Tuesday 25. February 2020 | 03:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Monarcas Morelia W - Cruz Azul W

 
D
0 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
D
L
L
W
 
 
00:05  

Temperley - Guillermo Brown

 
Home
1 - 3
vs  
W
W
W
W
L
 
L
D
W
L
D
 
 
00:40  

Defensa y Justicia - Rosario Central

 
H
3 - 0
vs  
W
W
D
D
W
 
W
W
L
D
W
 
 
01:00  

Sao Bento - Sao Caetano

 
D
1 - 3
vs  
L
D
D
 
D
W
W
L
 
 
01:00  

Orsomarso - U. Magdalena

 
D
2 - 2
vs  
L
D
D
D
L
 
L
L
W
D
W
 
 
01:00  

Nayarit - UA Chihuahua

 
A
2 - 0
vs  
D
D
W
D
L
 
W
W
W
W
L
 
 
01:15  

San Lorenzo - Sp. Luqueno

 
A
0 - 0
vs  
D
W
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
01:30  

Santamarina - Chacarita Juniors

 
D
2 - 1
vs  
L
L
L
W
D
 
D
W
L
L
W
 
 
02:15  

Tecnico U. - Aucas

 
H
2 - 0
vs  
D
L
W
W
D
 
W
D
L
D
L
 
 
02:45  

Union de Santa Fe - Central Cordoba

 
Home
0 - 0
vs  
D
W
L
L
L
 
L
D
W
W
L
 
 
02:50  

San Martin T. - Sarmiento Junin

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
W
D
 
D
W
D
D
W
 
 
02:50  

Talleres Cordoba - Huracan

 
Home
4 - 2
vs  
D
L
L
D
W
 
L
L
D
L
L
 
 
03:00  

Alianza Huanuco - Cienciano

 
A
1 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
11:30  

Brisbane Strikers - Gold Coast Knights

 
Away
1 - 2
vs  
D
W
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

MC Alger U21 - Oran U21

 
A
3 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
L
W
L
D
W
 
 
13:00  

Hatayspor - Osmanlispor

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
D
L
W
 
D
L
L
D
W
 
 
13:00  

Bel Abbes U21 - Biskra U21

 
D
0 - 3
vs  
D
L
L
D
W
 
W
W
L
L
W
 
 
13:00  

ES Setif U21 - Hussein Dey U21

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Constantine U21 - Magra U21

 
Home
2 - 2
vs  
D
W
W
D
D
 
L
W
L
D
L
 
 
13:00  

Mlila U21 - Bordj Bou Arreridj U21

 
Away
3 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
D
D
W
L
D
 
 
13:00  

Saoura U21 - USM Alger U21

 
Home
4 - 2
vs  
D
L
W
L
D
 
W
L
L
W
D
 
 
13:00  

ASO Chlef U21 - Paradou U21

 
D
2 - 2
vs  
L
D
W
W
D
 
W
W
L
W
D
 
 
13:00  

CR Belouizdad U21 - JS Kabylie U21

 
D
1 - 2
vs  
L
W
D
W
L
 
L
W
L
W
D
 
 
13:00  

Svay Rieng (Cam) - Bali United (Ina)

 
D
2 - 1
vs  
W
W
L
 
D
L
W
 
 
13:30  

Hougang (Sgp) - Ho Chi Minh (Vie)

 
H
2 - 3
vs  
L
D
W
 
L
L
D
 
 
13:30  

Ceres (Phl) - Than Quang Ninh (Vie)

 
A
2 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
L
 
 
14:30  

Brothers U. - Bashundara Kings

 
Away
2 - 3
vs  
W
L
L
D
D
 
D
W
W
W
D
 
 
14:45  

Al Batin - Al Thuqbah

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
D
W
 
W
D
D
L
W
 
 
14:55  

Al-Taqadom - Al Mojzel

 
H
1 - 2
vs  
L
D
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
15:00  

Express - URA SC

 
H
1 - 2
vs  
L
L
W
W
D
 
D
W
D
L
W
 
 
15:00  

North Macedonia U19 - Georgia U19

 
A
1 - 5
vs  
L
W
D
L
W
 
D
L
W
W
W
 
 
15:30  

Menemen Bld. - Adana Demirspor

 
Away
2 - 3
vs  
L
L
D
W
L
 
D
W
W
L
W
 
 
15:30  

Busoga - Wakiso Giants

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
D
D
L
W
D
 
 
15:30  

Proline - Tooro United

 
D
2 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
D
D
W
L
W
 
 
16:00  

North East Utd - Chennaiyin

 
Away
2 - 2
vs  
L
D
D
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
16:00  

Wolves U23 - Derby U23

 
H
1 - 3
vs  
D
L
D
L
D
 
D
L
W
L
L
 
 
17:00  

Al Jazeera Amman (Jor) - Al Riffa (Bah)

 
D
0 - 2
vs  
L
W
L
L
 
W
L
L
 
 
17:00  

O. Ljubljana - Triglav

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
D
 
W
L
W
L
W
 
 
17:00  

Volyn Lutsk (Ukr) - Aarhus Fremad (Den)

 
Home
0 - 2
vs  
D
L
 
L
W
 
 
17:15  

Polvorin - Racing Club Villalbes

 
H
4 - 0
vs  
D
D
D
L
W
 
L
L
W
L
D
 
 
17:20  

Al Najoom - Al Taee

 
H
1 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
L
D
L
D
L
 
 
17:55  

Hottain - Ohod

 
Away
2 - 3
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Karagumruk - Eskisehirspor

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
D
W
W
 
D
W
W
L
L
 
 
18:00  

Olympique de Safi - FAR Rabat

 
D
1 - 1
vs  
W
D
D
L
D
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

FC Rapid Bucuresti - Turnu Magurele

 
D
0 - 0
vs  
W
W
D
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
19:00  

Aluminij - Rudar

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
D
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
19:00  

Barco - Pontellas

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
D
L
D
L
L
 
 
19:30  

Jong G.A. Eagles - Jong Feyenoord

 
D
0 - 2
vs  
L
D
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:30  

Portugal U19 - France U19

 
H
3 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
D
W
W
L
 
 
20:00  

Tlayacapan - Chimalhuacan

 
Home
5 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:00  

Moghreb Tetouan - Raja Beni Mellal

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
D
L
D
 
L
D
L
D
L
 
 
20:30  

Twente W - Ajax W

 
D
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
21:00  

Stoke City U23 - Southampton U23

 
H
4 - 1
vs  
L
L
W
W
D
 
L
W
L
D
L
 
 
21:00  

Hull U23 - Scunthorpe U23

 
Home
0 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 
21:00  

Portsmouth U23 - Aston Villa U23

 
H
0 - 3
vs  
L
D
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
21:00  

Plymouth U23 - Fulham U23

 
H
1 - 4
vs  
D
D
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
21:30  

Crystal Palace W - Brighton W

 
Away
0 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
L
L
L
W
D
 
 
21:30  

Europa Point - Boca Gibraltar

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
D
W
 
L
L
D
L
W
 
 
21:30  

Ammanford - Pontypridd

 
D
0 - 3
vs  
W
W
L
L
L
 
D
W
L
W
D
 
 
21:45  

Huddersfield - Bristol City

 
A
2 - 1
vs  
L
W
L
D
L
 
W
L
W
L
L
 
 
21:45  

Luton - Brentford

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
D
D
D
 
 
21:45  

QPR - Derby

 
H
2 - 1
vs  
L
L
D
W
D
 
W
W
L
D
D
 
 
21:45  

Cardiff - Nottingham

 
H
0 - 1
vs  
D
W
W
D
L
 
L
W
L
D
D
 
 
21:45  

Sunderland - Fleetwood

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
21:45  

Blackpool - Bolton

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
W
L
L
L
L
 
 
21:45  

Coventry - Rotherham

 
A
1 - 1
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
W
D
W
 
 
21:45  

Oxford Utd - Accrington

 
Home
3 - 0
vs  
L
D
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
21:45  

Shrewsbury - Tranmere

 
D
2 - 3
vs  
L
D
L
L
W
 
L
L
L
D
L
 
 
21:45  

Portsmouth - MK Dons

 
Home
3 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
D
D
W
 
 
21:45  

Grimsby - Newport

 
H
4 - 2
vs  
D
D
W
W
L
 
L
D
L
D
W
 
 
21:45  

Cheltenham - Northampton

 
H
2 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
21:45  

Maidenhead - Ebbsfleet

 
Home
1 - 3
vs  
L
L
W
W
L
 
D
W
D
D
L
 
 
21:45  

Aldershot - Boreham Wood

 
A
3 - 2
vs  
L
D
D
L
W
 
W
W
D
W
W
 
 
21:45  

Boston Utd - Gateshead

 
D
0 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
W
W
D
 
 
21:45  

Billericay - Oxford City

 
H
1 - 1
vs  
D
D
D
L
D
 
L
L
W
W
L
 
 
21:45  

Chippenham - Concord

 
A
3 - 0
vs  
D
D
L
W
L
 
D
W
D
D
L
 
 
21:45  

Wealdstone - Chelmsford

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
W
D
 
 
21:45  

Buxton - Warrington

 
H
0 - 1
vs  
D
W
D
D
D
 
D
W
L
D
W
 
 
21:45  

Lancaster - Whitby

 
D
1 - 3
vs  
L
L
W
W
D
 
L
L
W
W
W
 
 
21:45  

Nantwich - FC United

 
H
0 - 1
vs  
W
W
W
W
D
 
D
D
D
W
L
 
 
21:45  

Biggleswade Town - Lowestoft

 
H
3 - 0
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
21:45  

Hednesford - Peterborough Sports

 
Away
3 - 3
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
21:45  

Royston - Stourbridge

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
D
W
W
 
L
D
W
L
L
 
 
21:45  

Swindon S - Hayes & Yeading

 
D
1 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
D
 
 
21:45  

Wimborne - Merthyr Town

 
A
0 - 0
vs  
L
L
W
W
D
 
L
L
D
L
D
 
 
21:45  

Gosport - Salisbury

 
H
0 - 0
vs  
D
W
L
W
L
 
W
D
L
L
W
 
 
21:45  

Ayr - Morton

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
D
L
 
L
D
D
D
D
 
 
21:45  

Dunfermline - Inverness

 
H
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
D
W
W
L
 
 
21:45  

Dumbarton - Clyde

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
L
L
L
 
 
21:45  

Peterhead - Forfar Athletic

 
A
1 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
D
 
 
21:45  

Motherwell - St. Mirren

 
Home
1 - 2
vs  
L
D
L
D
D
 
D
D
D
L
D
 
 
21:45  

Ballyclare - Knockbreda

 
D
0 - 1
vs  
L
L
D
D
D
 
D
L
L
L
L
 
 
22:00  

West Brom - Preston

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
D
W
W
L
W
 
 
22:00  

Napoli - Barcelona

 
D
1 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
22:00  

Chelsea - Bayern Munich

 
D
0 - 3
vs  
D
W
D
L
W
 
W
W
D
W
W
 
 
22:00  

Ards - Dergview

 
Home
3 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
W
W
D
L
L
 
 
22:35  

Almirante Brown - Deportivo Armenio

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
D
L
W
 
W
W
D
W
D
 
 
Tuesday 25. February 2020 | 03:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks

 
Home
129 - 112
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
02:00  

Washington Wizards - Milwaukee Bucks

 
Away
134 - 137
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
02:00  

Cleveland Cavaliers - Miami Heat

 
Away
125 - 119
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
02:00  

Florida State - Louisville

 
A
82 - 67
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
02:00  

Texas - West Virginia

 
H
67 - 57
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
02:30  

Brooklyn Nets - Orlando Magic

 
Home
113 - 115
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
02:30  

N. Carolina Central - Howard

 
A
80 - 65
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
02:30  

Bethune-Cookman - Norfolk State

 
Away
78 - 55
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
02:30  

Morgan State - Delaware State

 
Home
90 - 80
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
02:30  

N. Carolina A&T - Md.-East. Shore

 
Home
83 - 62
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
03:00  

Houston Rockets - New York Knicks

 
Home
123 - 112
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
03:00  

Florida A&M - South Carolina St

 
Home
62 - 56
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
03:00  

Illinois - Nebraska

 
Home
71 - 59
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
03:30  

Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves

 
Home
139 - 123
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
03:30  

Alabama A&M - Southern Univ.

 
Away
37 - 64
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
03:30  

Alabama State - Alcorn State

 
A
77 - 80
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
03:30  

Miss. Valley St. - Prairie View A&M

 
Away
69 - 88
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
03:30  

Arkansas-Pine Bluff - Texas Southern

 
Away
74 - 72
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
04:00  

Utah Jazz - Phoenix Suns

 
Home
111 - 131
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
04:00  

Kansas - Oklahoma State

 
Home
83 - 58
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
05:30  

Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies

 
Home
124 - 97
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
Tuesday 25. February 2020 | 03:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 25. February 2020 | 03:36 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators

 
Home
3 - 3
vs  
D
L
D
L
D
 
W
L
D
W
L
 
 
04:10  

Utah Grizzlies - Kansas City

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
L
W
W
 
L
D
D
L
L
 
 
12:00  

Anyang - Oji Eagles

 
Home
3 - 2
vs  
W
D
W
L
W
 
W
L
D
L
L
 
 
14:30  

Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk

 
H
4 - 1
vs  
D
W
D
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
18:00  

Litvinov - Mountfield HK

 
D
2 - 3
vs  
L
D
D
W
D
 
L
W
L
L
D
 
 
18:00  

Trinec - Zlin

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
18:00  

Cherepovets - Sochi

 
H
3 - 2
vs  
W
L
W
D
D
 
D
L
L
D
D
 
 
18:00  

Bars Kazan - Salavat Ufa

 
Home
3 - 2
vs  
D
W
W
W
L
 
W
L
D
W
L
 
 
18:00  

Nizhny Novgorod - Jokerit

 
D
3 - 1
vs  
L
L
W
D
D
 
W
W
D
W
D
 
 
18:00  

ORG Juniors - Din. St. Petersburg

 
Away
2 - 10
vs  
L
L
L
L
D
 
W
W
D
W
L
 
 
18:10  

Din. Minsk - Lokomotiv Yaroslavl

 
Away
3 - 5
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
18:30  

Tappara - IFK Helsinki

 
D
2 - 2
vs  
L
W
D
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
18:30  

Dyn. Moscow - Tractor Chelyabinsk

 
Home
2 - 2
vs  
D
L
D
L
W
 
L
D
L
W
W
 
 
18:30  

CSKA Moscow - SKA St. Petersburg

 
Home
1 - 4
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
D
W
D
 
 
18:30  

Podolsk - Sp. Moscow

 
A
2 - 4
vs  
D
D
L
D
D
 
W
W
L
L
W
 
 
18:30  

Avangard Omsk - Yekaterinburg

 
D
2 - 4
vs  
D
D
W
L
D
 
L
L
W
L
W
 
 
18:30  

Michalovce - Nitra

 
H
4 - 4
vs  
L
D
W
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Liberec - Plzen

 
Home
4 - 1
vs  
L
D
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
19:00  

Dukla Trencin - Poprad

 
H
6 - 3
vs  
W
D
L
L
D
 
W
W
W
D
D
 
 
19:00  

Zvolen - Kosice

 
H
2 - 5
vs  
W
W
L
W
D
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Ban. Bystrica - Slovan Bratislava

 
D
3 - 3
vs  
W
D
W
L
W
 
L
D
W
W
W
 
 
19:00  

Detva - MAC Ujbuda

 
D
2 - 5
vs  
L
L
W
D
L
 
L
D
L
L
W
 
 
19:30  

Gdansk - Unia Oswiecim

 
H
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:30  

Torun - Tychy

 
H
1 - 3
vs  
D
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
19:30  

Nove Zamky - DVTK

 
A
3 - 4
vs  
L
L
D
D
L
 
L
W
L
D
L
 
 
20:00  

Edmonton Oil Kings - Winnipeg Ice

 
Home
10 - 1
vs  
D
D
W
W
L
 
D
L
L
 
 
20:00  

Frederikshavn - Odense Bulldogs

 
Home
6 - 6
vs  
L
D
W
W
W
 
W
W
D
L
D
 
 
20:00  

Aalborg - Rungsted

 
D
5 - 2
vs  
L
D
W
W
W
 
L
W
D
W
W
 
 
20:00  

Valerenga - Stavanger

 
Away
3 - 2
vs  
L
W
W
D
W
 
D
W
D
L
W
 
 
20:00  

Halmstad - Vasby

 
A
0 - 1
vs  
W
W
L
L
D
 
W
D
W
W
W
 
 
20:00  

Pitea - Tranas

 
H
2 - 2
vs  
L
L
W
D
D
 
L
W
W
W
L
 
 
20:00  

Visby/Roma - Lindlovens

 
Home
5 - 3
vs  
D
D
D
L
L
 
W
L
D
W
D
 
 
20:00  

Tegs - Bodens

 
H
4 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
20:00  

Kiruna AIF - Ostersund

 
H
2 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
20:00  

Stromsbro IF - Troja/Ljungby

 
H
0 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
20:00  

Vimmerby - Kallinge/Ronneby

 
H
3 - 3
vs  
L
D
W
W
W
 
L
W
L
W
D
 
 
20:00  

Nykopings SK - Nybro

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
 
W
D
W
W
L
 
 
20:00  

Vasterviks IK - IF Bjorkloven

 
Away
4 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
L
D
W
W
D
 
 
20:00  

Djurgardens - Brynas

 
Home
3 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
D
W
L
D
W
 
 
20:00  

Frolunda - Leksands

 
Home
2 - 5
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
20:00  

Oskarshamn - Farjestad BK

 
Away
3 - 3
vs  
D
L
L
D
L
 
L
W
D
W
L
 
 
20:00  

Malmo - Linkopings

 
Home
3 - 3
vs  
W
D
W
L
L
 
W
L
D
D
L
 
 
20:00  

Skelleftea - HV 71

 
H
2 - 1
vs  
W
W
W
D
W
 
L
W
L
W
W
 
 
20:00  

Rogle - Orebro

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
D
L
W
 
 
20:00  

Vaxjo - Lulea

 
A
1 - 3
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
D
W
 
 
20:30  

Kolner - Grizzly Wolfsburg

 
D
5 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
W
W
W
 
 
20:45  

Davos - Bern

 
D
4 - 2
vs  
L
W
W
D
W
 
L
D
W
L
W
 
 
20:45  

Lausanne - Langnau Tigers

 
Home
3 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
L
L
L
D
L
 
 
20:45  

Fribourg - Zug

 
H
1 - 1
vs  
D
D
W
W
W
 
W
W
L
D
L
 
 
21:00  

Nice - Anglet

 
D
3 - 3
vs  
W
W
L
W
W
 
D
W
L
L
L
 
 
21:00  

Grenoble - Chamonix Mont-Blanc

 
Home
4 - 3
vs  
L
D
W
W
D
 
D
D
D
L
L
 
 
21:00  

Rouen - Gap

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
W
D
 
W
W
D
D
W
 
 
21:15  

Amiens - Mulhouse

 
D
3 - 3
vs  
D
L
W
D
W
 
W
W
L
D
L
 
 
21:30  

Sonderjyske Ishockey - Herlev

 
Home
3 - 4
vs  
D
D
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
21:30  

Angers - Bordeaux

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
D
L
W
L
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 08 Apr 14:00  

Dushanbe 83 - Istiqlol Dushanbe

 
soccer 08 Apr 14:00  

CSKA Pomir Dushanbe - Khujand

 
soccer 08 Apr 17:30  

Slavia Mozyr - BATE

 
soccer 08 Apr 19:30  

Brest - Shakhtyor Soligorsk

 
soccer 09 Apr 01:30  

Managua FC - Ocotal

 
soccer 09 Apr 03:00  

Diriangen - Chinandega

 
soccer 09 Apr 04:00  

Ferretti - Real Madriz

 
soccer 09 Apr 04:00  

Esteli - Juventus Managua

 
soccer 10 Apr 19:00  

Neman - Belshina

 
soccer 11 Apr 14:00  

Slutsk - Vitebsk

 
soccer 11 Apr 16:00  

Zhodino - Energetik-BGU

 
soccer 11 Apr 18:00  

Gorodeja - Din. Minsk

 
soccer 12 Apr 14:00  

Istiqlol Dushanbe - CSKA Pomir Dushanbe

 
soccer 12 Apr 17:00  

FC Minsk - BATE

 
soccer 12 Apr 17:00  

Smolevichi - Shakhtyor Soligorsk

 
soccer 12 Apr 19:00  

Brest - Isloch Minsk