Thursday 20. June 2019 | 22:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:30  

Colombia - Qatar

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
W
L
D
 
 
01:00  

Dayton - Chicago United

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
 
W
W
W
 
 
02:00  

DC United - New York City

 
A
1 - 2
vs  
L
D
D
D
D
 
D
W
W
 
 
02:00  

Lansing - Toronto FC II

 
A
1 - 0
vs  
W
L
L
D
 
D
W
W
D
 
 
02:00  

Portland Phoenix - AC Connecticut

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
 
L
L
L
 
 
02:30  

Orlando City - New England Revolution

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
 
D
D
D
W
D
 
 
02:30  

Westchester - Manhattan

 
H
0 - 3
vs  
L
D
 
W
L
 
 
03:00  

FC Dallas - New Mexico

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
D
D
W
 
D
D
L
 
 
03:30  

Argentina - Paraguay

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
D
L
L
D
D
 
 
03:30  

Saint Louis FC - FC Cincinnati

 
Away
1 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
D
 
 
05:00  

Mexico - Canada

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
06:00  

Portland Timbers - Los Angeles Galaxy

 
Home
4 - 0
vs  
D
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:30  

MiPK - Viikingit

 
H
1 - 2
vs  
W
L
W
W
D
 
L
L
D
W
W
 
 
18:30  

NJS - JIPPO

 
D
1 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

Tampere Utd - KaPa

 
H
0 - 0
vs  
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
18:30  

Honka Akatemia - EPS

 
Home
2 - 2
vs  
D
W
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
18:30  

SJK Akatemia - VIFK

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
D
W
W
L
 
 
18:30  

AC Oulu - KTP

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
D
D
W
 
D
W
W
L
L
 
 
18:30  

Parnu JK Vaprus - Flora U21

 
H
0 - 0
vs  
D
W
W
L
L
 
W
L
 
 
18:30  

Rakvere - Tammeka U21

 
H
0 - 3
vs  
L
W
 
W
W
D
L
D
 
 
19:00  

Kongsvinger - Tromso

 
H
1 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
19:00  

Alta - Stabaek

 
D
1 - 4
vs  
W
W
L
D
W
 
W
L
L
L
W
 
 
19:00  

Sollentuna - Umea FC

 
H
3 - 2
vs  
D
W
D
D
L
 
D
D
W
W
W
 
 
19:00  

Oskarshamns - Lindome

 
D
4 - 0
vs  
L
W
L
L
D
 
L
L
D
 
 
19:00  

Netherlands W - Canada W

 
D
2 - 1
vs  
W
W
W
 
W
W
 
 
19:00  

Cameroon W - New Zealand W

 
D
2 - 1
vs  
L
L
 
W
L
L
L
 
 
19:00  

Tallinna Kalev U21 - Levadia U21

 
H
1 - 5
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
 
 
19:30  

Denmark U21 - Austria U21

 
D
3 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
D
L
W
 
 
19:30  

Elva - Tartu Welco

 
Home
3 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
 
 
19:30  

Legion - JK Jarve

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
 
W
W
 
 
19:45  

FK Liepaja - Ventspils

 
D
4 - 0
vs  
D
W
W
L
L
 
D
D
D
W
L
 
 
20:00  

Forward - Karlslunds

 
H
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
D
D
D
W
 
 
20:00  

Utsiktens - Assyriska IK

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
D
 
W
L
L
D
 
 
20:00  

Tvaakers - Trollhattan

 
D
1 - 2
vs  
W
W
D
 
W
D
W
W
W
 
 
20:00  

Skovde AIK - Atvidabergs

 
A
4 - 0
vs  
W
D
W
W
D
 
W
W
W
 
 
20:00  

Ljungskile - Lunds

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
W
 
L
L
D
 
 
20:00  

IFK Lulea - Pitea

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
W
W
 
W
D
L
 
 
20:00  

Friska Viljor - Umea FC

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
D
D
W
W
W
 
 
20:00  

Raslatts - Rappe GOIF

 
D
0 - 4
vs  
W
D
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Asarums - Dalstorps

 
H
1 - 0
vs  
L
L
W
 
W
L
 
 
20:00  

Eslovs - Angelholms

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
 
W
L
L
W
 
 
20:00  

Sundsvall W - Umea W

 
Away
0 - 3
vs  
L
L
L
 
L
L
W
 
 
20:00  

Savedalens - Lidkopings FK

 
A
8 - 2
vs  
L
W
W
D
 
D
D
L
L
W
 
 
20:00  

Grebbestads - Vanersborgs IF

 
Home
0 - 0
vs  
D
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:00  

Arameisk-Syrianska - Newroz

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
W
W
 
W
L
L
 
 
20:00  

Rosengard - Assyriska BK

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:00  

Stafsinge - IFK Malmo

 
Away
2 - 2
vs  
L
L
L
 
W
L
W
W
D
 
 
20:00  

Hittarps - Prespa Birlik

 
D
1 - 1
vs  
L
W
W
D
 
L
L
W
L
L
 
 
20:30  

Assi W - Moron W

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
D
 
L
L
D
 
 
20:30  

AIK W - Mallbackens W

 
Home
6 - 0
vs  
W
W
D
 
L
W
L
 
 
20:30  

Amal - Uddevalla

 
A
1 - 1
vs  
D
L
L
L
 
L
W
D
D
L
 
 
20:45  

Ullareds IK - Onsala

 
Away
4 - 3
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
W
W
 
 
21:00  

Jacuipense - Central SC

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Germany U21 - Serbia U21

 
Home
6 - 1
vs  
W
W
W
D
W
 
W
W
D
D
W
 
 
22:00  

Dep. La Coruna - Mallorca

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
D
D
D
W
L
 
 
22:00  

Sweden W - USA W

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
 
W
W
 
 
22:00  

Thailand W - Chile W

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
 
L
L
 
 
22:15  

Kari - KFG Gardabaer

 
D
5 - 0
vs  
L
D
D
D
L
 
W
L
 
 
22:15  

Njardvik - Afturelding

 
A
0 - 2
vs  
D
D
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
22:15  

Haukar - Leiknir

 
A
1 - 2
vs  
L
W
 
W
L
L
 
 
23:00  

Fluminense de Feira - Salgueiro

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
L
W
D
 
D
D
 
 
Thursday 20. June 2019 | 22:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
12:15  

Mongolia 3x3 W - Czech Republic 3x3 W

 
Away
14 - 20
vs  
L
L
 
W
L
L
 
 
17:00  

Latvia 3x3 W - Turkmenistan 3x3 W

 
Home
21 - 5
vs  
L
L
 
L
L
L
 
 
17:55  

Hungary 3x3 W - China 3x3 W

 
Away
11 - 21
vs  
W
W
W
 
W
W
 
 
18:20  

Latvia 3x3 W - Netherlands 3x3 W

 
Away
16 - 18
vs  
L
L
 
L
W
 
 
18:30  

Latvia W - China W

 
A
74 - 56
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
19:00  

Slovakia W - Czech Republic W

 
H
58 - 78
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
20:30  

China 3x3 W - Netherlands 3x3 W

 
Home
13 - 12
vs  
W
W
 
L
W
 
 
21:30  

Turkmenistan 3x3 W - Hungary 3x3 W

 
Away
7 - 18
vs  
L
L
L
 
W
W
W
 
 
21:45  

Monaco - Lyon-Villeurbanne

 
Home
97 - 62
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
21:45  

Sassari - Venezia

 
Home
87 - 77
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
Thursday 20. June 2019 | 22:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
09:00  

King E. - Barrios T.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
09:00  

Sultanov K. - Crepatte B.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
09:00  

Yang T. - Vukic A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
09:00  

Celikbilek A. - Cid Subervi R.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
11:00  

Vavassori A. - Collarini A.

 
A
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
11:00  

Grills J. - Berrettini J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
11:05  

Allertova D. - Sramkova R.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
11:05  

Chirico L. - Ormaechea P.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
11:05  

Kalinina A. - Lansere S.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
11:30  

Setkic A. - Ilkel C.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
11:40  

Wu D. - Sakharov G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
12:00  

Lamasine T. - Coria F.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Safwat M. - Arevalo M.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
12:00  

Zapata Miralles B. - Coppejans K.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
12:00  

Rola B. - Vatutin A.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
12:00  

Silva Frederico F. - Safranek V.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
12:30  

Paar L. - Radanovic D.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
12:30  

Krejcikova B. - Chwalinska M.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
12:30  

Cadantu A. - Kania P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
12:30  

Peliwo F. - Lenz J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:00  

Berrettini M. - Seppi A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
13:00  

Cilic M. - Schwartzman D.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
13:00  

Simon G. - Anderson K.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
13:00  

Marach O./Melzer J. - Klaasen R./Venus M.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
13:00  

Brancaccio R. - Robredo T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
13:00  

Guarachi A./Santamaria S. - Aoyama S./Krunic A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
 
 
13:00  

Majchrzak K. - Vesely J.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
13:00  

Smitkova T. - Swan K.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
13:00  

Cepelova J. - Flink V.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Tatlot J. S. - Martinez P.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Balazs A. - Kolar Z.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
13:30  

Miedler L. - Gombos N.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
13:30  

Sousa P. - Dutra Da Silva D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
13:30  

Denolly C./Muller A. - Guinard M./Rinderknech A.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
W
 
 
13:30  

Brady J. - Barty A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
14:00  

Seguel D. - Govortsova O.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Hradecka L. - Kucova K.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:00  

Cuevas M. - Banes M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
14:30  

Gasquet R. - Bautista-Agut R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:30  

Kubot L./Melo M. - Goffin D./Herbert P.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
 
 
14:30  

Pellegrino A. - Travaglia S.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
14:30  

Tsitsipas S. - Edmund K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
14:30  

Dimitrov G. - Auger-Aliassime F.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:30  

Kyrgios N. - Carballes Baena R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:30  

Granollers M. - Barrere G.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
14:30  

Niculescu M. - Anderson R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
14:30  

Babos T. - Zhu L.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
14:30  

Blinkova A. - Di Giuseppe M.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
15:00  

Cornet A. - Anisimova A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
15:00  

Osaka N. - Putintseva Y.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Roca Batalla O. - Cachin P.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
15:00  

Kovalik J. - Ignatik U.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Gille S./Vliegen J. - Brkic T./Pavic A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
15:30  

Wawrinka S. - Mahut N.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
16:00  

Johnson S. - Zverev A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
16:00  

Fatic N. - Zeppieri G.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
16:00  

Brown D./Puetz T. - McLachlan B./Struff J-L.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:00  

Winter Lopez B. - Roelofse R.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Struvay E. - Niklas-Salminen P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
L
 
 
16:00  

Pouille L. - Medvedev D.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
16:00  

Bedene A. - Raonic M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

Kwon Soon W. - Humbert U.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Soeda G. - Copil M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
16:00  

Koepfer D. - Jung J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
16:00  

Wickmayer Y. - Schoofs B.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Rybarikova M. - Haddad Maia B.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
16:00  

Khabibulin T./Manafov V. - Fayziev S./Sultanov K.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
 
 
16:30  

Rodina E. - Goerges J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
16:30  

Blancaneaux G. - Arguello F.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
16:30  

Pavlasek A. - Martin A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
17:00  

Klizan M. - Nagal S.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
17:30  

Kerber A. - Sharapova M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
17:30  

Olivetti A. - Lescure M.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:30  

Martinez Sanchez M. J./Sorribes Tormo S. - Krawczyk D./Olmos G.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
17:30  

Novak D. - Jubb P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
17:30  

Rosol L. - Ymer M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
17:30  

Bemelmans R. - Hoang A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
17:30  

Cepede V. - Linette M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
18:00  

Wang Q. - Williams V.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
18:30  

Federer R. - Tsonga J-W.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
18:30  

Lestienne C. - Galan Riveros D. E.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
19:00  

Gaio F. - Quinzi G.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
19:00  

Murray J./Skupski N. - Mahut N./Roger-Vasselin E.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
19:30  

Badosa G. P. - Garcia C.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
21:00  

Barroso Campos A. - Alcaraz Garfia C.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
Thursday 20. June 2019 | 22:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 16 Jul 00:00  

Always Ready - Sport Boys

 
soccer 16 Jul 00:15  

America de Quito - Olmedo

 
soccer 16 Jul 00:30  

Aguilas - Cucuta

 
soccer 16 Jul 10:00  

NofeL SC - Sheikh Russel

 
soccer 16 Jul 10:00  

Guangzhou R&F - Tianjin Teda

 
soccer 16 Jul 11:35  

Shanghai Shenhua - Henan Jianye

 
soccer 16 Jul 12:00  

Guangzhou Evergrande - Dalian Yifang F.C.

 
soccer 16 Jul 15:00  

Shkendija (Mkd) - Kalju (Est)

 
soccer 16 Jul 15:00  

Banants Yerevan (Arm) - Cukaricki (Srb)

 
soccer 16 Jul 17:00  

Klaksvik (Fai) - Riteriai (Ltu)

 
soccer 16 Jul 17:00  

Vasteras SK - Jonkopings

 
soccer 16 Jul 17:30  

Saburtalo Tbilisi (Geo) - Sheriff Tiraspol (Mda)

 
soccer 16 Jul 18:00  

Valletta (Mlt) - Dudelange (Lux)

 
soccer 16 Jul 18:00  

HB Torshavn (Fai) - HJK (Fin)

 
soccer 16 Jul 18:30  

Titograd (Mne) - CSKA Sofia (Bul)

 
soccer 16 Jul 18:30  

Stenhousemuir - Dundee Utd

 
soccer 16 Jul 18:45  

FK Crvena zvezda (Srb) - Suduva (Ltu)

 
soccer 16 Jul 18:45  

KF Feronikeli (Kos) - TNS (Wal)

 
soccer 16 Jul 18:45  

Cowdenbeath - Hearts

 
soccer 16 Jul 18:45  

Brechin - Ross County

 
soccer 16 Jul 18:45  

Montrose - St Johnstone

 
soccer 16 Jul 18:45  

Alloa - Elgin City

 
soccer 16 Jul 18:45  

Peterhead - Inverness

 
soccer 16 Jul 18:45  

Morton - Dumbarton

 
soccer 16 Jul 18:45  

Queen of South - Annan

 
soccer 16 Jul 18:45  

Queens Park - Partick Thistle

 
soccer 16 Jul 18:45  

Falkirk - Stranraer

 
soccer 16 Jul 18:45  

Livingston - Ayr

 
soccer 16 Jul 20:00  

S. Morning - U. Catolica

 
tennis 16 Jul 00:00  

Gojo B. - Sigouin B.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Crepatte B. - Sultanov K.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Golubev A. - Leshem E.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Yang T. - Kadhe A.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Margaroli L./Yang T. - Miedler L./Viola M.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Galiev B./Ilhan M. - Marchenko I./Oliveira G.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Chung Y./Nam Ji S. - Fayziev S./Sultanov K.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Bourchier H./Kotov P. - Lock B./Lock C.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Mukund S. K./Zhang Z. - Gabashvili T./Gerasimov E.

 
tennis 16 Jul 05:00  

Golubev A./Nedovyesov A. - Khabibulin T./Manafov V.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Marach O./Melzer J. - Sousa P./Travaglia S.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Behar A./Lammons N. - Cacic N./Lajovic D.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Mayer L./Molteni A. - Neis F./Stebe C.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Podlipnik-Castillo H./Weissborn T-S. - Brkic T./Pavic A.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Krajinovic F./Zimonjic N. - Sancic A./Serdarusic N.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Andujar-Alba P./Granollers G. - Molchanov D./Zelenay I.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Fabbiano T./Lorenzi P. - Bolelli S./Fognini F.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Rublev A./Vasilevski A. - Haase R./Oswald P.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Travaglia S. - Fabbiano T.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Daniel T. - Krajinovic F.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Andujar-Alba P. - Mayer L.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Rublev A. - Haase R.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Klizan M. - Bagnis F.

 
tennis 16 Jul 08:00  

OConnell C. - Balzerani R.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Nedelko I. - Bonadio R.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Safranek V./Satral J. - Igoshin A./Safiullin R.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Bega A./Durasovic V. - Guinard M./Muller A.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Basso A./Trusendi W. - Siljestrom A./Walkow S.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Robert S. - Gakhov I.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Griekspoor S. - De Jong J.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Rune H. - Brouwer G.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Sevastova A. - Bogdan A.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Begu I. - Krunic A.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Ruse G. - Krejcikova B.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Rus A. - Kudermetova V.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Cirstea S. - Cristian J. A.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Begu I./Olaru R. - Marchetti G./Pigossi L.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Bara Irina M./Tig P. M. - Bucsa C./Thombare P.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Fichman S./Stojanovic N. - Benoit M./Bonaventure Y.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Bains N./Grymalska A. - Kuzmova V./Pliskova Kr.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Amanmuradova A./Dinu C. - Bolsova Zadoinov A./Mrdeza T.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Bogdan A./Shinikova I. - Krunic A./Mattek-Sands B.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Goerges J. - Waltert S.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Bacsinszky T. - Teichmann J. B.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Cornet A. - Trevisan M.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Perrin C. - Vikhlyantseva N.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Voegele S. - Buzarnescu M.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Samsonova L. - Parmentier P.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Maria T. - Kiick A.

 
tennis 16 Jul 08:00  

Stosur S. - Haas B.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Jebavy R./Middelkoop M. - Dellien H./Londero J. I.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Carballes Baena R./Munar J. - Cerretani J./Romboli F.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Hsieh C./Rungkat C. - Huey T./Nielsen F.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Gille S./Vliegen J. - Arends S./Pel D.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Eriksson M./Goransson A. - Ymer E./Ymer M.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Garin Ch./Vega Hernandez D. - Delbonis F./Zeballos H.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Carreno-Busta P./Sousa J. - Arneodo R./Dzumhur D.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Cuevas P./Duran G. - Demoliner M./Jarry N.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Laaksonen H. - Jarry N.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Monteiro T. - Ymer E.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Kovalik J. - Sousa J.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Dellien H. - Gulbis E.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Novak D. - Darcis S.

 
tennis 16 Jul 09:00  

Ruud C. - Dzumhur D.

 
tennis 16 Jul 14:00  

Gonzalez S./Qureshi A. - Klahn B./Kudla D.

 
tennis 16 Jul 14:00  

Purcell M./Saville L. - Daniell M./Paes L.

 
tennis 16 Jul 14:00  

Arevalo M./Reyes-Varela M. - Sandgren T./Schnur M. J.

 
tennis 16 Jul 14:00  

McLachlan B./Smith J. P. - Humbert U./Nys H.

 
tennis 16 Jul 14:00  

Ebden M./Lindstedt R. - Bublik A./Istomin D.

 
tennis 16 Jul 14:00  

Granollers M./Stakhovsky S. - Erlich J./Sitak A.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Hoyt E. - Moriya H.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Draxl L. - Arconada J.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Maytin R./Withrow J. - King D./Polansky P.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Neuchrist M./Pasha N. - Collard S./Holt B.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Couacaud E./Sakharov G. - Harris A./Li Z.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Hoyt E./Mansouri S. - Galarneau A./Sigouin B.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Janvier M./Matsui T. - Fruttero J./Gonzales R.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Hach H./Novikov D. - Banes M./Santillan A.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Gombos N./Ilkel C. - Reese H./Shamasdin A.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Ebden M. - Schnur B.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Kudla D. - Klahn B.

 
tennis 16 Jul 15:00  

Eubanks C. - Johnson S.

 
soccer 17 Jul 00:45  

Bucaramanga - Dep. Cali

 
soccer 17 Jul 10:00  

Newcastle - Wolves

 
soccer 17 Jul 11:00  

Manchester Utd (Eng) - Leeds (Eng)

 
soccer 17 Jul 11:35  

Shanghai SIPG - Hebei

 
soccer 17 Jul 11:35  

Wuhan Zall - Jiangsu Suning

 
soccer 17 Jul 11:35  

Shandong Luneng - Tianjin Tianhai

 
soccer 17 Jul 11:35  

Shenzhen - Chongqing Lifan

 
soccer 17 Jul 11:35  

Beijing Guoan - Beijing Renhe

 
soccer 17 Jul 12:30  

Manchester City - West Ham

 
soccer 17 Jul 16:00  

Chikhura (Geo) - Fola (Lux)

 
soccer 17 Jul 16:30  

Riga FC (Lat) - Dundalk (Irl)

 
soccer 17 Jul 17:00  

AIK (Swe) - Ararat-Armenia (Arm)

 
soccer 17 Jul 17:00  

Qarabag (Aze) - Partizani (Alb)

 
soccer 17 Jul 17:00  

Rosenborg (Nor) - Linfield (Nir)

 
soccer 17 Jul 17:30  

Ludogorets (Bul) - Ferencvaros (Hun)

 
soccer 17 Jul 18:00  

CFR Cluj (Rou) - FC Astana (Kaz)

 
soccer 17 Jul 18:00  

Piast Gliwice (Pol) - BATE (Blr)

 
soccer 17 Jul 18:15  

Sutjeska (Mne) - Slovan Bratislava (Svk)

 
soccer 17 Jul 18:15  

Maribor (Slo) - Valur (Ice)

 
soccer 17 Jul 18:45  

Celtic (Sco) - FK Sarajevo (Bih)

 
soccer 17 Jul 18:45  

Stirling - Arbroath

 
soccer 17 Jul 18:45  

Cove Rangers - Dundee FC

 
soccer 17 Jul 18:45  

Clyde - Hamilton

 
soccer 17 Jul 18:45  

Dunfermline - Albion Rovers

 
soccer 17 Jul 18:45  

St. Mirren - Edinburgh City

 
soccer 17 Jul 19:00  

Tunisia - Nigeria