Thursday 24. October 2019 | 13:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Leones Negros - Monterrey

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
 
W
D
L
L
D
 
 
00:15  

LDU Quito - Emelec

 
Home
2 - 0
vs  
D
D
W
W
D
 
L
D
W
W
W
 
 
00:30  

Flamengo RJ (Bra) - Gremio (Bra)

 
D
5 - 0
vs  
L
D
W
D
D
 
W
W
L
W
D
 
 
01:15  

Millonarios - Santa Fe

 
A
2 - 4
vs  
W
L
D
L
L
 
W
W
W
D
W
 
 
02:00  

Cimarrones de Sonora - Puebla

 
A
1 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
L
L
W
D
L
 
 
02:00  

Zacatepec - Pachuca

 
Away
0 - 3
vs  
L
W
L
 
D
W
W
W
L
 
 
02:00  

Seattle Sounders - Real Salt Lake

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
W
W
D
 
D
L
W
W
W
 
 
11:30  

PSM Makassar - Madura United

 
H
1 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
D
W
W
 
 
11:30  

Semen Padang - Persipura Jayapura

 
A
1 - 2
vs  
D
D
W
W
L
 
W
D
W
W
D
 
 
11:30  

TIRA Persikabo - Arema FC

 
D
1 - 1
vs  
D
L
D
L
L
 
D
L
W
L
D
 
 
14:00  

Buildcon - Lumwana Radiants

 
H
1 - 0
vs  
D
D
W
D
L
 
D
W
 
 
14:15  

Qashqai Shiraz - Niroye Zamini

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
L
L
L
L
W
 
 
14:15  

Rayka Babol - Elmo Adab

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
D
D
 
L
L
D
 
 
14:30  

PSS Sleman - Persija Jakarta

 
H
0 - 0
vs  
W
D
D
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
14:30  

Aluminium Arak - Mes Rafsanjan

 
D
2 - 2
vs  
W
D
D
L
W
 
D
W
W
D
W
 
 
14:30  

Sorkhpooshan Pakdasht - Navad Urmia

 
H
0 - 0
vs  
L
W
D
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
14:30  

Damash - Baderan Tehran

 
A
2 - 0
vs  
W
L
L
D
L
 
W
D
D
W
L
 
 
15:00  

Lok. Sofia - Litex Lovech

 
A
1 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

KF Ballkani - Flamurtari

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
16:00  

Partizani - Skenderbeu

 
Home
3 - 1
vs  
D
L
W
W
 
W
W
W
W
 
 
16:00  

Hebar - Pirin Blagoevgrad

 
A
1 - 3
vs  
L
W
D
L
 
L
D
D
L
W
 
 
16:00  

Spartak Pleven - Septemvri Sofia

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Pomorie - Lok. Gorna

 
D
2 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
D
L
W
D
W
 
 
16:00  

Portimonense U23 - Belenenses U23

 
Away
3 - 4
vs  
W
D
W
L
L
 
W
D
L
L
W
 
 
16:00  

Nkana - Lusaka Dynamos

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
D
D
 
W
D
L
L
D
 
 
16:00  

Red Arrows - Kansanshi

 
D
2 - 1
vs  
W
D
W
W
 
W
W
D
D
 
 
16:00  

Nkwazi - NAPSA Stars

 
H
0 - 1
vs  
W
D
D
D
 
D
D
W
D
D
 
 
16:30  

Esperance Tunis - Ben Guerdane

 
Home
4 - 1
vs  
D
L
L
D
W
 
W
W
L
L
W
 
 
16:30  

Metlaoui - Club Africain

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
16:30  

US Tataouine - Etoile Sahel

 
Away
0 - 1
vs  
L
D
D
L
D
 
W
W
D
L
D
 
 
17:00  

Montana - Strumska Slava

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
D
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
17:00  

Feutcheu - APEJES Academy

 
A
1 - 2
vs  
D
D
L
L
W
 
L
D
D
W
L
 
 
17:15  

Ajman - Al Wahda

 
H
2 - 4
vs  
D
W
W
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
17:20  

Al Wakra - Al Khor

 
H
0 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:40  

Al Tadamon - Yarmouk

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
 
L
D
W
L
D
 
 
17:45  

Al-Ettifaq - Al Adalh

 
A
1 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Domzale - Mura

 
A
3 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
W
D
W
D
D
 
 
18:00  

Botev Galabovo - Chernomorets Balchik

 
D
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
D
W
L
D
W
 
 
18:15  

Naestved - Viborg

 
Away
1 - 3
vs  
D
L
L
D
W
 
D
D
L
W
W
 
 
18:30  

TPS - KPV Kokkola

 
A
0 - 0
vs  
D
W
D
D
D
 
L
W
W
W
L
 
 
18:30  

Odra Opole - Stal Mielec

 
H
1 - 0
vs  
L
W
D
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

CSKA 1948 Sofia - Neftochimic Burgas

 
D
4 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Levadia U21 - Rakvere

 
Home
4 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
19:00  

Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Katamon

 
H
0 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
19:00  

Prishtina - Drita

 
A
1 - 0
vs  
D
L
W
D
 
W
D
D
W
D
 
 
19:00  

Raja Casablanca - Raja Beni Mellal

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
 
D
L
 
 
19:30  

Umm-Salal - Qatar SC

 
D
0 - 5
vs  
L
W
D
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
19:55  

AS Roma - B. Monchengladbach

 
A
1 - 1
vs  
L
W
D
D
D
 
W
W
D
W
L
 
 
19:55  

Basaksehir - Wolfsberger AC

 
A
1 - 0
vs  
D
W
D
W
W
 
W
D
D
W
D
 
 
19:55  

Besiktas - Braga

 
H
1 - 2
vs  
D
L
L
W
D
 
W
D
W
W
W
 
 
19:55  

Qarabag - APOEL

 
D
2 - 2
vs  
W
L
W
W
D
 
L
W
W
L
W
 
 
19:55  

FC Porto - Rangers

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
W
D
 
 
19:55  

Young Boys - Feyenoord

 
D
2 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
L
W
W
L
D
 
 
19:55  

CSKA Moscow - Ferencvaros

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
L
L
D
 
W
W
L
D
W
 
 
19:55  

Ludogorets - Espanyol

 
H
0 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
L
W
L
L
 
 
19:55  

St Etienne - Oleksandriya

 
D
1 - 1
vs  
L
W
D
W
W
 
D
W
D
W
L
 
 
19:55  

Gent - Wolfsburg

 
D
2 - 2
vs  
W
W
D
L
W
 
D
W
D
W
D
 
 
19:55  

Slovan Bratislava - Wolves

 
D
1 - 2
vs  
W
W
D
D
W
 
D
W
W
W
D
 
 
19:55  

Partizan - Manchester Utd

 
H
0 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
D
D
D
L
D
 
 
19:55  

AZ Alkmaar - FC Astana

 
Home
6 - 0
vs  
W
W
D
D
L
 
L
L
W
L
W
 
 
19:55  

Al Arabi - Al Sahel

 
D
1 - 2
vs  
W
L
W
D
L
 
L
D
W
L
D
 
 
19:55  

Al-Shabab - Al Wehda

 
D
2 - 0
vs  
D
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
20:00  

Hatta - Al Sharjah

 
Away
2 - 2
vs  
L
L
D
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:30  

Fredericia - Koge

 
D
2 - 2
vs  
W
W
W
D
W
 
W
L
D
L
W
 
 
21:00  

Difaa El Jadidi - Chabab Atlas Khenifra

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
D
W
 
W
L
L
D
W
 
 
21:30  

Tevragh-Zeina - Tidjikja

 
D
3 - 1
vs  
W
W
 
W
D
 
 
21:45  

Fano - Vis Pesaro

 
H
0 - 2
vs  
W
L
W
D
L
 
D
L
D
L
W
 
 
21:45  

Carpi - Modena

 
Home
0 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
D
W
L
D
D
 
 
21:45  

Fermana - Triestina

 
H
0 - 3
vs  
L
D
W
L
D
 
W
W
L
L
W
 
 
22:00  

Sevilla - Dudelange

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
 
 
22:00  

Dyn. Kyiv - FC Copenhagen

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
D
W
D
L
W
 
 
22:00  

Malmo FF - Lugano

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
W
L
 
D
W
W
D
W
 
 
22:00  

Getafe - Basel

 
D
0 - 1
vs  
D
L
W
W
W
 
W
W
D
D
W
 
 
22:00  

Trabzonspor - Krasnodar

 
H
0 - 2
vs  
L
W
D
W
W
 
L
W
L
W
D
 
 
22:00  

Sporting - Rosenborg

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
D
L
L
D
 
 
22:00  

PSV - LASK Linz

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
22:00  

Rennes - CFR Cluj

 
Home
0 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
22:00  

Celtic - Lazio

 
H
2 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
L
W
W
D
D
 
 
22:00  

Arsenal - Guimaraes

 
Home
3 - 2
vs  
W
D
W
W
L
 
W
D
W
L
D
 
 
22:00  

Eintracht Frankfurt - St. Liege

 
D
2 - 1
vs  
D
W
W
D
W
 
W
D
L
D
W
 
 
23:00  

Cartagena - Chico

 
A
0 - 1
vs  
W
D
D
W
D
 
W
D
W
D
D
 
 
23:30  

Huila - Ind. Medellin

 
H
0 - 1
vs  
W
D
D
L
D
 
D
W
W
W
W
 
 
23:30  

La Equidad - Jaguares de Cordoba

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
L
D
D
 
L
L
W
L
L
 
 
23:30  

U. Magdalena - Bucaramanga

 
A
1 - 2
vs  
D
D
L
W
L
 
L
D
L
W
W
 
 
23:30  

Dep. Pasto - Aguilas

 
Home
3 - 3
vs  
W
D
D
L
L
 
D
W
D
L
L
 
 
23:30  

Fortaleza - Bogota

 
D
3 - 1
vs  
D
L
W
D
D
 
W
W
D
L
D
 
 
Thursday 24. October 2019 | 13:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Pinheiros - Bauru

 
Home
76 - 68
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
02:00  

Charlotte Hornets - Chicago Bulls

 
H
126 - 125
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
02:00  

Indiana Pacers - Detroit Pistons

 
Home
110 - 119
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
02:00  

Orlando Magic - Cleveland Cavaliers

 
Home
94 - 85
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
02:30  

Philadelphia 76ers - Boston Celtics

 
Home
107 - 93
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
02:30  

Miami Heat - Memphis Grizzlies

 
Home
120 - 101
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
02:30  

Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves

 
Home
126 - 127
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
03:30  

Dallas Mavericks - Washington Wizards

 
Home
108 - 100
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
03:30  

San Antonio Spurs - New York Knicks

 
Home
120 - 111
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
04:00  

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder

 
Home
100 - 95
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
05:00  

Portland Trail Blazers - Denver Nuggets

 
Home
100 - 108
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
05:00  

Phoenix Suns - Sacramento Kings

 
Away
124 - 95
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
09:30  

New Zealand Breakers - Illawarra Hawks

 
Home
103 - 72
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
17:30  

HBA W - Torpan Pojat Helsinki W

 
H
84 - 62
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Polpharma Starogard - Slask Wroclaw

 
Away
82 - 99
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
20:00  

Zenit Petersburg - Panathinaikos

 
H
79 - 89
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
20:15  

Anadolu Efes - Real Madrid

 
H
76 - 60
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
21:05  

Maccabi Tel Aviv - Valencia

 
Home
76 - 63
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
21:30  

Bayern - Khimki M.

 
Home
74 - 87
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
22:00  

Crvena zvezda mts - Barcelona

 
Away
65 - 73
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
Thursday 24. October 2019 | 13:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Mukund S. K. - Tabilo A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
02:00  

Moriya H. - Clarke J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
02:00  

Mott B. - Purcell M.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
03:00  

Varillas J. P. - Clezar G.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
03:30  

Polmans M. - Barrios T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
03:30  

Watanuki Y. - Duckworth J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
05:00  

Bourchier H. - Ito T.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
05:00  

Uchiyama Y. - Sekiguchi S.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
06:00  

Jaziri M. - Li Z.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
06:00  

Safiullin R. - Davidovich Fokina A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
06:00  

Ferreira Silva F. - Petrovic D.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
06:00  

Cui J. - Jung J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
06:00  

Eubanks C. - Gojo B.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
06:00  

Istomin D. - Diez S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
11:30  

Gombos N. - Munar J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
12:00  

Flink V. - Gatto-Monticone G.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
12:00  

Riske A. - Muchova K.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
12:00  

Stojanovic N. - Cakarevic S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
12:00  

Horansky F. - Ymer E.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
12:00  

Trevisan M. - Cepelova J.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
12:30  

Mora M. - Llamas Ruiz P.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
12:30  

Bouquet L. - Mendez M.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
 
W
L
L
 
 
12:30  

Andreu Garcia F. - Boluda-Purkiss C.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
13:00  

Garcia-Lopez G. - Carballes Baena R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Marcinkevica D. - Martincova T.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:30  

Hesse A. - Diatchenko V.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
13:30  

Kovinic D. - Tomova V.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
13:30  

Benoit M. - Korpatsch T.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
13:30  

Cadantu A. - Begu I.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
14:00  

Bambridge L./McLachlan B. - Ram R./Salisbury J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:00  

Murray J./Skupski N. - Rojer J./Tecau H.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
14:00  

Bertens K. - Yastremska D.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
14:00  

Mager G. - Van De Zandschulp B.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
14:00  

Caruso S. - Napolitano S.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
15:00  

Donskoy E. - Grenier H.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
15:00  

Georges M. - Vikhlyantseva N.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Schwartzman D. - Querrey S.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Paolini J. - Ghioroaie I. G.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
W
 
 
15:00  

Cepede V. - Bolsova Zadoinov A.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Goffin D. - Opelka R.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
15:30  

Carreno-Busta P. - Kukushkin M.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:30  

Sels J. - Altmaier D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
16:00  

Gasquet R. - Bautista-Agut R.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
16:00  

Celikbilek A. - Stakhovsky S.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
16:30  

Chung H. - Rublev A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
16:30  

Kolar Z. - Hoang A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
16:30  

Kan V. - Juvan K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
16:30  

Granollers M./Zeballos H. - Gonzalez S./Qureshi A.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
17:00  

Bedene A. - Simon G.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
17:00  

Shaffer K. - Anderson R.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
17:00  

Harris G. - Vesely J.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Ilkel C. - Gaio F.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Bolton E. - Osuigwe W.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
17:00  

Stewart K. - Dolehide C.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Olmos G. - Min G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
17:30  

Zapata Miralles B. - Troicki V.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Dodin O. - Shoshyna A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
 
 
18:00  

Tsitsipas S. - Berankis R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Chardy J./Martin F. - Fritz T./Opelka R.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
18:30  

Thiem D. - Verdasco F.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
18:30  

Herbert P./Mahut N. - Molteni A./Schwartzman D.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
18:30  

Gleason Q. - Schoofs B.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
18:30  

Marchenko I. - Serdarusic N.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
18:30  

Humbert U. - Karlovskiy E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
18:30  

Kamke T. - Stebe C.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
18:30  

Galan Riveros D. E. - Ugo Carabelli C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
18:30  

Seyboth Wild T. - Collarini A.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
18:30  

Melnikova M. - Vandeweghe C.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
18:30  

Arconada U. M. - Rogers S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
18:30  

Sharma A. - Falconi I.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
19:00  

Cerretani J./Cressy M. - Cacic N./Sancic A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
19:00  

Huertas Del Pino C./Huertas Del Pino A. - Behar A./Escobar G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
19:30  

Samsonova L. - Lottner A.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
20:00  

Coria F. - Vilella M. M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
20:00  

Sinner J. - Monfils G.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
20:00  

Kubot L./Melo M. - Bopanna R./Shapovalov D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
20:00  

Murray S. - Sugnaux T.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
20:00  

Denolly C. - Moutet C.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Bagnis F. - Matos R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Tiafoe F. - Wawrinka S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
20:00  

Voegele S. - Marand S.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
20:00  

Lao D. - Li A.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
20:30  

Menendez-Maceiras A./Stakhovsky S. - Drzewiecki K./Walkow S.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
20:30  

Etcheverry T. M. - Ficovich J. P.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
21:30  

Menezes J. - Mayer L.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
21:30  

Daniell M./Oswald P. - Kontinen H./Peers J.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
21:30  

Molchanov D./Vasilevski A. - Bonzi B./Hoang A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
21:30  

Krajinovic F. - Fognini F.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
22:00  

Junaid R./Raja P. - Troicki V./Zimonjic N.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
22:30  

Di Lorenzo F. - De Vroome I.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
 
 
Thursday 24. October 2019 | 13:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
01:00  

Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix

 
Away
1 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
02:00  

Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar

 
A
1 - 5
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
02:00  

Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques

 
Home
5 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
02:00  

Belleville Senators - Laval Rocket

 
H
3 - 2
vs  
D
L
L
W
L
 
D
L
L
L
L
 
 
02:00  

Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals

 
H
3 - 0
vs  
W
L
L
L
D
 
W
D
L
W
D
 
 
02:00  

Kalamazoo Wings - Fort Wayne Komets

 
H
6 - 4
vs  
D
L
L
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
02:00  

Adirondack Thunder - Maine Mariners

 
Home
5 - 2
vs  
L
W
L
D
L
 
D
D
D
D
L
 
 
02:05  

Rochester Americans - Hershey Bears

 
H
5 - 1
vs  
W
L
L
D
W
 
D
D
L
L
L
 
 
02:05  

Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton

 
A
4 - 1
vs  
D
L
L
D
W
 
L
W
W
L
L
 
 
02:30  

Rimouski Oceanic - Chicoutimi Sagueneens

 
A
2 - 3
vs  
W
D
D
L
L
 
W
W
L
W
D
 
 
02:30  

Ottawa Senators - Detroit Red Wings

 
A
5 - 2
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
L
L
L
 
 
02:35  

Norfolk Admirals - South Carolina Stingrays

 
D
5 - 2
vs  
L
L
W
L
D
 
L
W
L
D
W
 
 
03:00  

Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins

 
Home
3 - 2
vs  
L
D
W
D
L
 
W
W
D
W
L
 
 
04:30  

Bakersfield Condors - Ontario Reign

 
H
1 - 2
vs  
L
D
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
05:00  

Portland Winterhawks - Prince Albert Raiders

 
D
4 - 3
vs  
W
L
L
L
L
 
D
L
L
L
W
 
 
05:00  

Prince George Cougars - Kelowna Rockets

 
H
2 - 4
vs  
L
L
L
L
W
 
D
L
L
D
L
 
 
09:00  

Vanke Rays W - Gornyi W

 
D
7 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
11:00  

Tolpar - Sputnik Almetievsk

 
Home
3 - 2
vs  
L
D
W
W
W
 
L
L
D
W
W
 
 
12:30  

East Hokkaido Cranes - Daemyung

 
D
4 - 2
vs  
L
D
L
 
L
L
L
W
L
 
 
13:00  

Tohoku Free Blades - Anyang

 
Away
2 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
D
 
 
13:30  

Tseng Tou - Yermak Angarsk

 
H
3 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
14:30  

Beijing - Krasnoyarsk

 
H
3 - 6
vs  
W
D
W
W
L
 
W
L
D
W
W
 
 
15:00  

Stalnye Lisy - Mamonty Yugry

 
D
1 - 2
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:30  

Avto - Reaktor

 
Home
1 - 4
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:30  

Orsk - Kurhan

 
H
1 - 5
vs  
W
L
D
D
L
 
L
D
W
L
D
 
 
17:00  

Salavat Ufa - Podolsk

 
A
1 - 1
vs  
L
D
D
W
W
 
L
W
L
W
D
 
 
17:00  

Toros Neftekamsk - Metallurg Novokuznetsk

 
D
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
D
W
W
L
W
 
 
17:00  

Tornado W - St. Petersburg W

 
A
2 - 4
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
18:00  

Neman Grodno - Zhlobin

 
Home
6 - 1
vs  
W
L
D
W
W
 
L
L
L
W
D
 
 
18:00  

Lada - Dinamo St. Petersburg

 
A
3 - 3
vs  
D
L
W
L
W
 
D
W
W
W
W
 
 
18:00  

CSK VVS - SKA Neva St. Petersburg

 
Away
4 - 2
vs  
W
D
D
L
L
 
W
W
W
D
D
 
 
18:30  

Pyry - D-Kiekko

 
Home
4 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
18:30  

Almetyevsk - Kazzinc-Torpedo

 
D
3 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
D
D
L
W
D
 
 
19:00  

Soligorsk - Molodechno

 
Home
1 - 3
vs  
D
D
W
L
L
 
W
D
W
W
D
 
 
19:00  

Slavia Prague - Benatky

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
D
L
 
 
19:00  

Stavanger - Gruner

 
Home
6 - 4
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
19:00  

Nizhny Novgorod - Sp. Moscow

 
H
1 - 3
vs  
D
L
W
D
L
 
D
D
L
L
W
 
 
19:00  

Cherepovets - Niznekamsk

 
D
1 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
19:00  

Malmo - Oskarshamn

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
D
D
L
 
L
D
L
L
W
 
 
19:30  

Sparta Sarpsborg - Frisk Asker

 
H
3 - 1
vs  
D
L
L
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 
19:30  

Narvik - Valerenga

 
Away
6 - 3
vs  
L
L
L
L
W
 
W
D
L
W
L
 
 
19:30  

Lillehammer - Stjernen

 
Home
4 - 4
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
19:30  

CSKA Moscow - Jokerit

 
Home
0 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
D
D
D
 
 
19:30  

Lokomotiv Yaroslavl - Barys Nur-Sultan

 
A
2 - 2
vs  
L
W
L
D
L
 
W
W
D
D
D
 
 
20:00  

Brynas - Rogle

 
H
1 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
D
W
L
W
 
 
20:00  

Djurgardens - Frolunda

 
A
2 - 2
vs  
L
D
W
L
W
 
W
W
L
D
W
 
 
20:00  

Linkopings - Farjestad BK

 
D
3 - 3
vs  
L
L
D
L
L
 
L
D
W
W
L
 
 
20:00  

HV 71 - Vaxjo

 
H
4 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
L
L
W
D
W
 
 
20:00  

Leksands - Orebro

 
H
3 - 5
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
20:30  

Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine

 
D
2 - 3
vs  
D
W
D
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 16 Nov 00:00  

UTRGV - North Dakota St

 
basketball 16 Nov 01:00  

Charlotte Hornets - Detroit Pistons

 
basketball 16 Nov 01:00  

Orlando Magic - San Antonio Spurs

 
basketball 16 Nov 01:00  

Duke - Georgia State

 
basketball 16 Nov 01:00  

Pittsburgh - West Virginia

 
basketball 16 Nov 01:00  

Auburn - CS Northridge

 
basketball 16 Nov 01:00  

Ole Miss - Western Michigan

 
basketball 16 Nov 01:00  

South Carolina - Cleveland State

 
basketball 16 Nov 01:00  

Michigan - Elon

 
basketball 16 Nov 01:00  

Florida State - Western Carolina

 
basketball 16 Nov 01:00  

Notre Dame - Marshall

 
basketball 16 Nov 01:00  

Xavier - Missouri State

 
basketball 16 Nov 01:00  

UMass Lowell - Jacksonville

 
basketball 16 Nov 01:00  

Duquesne - Lipscomb

 
basketball 16 Nov 01:00  

Georgia Southern - Radford

 
basketball 16 Nov 01:00  

William & Mary - Hampton

 
basketball 16 Nov 01:00  

Akron - N. Carolina Central

 
basketball 16 Nov 01:00  

Northern Illinois - Coppin State

 
basketball 16 Nov 01:00  

Eastern Kentucky - Western Kentucky

 
basketball 16 Nov 01:00  

UT Chattanooga - South Alabama

 
basketball 16 Nov 01:00  

NC Greensboro - Tennessee Tech

 
basketball 16 Nov 01:30  

Rhode Island - Alabama

 
basketball 16 Nov 01:30  

Mercer - Florida Gulf Coast

 
basketball 16 Nov 02:00  

Houston Rockets - Indiana Pacers

 
basketball 16 Nov 02:00  

Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers

 
basketball 16 Nov 02:00  

Memphis Grizzlies - Utah Jazz

 
basketball 16 Nov 02:00  

Minnesota Timberwolves - Washington Wizards

 
basketball 16 Nov 02:00  

Iowa - Oral Roberts

 
basketball 16 Nov 02:00  

Kansas - Monmouth

 
basketball 16 Nov 02:00  

Lamar - Mount St. Marys

 
basketball 16 Nov 02:00  

Louisiana Lafayette - Youngstown State

 
basketball 16 Nov 02:00  

South Dakota Coyotes - Texas Southern

 
basketball 16 Nov 02:00  

Wisc. Milwaukee - UMKC

 
basketball 16 Nov 02:00  

UAB - Utah Valley State

 
basketball 16 Nov 02:30  

Texas A&M-CC - Stony Brook

 
basketball 16 Nov 03:00  

Texas A&M - Gonzaga

 
basketball 16 Nov 03:00  

Baylor - Texas State

 
basketball 16 Nov 03:00  

Nebraska - South Dakota St.

 
basketball 16 Nov 03:00  

Houston - Brigham Young

 
basketball 16 Nov 03:00  

Utah Utes - Minnesota

 
basketball 16 Nov 03:00  

Boise State - UC Irvine

 
basketball 16 Nov 04:00  

California - California Baptist

 
basketball 16 Nov 04:05  

Sacramento State - UC Riverside

 
basketball 16 Nov 04:30  

Golden State Warriors - Boston Celtics

 
basketball 16 Nov 04:30  

Los Angeles Lakers - Sacramento Kings

 
basketball 16 Nov 05:00  

UCLA - UNLV

 
basketball 16 Nov 05:59  

Hawaii - Portland State

 
basketball 16 Nov 07:30  

Melbourne United - South East Melbourne

 
basketball 16 Nov 10:00  

Cairns - Brisbane Bullets

 
basketball 16 Nov 13:30  

Parma Perm - Unics Kazan

 
basketball 16 Nov 14:00  

Saratov - Astana

 
basketball 16 Nov 14:45  

Ifaistos Limnou - Aris

 
basketball 16 Nov 14:45  

Rethymno - Promitheas

 
basketball 16 Nov 14:45  

Panionios - Lavrio

 
basketball 16 Nov 14:45  

Kolossos Rhodes - Larisa

 
basketball 16 Nov 15:00  

Polpharma Starogard - Torun

 
basketball 16 Nov 15:00  

Nizhny Novgorod - Zielona Gora

 
basketball 16 Nov 16:00  

Panathinaikos - Ionikos

 
basketball 16 Nov 16:45  

Iraklis - AEK Athens

 
basketball 16 Nov 17:30  

Trefl Sopot - Lublin

 
basketball 16 Nov 18:00  

Giessen - Mitteldeutscher

 
basketball 16 Nov 18:00  

MoraBanc Andorra - Unicaja

 
basketball 16 Nov 18:00  

Manresa - Obradoiro CAB

 
basketball 16 Nov 19:30  

Anwil Wloclawek - HydroTruck Radom

 
basketball 16 Nov 20:00  

Tizona Burgos - Iraurgi SB

 
basketball 16 Nov 20:30  

Vechta - Basketball Braunschweig

 
basketball 16 Nov 20:30  

Hamburg - Gottingen

 
basketball 16 Nov 20:30  

Sassari - Reggiana

 
basketball 16 Nov 20:30  

Joventut Badalona - Tenerife

 
basketball 16 Nov 20:30  

San Pablo Burgos - Real Betis

 
hockey 16 Nov 01:00  

Hershey Bears - Charlotte Checkers

 
hockey 16 Nov 01:00  

Syracuse Crunch - Utica Comets

 
hockey 16 Nov 01:00  

Belleville Senators - Bridgeport Sound Tigers

 
hockey 16 Nov 01:00  

Grand Rapids Griffins - Rockford IceHogs

 
hockey 16 Nov 01:00  

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

 
hockey 16 Nov 01:00  

Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues

 
hockey 16 Nov 01:00  

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

 
hockey 16 Nov 01:00  

Washington Capitals - Montreal Canadiens

 
hockey 16 Nov 01:05  

Providence Bruins - Hartford Wolf Pack

 
hockey 16 Nov 01:05  

Wilkes-Barre/Scranton - Springfield Thunderbirds

 
hockey 16 Nov 01:05  

Rochester Americans - Cleveland Monsters

 
hockey 16 Nov 01:05  

Binghamton - Lehigh Valley Phantoms

 
hockey 16 Nov 01:30  

Laval Rocket - Milwaukee Admirals

 
hockey 16 Nov 01:30  

Ottawa Senators - Philadelphia Flyers

 
hockey 16 Nov 02:00  

Manitoba Moose - San Antonio Rampage

 
hockey 16 Nov 03:00  

Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers

 
hockey 16 Nov 03:05  

Colorado Eagles - Bakersfield Condors

 
hockey 16 Nov 04:00  

Kamloops Blazers - Prince George Cougars

 
hockey 16 Nov 04:00  

Portland Winterhawks - Spokane Chiefs

 
hockey 16 Nov 04:00  

Tayfun - MHC Spartak

 
hockey 16 Nov 04:00  

Ontario Reign - San Diego Gulls

 
hockey 16 Nov 04:00  

Stockton Heat - Tucson Roadrunners

 
hockey 16 Nov 04:05  

Victoria Royals - Lethbridge Hurricanes

 
hockey 16 Nov 07:00  

Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry

 
hockey 16 Nov 10:00  

Belye Medvedi - Ladya

 
hockey 16 Nov 11:00  

Loko - Dyn. Moscow

 
hockey 16 Nov 11:00  

SKA-1946 - Almaz

 
hockey 16 Nov 11:00  

Krylya Sovetov - SKA-Varyagi

 
hockey 16 Nov 11:00  

Rossosh - Loko Junior

 
hockey 16 Nov 11:15  

Ilves W - TPS W

 
hockey 16 Nov 11:15  

Sport W - Hameenlinna W

 
hockey 16 Nov 11:30  

Karpat W - KalPa W

 
hockey 16 Nov 12:00  

HC Riga - Atlant

 
hockey 16 Nov 12:00  

Nomad Nur-Sultan - Kurhan

 
hockey 16 Nov 14:00  

Izhevsk - Almetyevsk

 
hockey 16 Nov 14:30  

Kuortane W - Rauman Lukko W

 
hockey 16 Nov 15:00  

Slavia Prague - Chomutov

 
hockey 16 Nov 15:00  

Hunters - Laser HT

 
hockey 16 Nov 15:00  

Dyn. Moscow - Sibir Novosibirsk

 
hockey 16 Nov 15:00  

Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ufa

 
hockey 16 Nov 15:00  

Niznekamsk - Sp. Moscow

 
hockey 16 Nov 15:00  

Tranas - Kalmar

 
hockey 16 Nov 15:00  

Dalen - Morrums GoIS

 
hockey 16 Nov 15:00  

Grums - Nykoping

 
hockey 16 Nov 15:15  

Mora - BIK Karlskoga

 
hockey 16 Nov 15:15  

Linkopings - Djurgardens

 
hockey 16 Nov 15:15  

Leksands - HV 71

 
hockey 16 Nov 15:15  

Lulea - Oskarshamn

 
hockey 16 Nov 15:15  

Vaxjo - Farjestad BK

 
hockey 16 Nov 16:00  

Novopolotsk - Bobruisk

 
hockey 16 Nov 16:00  

Usti nad Labem - Vsetin

 
hockey 16 Nov 16:00  

Ostersund - Kiruna IF

 
hockey 16 Nov 16:00  

Troja/Ljungby - Halmstad

 
hockey 16 Nov 17:00  

Vitebsk - Lokomotiv Orsha

 
hockey 16 Nov 17:00  

Pinskiye Yastreby - Belarus U18

 
hockey 16 Nov 17:00  

Brest - Belarus U20

 
hockey 16 Nov 17:00  

Litomerice - Ceske Budejovice

 
hockey 16 Nov 17:00  

Benatky - Poruba

 
hockey 16 Nov 17:00  

Kadan - Frydek-Mistek

 
hockey 16 Nov 17:00  

Prostejov - Sokolov

 
hockey 16 Nov 17:10  

Din. Minsk - Avangard Omsk

 
hockey 16 Nov 17:30  

Jihlava - Prerov

 
hockey 16 Nov 17:30  

Trebic - AZ Havirov

 
hockey 16 Nov 18:00  

IF Bjorkloven - AIK

 
hockey 16 Nov 18:00  

Brynas - Skelleftea

 
hockey 16 Nov 18:00  

Orebro - Malmo

 
hockey 16 Nov 18:00  

Rogle - Frolunda

 
hockey 16 Nov 20:00  

Minnesota Wild - Carolina Hurricanes

 
hockey 16 Nov 20:30  

Gap - Angers

 
hockey 16 Nov 22:00  

Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights

 
hockey 16 Nov 22:00  

Edmonton Oilers - Dallas Stars

 
hockey 16 Nov 22:00  

Arizona Coyotes - Calgary Flames

 
hockey 16 Nov 22:00  

Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets

 
soccer 16 Nov 00:00  

Correcaminos 2 - Gavilanes de Matamoros

 
soccer 16 Nov 01:00  

USA - Canada

 
soccer 16 Nov 01:00  

Quindio - Cortulua

 
soccer 16 Nov 01:00  

Tigres - Pereira

 
soccer 16 Nov 02:00  

Tecos FC - Cimarrones de Sonora 2

 
soccer 16 Nov 02:00  

Team Wellington - Wellington Phoenix Res 2

 
soccer 16 Nov 02:00  

Sport Boys - Binacional

 
soccer 16 Nov 02:30  

Colombia - Peru

 
soccer 16 Nov 03:00  

Panama - Mexico

 
soccer 16 Nov 05:00  

Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata

 
soccer 16 Nov 05:00