Tuesday 25. June 2019 | 15:38 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
01:30  

Bermuda - Nicaragua

 
H
2 - 0
vs  
W
L
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
02:00  

Chile - Uruguay

 
D
0 - 1
vs  
L
D
W
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 
02:00  

Ecuador - Japan

 
D
1 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
L
W
D
L
D
 
 
03:30  

Haiti - Costa Rica

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
11:45  

Selangor United - PDRM FA

 
A
2 - 3
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
16:00  

Felda Utd. - Perak

 
D
2 - 3
vs  
W
L
L
 
W
W
L
 
 
16:00  

PKNP - PKNS FC

 
A
2 - 2
vs  
D
L
L
D
L
 
D
L
L
 
 
16:00  

Selangor - Pahang

 
H
5 - 2
vs  
D
L
L
W
L
 
W
L
D
W
W
 
 
17:00  

Slovan Bratislava (Svk) - Bohemians 1905 (Cze)

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
W
 
L
W
 
 
18:00  

Mariehamn - HJK

 
A
0 - 2
vs  
W
D
W
L
L
 
W
L
 
 
18:00  

Ventspils - Spartaks

 
A
2 - 2
vs  
D
D
W
L
L
 
W
W
L
 
 
18:00  

Kretinga - Kauno Zalgiris

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
 
L
W
L
L
D
 
 
18:30  

Honka - Rovaniemi

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
L
W
 
L
W
 
 
18:30  

Inter Turku - VPS

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
L
W
 
L
L
 
 
18:30  

KuPS - Lahti

 
Home
5 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
 
 
18:30  

Ilves - KPV Kokkola

 
Home
4 - 2
vs  
W
D
L
W
W
 
W
L
 
 
18:30  

MyPa - Jaro

 
Away
0 - 5
vs  
W
D
D
L
W
 
L
L
D
D
W
 
 
18:30  

MuSa - TPV

 
A
1 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
W
D
D
W
L
 
 
18:30  

AC Oulu - AC Kajaani

 
Home
2 - 2
vs  
L
D
D
W
L
 
L
D
D
D
L
 
 
18:30  

PEPO - Mikkelin

 
A
0 - 4
vs  
W
L
W
L
L
 
D
D
W
 
 
18:30  

VJS - Kiffen

 
H
1 - 0
vs  
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
18:30  

Gnistan - Ilves 2

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
 
 
18:30  

Vaajakoski - SJK Akatemia

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

PK-37 - Kajaanin Haka

 
Home
1 - 1
vs  
D
L
 
D
L
 
 
18:30  

GBK Kokkola - VIFK

 
Home
2 - 2
vs  
L
L
 
D
W
W
L
L
 
 
18:30  

Lokomotiv Tbilisi - Saburtalo Tbilisi

 
Away
1 - 0
vs  
W
L
L
W
D
 
W
W
 
 
19:00  

Italy W - China W

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
 
L
L
L
W
D
 
 
19:00  

Espoo - SalPa

 
H
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
20:00  

Cameroon - Guinea Bissau

 
D
2 - 0
vs  
D
L
L
W
D
 
W
D
L
D
D
 
 
20:00  

Dalkurd - Vasteras SK

 
Home
1 - 6
vs  
D
W
W
 
L
D
W
W
L
 
 
20:00  

RFS - FK Liepaja

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
20:00  

Nosaby IF - Karlskrona

 
Away
0 - 0
vs  
W
D
L
 
W
W
W
W
D
 
 
20:00  

IFK Lulea - Umea FC

 
Home
3 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
W
L
L
 
 
20:00  

Hassleholms IF - Torns

 
Away
2 - 6
vs  
L
L
L
D
D
 
L
W
W
L
W
 
 
20:00  

Grebbestads - Trollhattan

 
D
0 - 4
vs  
D
W
W
W
D
 
D
W
W
W
W
 
 
20:15  

Vanersborgs FK - Vargarda IK

 
H
3 - 1
vs  
W
D
D
W
L
 
D
L
L
L
D
 
 
20:30  

Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi

 
A
2 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
D
D
L
W
W
 
 
20:30  

Amal - Stenungsunds

 
Away
2 - 5
vs  
D
L
L
L
D
 
W
L
L
W
W
 
 
22:00  

Netherlands W - Japan W

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
 
D
D
W
L
 
 
23:00  

Ghana - Benin

 
Home
2 - 2
vs  
D
L
W
W
D
 
D
L
W
L
W
 
 
Tuesday 25. June 2019 | 15:38 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 25. June 2019 | 15:38 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
11:00  

Denolly C. - Kuzmanov D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
11:00  

Muller A. - Robert S.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
11:00  

Karatsev A. - King E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:00  

Ivanov V. - Dutra Da Silva D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
12:00  

Ceppellini A. - Woerner P.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
12:30  

Behar A./Escobar G. - Goransson A./Verbeek S.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
 
 
12:30  

Forti F. - Hernandez-Fernandez J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
13:00  

Evans D. - Albot R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:00  

Stosur S. - Kenin S.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
13:00  

Kudermetova V. - Bencic B.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
13:00  

Putintseva Y. - Bertens K.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Minella M. - Jabeur O.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
13:00  

Blinkova A. - Hives Z.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
13:00  

Di Giuseppe M. - Aiava D.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:00  

Cadantu A. - Dolehide C.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Xu S. - Martincova T.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:00  

Davis L. - Schoofs B.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
13:00  

Zanevska M. - Di Lorenzo F.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:00  

Broady N. - Ahn K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
13:00  

Anderson R. - Korpatsch T.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
13:00  

Vikhlyantseva N. - Zarycka A.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
13:00  

Lottner A. - Perrin C.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
13:00  

Liu C. - Mrdeza T.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
13:00  

Kostyuk M. - Kalinskaya A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
13:00  

Li A. - Cepelova J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:00  

McNally C. - Nara K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
13:00  

Zavatska K. - Hon P.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Larsson J. - Shinikova I.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Presuhn B. - Frawley J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
13:30  

Razborsek N. - Squire H.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:30  

Thompson J. - Klahn B.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
13:30  

Celikbilek A. - Dzumhur D.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Olivo R. - Cid Subervi R.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
14:30  

Kontaveit A. - Friedsam A-L.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:30  

Norrie C. - Chardy J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
14:30  

Jarry N. - Cuevas P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:30  

Cornet A. - Svitolina E.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
14:30  

Osuigwe W. - Bucsa C.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:30  

Peng S. - Murray S.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
14:30  

Liu F. - Khazaniuk D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:30  

Tig P. M. - Badosa G. P.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
14:30  

Begu I. - Lu J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
14:30  

Radanovic D. - Dodin O.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
14:30  

Gatto-Monticone G. - Serban R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:30  

Garcia-Perez G. - Wang Xiy.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
14:30  

Bonaventure Y. - Loeb J.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
14:30  

Taylor G. - Paquet C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:30  

Danilovic O. - Silva E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
14:30  

Sramkova R. - Hesse A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
14:30  

Zaja A. - Georges M.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
14:30  

Ormaechea P. - Haddad Maia B.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
14:30  

Buyukakcay C. - Raina A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
14:30  

Lisicki S. - Babos T.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

Skupski K./Skupski N. - Daniell M./Koolhof W.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

Krawietz K. - Ilkel C.

 
A
2 - 0
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
15:00  

Arends S./Middelkoop M. - Paes L./Paire B.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Sonego L. - Gunneswaran P.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
15:30  

Ward J. - Fabbiano T.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
15:30  

Molcan A. - Zeppieri G.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
16:00  

Sakkari M. - Konta J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
16:00  

Vondrousova M. - Mertens E.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
16:00  

Gavrilova D. - Zhang S.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Raducanu E. - Liang E. S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
16:00  

Glushko J. - Minnen G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Bains N. - Lao D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Kovinic D. - Vickery S.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

Rybakina E. - Perez E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Hogenkamp R. - Tomova V.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
16:00  

Trevisan M. - Ponchet J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Paolini J. - Flink V.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
16:00  

Gorgodze E. - Bondar A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:00  

Frech M. - Rus A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Bouzkova M. - Cepede V.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
16:00  

Kalinina A. - Bolkvadze M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
16:00  

Ozgen P. - Zhang Y.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
16:00  

In-Albon Y. - Bogdan A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
16:00  

Lepchenko V. - Zhuk S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
16:00  

Xun F. Y. - Kerkhove L.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
16:30  

Djokovic N. - Garin Ch.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Simon G. - Sandgren T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
17:00  

Altmaier D. - Rosenkranz M.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
17:00  

Nagal S. - Grigelis L.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Cuevas M. - Vilella M. M.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
17:00  

Carballes Baena R. - Mannarino A.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
17:30  

Sabalenka A. - Zidansek T.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
17:30  

Bolsova Zadoinov A. - Gauff C.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
17:30  

Doi M. - Birrell K.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

Rodionova Ar. - Muhammad A.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

McHale C. - Shimizu A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
17:30  

Sharipova S. - Kucova K.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
17:30  

Zimmermann K. - Eraydin B.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
17:30  

Grammatikopoulou V. - Juvan K.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Hibino N. - Stollar F.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:30  

Kawa K. - Jones F.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
L
 
 
17:30  

Ruse G. - Karatantcheva S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:30  

Bara Irina M. - Kiick A.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:30  

Smitkova T. - Haas B.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
17:30  

Savinykh V. - Wickmayer Y.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
17:30  

Lumsden M. - Mcphee K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
 
 
17:30  

Han X.Y. - Samsonova L.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
17:30  

Ma S. - Ivakhnenko V.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
18:00  

Cecchinato M./Lajovic D. - Bopanna R./Cuevas P.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
18:00  

Fognini F. - Shapovalov D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
18:30  

Stephens S. - Ostapenko J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Petkovic A. - Wozniacki C.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

Daniel T. - Musetti L.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
19:00  

Hsieh S-W. - Halep S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
19:30  

Carr S. - Ojeda L. R.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
19:30  

Krainik P. - Winter Lopez B.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
19:30  

Schwartzman D. - Klizan M.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
20:00  

Chan H-C./Chan L. - Groenefeld A./Schuurs D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
21:00  

Luque Rico E. - Mertens Y.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
Tuesday 25. June 2019 | 15:38 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 19 Jan 00:00  

Belmont - Morehead State

 
basketball 19 Jan 00:00  

Miss. Valley St. - Alcorn State

 
basketball 19 Jan 00:00  

Illinois - Northwestern

 
basketball 19 Jan 00:00  

Louisiana Tech - North Texas

 
basketball 19 Jan 00:00  

Western Kentucky - Charlotte

 
basketball 19 Jan 00:00  

Tennessee State - Eastern Kentucky

 
basketball 19 Jan 00:00  

Southeast Missouri State - Murray State

 
basketball 19 Jan 00:00  

UT Martin - Austin Peay

 
basketball 19 Jan 01:00  

Valdivia - Quilicura

 
basketball 19 Jan 01:00  

CD Puerto Varas - Puente Alto

 
basketball 19 Jan 01:00  

U. De Concepcion - Catolica

 
basketball 19 Jan 01:00  

Ancud - Puerto Montt

 
basketball 19 Jan 01:00  

Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks

 
basketball 19 Jan 01:00  

CS Northridge - UC Davis

 
basketball 19 Jan 01:00  

Duke - Louisville

 
basketball 19 Jan 01:00  

Vanderbilt - Tennessee

 
basketball 19 Jan 01:00  

UCF Knights - South Florida

 
basketball 19 Jan 01:00  

Montana State - East. Washington

 
basketball 19 Jan 01:00  

Jacksonville - Stetson

 
basketball 19 Jan 01:00  

UNLV - New Mexico

 
basketball 19 Jan 01:00  

Alabama A&M - Alabama State

 
basketball 19 Jan 01:00  

Bradley - Northern Iowa

 
basketball 19 Jan 01:00  

Wyoming - Fresno State

 
basketball 19 Jan 01:30  

Grambling St. - Prairie View A&M

 
basketball 19 Jan 01:30  

USC - Stanford

 
basketball 19 Jan 01:30  

Jackson State - Texas Southern

 
basketball 19 Jan 01:30  

Norfolk State - Md.-East. Shore

 
basketball 19 Jan 02:00  

Temuco - Leones Quilpue

 
basketball 19 Jan 02:00  

Boston Celtics - Phoenix Suns

 
basketball 19 Jan 02:00  

NC Greensboro - UT Chattanooga

 
basketball 19 Jan 02:00  

Marshall - Old Dominion

 
basketball 19 Jan 02:00  

New Orleans - Mcneese State

 
basketball 19 Jan 02:00  

Wright State - Youngstown State

 
basketball 19 Jan 02:00  

NC Wilmington - Northeastern

 
basketball 19 Jan 02:00  

Wisc. Milwaukee - Oakland

 
basketball 19 Jan 02:00  

Florida Intl - Middle Tenn. St.

 
basketball 19 Jan 02:00  

St. Francis (PA) - Sacred Heart

 
basketball 19 Jan 02:00  

Western Carolina - East Tennessee St

 
basketball 19 Jan 02:00  

Liberty - Lipscomb

 
basketball 19 Jan 02:00  

Nebraska - Indiana

 
basketball 19 Jan 02:00  

Manhattan - Monmouth

 
basketball 19 Jan 02:00  

Stony Brook - Albany

 
basketball 19 Jan 02:00  

Bucknell - Lehigh

 
basketball 19 Jan 02:00  

Northern Kentucky - Cleveland State

 
basketball 19 Jan 02:30  

New York Knicks - Philadelphia 76ers

 
basketball 19 Jan 02:30  

Atlanta Hawks - Detroit Pistons

 
basketball 19 Jan 02:30  

Long Beach State - CS Fullerton

 
basketball 19 Jan 03:00  

Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers

 
basketball 19 Jan 03:00  

Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors

 
basketball 19 Jan 03:00  

UMKC - Grand Canyon

 
basketball 19 Jan 03:00  

Arkansas-Pine Bluff - Southern Univ.

 
basketball 19 Jan 03:00  

Louisiana Lafayette - Texas State

 
basketball 19 Jan 03:00  

San Diego State - Nevada

 
basketball 19 Jan 03:00  

Valparaiso - Indiana State

 
basketball 19 Jan 03:00  

SMU Mustangs - Temple

 
basketball 19 Jan 03:00  

Ole Miss - LSU

 
basketball 19 Jan 03:00  

Houston Baptist - Sam Houston St.

 
basketball 19 Jan 03:00  

Abilene Christian - SE Louisiana

 
basketball 19 Jan 03:00  

Georgia Tech - Virginia

 
basketball 19 Jan 03:30  

Golden State Warriors - Orlando Magic

 
basketball 19 Jan 03:30  

Houston Rockets - Los Angeles Lakers

 
basketball 19 Jan 03:30  

Mississippi St. - Georgia

 
basketball 19 Jan 04:00  

Utah Jazz - Sacramento Kings

 
basketball 19 Jan 04:00  

Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers

 
basketball 19 Jan 04:00  

Arizona State - Utah Utes

 
basketball 19 Jan 04:00  

Montana - Idaho

 
basketball 19 Jan 04:00  

Santa Clara - Pacific

 
basketball 19 Jan 05:00  

Seattle - New Mexico State

 
basketball 19 Jan 05:00  

Boise State - Utah State

 
basketball 19 Jan 05:00  

Gonzaga - Brigham Young

 
basketball 19 Jan 05:00  

Portland - San Diego Toreros

 
basketball 19 Jan 05:05  

Portland State - Idaho State

 
basketball 19 Jan 05:30  

UC Irvine - UC Riverside

 
basketball 19 Jan 06:00  

New Zealand Breakers - Melbourne United

 
basketball 19 Jan 06:59  

Hawaii - UC Santa Barbara

 
basketball 19 Jan 08:00  

Sydney - South East Melbourne

 
basketball 19 Jan 08:05  

Perth Lynx W - Townsville W

 
basketball 19 Jan 08:05  

Southside W - Canberra Capitals W

 
basketball 19 Jan 13:30  

Fuenlabrada - Barcelona

 
basketball 19 Jan 13:30  

MoraBanc Andorra - Obradoiro CAB

 
basketball 19 Jan 14:00  

Khimki M. - Enisey

 
basketball 19 Jan 16:00  

Ludwigsburg - Bayern

 
basketball 19 Jan 16:00  

Crailsheim Merlins - Hamburg

 
basketball 19 Jan 16:00  

Psychikou - Diagoras Driopideon

 
basketball 19 Jan 16:00  

Szczecin - GTK Gliwice

 
basketball 19 Jan 16:30  

Al Khor - Al Gharafa

 
basketball 19 Jan 17:00  

Lyon-Villeurbanne - JL Bourg

 
basketball 19 Jan 17:00  

CBet - Pieno Zvaigzdes

 
basketball 19 Jan 18:00  

Varese - Trieste

 
basketball 19 Jan 18:00  

Bilbao - Manresa

 
basketball 19 Jan 18:15  

Brindisi - Virtus Roma

 
basketball 19 Jan 18:30  

Alytaus Dzukija - Nevezis

 
basketball 19 Jan 18:30  

Trefl Sopot - Gdynia

 
basketball 19 Jan 18:30  

Al Arabi - Al Ahli

 
basketball 19 Jan 19:00  

Bamberg - Vechta

 
basketball 19 Jan 19:00  

Pesaro - Sassari

 
basketball 19 Jan 19:15  

Promitheas - Panathinaikos

 
basketball 19 Jan 19:30  

Real Madrid - Baskonia

 
basketball 19 Jan 20:30  

Spojnia Stargard - Polpharma Starogard

 
basketball 19 Jan 21:00  

Valencia - Murcia

 
basketball 19 Jan 21:45  

Brescia - Olimpia Milano

 
hockey 19 Jan 01:00  

Charlotte Checkers - Toronto Marlies

 
hockey 19 Jan 02:00  

Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts

 
hockey 19 Jan 02:00  

Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins

 
hockey 19 Jan 02:00  

Hershey Bears - Hartford Wolf Pack

 
hockey 19 Jan 02:00  

Utica Comets - Cleveland Monsters

 
hockey 19 Jan 02:00  

Grand Rapids Griffins - Belleville Senators

 
hockey 19 Jan 02:00  

Iowa Wild - San Jose Barracuda

 
hockey 19 Jan 02:00  

Detroit Red Wings - Florida Panthers

 
hockey 19 Jan 02:00  

Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings

 
hockey 19 Jan 02:00  

Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils

 
hockey 19 Jan 02:00  

Toronto Maple Leafs - Chicago Blackhawks

 
hockey 19 Jan 02:00  

Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

 
hockey 19 Jan 02:05  

Lehigh Valley Phantoms - Rochester Americans

 
hockey 19 Jan 02:05  

Binghamton - Syracuse Crunch

 
hockey 19 Jan 03:00  

Chicago Wolves - Milwaukee Admirals

 
hockey 19 Jan 03:00  

San Antonio Rampage - Wilkes-Barre/Scranton

 
hockey 19 Jan 03:00  

Nashville Predators - Buffalo Sabres

 
hockey 19 Jan 04:00  

Ontario Reign - Tucson Roadrunners

 
hockey 19 Jan 04:00  

Stockton Heat - Colorado Eagles

 
hockey 19 Jan 04:00  

Minnesota Wild - Dallas Stars

 
hockey 19 Jan 05:00  

Vancouver Canucks - San Jose Sharks

 
hockey 19 Jan 08:00  

Sibirskie Snaipery - Altay

 
hockey 19 Jan 08:30  

Tohoku Free Blades - Nikko Ice Bucks

 
hockey 19 Jan 08:30  

Anyang - East Hokkaido Cranes

 
hockey 19 Jan 09:00  

Omskie Yastreby - Stalnye Lisy

 
hockey 19 Jan 10:00  

Tyumensky Legion - Belye Medvedi

 
hockey 19 Jan 10:00  

Mamonty Yugry - Sarmaty

 
hockey 19 Jan 12:00  

Daemyung - Oji Eagles

 
hockey 19 Jan 12:00  

MHC Spartak - Krasnaya Armiya

 
hockey 19 Jan 12:00  

Din. St. Petersburg - SKA-Varyagi

 
hockey 19 Jan 12:00  

Loko - Kapitan

 
hockey 19 Jan 12:00  

Chaika - Tolpar

 
hockey 19 Jan 12:00  

Irbis - Avto

 
hockey 19 Jan 12:00  

Dyn. Moscow - HC Riga

 
hockey 19 Jan 12:00  

SKA-1946 - ORG Juniors

 
hockey 19 Jan 12:00  

Metallurg Novokuznetsk - Izhevsk

 
hockey 19 Jan 13:00  

Almaz - Russkie Vityazi

 
hockey 19 Jan 14:30  

Sonderjyske Ishockey - Odense Bulldogs

 
hockey 19 Jan 15:00  

Adler Mannheim - Augsburger Panther

 
hockey 19 Jan 15:00  

Grizzly Wolfsburg - Bremerhaven

 
hockey 19 Jan 16:00  

Trinec - Liberec

 
hockey 19 Jan 16:00  

Kometa Brno - Plzen

 
hockey 19 Jan 16:00  

Frederikshavn - Herning Blue Fox

 
hockey 19 Jan 16:30  

Litvinov - Olomouc

 
hockey 19 Jan 17:00  

Sparta Prague - Pardubice

 
hockey 19 Jan 17:00  

Mountfield HK - Zlin

 
hockey 19 Jan 17:00  

Vitkovice - Karlovy Vary

 
hockey 19 Jan 17:00  

Grums - Kallinge/Ronneby

 
hockey 19 Jan 17:00  

Nybro - Skovde

 
hockey 19 Jan 17:00  

Halmstad - Mariestads

 
hockey 19 Jan 17:30  

Schwenninger - Eisbaren Berlin

 
hockey 19 Jan 17:30  

ERC Ingolstadt - Krefeld Pinguine

 
hockey 19 Jan 17:30  

Dusseldorf - Straubing Tigers

 
hockey 19 Jan 18:00  

Nurnberg Ice Tigers - Kolner

 
hockey 19 Jan 18:20  

Mlada Boleslav - Kladno

 
hockey 19 Jan 19:30  

Pittsburgh Penguins - Boston Bruins

 
hockey 19 Jan 20:00  

Munchen - Iserlohn Roosters

 
soccer 19 Jan 00:00  

Santa Cruz - Petrolina

 
soccer 19 Jan 00:00  

Cafetaleros de Chiapas 2 - U.N.A.M.- Pumas 2

 
soccer 19 Jan 00:00  

Inter Playa Del Carmen - Cafessa

 
soccer 19 Jan 00:30  

Atl. Nacional (Col) - Corinthians (Bra)

 
soccer 19 Jan 01:00  

Canberra United U23 - Newcastle Jets U23

 
soccer 19 Jan 01:00  

Santa Tecla - Jocoro

 
soccer 19 Jan 01:00  

Monterrey - Monarcas

 
soccer 19 Jan 01:00  

Correcaminos 2 - Saltillo

 
soccer 19 Jan 01:00  

Ecuador U23 - Chile U23

 
soccer 19 Jan 01:15  

Cerro Porteno - Sp. Luqueno

 
soccer 19 Jan 02:00  

WS Wanderers U23 - Sydney FC U23

 
soccer 19 Jan 03:00  

Pachuca - Guadalajara Chivas

 
soccer 19 Jan 03:00  

Tepatitlan de Morelos - Atl. Bahia

 
soccer 19 Jan 03:00  

Canterbury - Eastern Suburbs

 
soccer 19 Jan 03:00  

Hamilton - Team Wellington

 
soccer 19 Jan 03:00  

Wellington Phoenix Res 2 - Waitakere United

 
soccer 19 Jan 03:00  

Auckland City - Hawkes Bay

 
soccer 19 Jan 03:30  

Colombia U23 - Argentina U23

 
soccer 19 Jan 05:00  

Club America - U.A.N.L.- Tigres

 
soccer 19 Jan 07:00  

Western United - Central Coast Mariners

 
soccer 19 Jan 07:00  

WS Wanderers W - Perth W

 
soccer 19 Jan 09:30  

WS Wanderers - Perth Glory

 
soccer 19 Jan 12:00  

EDF Logrono W - Granadilla Tenerife W

 
soccer 19 Jan 12:00  

Sevilla FC C - CD Gerena

 
soccer 19 Jan 12:15  

South Korea U23 - Jordan U23

 
soccer 19 Jan 12:15  

Santurtzi - San Ignacio

 
soccer 19 Jan 12:30  

Mes Rafsanjan - Qashqai Shiraz

 
soccer 19 Jan 12:30  

Damash - Malavan

 
soccer 19 Jan 12:30  

Mes Kerman - Arman Gohar

 
soccer 19 Jan 12:30  

Gol Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht

 
soccer 19 Jan 12:30  

Khooshe Talaee - Shahrdari Tabriz

 
soccer 19 Jan 12:30  

Fajr Sepasi - Esteghlal Khuzestan

 
soccer 19 Jan 12:30  

Navad Urmia - Aluminium Arak

 
soccer 19 Jan 12:30  

Baderan Tehran - Rayka Babol

 
soccer 19 Jan 12:30  

Melilla - Celta Vigo B

 
soccer 19 Jan 12:30  

Portmany - Felanitx

 
soccer 19 Jan 12:30  

Minerva - Muleno

 
soccer 19 Jan 12:30  

Tarancon - Azuqueca

 
soccer 19 Jan 12:30  

Sestao - Ariznabarra

 
soccer 19 Jan 12:30  

Basconia - SD Deusto

 
soccer 19 Jan 12:30  

Recambios Colon - Alcoyano

 
soccer 19 Jan 12:30  

CF Intercity - Atzeneta

 
soccer 19 Jan 12:30  

Carabanchel - Moratalaz

 
soccer 19 Jan 12:30  

Trival Valderas - Navalcarnero

 
soccer 19 Jan 12:30  

Linares - Melilla CD

 
soccer 19 Jan 12:30  

Antalyaspor - Goztepe

 
soccer 19 Jan 12:45  

Apollon Larissa - Karaiskakis

 
soccer 19 Jan 12:45  

Siete Villas - Escobedo

 
soccer 19 Jan 13:00  

Mallorca - Valencia

 
soccer 19 Jan 13:00  

Elche - Alcorcon

 
soccer 19 Jan 13:00  

Huelva W - CD Tacon W

 
soccer 19 Jan 13:00  

Madrid C. W - Athletic Bilbao W

 
soccer 19 Jan 13:00  

Internacional de Madrid - Coruxo FC

 
soccer 19 Jan 13:00  

Rayo Majadahonda - UD Ibiza-Eivissa

 
soccer 19 Jan 13:00  

Langreo - R. Oviedo B

 
soccer 19 Jan 13:00  

Pena Deportiva - Atl. Madrid B

 
soccer 19 Jan 13:00  

Las Rozas - Getafe B

 
soccer 19 Jan 13:00  

Valladolid Promesas - Osasuna B

 
soccer 19 Jan 13:00  

Tudelano - Arenas Club

 
soccer 19 Jan 13:00  

Alaves B - Burgos CF

 
soccer 19 Jan 13:00  

Prat - Orihuela

 
soccer 19 Jan 13:00  

Gimnastic - Barcelona B

 
soccer 19 Jan 13:00  

Espanyol B - Ebro

 
soccer 19 Jan 13:00  

Olot - Cornella

 
soccer 19 Jan 13:00  

UCAM Murcia - Linense

 
soccer 19 Jan 13:00  

Villarrobledo - Marbella

 
soccer 19 Jan 13:00  

CF Talavera - Recreativo Huelva

 
soccer 19 Jan 13:00  

Cadiz CF B - Yeclano

 
soccer 19 Jan 13:00  

Cordoba B - CD Utrera

 
soccer 19 Jan 13:00  

Tacoronte - San Fernando

 
soccer 19 Jan 13:00  

CD Calamonte - Fuente de Cantos

 
soccer 19 Jan 13:00  

Cacereno - Arroyo

 
soccer 19 Jan 13:00  

Olivenza - Villanovense

 
soccer 19 Jan 13:00  

Berceo - CDFC Calzada

 
soccer 19 Jan 13:00  

Villegas - CCD Alberite

 
soccer 19 Jan 13:00  

Cuarte - San Juan Zaragoza

 
soccer 19 Jan 13:00  

Borja - Zaragoza B

 
soccer 19 Jan 13:00  

Socuellamos - Torrijos

 
soccer 19 Jan 13:00  

Vallobin - Union Club Ceares

 
soccer 19 Jan 13:00  

Real Aviles - Condal

 
soccer 19 Jan 13:00  

CE Europa - Vilafranca

 
soccer 19 Jan 13:00  

Sant Andreu - Granollers

 
soccer 19 Jan 13:00  

CD Mostoles - Pozuelo de Alarcon

 
soccer 19 Jan 13:00  

Union Adarve - Flat Earth

 
soccer 19 Jan 13:00  

Santa Ana - Alcorcon B

 
soccer 19 Jan 13:00  

La Virgen - Almazan

 
soccer 19 Jan 13:00  

Loja - Almeria B

 
soccer 19 Jan 13:00  

Maracena - Huetor Vega

 
soccer 19 Jan 13:00  

CP Almeria - Huetor Tajar

 
soccer 19 Jan 13:00  

Alhaurin - Mancha

 
soccer 19 Jan 13:00  

Istanbulspor AS - Erzurum BB

 
soccer 19 Jan 13:00  

Keciorengucu - Eskisehirspor

 
soccer 19 Jan 13:15  

Venlo - PSV

 
soccer 19 Jan 13:15  

SC Farense - Covilha

 
soccer 19 Jan 13:15  

Silva SD - Somozas

 
soccer 19 Jan 13:30  

Mohun Bagan - East Bengal

 
soccer 19 Jan 13:30  

AC Milan - Udinese

 
soccer 19 Jan 13:30  

Polvorin - Arosa SC

 
soccer 19 Jan 13:30  

San Cristobal CP - Cerdanyola

 
soccer 19 Jan 13:30  

La Granja - Salamanca B

 
soccer 19 Jan 13:45  

Sintra - 1º Dezembro

 
soccer 19 Jan 14:00  

Nottingham - Luton

 
soccer 19 Jan 14:00  

Manchester Utd W - Tottenham W

 
soccer 19 Jan 14:00  

Birmingham W - Manchester City W

 
soccer 19 Jan 14:00  

Panachaiki - Kerkyra

 
soccer 19 Jan 14:00  

Sevilla FC W - Atl. Madrid W

 
soccer 19 Jan 14:00  

Las Palmas B - Baleares

 
soccer 19 Jan 14:00  

CD Marino - Tenerife B

 
soccer 19 Jan 15:00  

Kalamata - Niki Volos

 
soccer 19 Jan 15:00  

PO Triglia - Veria

 
soccer 19 Jan 15:00  

O. Volos - AO Trikala

 
soccer 19 Jan 15:00  

Thesprotos - Diagoras

 
soccer 19 Jan 15:00  

Xanthi FC - Panathinaikos

 
soccer 19 Jan 15:00  

Dramas - Apollon Pontou

 
soccer 19 Jan 15:00  

Smyrnis - PAE Chania

 
soccer 19 Jan 15:00  

Gasogi United - Muhanga

 
soccer 19 Jan 15:00  

Gicumbi - Police

 
soccer 19 Jan 15:00  

Musanze - Mukura Victory Sports

 
soccer 19 Jan 15:00  

Sunrise - Kiyovu

 
soccer 19 Jan 15:00  

Betis - Real Sociedad

 
soccer 19 Jan 15:00  

Trabzonspor - Kasimpasa

 
soccer 19 Jan 15:00  

Galatasaray - Denizlispor

 
soccer 19 Jan 15:00  

Wakiso Giants - Onduparaka FC

 
soccer 19 Jan 15:00  

Zanaco - ZESCO

 
soccer 19 Jan 15:15  

United Arab Emirates U23 - Uzbekistan U23

 
soccer 19 Jan 15:25  

Al Shabab - Yarmouk

 
soccer 19 Jan 15:30  

Cercle Brugge KSV - Antwerp

 
soccer 19 Jan 15:30  

Couvin-Mariembourg - Hamoir

 
soccer 19 Jan 15:30  

Waremme - Rebecquoise

 
soccer 19 Jan 15:30  

Francs Borains - Acren

 
soccer 19 Jan 15:30  

Zwevezele - KRC Gent

 
soccer 19 Jan 15:30  

Dikkelvenne - Mandel United

 
soccer 19 Jan 15:30  

Merelbeke - Knokke

 
soccer 19 Jan 15:30  

Duffel - Aalst

 
soccer 19 Jan 15:30  

Wijgmaal - Diegem

 
soccer 19 Jan 15:30  

Londerzeel - Vosselaar

 
soccer 19 Jan 15:30  

Chieri - Borgosesia

 
soccer 19 Jan 15:30  

Savona - Caronnese

 
soccer 19 Jan 15:30  

Ligorna - Fezzanese

 
soccer 19 Jan 15:30  

Real Forte Querceta - Lucchese

 
soccer 19 Jan 15:30  

Casale - Vado

 
soccer 19 Jan 15:30  

Forli - Fanfulla

 
soccer 19 Jan 15:30  

Ciliverghe Mazzano - SCD Progresso

 
soccer 19 Jan 15:30  

Pomezia - Albalonga

 
soccer 19 Jan 15:30  

Montevarchi Calcio - Bastia

 
soccer 19 Jan 15:30  

Grassina - Monterosi FC

 
soccer 19 Jan 15:30  

Foligno - Ponsacco

 
soccer 19 Jan 15:30  

Grosseto - Tuttocuoio

 
soccer 19 Jan 15:30  

Giulianova - Matelica

 
soccer 19 Jan 15:30  

Cattolica - Agnonese

 
soccer 19 Jan 15:30  

Vis Artena - Aprilia

 
soccer 19 Jan 15:30  

Trastevere Calcio - Budoni

 
soccer 19 Jan 15:30  

Muravera - Tor Sapienza

 
soccer 19 Jan 15:30  

Foggia - Nocerina

 
soccer 19 Jan 15:30  

Palermo - Roccella

 
soccer 19 Jan 15:30  

Den Bosch - G.A. Eagles

 
soccer 19 Jan 15:30  

Ajax - Sparta Rotterdam

 
soccer 19 Jan 15:30  

FC Emmen - Heracles

 
soccer 19 Jan 15:30  

Tshakhuma - Mbombela

 
soccer 19 Jan 15:30  

Royal Eagles - Cape Umoya United

 
soccer 19 Jan 15:30  

Richards Bay - Uthongathi

 
soccer 19 Jan 15:30  

Supersport Utd - Mamelodi Sundowns

 
soccer 19 Jan 15:30  

Polokwane - Golden Arrows

 
soccer 19 Jan 15:30  

Bloem Celtic - Chippa Utd.

 
soccer 19 Jan 15:30  

Boluspor - Osmanlispor

 
soccer 19 Jan 15:45  

Churchill Brothers - TRAU FC

 
soccer 19 Jan 16:00  

Vise - Dessel

 
soccer 19 Jan 16:00  

Boom - Heist

 
soccer 19 Jan 16:00  

RFC Liege - La Louviere

 
soccer 19 Jan 16:00  

Entente Durbuy - Givry

 
soccer 19 Jan 16:00  

Verlaine - Solieres Sport

 
soccer 19 Jan 16:00  

Hamme - KRC Harelbeke

 
soccer 19 Jan 16:00  

Westhoek - Petegem

 
soccer 19 Jan 16:00  

Tienen - K. Berchem Sport

 
soccer 19 Jan 16:00  

Apollon - Achnas

 
soccer 19 Jan 16:00  

Burnley - Leicester

 
soccer 19 Jan 16:00  

Arsenal W - Chelsea W

 
soccer 19 Jan 16:00  

Everton W - Reading W

 
soccer 19 Jan 16:00  

Jamshedpur - Kerala Blasters

 
soccer 19 Jan 16:00  

Brescia - Cagliari

 
soccer 19 Jan 16:00  

Bologna - Verona

 
soccer 19 Jan 16:00  

Lecce - Inter

 
soccer 19 Jan 16:00  

Spezia - Cittadella

 
soccer 19 Jan 16:00  

Pescara - Salernitana

 
soccer 19 Jan 16:00  

Juventus U23 - Arezzo

 
soccer 19 Jan 16:00  

Monza - Como

 
soccer 19 Jan 16:00  

Olbia - Pontedera

 
soccer 19 Jan 16:00  

Pergolettese - Pro Patria

 
soccer 19 Jan 16:00  

Gubbio - ArzignanoChiampo

 
soccer 19 Jan 16:00  

Padova - Modena

 
soccer 19 Jan 16:00  

Sudtirol - Rimini

 
soccer 19 Jan 16:00  

Vibonese - Cavese

 
soccer 19 Jan 16:00  

Bisceglie - Reggina

 
soccer 19 Jan 16:00  

Bari - Rieti

 
soccer 19 Jan 16:00  

Paganese - Sicula Leonzio

 
soccer 19 Jan 16:00  

Casertana - Virtus Francavilla

 
soccer 19 Jan 16:00  

Ternana - Rende

 
soccer 19 Jan 16:00  

Bitonto - Citta di Fasano

 
soccer 19 Jan 16:30  

Hertha Berlin - Bayern Munich

 
soccer 19 Jan 17:00  

Leuven - Westerlo

 
soccer 19 Jan 17:00  

Omonia - Anorthosis

 
soccer 19 Jan 17:00  

Bristol City W - Liverpool W

 
soccer 19 Jan 17:00  

West Ham W - Brighton W

 
soccer 19 Jan 17:00  

Enugu Rangers - Abia Warriors

 
soccer 19 Jan 17:00  

Ifeanyi Ubah - Enyimba

 
soccer 19 Jan 17:00  

Heartland - Katsina Utd

 
soccer 19 Jan 17:00  

Kano Pillars - Akwa United

 
soccer 19 Jan 17:00  

Kwara - Sunshine Stars

 
soccer 19 Jan 17:00  

Plateau United - Adamawa Utd

 
soccer 19 Jan 17:00  

Wikki Tourist - MFM FC

 
soccer 19 Jan 17:00  

Jigawa Golden Stars - Rivers United

 
soccer 19 Jan 17:00  

Nasarawa - Warri Wolves

 
soccer 19 Jan 17:00  

Lobi Stars - Dakkada FC

 
soccer 19 Jan 17:00  

Guimaraes B - Pedras Salgadas

 
soccer 19 Jan 17:00  

Cerveira - Sao Martinho

 
soccer 19 Jan 17:00  

Vizela - Maritimo B

 
soccer 19 Jan 17:00  

AD Oliveirense - CDC Montalegre

 
soccer 19 Jan 17:00  

AD Fafe - Maria de Fonte

 
soccer 19 Jan 17:00  

SC Vila Real - Lusitano FCV

 
soccer 19 Jan 17:00  

Leca - Castro Daire

 
soccer 19 Jan 17:00  

Figueirense - Valadares Gaia

 
soccer 19 Jan 17:00  

Paredes - Amarante

 
soccer 19 Jan 17:00  

Gondomar - SC Espinho

 
soccer 19 Jan 17:00  

Sanjoanense - Coimbroes

 
soccer 19 Jan 17:00  

Pedras Rubras - Lusitania FC

 
soccer 19 Jan 17:00  

Arouca - Trofense

 
soccer 19 Jan 17:00  

Fatima - Caldas

 
soccer 19 Jan 17:00  

Oleiros - Condeixa

 
soccer 19 Jan 17:00  

Anadia - Sporting Ideal

 
soccer 19 Jan 17:00  

Torreense - Sertanense

 
soccer 19 Jan 17:00  

Fontinhas - SC Praiense

 
soccer 19 Jan 17:00  

Alverca - Lusitano GC

 
soccer 19 Jan 17:00  

Montijo - Sacavenense

 
soccer 19 Jan 17:00  

Real SC - Pinhalnovense

 
soccer 19 Jan 17:00  

Louletano - Amora

 
soccer 19 Jan 17:00  

Esperanca de Lagos - Fabril do Barreiro

 
soccer 19 Jan 17:00  

Armacenenses - Olhanense

 
soccer 19 Jan 17:00  

Sintrense - Loures

 
soccer 19 Jan 17:00  

Academico Viseu - Chaves

 
soccer 19 Jan 17:00  

CD Cova da Piedade - Nacional

 
soccer 19 Jan 17:00  

Casa Pia - Varzim

 
soccer 19 Jan 17:00  

Ferreira - Gil Vicente

 
soccer 19 Jan 17:00  

Dundee Utd - Hibernian

 
soccer 19 Jan 17:00  

Villarreal - Espanyol

 
soccer 19 Jan 17:00  

Dep. La Coruna - Cadiz CF

 
soccer 19 Jan 17:00  

River Ebro - Yague

 
soccer 19 Jan 17:00  

Sarinena - Calamocha

 
soccer 19 Jan 17:00  

Llanera - Tuilla

 
soccer 19 Jan 17:00  

Club Siero - EI San Martin

 
soccer 19 Jan 17:00  

Leganes B - Parla

 
soccer 19 Jan 17:00  

RSD Alcala - El Alamo

 
soccer 19 Jan 17:00  

Numancia B - Real Burgos CF

 
soccer 19 Jan 17:15  

AEK Athens FC - AEL Larissa

 
soccer 19 Jan 17:15  

Atromitos - Volos

 
soccer 19 Jan 17:30  

Ejea - Llagostera

 
soccer 19 Jan 17:30  

Pontes - Racing Club Villalbes

 
soccer 19 Jan 17:30  

Aguilas FC - Lorca Deportiva

 
soccer 19 Jan 17:30  

UCAM Murcia B - Pulpileno

 
soccer 19 Jan 17:30  

Olimpico de Totana - Plus Ultra

 
soccer 19 Jan 17:30  

Mazarron CF - EG El Palmar CF

 
soccer 19 Jan 17:30  

CAP Ciudad de Murcia - Deportiva Minera

 
soccer 19 Jan 17:30  

Valdivia - UP Plasencia

 
soccer 19 Jan 17:30  

Utebo FC - Barbastro

 
soccer 19 Jan 17:30  

Binefar - Valdefierro

 
soccer 19 Jan 17:30  

La Solana - Pedroneras

 
soccer 19 Jan 17:30  

Albacete B - Villacanas

 
soccer 19 Jan 17:30  

Real Sociedad C - Santuxu

 
soccer 19 Jan 17:30  

Pobla Mafumet - Horta

 
soccer 19 Jan 17:30  

Peralada - UE Sants

 
soccer 19 Jan 17:30  

Atl. Astorga - Becerril

 
soccer 19 Jan 17:30  

La Baneza - Bembibre

 
soccer 19 Jan 17:30  

Jaen - Motril

 
soccer 19 Jan 17:45  

Den Haag - Waalwijk

 
soccer 19 Jan 17:55  

Al Naser - Al Sahel

 
soccer 19 Jan 18:00  

Nea Salamis - Paralimni

 
soccer 19 Jan 18:00  

PAOK - Asteras Tripolis

 
soccer 19 Jan 18:00  

Pontevedra - Ferrol

 
soccer 19 Jan 18:00  

San Sebastian Reyes - Gijon B

 
soccer 19 Jan 18:00  

Marino de Luanco - Real Madrid B

 
soccer 19 Jan 18:00  

Salamanca - Amorebieta

 
soccer 19 Jan 18:00  

Calahorra - Ath Bilbao B

 
soccer 19 Jan 18:00  

Haro Deportivo - UD Logrones

 
soccer 19 Jan 18:00  

Barakaldo - Guijuelo

 
soccer 19 Jan 18:00  

Sabadell - Levante B

 
soccer 19 Jan 18:00  

La Nucia - Lleida

 
soccer 19 Jan 18:00  

Badalona - Andorra

 
soccer 19 Jan 18:00  

Merida AD - Sanluqueno

 
soccer 19 Jan 18:00  

San Fernando - Granada CF B

 
soccer 19 Jan 18:00  

Cordoba - Villarrubia

 
soccer 19 Jan 18:00  

Algeciras - Murcia

 
soccer 19 Jan 18:00  

Compostela - Alondras

 
soccer 19 Jan 18:00  

Barco - Arenteiro

 
soccer 19 Jan 18:00  

Bergantinos - Ourense CF

 
soccer 19 Jan 18:00  

Rapido de Bouzas - Pontellas

 
soccer 19 Jan 18:00  

Xerez D.F.C. - Rota

 
soccer 19 Jan 18:00  

Mallorca B - Constancia

 
soccer 19 Jan 18:00  

Platges de Calvia - Ferriolense

 
soccer 19 Jan 18:00  

Alcudia - Llosetense

 
soccer 19 Jan 18:00  

UD Los Garres - Real Murcia B

 
soccer 19 Jan 18:00  

Moralo - Aceuchal

 
soccer 19 Jan 18:00  

Teruel - CF Illueca

 
soccer 19 Jan 18:00  

Toledo - Madridejos

 
soccer 19 Jan 18:00  

Puertollano C.F. - Ciudad Real

 
soccer 19 Jan 18:00  

Vimenor - Torrelavega

 
soccer 19 Jan 18:00  

Gernika - Tolosa FC

 
soccer 19 Jan 18:00  

L Hospitalet - Vilassar de Mar

 
soccer 19 Jan 18:00  

Olimpic Xativa - Villarreal C

 
soccer 19 Jan 18:00  

Silla CF - Paterna

 
soccer 19 Jan 18:00  

Alzira - Vilamarxant

 
soccer 19 Jan 18:00  

Real Avila - Leonesa B

 
soccer 19 Jan 18:00  

Antequera - El Palo

 
soccer 19 Jan 18:00  

El Ejido - Velez

 
soccer 19 Jan 18:00  

Bursaspor - Karagumruk

 
soccer 19 Jan 18:00  

Besiktas - Sivasspor

 
soccer 19 Jan 18:15  

Athletico M. - Rennes

 
soccer 19 Jan 18:15  

Montpellier - Caen

 
soccer 19 Jan 18:15  

Dijon - Nimes

 
soccer 19 Jan 18:15  

Rouen - Angers

 
soccer 19 Jan 18:30  

Liverpool - Manchester Utd

 
soccer 19 Jan 18:30  

Lecco - Novara

 
soccer 19 Jan 18:30  

Carrarese - Siena

 
soccer 19 Jan 18:30  

Ravenna - Fano

 
soccer 19 Jan 18:30  

L.R. Vicenza - Carpi

 
soccer 19 Jan 18:30  

Teramo - Avellino

 
soccer 19 Jan 18:30  

Catanzaro - Monopoli

 
soccer 19 Jan 18:30  

Niary Tally - Casa

 
soccer 19 Jan 18:30  

Mbour Petite Cote - US Goree

 
soccer 19 Jan 18:30  

Leonesa - R. Union

 
soccer 19 Jan 18:30  

Betis B - Los Barrios

 
soccer 19 Jan 19:00  

Anderlecht - Club Brugge KV

 
soccer 19 Jan 19:00  

Paderborn - Bayer Leverkusen

 
soccer 19 Jan 19:00  

Genoa - AS Roma

 
soccer 19 Jan 19:00  

ASEC Ndiambour - Dakar SC

 
soccer 19 Jan 19:00  

Pikine - Douanes

 
soccer 19 Jan 19:00  

Valencia B - Castellon

 
soccer 19 Jan 19:00  

Cartagena - Don Benito

 
soccer 19 Jan 19:15  

Vilafranquense - Penafiel

 
soccer 19 Jan 19:15  

R. Oviedo - Huesca

 
soccer 19 Jan 19:15  

Racing Santander - Las Palmas

 
soccer 19 Jan 19:30  

Arab Contractors - Al Ahly

 
soccer 19 Jan 19:30  

Olympiacos Piraeus - Aris

 
soccer 19 Jan 19:30  

Famalicao - Maritimo

 
soccer 19 Jan 19:30  

Ath Bilbao - Celta Vigo

 
soccer 19 Jan 19:30  

Dep. La Coruna W - Betis W

 
soccer 19 Jan 19:30  

Crevillente - Hercules B

 
soccer 19 Jan 19:30  

Eldense - Novelda CF

 
soccer 19 Jan 20:00  

Toluca - Necaxa

 
soccer 19 Jan 20:15  

Hapoel Tel Aviv - H. Raanana

 
soccer 19 Jan 20:30  

Sevilla FC B - CD Badajoz

 
soccer 19 Jan 21:00  

Waregem - Genk

 
soccer 19 Jan 21:00  

Vasco - Bangu

 
soccer 19 Jan 21:00  

Central SC - Retro

 
soccer 19 Jan 21:30  

Extremadura UD - Almeria

 
soccer 19 Jan 21:30  

Tenerife - Girona

 
soccer 19 Jan 21:45  

Juventus - Parma

 
soccer 19 Jan 21:55  

Lorient - Paris SG

 
soccer 19 Jan 22:00  

Benevento - Pisa

 
soccer 19 Jan 22:00  

Dunbeholden - Cavalier

 
soccer 19 Jan 22:00  

Molynes - Portmore

 
soccer 19 Jan 22:00  

Tivoli - UWI

 
soccer 19 Jan 22:00  

Vere United - Waterhouse

 
soccer 19 Jan 22:00  

Rio Ave - Boavista

 
soccer 19 Jan 22:00  

Barcelona - Granada CF

 
soccer 19 Jan 23:00  

12 de Octubre - Libertad Asuncion