Thursday 17. October 2019 | 16:20 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Valour - York 9

 
A
0 - 4
vs  
W
L
L
D
W
 
D
L
W
W
D
 
 
01:00  

Edmonton - Pacific FC

 
H
3 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
W
L
L
D
 
 
01:00  

AD Cantolao - Sport Huancayo

 
D
0 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
L
W
L
D
D
 
 
01:00  

Real Monarchs - Austin Bold

 
Home
2 - 2
vs  
D
D
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
01:00  

New Mexico - Tacoma Defiance

 
Home
1 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
01:30  

Ind. Medellin - Dep. Pasto

 
Home
3 - 2
vs  
W
D
D
W
W
 
L
L
W
D
D
 
 
02:00  

Guadalupe - Herediano

 
Away
1 - 1
vs  
D
L
W
W
L
 
D
W
W
L
W
 
 
02:00  

Zeledon - ADR Jicaral

 
D
1 - 1
vs  
D
L
D
W
D
 
W
W
W
L
L
 
 
02:00  

Cartagines - Saprissa

 
H
1 - 2
vs  
L
L
W
L
D
 
D
D
L
L
L
 
 
06:30  

Persewar Waropen - Persatu Tuban

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
L
L
D
 
L
W
L
W
W
 
 
08:00  

Kaya - Green Archers

 
D
3 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
D
L
W
 
 
08:30  

Persija Jakarta - Semen Padang

 
Home
1 - 2
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
D
D
W
 
 
08:30  

PSMS Medan - Persiraja Aceh

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
08:30  

BaBel United - Sriwijaya

 
H
2 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
08:30  

Blitar United - Persita

 
D
1 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
11:00  

Ceres - Mendiola FC 1991

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
D
L
D
W
L
 
 
11:00  

Shakhtar Donetsk U21 - Kolos Kovalivka U21

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
D
L
W
 
L
D
L
L
 
 
11:30  

PSM Makassar - Arema FC

 
Home
6 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
D
L
W
 
 
12:00  

F. Constanta - U. Cluj

 
H
3 - 2
vs  
D
W
L
W
L
 
W
D
D
D
D
 
 
12:00  

Mioveni - Sportul Snagov

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
D
W
W
 
D
L
L
L
D
 
 
12:00  

Pandurii - Ripensia Timisoara

 
H
0 - 0
vs  
W
L
L
L
D
 
L
L
W
D
L
 
 
12:00  

Daco-Getica Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc

 
D
0 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
D
L
D
 
 
12:00  

Concordia - Calarasi

 
A
1 - 0
vs  
D
D
D
L
D
 
L
W
D
W
W
 
 
12:00  

Politehnica Timisoara - Metaloglobus

 
H
1 - 1
vs  
L
D
D
W
W
 
W
L
D
D
W
 
 
12:00  

Viitorul Tg. Jiu - FC Arges

 
H
2 - 1
vs  
D
L
L
W
W
 
L
L
D
W
L
 
 
12:00  

Crystal Palace U23 - Blackburn U23

 
H
1 - 3
vs  
W
L
D
W
L
 
L
W
L
L
 
 
12:00  

Akhmat Grozny U19 - Lokomotiv Moscow U19

 
H
1 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
D
W
W
L
D
 
 
12:00  

Indonesia U19 - China U19

 
H
3 - 1
vs  
W
W
W
D
D
 
L
L
W
D
L
 
 
12:30  

Rakytovce - Oravske Vesele

 
Away
0 - 0
vs  
L
D
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
12:30  

Lip. Stiavnica - MSK Martin

 
Away
2 - 2
vs  
W
L
 
D
D
W
W
L
 
 
12:50  

Shahr Khodrou - Naft M.I.S

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
W
W
 
D
W
W
 
 
13:00  

Smorgon - Lokomotiv Gomel

 
D
1 - 4
vs  
W
W
L
D
D
 
W
W
L
W
D
 
 
13:00  

Torres - Aprilia

 
H
3 - 0
vs  
W
W
 
L
L
D
L
D
 
 
13:00  

FC Rapid Bucuresti - Petrolul

 
H
1 - 0
vs  
W
W
W
L
D
 
L
W
D
W
W
 
 
13:00  

Jordan U19 - Iraq U19

 
D
3 - 1
vs  
W
L
D
W
L
 
D
D
D
L
L
 
 
13:00  

Masr - El Gounah

 
H
0 - 0
vs  
L
D
D
 
D
D
L
L
W
 
 
13:00  

Wigan U23 - Coventry U23

 
Home
0 - 3
vs  
W
W
W
L
D
 
W
W
W
W
 
 
13:00  

Vasas Odorhei W - Ol. Cluj W

 
Away
2 - 3
vs  
W
L
W
W
 
W
D
 
 
13:20  

Zob Ahan - Mes Kerman

 
D
2 - 4
vs  
D
D
D
D
L
 
L
W
D
D
D
 
 
13:20  

Esteghlal F.C. - Fajr Sepasi

 
Home
0 - 0
vs  
D
L
D
D
W
 
W
D
D
D
W
 
 
13:30  

Shahin Bushehr - Saipa

 
A
2 - 0
vs  
L
L
L
L
D
 
W
D
L
W
L
 
 
13:30  

Orleta Radzyn - Biala Podlaska

 
D
1 - 1
vs  
D
L
D
L
D
 
L
L
D
D
D
 
 
13:30  

Real Kings - Uthongathi

 
D
1 - 2
vs  
D
W
D
D
D
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Royal Eagles - Mbombela

 
H
1 - 0
vs  
D
L
D
L
D
 
W
L
W
D
L
 
 
13:30  

Swallows - TS Galaxy

 
D
1 - 2
vs  
L
L
W
L
D
 
D
D
W
L
 
 
13:30  

Police XI - Miscellaneous

 
Home
0 - 2
vs  
D
W
D
W
L
 
W
D
L
L
 
 
14:00  

Alzenau - Freiburg II

 
A
1 - 0
vs  
D
L
D
D
L
 
W
W
D
L
L
 
 
14:00  

Saida - Harrach

 
D
1 - 0
vs  
D
W
D
W
L
 
L
L
D
L
L
 
 
14:30  

Tudelano - Calahorra

 
D
1 - 0
vs  
W
D
L
L
W
 
W
D
D
D
W
 
 
14:50  

Al-Nahda - Ohod

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
L
D
W
W
D
 
 
14:55  

Al Najoom - Al Ain

 
D
0 - 1
vs  
D
D
L
D
D
 
W
L
L
D
W
 
 
15:00  

Aluminij - Koper

 
A
1 - 0
vs  
W
W
L
D
W
 
W
W
W
W
D
 
 
15:15  

Al-Taqadom - Al-Shoalah

 
H
1 - 0
vs  
L
W
L
L
D
 
L
D
D
W
 
 
15:20  

Najran - Al Bukayriyah

 
D
1 - 1
vs  
D
L
W
D
W
 
L
W
W
L
L
 
 
15:30  

Enppi - El-Entag El-Harby

 
D
0 - 1
vs  
L
D
L
 
W
L
L
 
 
15:30  

Misr Elmaqasah - El Masry

 
A
1 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
D
W
L
 
 
15:35  

Al Ansar - Al Jabalain

 
D
1 - 1
vs  
W
L
L
D
L
 
D
W
D
W
L
 
 
15:40  

Jeddah - Al-Kawkab

 
H
0 - 2
vs  
D
L
L
W
L
 
D
L
W
W
L
 
 
16:00  

Brondby W - Glasgow City W

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
D
W
 
W
W
 
 
16:00  

Wolfsburg W - Twente W

 
Home
6 - 0
vs  
W
W
W
 
W
W
L
D
W
 
 
16:00  

Foggia - Turris

 
D
3 - 1
vs  
D
W
W
L
D
 
W
L
W
D
D
 
 
16:00  

Prishtina - Drenica

 
Home
0 - 0
vs  
D
L
W
 
D
D
 
 
16:00  

Poblense - Prat

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
L
D
D
L
 
 
16:00  

Tammeka U21 - Elva

 
D
1 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
D
W
 
 
16:00  

Ashkelon - Hapoel Katamon

 
H
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

Maccabi Petah Tikva - Ramat Hasharon

 
Home
4 - 3
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
16:00  

H. Ironi Rishon - Beitar Tel Aviv

 
Home
2 - 3
vs  
W
W
L
W
W
 
D
W
L
L
D
 
 
16:30  

Slavia Prague W - Arsenal W

 
D
2 - 5
vs  
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
16:30  

Turnu Magurele - UTA Arad

 
A
1 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
D
W
L
W
 
 
17:00  

Fortuna Hjorring W - Lyon W

 
D
0 - 4
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
D
W
 
 
17:00  

Nafta - Rudar

 
H
2 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
L
D
D
D
L
 
 
17:00  

Bejaia - Khroub

 
Home
0 - 0
vs  
D
L
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Barcelona W - Minsk FK W

 
Home
5 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
 
 
17:15  

Holzwickeder SC - ASC 09 Dortmund

 
D
1 - 3
vs  
D
D
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
17:30  

Hessen Dreieich - Kassel

 
D
2 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
D
D
W
W
D
 
 
17:30  

Staaken - Tasmania Berlin

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
L
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
17:30  

Durango - Izarra

 
H
1 - 4
vs  
L
W
D
W
D
 
D
L
L
W
L
 
 
17:30  

Mauerwerk - Wiener Neustadt

 
D
0 - 2
vs  
W
D
L
L
W
 
L
W
D
W
L
 
 
18:00  

Palmeiras U20 - Bahia U20

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
D
L
 
L
W
L
D
W
 
 
18:00  

Corinthians U20 - Botafogo U20

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
D
L
 
 
18:00  

Flamengo RJ U20 - Sao Paulo U20

 
D
2 - 2
vs  
W
L
W
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
18:00  

Santos U20 - Ponte Preta U20

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
L
D
 
 
18:00  

Atletico-MG U20 - Coritiba U20

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
L
D
W
 
 
18:00  

Gremio U20 - Fluminense U20

 
D
3 - 4
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
18:00  

Cruzeiro U20 - Vasco U20

 
D
2 - 1
vs  
W
W
D
D
W
 
W
W
W
W
D
 
 
18:00  

Athletico-PR U20 - Sport Recife U20

 
H
4 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
W
W
W
D
W
 
 
18:00  

Chapecoense-SC U20 - Vitoria U20

 
H
2 - 3
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
18:00  

Internacional U20 - America MG U20

 
D
2 - 1
vs  
L
L
D
D
L
 
L
D
L
L
D
 
 
18:00  

Manchester City W - Atl. Madrid W

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
D
W
 
 
18:00  

Salamanca - CD Mostoles

 
D
3 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 
18:00  

Pyramids - Smouha

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
W
W
D
 
D
W
 
 
18:00  

Castellon - Jove

 
D
2 - 0
vs  
D
D
W
D
D
 
D
L
D
D
W
 
 
18:30  

Barracas Central - Temperley

 
H
0 - 1
vs  
W
D
L
L
L
 
D
W
D
L
W
 
 
18:30  

Breidablik W - Paris SG W

 
Away
0 - 4
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
D
D
W
 
 
18:30  

Compostela - Coruxo FC

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
D
L
W
L
 
 
18:30  

Grau - Deportivo Coopsol

 
Home
4 - 1
vs  
D
W
W
L
W
 
D
L
L
L
L
 
 
18:30  

San Fernando - Linense

 
H
0 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
D
L
L
W
D
 
 
18:35  

Central Cordoba - Estudiantes L.P.

 
H
1 - 0
vs  
L
W
W
D
D
 
L
L
W
L
D
 
 
18:45  

Farnborough - Wimborne

 
A
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
W
L
L
 
 
18:45  

Tiverton - Yate Town

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
19:00  

Murcia - CF Talavera

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
D
L
L
W
 
 
19:00  

Fuenlabrada - Zaragoza

 
H
2 - 1
vs  
W
D
L
W
L
 
D
D
D
L
W
 
 
19:45  

Alverca - Sporting

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
21:05  

Grecia - Santos DG

 
D
3 - 1
vs  
D
L
D
L
L
 
W
W
D
L
L
 
 
22:00  

Corinthians W - America de Cali W

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
D
D
 
W
W
D
W
W
 
 
22:30  

Managua FC - Chinandega

 
Home
3 - 3
vs  
L
W
W
W
D
 
L
W
L
W
W
 
 
23:00  

Forge - Cavalry

 
A
1 - 0
vs  
W
W
D
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
23:00  

Charleston - Memphis

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
23:00  

Indy Eleven - Swope Park

 
D
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
D
W
W
W
D
 
 
23:30  

Deportes Tolima - Dep. Cali

 
H
1 - 1
vs  
L
L
W
D
W
 
W
W
L
W
L
 
 
Thursday 17. October 2019 | 16:20 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  

Houston Rockets - San Antonio Spurs

 
Home
114 - 128
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
00:00  

New York Knicks - Atlanta Hawks

 
Away
96 - 100
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
00:00  

Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies

 
Home
119 - 124
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
01:00  

Utah Jazz - Portland Trail Blazers

 
Home
118 - 126
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
02:30  

Los Angeles Lakers - Golden State Warriors

 
A
126 - 93
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
10:00  

Olimpia Brasov W - CSBT Alexandria W

 
Home
86 - 55
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
10:00  

Sonic Boom - KCC Egis

 
H
85 - 79
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
12:30  

Novosibirsk - Uralmash Ekaterinburg

 
Home
65 - 76
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Zalgiris Kaunas 2 - Delikatesas Joniskis

 
A
94 - 92
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
14:00  

University-Ugra - Temp Sumz Revda

 
Away
85 - 91
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
15:00  

Spartak Moscow W - Besiktas W

 
Home
80 - 71
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
15:00  

Hatay W - Tsmoki Minsk W

 
A
79 - 71
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Cukurova W - Nadezhda W

 
H
53 - 69
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

Suduva-Mantinga - Palanga

 
Home
87 - 70
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
15:00  

Sakiai Vytis - Perlas

 
Home
84 - 99
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Telsiai - Ezerunas

 
A
98 - 71
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Silute - Gargzdu

 
A
92 - 85
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
15:30  

Zielona Gora - Legia

 
Home
103 - 64
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
16:00  

Gorzow W - KP Brno W

 
Home
93 - 57
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
16:00  

Artego Bydgoszcz W - Sepsi S. W

 
Home
72 - 67
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
16:00  

Mykolaiv - Kharkivski Sokoly

 
Away
74 - 73
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
 
 
16:30  

Cegledi W - Valencia W

 
H
51 - 77
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
16:45  

Horsens - Svendborg

 
Home
78 - 59
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
17:00  

CSKA Moscow - Khimki M.

 
Home
99 - 86
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Zalgiris Kaunas - Real Madrid

 
Away
86 - 73
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Szczecin - Lublin

 
Home
90 - 81
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
17:00  

Trutnov W - Chance U19 W

 
Home
88 - 76
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Ostrava W - Satu Mare W

 
Home
71 - 70
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
17:00  

Umea W - Ormanspor W

 
H
65 - 109
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Keltern W - Herner W

 
A
65 - 79
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
17:00  

Buducnost W - Tresnjevka 2009 W

 
Home
106 - 49
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
 
 
17:30  

Team FOG Naestved - Vaerlose

 
Home
98 - 76
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

Fribourg W - La Roche W

 
Away
73 - 60
vs  
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
17:45  

Fenerbahce - Baskonia

 
Home
87 - 80
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
18:15  

Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda mts

 
Home
84 - 69
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Bayern - Lyon-Villeurbanne

 
Home
104 - 63
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

Panathinaikos - Olimpia Milano

 
Home
78 - 79
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Perfumerias Avenida W - Gernika Bizkaia W

 
Home
62 - 59
vs  
L
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
18:30  

Schio W - Arka Gdynia W

 
A
51 - 47
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
Thursday 17. October 2019 | 16:20 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
03:00  

Gunneswaran P. - Yang T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
03:00  

Santillan A. - Moriya H.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
07:40  

Wang Y. - Naydenova A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
08:00  

Kanepi K. - Bertens K.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
08:00  

Lacko L. - Baldi F.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
09:00  

Vanni L. - Masur D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
09:00  

Demoliner M./Middelkoop M. - Arneodo R./Nys H.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
09:00  

Dascalu N-C. - Garcia-Perez G.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
09:00  

Bara Irina M. - Tomova V.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
09:00  

Ormaechea P. - Begu I.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
09:00  

Alvarez Varona N. - Brugnerotto M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
 
 
09:00  

Catarina L. - Bertola R.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
09:00  

Marrero Curbelo I. - Boluda-Purkiss C.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
09:30  

Svitolina E. - Kudermetova V.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
10:00  

Carreno-Busta P. - Mager G.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
10:00  

Puig M. - Pliskova Kr.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
10:00  

Tiafoe F. - Struff J-L.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
10:30  

Kolar Z. - Haerteis J.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
10:30  

Cressy M. - Hanfmann Y.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
10:30  

Sramkova R. - Galfi D.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
10:30  

Kovinic D. - Potocnik N.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
 
 
10:30  

Buyukakcay C. - Zanevska M.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
10:30  

Zhurbin A. - Damas M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
10:30  

Schott H. - Correia J.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
10:30  

Moreno De Alboran N. - Matusevich A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
10:30  

Barroso Campos A. - Jorda Sanchis D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
11:30  

Copil M. - Schwartzman D.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
11:30  

Sugita Y. - Travaglia S.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
11:30  

Maria T. - Blinkova A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
11:30  

Milojevic N. - Avidzba A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Sevastova A. - Mladenovic K.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Gonzalez S./Qureshi A. - Gille S./Vliegen J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
12:00  

Menendez-Maceiras A. - Halys Q.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
12:00  

Vesely J. - Napolitano S.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
12:00  

Waltert S. - Kawa K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
13:00  

Fognini F. - Tipsarevic J.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
13:00  

Mertens E. - Ostapenko J.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
13:00  

Gerasimov E. - Rublev A.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
13:30  

Gabashvili T. - Huesler M.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:30  

Bolelli S./Molteni A. - Jebavy R./Zelenay I.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
14:30  

Monfils G. - Sinner J.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

Chardy J. - Kecmanovic M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:30  

Gracheva V. - Pavlyuchenkova A.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Lenz J. - Lestienne C.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Sinclair C. - Rybakov A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Chappell N. - Caruana L.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
16:00  

Paroulek T. - Geerts M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:30  

Shapovalov D. - Popyrin Al.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
16:30  

Cuevas P. - Murray A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
17:00  

Cilic M. - Karlovic I.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
17:30  

Cirstea S. - Goerges J.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
17:30  

Carr S. - Habib H.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

Nakashima B. - Soto M.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
 
 
18:00  

Humbert U. - Goffin D.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
18:00  

Ymer M. - Stebe C.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
18:00  

Kozlov S. - Ritschard A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Popko D. - Duckworth J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:00  

Escobar G. - Daniel T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:00  

Pospisil V. - Krueger M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
19:00  

Kirchheimer S. - Patael B.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
19:00  

Hijikata R. - McHugh A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
19:30  

Johnson S. - Redlicki Mi.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
19:30  

Pervolarakis M. - Giron M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
19:30  

Escobedo E. - Gomez E.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
19:30  

Peniston R. - OConnell C.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
Thursday 17. October 2019 | 16:20 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
01:30  

Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers

 
D
6 - 3
vs  
W
L
W
W
W
 
W
D
W
W
D
 
 
02:00  

Anaheim Ducks - Buffalo Sabres

 
H
5 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
D
D
D
W
 
 
02:30  

San Jose Sharks - Carolina Hurricanes

 
H
5 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
D
D
D
W
W
 
 
09:00  

Amur Khabarovsk - Cherepovets

 
H
1 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
D
L
L
W
 
 
09:30  

Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl

 
H
3 - 3
vs  
D
L
W
W
D
 
L
L
W
L
W
 
 
10:00  

Irbis - Stalnye Lisy

 
H
2 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
11:30  

Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi

 
Home
5 - 0
vs  
D
W
L
L
D
 
L
L
L
D
W
 
 
14:00  

MHC Spartak - Russkie Vityazi

 
H
2 - 0
vs  
L
D
D
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Chaika - Belye Medvedi

 
H
4 - 2
vs  
W
D
L
W
L
 
L
D
W
W
L
 
 
15:30  

IFK Helsinki - Karpat

 
A
3 - 3
vs  
W
L
D
D
L
 
W
D
L
W
W
 
 
15:30  

Almaz - HC Riga

 
Home
1 - 4
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
D
W
 
 
16:00  

Baranavichy - Brest

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
D
L
W
L
L
 
 
16:00  

Poruba - Vsetin

 
Home
3 - 1
vs  
W
L
W
D
L
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

Niznekamsk - SKA St. Petersburg

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
W
L
L
D
W
 
 
16:00  

Bars Kazan - Jokerit

 
Home
3 - 3
vs  
W
W
W
L
W
 
D
W
D
W
D
 
 
16:00  

Atlant - SKA-Varyagi

 
D
1 - 4
vs  
L
L
L
D
L
 
D
L
L
L
L
 
 
16:00  

SKA-1946 - Amurskie Tigry

 
Home
6 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 
16:00  

Dyn. Moscow - Krylya Sovetov

 
D
3 - 2
vs  
W
L
L
D
W
 
W
D
W
L
W
 
 
16:10  

Din. Minsk - Nizhny Novgorod

 
D
0 - 6
vs  
W
L
L
L
L
 
L
D
W
D
L
 
 
16:30  

Manglerud - Lillehammer

 
Away
3 - 5
vs  
L
L
W
L
L
 
L
D
W
W
W
 
 
16:30  

Podolsk - Tractor Chelyabinsk

 
D
3 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Sparta Sarpsborg - Gruner

 
Home
5 - 0
vs  
L
D
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Brynas - Oskarshamn

 
A
4 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
L
D
L
 
 
17:00  

Djurgardens - Skelleftea

 
Home
1 - 3
vs  
L
D
L
D
W
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Linkopings - Orebro

 
H
2 - 5
vs  
L
W
L
L
D
 
L
D
L
W
W
 
 
17:00  

Frolunda - Vaxjo

 
Home
5 - 5
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
17:00  

Lulea - Leksands

 
D
4 - 3
vs  
L
W
W
D
L
 
D
W
L
L
L
 
 
17:00  

Farjestad BK - Rogle

 
H
5 - 3
vs  
W
D
L
D
W
 
W
D
W
D
W
 
 
17:00  

Malmo - HV 71

 
H
3 - 3
vs  
W
D
W
W
D
 
D
L
W
D
W
 
 
17:30  

Straubing Tigers - Munchen

 
H
5 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
23:00  

Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

 
H
3 - 3
vs  
W
W
W
L
W
 
D
D
W
L
D
 
 
23:00  

New Jersey Devils - New York Rangers

 
D
5 - 2
vs  
W
D
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
23:00  

Montreal Canadiens - Minnesota Wild

 
D
4 - 0
vs  
L
D
D
D
D
 
L
L
L
L
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 15 Dec 00:00  

Cincinnati - Colgate

 
basketball 15 Dec 00:00  

Dayton - Drake

 
basketball 15 Dec 00:00  

Idaho - CSU Bakersfield

 
basketball 15 Dec 00:00  

Albany - Niagara

 
basketball 15 Dec 00:00  

New Mexico - New Mexico State

 
basketball 15 Dec 00:00  

Wisc. Green Bay - Evansville

 
basketball 15 Dec 00:00  

San Jose State - Stanford

 
basketball 15 Dec 00:00  

Manhattan - Western Michigan

 
basketball 15 Dec 00:30  

Temuco - Puente Alto

 
basketball 15 Dec 00:30  

Toronto Raptors - Brooklyn Nets

 
basketball 15 Dec 01:00  

Memphis Grizzlies - Washington Wizards

 
basketball 15 Dec 01:00  

Chicago Bulls - Los Angeles Clippers

 
basketball 15 Dec 01:00  

Brigham Young - Utah State

 
basketball 15 Dec 01:00  

Pepperdine - Central Arkansas

 
basketball 15 Dec 01:00  

Rice - Houston Baptist

 
basketball 15 Dec 01:00  

Wisc. Milwaukee - Eastern Illinois

 
basketball 15 Dec 01:00  

Providence - Stony Brook

 
basketball 15 Dec 01:00  

Arizona State - Georgia

 
basketball 15 Dec 01:00  

Vanderbilt - Liberty

 
basketball 15 Dec 01:30  

Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers

 
basketball 15 Dec 01:30  

Dallas Mavericks - Miami Heat

 
basketball 15 Dec 02:00  

Houston Rockets - Detroit Pistons

 
basketball 15 Dec 02:00  

Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder

 
basketball 15 Dec 02:00  

Stephen F. Austin - Louisiana Monroe

 
basketball 15 Dec 02:00  

Wyoming - Northern Colorado

 
basketball 15 Dec 02:30  

Utah Valley State - Northern Arizona

 
basketball 15 Dec 02:35  

Adelaide Lightning W - Bendigo W

 
basketball 15 Dec 03:00  

Arizona - Gonzaga

 
basketball 15 Dec 03:00  

Cal Poly - Fresno State

 
basketball 15 Dec 03:00  

San Diego Toreros - UC Davis

 
basketball 15 Dec 03:00  

California Baptist - Bethune-Cookman

 
basketball 15 Dec 03:05  

Townsville W - Sydney W

 
basketball 15 Dec 03:30  

California - St. Marys (CA)

 
basketball 15 Dec 04:00  

New Zealand Breakers - Adelaide

 
basketball 15 Dec 04:05  

Sun Rockers - Shiga

 
basketball 15 Dec 04:35  

Shimane - Toyama

 
basketball 15 Dec 05:05  

Perth Lynx W - Melbourne Boomers W

 
basketball 15 Dec 05:05  

Akita - Diamond Dolphins

 
basketball 15 Dec 05:05  

Yokohama - Alvark

 
basketball 15 Dec 05:05  

Kyoto - Utsunomiya Brex

 
basketball 15 Dec 06:00  

South East Melbourne - Cairns

 
basketball 15 Dec 06:05  

Canberra Capitals W - Southside W

 
basketball 15 Dec 06:05  

Hokkaido - Ryukyu

 
basketball 15 Dec 06:05  

Osaka - Chiba

 
basketball 15 Dec 09:05  

NeoPhoenix - Niigata

 
basketball 15 Dec 10:00  

CSKA Moscow - Astana

 
basketball 15 Dec 10:00  

Besiktas - Gaziantep

 
basketball 15 Dec 11:00  

Sassari - Fortitudo Bologna

 
basketball 15 Dec 11:00  

Khimki M. - BC Kalev/Cramo

 
basketball 15 Dec 11:30  

Basket Zaragoza - Fuenlabrada

 
basketball 15 Dec 12:00  

Gran Canaria - Obradoiro CAB

 
basketball 15 Dec 12:15  

Pinar Karsiyaka - Darussafaka

 
basketball 15 Dec 14:00  

Alba Berlin - Mitteldeutscher

 
basketball 15 Dec 14:30  

Sigortam.net ITU - Turk Telekom

 
basketball 15 Dec 15:00  

Kataja - Kouvot Kouvola

 
basketball 15 Dec 15:00  

Monaco - Levallois

 
basketball 15 Dec 16:00