Tuesday 19. November 2019 | 09:29 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Aruba - Antigua and Barbuda

 
Away
2 - 3
vs  
W
L
L
 
W
W
 
 
00:30  

Santamarina - San Martin T.

 
Away
1 - 3
vs  
D
D
D
L
L
 
W
W
W
D
W
 
 
02:00  

CA Mitre - Platense

 
D
0 - 1
vs  
D
D
W
D
W
 
L
W
W
W
L
 
 
04:00  

Nicaragua - Suriname

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
10:00  

Nepal - Kuwait

 
Away
0 - 1
vs  
D
L
W
L
L
 
D
W
L
D
W
 
 
11:25  

Japan - Venezuela

 
H
1 - 4
vs  
D
W
W
W
W
 
W
L
D
W
W
 
 
11:30  

Myanmar - Mongolia

 
D
1 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
L
D
 
 
12:00  

Maldives - Guam

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
L
 
 
12:00  

Turkmenistan - Sri Lanka

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
12:45  

Bahrain U23 - Syria U23

 
A
1 - 3
vs  
W
L
L
D
L
 
L
W
W
D
D
 
 
12:50  

Al Khaleej - Al Taee

 
A
1 - 1
vs  
L
L
L
D
D
 
W
L
L
L
L
 
 
12:50  

Al Jeel - Al-Shoalah

 
D
0 - 1
vs  
D
L
D
D
W
 
L
L
D
D
W
 
 
13:00  

Hong Kong - Cambodia

 
D
2 - 0
vs  
D
L
D
L
D
 
W
D
L
L
D
 
 
13:00  

Uzbekistan - Palestine

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
D
L
 
 
13:00  

Sweden U19 - Ukraine U19

 
D
1 - 2
vs  
W
L
D
D
W
 
D
L
W
W
D
 
 
13:00  

Bosnia & Herzegovina U19 - England U19

 
Away
1 - 4
vs  
D
W
 
L
L
L
W
W
 
 
13:00  

Luxembourg U19 - North Macedonia U19

 
Away
0 - 3
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
D
L
 
 
13:45  

Malaysia - Indonesia

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Vietnam - Thailand

 
H
0 - 0
vs  
D
D
W
W
W
 
L
D
W
W
L
 
 
14:00  

Burundi - Morocco

 
Away
0 - 3
vs  
W
D
D
L
L
 
W
D
D
L
D
 
 
14:00  

Ethiopia - Ivory Coast

 
D
2 - 1
vs  
D
D
L
D
L
 
W
W
W
W
W
 
 
14:00  

Poland U19 - Russia U19

 
A
0 - 4
vs  
W
L
L
L
W
 
D
D
W
D
D
 
 
14:00  

Kosovo U19 - Wales U19

 
Away
0 - 2
vs  
W
D
D
D
L
 
L
L
W
W
D
 
 
14:00  

Denmark U19 - France U19

 
D
1 - 0
vs  
D
L
W
L
W
 
D
W
D
W
W
 
 
14:00  

Faroe Islands U19 - Finland U19

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Jong Feyenoord - Jong FC Emmen

 
D
0 - 3
vs  
W
D
W
W
D
 
D
D
W
D
W
 
 
14:00  

Proline - Maroons

 
A
3 - 2
vs  
L
L
D
W
D
 
L
W
D
D
D
 
 
14:30  

Brazil - South Korea

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
D
D
L
 
D
D
W
D
D
 
 
14:30  

Belgium U19 - Greece U19

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
D
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
14:30  

Albania U19 - Iceland U19

 
Away
2 - 4
vs  
L
L
W
L
L
 
L
D
W
L
W
 
 
14:30  

Ireland U19 - Austria U19

 
D
0 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
15:00  

Syria - Philippines

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
W
W
W
 
L
L
W
D
W
 
 
15:00  

Iraq - Bahrain

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
D
W
W
 
D
W
L
W
D
 
 
15:00  

Afghanistan - Qatar

 
D
0 - 1
vs  
L
D
L
W
D
 
L
W
D
W
W
 
 
15:00  

Kyrgyzstan - Tajikistan

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Ivory Coast U23 - Ghana U23

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
W
 
D
W
D
W
 
 
15:00  

Slovakia U19 - Italy U19

 
Away
0 - 3
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Malta U19 - Cyprus U19

 
D
0 - 2
vs  
L
D
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
15:00  

Azerbaijan U21 - Ukraine U21

 
Away
1 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Iraq U23 - Jordan U23

 
A
0 - 1
vs  
W
W
D
W
D
 
D
D
L
D
D
 
 
15:15  

Uzbekistan U23 - Saudi Arabia U23

 
H
2 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
L
W
W
D
L
 
 
16:00  

Yemen - Singapore

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
D
D
W
 
D
W
D
L
L
 
 
16:00  

Oman - India

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
W
L
W
 
D
L
D
D
D
 
 
16:20  

Jeddah - Al-Taqadom

 
D
2 - 0
vs  
L
W
W
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
17:00  

Jordan - Chinese Taipei

 
Home
5 - 0
vs  
W
L
D
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:00  

Mauritania - Central Africa

 
D
2 - 0
vs  
L
D
D
L
D
 
L
D
D
D
W
 
 
17:00  

Zambia - Zimbabwe

 
D
1 - 2
vs  
W
W
L
D
L
 
L
W
W
D
D
 
 
17:00  

Niger - Madagascar

 
D
2 - 6
vs  
D
L
L
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
17:00  

Wales U21 - Bosnia & Herzegovina U21

 
H
1 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
D
L
 
 
17:00  

Krsko - Fuzinar

 
D
0 - 1
vs  
W
L
W
D
W
 
L
W
W
W
L
 
 
17:30  

Saudi Arabia - Paraguay

 
H
0 - 0
vs  
D
D
D
D
W
 
L
W
L
D
W
 
 
18:00  

Croatia - Georgia

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
D
D
D
W
L
 
 
18:00  

Lebanon - North Korea

 
D
0 - 0
vs  
D
L
L
W
D
 
W
W
W
D
L
 
 
18:00  

Egypt U23 - South Africa U23

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
 
W
W
D
W
D
 
 
18:00  

Andorra U21 - Turkey U21

 
Away
2 - 0
vs  
L
D
D
L
L
 
W
D
L
L
L
 
 
18:00  

Denmark U21 - Malta U21

 
Home
5 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
18:00  

Montenegro - Belarus

 
H
2 - 0
vs  
W
L
D
L
L
 
W
L
D
L
L
 
 
18:30  

Italy U21 - Armenia U21

 
Home
6 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:30  

Israel U21 - Spain U21

 
Away
1 - 1
vs  
L
D
W
W
D
 
W
W
D
W
W
 
 
18:30  

Norway U21 - Portugal U21

 
Away
2 - 3
vs  
W
W
D
L
W
 
L
W
W
L
D
 
 
18:30  

Northern Ireland U21 - Romania U21

 
Away
0 - 0
vs  
W
D
D
L
D
 
L
L
W
W
W
 
 
18:30  

Netherlands U21 - England U21

 
H
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
D
W
W
 
 
19:00  

Switzerland U21 - France U21

 
Away
3 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
19:00  

Serbia U21 - Russia U21

 
H
0 - 2
vs  
L
D
W
L
W
 
W
D
D
W
W
 
 
19:00  

Morocco - Guinea

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
D
L
D
 
L
W
L
D
W
 
 
20:00  

Equatorial Guinea - Tunisia

 
Away
0 - 1
vs  
W
L
D
W
L
 
L
W
D
W
W
 
 
20:00  

Libya - Tanzania

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
D
L
L
 
D
L
D
W
W
 
 
20:00  

Gibraltar U21 - Belarus U21

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
D
L
D
D
L
 
 
20:00  

Eintracht Northeim - Eintracht Celle

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Arminia Ludwigshafen - Eisbachtal

 
A
2 - 1
vs  
W
L
L
L
D
 
W
L
L
L
L
 
 
20:30  

Hartley Wintney - Poole

 
A
3 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
D
D
L
L
 
 
20:45  

Gillingham - Sunderland

 
D
0 - 0
vs  
D
W
L
D
W
 
D
W
L
D
L
 
 
20:45  

Swindon - Cheltenham

 
D
0 - 1
vs  
W
W
W
D
L
 
W
W
L
D
L
 
 
20:45  

Exeter - Cambridge Utd

 
D
1 - 0
vs  
L
W
L
D
W
 
L
W
D
D
L
 
 
20:45  

Burton - Salford

 
Home
4 - 1
vs  
D
L
D
D
L
 
W
D
W
D
W
 
 
20:45  

Bradford City - Shrewsbury

 
H
0 - 1
vs  
W
L
W
D
L
 
W
L
W
D
W
 
 
20:45  

Doncaster - AFC Wimbledon

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
D
D
 
W
L
D
D
L
 
 
20:45  

Eastleigh - Stourbridge

 
D
3 - 0
vs  
W
D
L
W
D
 
W
W
D
D
D
 
 
20:45  

Peterborough - Stevenage

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
L
D
W
 
L
W
D
D
D
 
 
20:45  

Rochdale - Wrexham

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
D
W
 
W
L
L
W
D
 
 
20:45  

Bromley - Bristol Rovers

 
D
0 - 1
vs  
W
W
D
L
D
 
L
D
W
D
W
 
 
20:45  

Netherlands - Estonia

 
Home
5 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
20:45  

Germany - Northern Ireland

 
Home
6 - 1
vs  
W
L
W
D
W
 
W
W
L
L
W
 
 
20:45  

Wales - Hungary

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
D
D
 
W
L
L
L
W
 
 
20:45  

Slovakia - Azerbaijan

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
D
D
 
L
L
D
W
L
 
 
20:45  

Poland - Slovenia

 
Home
3 - 2
vs  
W
L
D
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
20:45  

Latvia - Austria

 
Away
1 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
20:45  

North Macedonia - Israel

 
A
1 - 0
vs  
L
D
W
W
L
 
L
D
L
L
W
 
 
20:45  

Belgium - Cyprus

 
Home
6 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
W
W
L
 
 
20:45  

San Marino - Russia

 
Away
0 - 5
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:45  

Scotland - Kazakhstan

 
Home
3 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
D
L
L
L
 
 
20:45  

Bowers & Pitsea - Worthing

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
D
D
D
W
 
 
20:45  

Potters Bar - Merstham

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
D
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:45  

Margate - Bishops Stortford

 
Home
3 - 4
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
20:45  

Stratford - Hednesford

 
Away
4 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
D
W
 
 
20:45  

Biggleswade Town - Met. Police

 
H
1 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
20:45  

Redditch - Barwell

 
Away
3 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
D
W
 
 
20:45  

Altrincham - Gateshead

 
H
3 - 0
vs  
D
W
D
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
20:45  

Boston Utd - Blyth

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
D
W
D
 
 
20:45  

Billericay - Weymouth

 
A
1 - 1
vs  
D
W
L
L
W
 
D
L
W
D
W
 
 
21:00  

Barracas Central - Ferro

 
H
0 - 0
vs  
L
L
L
W
D
 
L
W
L
W
L
 
 
21:00  

Ireland U21 - Sweden U21

 
H
4 - 1
vs  
D
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
23:30  

El Salvador - Dominican Republic

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
23:30  

Saint Lucia - Montserrat

 
D
0 - 1
vs  
D
L
W
 
D
L
 
 
Tuesday 19. November 2019 | 09:29 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
01:00  

New York Knicks - Cleveland Cavaliers

 
Home
123 - 105
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
01:00  

Pittsburgh - Monmouth

 
A
63 - 50
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
01:00  

Kentucky - Utah Valley State

 
Home
82 - 74
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
01:00  

Coastal Carolina - Middle Tenn. St.

 
Home
93 - 72
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
01:00  

Oakland - Hartford

 
Home
60 - 50
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
01:00  

West Virginia - Northern Colorado

 
Home
69 - 61
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
01:00  

Oklahoma - William & Mary

 
A
75 - 70
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
01:00  

Evansville - SMU Mustangs

 
Home
57 - 59
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
01:00  

Niagara - Bryant University

 
Home
62 - 73
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
01:00  

Army - Fairleigh Dickinson

 
A
81 - 65
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
01:00  

Akron - USC Upstate

 
Home
76 - 45
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
01:00  

NC Greensboro - Appalachian State

 
A
55 - 41
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
01:30  

Brooklyn Nets - Indiana Pacers

 
Home
86 - 115
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
01:30  

Toronto Raptors - Charlotte Hornets

 
Home
132 - 96
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
02:00  

Houston Rockets - Portland Trail Blazers

 
Home
132 - 108
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
02:00  

Chicago Bulls - Milwaukee Bucks

 
Away
101 - 115
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
02:00  

Auburn - Colgate

 
Home
91 - 62
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
02:00  

Missouri - Wofford

 
A
75 - 56
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
02:00  

Illinois - Hawaii

 
A
66 - 53
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
02:00  

Northern Illinois - Longwood

 
A
65 - 48
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
02:00  

Texas State - Jackson State

 
Home
73 - 58
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
02:00  

South Dakota Coyotes - Siu Edwardsville

 
Home
71 - 56
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
02:30  

Dallas Mavericks - San Antonio Spurs

 
Home
117 - 110
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
03:00  

Phoenix Suns - Boston Celtics

 
A
85 - 99
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
03:00  

Utah Jazz - Minnesota Timberwolves

 
Home
102 - 112
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
03:00  

TCU - Air Force

 
Home
65 - 54
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
03:00  

Colorado - UC Irvine

 
Home
69 - 53
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
03:00  

Utah State - UTSA Roadrunners

 
A
82 - 50
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
04:00  

California - Prairie View A&M

 
A
54 - 50
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
04:00  

UNLV - Abilene Christian

 
A
72 - 58
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
04:30  

Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder

 
Home
90 - 88
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
05:00  

UCLA - Southern Utah

 
Home
76 - 61
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
17:30  

Zielona Gora - Szczecin

 
Home
108 - 85
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
18:30  

Zalgiris Kaunas - Panathinaikos

 
Home
85 - 86
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
20:00  

Alba Berlin - Crvena zvezda mts

 
Home
93 - 80
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
20:30  

Bayern - Olympiacos

 
Home
85 - 82
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
L
L
 
 
20:45  

Lyon-Villeurbanne - Anadolu Efes

 
H
84 - 90
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
20:45  

Olimpia Milano - Maccabi Tel Aviv

 
Home
92 - 88
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
21:00  

Real Madrid - Khimki M.

 
Home
104 - 76
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
21:00  

Valencia - Zenit Petersburg

 
Home
94 - 90
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
Tuesday 19. November 2019 | 09:29 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
11:00  

Masur D. - Mukund S. K.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
11:00  

Ornago F. - Lestienne C.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
11:00  

Vavassori A. - Durasovic V.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
11:00  

Schwartzman D. - Garin Ch.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
11:00  

France - Japan

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
 
 
11:00  

Argentina - Chile

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
L
W
 
L
W
 
 
12:30  

Krstin P. - Yevseyev D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
12:30  

Kolar Z. - Mager G.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
14:00  

Taberner C. - Celikbilek A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
14:00  

Milojevic N. - Bonadio R.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:30  

Ortega-Olmedo R. - Borges N.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
16:00  

Marcora R. - Arnaboldi A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
17:00  

Martin A. - Moroni M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
18:00  

Arneodo R./Monroe N. - Drzewiecki K./Walkow S.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
18:00  

Spain - Russia

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
 
 
18:00  

Australia - Colombia

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
 
 
Tuesday 19. November 2019 | 09:29 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
01:00  

Washington Capitals - Anaheim Ducks

 
Home
5 - 2
vs  
W
D
W
D
D
 
D
D
L
L
D
 
 
03:00  

Arizona Coyotes - Los Angeles Kings

 
Home
3 - 0
vs  
D
L
L
D
D
 
D
L
D
L
W
 
 
04:00  

Amurskie Tigry - SKA-Varyagi

 
A
4 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
10:00  

Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk

 
H
3 - 2
vs  
W
L
D
L
L
 
D
W
D
W
W
 
 
10:00  

St. Petersburg W - Sverdlovsk Region W

 
Home
8 - 3
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
10:00  

Humo 2 - Temirtau

 
H
1 - 1
vs  
W
W
L
L
 
D
L
L
W
L
 
 
12:00  

Yermak Angarsk - Tyumen

 
Away
1 - 2
vs  
D
D
L
L
D
 
W
D
L
D
W
 
 
12:30  

Sibirskie Snaipery - Mamonty Yugry

 
A
5 - 2
vs  
L
D
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
12:30  

KRS ORG - Zvezda Moscow

 
D
2 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
13:00  

Krasnoyarsk - HC Yugra

 
H
2 - 0
vs  
D
L
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
13:30  

Altay - Reaktor

 
A
7 - 5
vs  
D
W
W
L
D
 
D
W
W
W
W
 
 
14:00  

Gornyak Rudny - Almaty

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
D
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
14:30  

Barys Nur-Sultan - Yekaterinburg

 
H
2 - 2
vs  
L
D
L
D
D
 
L
L
D
W
W
 
 
15:00  

Tractor Chelyabinsk - Jokerit

 
D
2 - 5
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Kristall Saratov - Krasnoyarskie Rysi

 
Home
4 - 2
vs  
W
W
D
D
L
 
L
L
L
D
L
 
 
15:30  

Humo - Tseng Tou

 
Home
4 - 2
vs  
L
L
D
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
16:30  

Tambov - Torpedo Gorky

 
A
3 - 1
vs  
D
L
L
L
W
 
D
D
L
L
W
 
 
16:30  

Gornyi W - Ufa W

 
Away
2 - 4
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Trinec - Kometa Brno

 
Home
6 - 3
vs  
L
W
W
L
W
 
D
L
L
L
D
 
 
17:00  

SKA-1946 - Loko

 
D
2 - 3
vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Krylya Sovetov - Din. St. Petersburg

 
Away
1 - 1
vs  
D
D
L
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Dynamo Tver - SKA Neva St. Petersburg

 
H
0 - 2
vs  
L
D
D
D
L
 
W
W
L
W
D
 
 
17:00  

Ryazan - Perm

 
H
1 - 4
vs  
L
W
L
L
L
 
L
D
L
D
L
 
 
17:00  

AZ Havirov - Usti nad Labem

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
D
L
 
 
17:30  

Nizhny Novgorod - Din. Minsk

 
Home
3 - 2
vs  
L
L
D
D
W
 
L
D
L
D
W
 
 
17:30  

HC Riga - Krasnaya Armiya

 
Away
4 - 4
vs  
L
W
W
W
D
 
W
W
W
D
W
 
 
17:30  

Kosice - Liptovsky Mikulas

 
D
8 - 0
vs  
L
W
D
W
D
 
D
L
W
D
W
 
 
18:00  

Lulea - Bern

 
Home
4 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
18:00  

Djurgardens - Skelleftea

 
D
4 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
W
L
D
L
 
 
18:00  

Frolunda - Farjestad BK

 
D
8 - 2
vs  
D
L
L
L
W
 
D
L
W
W
W
 
 
18:00  

Mogilev - Zhlobin

 
D
1 - 1
vs  
L
D
L
L
W
 
L
D
W
L
W
 
 
18:00  

Soligorsk - Lida

 
Home
3 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
L
D
D
L
L
 
 
18:00  

Nitra - Poruba

 
Home
1 - 0
vs  
D
D
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
18:00  

Jastrzebie - Gdansk

 
A
3 - 4
vs  
W
W
W
L
W
 
L
D
W
D
D
 
 
18:00  

MMKS Podhale - Unia Oswiecim

 
H
3 - 3
vs  
W
L
D
D
W
 
W
D
D
L
W
 
 
18:30  

Katowice - Zaglebie Sosnowiec

 
Home
5 - 3
vs  
W
D
L
L
D
 
D
W
L
W
L
 
 
19:00  

Frederikshavn - Sonderjyske Ishockey

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
D
L
L
W
 
 
19:00  

Herlev - Odense Bulldogs

 
Home
7 - 2
vs  
D
D
W
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
19:00  

Aalborg - Rodovre Mighty Bulls

 
Home
7 - 3
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
19:00  

Rungsted - Esbjerg

 
Home
0 - 6
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
19:00  

Adler Mannheim - Mountfield HK

 
D
1 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
D
W
D
L
W
 
 
19:00  

Lillehammer - Stavanger

 
H
5 - 2
vs  
W
D
W
D
L
 
W
W
D
W
W
 
 
19:15  

Liwest Linz - Villach

 
H
5 - 1
vs  
W
W
D
D
W
 
L
L
L
W
D
 
 
19:30  

Krakow - Janow

 
Home
6 - 3
vs  
D
L
W
D
D
 
L
L
L
L
L
 
 
19:30  

Landshut - Kassel

 
D
3 - 4
vs  
L
D
D
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
19:45  

Lausanne - Plzen

 
D
4 - 4
vs  
L
W
W
D
W
 
D
W
W
W
L
 
 
19:45  

Biel - Augsburger Panther

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
D
L
D
 
W
L
L
D
D
 
 
19:45  

Zug - Tappara

 
A
3 - 1
vs  
W
L
W
L
D
 
D
D
L
W
D
 
 
19:45  

Davos - Lugano

 
Home
3 - 2
vs  
D
W
W
D
W
 
W
D
D
L
L
 
 
19:45  

Servette - Rapperswil

 
Home
6 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
19:45  

La Chaux-de-Fonds - Visp

 
H
2 - 4
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
D
L
L
 
 
20:00  

Rouen - Gap

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
20:00  

Chamonix Mont-Blanc - Angers

 
D
6 - 3
vs  
L
W
L
L
W
 
W
D
W
W
W
 
 
20:00  

Briancon - Nice

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:00  

GCK Lions - EHC Kloten

 
Away
0 - 1
vs  
D
W
L
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
20:00  

Sierre-Anniviers - Ajoie

 
Away
1 - 3
vs  
W
L
L
L
L
 
D
L
W
D
W
 
 
20:00  

Thurgau - Academy Zug

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
D
L
L
L
W
 
 
20:00  

Winterthur - Ticino Rockets

 
Home
6 - 3
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
L
D
 
 
20:30  

Anglet - Grenoble

 
Away
2 - 3
vs  
W
W
W
W
L
 
D
W
L
W
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 13 Dec 00:00  

West Virginia - Austin Peay

 
basketball 13 Dec 00:00  

Wright State - Southern Univ.

 
basketball 13 Dec 01:00  

Boston Celtics - Philadelphia 76ers

 
basketball 13 Dec 01:00  

Iowa State - Iowa

 
basketball 13 Dec 01:30  

San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers

 
basketball 13 Dec 02:00  

Detroit Pistons - Dallas Mavericks

 
basketball 13 Dec 02:00  

Grand Canyon - Northern Iowa

 
basketball 13 Dec 03:30  

Denver Nuggets - Portland Trail Blazers

 
basketball 13 Dec 08:30  

Adelaide - South East Melbourne

 
basketball 13 Dec 09:30  

Southside W - Townsville W

 
basketball 13 Dec 16:30  

Anwil Wloclawek - Szczecin

 
basketball 13 Dec 17:00  

AEK Athens - Aris

 
basketball 13 Dec 18:00  

Zalgiris Kaunas - Valencia

 
basketball 13 Dec 18:00  

Polpharma Starogard - HydroTruck Radom

 
basketball 13 Dec 19:30  

Bayern - Zenit Petersburg

 
basketball 13 Dec 19:45  

Lyon-Villeurbanne - Olimpia Milano

 
basketball 13 Dec 19:45  

Campus Promete W - Al-Qazeres W

 
basketball 13 Dec 20:00  

Barcelona - Panathinaikos

 
hockey 13 Dec 00:00  

Buffalo Sabres - Nashville Predators

 
hockey 13 Dec 00:00  

Tampa Bay Lightning - Boston Bruins

 
hockey 13 Dec 00:00  

Florida Panthers - New York Islanders

 
hockey 13 Dec 00:00  

Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets

 
hockey 13 Dec 00:30  

Detroit Red Wings - Winnipeg Jets

 
hockey 13 Dec 01:00  

St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

 
hockey 13 Dec 01:00  

Minnesota Wild - Edmonton Oilers

 
hockey 13 Dec 02:00  

Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks

 
hockey 13 Dec 02:00  

Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

 
hockey 13 Dec 02:00  

Czech Republic U19 - Canada West U19

 
hockey 13 Dec 03:00  

Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

 
hockey 13 Dec 03:00  

Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes

 
hockey 13 Dec 03:30  

San Jose Sharks - New York Rangers

 
hockey 13 Dec 07:00  

Tayfun - Krasnaya Armiya

 
hockey 13 Dec 11:30  

Sibirskie Snaipery - Tolpar

 
hockey 13 Dec 11:30  

Kuznetskie Medvedi - Avto

 
hockey 13 Dec 11:30  

KRS ORG - Kazzinc-Torpedo

 
hockey 13 Dec 12:30  

Altay - Stalnye Lisy

 
hockey 13 Dec 13:00  

Omskie Yastreby - Sarmaty

 
hockey 13 Dec 13:00  

Snezhnye Barsy - Belye Medvedi

 
hockey 13 Dec 13:00  

Karaganda - Torpedo Gorky

 
hockey 13 Dec 14:00  

Irbis - Sputnik Almetievsk

 
hockey 13 Dec 14:00  

Tyumensky Legion - Ladya

 
hockey 13 Dec 14:00  

Metallurg Cherepovets - Loko Junior

 
hockey 13 Dec 15:00  

Chaika - Reaktor

 
hockey 13 Dec 15:00  

Lada - Almetyevsk

 
hockey 13 Dec 15:00  

CSK VVS - Izhevsk

 
hockey 13 Dec 16:00  

Penza - Toros Neftekamsk

 
hockey 13 Dec 16:30  

Jukurit - SaiPa

 
hockey 13 Dec 16:30  

KooKoo - Pelicans

 
hockey 13 Dec 16:30  

Lukko - KalPa

 
hockey 13 Dec 16:30  

Vaasan Sport - Karpat

 
hockey 13 Dec 16:30  

Tappara - Ilves

 
hockey 13 Dec 16:30  

TPS Turku - JYP

 
hockey 13 Dec 16:30  

Kiekko-Espoo - HCIK

 
hockey 13 Dec 18:00  

Vasterviks IK - Kristianstads

 
hockey 13 Dec 18:00  

Sodertalje - Modo

 
hockey 13 Dec 18:00  

Timra - Karlskrona

 
hockey 13 Dec 18:00  

BIK Karlskoga - Tingsryds

 
hockey 13 Dec 18:15  

TWK Innsbruck - Klagenfurt

 
hockey 13 Dec 18:15  

Vienna Capitals - Graz 99ers

 
hockey 13 Dec 18:15  

Villach - Salzburg

 
hockey 13 Dec 18:15  

Dornbirn - Fehervar AV19

 
hockey 13 Dec 18:15  

Liwest Linz - Bolzano

 
hockey 13 Dec 18:30  

Adler Mannheim - Schwenninger

 
hockey 13 Dec 18:30  

ERC Ingolstadt - Nurnberg Ice Tigers

 
hockey 13 Dec 18:30  

Augsburger Panther - Kolner

 
hockey 13 Dec 18:30  

Iserlohn Roosters - Munchen

 
hockey 13 Dec 18:30  

Straubing Tigers - Grizzly Wolfsburg

 
hockey 13 Dec 18:30  

Kassel - Crimmitschau

 
hockey 13 Dec 18:30  

Dresdner Eislowen - Kaufbeuren

 
hockey 13 Dec 18:30  

Lausitzer Fuchse - Tolzer Lowen

 
hockey 13 Dec 19:00  

Ravensburg - Bietigheim/Bissingen

 
hockey 13 Dec 19:00  

Heilbronner - Landshut

 
hockey 13 Dec 19:00  

Bayreuth - Freiburg

 
soccer 13 Dec 00:00  

Arsenal Sarandi - Colon Santa FE

 
soccer 13 Dec 00:00  

Guabira - Sport Boys

 
soccer 13 Dec 00:00  

Mount Pleasant - Dunbeholden

 
soccer 13 Dec 00:00  

Brazil W - Mexico W

 
soccer 13 Dec 00:30  

The Strongest - Oriente Petrolero

 
soccer 13 Dec 00:30  

Aurora - Wilstermann

 
soccer 13 Dec 01:30  

Santa Tecla - FAS

 
soccer 13 Dec 07:00  

Newcastle Jets U23 - WS Wanderers U23

 
soccer 13 Dec 08:30  

Brisbane Roar - Western United

 
soccer 13 Dec 08:30  

Persija Jakarta - Madura United

 
soccer 13 Dec 09:15  

Kiryat Gat - Shimshon Kafr Qasim

 
soccer 13 Dec 09:45  

Shapira - Maccabi Tamra

 
soccer 13 Dec 10:00  

H. Herzliya - M. Tzur Shalom

 
soccer 13 Dec 10:30  

M. Ironi Kiryat - Daburiya Osama

 
soccer 13 Dec 10:45  

H. Migdal HaEmek - Hapoel Iksal Imad

 
soccer 13 Dec 10:45  

MS Tira - Ironi Tiberias

 
soccer 13 Dec 10:45  

Nordia Jerusalem - M. Herzliya

 
soccer 13 Dec 10:45  

Hapoel Azor - Maccabi Shaarayim FC

 
soccer 13 Dec 11:00  

Maccabi Jaffa - Hak. Ramat Gan

 
soccer 13 Dec 11:00  

H. Marmorek - H. Bikat Hayarden

 
soccer 13 Dec 11:00  

Maccabi Yavne - M. Ironi Ashdod

 
soccer 13 Dec 11:00  

Maritimo U23 - Guimaraes U23

 
soccer 13 Dec 11:15  

Perth W - Canberra W

 
soccer 13 Dec 11:15  

Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem

 
soccer 13 Dec 11:30  

PSIS Semarang - Semen Padang

 
soccer 13 Dec 11:30  

Nassaji Mazandaran - Shahr Khodrou

 
soccer 13 Dec 11:45  

Estoril U23 - Benfica U23

 
soccer 13 Dec 12:00  

Tractor - Foolad

 
soccer 13 Dec 12:00  

Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Arara Ara

 
soccer 13 Dec 12:30  

Merkaz - Al Quds

 
soccer 13 Dec 12:40  

Al Arabi - Al-Taawon

 
soccer 13 Dec 12:40  

Al Thaid - Al Bataeh

 
soccer 13 Dec 12:45  

Al Hamriyah - Dibba Al Hisn

 
soccer 13 Dec 13:00  

Nantes II - Montpellier II

 
soccer 13 Dec 13:00  

MS Kafr Qasim - M. Nazareth

 
soccer 13 Dec 13:00  

H. Ironi Rishon - Hapoel Umm al-Fahm

 
soccer 13 Dec 13:00  

Sakhnin - Ashkelon

 
soccer 13 Dec 13:00  

Hap. Ramat Gan - Ramat Hasharon

 
soccer 13 Dec 13:00  

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod

 
soccer 13 Dec 13:00  

Swieqi - Fgura

 
soccer 13 Dec 13:00  

Birkirkara - Sirens

 
soccer 13 Dec 13:00  

Santa Lucia - Balzan

 
soccer 13 Dec 13:00  

Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil

 
soccer 13 Dec 13:05  

Mirbat - Bahla

 
soccer 13 Dec 13:10  

Sepahan - Paykan

 
soccer 13 Dec 13:15  

Al-Ahli Manama - Busaiteen

 
soccer 13 Dec 13:30  

Sampdoria U19 - Genoa U19

 
soccer 13 Dec 13:30  

Cape Umoya United - Mbombela

 
soccer 13 Dec 14:00  

Kerala Blasters - Jamshedpur

 
soccer 13 Dec 14:15  

Muscat - Dhofar

 
soccer 13 Dec 14:30  

Sporting U23 - Famalicao U23

 
soccer 13 Dec 14:30  

Al-Ettifaq - Al-Fateh

 
soccer 13 Dec 15:00  

East Riffa - Al-Najma

 
soccer 13 Dec 15:00  

Etar - Botev Vratsa

 
soccer 13 Dec 15:00  

Kerkyra - Giannina

 
soccer 13 Dec 15:00  

Hibernians - Gzira

 
soccer 13 Dec 15:00  

Setubal U23 - Rio Ave U23

 
soccer 13 Dec 15:00  

Academico Viseu - CD Cova da Piedade

 
soccer 13 Dec 15:15  

Naxxar Lions - St. Georges FC

 
soccer 13 Dec 15:30  

SOL - Academie de FAD

 
soccer 13 Dec 15:45  

Al-Hidd - Al-Muharraq

 
soccer 13 Dec 16:00  

Othellos Athienou - Ermis

 
soccer 13 Dec 16:00  

Al Nasr - Al-Rustaq

 
soccer 13 Dec 16:00  

Saham - Sohar

 
soccer 13 Dec 16:00  

Altay - Adana Demirspor

 
soccer 13 Dec 16:15  

Garde Nationale - Sahel

 
soccer 13 Dec 16:45  

Al-Nassr - Al-Taawon

 
soccer 13 Dec 17:00  

Gorica - Zapresic

 
soccer 13 Dec 17:00  

Doxa - Ol. Nicosia

 
soccer 13 Dec 17:00  

Mlada Boleslav - Jablonec

 
soccer 13 Dec 17:00  

Dunkerque - Boulogne

 
soccer 13 Dec 17:00  

Arka Gdynia - Zaglebie

 
soccer 13 Dec 17:15  

FC Porto B - Chaves

 
soccer 13 Dec 17:30  

Bochum - Hannover

 
soccer 13 Dec 17:30  

Aue - Regensburg

 
soccer 13 Dec 17:30  

Auerbach - Altglienicke

 
soccer 13 Dec 17:30  

Altona - Hannover II

 
soccer 13 Dec 17:30  

Alanyaspor - Antalyaspor

 
soccer 13 Dec 18:00  

Aalborg - Nordsjaelland

 
soccer 13 Dec 18:00  

Preussen Munster - Magdeburg

 
soccer 13 Dec 18:00  

Greifswald - Torgelower Greif

 
soccer 13 Dec 18:00  

Eilenburg - FC Merseburg

 
soccer 13 Dec 18:00  

Viktoria Berlin - Chemie Leipzig

 
soccer 13 Dec 18:00