Thursday 11. July 2019 | 16:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Minnesota United - New Mexico

 
Home
6 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
D
L
W
D
 
 
01:30  

Cavalry - Vancouver Whitecaps

 
D
0 - 0
vs  
W
W
L
W
 
W
W
D
D
L
 
 
02:00  

Southern California - San Diego Zest

 
D
1 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
L
W
W
 
 
02:00  

TSS Rovers - Seattle U23

 
Away
0 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
W
W
 
 
02:30  

Los Angeles FC - Portland Timbers

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
08:30  

Charlestown City Blues - Hamilton Olympic

 
A
2 - 0
vs  
W
L
D
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 
10:00  

Brothers U. - NofeL SC

 
A
2 - 1
vs  
L
D
 
W
W
W
D
W
 
 
11:05  

Hang Sai - Monte Carlo

 
D
1 - 3
vs  
L
L
W
W
 
W
D
L
 
 
11:30  

Persela Lamongan - Kalteng Putra

 
D
3 - 0
vs  
D
L
L
 
W
D
W
D
L
 
 
12:00  

Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande

 
Away
0 - 3
vs  
L
D
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:00  

Abahani Limited - Sheikh Russel

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Benfica - Tim Iec

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
L
W
L
 
 
15:30  

JIPPO - Kiffen

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
D
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
16:00  

Ivory Coast - Algeria

 
H
1 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Malmo FF (Swe) - Ballymena (Nir)

 
Home
7 - 0
vs  
W
D
 
W
D
 
 
17:00  

Wurzburger FV - Seligenporten

 
H
0 - 1
vs  
D
W
D
 
L
L
L
W
W
 
 
17:00  

Illertissen - Memmingen

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
17:00  

Frigg - Lokomotiv Oslo

 
A
0 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
D
L
 
 
17:00  

Bryne 2 - Madla IL

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
L
L
 
L
L
L
W
 
 
17:00  

Stafsinge - Assyriska BK

 
H
1 - 0
vs  
L
L
D
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Rommen SK - Stabaek 2

 
D
3 - 4
vs  
W
L
L
D
L
 
L
L
L
D
L
 
 
18:30  

Dun. Streda (Svk) - Cracovia (Pol)

 
H
1 - 1
vs  
W
W
L
 
W
W
 
 
19:00  

Madagascar - Tunisia

 
D
0 - 3
vs  
L
D
W
W
D
 
W
D
D
D
D
 
 
19:15  

Selfoss - Kari

 
Home
4 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
D
D
L
W
W
 
 
19:15  

Magni - Thor Akureyri

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
D
W
 
 
19:15  

Afturelding - Throttur

 
A
1 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
19:15  

Njardvik - Olafsvik

 
Away
3 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
19:15  

Fjolnir - Keflavik

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
W
W
 
L
W
D
L
D
 
 
19:15  

Haukar - Grotta

 
Away
2 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
D
W
W
W
W
 
 
19:15  

Fram - Leiknir

 
H
2 - 1
vs  
W
D
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
22:00  

Miami City - Treasure Coast

 
H
1 - 3
vs  
W
W
W
D
D
 
D
D
L
 
 
23:00  

Tombense - Volta Redonda

 
H
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
D
W
 
 
Thursday 11. July 2019 | 16:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
01:00  

Chicago Sky W - Minnesota Lynx W

 
A
72 - 73
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
01:00  

San Antonio Spurs - Phoenix Suns

 
Home
78 - 79
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
01:30  

Los Angeles Lakers - New York Knicks

 
H
96 - 117
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
03:00  

China - Milwaukee Bucks

 
Away
67 - 84
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
03:30  

Golden State Warriors - Denver Nuggets

 
H
73 - 69
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
07:00  

Taranaki Mountainairs - Nelson Giants

 
Away
82 - 94
vs  
L
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
07:35  

Bay Hawks - Canterbury Rams

 
Home
77 - 71
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
12:00  

Germany U18 W - France U18 W

 
H
49 - 72
vs  
W
W
W
W
 
W
W
L
W
 
 
12:00  

Serbia U18 W - Poland U18 W

 
A
67 - 71
vs  
L
L
L
L
 
L
L
L
W
 
 
14:15  

Russia U18 W - Latvia U18 W

 
H
79 - 52
vs  
W
W
L
L
 
W
W
L
L
 
 
22:00  

Santo Andre W - Sampaio W

 
H
59 - 61
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
 
 
22:00  

Toronto Raptors - Indiana Pacers

 
Home
94 - 79
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
22:30  

Atlanta Hawks - Washington Wizards

 
Away
71 - 76
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
Thursday 11. July 2019 | 16:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
01:30  

Bangoura S. - Young D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
08:00  

Hradecka L. - Bondar A.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
08:00  

Schoofs B. - Benoit M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
08:30  

Lepchenko V. - Andrianjafitrimo T.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
09:00  

Sousa P. - Garcia-Lopez G.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Gaio F. - Quiroz R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Svitolina E. - Halep S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
12:00  

Williams S. - Strycova B.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

Istomin D. - Altamirano C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:00  

Kozlov S. - Kubler J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
Thursday 11. July 2019 | 16:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 15 Oct 00:00  

Memphis Grizzlies - Charlotte Hornets

 
basketball 15 Oct 00:30  

Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

 
basketball 15 Oct 01:00  

Utah Jazz - Sacramento Kings

 
basketball 15 Oct 02:00  

Phoenix Suns - Denver Nuggets

 
basketball 15 Oct 02:30  

Los Angeles Lakers - Golden State Warriors

 
basketball 15 Oct 13:30  

Rethymno - Iraklis

 
basketball 15 Oct 15:00  

MZT Skopje - Rogaska

 
basketball 15 Oct 15:00  

Dafni Dafniou - Larisa

 
basketball 15 Oct 17:00  

Alba Berlin - Frankfurt

 
hockey 15 Oct 00:30  

Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers

 
hockey 15 Oct 09:00  

Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl

 
hockey 15 Oct 09:00  

Sverdlovsk Region W - Tornado W

 
hockey 15 Oct 09:00  

St. Petersburg W - Krasnoyarsk W

 
hockey 15 Oct 09:30  

Oji Eagles - Sakhalin

 
hockey 15 Oct 11:00  

Omskie Yastreby - Altay

 
hockey 15 Oct 11:30  

Kunlun - Cherepovets

 
hockey 15 Oct 11:30  

KRS ORG - Tyumen

 
hockey 15 Oct 13:00  

Kokshetau - HC Astana

 
hockey 15 Oct 13:00  

Kulager - Temirtau

 
hockey 15 Oct 14:00  

MHC Spartak - Russkie Vityazi

 
hockey 15 Oct 14:00  

Sputnik Almetievsk - Sarmaty

 
hockey 15 Oct 14:00  

Mamonty Yugry - Avto

 
hockey 15 Oct 14:00  

Irbis - Belye Medvedi

 
hockey 15 Oct 14:00  

Tyumensky Legion - Snezhnye Barsy

 
hockey 15 Oct 14:00  

Ufa W - Vanke Rays W

 
hockey 15 Oct 15:00  

Plzen (Cze) - Zug (Sui)

 
hockey 15 Oct 15:00  

Reaktor - Ladya

 
hockey 15 Oct 15:00  

Chaika - Stalnye Lisy

 
hockey 15 Oct 15:30  

TPS Turku - KooKoo

 
hockey 15 Oct 15:30  

Gornyi W - Nizhny Novgorod W

 
hockey 15 Oct 16:00  

Farjestad BK (Swe) - Munchen (Ger)

 
hockey 15 Oct 16:00  

Lulea (Swe) - Belfast (Gbr)

 
hockey 15 Oct 16:00  

Yunost Minsk (Blr) - Pelicans (Fin)

 
hockey 15 Oct 16:00  

Karpat (Fin) - Skelleftea (Swe)

 
hockey 15 Oct 16:00  

DAB - Hokiklub Budapest

 
hockey 15 Oct 16:00  

Stjernen - Valerenga

 
hockey 15 Oct 16:00  

Avangard Omsk - SKA St. Petersburg

 
hockey 15 Oct 16:00  

SKA Neva St. Petersburg - Humo

 
hockey 15 Oct 16:30  

Sparta Prague - Litvinov

 
hockey 15 Oct 16:30  

Gdansk - Unia Oswiecim

 
hockey 15 Oct 16:30  

Podolsk - Salavat Ufa

 
hockey 15 Oct 16:30  

Dinamo St. Petersburg - Khimik

 
hockey 15 Oct 17:00  

Aalborg - Frederikshavn

 
hockey 15 Oct 17:00  

Esbjerg - Odense Bulldogs

 
hockey 15 Oct 17:00  

Rodovre Mighty Bulls - Herning Blue Fox

 
hockey 15 Oct 17:00  

IF Bjorkloven - Vasterviks IK

 
hockey 15 Oct 17:30  

Adler Mannheim (Ger) - Djurgardens (Swe)

 
hockey 15 Oct 17:30  

Vienna Capitals (Aut) - Tychy (Pol)

 
hockey 15 Oct 17:30  

Rungsted (Den) - Hameenlinna (Fin)

 
hockey 15 Oct 17:30  

Grenoble (Fra) - Bern (Sui)

 
hockey 15 Oct 17:45  

Biel (Sui) - Klagenfurt (Aut)

 
hockey 15 Oct 17:45  

Lausanne (Sui) - Trinec (Cze)

 
hockey 15 Oct 17:45  

Fribourg - Davos

 
hockey 15 Oct 17:45  

Rapperswil - Lugano

 
hockey 15 Oct 17:45  

Zurich - Langnau Tigers

 
hockey 15 Oct 18:00  

Chamonix Mont-Blanc - Bordeaux

 
hockey 15 Oct 18:15  

Amiens - Mulhouse

 
hockey 15 Oct 18:30  

Cardiff (Gbr) - Frolunda (Swe)

 
hockey 15 Oct 18:30  

Angers - Briancon

 
hockey 15 Oct 18:30  

Anglet - Nice

 
hockey 15 Oct 23:00  

Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild

 
hockey 15 Oct 23:00  

Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning

 
soccer 15 Oct 00:00  

Huila - Bucaramanga

 
soccer 15 Oct 00:10  

Quilmes - San Martin T.

 
soccer 15 Oct 01:30  

Cavalier - Mount Pleasant

 
soccer 15 Oct 08:00  

Mongolia - Kyrgyzstan

 
soccer 15 Oct 08:30  

North Korea - South Korea

 
soccer 15 Oct 10:00  

Yokohama - Kanazawa

 
soccer 15 Oct 11:30  

Indonesia - Vietnam

 
soccer 15 Oct 11:30  

Cambodia - Iraq

 
soccer 15 Oct 11:40  

Chinese Taipei - Australia

 
soccer 15 Oct 11:45  

Singapore - Uzbekistan

 
soccer 15 Oct 12:00  

Thailand - United Arab Emirates

 
soccer 15 Oct 12:00  

Philippines - China

 
soccer 15 Oct 12:15  

Tajikistan - Japan

 
soccer 15 Oct 13:00  

Norway U19 - Czech Republic U19

 
soccer 15 Oct 13:00  

Palestine - Saudi Arabia

 
soccer 15 Oct 14:00  

Syria - Guam

 
soccer 15 Oct 14:00  

India - Bangladesh

 
soccer 15 Oct 14:00  

Sri Lanka - Lebanon

 
soccer 15 Oct 16:00  

Finland - Armenia

 
soccer 15 Oct 16:00  

Poland U21 - Serbia U21

 
soccer 15 Oct 16:00  

Jordan - Nepal

 
soccer 15 Oct 16:30  

Bahrain - Iran

 
soccer 15 Oct 16:30  

Qatar - Oman

 
soccer 15 Oct 17:00  

Denmark - Luxembourg

 
soccer 15 Oct 18:30  

Victoriano A. - General Lamadrid

 
soccer 15 Oct 18:30  

Deportivo Paraguayo - Claypole

 
soccer 15 Oct 18:30  

Atlas - Central Ballester

 
soccer 15 Oct 18:30  

Real Pilar - Midland

 
soccer 15 Oct 18:30  

Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres

 
soccer 15 Oct 18:30  

Puerto Nuevo - Sportivo Barracas

 
soccer 15 Oct 18:45  

Wrexham - Chesterfield

 
soccer 15 Oct 18:45  

Faroe Islands - Malta

 
soccer 15 Oct 18:45  

Switzerland - Ireland

 
soccer 15 Oct 18:45  

Gibraltar - Georgia

 
soccer 15 Oct 18:45  

Sweden - Spain

 
soccer 15 Oct 18:45  

Romania - Norway

 
soccer 15 Oct 18:45  

Israel - Latvia

 
soccer 15 Oct 18:45  

Liechtenstein - Italy

 
soccer 15 Oct 18:45  

Greece - Bosnia & Herzegovina

 
soccer 15 Oct 18:45  

Carlisle - Blackpool

 
soccer 15 Oct 18:45  

Folkestone - Cheshunt

 
soccer 15 Oct 18:45  

Merstham - Cray

 
soccer 15 Oct 18:45  

FC United - Basford

 
soccer 15 Oct 18:45  

Gainsborough - Buxton

 
soccer 15 Oct 18:45  

Lancaster - Radcliffe

 
soccer 15 Oct 18:45  

Matlock - Warrington

 
soccer 15 Oct 18:45  

Morpeth - Atherton

 
soccer 15 Oct 18:45  

Scarborough - Hyde

 
soccer 15 Oct 18:45  

Stalybridge - Stafford

 
soccer 15 Oct 18:45  

Witton - Ashton Utd

 
soccer 15 Oct 18:45  

Bromsgrove - Hednesford

 
soccer 15 Oct 18:45  

Coalville - Biggleswade Town

 
soccer 15 Oct 18:45  

Leiston - St. Ives

 
soccer 15 Oct 18:45  

Peterborough Sports - Nuneaton

 
soccer 15 Oct 18:45  

Royston - Hitchin

 
soccer 15 Oct 18:45  

Rushall - Barwell

 
soccer 15 Oct 18:45  

Tamworth - AFC Rushden & Diamonds

 
soccer 15 Oct 18:45  

Beaconsfield Town - Hartley Wintney

 
soccer 15 Oct 18:45  

Blackfield - Weston-super-Mare

 
soccer 15 Oct 18:45  

Chesham - Harrow

 
soccer 15 Oct 18:45  

Hayes & Yeading - Hendon

 
soccer 15 Oct 18:45  

Met. Police - Swindon S

 
soccer 15 Oct 18:45  

Salisbury - Taunton

 
soccer 15 Oct 18:45  

Truro - Poole

 
soccer 15 Oct 18:45  

Walton Casuals - Gosport

 
soccer 15 Oct 18:45  

Dorchester - Merthyr T

 
soccer 15 Oct 19:00  

Algeria - Colombia

 
soccer 15 Oct 19:00  

Dep. Merlo - Laferrere

 
soccer 15 Oct 19:00  

Slovakia U21 - France U21

 
soccer 15 Oct 19:00  

Morocco - Gabon

 
soccer 15 Oct 22:10  

Tigre - Villa Dalmine

 
soccer 15 Oct 23:30  

Canada - USA

 
tennis 15 Oct 08:00  

Simon G. - Darcis S.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Kwon Soon W. - Gasquet R.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Cuevas P. - Dellien H.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Murray A. - Coppejans K.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Lopez F. - Norrie C.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Humbert U. - Kovalik J.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Pella G./Schwartzman D. - Erlich J./Sitak A.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Krawietz K./Mies A. - Bemelmans R./Coppejans K.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Kwon Soon W./Norrie C. - Arends S./Pel D.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Marach O./Melzer J. - Lopez F./Munar J.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Molchanov D./Vasilevski A. - Ram R./Salisbury J.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Gonzalez S./Qureshi A. - Sonego L./Vavassori A.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Nielsen F./Puetz T. - Gille S./Vliegen J.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Ward J. - Kotov P.

 
tennis 15 Oct 08:00  

Altmaier D. - Choinski J.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Carballes Baena R. - Berankis R.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Donskoy E. - Kukushkin M.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Bublik A. - Rublev A.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Chardy J. - Jarry N.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Kachmazov A. - Avidzba A.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Karlovic I. - Bedene A.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Kohlschreiber P. - Herbert P.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Gerasimov E. - Fabbiano T.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Dubrivnyy A. - Kecmanovic M.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Danilov S./Safiullin R. - Bolelli S./Molteni A.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Jebavy R./Zelenay I. - Murray J./Skupski N.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Mektic N./Skugor F. - Fabbiano T./Seppi A.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Demoliner M./Middelkoop M. - Garin Ch./Smith J. P.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Arneodo R./Nys H. - Berankis R./Londero J. I.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Mladenovic K. - Putintseva Y.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Jabeur O. - Kudermetova V.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Yastremska D. - Kasatkina D.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Pavlyuchenkova A. - Sakkari M.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Hercog P. - Siniakova K.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Carreno-Busta P. - Millman J.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Krajinovic F. - Ruud C.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Schnur B. - Verdasco F.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Albot R. - Nishioka Y.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Ymer M. - Sousa J.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Kontinen H./Roger-Vasselin E. - Fritz T./Opelka R.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Rojer J./Tecau H. - Monroe N./Querrey S.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Ymer E./Ymer M. - Albot R./Lindstedt R.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Podlipnik-Castillo H./Weissborn T-S. - Dodig I./Polasek F.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Goransson A./Lammons N. - Andujar-Alba P./Granollers G.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Pavic M./Soares B. - OMara J./Skupski K.

 
tennis 15 Oct 09:00  

Bopanna R./Sharan D. - Inglot D./Krajicek A.

 
tennis 15 Oct 10:00  

Ferro F. - Puig M.

 
tennis 15 Oct 10:00  

Doi M. - Goerges J.

 
tennis 15 Oct 10:00  

Petkovic A. - Giorgi C.

 
tennis 15 Oct 10:00  

Parmentier P. - Cirstea S.

 
tennis 15 Oct 10:00  

Gauff C. - Blinkova A.

 
tennis 15 Oct 10:00  

McNally C. - Ostapenko J.

 
tennis 15 Oct 18:00  

Altamirano C. - King K.

 
tennis 15 Oct 18:00  

Smith R. - Arevalo M.

 
tennis 15 Oct 18:00  

Escobar G. - Korda S.

 
tennis 15 Oct 18:00  

Broady L. - Cid Subervi R.