Monday 16. December 2019 | 15:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Harbour View - Arnett Gardens

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
D
W
 
W
L
W
D
D
 
 
10:00  

Magra U21 - Biskra U21

 
A
2 - 5
vs  
D
L
L
L
L
 
D
L
D
W
W
 
 
10:00  

Hussein Dey U21 - Paradou U21

 
Away
0 - 2
vs  
D
L
L
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
10:00  

Bordj Bou Arreridj U21 - JS Kabylie U21

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
L
D
L
 
 
10:00  

Mlila U21 - Constantine U21

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
D
D
D
W
W
 
 
11:00  

Oran U21 - ASO Chlef U21

 
Home
4 - 1
vs  
D
W
L
W
L
 
L
D
W
L
L
 
 
11:30  

Mohun Bagan - Gokulam

 
H
2 - 1
vs  
L
L
D
L
W
 
W
W
 
 
11:30  

Bhayangkara Utd - Kalteng Putra

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
D
L
D
 
 
11:30  

TIRA Persikabo - Persela Lamongan

 
A
1 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
11:30  

Persib Bandung - Badak Lampung

 
Home
4 - 0
vs  
W
L
L
D
W
 
L
W
L
W
L
 
 
12:00  

West Ham U23 - Newcastle Utd U23

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
W
D
L
L
D
 
 
12:30  

Tanta - El-Entag El-Harby

 
D
0 - 1
vs  
D
D
D
D
D
 
W
L
D
D
D
 
 
12:30  

Hapoel Kafr Kanna - H. Asi Gilboa

 
Home
1 - 0
vs  
D
D
W
D
W
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

USM Alger U21 - CR Belouizdad U21

 
D
3 - 1
vs  
D
L
W
W
D
 
L
D
W
D
W
 
 
13:00  

Ipswich U23 - Crystal Palace U23

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
L
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

QPR U23 - Cardiff U23

 
A
4 - 1
vs  
D
W
L
L
W
 
W
W
L
D
D
 
 
13:05  

Yarmouk - Al Kuwait

 
Away
1 - 1
vs  
L
D
L
L
D
 
W
D
W
W
L
 
 
13:30  

TS Galaxy - Tshakhuma

 
D
3 - 1
vs  
D
D
L
L
W
 
W
L
D
W
D
 
 
14:00  

PAE Chania - Levadiakos

 
D
2 - 0
vs  
L
W
D
L
W
 
D
W
L
D
W
 
 
14:00  

Magra - Biskra

 
D
1 - 0
vs  
D
L
L
L
D
 
L
L
W
D
D
 
 
14:00  

Hussein Dey - Paradou

 
H
1 - 3
vs  
L
L
D
D
L
 
L
W
L
D
 
 
14:00  

Bordj Bou Arreridj - JS Kabylie

 
H
1 - 1
vs  
W
L
D
W
D
 
D
L
L
W
D
 
 
14:00  

Mlila - Constantine

 
Home
0 - 0
vs  
D
W
D
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
14:00  

Arzew - Tlemcen

 
D
1 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
14:00  

Relizane - Amal Bou Saada

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
D
W
L
 
W
D
W
L
D
 
 
14:00  

Medea - Saida

 
Home
4 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
D
W
 
 
14:00  

Neftci Baku - SumQayit

 
Home
0 - 1
vs  
D
L
W
D
W
 
W
W
L
W
D
 
 
14:00  

Al Wahda - Khorfakkan

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
D
L
L
 
L
D
D
W
L
 
 
15:00  

Aves U23 - Portimonense U23

 
D
1 - 0
vs  
L
W
L
W
D
 
L
W
W
L
D
 
 
15:00  

Arab Contractors - Wadi Degla

 
D
0 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
D
L
W
L
 
 
15:00  

Misr Elmaqasah - Al Ittihad

 
A
2 - 3
vs  
W
D
L
W
L
 
W
D
W
W
D
 
 
15:30  

San Pedro - Tanda

 
Home
1 - 1
vs  
D
W
W
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Oran - ASO Chlef

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
D
D
D
 
L
W
L
W
D
 
 
16:00  

Saoura - Bel Abbes

 
Home
0 - 1
vs  
L
W
D
D
D
 
W
L
W
L
W
 
 
16:00  

Eulma - Bejaia

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
D
W
W
 
L
L
L
D
W
 
 
16:00  

MO Bejaia - Annaba

 
D
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
D
W
W
L
 
 
16:00  

Qarabag - Keshla

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
W
D
D
 
W
L
W
W
D
 
 
16:30  

Shabab Al-Ahli Dubai - Al Wasl

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
W
L
W
 
 
17:00  

APOEL - Achnas

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
D
L
W
 
L
L
L
L
D
 
 
17:00  

H. Akko - Maccabi Petah Tikva

 
Away
2 - 2
vs  
L
W
L
L
D
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Nof Hagalil - Hapoel Katamon

 
H
0 - 0
vs  
W
W
L
L
D
 
W
W
D
L
D
 
 
17:00  

Beitar Tel Aviv - Hapoel Afula

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
D
L
D
L
W
 
 
17:00  

Trabzonspor - Denizlispor

 
Home
1 - 2
vs  
L
D
W
W
L
 
L
W
W
W
D
 
 
17:00  

Basaksehir - Konyaspor

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
D
W
 
D
L
L
L
D
 
 
17:00  

Tadjenant - Skikda

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
L
D
L
 
L
L
D
L
W
 
 
17:30  

El Gaish - Zamalek

 
Away
3 - 2
vs  
D
D
D
D
L
 
L
W
D
W
W
 
 
17:45  

USM Alger - CR Belouizdad

 
H
1 - 0
vs  
W
W
W
D
L
 
W
L
W
D
D
 
 
18:00  

FC Copenhagen - Odense

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
L
D
 
 
18:00  

Ingolstadt - Munich 1860

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
D
D
W
 
W
W
D
W
D
 
 
18:00  

Gyirmot - Gyor

 
H
1 - 1
vs  
D
D
L
D
W
 
D
W
W
D
W
 
 
18:00  

CFR Cluj - Astra

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:15  

H. Beer Sheva - Beitar Jerusalem

 
H
0 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
W
W
D
 
 
18:30  

St. Truiden U21 - Mechelen U21

 
Away
0 - 3
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
D
W
D
 
 
18:30  

St. Liege U21 - Leuven U21

 
A
1 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
D
W
 
 
18:30  

Gent U21 - Anderlecht U21

 
A
5 - 2
vs  
L
W
W
W
D
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Santa Clara - Sporting

 
H
0 - 4
vs  
D
L
W
L
D
 
W
L
W
W
L
 
 
19:00  

Derby U23 - Southampton U23

 
Home
4 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
19:00  

Everton U23 - Wolves U23

 
Home
3 - 2
vs  
L
D
L
W
L
 
L
D
W
D
D
 
 
19:00  

Reading U23 - Manchester Utd U23

 
H
1 - 4
vs  
L
D
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
19:00  

Stoke City U23 - Middlesbrough U23

 
Home
2 - 3
vs  
L
D
D
W
W
 
D
L
L
W
L
 
 
19:00  

West Brom U23 - Fulham U23

 
D
3 - 1
vs  
W
W
D
W
L
 
W
L
D
W
D
 
 
19:00  

Aston Villa U23 - Swansea U23

 
A
1 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Bolton U23 - Leeds U23

 
Away
1 - 5
vs  
L
D
L
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
19:00  

Colchester U23 - Charlton U23

 
Away
3 - 2
vs  
L
W
D
W
L
 
W
D
W
L
W
 
 
19:00  

Sheffield Utd U23 - Wigan U23

 
A
2 - 2
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
D
D
W
 
 
19:00  

MC Alger - Al Quwa Al Jawiya

 
D
0 - 0
vs  
L
W
L
D
L
 
L
W
W
W
W
 
 
19:30  

Boston Utd - Rochdale

 
H
1 - 2
vs  
W
W
L
D
W
 
L
W
L
D
W
 
 
19:30  

Darmstadt - Stuttgart

 
Away
1 - 1
vs  
L
D
W
L
D
 
W
L
W
L
W
 
 
19:30  

Europa Point - College 1975 FC

 
D
6 - 1
vs  
D
L
L
L
 
L
L
L
 
 
19:45  

Crystal Palace - Brighton

 
H
1 - 1
vs  
L
L
W
W
D
 
L
L
L
W
D
 
 
19:45  

Guingamp - Troyes

 
H
0 - 1
vs  
D
L
L
D
W
 
D
L
L
W
W
 
 
19:45  

Cagliari - Lazio

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
W
W
L
 
 
20:00  

Trapani - Pisa

 
A
1 - 3
vs  
L
D
W
W
L
 
L
W
D
W
L
 
 
20:00  

Reggio Audace - Padova

 
H
1 - 0
vs  
D
W
D
D
W
 
L
L
W
D
W
 
 
20:15  

FC Porto - Tondela

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
L
W
L
L
W
 
 
Monday 16. December 2019 | 15:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  

VCU Rams - Missouri State

 
Home
61 - 51
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
00:30  

Panteras - Michoacan

 
Home
84 - 79
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
01:00  

Plateros - Astros

 
A
76 - 78
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
01:00  

Mineros - Huracanes

 
A
83 - 79
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
01:00  

Denver Nuggets - New York Knicks

 
Home
111 - 105
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
01:00  

Youngstown State - Southeast Missouri State

 
Home
65 - 50
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
01:30  

Golden State Warriors - Sacramento Kings

 
H
79 - 100
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
01:30  

Hawaii - Samford

 
A
94 - 73
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
08:30  

Illawarra Hawks - Melbourne United

 
Away
73 - 94
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
10:00  

S-Birds W - Busan BNK Sum W

 
Home
59 - 63
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
10:05  

NeoPhoenix - Niigata

 
Away
67 - 64
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
10:05  

SeaHorses Mikawa - Brave Thunders

 
Away
82 - 90
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
11:00  

Barangay Ginebra San Miguel - NorthPort

 
A
113 - 88
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

BC Samara - Parma Perm

 
Away
72 - 71
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
16:00  

Nevezis - CBet

 
H
73 - 70
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
16:30  

Ura Basket - KTP Kotka Basket

 
Away
82 - 77
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
16:30  

BCM Pitesti - SCM Craiova

 
Home
91 - 90
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod

 
Home
98 - 78
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
Monday 16. December 2019 | 15:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Monday 16. December 2019 | 15:13 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Chicago Blackhawks - Minnesota Wild

 
H
5 - 3
vs  
D
D
D
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
00:00  

Detroit Red Wings - Los Angeles Kings

 
H
2 - 4
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
01:00  

Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks

 
Home
6 - 3
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
D
L
D
 
 
07:00  

Altay Torpedo - Beibarys Atyrau

 
A
0 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
07:00  

Tayfun - Atlant

 
Home
0 - 1
vs  
D
L
L
D
L
 
L
L
L
W
W
 
 
08:00  

Almaty - Gornyak Rudny

 
Home
4 - 1
vs  
W
L
W
D
D
 
D
W
L
W
L
 
 
08:00  

Sakhalinskie Akuly - Krasnaya Armiya

 
H
1 - 3
vs  
L
W
W
D
L
 
D
D
W
D
W
 
 
09:30  

Amurskie Tigry - Russkie Vityazi

 
Away
0 - 6
vs  
W
L
L
D
L
 
W
W
W
L
D
 
 
11:00  

HC Astana - Temirtau

 
D
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
D
L
 
 
11:00  

Altay - Belye Medvedi

 
D
2 - 6
vs  
L
L
L
L
L
 
D
W
W
W
W
 
 
11:30  

Kuznetskie Medvedi - Tolpar

 
Away
2 - 7
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
14:00  

Irbis - Reaktor

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
D
L
W
 
W
L
D
L
L
 
 
15:00  

Chaika - Sputnik Almetievsk

 
H
4 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
16:00  

Trinec - Kometa Brno

 
Home
1 - 4
vs  
D
L
W
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
16:00  

Dyn. Moscow - SKA-Varyagi

 
D
5 - 1
vs  
W
W
L
D
L
 
D
L
L
D
L
 
 
16:30  

Krylya Sovetov - Kapitan

 
D
6 - 2
vs  
L
L
W
W
D
 
D
W
L
D
W
 
 
18:00  

AIK - Vita Hasten

 
D
1 - 1
vs  
L
W
D
L
W
 
D
W
D
L
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 24 Jan 01:00  

UNC Asheville - Radford

 
basketball 24 Jan 01:30  

Ohio State - Minnesota

 
basketball 24 Jan 01:30  

Hofstra - Delaware

 
basketball 24 Jan 02:00  

Comunicaciones Mercedes - Argentino

 
basketball 24 Jan 02:00  

Cleveland Cavaliers - Washington Wizards

 
basketball 24 Jan 02:00  

Kennesaw State - North Alabama

 
basketball 24 Jan 02:00  

Winthrop - USC Upstate

 
basketball 24 Jan 02:00  

Northeastern - Drexel

 
basketball 24 Jan 02:00  

William & Mary - James Madison

 
basketball 24 Jan 02:00  

Cleveland State - Wisc. Green Bay

 
basketball 24 Jan 02:00  

Detroit - IUPUI

 
basketball 24 Jan 02:00  

High Point - Gardner Webb

 
basketball 24 Jan 02:00  

Youngstown State - Wisc. Milwaukee

 
basketball 24 Jan 02:00  

Old Dominion - Florida Intl

 
basketball 24 Jan 02:00  

Murray State - Belmont

 
basketball 24 Jan 02:00  

Oakland - Illinois (Chi.)

 
basketball 24 Jan 02:00  

Charlotte - Florida Atlantic

 
basketball 24 Jan 02:00  

Bryant University - Wagner

 
basketball 24 Jan 02:00  

Hampton - Campbell

 
basketball 24 Jan 02:00  

Elon - Towson

 
basketball 24 Jan 02:00  

Central Connecticut State - Sacred Heart

 
basketball 24 Jan 02:00  

Merrimack Warriors - Fairleigh Dickinson

 
basketball 24 Jan 02:00  

LIU Sharks - St. Francis (PA)

 
basketball 24 Jan 02:00  

St. Francis Brooklyn - Robert Morris

 
basketball 24 Jan 02:00  

North Florida - Liberty

 
basketball 24 Jan 02:30  

Lipscomb - Jacksonville

 
basketball 24 Jan 02:30  

Charleston Southern - Presbyterian

 
basketball 24 Jan 02:30  

Middle Tenn. St. - Louisiana Tech

 
basketball 24 Jan 03:00  

Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

 
basketball 24 Jan 03:00  

UAB - Southern Miss

 
basketball 24 Jan 03:00  

North Dakota - Denver

 
basketball 24 Jan 03:00  

South Dakota Coyotes - IPFW

 
basketball 24 Jan 03:00  

Nebraska O. - Western Illinois

 
basketball 24 Jan 03:00  

Arkansas State - South Alabama

 
basketball 24 Jan 03:00  

Rice - UTEP

 
basketball 24 Jan 03:00  

North Texas - UTSA Roadrunners

 
basketball 24 Jan 03:00  

Utah Utes - Washington

 
basketball 24 Jan 03:30  

Tennessee Tech - Morehead State

 
basketball 24 Jan 03:30  

Siu Edwardsville - Southeast Missouri State

 
basketball 24 Jan 03:30  

Jacksonville State - Eastern Kentucky

 
basketball 24 Jan 03:30  

Eastern Illinois - UT Martin

 
basketball 24 Jan 03:30  

Austin Peay - Tennessee State

 
basketball 24 Jan 03:30  

Indiana - Michigan State

 
basketball 24 Jan 04:00  

Grand Canyon - Seattle

 
basketball 24 Jan 04:00  

Houston - Uconn

 
basketball 24 Jan 04:00  

Idaho State - Montana

 
basketball 24 Jan 04:00  

Weber State - Montana State

 
basketball 24 Jan 04:30  

Mineros - Fuerza Regia

 
basketball 24 Jan 05:00  

Colorado - Washington State

 
basketball 24 Jan 05:00  

Pacific - Brigham Young

 
basketball 24 Jan 05:00  

UC Riverside - Cal Poly

 
basketball 24 Jan 05:00  

CSU Bakersfield - Utah Valley State

 
basketball 24 Jan 05:00  

Santa Clara - Pepperdine

 
basketball 24 Jan 05:00  

Loyola Marymnt - Portland

 
basketball 24 Jan 05:05  

Sacramento State - Portland State

 
basketball 24 Jan 05:30  

Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks

 
basketball 24 Jan 05:30  

St. Marys (CA) - San Francisco

 
basketball 24 Jan 06:00  

Oregon State - UCLA

 
basketball 24 Jan 06:00  

Oregon - USC

 
basketball 24 Jan 06:15  

Soles - Michoacan

 
basketball 24 Jan 10:05  

Bendigo W - Perth Lynx W

 
basketball 24 Jan 10:30  

Illawarra Hawks - Sydney

 
basketball 24 Jan 18:30  

Bydgoszcz - Legia

 
basketball 24 Jan 19:45  

Fenerbahce - Olimpia Milano

 
basketball 24 Jan 20:00  

Zalgiris Kaunas - Alba Berlin

 
basketball 24 Jan 21:30  

Panathinaikos - Lyon-Villeurbanne

 
basketball 24 Jan 22:00  

Real Madrid - Anadolu Efes

 
hockey 24 Jan 10:00  

Snezhnye Barsy - Tyumensky Legion

 
hockey 24 Jan 14:00  

Stalnye Lisy - Chaika

 
hockey 24 Jan 14:00  

Tolpar - Mamonty Yugry

 
hockey 24 Jan 14:30  

Kazzinc-Torpedo - Perm

 
hockey 24 Jan 15:00  

Ladya - Reaktor

 
hockey 24 Jan 15:00  

Belye Medvedi - Irbis

 
hockey 24 Jan 15:00  

Nomad Nur-Sultan - Izhevsk

 
hockey 24 Jan 15:00  

Karaganda - Almetyevsk

 
hockey 24 Jan 16:00  

Sarmaty - Sputnik Almetievsk

 
hockey 24 Jan 18:00  

Mogilev - Novopolotsk

 
hockey 24 Jan 18:00  

Brest - Lida

 
hockey 24 Jan 18:00  

Niznekamsk - Sibir Novosibirsk

 
hockey 24 Jan 18:00  

Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk

 
hockey 24 Jan 18:30  

Zlin - Mlada Boleslav

 
hockey 24 Jan 18:30  

Plzen - Trinec

 
hockey 24 Jan 18:30  

Vitkovice - Mountfield HK

 
hockey 24 Jan 19:00  

Kladno - Litvinov

 
hockey 24 Jan 19:00  

Olomouc - Sparta Prague

 
hockey 24 Jan 19:00  

Liberec - Karlovy Vary

 
hockey 24 Jan 19:00  

Pardubice - Kometa Brno

 
hockey 24 Jan 19:00  

Jastrzebie - Tychy

 
hockey 24 Jan 19:00  

MMKS Podhale - Zaglebie Sosnowiec

 
hockey 24 Jan 19:00  

Nitra - Dukla Trencin

 
hockey 24 Jan 19:00  

Detva - Kosice

 
hockey 24 Jan 19:00  

Poprad - Ban. Bystrica

 
hockey 24 Jan 19:30  

Gdansk - Krakow

 
hockey 24 Jan 19:30  

Katowice - Torun

 
hockey 24 Jan 19:30  

Slovan Bratislava - Michalovce

 
hockey 24 Jan 19:30  

Nove Zamky - DVTK

 
hockey 24 Jan 20:00  

Rodovre Mighty Bulls - Herlev

 
hockey 24 Jan 20:00  

Frisk Asker - Narvik

 
hockey 24 Jan 20:00  

MAC Ujbuda - Liptovsky Mikulas

 
hockey 24 Jan 20:00  

BIK Karlskoga - Almtuna

 
hockey 24 Jan 20:00  

Mora - Sodertalje

 
hockey 24 Jan 20:00  

Tingsryds - Kristianstads

 
hockey 24 Jan 20:00  

AIK - Vasteras

 
hockey 24 Jan 20:15  

Dornbirn - Liwest Linz

 
hockey 24 Jan 20:15  

TWK Innsbruck - Villach

 
hockey 24 Jan 20:15  

Klagenfurt - Vienna Capitals

 
hockey 24 Jan 20:15  

Fehervar AV19 - Salzburg

 
hockey 24 Jan 20:15  

Znojmo - Graz 99ers

 
hockey 24 Jan 20:30  

Odense Bulldogs - Esbjerg

 
hockey 24 Jan 20:30  

Rungsted - Frederikshavn

 
hockey 24 Jan 20:30  

Aalborg - Sonderjyske Ishockey

 
hockey 24 Jan 20:30  

Schwenninger - Bremerhaven

 
hockey 24 Jan 20:30  

Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt

 
hockey 24 Jan 20:30  

Augsburger Panther - Dusseldorf

 
hockey 24 Jan 20:30  

Iserlohn Roosters - Grizzly Wolfsburg

 
hockey 24 Jan 20:30  

Straubing Tigers - Adler Mannheim

 
hockey 24 Jan 20:30  

Munchen - Eisbaren Berlin

 
hockey 24 Jan 20:45  

Fribourg - Ambri-Piotta

 
hockey 24 Jan 20:45  

Rapperswil - Biel

 
hockey 24 Jan 20:45  

Langnau Tigers - Lausanne

 
hockey 24 Jan 20:45  

Zug - Lugano

 
hockey 24 Jan 21:00  

Grenoble - Nice

 
hockey 24 Jan 21:00  

Mulhouse - Briancon

 
hockey 24 Jan 21:15  

Amiens - Anglet

 
hockey 24 Jan 21:30  

Gap - Bordeaux

 
hockey 24 Jan 21:30  

Chamonix Mont-Blanc - Angers

 
soccer 24 Jan 00:00  

Joinville - Tubarao

 
soccer 24 Jan 00:00  

Ponte Preta - Santo Andre

 
soccer 24 Jan 00:15  

Santos - Bragantino

 
soccer 24 Jan 00:30  

Cascavel CR - Parana

 
soccer 24 Jan 00:30  

Nautico - River-PI

 
soccer 24 Jan 01:00  

Fluminense - Portuguesa RJ

 
soccer 24 Jan 01:00  

EC Sao Jose - Esportivo

 
soccer 24 Jan 01:00  

Coritiba - Rio Branco PR

 
soccer 24 Jan 01:00  

Flamengo PI - AE Altos

 
soccer 24 Jan 01:15  

Campinense - Sport PB

 
soccer 24 Jan 01:30  

Goias - Aparecidense

 
soccer 24 Jan 01:30  

Gremio Anapolis - Atletico GO

 
soccer 24 Jan 01:30  

Binacional - Grau

 
soccer 24 Jan 02:00  

Santos DG - ADR Jicaral

 
soccer 24 Jan 02:30  

Corinthians - Botafogo SP

 
soccer 24 Jan 08:15  

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

 
soccer 24 Jan 10:30  

Melbourne Victory - Sydney FC

 
soccer 24 Jan 11:00  

H. Asi Gilboa - Shapira

 
soccer 24 Jan 11:30  

Zwekapin Utd - Ayeyawady

 
soccer 24 Jan 12:00  

Fredericia (Den) - Esbjerg (Den)

 
soccer 24 Jan 12:30  

H. Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Arara Ara

 
soccer 24 Jan 12:30  

M. Ironi Kiryat - MS Tira

 
soccer 24 Jan 12:30  

Hapoel Herzliya - Hapoel Kaukab

 
soccer 24 Jan 12:45  

Nordia Jerusalem - Maccabi Jaffa

 
soccer 24 Jan 13:00  

Hapoel Azor - Hak. Ramat Gan

 
soccer 24 Jan 13:00  

Kiryat Gat - Maccabi Yavne

 
soccer 24 Jan 13:15  

H. Marmorek - Ironi Or Yehuda

 
soccer 24 Jan 13:15  

Agudat Sport Ashdod - H. Bikat Hayarden

 
soccer 24 Jan 13:20  

Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod

 
soccer 24 Jan 13:30  

Ironi Baka - Daburiya Osama

 
soccer 24 Jan 13:30  

Hapoel Iksal Imad - M. Tzur Shalom

 
soccer 24 Jan 13:30  

Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Tiberias

 
soccer 24 Jan 14:00  

Hapoel Kafr Kanna - Maccabi Tamra

 
soccer 24 Jan 14:00  

Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim

 
soccer 24 Jan 14:00  

Al Jaish - Al-Ittihad

 
soccer 24 Jan 14:00  

Tishreen - Foutoua

 
soccer 24 Jan 14:00  

Wathbah - Al Taliya

 
soccer 24 Jan 14:00  

Al Nawaeir - Al Shorta

 
soccer 24 Jan 14:00  

Al-Sahel - Hottin

 
soccer 24 Jan 14:00  

Viborg (Den) - Sonderjyske (Den)

 
soccer 24 Jan 14:00  

Nordsjaelland (Den) - Aarhus (Den)

 
soccer 24 Jan 14:00  

Silkeborg (Den) - Midtjylland (Den)

 
soccer 24 Jan 14:00  

Dubnica (Svk) - Prostejov (Cze)

 
soccer 24 Jan 14:30  

Stuttgart (Ger) - SG Dynamo Dresden (Ger)

 
soccer 24 Jan 14:35  

Al Feiha - Al-Taawon

 
soccer 24 Jan 15:00  

H. Ironi Rishon - M. Nazareth

 
soccer 24 Jan 15:00  

Nof Hagalil - Sakhnin

 
soccer 24 Jan 15:00  

H. Akko - Hap. Ramat Gan

 
soccer 24 Jan 15:00  

MS Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv

 
soccer 24 Jan 15:00  

Ashkelon - Ramat Hasharon

 
soccer 24 Jan 15:00  

Grorud (Nor) - Bodo/Glimt (Nor)

 
soccer 24 Jan 15:00  

Admira (Aut) - Horn (Aut)

 
soccer 24 Jan 15:00  

Terengganu (Mys) - Madura United (Ina)

 
soccer 24 Jan 15:05  

Oman Club - Al Nahda

 
soccer 24 Jan 15:05  

Emirates Club - Masfut

 
soccer 24 Jan 15:05  

Al Urooba - Dibba Al Hisn

 
soccer 24 Jan 15:30  

Chievo U19 - AS Roma U19

 
soccer 24 Jan 15:30  

Al Nasr - Saham

 
soccer 24 Jan 15:30  

Qatar SC - Al Wakra

 
soccer 24 Jan 15:30  

Steenberg United - Cape Umoya United

 
soccer 24 Jan 16:00  

Hyderabad - Mumbai City

 
soccer 24 Jan 16:00  

D. Zagreb (Cro) - Orijent (Cro)

 
soccer 24 Jan 16:30  

Al Wahda - Hatta

 
soccer 24 Jan 16:30  

Al Dhafra - Al Fujairah

 
soccer 24 Jan 16:45  

Al Arabi - Al Qadisiya

 
soccer 24 Jan 16:55  

Al-Ettifaq - Al-Nassr

 
soccer 24 Jan 17:00  

WAFA - Liberty

 
soccer 24 Jan 17:00  

Orebro (Swe) - Jonkopings (Swe)

 
soccer 24 Jan 17:00  

Pogon Szczecin (Pol) - Sturm Graz (Aut)

 
soccer 24 Jan 17:00  

Haladas (Hun) - Lafnitz (Aut)

 
soccer 24 Jan 17:30  

Al Orouba - Seeb

 
soccer 24 Jan 17:30  

Fanja SC - Muscat

 
soccer 24 Jan 17:40  

Al Arabi - Al-Duhail

 
soccer 24 Jan 18:00  

Akhisarspor - Bursaspor

 
soccer 24 Jan 18:00  

Ull/Kisa (Nor) - KFUM Oslo (Nor)

 
soccer 24 Jan 18:00  

CSKA Moscow (Rus) - Dundalk (Irl)

 
soccer 24 Jan 18:30  

BK Milan - Gambia Ports

 
soccer 24 Jan 18:30  

Banjul Utd - Hawks

 
soccer 24 Jan 18:30  

PAE Chania - Platanias FC

 
soccer 24 Jan 19:00  

Quevilly Rouen - Pau

 
soccer 24 Jan 19:00  

Genclerbirligi - Gaziantep

 
soccer 24 Jan 19:00  

Shabab Al-Ahli Dubai - Al Sharjah

 
soccer 24 Jan 19:00  

Raufoss (Nor) - Ham-Kam (Nor)

 
soccer 24 Jan 19:00  

Strommen (Nor) - Elverum (Nor)

 
soccer 24 Jan 19:10  

Al Wehda - Al-Hazem

 
soccer 24 Jan 20:00  

Stade Bordelais - Nantes II

 
soccer 24 Jan 20:00  

Hansa Rostock - Hallescher

 
soccer 24 Jan 20:00  

Supersport Utd - Chippa Utd.

 
soccer 24 Jan 20:00  

Cape Town City - Black Leopards

 
soccer 24 Jan 20:00  

Baerum Sportsklubb (Nor) - Moss (Nor)

 
soccer 24 Jan 21:00  

Wydad (Mar) - USM Alger (Alg)

 
soccer 24 Jan 21:00  

Zamalek (Egy) - Mazembe (Drc)

 
soccer 24 Jan 21:00  

Orleans - Guingamp

 
soccer 24 Jan 21:00  

Valenciennes - Le Mans

 
soccer 24 Jan 21:00  

Lorient - Nancy

 
soccer 24 Jan 21:00  

Paris FC - Rodez

 
soccer 24 Jan 21:00  

Caen - AC Ajaccio

 
soccer 24 Jan 21:00  

Auxerre - Sochaux

 
soccer 24 Jan 21:00  

Grenoble - Chambly

 
soccer 24 Jan 21:00  

Chateauroux - Niort

 
soccer 24 Jan 21:00  

Boulogne - Creteil

 
soccer 24 Jan 21:00  

Bastia-Borgo - Avranches

 
soccer 24 Jan 21:00  

GFC Ajaccio - Toulon

 
soccer 24 Jan 21:00  

Le Puy - Concarneau

 
soccer 24 Jan 21:00  

Lyon Duchere - Villefranche

 
soccer 24 Jan 21:00  

Red Star - Bourg en Bresse

 
soccer 24 Jan 21:00  

Cholet - Laval

 
soccer 24 Jan 21:00  

Leiknir - Valur

 
soccer 24 Jan 21:00  

Cambuur - Jong Utrecht

 
soccer 24 Jan 21:00  

Dordrecht - Eindhoven FC

 
soccer 24 Jan 21:00  

Graafschap - Maastricht

 
soccer 24 Jan 21:00  

Nijmegen - Jong Ajax

 
soccer 24 Jan 21:00  

Roda - FC Volendam

 
soccer 24 Jan 21:00  

Telstar - Oss

 
soccer 24 Jan 21:00  

Helmond - Den Bosch

 
soccer 24 Jan 21:00  

Utrecht - Den Haag

 
soccer 24 Jan 21:05  

Dunfermline - Dundee FC

 
soccer 24 Jan 21:30  

St. Liege - Oostende

 
soccer 24 Jan 21:30  

Lokeren - Leuven

 
soccer 24 Jan 21:30  

Dortmund - FC Koln

 
soccer 24 Jan 21:30  

Taffs Well - Goytre Utd

 
soccer 24 Jan 21:45  

Sunderland - Doncaster

 
soccer 24 Jan 21:45  

Nice - Rennes

 
soccer 24 Jan 21:45  

Brescia - AC Milan

 
soccer 24 Jan 22:00  

Northampton - Derby

 
soccer 24 Jan 22:00  

QPR - Sheffield Wed

 
soccer 24 Jan 22:00  

Empoli - Chievo

 
soccer 24 Jan 22:00  

Osasuna - Levante

 
soccer 24 Jan 22:00  

Cadiz CF - Racing Santander

 
soccer 24 Jan 22:35  

Aldosivi - Lanus

 
soccer 24 Jan 23:00  

Vikingur Reykjavik - Fram