Sunday 17. November 2019 | 08:25 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Saint Lucia - Dominican Republic

 
Away
1 - 0
vs  
D
L
 
W
L
L
W
 
 
00:00  

Zeledon - Herediano

 
H
1 - 0
vs  
W
D
D
D
D
 
W
L
W
D
W
 
 
00:00  

Tauro - Arabe Unido

 
A
0 - 0
vs  
L
D
W
W
D
 
L
W
W
W
W
 
 
00:00  

San Francisco - Deportivo Universitario

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
D
D
L
 
L
L
L
D
D
 
 
00:00  

Costa del Este - Plaza Amador

 
D
2 - 2
vs  
D
D
W
W
L
 
L
D
D
L
D
 
 
00:00  

Miguelito - Independiente

 
A
1 - 0
vs  
D
L
D
W
W
 
D
D
W
W
W
 
 
01:00  

Quindio - Cortulua

 
D
3 - 3
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
W
W
W
 
 
01:00  

Tigres - Pereira

 
D
0 - 5
vs  
W
D
W
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
02:00  

Team Wellington - Wellington Phoenix Res 2

 
Home
2 - 2
vs  
D
L
L
W
D
 
L
L
 
 
02:00  

Sport Boys - Binacional

 
Home
2 - 1
vs  
L
D
D
W
L
 
W
L
W
D
D
 
 
06:00  

Brisbane Roar - Melbourne City

 
A
4 - 3
vs  
D
D
L
D
L
 
D
W
L
W
W
 
 
08:30  

Sydney FC - Melbourne Victory

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
D
L
W
L
D
 
 
10:00  

Concordia - Mioveni

 
A
1 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
D
L
L
W
L
 
 
10:00  

Yenisey - Tomsk

 
H
3 - 0
vs  
D
L
L
W
L
 
D
L
W
L
W
 
 
10:15  

Sparta Prague B - Vltavin

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
10:15  

Slavia Prague B - Rakovnik

 
Home
4 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
10:15  

Dukla Prague B - Zivanice

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
D
L
D
L
D
 
 
10:15  

Liberec B - Usti nad Orlici

 
Home
3 - 3
vs  
L
L
L
W
D
 
W
W
L
W
L
 
 
10:15  

Bohemians 1905 B - Pardubice B

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
10:30  

Karlovy Vary - Plzen B

 
D
2 - 3
vs  
L
L
L
W
D
 
L
W
W
L
W
 
 
11:00  

Tekstilshtik - Neftekhimik

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
D
W
W
W
D
 
 
11:00  

Ingolstadt W - B. Monchengladbach W

 
H
3 - 4
vs  
W
D
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
11:00  

Geestemunde - Bremer

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
D
W
D
W
 
 
11:00  

Santuxu - Somorrostro

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
W
L
D
 
W
W
D
D
L
 
 
11:00  

Kardemir Karabuk - Bodrumspor

 
Away
2 - 3
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
D
W
 
 
11:00  

Elazigspor - Sivas Belediyespor

 
H
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:00  

Amed SK - Afjet Afyonspor

 
Away
1 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
D
W
W
L
L
 
 
11:00  

H.Trabzon - Samsunspor

 
Away
0 - 5
vs  
L
W
W
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
11:00  

Sanliurfaspor - Sariyer

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
D
W
L
 
 
11:15  

Pelikan - T. Mazowiecki

 
A
1 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
D
L
D
 
 
11:30  

Spartak Moscow 2 - Luch

 
A
0 - 2
vs  
L
W
W
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
11:30  

Minerva - UD Los Garres

 
Home
0 - 2
vs  
D
D
D
W
W
 
D
W
W
W
L
 
 
11:30  

Extremadura UD B - Montijo

 
Home
2 - 1
vs  
L
D
D
D
L
 
L
L
L
W
L
 
 
11:30  

San Juan Zaragoza - Calamocha

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
D
D
 
D
L
L
W
L
 
 
11:30  

Basconia - Durango

 
H
1 - 0
vs  
W
D
D
L
D
 
D
W
D
L
L
 
 
11:30  

CF Intercity - Eldense

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
D
L
L
D
W
 
 
11:30  

Recambios Colon - Alzira

 
D
1 - 0
vs  
L
L
D
W
W
 
W
L
D
D
D
 
 
11:30  

Alcorcon B - Navalcarnero

 
D
1 - 1
vs  
W
D
W
D
L
 
D
W
W
W
W
 
 
11:30  

Parla - El Alamo

 
H
2 - 3
vs  
D
D
D
W
L
 
L
D
L
D
W
 
 
11:30  

Moratalaz - AD Torrejon

 
D
0 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
L
L
D
L
D
 
 
11:30  

Carabanchel - Rayo Vallecano B

 
A
1 - 1
vs  
W
W
D
D
 
W
L
W
L
W
 
 
11:30  

Leganes B - Alcobendas

 
Home
2 - 3
vs  
W
L
W
W
D
 
D
D
D
W
L
 
 
11:30  

Malaga B - El Palo

 
Home
2 - 1
vs  
L
D
D
W
L
 
L
W
L
D
W
 
 
11:30  

Kirsehir Belediyespor - Utas Usakspor

 
D
1 - 0
vs  
L
D
W
W
L
 
L
W
L
L
D
 
 
11:30  

Nigde Anadolu - Kahramanmarasspor

 
H
0 - 1
vs  
L
L
D
W
L
 
W
L
D
L
D
 
 
11:30  

Bandirmaspor - Ergene Velimese

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
D
D
 
D
L
W
L
W
 
 
11:30  

Kirklarelispor - Tarsus

 
A
1 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
11:30  

Zonguldak - Gumushanespor

 
Home
0 - 1
vs  
D
W
D
L
D
 
L
W
L
L
L
 
 
11:30  

Inegolspor - Bak Spor

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
11:30  

Yeni Corumspor - Manisa FK

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Czarni Sosnowiec W - Mitech Zywiec W

 
Home
4 - 0
vs  
L
D
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
12:00  

Kursk - Shinnik Yaroslavl

 
D
2 - 2
vs  
D
L
L
W
D
 
D
D
L
W
W
 
 
12:00  

Ponferradina - Girona

 
H
1 - 1
vs  
D
D
W
W
D
 
L
L
D
W
W
 
 
12:00  

Baleares - Real Madrid B

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
W
D
L
L
L
 
 
12:00  

UD Ibiza-Eivissa - Getafe B

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
D
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
12:00  

Ferrol - Melilla

 
D
3 - 3
vs  
W
D
W
W
W
 
D
L
D
W
L
 
 
12:00  

San Sebastian Reyes - Pena Deportiva

 
A
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
D
W
L
D
 
 
12:00  

Rayo Majadahonda - Langreo

 
Home
0 - 2
vs  
W
D
D
W
D
 
D
D
L
L
W
 
 
12:00  

Internacional de Madrid - Las Palmas B

 
Home
6 - 0
vs  
L
D
L
W
D
 
W
W
L
W
L
 
 
12:00  

Tudelano - R. Sociedad B

 
H
0 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
12:00  

Llagostera - Lleida

 
A
1 - 0
vs  
W
D
D
W
L
 
W
W
D
D
W
 
 
12:00  

Levante B - La Nucia

 
D
3 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
D
L
W
W
D
 
 
12:00  

Prat - Espanyol B

 
A
0 - 2
vs  
L
W
L
D
D
 
D
L
L
D
W
 
 
12:00  

Andorra - Ebro

 
Home
2 - 1
vs  
D
D
D
W
D
 
W
L
W
L
D
 
 
12:00  

Granada CF B - Villarrubia

 
D
0 - 0
vs  
L
D
L
W
L
 
L
W
L
L
D
 
 
12:00  

Recreativo Huelva - Murcia

 
Home
0 - 0
vs  
D
L
L
L
D
 
W
L
L
D
D
 
 
12:00  

Anadia - Fontinhas

 
Home
1 - 1
vs  
D
W
D
L
W
 
L
D
L
L
W
 
 
12:00  

CD Utrera - CD Gerena

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
L
D
D
 
W
L
L
W
D
 
 
12:00  

Cordoba B - Rota

 
D
1 - 2
vs  
L
D
L
L
W
 
D
W
L
L
W
 
 
12:00  

Conil - Coria C.F.

 
H
3 - 0
vs  
W
D
D
W
L
 
D
L
L
L
D
 
 
12:00  

Sevilla FC C - Ciudad de Lucena

 
Away
1 - 0
vs  
W
L
L
D
L
 
L
W
W
W
W
 
 
12:00  

Portmany - Esporles

 
Home
2 - 2
vs  
D
L
 
L
D
L
D
L
 
 
12:00  

UCAM Murcia B - Lorca FC

 
H
1 - 0
vs  
W
D
D
W
W
 
W
L
W
D
L
 
 
12:00  

Cacereno - CD Calamonte

 
Home
4 - 0
vs  
D
D
W
D
W
 
W
D
D
L
D
 
 
12:00  

Olivenza - Fuente de Cantos

 
A
0 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
W
D
W
L
L
 
 
12:00  

Socuellamos - Tarancon

 
Home
3 - 1
vs  
D
D
W
D
W
 
L
W
D
D
D
 
 
12:00  

Covadonga - Basico Urraca

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
L
W
D
 
D
L
W
D
L
 
 
12:00  

Condal - Praviano

 
Home
4 - 1
vs  
W
L
D
 
D
L
L
D
W
 
 
12:00  

CD Colunga - Llanera

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
12:00  

Real Aviles - Mosconia

 
D
2 - 2
vs  
D
D
W
L
W
 
W
D
W
D
L
 
 
12:00  

LEntregu - Club Siero

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
L
W
D
 
W
L
D
L
L
 
 
12:00  

Racing Santander B - Torrelavega

 
Away
2 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
12:00  

CE Manresa - L Hospitalet

 
Away
0 - 1
vs  
L
D
L
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
12:00  

San Cristobal CP - Sant Andreu

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
D
W
L
 
 
12:00  

Pobla Mafumet - Terrassa

 
D
2 - 2
vs  
W
D
W
D
L
 
D
W
W
L
L
 
 
12:00  

Castelldefels - Vilassar de Mar

 
A
0 - 2
vs  
W
W
D
L
W
 
L
D
L
W
W
 
 
12:00  

Horta - UE Figueres

 
Home
1 - 3
vs  
W
D
D
W
L
 
L
L
L
D
D
 
 
12:00  

Paterna - Novelda CF

 
A
2 - 2
vs  
L
L
D
L
D
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala

 
A
2 - 1
vs  
L
W
L
D
D
 
W
L
D
W
W
 
 
12:00  

Union Adarve - Trival Valderas

 
D
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
D
D
 
 
12:00  

CD Mostoles - Santa Ana

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
L
L
W
 
D
W
W
L
W
 
 
12:00  

Velez - Linares

 
D
1 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Alhaurin - Almeria B

 
Away
1 - 3
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
12:15  

Telstar - G.A. Eagles

 
H
0 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
W
D
W
D
W
 
 
12:15  

Mafra - Covilha

 
D
2 - 2
vs  
D
D
W
L
W
 
W
D
D
D
L
 
 
12:15  

EG El Palmar CF - EDMF Churra

 
D
3 - 0
vs  
L
L
D
W
 
W
L
D
L
D
 
 
12:15  

Llanes - Vallobin

 
D
2 - 1
vs  
W
L
W
L
D
 
W
D
L
W
 
 
12:30  

Sakaryaspor - Eyupspor

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
L
D
W
 
L
L
D
L
W
 
 
12:40  

Warta Poznan - Stal Mielec

 
D
0 - 2
vs  
L
W
D
W
W
 
L
L
W
D
W
 
 
13:00  

South Sudan - Burkina Faso

 
Away
1 - 2
vs  
L
D
L
W
L
 
W
D
D
D
D
 
 
13:00  

Tranmere - Wycombe

 
A
0 - 2
vs  
D
L
W
D
L
 
W
W
L
D
W
 
 
13:00  

Pogon Siedlce - S. Rzeszow

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
13:00  

Swit - Wasilkow

 
Home
7 - 1
vs  
W
D
D
D
D
 
L
D
L
L
D
 
 
13:00  

Stal Krasnik - Chelmianka Chelm

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
L
D
D
 
L
L
L
D
L
 
 
13:00  

Sandomierz - Wisla Pulawy

 
A
0 - 1
vs  
D
W
W
W
D
 
L
D
W
L
W
 
 
13:00  

Metaloglobus - UTA Arad

 
H
1 - 1
vs  
W
L
D
W
W
 
W
W
D
D
W
 
 
13:00  

M. Saransk - F. Voronezh

 
A
1 - 1
vs  
L
D
L
D
L
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Nizhny Novgorod - FK Chayka

 
Home
1 - 2
vs  
L
D
W
D
W
 
L
L
W
L
W
 
 
13:00  

R. Volgograd - Krasnodar 2

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
W
D
W
L
W
 
 
13:00  

CD Marino - Vera

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
D
L
L
 
 
13:00  

Andernach W - Bayern Munich 2 W

 
D
1 - 4
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
13:00  

Papai Perutz - BKV Elore

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
D
 
D
L
 
 
13:00  

Radomsko - Ursus Warszawa

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
D
D
 
L
D
W
L
D
 
 
13:05  

Pruszkow - GKS Katowice

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
D
W
D
W
D
 
 
13:30  

Manchester City W - West Ham W

 
Home
5 - 0
vs  
D
D
L
L
W
 
L
L
W
D
W
 
 
13:30  

Jarocin - Grom Nowy Staw

 
A
1 - 1
vs  
W
D
D
D
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:30  

Mieszko - Stezyca

 
A
1 - 1
vs  
W
W
L
D
L
 
W
D
D
W
D
 
 
13:45  

Naestved - F. Amager

 
H
0 - 1
vs  
W
L
L
D
L
 
L
L
L
L
W
 
 
13:45  

Platanias FC - Smyrnis

 
D
0 - 1
vs  
W
W
L
D
W
 
W
W
W
D
 
 
14:00  

Uganda - Malawi

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
D
W
D
 
W
D
D
W
W
 
 
14:00  

South Africa - Sudan

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
W
D
W
L
W
 
 
14:00  

Eswatini - Senegal

 
Away
1 - 4
vs  
D
D
D
D
L
 
W
W
D
D
W
 
 
14:00  

Benin - Sierra Leone

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
W
D
 
 
14:00  

Chad - Mali

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
D
L
 
W
L
L
W
D
 
 
14:00  

Ammerthal - Vilzing

 
A
1 - 3
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
14:00  

Oldenburg - Holstein Kiel II

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
D
W
D
L
 
 
14:00  

Norderstedt - Luneburger Hansa

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

TSV Havelse - Drochtersen/Assel

 
H
1 - 2
vs  
D
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
14:00  

Fortuna Koln - Dortmund II

 
H
0 - 2
vs  
W
W
D
D
W
 
W
D
L
L
D
 
 
14:00  

AO Trikala - PAE Egaleo

 
D
2 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
W
D
W
L
L
 
 
14:00  

Ionikos - Diagoras

 
Home
3 - 2
vs  
D
L
L
W
W
 
W
D
W
D
D
 
 
14:00  

Veria - Thesprotos

 
Home
1 - 1
vs  
L
D
L
W
L
 
L
D
W
L
W
 
 
14:00  

Aspropyrgos Enosis - Ierapetra

 
A
3 - 0
vs  
L
D
D
D
L
 
W
D
L
W
W
 
 
14:00  

Ialisos - PO Triglia

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
D
L
 
L
L
L
L
W
 
 
14:00  

Kavala - Kalamata

 
D
2 - 1
vs  
W
D
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
14:00  

Levadiakos - Apollon Larissa

 
D
2 - 0
vs  
L
L
L
W
D
 
W
L
W
D
D
 
 
14:00  

Ergotelis - Karaiskakis

 
Home
4 - 2
vs  
L
L
L
D
W
 
W
W
L
D
 
 
14:00  

Kerkyra - PAE Chania

 
D
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
D
L
 
 
14:00  

Armavir - T. Moscow

 
D
2 - 1
vs  
L
D
L
L
W
 
D
W
W
D
L
 
 
14:00  

Alcorcon - Malaga

 
A
1 - 0
vs  
W
D
D
W
D
 
L
W
W
L
D
 
 
14:00  

Tornesch - Niendorfer TSV

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Bersenbruck - Hildesheim

 
Away
0 - 5
vs  
W
D
W
D
W
 
W
W
D
W
W
 
 
14:00  

FT Braunschweig - Delmenhorst

 
Away
0 - 0
vs  
W
L
D
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
14:00  

VfL Oldenburg - Gifhorn

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
D
W
L
 
D
D
W
W
L
 
 
14:00  

Lupo-Martini Wolfsburg - Emden

 
H
2 - 1
vs  
D
L
D
W
D
 
D
W
W
W
L
 
 
14:00  

Arminia Hannover - Spelle-Venhaus

 
H
0 - 1
vs  
W
L
L
D
W
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Egestorf-Langreder - Eintracht Northeim

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
14:00  

Hagen/Uthlede - Heeslinger

 
Away
2 - 5
vs  
L
W
L
L
W
 
W
D
L
D
W
 
 
14:00  

Eichede - Phonix Lubeck

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
W
D
W
 
 
14:00  

Todesfelde - Bordesholm

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
D
D
 
 
14:00  

Las Palmas C - Gran Tarajal

 
D
2 - 1
vs  
W
L
D
L
W
 
D
W
W
L
 
 
14:30  

Givry - Rebecquoise

 
Away
0 - 2
vs  
L
D
L
D
W
 
D
W
D
D
D
 
 
14:30  

Tilleur - Francs Borains

 
Away
0 - 2
vs  
W
D
W
D
L
 
W
W
D
L
D
 
 
14:30  

Hamoir - Stockay-Warfusee

 
H
1 - 0
vs  
L
W
D
D
D
 
L
W
W
D
W
 
 
14:30  

Wijgmaal - Pepingen

 
H
0 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
14:30  

Bocholter - Cappellen

 
Home
2 - 0
vs  
D
D
D
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:30  

Londerzeel - Duffel

 
A
2 - 2
vs  
L
D
L
W
W
 
L
D
W
L
L
 
 
14:30  

Vosselaar - Hoogstraten

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
14:30  

Den Bosch - Excelsior

 
A
3 - 3
vs  
D
D
L
D
L
 
D
L
D
D
W
 
 
14:30  

AFC - Jong Sparta Rotterdam

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
W
D
 
D
L
W
L
D
 
 
14:30  

Rielasingen-Arlen - Nottingen

 
A
2 - 3
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
14:30  

Union 60 Bremen - BTS Neustadt

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
L
W
 
L
L
D
W
D
 
 
14:30  

Hemelingen - Leher

 
Home
5 - 2
vs  
D
L
W
D
W
 
L
D
W
W
L
 
 
14:30  

Wegberg-Beeck - VfL Vichttal

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
D
W
L
L
L
 
 
14:30  

Duren - Deutz

 
Home
4 - 1
vs  
D
D
W
L
W
 
W
L
L
D
L
 
 
14:30  

SSVg Velbert - Meerbusch

 
A
3 - 0
vs  
D
D
L
W
W
 
W
L
L
W
D
 
 
14:30  

Kleve - Bocholt

 
D
1 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
14:30  

Paderborn II - Siegen

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
D
L
L
D
W
 
 
14:30  

Kaan-Marienborn - Wiedenbruck

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
D
L
W
 
W
W
W
D
W
 
 
14:30  

Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund

 
A
1 - 1
vs  
D
L
D
W
L
 
L
W
W
L
D
 
 
14:30  

Eintracht Rheine - Sprockhovel

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
14:30  

Preussen Munster 2 - RSV Meinerzhagen

 
Away
1 - 1
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
W
D
W
 
 
14:30  

Holzwickeder SC - Erndtebruck

 
D
7 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
D
L
L
W
D
 
 
14:30  

Schermbeck - Hammer SpVgg.

 
Home
2 - 2
vs  
D
W
D
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
14:30  

Fossano - Borgosesia

 
A
2 - 1
vs  
W
W
 
D
W
D
D
L
 
 
14:30  

Seravezza Pozzi - Lucchese

 
A
2 - 2
vs  
W
D
 
W
D
D
D
W
 
 
14:30  

Caravaggio - Pro Sesto

 
Away
2 - 3
vs  
L
D
L
 
W
W
W
W
D
 
 
14:30  

Cjarlins Muzane - Villafranca

 
Home
4 - 3
vs  
D
W
 
D
D
D
D
D
 
 
14:30  

Calvina - Ciliverghe Mazzano

 
A
2 - 1
vs  
L
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
14:30  

Mantova - Fiorenzuola

 
Home
3 - 3
vs  
W
L
W
W
D
 
W
D
D
D
 
 
14:30