Thursday 19. September 2019 | 16:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Ottawa Fury - Tampa Bay

 
A
1 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
W
D
W
L
L
 
 
00:30  

Montreal Impact - Toronto FC

 
H
1 - 0
vs  
W
D
W
L
L
 
D
D
W
D
W
 
 
00:30  

FC Cincinnati - Atlanta United

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
00:30  

Atlanta United 2 - Charleston

 
D
3 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
W
L
D
W
D
 
 
00:30  

Bethlehem - Loudoun

 
A
5 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
D
W
L
 
 
01:00  

Saint Louis FC - New York Red Bulls 2

 
D
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
D
L
W
W
L
 
 
01:10  

Godoy Cruz - River Plate

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
D
D
L
W
 
 
01:30  

Internacional - Athletico-PR

 
Home
1 - 2
vs  
L
D
W
W
L
 
D
W
L
D
W
 
 
01:30  

Chico - Real San Andres

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
W
D
 
L
L
W
L
L
 
 
01:30  

Corinthians (Bra) - Ind. del Valle (Ecu)

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
D
D
 
D
W
L
W
 
 
03:00  

Club Tijuana W - Monarcas Morelia W

 
A
4 - 1
vs  
L
W
D
 
W
D
W
W
W
 
 
03:30  

U.A.N.L.- Tigres - Cruz Azul

 
A
1 - 2
vs  
W
D
D
D
D
 
W
W
D
L
D
 
 
03:30  

Portland Timbers - New York Red Bulls

 
D
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
L
D
W
L
L
 
 
03:30  

Seattle Sounders - FC Dallas

 
Home
0 - 0
vs  
L
D
W
L
W
 
W
L
D
W
W
 
 
03:30  

Fresno - Rio Grande

 
Home
5 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:30  

Persija Jakarta - Bali United

 
H
0 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
09:30  

Persik Kediri - Balikpapan

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
L
W
D
 
L
D
L
W
W
 
 
10:00  

Peerless - Bhawanipore

 
D
2 - 0
vs  
D
W
W
W
 
D
W
L
W
D
 
 
10:30  

Mohun Bagan - Mohammedan

 
D
2 - 3
vs  
W
D
W
W
L
 
L
D
W
D
L
 
 
11:00  

Song Lam Nghe An - Hanoi FC

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
D
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
11:00  

Gumi Sportstoto W - Boeun Sangmu W

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
D
D
 
L
D
L
L
W
 
 
11:00  

Hwacheon W - Seoul W

 
Home
5 - 1
vs  
D
L
L
L
W
 
L
W
L
D
L
 
 
11:00  

Incheon Hyundai Steel W - Suwon FMC W

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
D
D
 
W
L
W
D
D
 
 
12:30  

PSS Sleman - Persipura Jayapura

 
A
1 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:30  

Badak Lampung - Kalteng Putra

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
W
L
L
L
D
 
 
12:30  

PSM Makassar - TIRA Persikabo

 
D
2 - 0
vs  
W
L
D
W
L
 
D
W
W
L
D
 
 
13:00  

Torpedo Izhevsk W - Lokomotiv Moscow W

 
Away
1 - 4
vs  
L
D
D
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
14:00  

Dnipro-1 U21 - Karpaty U21

 
A
2 - 2
vs  
W
L
D
L
 
L
L
W
D
L
 
 
15:30  

Legion - Flora U21

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
D
 
 
15:30  

O. Ljubljana - Rudar

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
D
W
D
 
L
L
D
L
L
 
 
15:45  

Hatta - Shabab Al-Ahli Dubai

 
Away
0 - 3
vs  
D
L
 
D
W
 
 
15:45  

Al Jazira - Al Dhafra

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
D
 
 
16:00  

Belenenses U23 - Braga U23

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
W
 
 
16:00  

Leixoes U23 - Sporting U23

 
Away
1 - 2
vs  
D
W
W
 
W
W
W
 
 
16:00  

Ryazan W - Zvezda 2005 W

 
A
1 - 0
vs  
W
W
L
D
W
 
L
W
W
L
L
 
 
16:30  

Parnu JK Vaprus - Elva

 
H
0 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
16:30  

PEPO - Sudet

 
Home
8 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
16:30  

Haka - TPS

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
D
W
W
 
 
16:50  

Damac - Al-Shabab

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
W
 
W
D
D
 
 
17:00  

Vejle - Roskilde

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
17:00  

Tammeka U21 - JK Jarve

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
17:00  

Ramat Hasharon - M. Nazareth

 
D
1 - 0
vs  
D
L
W
W
 
L
D
D
W
 
 
17:00  

Maccabi Petah Tikva - Beitar Tel Aviv

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
D
D
W
 
L
D
L
D
W
 
 
17:00  

MS Kafr Qasim - Hap. Ramat Gan

 
A
0 - 0
vs  
D
D
L
L
 
D
W
D
L
 
 
17:00  

H. Akko - Sakhnin

 
A
2 - 1
vs  
D
D
W
L
 
W
L
D
W
 
 
17:00  

Nof Hagalil - H. Ironi Rishon

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
 
W
D
W
W
 
 
17:00  

Atlas W - Toluca W

 
D
3 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
D
D
W
 
 
17:00  

Vardeneset - Madla IL

 
Away
3 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
D
D
W
W
L
 
 
17:00  

Al-Gharafa - Al Ahli Doha

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
 
L
W
 
 
17:30  

Levadia U21 - Tallinna Kalev U21

 
Home
6 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
L
L
D
 
 
17:55  

Basel - Krasnodar

 
H
5 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
D
W
W
 
 
17:55  

Getafe - Trabzonspor

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
D
D
D
 
W
D
W
D
D
 
 
17:55  

Qarabag - Sevilla

 
Away
0 - 3
vs  
W
W
 
W
W
W
D
W
 
 
17:55  

Dyn. Kyiv - Malmo FF

 
D
1 - 0
vs  
W
L
D
D
L
 
D
W
L
W
W
 
 
17:55  

FC Copenhagen - Lugano

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
17:55  

PSV - Sporting

 
Home
3 - 2
vs  
L
D
W
W
W
 
D
W
W
L
D
 
 
17:55  

LASK Linz - Rosenborg

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
D
W
L
 
D
W
D
W
D
 
 
17:55  

CFR Cluj - Lazio

 
D
2 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
D
L
W
D
L
 
 
17:55  

Rennes - Celtic

 
A
1 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:55  

St. Liege - Guimaraes

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
D
D
L
D
 
 
17:55  

Eintracht Frankfurt - Arsenal

 
A
0 - 3
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
D
D
 
 
18:00  

Elche - Tenerife

 
D
1 - 1
vs  
L
W
L
D
W
 
L
W
L
D
W
 
 
18:00  

R. Oviedo - Extremadura UD

 
Home
1 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
D
L
L
D
L
 
 
18:15  

Al Sharjah - Khorfakkan

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
 
L
D
 
 
18:15  

Bani Yas - Ajman

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
D
W
D
 
W
W
D
D
L
 
 
19:00  

Viborg - Vendsyssel

 
D
1 - 1
vs  
D
W
D
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
19:00  

Fluminense U20 - America MG U20

 
D
1 - 0
vs  
D
L
W
L
L
 
W
L
W
L
D
 
 
19:00  

Binissalem - Llosetense

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
D
W
L
 
 
20:00  

FC Porto - Young Boys

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 
20:00  

Espanyol - Ferencvaros

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
D
L
W
 
W
D
W
L
W
 
 
20:00  

Rangers - Feyenoord

 
H
1 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
D
D
D
W
W
 
 
20:00  

Ludogorets - CSKA Moscow

 
A
5 - 1
vs  
D
D
W
D
W
 
D
L
W
W
W
 
 
20:00  

Wolfsburg - Oleksandriya

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
W
D
D
 
L
W
W
L
W
 
 
20:00  

Gent - St Etienne

 
H
3 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
20:00  

AS Roma - Basaksehir

 
Home
4 - 0
vs  
D
D
W
 
L
L
W
 
 
20:00  

Slovan Bratislava - Besiktas

 
H
4 - 2
vs  
W
W
D
L
W
 
L
W
L
W
D
 
 
20:00  

Wolves - Braga

 
Home
0 - 1
vs  
D
D
D
D
L
 
W
L
D
L
L
 
 
20:00  

Manchester Utd - FC Astana

 
D
1 - 0
vs  
D
W
D
L
D
 
W
W
L
W
W
 
 
20:00  

Partizan - AZ Alkmaar

 
D
2 - 2
vs  
W
W
D
W
D
 
L
W
W
D
L
 
 
21:00  

Bogota - Boca Juniors

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
D
 
D
L
L
D
W
 
 
21:00  

Llaneros - Orsomarso

 
D
2 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
L
D
L
D
D
 
 
21:00  

Las Palmas - Gijon

 
D
1 - 0
vs  
D
L
D
D
D
 
D
D
W
L
D
 
 
22:00  

Necaxa W - Puebla W

 
Away
2 - 3
vs  
L
L
D
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
22:00  

Cartagines - ADR Jicaral

 
Home
0 - 1
vs  
D
W
L
W
L
 
W
D
L
L
W
 
 
23:00  

Veracruz W - Santos Laguna W

 
A
0 - 1
vs  
W
W
D
D
L
 
L
D
L
L
 
 
23:00  

Bahia U20 - Ponte Preta U20

 
Home
1 - 0
vs  
D
D
W
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
Thursday 19. September 2019 | 16:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Thursday 19. September 2019 | 16:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Stephens S. - Giorgi C.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
02:00  

Pavlyuchenkova A. - Bertens K.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
02:00  

Flink V. - Putintseva Y.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
02:00  

Vekic D. - Doi M.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
04:00  

Lopez-Perez E. - Gunneswaran P.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
06:00  

Muchova K. - Babos T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
06:00  

Hon P. - Tomljanovic A.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
06:00  

Tig P. M. - Badosa G. P.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
08:00  

Petrovic D. - Varillas J. P.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
09:50  

Doi M./Hibino N. - Aoyama S./Shibahara E.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
 
W
L
W
 
 
09:55  

Moriya H. - Millman J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
10:05  

Mager G. - Heller P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
10:05  

Vilella M. M. - Collarini A.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
10:05  

Robredo T. - Martin A.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
10:30  

Kopriva V. - Coria F.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
10:30  

Golubic V. - Zhang S.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
10:30  

Serdarusic N. - Safranek V.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
10:30  

Sousa P. - OConnell C.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
10:30  

Bonzi B. - Stanek R.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
10:30  

Pena Lopez M. - Dutra Da Silva D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
10:30  

Capecchi D. - Mora M.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
10:30  

Bourgue M. - Rodionov J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
10:30  

Basic M. - Kuhn N.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
10:45  

Pigossi L./Wang Y. - Choi J. H./Han N.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
 
W
W
L
 
 
11:00  

Bedene A. - Simon G.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
11:00  

Kostyuk M. - Yerolymos M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
11:00  

Gracheva V. - Bolsova Zadoinov A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
11:00  

Vesely J. - Uchiyama Y.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
11:30  

Trungelliti M. - Giannessi A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
11:30  

Lorenzi P. - Berlocq C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
11:30  

Davidovich Fokina A. - Benchetrit E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
12:00  

Jaziri M. - Muller A.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
12:00  

Bouzkova M. - Blinkova A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Krstin P. - Rola B.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
12:00  

Sels J. - Kolar Z.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
12:00  

Ilkel C. - Ruusuvuori E.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
12:25  

Bolt A. - Jung J.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
12:30  

Berrettini M. - Carballes Baena R.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
12:30  

Andrianjafitrimo T. - Zanevska M.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
12:30  

Bucsa C. - Cepede V.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
13:00  

Goffin D. - Carreno-Busta P.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
13:00  

Daniel T. - Gaio F.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
13:00  

Napolitano S. - Munar J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
13:00  

De Bakker T. - Turchetti N.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
13:00  

Bortolotti M. - Di Nocera R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
 
 
13:00  

Ruud C. - Caruso S.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Kenin S. - Paolini J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
13:30  

Sabanov I./Sabanov M. - OConnell C./Petrovic D.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
W
 
 
13:30  

Marcora R. - Durasovic V.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
14:00  

Sousa J. - Khachanov K.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Van De Zandschulp B. - Ramanathan R.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
14:30  

Sonego L. - Pouille L.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:30  

Mannarino A./Nys H. - Gille S./Vliegen J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
14:30  

Mahut N./Roger-Vasselin E. - Added D./Olivetti A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
W
 
 
14:30  

Petrone A. - Diarra G.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
14:30  

Di Nicola G. - Ejupovic E.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:30  

Iannaccone F. - Galoppini D.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Escoffier A. - Kamke T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
15:30  

Halys Q. - Masur D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
16:00  

Granollers G./Granollers M. - Gonzalez S./Qureshi A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Galfi D. - Vikhlyantseva N.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
16:00  

Broady L. - Couacaud E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
16:00  

Kwiatkowski T. S. - Sigouin B.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
16:30  

Medvedev D. - Donskoy E.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
16:30  

Gomez E. - Peliwo F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
16:30  

Celikbilek A./Ilkel C. - Heliovaara H./Ruusuvuori E.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Herbert P. - Tsonga J-W.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:30  

Smith R. - Polansky P.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
17:30  

Young D. - Quiroz R.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
18:00  

Berankis R. - Rublev A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:00  

Mmoh M. - Wolf J.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
18:30  

Maden Y. - Basilashvili N.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
19:00  

Ritschard A. - Petit G.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
19:30  

Geerts M. - Torpegaard M.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
Thursday 19. September 2019 | 16:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Washington Capitals - St. Louis Blues

 
D
3 - 2
vs  
D
L
L
W
D
 
W
L
D
L
W
 
 
00:00  

New York Rangers - New Jersey Devils

 
H
3 - 4
vs  
W
L
L
D
D
 
L
D
W
L
D
 
 
00:00  

Montreal Canadiens - Florida Panthers

 
D
4 - 3
vs  
L
W
W
L
D
 
W
W
W
D
D
 
 
00:00  

Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning

 
D
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
00:30  

Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

 
D
4 - 3
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
01:00  

Winnipeg Jets - Minnesota Wild

 
D
4 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
01:30  

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

 
H
2 - 1
vs  
D
D
D
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
02:00  

Calgary Flames - San Jose Sharks

 
H
6 - 4
vs  
W
D
L
D
L
 
L
D
L
L
L
 
 
08:00  

Tayfun - Kapitan

 
D
1 - 3
vs  
W
D
L
D
D
 
W
L
L
W
L
 
 
09:00  

Sakhalinskie Akuly - Russkie Vityazi

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:00  

Din. St. Petersburg - Loko

 
A
4 - 2
vs  
W
W
L
L
D
 
L
D
D
W
W
 
 
11:00  

Chaika - Mamonty Yugry

 
A
1 - 4
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
11:00  

Metallurg Cherepovets - Bryansk

 
H
1 - 3
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
11:00  

Ufa W - Gornyi W

 
Home
4 - 3
vs  
D
L
W
W
W
 
W
W
D
L
W
 
 
11:00  

Tornado W - Krasnoyarsk W

 
A
3 - 2
vs  
D
L
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
12:00  

Omskie Yastreby - Reaktor

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
L
L
D
 
L
W
W
L
W
 
 
12:30  

Sibirskie Snaipery - Sarmaty

 
Home
6 - 3
vs  
L
W
W
W
D
 
L
L
L
L
W
 
 
12:30  

Kuznetskie Medvedi - Ladya

 
H
4 - 6
vs  
D
L
L
D
L
 
L
L
W
L
W
 
 
12:30  

Vanke Rays W - Nizhny Novgorod W

 
D
3 - 3
vs  
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Altay - Avto

 
Away
2 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
14:00  

Snezhnye Barsy - Tolpar

 
H
2 - 4
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:30  

Almaty - HC Astana

 
Home
7 - 1
vs  
L
L
L
D
W
 
W
D
L
L
L
 
 
15:00  

Metallurg Magnitogorsk - Sp. Moscow

 
Home
4 - 3
vs  
L
L
D
D
D
 
W
L
D
L
L
 
 
15:00  

Salavat Ufa - Avangard Omsk

 
H
2 - 5
vs  
L
W
L
D
D
 
D
L
L
L
D
 
 
15:00  

Yekaterinburg - Kunlun

 
Home
4 - 4
vs  
L
W
D
L
L
 
L
D
L
W
D
 
 
15:00  

Krasnaya Armiya - SKA-1946

 
A
2 - 2
vs  
W
W
L
D
W
 
W
D
W
L
W
 
 
15:00  

Tyumen - Izhevsk

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
D
L
L
 
W
D
L
L
W
 
 
15:00  

HC Yugra - Perm

 
Home
3 - 3
vs  
W
D
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
15:45  

Mlada Boleslav U20 - Olomouc U20

 
A
1 - 4
vs  
D
D
L
L
W
 
D
D
L
W
W
 
 
16:00  

Polot - Lipetsk

 
Away
7 - 13
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
W
D
W
 
 
16:30  

Bars - Lada

 
H
1 - 3
vs  
W
L
D
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
16:45  

Bilyi Bars - Kharkiv

 
Home
6 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Ryazan - CSK VVS

 
H
1 - 1
vs  
D
D
W
D
L
 
W
W
L
D
W
 
 
17:00  

Molodechno - Mogilev

 
Home
6 - 4
vs  
L
D
D
L
L
 
W
D
D
L
L
 
 
17:00  

Soligorsk - Yunost Minsk

 
H
2 - 2
vs  
W
D
D
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Neman Grodno - Zhlobin

 
Home
4 - 0
vs  
W
L
L
L
D
 
L
L
D
W
L
 
 
17:00  

Lida - Gomel

 
D
5 - 0
vs  
L
W
D
W
W
 
W
L
W
W
D
 
 
17:00  

Lokomotiv Orsha - Pinskiye Yastreby

 
Home
4 - 3
vs  
W
W
D
D
L
 
W
W
L
W
W
 
 
17:00  

Baranavichy - Belarus U20

 
H
3 - 3
vs  
W
W
D
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
17:00  

Brest - Novopolotsk

 
D
1 - 1
vs  
L
L
L
D
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Pardubice U20 - Jihlava U20

 
Home
7 - 1
vs  
D
L
W
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
17:00  

Karlovy Vary U20 - Chomutov U20

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
17:00  

Dnipro Kherson - Kremenchuk

 
A
2 - 3
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:30  

Sparta Prague - Trinec

 
D
4 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
D
D
W
 
 
17:30  

Manglerud - Frisk Asker

 
H
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
D
D
 
 
17:30  

Narvik - Stjernen

 
H
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
17:30  

Sochi - Nizhny Novgorod

 
A
5 - 4
vs  
L
D
W
L
L
 
W
D
L
W
L
 
 
17:30  

Dyn. Moscow - SKA St. Petersburg

 
H
0 - 2
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
17:30  

CSKA Moscow - Vladivostok

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
W
D
W
L
W
 
 
17:30  

Bars Kazan - Niznekamsk

 
Home
4 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
D
L
L
L
 
 
17:30  

HC Rostov - Voronezh

 
H
3 - 1
vs  
D
D
W
W
D
 
L
L
W
L
L
 
 
17:30  

Dinamo St. Petersburg - Karaganda

 
D
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
18:00  

Sparta Sarpsborg - Valerenga

 
A
0 - 1
vs  
W
D
L
D
L
 
W
W
L
L
D
 
 
18:00  

Djurgardens - Orebro

 
Home
4 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
D
W
L
D
L
 
 
18:00  

Farjestad BK - Vaxjo

 
H
4 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
D
D
L
 
 
18:00  

Frolunda - Linkopings

 
Home
4 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
18:00  

Rogle - Oskarshamn

 
A
0 - 1
vs  
W
L
L
L
D
 
D
W
L
D
W
 
 
18:00  

Leksands - Skelleftea

 
H
3 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
L
L
L
W
L
 
 
18:00  

Lulea - HV 71

 
Home
2 - 2
vs  
D
L
W
L
L
 
L
L
D
W
L
 
 
18:15  

Salzburg 2 - Klagenfurt II

 
Home
3 - 4
vs  
W
W
D
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
18:30  

Nurnberg Ice Tigers - Grizzly Wolfsburg

 
H
2 - 4
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
W
L
D
 
 
18:45  

Academy Zug - Ticino Rockets

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
19:00  

Ritten - Asiago

 
H
10 - 5
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
19:00  

Vipiteno - Lustenau

 
H
3 - 2
vs  
D
W
D
L
L
 
L
D
W
W
L
 
 
19:30  

Guildford - Cardiff

 
Away
3 - 3
vs  
D
L
D
W
W
 
L
W
D
W
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 16 Oct 01:30  

Fuerza Regia - Correcaminos

 
basketball 16 Oct 15:00  

Panionios - Diagoras Driopideon

 
basketball 16 Oct 15:45  

TAL TECH - Parnu

 
basketball 16 Oct 16:00  

Valmiera Glass Via - BK Ogre

 
basketball 16 Oct 17:30  

Tartu Ulikool - BC Kalev/Cramo

 
hockey 16 Oct 00:00  

Winnipeg Jets - Arizona Coyotes

 
hockey 16 Oct 01:00  

Calgary Flames - Philadelphia Flyers

 
hockey 16 Oct 02:00  

Stockton Heat - Bakersfield Condors

 
hockey 16 Oct 02:00  

Vegas Golden Knights - Nashville Predators

 
hockey 16 Oct 02:00  

Vancouver Canucks - Detroit Red Wings

 
hockey 16 Oct 02:30  

Los Angeles Kings - Carolina Hurricanes

 
hockey 16 Oct 11:00  

Yermak Angarsk - CSK VVS

 
hockey 16 Oct 11:30  

Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi

 
hockey 16 Oct 12:00  

Krasnoyarsk - Lada

 
hockey 16 Oct 13:30  

Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga

 
hockey 16 Oct 14:00  

Humo 2 - Almaty

 
hockey 16 Oct 14:00  

Krasnaya Armiya - Din. St. Petersburg

 
hockey 16 Oct 14:00  

Perm - Karaganda

 
hockey 16 Oct 15:00  

Mountfield HK (Cze) - Graz 99ers (Aut)

 
hockey 16 Oct 15:00  

Reaktor - Ladya

 
hockey 16 Oct 15:00  

Izhevsk - Nomad Nur-Sultan

 
hockey 16 Oct 15:30  

Litomerice - Usti nad Labem

 
hockey 16 Oct 15:30  

Benatky - Kadan

 
hockey 16 Oct 15:30  

Jihlava - Prostejov

 
hockey 16 Oct 15:30  

Ceske Budejovice - Sokolov

 
hockey 16 Oct 15:30  

Chomutov - Frydek-Mistek

 
hockey 16 Oct 15:30  

Jukurit - Vaasan Sport

 
hockey 16 Oct 15:30  

SaiPa - JYP

 
hockey 16 Oct 15:30  

Almaz - HC Riga

 
hockey 16 Oct 15:30  

Torpedo Gorky - Kurhan

 
hockey 16 Oct 15:30  

Tambov - Toros Neftekamsk

 
hockey 16 Oct 15:30  

Bars - Gornyak Uchaly

 
hockey 16 Oct 16:00  

Slavia Prague - Trebic

 
hockey 16 Oct 16:00  

Prerov - AZ Havirov

 
hockey 16 Oct 16:00  

Tappara (Fin) - Frisk Asker (Nor)

 
hockey 16 Oct 16:00  

Atlant - SKA-Varyagi

 
hockey 16 Oct 16:00  

SKA-1946 - Amurskie Tigry

 
hockey 16 Oct 16:00  

Dyn. Moscow - Krylya Sovetov

 
hockey 16 Oct 16:00  

Ryazan - Orsk

 
hockey 16 Oct 16:30  

Sochi - Metallurg Magnitogorsk

 
hockey 16 Oct 16:30  

Sp. Moscow - Sibir Novosibirsk

 
hockey 16 Oct 16:30  

Dyn. Moscow - CSKA Moscow

 
hockey 16 Oct 17:00  

Modo - Vita Hasten

 
hockey 16 Oct 17:00  

Vasteras - Kristianstads

 
hockey 16 Oct 17:00  

Timra - Almtuna

 
hockey 16 Oct 17:00  

Mora - AIK

 
hockey 16 Oct 17:00  

Sodertalje - BIK Karlskoga

 
hockey 16 Oct 17:00  

Karlskrona - Tingsryds

 
hockey 16 Oct 17:00  

Kalix - Kiruna AIF

 
hockey 16 Oct 17:00  

Tyreso Hanviken - Stromsbro IF

 
hockey 16 Oct 17:00  

Vasby - Hammarby

 
hockey 16 Oct 17:00  

Vallentuna - Huddinge

 
hockey 16 Oct 17:00  

Sollentuna - Segeltorps IF

 
hockey 16 Oct 17:00  

Hudiksvalls - Arlanda

 
hockey 16 Oct 17:00  

Koping - Forshaga

 
hockey 16 Oct 17:00  

Malungs - Lindlovens

 
hockey 16 Oct 17:00  

Grums - Kumla

 
hockey 16 Oct 17:00  

Skovde - Borlange

 
hockey 16 Oct 17:00  

Mariestads - Surahammars

 
hockey 16 Oct 17:00  

AIK W - Djurgardens W

 
hockey 16 Oct 17:30  

Liberec (Cze) - Augsburger Panther (Ger)

 
hockey 16 Oct 17:45  

Ambri-Piotta (Sui) - Ban. Bystrica (Svk)

 
hockey 16 Oct 17:45  

Langenthal - Winterthur

 
hockey 16 Oct 23:00  

Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche

 
hockey 16 Oct 23:00  

Columbus Blue Jackets - Dallas Stars

 
hockey 16 Oct 23:00  

Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

 
soccer 16 Oct 00:00  

Bolivia - Haiti

 
soccer 16 Oct 00:30  

Penarol W - Colo-Colo W

 
soccer 16 Oct 00:30  

Estudiantes de Caracas W - Ferroviaria W

 
soccer 16 Oct 01:00  

El Paso - Portland 2

 
soccer 16 Oct 01:00  

AD Cantolao - Sport Huancayo

 
soccer 16 Oct 01:30  

Mexico - Panama

 
soccer 16 Oct 01:30  

Peru - Uruguay

 
soccer 16 Oct 01:30  

Ind. Medellin - Dep. Pasto

 
soccer 16 Oct 02:00  

San Carlos - Limon

 
soccer 16 Oct 08:00  

Shymkent W - Bayern Munich W

 
soccer 16 Oct 08:00  

Kaya - Green Archers

 
soccer 16 Oct 12:00  

Shahin Bushehr - Saipa

 
soccer 16 Oct 12:00  

F. Constanta - U. Cluj

 
soccer 16 Oct 12:00  

Mioveni - Sportul Snagov

 
soccer 16 Oct 12:00  

Pandurii - Ripensia Timisoara

 
soccer 16 Oct 12:00  

Daco-Getica Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc

 
soccer 16 Oct 12:00  

Concordia - Calarasi

 
soccer 16 Oct 12:00  

Politehnica Timisoara - Metaloglobus

 
soccer 16 Oct 12:00  

CSM Resita - SCM Gloria

 
soccer 16 Oct 12:00  

Viitorul Tg. Jiu - FC Arges

 
soccer 16 Oct 12:30  

Lip. Stiavnica - MSK Martin

 
soccer 16 Oct 12:50  

Shahr Khodrou - Naft M.I.S

 
soccer 16 Oct 13:00  

Szent Mihaly W - DVTK W

 
soccer 16 Oct 13:00  

FC Rapid Bucuresti - Petrolul

 
soccer 16 Oct 13:20  

Zob Ahan - Mes Kerman

 
soccer 16 Oct 13:30  

Orleta Radzyn - Biala Podlaska

 
soccer 16 Oct 13:30  

Real Kings - Uthongathi

 
soccer 16 Oct 13:30  

Royal Eagles - Mbombela

 
soccer 16 Oct 13:30  

Swallows - TS Galaxy

 
soccer 16 Oct 14:50  

Al-Nahda - Ohod

 
soccer 16 Oct 14:55  

Al Najoom - Al Ain

 
soccer 16 Oct 15:00  

Aluminij - Koper

 
soccer 16 Oct 15:15  

Al-Taqadom - Al-Shoalah

 
soccer 16 Oct 15:35  

Al Ansar - Al Jabalain

 
soccer 16 Oct 15:40  

Jeddah - Al-Kawkab

 
soccer 16 Oct 16:00  

Brondby W - Glasgow City W

 
soccer 16 Oct 16:00  

Wolfsburg W - Twente W

 
soccer 16 Oct 16:00  

Foggia - Turris

 
soccer 16 Oct 16:30  

Slavia Prague W - Arsenal W

 
soccer 16 Oct 16:30  

Turnu Magurele - UTA Arad

 
soccer 16 Oct 17:00  

Fortuna Hjorring W - Lyon W

 
soccer 16 Oct 17:00  

Nafta - Rudar

 
soccer 16 Oct 17:00  

Barcelona W - Minsk FK W

 
soccer 16 Oct 17:15  

Holzwickeder SC - ASC 09 Dortmund

 
soccer 16 Oct 17:30  

Hessen Dreieich - Kassel

 
soccer 16 Oct 17:30  

Staaken - Tasmania Berlin

 
soccer 16 Oct 18:00  

Manchester City W - Atl. Madrid W

 
soccer 16 Oct 18:30  

Barracas Central - Temperley

 
soccer 16 Oct 18:30  

Breidablik W - Paris SG W

 
soccer 16 Oct 18:30  

Buckley - Guilsfield

 
soccer 16 Oct 18:35  

Central Cordoba - Estudiantes L.P.

 
soccer 16 Oct 18:45  

Farnborough - Wimborne

 
soccer 16 Oct 18:45  

Tiverton - Yate Town

 
soccer 16 Oct 19:00  

Fuenlabrada - Zaragoza

 
soccer 16 Oct 23:00  

Indy Eleven - Swope Park

 
soccer 16 Oct 23:30  

Deportes Tolima - Dep. Cali

 
tennis 16 Oct 02:00  

Zhu L. - Xu S.

 
tennis 16 Oct 02:00  

Jaksic J. - Hibino N.

 
tennis 16 Oct 02:00  

Xun F. Y. - Peng S.

 
tennis 16 Oct 02:00  

Raina A. - Savinykh V.

 
tennis 16 Oct 02:00  

Nara K. - Gao X.

 
tennis 16 Oct 02:00  

Kostic N. - You X.

 
tennis 16 Oct 02:00  

Feng S. - Wang Xin.

 
tennis 16 Oct 02:00  

Ma S. - Naydenova A.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Ferreira Silva F. - Jaziri M.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Eubanks C. - Soeda G.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Harris A. - Nam Ji S.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Wu D. - Uchiyama Y.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Gong M./Zhang Z. - Nam Ji S./Song M-K.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Harris A./Polmans M. - Gao X./Sun F.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Purcell M./Santillan A. - Hsieh C./Yang T.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Matsui T./Soeda G. - Diez S./Reboul F.

 
tennis 16 Oct 03:00  

Jung J./Rungkat C. - Li Z./Oliveira G.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Cuevas P. - Dellien H.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Tiafoe F. - Maden Y.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Pella G./Schwartzman D. - Erlich J./Sitak A.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Krawietz K./Mies A. - Bemelmans R./Coppejans K.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Molchanov D./Vasilevski A. - Ram R./Salisbury J.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Nielsen F./Puetz T. - Gille S./Vliegen J.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Vesely J. - Miedler L.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Blancaneaux G. - Baldi F.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Lacko L. - Sachko V.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Halys Q./Lamasine T. - Begemann A./Mergea F.

 
tennis 16 Oct 08:00  

Cerretani J./Cressy M. - Altmaier D./Haerteis J.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Arn G. - Kawa K.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Ce G. - Cepede V.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Bara Irina M. - Chwalinska M.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Kovinic D. - Stollar F.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Zavatska K. - Buyukakcay C.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Celik S. - Galfi D.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Sramkova R. - Jani R-L.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Frech M. - Begu I.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Ormaechea P. - Tan H.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Kachmazov A. - Avidzba A.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Gerasimov E. - Fabbiano T.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Rosol L. - Lajovic D.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Danilov S./Safiullin R. - Bolelli S./Molteni A.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Jebavy R./Zelenay I. - Murray J./Skupski N.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Bublik A./Kukushkin M. - Daniell M./Oswald P.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Vekic D. - Muchova K.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Kudermetova V./Srebotnik K. - Alexandrova E./Sasnovich A.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Aoyama S./Shibahara E. - Charaeva A./Lansere S.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Flipkens K./Mattek-Sands B. - Danilovic O./Tomljanovic A.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Dzalamidze N./Marozava L. - Dabrowski G./Siniakova K.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Ymer M. - Sousa J.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Fognini F. - Tipsarevic J.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Kontinen H./Roger-Vasselin E. - Fritz T./Opelka R.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Rojer J./Tecau H. - Monroe N./Querrey S.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Ymer E./Ymer M. - Albot R./Lindstedt R.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Goransson A./Lammons N. - Andujar-Alba P./Granollers G.

 
tennis 16 Oct 09:00  

Pavic M./Soares B. - OMara J./Skupski K.

 
tennis 16 Oct 10:00  

Doi M. - Goerges J.

 
tennis 16 Oct 10:00  

Gauff C. - Blinkova A.

 
tennis 16 Oct 10:00  

McNally C. - Ostapenko J.

 
tennis 16 Oct 10:00  

Blinkova A./Kato M. - Fichman S./Sizikova Y.

 
tennis 16 Oct 10:00  

Molinaro E./Piter K. - Gasparyan M./Niculescu M.

 
tennis 16 Oct 10:00  

Knoll X./Minella M. - Broady N./Silva E.

 
tennis 16 Oct 10:00  

Pattinama Kerkhove L./Schoofs B. - Bonaventure Y./Siegemund L.

 
tennis 16 Oct 18:00  

Mejia N. - OConnell C.

 
tennis 16 Oct 18:00  

King D. - Peniston R.

 
tennis 16 Oct 18:00  

Ritschard A. - Tabilo A.

 
tennis 16 Oct 18:00  

Polansky P. - Pospisil V.

 
tennis 16 Oct 18:00  

Johnson S. - Aragone J.

 
tennis 16 Oct 18:00  

Cid Subervi R./Popko D. - Escobar G./Quiroz R.

 
tennis 16 Oct 18:00  

Arevalo M./Reyes-Varela M. - Gonzales R./Roelofse R.

 
tennis 16 Oct 18:00  

Krueger M./Rola B. - Daniel T./Fruttero J.