kiffen - Sudet

 
soccer 24 May 17:00  

Honduras U20 - New Zealand U20

 
soccer 24 May 17:00  

Qatar U20 - Nigeria U20

 
soccer 24 May 17:15  

Wehen - Ingolstadt

 
soccer 24 May 17:30  

B 1913 - Naesby BK

 
soccer 24 May 17:30  

Nørresundby - AaB II

 
soccer 24 May 17:30  

Kuressaare FC - Viljandi JK Tulevik

 
soccer 24 May 18:00  

GIF Sundsvall - AIK

 
soccer 24 May 18:00  

Rapid Wien Am. - FC Stadlau

 
soccer 24 May 18:00  

Team Wiener Linien - FC Mauerwerk

 
soccer 24 May 18:00  

Neusiedl - Leobendorf

 
soccer 24 May 18:00  

ASK BSC Bruck Leitha - Mattersburg Am.

 
soccer 24 May 18:00  

Bad Gleichenberg - Wels

 
soccer 24 May 18:00  

Kalsdorf - Weiz

 
soccer 24 May 18:00  

Stadl-Paura - WSC Hertha Wels

 
soccer 24 May 18:00  

Sturm Graz Am. - Allerheiligen

 
soccer 24 May 18:00  

Gleisdorf 09 - Volkermarkt

 
soccer 24 May 18:00  

Deutschlandsberger SC - Gurten

 
soccer 24 May 18:00  

Lendorf - Union Vocklamarkt

 
soccer 24 May 18:00  

Gaborone United - Centre Chiefs

 
soccer 24 May 18:00  

PFC CSKA Sofia - Botev Plovdiv

 
soccer 24 May 18:00  

Ludogorets Razgrad - Cherno More Varna

 
soccer 24 May 18:00  

Kolding B - B 1909

 
soccer 24 May 18:00  

Silkeborg KFUM - Viborg II

 
soccer 24 May 18:00  

Spain (w) - Canada (w)

 
soccer 24 May 18:00  

Zilina - Ruzomberok

 
soccer 24 May 18:00  

Slovan Bratislava - Sered

 
soccer 24 May 18:00  

DAC Dunajska Streda - Zemplin Michalovce

 
soccer 24 May 18:00  

Podbrezova - Senica

 
soccer 24 May 18:00  

Zlate Moravce - Nitra

 
soccer 24 May 18:00  

Spartak Trnava - Trencin

 
soccer 24 May 18:00  

Vanersborgs FK - Torslanda IK

 
soccer 24 May 18:00  

Stenungsunds IF - Vanersborgs IF

 
soccer 24 May 18:00  

Berga IFK - FK Karlskrona

 
soccer 24 May 18:00  

IFK Hassleholm - Asarums IF

 
soccer 24 May 18:00  

Huddinge - AFK Linkoping

 
soccer 24 May 18:00  

Qviding FIF - Ullareds IK

 
soccer 24 May 18:10  

Lafnitz - Floridsdorfer AC

 
soccer 24 May 18:10  

Kapfenberg - FC Juniors OÖ

 
soccer 24 May 18:10  

Austria Wien Am. - Wacker Innsbruck Am.

 
soccer 24 May 18:10  

Amstetten - Austria Lustenau

 
soccer 24 May 18:10  

Horn - Wiener Neustadt

 
soccer 24 May 18:10  

FC Liefering - Wattens

 
soccer 24 May 18:30  

Ebreichsdorf - FCM Traiskirchen

 
soccer 24 May 18:30  

Mannsdorf - FC Admira II

 
soccer 24 May 18:30  

Schwechat - Wiener SK

 
soccer 24 May 18:30  

Valbo FF - Gamla Upsala

 
soccer 24 May 18:30  

IFK Haninge - Assyriska FF

 
soccer 24 May 19:00  

Schwaz - SV Wörgl

 
soccer 24 May 19:00  

Al-Nasr - Mrbat

 
soccer 24 May 19:00  

Al Shabab(OMA) - Al-Rustaq

 
soccer 24 May 19:00  

Al-Suwaiq - Sur Club

 
soccer 24 May 19:00  

Al Nahda - Oman Club

 
soccer 24 May 19:00  

Rizespor - Trabzonspor

 
soccer 24 May 19:00  

Besiktas - Kasimpasa SK

 
soccer 24 May 19:00  

Sivasspor - Galatasaray

 
soccer 24 May 19:30  

Ukraine U20 - USA U20

 
soccer 24 May 19:45  

FC Utrecht - Vitesse

 
soccer 24 May 19:45  

Limerick FC - Cabinteely FC

 
soccer 24 May 19:45  

Shelbourne - Cobh Ramblers

 
soccer 24 May 19:45  

Drogheda United - Galway United

 
soccer 24 May 19:45  

Bray Wanderers - Wexford Youths

 
soccer 24 May 19:45  

Bohemians Dublin - Sligo Rovers

 
soccer 24 May 19:45  

Dundalk - St. Patricks

 
soccer 24 May 19:45  

Derry City - Finn Harps

 
soccer 24 May 19:45  

Waterford FC - UC Dublin

 
soccer 24 May 20:00  

Shamrock Rovers - Cork City

 
soccer 24 May 20:00  

Malaga - Real Zaragoza

 
soccer 24 May 20:05  

Nimes - Lyon

 
soccer 24 May 20:05  

Angers - Saint-Etienne

 
soccer 24 May 20:05  

Marseille - Montpellier

 
soccer 24 May 20:05  

Nantes - Strasbourg

 
soccer 24 May 20:05  

Reims - Paris SG

 
soccer 24 May 20:15  

Vikingur Olafsvik - Thor

 
soccer 24 May 20:15  

Grotta - Leiknir Reykjavik

 
soccer 24 May 21:00  

Toronto II - Tucson

 
soccer 24 May 23:00  

Wydad de Casablanca - Esperance Sportive de Tunis

 
tennis 24 May 11:00  

Muller A. - Troicki V.

 
tennis 24 May 11:00  

Rola B. - Galan Riveros D. E.

 
tennis 24 May 11:00  

Couacaud E. - Benchetrit E.

 
tennis 24 May 11:00  

Laaksonen H. - Ymer M.

 
tennis 24 May 11:00  

Blancaneaux G. - Martinez P.

 
tennis 24 May 11:00  

Monteiro T. - Miedler L.

 
tennis 24 May 11:00  

Bolelli S. - Soeda G.

 
tennis 24 May 11:00  

Sandgren T. - Bourgue M.

 
tennis 24 May 11:00  

Bambridge L./OMara J. - Dodig I./Roger-Vasselin E.