Wednesday 21. August 2019 | 16:59 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:30  

Gremio (Bra) - Palmeiras (Bra)

 
D
0 - 1
vs  
W
W
 
D
W
 
 
08:00  

Global FC - Kaya

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
D
 
W
W
L
W
W
 
 
08:30  

Perserang Serang - Sriwijaya

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
D
D
W
 
W
L
W
D
W
 
 
09:00  

Freiburg U19 - Augsburg U19

 
D
3 - 1
vs  
D
W
L
D
D
 
D
L
W
L
W
 
 
09:30  

Marconi Stallions - Melbourne City

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
D
 
W
L
W
D
W
 
 
09:30  

Olympic FC - Adelaide United

 
D
2 - 3
vs  
W
L
D
W
L
 
W
W
D
D
W
 
 
09:30  

Edgeworth E. - Newcastle Jets

 
Away
1 - 5
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
W
D
 
 
09:30  

Wollongong Wolves - APIA Tigers

 
D
0 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
D
W
D
L
D
 
 
09:30  

Blacktown City - Sydney Utd

 
A
3 - 3
vs  
W
W
L
D
D
 
L
W
D
W
D
 
 
09:30  

Gold Coast Knights - Western Pride

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
10:00  

Karvina U19 - Ceske Budejovice U19

 
A
1 - 0
vs  
D
D
D
D
L
 
L
W
W
W
L
 
 
10:00  

Chita - Luch

 
Away
0 - 1
vs  
D
D
L
L
 
W
L
L
D
W
 
 
11:00  

Mendiola FC 1991 - Ceres

 
Away
1 - 4
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Crewe U23 - Crystal Palace U23

 
Home
0 - 1
vs  
D
W
W
W
W
 
L
W
D
L
D
 
 
13:00  

PDRM FA - Selangor

 
D
2 - 2
vs  
W
L
L
W
D
 
W
W
D
W
D
 
 
13:00  

Alania Vladikavkaz - R. Volgograd

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
D
 
D
W
W
W
L
 
 
14:00  

BFC Daugavpils - Jelgava

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
D
W
L
 
 
14:00  

Ararat Moscow - Nizhny Novgorod

 
H
0 - 3
vs  
W
L
W
W
W
 
W
D
W
L
D
 
 
14:15  

Sogdiana - Bunyodkor

 
H
1 - 2
vs  
D
W
W
W
D
 
D
L
W
L
W
 
 
14:30  

Jednota Banova - Zvolen

 
H
2 - 0
vs  
L
L
W
 
W
W
L
 
 
14:30  

Kalinovo - Cadca

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
 
L
L
 
 
15:00  

Warta Poznan - Podbeskidzie

 
H
2 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
D
D
W
W
L
 
 
15:00  

Garbarnia - Pogon Siedlce

 
A
0 - 0
vs  
L
W
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
15:00  

Elana Torun - Skra

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
15:00  

S. Wola - Blekitni Stargard

 
H
0 - 1
vs  
L
L
D
L
 
W
W
L
L
 
 
15:00  

R. Rzeszow - Bytovia Bytow

 
D
1 - 1
vs  
W
D
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

Lech Poznan 2 - Legionowo

 
D
2 - 1
vs  
L
L
D
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Wolfsburg U19 - Magdeburg U19

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
15:00  

Teteks - Shkupi

 
Away
1 - 5
vs  
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
15:00  

Levanger - Halden

 
H
0 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
D
 
 
15:00  

Roa W - Arna-Bjornar W

 
D
0 - 1
vs  
W
L
W
W
 
D
L
W
W
 
 
15:00  

Veles Moscow - T. Moscow

 
D
3 - 3
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Chernomorets Novorossijsk - Armavir

 
D
3 - 0
vs  
D
D
D
W
W
 
D
L
W
W
D
 
 
15:00  

Inter Cherkessk - FK Chayka

 
H
2 - 5
vs  
W
W
W
L
D
 
D
D
L
D
D
 
 
15:30  

Radomiak Radom - GKS Jastrzebie

 
A
2 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
D
W
L
D
 
 
15:30  

Leningradets - Baltika

 
D
1 - 2
vs  
W
W
D
D
D
 
L
L
W
W
D
 
 
15:30  

Ryazan - Chertanovo M.

 
D
1 - 4
vs  
W
W
W
D
D
 
W
D
D
L
W
 
 
15:30  

Shinnik Yaroslavl - Tekstilshtik

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
D
D
W
 
L
W
D
W
L
 
 
15:30  

Salyut-Belgorod - F. Voronezh

 
H
1 - 3
vs  
W
W
D
L
D
 
L
W
L
L
L
 
 
15:30  

Kamaz - Neftekhimik

 
D
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
15:30  

Gottne IF - Brommapojkarna

 
Away
2 - 2
vs  
W
L
D
L
W
 
W
D
L
D
D
 
 
16:00  

Duisburg U19 - Bochum U19

 
A
3 - 1
vs  
W
W
D
D
L
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Koln U19 - Dusseldorf U19

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
 
W
W
 
 
16:00  

Wuppertaler U19 - Alemannia Aachen U19

 
A
2 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
W
D
L
 
 
16:00  

Viktoria Koln U19 - Schalke U19

 
Away
1 - 0
vs  
L
L
W
D
L
 
L
W
 
 
16:00  

FK Liepaja - RFS

 
D
1 - 2
vs  
D
W
L
L
L
 
D
W
W
L
L
 
 
16:00  

Dainava Alytus - BFA Vilnius

 
A
3 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
L
 
 
16:00  

Atlas W - Necaxa W

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
 
L
L
D
 
 
16:00  

Trondheims-Orn W - Sandviken W

 
Away
4 - 2
vs  
W
W
L
L
 
D
W
W
W
W
 
 
16:00  

Kolbotn W - LSK Kvinner W

 
D
1 - 3
vs  
W
L
L
L
 
W
L
W
 
 
16:00  

Valerenga W - Avaldsnes W

 
Home
3 - 0
vs  
D
W
W
W
L
 
W
W
D
L
 
 
16:00  

Tromsdalen - Sogndal

 
H
0 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
D
W
W
L
 
 
16:00  

Kongsvinger - Strommen

 
Home
3 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
D
W
W
L
D
 
 
16:00  

Notodden - Nest-Sotra

 
A
2 - 3
vs  
L
L
W
L
D
 
W
L
D
D
W
 
 
16:00  

Sandefjord - Raufoss

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
D
D
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Ull/Kisa - Sandnes

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:00  

Jerv - KFUM Oslo

 
A
2 - 2
vs  
L
D
L
W
W
 
L
W
D
W
D
 
 
16:00  

Legia II - Polonia Warszawa

 
D
3 - 0
vs  
L
D
W
W
W
 
D
W
W
D
L
 
 
16:00  

FK Chimki Moskovska oblast - Kursk

 
Home
4 - 1
vs  
D
D
W
D
W
 
W
W
D
L
D
 
 
16:00  

Tvaakers - Trelleborgs

 
H
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
D
D
D
 
 
16:00  

Qviding - Hacken

 
H
1 - 3
vs  
W
L
W
W
D
 
W
L
W
D
W
 
 
16:30  

Viborg - Fredericia

 
A
2 - 2
vs  
W
W
D
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
16:30  

Vanlose - Bronshoj

 
D
0 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
D
D
D
 
 
16:30  

Hillerod - Helsingor

 
Away
1 - 2
vs  
D
W
W
W
W
 
W
L
D
W
 
 
16:30  

Avarta - FA 2000

 
A
1 - 0
vs  
W
D
W
D
L
 
W
L
W
D
L
 
 
16:30  

Vejgaard - Brabrand

 
Away
2 - 2
vs  
D
W
D
D
D
 
W
W
D
W
W
 
 
16:30  

VSK Aarhus - Aarhus Fremad

 
H
0 - 1
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
D
D
L
 
 
16:30  

Naesby - Middelfart

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
D
 
D
W
L
D
W
 
 
16:30  

St. Pauli U19 - Bremen U19

 
Away
0 - 5
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
 
 
16:30  

Al Ansar - Al Qadisiya

 
A
0 - 1
vs  
L
D
D
D
L
 
L
L
W
L
D
 
 
16:30  

Nykopings - Orebro

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
W
W
D
D
L
 
 
16:30  

IFK Lulea - Hammarby

 
Away
1 - 3
vs  
D
W
W
D
W
 
W
W
D
W
W
 
 
16:30  

Sandvikens - Frej

 
H
2 - 1
vs  
D
W
W
W
W
 
D
L
D
D
L
 
 
16:30  

Gute - Dalkurd

 
Away
2 - 4
vs  
W
L
L
D
D
 
W
D
L
L
W
 
 
16:30  

Timra - Norrkoping

 
D
1 - 6
vs  
D
W
L
W
D
 
L
W
D
W
W
 
 
16:30  

Eskilsminne - Norrby

 
Away
1 - 0
vs  
L
D
L
W
W
 
L
W
D
W
D
 
 
16:30  

Karlskrona - Osters

 
H
2 - 1
vs  
D
W
W
W
W
 
L
D
W
L
D
 
 
16:30  

Upsala - Vasteras SK

 
Away
1 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
D
W
L
 
 
16:30  

Raslatts - GAIS

 
Away
0 - 1
vs  
L
W
L
D
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:30  

Sollentuna - Degerfors

 
D
4 - 3
vs  
W
L
L
L
D
 
L
D
W
L
D
 
 
16:30  

Lidingo IFK - Sundsvall

 
Away
1 - 1
vs  
L
W
W
D
L
 
L
L
L
D
L
 
 
16:30  

Torns - Jonkopings

 
Away
1 - 1
vs  
D
L
W
L
L
 
W
D
W
W
W
 
 
16:30  

Rosengard - Kalmar

 
Away
1 - 2
vs  
D
L
W
W
L
 
L
L
D
D
W
 
 
16:30  

Husqvarna - Mjallby

 
D
0 - 4
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
D
W
D
 
 
16:30  

Utsiktens - Orgryte

 
D
0 - 1
vs  
L
W
D
L
D
 
D
W
W
L
D
 
 
16:30  

Trollhattan - Halmstad

 
Away
1 - 2
vs  
D
D
L
L
W
 
L
D
L
W
W
 
 
16:30  

Karlstad - Sirius

 
D
1 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
D
L
L
L
L
 
 
16:45  

Sydvest - Ringkobing

 
H
3 - 3
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
16:50  

Widzew Lodz - Leczna

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
W
D
 
W
D
D
L
 
 
17:00  

Roskilde - Koge

 
D
2 - 3
vs  
L
D
W
L
W
 
L
L
D
W
L
 
 
17:00  

Ol. Grudziadz - Suwalki

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
L
 
D
L
W
 
 
17:00  

Puszcza - Zaglebie Sosnowiec

 
A
0 - 2
vs  
D
W
L
W
 
D
D
L
L
W
 
 
17:00  

Tychy - Chrobry Glogow

 
D
5 - 1
vs  
L
L
W
L
 
D
L
L
L
L
 
 
17:00  

GKS Belchatow - Odra Opole

 
H
1 - 0
vs  
D
W
L
W
D
 
D
D
L
L
L
 
 
17:00  

Polkowice - S. Rzeszow

 
H
1 - 2
vs  
L
W
W
D
L
 
W
W
W
L
W
 
 
17:00  

GKS Katowice - Elblag

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
L
W
 
W
D
W
W
D
 
 
17:00  

Pruszkow - Gryf Wejherowo

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
 
L
L
W
D
L
 
 
17:00  

Vendsyssel - Skive

 
A
0 - 1
vs  
D
W
L
L
L
 
W
D
W
D
L
 
 
17:00  

Kolding IF - Vejle

 
D
1 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
L
W
W
L
 
 
17:00  

Hvidovre - F. Amager

 
A
0 - 0
vs  
L
L
D
D
 
D
W
W
D
L
 
 
17:00  

Nykobing - Naestved

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
D
W
 
D
L
L
L
D
 
 
17:00  

B.93 - BK Frem

 
A
0 - 0
vs  
W
L
L
D
L
 
W
W
W
L
L
 
 
17:00  

Hellerup - Skovshoved

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
D
D
D
 
D
L
L
W
L
 
 
17:00  

Slagelse B&I - Holbaek

 
A
1 - 0
vs  
L
D
W
L
W
 
W
D
L
L
W
 
 
17:00  

Thisted FC - Jammerbugt

 
H
0 - 0
vs  
D
L
W
L
W
 
L
W
W
D
D
 
 
17:00  

AB Copenhagen - Dalum IF

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
W
L
L
D
W
 
 
17:00  

Bielefeld U19 - Preussen Munster U19

 
H
3 - 1
vs  
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Rochling - TuS Koblenz

 
H
0 - 1
vs  
D
D
W
W
L
 
W
W
D
D
 
 
17:00  

Erfurt - Meuselwitz

 
Home
1 - 2
vs  
L
D
L
W
 
D
D
D
W
L
 
 
17:00  

Djurgarden W - Orebro W

 
D
1 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
17:30  

Mora - Sundbybergs

 
Home
1 - 4
vs  
W
L
W
D
W
 
D
L
L
L
L
 
 
17:30  

Stade Nyonnais - Black Stars

 
D
1 - 3
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
 
 
18:00  

Termalica B-B. - Stal Mielec

 
A
1 - 2
vs  
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Chojniczanka - Legnica

 
D
0 - 3
vs  
D
L
W
W
 
D
W
W
L
 
 
18:00  

Flamengo RJ U20 - Gremio U20

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
W
L
L
L
D
 
 
18:00  

Atletico-MG U20 - America MG U20

 
A
1 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
W
L
L
W
W
 
 
18:00  

Botafogo U20 - Coritiba U20

 
Home
0 - 0
vs  
L
W
L
L
D
 
W
L
L
L
L
 
 
18:00  

Athletico-PR U20 - Fluminense U20

 
A
4 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
D
W
D
 
 
18:00  

Chapecoense-SC U20 - Bahia U20

 
A
0 - 2
vs  
L
W
D
L
L
 
W
L
W
D
D
 
 
18:00  

Internacional U20 - Ponte Preta U20

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
L
L
D
 
L
L
D
L
D
 
 
18:00  

Klaksvik - B36 Torshavn

 
D
0 - 2
vs  
W
W
W
D
 
D
W
D
W
W
 
 
18:00  

IR Reykjavik - Vestri

 
A
0 - 3
vs  
D
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
18:00  

Vidir - Kari

 
D
2 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
18:00  

Dalvik/Reynir - Volsungur

 
A
3 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
D
 
 
18:00  

Selfoss W - Valur W

 
Away
0 - 1
vs  
W
L
W
W
 
W
W
W
W
 
 
18:00  

KR Reykjavik W - Breidablik W

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
W
 
W
W
W
D
 
 
18:30  

Olsztyn - Sandecja Nowy S.

 
D
1 - 0
vs  
L
L
W
W
 
L
L
W
W
 
 
18:30  

All Boys - Central Cordoba

 
A
0 - 1
vs  
D
L
L
W
D
 
W
D
W
D
W
 
 
18:45  

Charlton - Nottingham

 
D
1 - 1
vs  
W
W
D
D
 
L
D
W
W
 
 
18:45  

Fulham - Millwall

 
D
4 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
D
W
W
 
 
18:45  

Leeds - Brentford

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
W
W
 
W
L
W
D
D
 
 
18:45  

Preston - Stoke

 
H
3 - 1
vs  
L
W
W
L
 
L
L
W
D
 
 
18:45  

Cardiff - Huddersfield

 
H
2 - 1
vs  
L
W
L
 
L
D
L
L
 
 
18:45  

QPR - Swansea

 
A
1 - 3
vs  
W
D
D
L
 
W
D
W
W
 
 
18:45  

Cray - Margate

 
D
3 - 2
vs  
L
D
L
D
 
W
W
D
D
D
 
 
19:00  

West Brom - Reading

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
W
 
W
L
L
D
W
 
 
19:00  

D. Zagreb (Cro) - Rosenborg (Nor)

 
D
2 - 0
vs  
L
W
W
D
W
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Young Boys (Sui) - FK Crvena zvezda (Srb)

 
D
2 - 2
vs  
W
L
L
 
W
W
L
D
D
 
 
19:00  

Olympiacos Piraeus (Gre) - Krasnodar (Rus)

 
H
4 - 0
vs  
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
19:00  

Santos U20 - Vasco U20

 
Away
0 - 3
vs  
L
W
D
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
19:00  

Vitoria U20 - Sport Recife U20

 
D
1 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
W
L
L
D
L
 
 
19:15  

KFG Gardabaer - Selfoss

 
Away
1 - 3
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Orsomarso - Tigres

 
D
0 - 0
vs  
L
L
D
L
L
 
W
D
L
L
D
 
 
20:00  

Delfines Del Este - Barcelona Atletico

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:00  

Atlantico - San Cristobal

 
A
2 - 0
vs  
L
W
W
D
D
 
L
L
W
D
 
 
20:00  

Moca - Jarabacoa

 
D
0 - 0
vs  
W
L
W
D
 
D
W
L
D
L
 
 
20:30  

Real San Andres - Atletico F.C.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
L
D
 
L
L
D
L
W
 
 
21:00  

Bucaramanga - Deportes Tolima

 
H
1 - 1
vs  
D
L
W
L
L
 
W
W
L
W
D
 
 
21:00  

U.N.A.M.- Pumas W - Veracruz W

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
L
L
D
 
D
W
W
 
 
22:15  

LDU Quito (Ecu) - Boca Juniors (Arg)

 
H
0 - 3
vs  
W
W
D
 
L
W
W
 
 
22:30  

Corinthians W - SAO Jose W

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
W
 
D
W
D
W
L
 
 
23:00  

New York City - Columbus Crew

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
D
D
D
 
 
23:00  

Envigado - Junior

 
H
0 - 0
vs  
D
W
L
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
23:00  

Once Caldas - Patriotas

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
D
D
D
 
W
D
W
D
W
 
 
23:00  

North Carolina - Tampa Bay

 
D
4 - 2
vs  
W
D
L
L
W
 
D
W
W
D
W
 
 
23:30  

Chicago W - Orlando Pride W

 
D
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
23:30  

Washington Spirit W - Utah Royals W

 
H
0 - 0
vs  
D
L
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
Wednesday 21. August 2019 | 16:59 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Wednesday 21. August 2019 | 16:59 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
08:00  

Haerteis J. - Serdarusic N.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
08:00  

Taberner C. - Tabilo A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
08:00  

Prinoth P. - Veldheer M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
08:00  

Steiner M. - Hoffmann M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
 
L
L
 
 
08:00  

Kotov P. - Vavassori A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
08:00  

Skatov T. - Boluda-Purkiss C.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
08:00  

Esteve L. E. - Matos R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
08:00  

Sanchez Izquierdo N. - Gao X.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
09:30  

Seyboth Wild T. - Bellucci T.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
09:30  

Mena F. - Griekspoor S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:30  

Guenther V. - Fellin M.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
09:30  

Schell N. - Santanna B.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
09:30  

Huesler M. - Gabashvili T.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:30  

Barranco C. J. - Martin Tiffon P.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
09:30  

Noguchi R. - Lopez Morillo I.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
10:00  

Heller P. - Lemstra K.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
11:00  

Kopp S. - Bodmer A.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
11:00  

Boehler D. - Bencic B.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
11:00  

Ollert L. - Welte M.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
 
 
11:00  

Clezar G. - Karatsev A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
11:00  

Silva Frederico F. - Alcaraz Garfia C.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
11:00  

Lopez Montagud C. - Gakhov I.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
11:00  

Roglan A. - Cid Subervi R.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
11:00  

Musialek A. - De Krom M.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
11:00  

Barroso Campos A. - Nikles J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
12:30  

Collarini A. - Brancaccio R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
12:30  

Ornago F. - Gutierrez Oscar J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
12:30  

Dutra Da Silva D. - Toledo B. P.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Ojeda L. R. - Reymond A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:00  

Zahraj P. - Wessels L.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
15:00  

Muchova K. - Ahn K.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
15:00  

Koepfer D. - Mahut N.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Kavcic B. - Uchiyama Y.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
15:00  

Kwon Soon W. - Otte O.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
15:00  

Diez S. - Watanuki Y.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Benchetrit E. - Zhang Z.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
15:00  

Kolar Z. - Coppejans K.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
15:00  

Begu I. - Cepelova J.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
15:00  

Rybakina E. - Rodionova Ar.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Kovinic D. - Gracheva V.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Townsend T. - Cepede V.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
15:00  

Raina A. - Allertova D.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Hogenkamp R. - Savinykh V.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
15:00  

Govortsova O. - Wang X.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Frech M. - Sramkova R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
15:30  

Martin A. - Quinzi G.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
16:00  

Olaru R./Yang Z. - Aoyama S./Krunic A.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
16:30  

Linette M. - Sasnovich A.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
16:30  

Brooksby J. - Sugita Y.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
16:30  

Ymer M. - Bagnis F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
16:30  

Torpegaard M. - Galan Riveros D. E.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
16:30  

Kamke T. - Baldi F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
16:30  

Basic M. - Gomez E.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
16:30  

Kuhn N. - Lacko L.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
16:30  

Fourlis J. - Samsonova L.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
16:30  

Inglis M. - Cabrera L.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
16:30  

Hobgarski K. - Hon P.

 
Away
1 - 2