Monday 19. August 2019 | 07:34 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Juarez - Queretaro

 
A
0 - 2
vs  
L
W
D
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
01:00  

Dep. Cali - Ind. Medellin

 
H
1 - 0
vs  
D
W
W
L
W
 
L
D
W
W
D
 
 
02:00  

Portland Timbers - Atlanta United

 
H
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
10:30  

Kingston City - Dandenong City

 
H
1 - 3
vs  
L
L
W
L
D
 
W
D
L
W
L
 
 
11:35  

Dalian Yifang F.C. - Shanghai Shenhua

 
Home
2 - 3
vs  
D
W
W
D
L
 
W
W
W
W
D
 
 
15:00  

Slutsk - Shakhtyor Soligorsk

 
Away
0 - 5
vs  
W
W
D
W
L
 
L
D
W
W
W
 
 
15:30  

SJK - Rovaniemi

 
D
0 - 0
vs  
W
W
L
D
L
 
L
L
L
D
W
 
 
15:30  

VPS - Mariehamn

 
D
2 - 1
vs  
L
D
D
L
L
 
D
L
L
L
W
 
 
15:30  

Lahti - Honka

 
D
3 - 2
vs  
W
D
W
W
L
 
W
L
L
W
D
 
 
15:30  

TPS - MyPa

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Korona Kielce - Pogon Szczecin

 
A
0 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
W
D
W
 
 
17:00  

Aarhus - Horsens

 
D
2 - 0
vs  
D
L
L
L
D
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Hallescher - Bayern II

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
W
D
 
L
W
L
L
 
 
17:00  

Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt

 
H
1 - 1
vs  
L
D
L
D
L
 
L
W
W
W
W
 
 
17:00  

Spartak Moscow - CSKA Moscow

 
H
2 - 1
vs  
W
D
L
D
W
 
L
W
W
W
D
 
 
17:00  

Helsingborg - Goteborg

 
A
1 - 2
vs  
W
L
L
D
L
 
D
W
D
D
D
 
 
17:00  

Elfsborg - Ostersunds

 
A
4 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
L
D
L
D
W
 
 
17:00  

Djurgarden - AFC Eskilstuna

 
Home
3 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
17:00  

Varbergs - Brage

 
A
0 - 0
vs  
L
L
L
D
W
 
W
W
L
W
W
 
 
17:00  

Eskisehirspor - Keciorengucu

 
D
1 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
D
W
D
W
 
 
17:30  

Lok. Plovdiv - Dunav Ruse

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
W
D
W
 
L
L
W
L
W
 
 
17:30  

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba

 
Home
2 - 3
vs  
W
L
L
L
L
 
W
D
L
D
L
 
 
18:00  

Donn - Flekkeroy

 
Away
2 - 4
vs  
L
W
W
D
L
 
W
W
D
W
W
 
 
18:00  

Astra - Viitorul Constanta

 
A
1 - 1
vs  
D
L
W
W
L
 
W
W
W
D
D
 
 
18:00  

KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
L
L
 
D
W
L
W
W
 
 
18:30  

Atl. Tucuman - Godoy Cruz

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
18:30  

Waregem - Charleroi

 
D
3 - 1
vs  
L
L
W
 
D
D
W
 
 
18:30  

FK Sarajevo - Radnik Bijeljina

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
W
D
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:30  

VfL Osnabruck - Darmstadt

 
A
4 - 0
vs  
L
W
L
 
D
W
W
 
 
18:45  

Auxerre - Guingamp

 
H
2 - 2
vs  
D
L
W
L
D
 
D
D
L
W
L
 
 
19:00  

Wolves - Manchester Utd

 
D
1 - 1
vs  
W
D
D
 
W
W
D
W
 
 
19:15  

Tondela - Portimonense

 
H
1 - 2
vs  
L
D
W
L
D
 
L
W
L
W
D
 
 
19:15  

Breidablik - Valur

 
D
3 - 3
vs  
D
L
W
W
L
 
W
D
W
W
L
 
 
20:00  

Ayacucho - Alianza Huanuco

 
D
3 - 2
vs  
D
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
20:45  

Colon Santa FE - Gimnasia L.P.

 
D
2 - 1
vs  
L
L
 
D
D
L
 
 
23:00  

Estudiantes L.P. - Independiente

 
A
3 - 0
vs  
W
W
L
 
D
W
D
D
W
 
 
23:00  

Volta Redonda - Juventude

 
D
2 - 2
vs  
W
W
D
W
L
 
D
L
D
W
W
 
 
23:00  

Pereira - Chico

 
D
1 - 0
vs  
L
D
W
D
W
 
D
L
W
L
W
 
 
Monday 19. August 2019 | 07:34 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Monday 19. August 2019 | 07:34 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

Copil M. - Klizan M.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
08:00  

Jomby T. - Zopp J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
09:30  

Sultanov K. - Musetti L.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
09:30  

Ficovich J. P. - Cuevas M.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
09:30  

Bonadio R. - Haerteis J.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
11:00  

Quinzi G. - Gonzalez A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
11:00  

Seyboth Wild T. - Brkic T.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:30  

Fanselow S. - Torebko P.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
12:30  

Griekspoor S. - Gomez-Herrera C.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Taberner C. - Gimeno-Traver D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Zhang S. - Petkovic A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Siniakova K. - Wang Y.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
14:00  

Krawczyk D./Rosolska A. - Olaru R./Yang Z.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
 
W
L
 
 
15:00  

Pancaldi L. - Di Nicola G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Ymer M. - Kwiatkowski T. S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
15:00  

Rybakov A. - Bagnis F.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Napolitano S. - Riffice S.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
15:00  

Ofner S. - Chung H.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
15:00  

Paul T. - Hanfmann Y.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Martinez P. - Coria F.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

Brooksby J. - Uchida K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Polmans M. - Sugita Y.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Inglis M. - Grammatikopoulou V.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
15:00  

Cabrera L. - Kawa K.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Begu I. - Ozgen P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Cepelova J. - Bains N.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Fourlis J. - Lottner A.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Marcinkevica D. - Samsonova L.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
15:30  

Escobar G. - Forti F.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
15:30  

Giorgi C. - Gasparyan M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
15:30  

Zhu L. - Putintseva Y.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
15:30  

Van Uytvanck A. - Potapova A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Adamczak M./Sanders S. - Jurak D./Martinez Sanchez M. J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
L
 
 
16:30  

Molleker R. - Torpegaard M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
16:30  

Galan Riveros D. E. - Bolt A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
16:30  

Koepfer D. - Harrison R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
16:30  

Mahut N. - Cressy M.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
16:30  

Cachin P. - Kavcic B.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
16:30  

Uchiyama Y. - Davidovich Fokina A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:30  

Rybakina E. - Navarro E.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:30  

Rodionova Ar. - Stollar F.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:30  

Bonaventure Y. - Raina A.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
16:30  

Kovinic D. - Kiick A.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
16:30  

Gracheva V. - Trevisan M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
16:30  

In-Albon Y. - Hogenkamp R.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
16:30  

Savinykh V. - Tig P. M.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
17:00  

Muchova K. - Kuzmova V.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Hercog P. - Sasnovich A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Ahn K. - Teichmann J. B.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Kwon Soon W. - Aragone J.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
18:00  

Nanda G. - Otte O.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
18:00  

Sela D. - Diez S.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Watanuki Y. - Gulbis E.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
18:00  

Andreozzi G. - Kamke T.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
18:00  

Ramanathan R. - Baldi F.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
18:00  

Barrere G. - Harris A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Purcell M. - Milojevic N.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
18:00  

Hobgarski K. - Bucsa C.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
18:00  

Tan H. - Hon P.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
18:00  

Townsend T. - Kostic N.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
18:00  

Cepede V. - Celik S.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
18:00  

Ponchet J. - Govortsova O.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
18:00  

Wang X. - Haas B.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

Siegemund L. - Buzarnescu M.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:30  

Linette M. - Kanepi K.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
18:30  

Vandeweghe C. - Blinkova A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
19:00  

Andujar-Alba P. - Jarry N.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

Lee D. H. - Laaksonen H.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
19:00  

Monteiro T. - Popyrin Al.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:30  

Gojowczyk P. - Basic M.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:30  

Arnaboldi A. - Gomez E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
19:30  

Marcora R. - Giraldo S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:30  

Zverev M. - Istomin D.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
19:30  

Kuhn N. - Stakhovsky S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:30  

Lacko L. - Maden Y.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
19:30  

Frech M. - Lu J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
19:30  

Sramkova R. - Paquet C.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
19:30  

Serban R. - Stojanovic N.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
19:30  

Li A. - Kalinina A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
19:30  

Paolini J. - Arconada U. M.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
19:30  

Ruse G. - Cadantu A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
19:30  

Minnen G. - Kucova K.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
19:30  

Eikeri U. - Schoofs B.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
20:00  

Ferro F. - Golubic V.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
20:30  

Sarmiento R. - Chardy J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
21:00  

Travaglia S. - Benchetrit E.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
21:00  

Gaio F. - Zhang Z.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
21:00  

Kolar Z. - Mmoh M.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
21:00  

Korda S. - Coppejans K.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
21:00  

Badosa G. P. - Liang E. S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Lemoine Q. - Mrdeza T.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
21:00  

Aiava D. - Shimizu A.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Jakupovic D. - Martincova T.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
Monday 19. August 2019 | 07:34 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 17 Oct 00:00  

Houston Rockets - San Antonio Spurs

 
basketball 17 Oct 00:00  

New York Knicks - Atlanta Hawks

 
basketball 17 Oct 00:00  

Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies

 
basketball 17 Oct 01:00  

Utah Jazz - Portland Trail Blazers

 
basketball 17 Oct 02:30  

Los Angeles Lakers - Golden State Warriors

 
basketball 17 Oct 08:30  

Columbian Dyip - NLEX Road Warriors

 
basketball 17 Oct 09:00  

Pavlodar - BC Almaty

 
basketball 17 Oct 10:00  

TSU Hyunda - Batumi RSU

 
basketball 17 Oct 10:00  

LG Sakers - Goyang

 
basketball 17 Oct 10:05  

Akita - Alvark

 
basketball 17 Oct 10:05  

Chiba - Utsunomiya Brex

 
basketball 17 Oct 10:05  

Sun Rockers - Hokkaido

 
basketball 17 Oct 10:05  

NeoPhoenix - Yokohama

 
basketball 17 Oct 10:05  

SeaHorses Mikawa - Niigata

 
basketball 17 Oct 10:05  

Osaka - Kyoto

 
basketball 17 Oct 10:05  

Shimane - Shiga

 
basketball 17 Oct 10:35  

Brave Thunders - Toyama

 
basketball 17 Oct 10:35  

Ryukyu - Diamond Dolphins

 
basketball 17 Oct 11:00  

Blackwater Elite - Magnolia Hotshots

 
basketball 17 Oct 13:30  

Partizan W - ZKK Kraljevo W

 
basketball 17 Oct 14:00  

Panionios - Diagoras Driopideon

 
basketball 17 Oct 15:00  

NKE-Csata W - Vasas Csata W

 
basketball 17 Oct 15:30  

Olympiacos W - Namur W

 
basketball 17 Oct 15:30  

Montana 2003 W - Banovici W

 
basketball 17 Oct 15:30  

Salon Vilpas - Karhu Basket

 
basketball 17 Oct 15:30  

Pyrinto Tampere - Lahti Basketball

 
basketball 17 Oct 15:30  

Helsinki Seagulls - KTP Kotka Basket

 
basketball 17 Oct 15:30  

Torpan Pojat Helsinki W - Tapiolan Honka W

 
basketball 17 Oct 15:30  

Kouvottaret W - Lappeenranta W

 
basketball 17 Oct 15:30  

Zielona Gora - Legia

 
basketball 17 Oct 15:45  

TAL TECH - Parnu

 
basketball 17 Oct 16:00  

Klosterneuburg Dukes - Pardubice

 
basketball 17 Oct 16:00  

TTT Riga W - USK Prague W

 
basketball 17 Oct 16:00  

Dynamo Kursk W - Lyon W

 
basketball 17 Oct 16:00  

Valmiera Glass Via - BK Ogre

 
basketball 17 Oct 16:00  

Poli. Opolska - WKK Wroclaw

 
basketball 17 Oct 16:00  

Inter Bratislava - MBK Komarno

 
basketball 17 Oct 16:30  

AEK Athens - Elan Bearnais

 
basketball 17 Oct 16:30  

Bandirma - Hapoel M. Jerusalem

 
basketball 17 Oct 16:30  

Nymburk - Bamberg

 
basketball 17 Oct 16:30  

Maccabi Rishon - Monaco

 
basketball 17 Oct 16:30  

Lokomotiv Kuban - Limoges

 
basketball 17 Oct 16:30  

Fenerbahce W - Uni Girona W

 
basketball 17 Oct 16:30  

Crvena zvezda W - Beroe W

 
basketball 17 Oct 16:30  

Fyllingen - Froya

 
basketball 17 Oct 16:30  

Pogon Prudnik - GKS Tychy

 
basketball 17 Oct 16:30  

Ksiezak Lowicz - Pruszkow

 
basketball 17 Oct 17:00  

Graz UBSC - Decin

 
basketball 17 Oct 17:00  

Ulm - Promitheas

 
basketball 17 Oct 17:00  

Poznan - Leszno

 
basketball 17 Oct 17:00  

Kotwica Kolobrzeg - Czarni Slupsk

 
basketball 17 Oct 17:00  

CSKA Moscow - Khimki M.

 
basketball 17 Oct 17:00  

Zalgiris Kaunas - Real Madrid

 
basketball 17 Oct 17:00  

Szczecin - Lublin

 
basketball 17 Oct 17:04  

Boras - Jamtland

 
basketball 17 Oct 17:30  

Trento - Oldenburg

 
basketball 17 Oct 17:30  

Venezia W - Bourges W

 
basketball 17 Oct 17:30  

Tartu Ulikool - BC Kalev/Cramo

 
basketball 17 Oct 17:30  

Nysa Klodzko - Gornik Walbrzych

 
basketball 17 Oct 17:45  

Buducnost - Gdynia

 
basketball 17 Oct 17:45  

Fenerbahce - Baskonia

 
basketball 17 Oct 18:00  

Dijon - Szombathely

 
basketball 17 Oct 18:00  

Bonn - Basket Zaragoza

 
basketball 17 Oct 18:00  

Braine W - Ekaterinburg W

 
basketball 17 Oct 18:00  

Lattes Montpellier W - Euroleasing Sopron W

 
basketball 17 Oct 18:05  

Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda mts

 
basketball 17 Oct 18:30  

Manresa - Torun

 
basketball 17 Oct 18:30  

Sassari - Lietkabelis

 
basketball 17 Oct 18:30  

San Pablo Burgos - Antwerp Giants

 
basketball 17 Oct 18:30  

Litija - Celje

 
basketball 17 Oct 18:30  

Bayern - Lyon-Villeurbanne

 
basketball 17 Oct 18:30  

Panathinaikos - Olimpia Milano

 
basketball 17 Oct 18:45  

Brescia - Cedevita Olimpija

 
basketball 17 Oct 18:45  

Nanterre - Unics Kazan

 
basketball 17 Oct 18:45  

Joventut Badalona - Darussafaka

 
basketball 17 Oct 23:00  

Charlotte Hornets - Detroit Pistons

 
hockey 17 Oct 01:30  

Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers

 
hockey 17 Oct 02:00  

Anaheim Ducks - Buffalo Sabres

 
hockey 17 Oct 02:30  

San Jose Sharks - Carolina Hurricanes

 
hockey 17 Oct 09:00  

Amur Khabarovsk - Cherepovets

 
hockey 17 Oct 09:30  

East Hokkaido Cranes - Sakhalin

 
hockey 17 Oct 09:30  

Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl

 
hockey 17 Oct 10:00  

Irbis - Stalnye Lisy

 
hockey 17 Oct 11:30  

Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi

 
hockey 17 Oct 14:00  

MHC Spartak - Russkie Vityazi

 
hockey 17 Oct 15:00  

Chaika - Belye Medvedi

 
hockey 17 Oct 15:30  

IFK Helsinki - Karpat

 
hockey 17 Oct 15:30  

Almaz - HC Riga

 
hockey 17 Oct 16:00  

Baranavichy - Brest

 
hockey 17 Oct 16:00  

Poruba - Vsetin

 
hockey 17 Oct 16:00  

Niznekamsk - SKA St. Petersburg

 
hockey 17 Oct 16:00  

Bars Kazan - Jokerit

 
hockey 17 Oct 16:00  

Atlant - SKA-Varyagi

 
hockey 17 Oct 16:00  

SKA-1946 - Amurskie Tigry

 
hockey 17 Oct 16:00  

Dyn. Moscow - Krylya Sovetov

 
hockey 17 Oct 16:10  

Din. Minsk - Nizhny Novgorod

 
hockey 17 Oct 16:30  

Manglerud - Lillehammer

 
hockey 17 Oct 16:30  

Podolsk - Tractor Chelyabinsk

 
hockey 17 Oct 17:00  

Sparta Sarpsborg - Gruner

 
hockey 17 Oct 17:00  

Brynas - Oskarshamn

 
hockey 17 Oct 17:00  

Djurgardens - Skelleftea

 
hockey 17 Oct 17:00  

Linkopings - Orebro

 
hockey 17 Oct 17:00  

Frolunda - Vaxjo

 
hockey 17 Oct 17:00  

Lulea - Leksands

 
hockey 17 Oct 17:00  

Farjestad BK - Rogle

 
hockey 17 Oct 17:00  

Malmo - HV 71

 
hockey 17 Oct 17:30  

Straubing Tigers - Munchen

 
hockey 17 Oct 23:00  

Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

 
hockey 17 Oct 23:00  

New Jersey Devils - New York Rangers

 
hockey 17 Oct 23:00  

Montreal Canadiens - Minnesota Wild

 
soccer 17 Oct 00:00  

Valour - York 9

 
soccer 17 Oct 01:00  

Edmonton - Pacific FC

 
soccer 17 Oct 01:00  

AD Cantolao - Sport Huancayo

 
soccer 17 Oct 01:00  

Real Monarchs - Austin Bold

 
soccer 17 Oct 01:00  

New Mexico - Tacoma Defiance

 
soccer 17 Oct 01:30  

Ind. Medellin - Dep. Pasto

 
soccer 17 Oct 02:00  

Guadalupe - Herediano

 
soccer 17 Oct 02:00  

Zeledon - ADR Jicaral

 
soccer 17 Oct 02:00  

Cartagines - Saprissa

 
soccer 17 Oct 06:30  

Persewar Waropen - Persatu Tuban

 
soccer 17 Oct 08:00  

Shymkent W - Bayern Munich W

 
soccer 17 Oct 08:00  

Kaya - Green Archers

 
soccer 17 Oct 08:30  

Persija Jakarta - Semen Padang

 
soccer 17 Oct 08:30  

PSMS Medan - Persiraja Aceh

 
soccer 17 Oct 08:30  

BaBel United - Sriwijaya

 
soccer 17 Oct 08:30  

Blitar United - Persita

 
soccer 17 Oct 09:00  

Poli Iasi (Rou) - Foresta Suceava (Rou)

 
soccer 17 Oct 10:50  

Green Streets - Da Grande

 
soccer 17 Oct 11:00  

Ceres - Mendiola FC 1991

 
soccer 17 Oct 11:30  

PSM Makassar - Arema FC

 
soccer 17 Oct 12:00  

F. Constanta - U. Cluj

 
soccer 17 Oct 12:00  

Mioveni - Sportul Snagov

 
soccer 17 Oct 12:00  

Pandurii - Ripensia Timisoara

 
soccer 17 Oct 12:00  

Daco-Getica Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc

 
soccer 17 Oct 12:00  

Concordia - Calarasi

 
soccer 17 Oct 12:00  

Politehnica Timisoara - Metaloglobus

 
soccer 17 Oct 12:00  

CSM Resita - SCM Gloria

 
soccer 17 Oct 12:00  

Viitorul Tg. Jiu - FC Arges

 
soccer 17 Oct 12:30  

Rakytovce - Oravske Vesele

 
soccer 17 Oct 12:30  

Lip. Stiavnica - MSK Martin

 
soccer 17 Oct 12:30  

Shahrdari Mahshahr - Esteghlal Novin Mahshahr

 
soccer 17 Oct 12:50  

Shahr Khodrou - Naft M.I.S

 
soccer 17 Oct 13:00  

Smorgon - Lokomotiv Gomel

 
soccer 17 Oct 13:00  

Aiolikos - Niki Volos

 
soccer 17 Oct 13:00  

Szent Mihaly W - DVTK W

 
soccer 17 Oct 13:00  

Torres - Aprilia

 
soccer 17 Oct 13:00  

FC Rapid Bucuresti - Petrolul

 
soccer 17 Oct 13:00  

Jordan U19 - Iraq U19

 
soccer 17 Oct 13:00  

Masr - El Gounah

 
soccer 17 Oct 13:20  

Zob Ahan - Mes Kerman

 
soccer 17 Oct 13:20  

Esteghlal F.C. - Fajr Sepasi

 
soccer 17 Oct 13:30  

Shahin Bushehr - Saipa

 
soccer 17 Oct 13:30  

Orleta Radzyn - Biala Podlaska

 
soccer 17 Oct 13:30  

Real Kings - Uthongathi

 
soccer 17 Oct 13:30  

Royal Eagles - Mbombela

 
soccer 17 Oct 13:30  

Swallows - TS Galaxy

 
soccer 17 Oct 13:30  

Police XI - Miscellaneous

 
soccer 17 Oct 14:00  

Hostivar - Kolovraty

 
soccer 17 Oct 14:00  

Alzenau - Freiburg II

 
soccer 17 Oct 14:00  

Saida - Harrach

 
soccer 17 Oct 14:30  

Tudelano - Calahorra

 
soccer 17 Oct 14:50  

Al-Nahda - Ohod

 
soccer 17 Oct 14:55  

Al Najoom - Al Ain

 
soccer 17 Oct 15:00  

Aluminij - Koper

 
soccer 17 Oct 15:15  

Al-Taqadom - Al-Shoalah

 
soccer 17 Oct 15:20  

Najran - Al Bukayriyah

 
soccer 17 Oct 15:30  

Enppi - El-Entag El-Harby

 
soccer 17 Oct 15:30  

Misr Elmaqasah - El Masry

 
soccer 17 Oct 15:35  

Al Ansar - Al Jabalain

 
soccer 17 Oct 15:40  

Jeddah - Al-Kawkab

 
soccer 17 Oct 16:00  

Brondby W - Glasgow City W

 
soccer 17 Oct 16:00  

Wolfsburg W - Twente W

 
soccer 17 Oct 16:00  

Foggia - Turris

 
soccer 17 Oct 16:00  

Prishtina - Drenica

 
soccer 17 Oct 16:00  

Maziya - Club Eagles

 
soccer 17 Oct 16:00  

Poblense - Prat

 
soccer 17 Oct 16:00  

Tammeka U21 - Elva

 
soccer 17 Oct 16:00  

Ashkelon - Hapoel Katamon

 
soccer 17 Oct 16:00  

Maccabi Petah Tikva - Ramat Hasharon

 
soccer 17 Oct 16:00  

H. Ironi Rishon - Beitar Tel Aviv

 
soccer 17 Oct 16:30  

Slavia Prague W - Arsenal W

 
soccer 17 Oct 16:30  

Turnu Magurele - UTA Arad

 
soccer 17 Oct 17:00  

Fortuna Hjorring W - Lyon W

 
soccer 17 Oct 17:00  

Nafta - Rudar

 
soccer 17 Oct 17:00  

Bejaia - Khroub

 
soccer 17 Oct 17:00  

Barcelona W - Minsk FK W

 
soccer 17 Oct 17:15  

Holzwickeder SC - ASC 09 Dortmund

 
soccer 17 Oct 17:30  

Hessen Dreieich - Kassel

 
soccer 17 Oct 17:30  

Staaken - Tasmania Berlin

 
soccer 17 Oct 17:30  

Durango - Izarra

 
soccer 17 Oct 17:30  

Mauerwerk - Wiener Neustadt

 
soccer 17 Oct 18:00  

Palmeiras U20 - Bahia U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Corinthians U20 - Botafogo U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Flamengo RJ U20 - Sao Paulo U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Santos U20 - Ponte Preta U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Atletico-MG U20 - Coritiba U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Gremio U20 - Fluminense U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Cruzeiro U20 - Vasco U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Athletico-PR U20 - Sport Recife U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Chapecoense-SC U20 - Vitoria U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Internacional U20 - America MG U20

 
soccer 17 Oct 18:00  

Manchester City W - Atl. Madrid W

 
soccer 17 Oct 18:00  

Salamanca - CD Mostoles

 
soccer 17 Oct 18:00  

Pyramids - Smouha

 
soccer 17 Oct 18:30  

Barracas Central - Temperley

 
soccer 17 Oct 18:30  

Breidablik W - Paris SG W

 
soccer 17 Oct 18:30  

Compostela - Coruxo FC

 
soccer 17 Oct 18:30  

Buckley - Guilsfield

 
soccer 17 Oct 18:30  

Conwy Borough - Corwen

 
soccer 17 Oct 18:30  

Grau - Deportivo Coopsol

 
soccer 17 Oct 18:30  

San Fernando - Linense

 
soccer 17 Oct 18:35  

Central Cordoba - Estudiantes L.P.

 
soccer 17 Oct 18:45  

Farnborough - Wimborne

 
soccer 17 Oct 18:45  

Tiverton - Yate Town

 
soccer 17 Oct 19:00  

Murcia - CF Talavera

 
soccer 17 Oct 19:00  

Fuenlabrada - Zaragoza

 
soccer 17 Oct 19:45  

Alverca - Sporting

 
soccer 17 Oct 20:45  

Cristobal Colon FC - Dep. Capiata

 
soccer 17 Oct 21:05  

Grecia - Santos DG

 
soccer 17 Oct 22:00  

Corinthians W - America de Cali W

 
soccer 17 Oct 22:00  

S. Morning W - Majes W

 
soccer 17 Oct 22:30  

Managua FC - Chinandega

 
soccer 17 Oct 23:00  

Forge - Cavalry

 
soccer 17 Oct 23:00  

Charleston - Memphis

 
soccer 17 Oct 23:00  

Indy Eleven - Swope Park

 
soccer 17 Oct 23:30  

Deportes Tolima - Dep. Cali

 
tennis 17 Oct 03:00  

Gunneswaran P. - Yang T.

 
tennis 17 Oct 03:00  

Santillan A. - Moriya H.

 
tennis 17 Oct 08:00  

Copil M. - Schwartzman D.

 
tennis 17 Oct 08:00  

Monfils G. - Sinner J.

 
tennis 17 Oct 08:00  

Humbert U. - Goffin D.

 
tennis 17 Oct 08:00  

Gabashvili T. - Huesler M.

 
tennis 17 Oct 08:00  

Vanni L. - Masur D.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Chardy J. - Kecmanovic M.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Cilic M. - Karlovic I.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Demoliner M./Middelkoop M. - Arneodo R./Nys H.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Kanepi K. - Bertens K.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Svitolina E. - Kudermetova V.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Sevastova A. - Mladenovic K.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Gracheva V. - Pavlyuchenkova A.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Fognini F. - Tipsarevic J.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Carreno-Busta P. - Mager G.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Shapovalov D. - Popyrin Al.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Sugita Y. - Travaglia S.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Rojer J./Tecau H. - Monroe N./Querrey S.

 
tennis 17 Oct 09:00  

Inglot D./Krajicek A. - Koolhof W./Martin F.

 
tennis 17 Oct 10:00  

Puig M. - Pliskova Kr.

 
tennis 17 Oct 10:00  

Lottner A. - Petkovic A.