Wednesday 19. February 2020 | 16:44 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
02:30  

Ind. Medellin (Col) - Atl. Tucuman (Arg)

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
 
L
D
 
 
03:00  

Monarcas - Club Tijuana

 
Home
0 - 0
vs  
D
L
W
L
D
 
W
L
D
W
D
 
 
03:00  

Portmore - Cruz Azul

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
D
W
W
 
 
05:00  

Club Leon - Los Angeles FC

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
D
W
W
L
 
 
05:10  

Toluca - Pachuca

 
A
5 - 1
vs  
D
D
D
D
L
 
W
W
L
D
W
 
 
12:00  

Kahramanmarasspor - Kastamonuspor

 
A
0 - 2
vs  
L
L
W
W
D
 
L
W
W
W
D
 
 
12:00  

Sivas Belediyespor - Sakaryaspor

 
H
1 - 1
vs  
W
L
D
D
L
 
W
W
L
W
D
 
 
12:00  

Gumushanespor - Afjet Afyonspor

 
Away
1 - 0
vs  
L
W
D
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
12:00  

Sanliurfaspor - Inegolspor

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
L
W
W
 
 
12:00  

Hopaspor - Serik Belediyespor

 
H
0 - 0
vs  
W
L
W
D
W
 
W
D
L
D
W
 
 
12:00  

24 Erzincanspor - Sile Yildizspor

 
Home
6 - 2
vs  
D
L
W
L
D
 
L
D
W
D
D
 
 
12:00  

Yomraspor - Silivrispor

 
A
1 - 1
vs  
W
D
D
L
W
 
W
L
D
W
D
 
 
12:00  

Agri 1970 - Ofspor

 
D
0 - 2
vs  
D
L
D
W
 
L
D
W
L
L
 
 
12:00  

Fatsa Belediyespor - Erbaaspor

 
D
2 - 1
vs  
W
L
W
D
L
 
L
L
L
D
L
 
 
12:00  

Diyarbakirspor - Batman Petrolspor

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
D
L
W
 
L
L
L
L
D
 
 
12:00  

Pazarspor - Muglaspor

 
A
2 - 3
vs  
D
W
D
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
12:00  

Slavia Prague U19 - FK Pardubice U19

 
Home
5 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
L
D
W
D
D
 
 
12:00  

H.Trabzon - Sancaktepe

 
A
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
W
D
W
W
W
 
 
12:00  

Elaziz Bld. - Belediye Derince

 
A
2 - 4
vs  
D
L
L
L
L
 
D
L
W
D
W
 
 
12:00  

Petrzalka (Svk) - Brno (Cze)

 
Away
1 - 3
vs  
L
D
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
12:30  

Yokohama M. (Jpn) - Sydney FC (Aus)

 
Home
4 - 0
vs  
L
W
 
W
L
W
D
 
 
12:30  

Bodrumspor - Bayburt

 
A
1 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
D
L
W
 
 
12:30  

Utas Usakspor - FK Vanspor

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
D
L
L
 
 
12:30  

Bandirmaspor - Kirsehir Belediyespor

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
D
W
L
W
 
 
12:30  

Ergene Velimese - Eyupspor

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
D
L
W
L
D
 
 
12:30  

Ankara Demirspor - Etimesgut

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
D
D
L
L
L
 
 
12:30  

Nigde Anadolu - Tuzlaspor

 
D
2 - 3
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
12:30  

Hacettepe - Zonguldak

 
H
1 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
D
W
L
 
 
12:30  

Samsunspor - Amedspor

 
Home
3 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
L
L
 
 
12:30  

1922 Konyaspor - Manisa FK

 
Away
3 - 3
vs  
L
W
L
W
L
 
D
D
D
W
L
 
 
12:30  

Pendikspor - Tarsus

 
Home
0 - 3
vs  
W
L
W
W
D
 
W
L
L
L
L
 
 
12:30  

Sariyer - Kirklarelispor

 
Home
4 - 0
vs  
L
D
D
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
12:30  

Catalca - Buca

 
A
3 - 2
vs  
D
D
D
W
D
 
D
D
W
D
W
 
 
12:30  

Kizilcaboluk Spor Kulubu - Karakopru

 
H
1 - 1
vs  
W
W
D
D
D
 
D
L
D
D
L
 
 
12:30  

Aksaray Bld. - Erzin

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
D
D
L
 
W
D
W
L
D
 
 
12:30  

Manisaspor - Cankaya FK

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
D
W
 
 
12:30  

Sultanbeyli - Duzcespor

 
D
2 - 2
vs  
W
L
W
D
W
 
D
W
D
D
W
 
 
12:30  

Fethiyespor - Cizrespor

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
D
D
W
W
 
 
12:30  

Payasspor - Turgutluspor

 
H
0 - 0
vs  
D
L
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
12:30  

Kocaelispor - Tepecik

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
D
D
W
 
 
12:30  

Erokspor - Kozan

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
D
L
L
D
 
 
12:30  

Kemerspor 2003 - Karsiyaka

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
W
W
W
 
 
12:30  

Karacabey Belediyespor - Malatya

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
D
W
W
 
L
D
D
L
D
 
 
12:30  

Bayrampasa - Altindag Bld.

 
D
0 - 0
vs  
L
D
D
W
D
 
L
L
W
W
L
 
 
12:30  

Osmaniyespor - Golcukspor

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
D
L
D
 
D
D
W
L
D
 
 
12:30  

Nevsehirspor - Halide E.

 
Home
0 - 0
vs  
L
W
D
D
W
 
D
L
L
D
L
 
 
12:30  

Soma Spor - Nazillispor

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
L
D
W
 
L
W
L
L
D
 
 
12:30  

Darica Genclerbirligi - Kelkit

 
D
0 - 1
vs  
L
D
L
D
L
 
W
W
W
L
L
 
 
12:30  

Modafenspor - Yozgatspor 1959 FK

 
H
0 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
D
D
 
 
12:30  

Bak Spor - Corum

 
D
2 - 1
vs  
L
D
L
W
D
 
L
L
 
 
13:30  

Churchill Brothers - Real Kashmir

 
H
2 - 1
vs  
D
L
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Tractor - Mes Kerman

 
Home
4 - 1
vs  
W
L
W
D
W
 
L
W
D
D
W
 
 
14:00  

III. Keruleti TVE - Dorogi

 
H
0 - 2
vs  
W
W
D
D
L
 
L
L
D
W
D
 
 
14:00  

Al Jaish - Al Wahda

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
L
D
W
 
D
W
W
W
W
 
 
14:00  

Wathbah - Al-Ittihad

 
D
3 - 0
vs  
W
W
D
L
D
 
L
D
W
D
L
 
 
14:00  

Feutcheu - Colombe Lobo

 
D
0 - 1
vs  
W
D
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
14:00  

APEJES Academy - Eding Sport

 
D
1 - 3
vs  
D
D
D
W
W
 
D
L
L
L
W
 
 
14:00  

Varnsdorf (Cze) - Velvary (Cze)

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
L
D
W
 
L
L
 
 
14:00  

Rubin Kazan (Rus) - K. Almaty (Kaz)

 
Home
2 - 3
vs  
W
W
W
 
W
L
D
L
D
 
 
14:40  

Al-Kawkab - Al Bukayriyah

 
Away
0 - 0
vs  
L
W
L
L
D
 
W
W
D
W
W
 
 
15:00  

AS Roma U19 - Verona U19

 
D
3 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Villa - Onduparaka FC

 
Home
1 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
D
L
W
L
L
 
 
15:00  

Alliance - Mwadui

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
L
D
 
 
15:00  

Ndanda - Azam

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
W
 
W
W
D
D
L
 
 
15:00  

Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar

 
Home
0 - 0
vs  
W
D
D
L
D
 
L
W
D
L
L
 
 
15:00  

Bizertin - Esperance Tunis

 
Away
0 - 2
vs  
L
D
L
L
L
 
W
W
W
D
L
 
 
15:00  

Zanaco - Red Arrows

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
D
L
W
W
W
 
 
15:10  

Al Ain - Al Jeel

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
D
D
W
 
W
L
W
L
W
 
 
15:30  

Juventus U19 - Fiorentina U19

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
D
D
D
 
W
L
D
L
W
 
 
15:30  

Kyetume - Mbarara City

 
A
4 - 3
vs  
D
L
L
W
D
 
W
L
D
W
W
 
 
15:30  

Express - Tooro United

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
D
L
D
D
W
 
 
15:30  

Proline - BUL

 
A
3 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
16:00  

Jamshedpur - Goa

 
D
0 - 5
vs  
W
L
L
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

Union Douala - Panthere

 
H
3 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
D
D
W
W
D
 
 
16:00  

Canon Yaounde - Dragon de Yaounde

 
Home
4 - 2
vs  
W
L
W
D
W
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Fortuna Mfou - Tonnerre

 
D
1 - 0
vs  
W
D
D
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
16:00  

Fovu Baham - Bamboutos FC

 
D
0 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
D
W
D
D
 
 
16:00  

Stade Renard - Avion Academy

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
D
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

UMS de Loum - Young Sports

 
D
2 - 1
vs  
D
W
W
L
L
 
L
D
D
L
W
 
 
16:00  

Bamenda - Cotonsport

 
A
1 - 1
vs  
D
D
L
W
L
 
D
D
L
D
L
 
 
16:30  

Anorthosis - Nea Salamis

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
L
W
 
D
W
L
L
L
 
 
16:45  

Al Muaidar - Al-Kharitiyath

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
D
D
D
W
 
 
16:45  

Lusail - Al Markhiya

 
Away
3 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
16:45  

Al Bidda - Shamal

 
A
2 - 1
vs  
L
W
W
D
D
 
W
D
W
W
D
 
 
17:00  

Apollon - Achnas

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Aduana Stars - Asante Kotoko

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
W
L
L
 
L
W
D
D
D
 
 
17:00  

Ashanti - Dreams

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
D
W
D
 
L
L
L
D
 
 
17:00  

Eleven Wonders - WAFA

 
A
1 - 1
vs  
W
D
L
W
W
 
L
W
D
D
D
 
 
17:00  

Elmina Sharks - Ebusua

 
D
1 - 0
vs  
W
D
D
L
W
 
W
L
W
D
W
 
 
17:00  

Inter Allies - Medeama

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
W
D
 
D
W
L
W
L
 
 
17:00  

Karela - Hearts of Oak

 
A
0 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
D
W
 
 
17:00  

Molde (Nor) - FK Rostov (Rus)

 
H
1 - 0
vs  
W
D
L
D
W
 
L
W
L
W
D
 
 
17:00  

Arab Contractors - El Masry

 
A
4 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
D
L
D
W
L
 
 
18:00  

Al Ansar - Najran

 
H
0 - 2
vs  
L
L
D
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
18:05  

Jeddah - Al-Shoalah

 
A
1 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
D
L
W
W
L
 
 
18:15  

AEK Athens FC - Panetolikos

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
D
W
W
 
W
L
D
D
L
 
 
18:30  

MOL Fehervar - Ujpest

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
W
D
L
 
L
L
D
D
L
 
 
18:30  

Police - Kaedi

 
D
1 - 1
vs  
D
L
W
D
W
 
W
L
W
 
 
19:00  

Doxa - Omonia

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
L
D
 
 
19:00  

AEK Larnaca - AEL Limassol

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
W
D
W
 
L
W
L
D
D
 
 
19:00  

Paks - Pecsi MFC

 
D
1 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
D
W
L
W
L
 
 
19:00  

Haladas - Honved

 
D
1 - 1
vs  
L
D
D
L
W
 
L
D
W
W
W
 
 
19:00  

Puskas Academy - Bekescsaba 1912

 
Home
3 - 0
vs  
D
D
W
W
W
 
L
D
D
L
D
 
 
19:00  

Zalaegerszegi - Lipoti

 
D
5 - 1
vs  
L
D
L
L
W
 
D
D
W
 
 
19:00  

Kaposvar - Mezokovesd-Zsory

 
D
1 - 3
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
L
W
W
 
 
19:00  

Hapoel Katamon - Hapoel Umm al-Fahm

 
D
1 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
L
D
 
 
19:00  

Al Mesaimeer - Al-Waab

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
D
D
D
 
L
L
L
L
D
 
 
19:00  

Dunaujvaros PASE - MTK Budapest

 
Away
0 - 2
vs  
D
W
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:00  

Philadelphia Union (Usa) - FC Dallas (Usa)

 
A
2 - 3
vs  
L
W
L
 
L
D
W
 
 
19:30  

Nordsjaelland - Horsens

 
Home
6 - 0
vs  
D
W
D
L
W
 
W
L
W
D
W
 
 
19:30  

Bidvest Wits - Highlands

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
D
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
19:30  

Mamelodi Sundowns - Bloem Celtic

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
W
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
20:00  

Melilla CD - Jaen

 
Away
0 - 1
vs  
D
L
L
D
L
 
L
D
D
W
L
 
 
20:00  

Americano FC - Friburguense

 
H
1 - 2
vs  
W
L
D
W
W
 
L
D
W
D
L
 
 
20:00  

Nova Iguacu - America RJ

 
H
2 - 2
vs  
L
L
W
D
W
 
D
L
D
L
L
 
 
20:00  

Dep. La Coruna W - Real Sociedad W

 
D
3 - 3
vs  
W
L
L
W
L
 
L
D
L
D
L
 
 
20:15  

Kray - TVD Velbert

 
H
1 - 2
vs  
D
L
D
W
D
 
D
W
L
W
D
 
 
20:30  

Nouadhibou - Nouakchott Kings

 
D
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
20:30  

Alcudia - Llosetense

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
D
L
 
W
W
D
D
W
 
 
20:30  

Dorense - Confianca

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:30  

Lagarto - Volta Redonda

 
D
1 - 0
vs  
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
21:00  

Real San Andres - Cortulua

 
H
1 - 1
vs  
W
D
D
W
W
 
D
D
L
W
L
 
 
21:00  

Germania Ratingen - Kleve

 
D
1 - 2
vs  
D
W
L
L
W
 
D
W
D
L
D
 
 
21:00  

Hafnarfjordur - Grotta

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
21:00  

Cartagena (Esp) - CSKA Moscow (Rus)

 
Away
0 - 2
vs  
W
D
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
21:30  

Manchester City - West Ham

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
W
L
L
 
D
L
L
L
D
 
 
21:30  

Europa Point - Manchester 62

 
H
3 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
L
L
W
L
W
 
 
21:45  

Newport - Salford

 
A
0 - 0
vs  
L
W
L
D
L
 
W
D
D
L
W
 
 
21:45  

Lewes - Worthing

 
Away
1 - 3
vs  
L
L
L
L
D
 
W
W
W
L
L
 
 
21:45  

Kilmarnock - Aberdeen

 
D
3 - 3
vs  
W
W
D
W
L
 
D
L
D
W
L
 
 
22:00  

Tottenham - RB Leipzig

 
H
0 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
L
D
L
D
W
 
 
22:00  

Atalanta - Valencia

 
Home
4 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
D
W
L
L
D
 
 
22:00  

Mirandes - Zaragoza

 
D
1 - 1
vs  
D
W
D
L
D
 
W
L
D
D
W
 
 
22:30  

Valledupar - Quindio

 
D
0 - 2
vs  
D
L
D
D
D
 
L
D
D
W
D
 
 
Wednesday 19. February 2020 | 16:44 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
12:00  

Samsung Blue Minx W - KEB Hanabank W

 
A
83 - 91
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
13:00  

Mono Vampire - Singapore Slingers

 
Home
87 - 77
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
13:00  

Elazig Il Ozel Idare W - Galatasaray W

 
Away
80 - 99
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Malaysia Dragons - Alab Pilipinas

 
Away
92 - 80
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

Ormanspor W - Landes W

 
Home
79 - 82
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
16:15  

Yekaterinburg - BC Samara

 
Away
90 - 94
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Cukurova W - Braine W

 
Away
70 - 60
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Runa Moscow - Ufimets Ufa

 
A
96 - 79
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:30  

Fenerbahce W - Lattes Montpellier W

 
Home
74 - 58
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

Kouvottaret W - Forssan Alku W

 
Home
71 - 56
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
18:30  

Torpan Pojat Helsinki W - Tapiolan Honka W

 
Away
81 - 85
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

Lappeenranta W - HyPo W

 
Home
82 - 50
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
18:30  

Vimpelin Veto W - HBA W

 
Home
76 - 87
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
18:30  

Espoo Team W - PeKa W

 
Away
77 - 76
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
19:00  

Zabiny Brno W - Marburg W

 
Home
87 - 63
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
19:00  

TTT Riga W - Nadezhda W

 
H
55 - 65
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
19:30  

Miskolc W - Cegledi W

 
Home
91 - 60
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Chomutov W - Ostrava W

 
Home
60 - 77
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
20:00  

Horsholm W - Amager W

 
Home
60 - 86
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
20:00  

USK Prague W - Venezia W

 
Home
89 - 57
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
20:00  

Valur W - Skallagrimur W

 
Home
107 - 41
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
20:00  

Lublin W - Torun W

 
Home
75 - 67
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
20:00  

Sodertalje W - Umea W

 
A
73 - 82
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
20:00  

Norrkoping W - Alvik W

 
H
64 - 75
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
21:00  

Gernika Bizkaia W - Valencia W

 
A
61 - 71
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
21:00  

Bourges W - Ekaterinburg W

 
Away
51 - 87
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
21:00  

Gimle - Fyllingen

 
A
109 - 86
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
21:15  

Breidablik W - Grindavik W

 
Away
89 - 68
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
21:15  

KR Reykjavik W - Haukar W

 
Home
75 - 72
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
Wednesday 19. February 2020 | 16:44 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Wednesday 19. February 2020 | 16:44 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets

 
H
5 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
D
L
D
D
L
 
 
02:00  

Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs

 
H
5 - 2
vs  
L
W
D
W
W
 
L
D
D
L
W
 
 
02:30  

Ottawa Senators - Buffalo Sabres

 
A
7 - 4
vs  
D
L
L
W
L
 
L
D
L
W
D
 
 
02:30  

Detroit Red Wings - Montreal Canadiens

 
Away
4 - 3
vs  
W
L
L
L
L
 
D
L
L
L
D
 
 
03:00  

St. Louis Blues - New Jersey Devils

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
D
D
L
 
W
W
L
W
L
 
 
03:00  

Nashville Predators - Carolina Hurricanes

 
D
1 - 4
vs  
W
L
L
W
W
 
W
D
L
W
D
 
 
03:00  

Winnipeg Jets - Los Angeles Kings

 
Home
6 - 3
vs  
D
W
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
11:00  

Belye Medvedi - Reaktor

 
Home
7 - 4
vs  
W
D
L
D
D
 
W
D
L
L
L
 
 
13:30  

Stalnye Lisy - Sputnik Almetievsk

 
A
5 - 2
vs  
D
L
L
W
W
 
D
D
L
D
D
 
 
13:30  

Kuznetskie Medvedi - Chaika

 
Away
3 - 5
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
W
W
L
 
 
13:30  

Sibirskie Snaipery - Irbis

 
H
4 - 4
vs  
W
W
L
L
W
 
D
D
W
W
W
 
 
14:30  

Altay - Mamonty Yugry

 
Away
0 - 5
vs  
D
D
L
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Tractor Chelyabinsk - Vladivostok

 
H
5 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
D
L
L
L
L
 
 
18:00  

Brest - Novopolotsk

 
H
4 - 3
vs  
L
L
L
W
L
 
W
D
W
W
W
 
 
18:00  

SKA-1946 - Dyn. Moscow

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 
18:30  

Litvinov - Trinec

 
D
5 - 2
vs  
D
W
L
D
D
 
L
W
L
W
L
 
 
18:30  

Hameenlinna - KooKoo

 
A
1 - 1
vs  
D
W
L
W
W
 
W
W
D
W
L
 
 
18:30  

Ilves - Jukurit

 
Home
1 - 3
vs  
L
D
W
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
18:30  

KalPa - Tappara

 
Away
2 - 3
vs  
L
D
W
W
L
 
W
L
W
D
W
 
 
18:30  

Karpat - Vaasan Sport

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
18:30  

SaiPa - IFK Helsinki

 
D
1 - 4
vs  
D
L
W
D
L
 
W
W
L
W
W
 
 
18:30  

Assat - Pelicans

 
A
1 - 3
vs  
D
L
L
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
18:30  

Cherepovets - Dyn. Moscow

 
D
2 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:00  

Ferencvaros - DEAC

 
Home
7 - 2
vs  
W
D
D
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
19:00  

Hokiklub Budapest - Ujpest

 
Away
6 - 9
vs  
L
L
W
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
19:00  

Dnipro Kherson - Kremenchuk

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
D
W
 
L
W
L
D
L
 
 
20:00  

Pitea - Kiruna IF

 
Home
2 - 2
vs  
L
L
L
W
D
 
L
D
L
L
L
 
 
20:00  

Tegs - Bodens

 
H
3 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
20:00  

Lindlovens - Borlange

 
H
2 - 2
vs  
W
W
L
D
W
 
W
W
W
W
D
 
 
20:00  

Ostersund - Vasby

 
D
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
20:00  

Hudiksvalls - Vallentuna

 
D
8 - 4
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:00  

Grums - Skovde

 
H
2 - 12
vs  
L
D
L
L
L
 
D
L
D
L
L
 
 
20:00  

Halmstad - Kallinge/Ronneby

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
D
L
W
L
W
 
 
20:00  

Nybro - Mariestads

 
D
2 - 3
vs  
L
W
D
W
W
 
D
D
L
D
W
 
 
20:00  

Visby/Roma - Troja/Ljungby

 
H
2 - 4
vs  
L
D
D
D
L
 
W
L
W
W
L
 
 
20:00  

Tranas - Huddinge

 
H
0 - 4
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
D
W
 
 
20:00  

Kristianstads - Karlskrona

 
H
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
20:00  

Vita Hasten - Sodertalje

 
A
1 - 3
vs  
W
D
D
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
20:00  

Almtuna - Modo

 
D
1 - 4
vs  
D
L
D
W
D
 
W
W
D
W
L
 
 
20:00  

Vasteras - Timra

 
D
1 - 1
vs  
D
D
W
L
L
 
W
D
D
W
W
 
 
20:00  

AIK - Vasterviks IK

 
A
3 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
W
D
L
W
W
 
 
20:00  

BIK Karlskoga - IF Bjorkloven

 
H
1 - 1
vs  
D
L
W
W
L
 
W
L
D
W
W
 
 
20:00  

Tingsryds - Mora

 
H
2 - 2
vs  
L
D
L
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
20:00  

Vannas - Ornskoldsvik

 
H
3 - 6
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
D
L
W
 
 
20:00  

Stromsbro IF - Sollentuna

 
Home
10 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
20:00  

Segeltorps IF - Arlanda

 
Away
2 - 4
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
20:00  

Enkopings - Hammarby

 
A
5 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Dalen - Tyringe

 
Home
4 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
20:00  

Boras - Vimmerby

 
D
1 - 6
vs  
L
W
L
L
D
 
W
L
D
W
W
 
 
20:00  

Kalmar - Morrums GoIS

 
A
4 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
D
W
D
 
 
20:00  

Kumla - Nykopings SK

 
A
2 - 5
vs  
L
D
L
L
W
 
W
W
 
 
20:00  

Malungs - Eskilstuna Linden

 
A
5 - 5
vs  
W
D
W
L
L
 
L
W
D
W
L
 
 
20:00  

Forshaga - Surahammars

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:30  

ERC Ingolstadt - Kolner

 
D
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:30  

Krefeld Pinguine - Schwenninger

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
20:30  

Bremerhaven - Grizzly Wolfsburg

 
D
3 - 4
vs  
D
W
D
L
L
 
D
W
D
W
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 06 Apr 01:00  

Jalapa - Chinandega

 
soccer 06 Apr 02:00  

Ferretti - Esteli

 
soccer 08 Apr 14:00  

Dushanbe 83 - Istiqlol Dushanbe

 
soccer 08 Apr 14:00  

CSKA Pomir Dushanbe - Khujand

 
soccer 08 Apr 17:30  

Slavia Mozyr - BATE

 
soccer 08 Apr 19:30  

Brest - Shakhtyor Soligorsk