Saturday 25. May 2019 | 23:42 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionScore PredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
02:00  

Real Salt Lake - Atlanta United

 
D
1 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
03:30  

Los Angeles FC - Montreal Impact

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
D
W
W
 
W
L
W
L
D
 
 
06:00  

Green Gully - Altona Magic SC

 
H
3 - 2
vs  
W
L
W
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
06:00  

Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai

 
A
1 - 2
vs  
D
L
L
D
W
 
W
L
D
L
D
 
 
06:00  

Consadole Sapporo - Gamba Osaka

 
A
1 - 2
vs  
W
W
L
L
D
 
D
D
W
W
D
 
 
06:00  

Kyoto Sanga FC - Renofa Yamaguchi

 
D
1 - 1
vs  
D
L
W
W
D
 
L
D
W
L
L
 
 
06:00  

V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis

 
H
2 - 1
vs  
D
L
L
W
W
 
D
W
W
D
D
 
 
06:15  

Avondale Heights - Dandenong City SC

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
D
L
 
D
L
L
W
D
 
 
06:30  

West Adelaide - Adelaide Comets

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
D
 
L
W
W
W
L
 
 
06:30  

Metro Stars - Para Hills Knights

 
A
2 - 3
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
06:30  

Adelaide United U21 - Adelaide Raiders

 
A
1 - 2
vs  
W
W
D
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
06:30  

Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City

 
H
3 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
06:30  

Croydon Kings - Adelaide City

 
A
2 - 3
vs  
D
D
D
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
06:30  

Noarlunga United - Cumberland United

 
H
2 - 1
vs  
L
W
W
W
D
 
D
L
W
L
L
 
 
06:30  

Fulham United - Salisbury United

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
D
L
 
 
07:00  

Cerezo Osaka - FC Tokyo

 
A
1 - 2
vs  
D
W
D
L
W
 
W
D
D
W
W
 
 
07:00  

Tokyo Verdy 1969 - JEF United Chiba

 
D
1 - 1
vs  
W
D
L
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
08:00  

Balcatta - ECU Joondalup

 
A
1 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
D
L
L
 
 
08:00  

Bayswater City - Perth Glory U21

 
D
1 - 1
vs  
W
W
D
L
W
 
L
L
W
W
D
 
 
08:00  

Floreat Athena - Stirling Lions

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
D
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
08:00  

Inglewood United - Rockingham City

 
D
2 - 2
vs  
L
L
D
W
W
 
D
L
L
W
L
 
 
08:00  

Perth SC - Cockburn City

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
W
W
 
L
W
D
W
D
 
 
08:00  

Ventforet Kofu - Yokohama FC

 
H
1 - 0
vs  
W
D
D
L
W
 
W
D
W
L
W
 
 
08:30  

Hume City - Dandenong Thunder SC

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
L
W
D
 
W
L
D
L
D
 
 
09:00  

Ehime FC - Mito Hollyhock

 
A
0 - 2
vs  
L
W
D
L
W
 
D
W
W
L
D
 
 
09:00  

Zenit Irkutsk - Irtysh Omsk

 
A
1 - 2
vs  
D
W
D
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
09:15  

Uhersky Brod - Hodonin-Sardice

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
W
W
L
 
D
L
D
W
L
 
 
09:15  

Slavoj Vysehrad - Usti nad Orlici

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
D
L
W
L
L
 
 
09:15  

FC Pisek - Sokol Zivanice

 
A
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
09:15  

Prevysov - Loko Vltavin

 
H
2 - 1
vs  
L
D
W
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
09:30  

Sutherland Sharks FC - Sydney Olympic

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
D
D
D
 
D
W
W
D
L
 
 
09:30  

Seaford Rangers - West Torrens Birkalla

 
H
3 - 2
vs  
L
L
D
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
10:00  

Sydney FC U21 - Hakoah Sydney

 
A
1 - 2
vs  
W
L
L
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
10:00  

Marconi Stallions FC - APIA Leichhardt Tigers

 
D
1 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
D
L
W
D
W
 
 
10:00  

Mt Druitt Town - Blacktown City

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
D
L
L
W
W
 
 
10:00  

FC Chita - Dynamo Barnaul

 
D
1 - 1
vs  
L
L
D
D
L
 
W
W
L
D
W
 
 
11:00  

Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II

 
A
1 - 2
vs  
D
D
W
D
W
 
D
L
D
W
D
 
 
11:30  

FC Ryukyu - Albirex Niigata

 
D
1 - 1
vs  
D
L
D
W
L
 
L
W
D
W
L
 
 
12:00  

Aarhus Fremad - Ringkobing

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
W
L
D
 
D
W
L
W
D
 
 
12:00  

Vanlose IF - Middelfart

 
D
1 - 1
vs  
W
D
L
D
W
 
D
L
L
L
D
 
 
12:00  

Tarup-Paarup - Odder

 
H
2 - 1
vs  
D
W
W
W
L
 
L
W
D
D
D
 
 
12:00  

Vejgaard Boldspilklub - B 73 Slagelse

 
A
1 - 2
vs  
D
W
L
D
W
 
L
L
W
L
D
 
 
12:00  

Hillerod Fodbold - Dalum IF

 
D
2 - 2
vs  
W
W
L
D
D
 
L
W
L
W
D
 
 
12:00  

Lindome GIF - Eskilsminne IF

 
H
2 - 1
vs  
W
W
W
D
L
 
D
L
L
W
W
 
 
12:30  

Savedalens IF - IFK Tidaholm

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
D
L
W
 
D
D
L
W
L
 
 
13:00  

Reichenau - Anif

 
D
1 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
W
D
D
 
 
13:00  

Jammerbugt FC - HIK

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
D
 
W
W
D
D
W
 
 
13:00  

FC Sydvest - Kjellerup

 
Home
2 - 0
vs  
D
D
L
W
D
 
L
L
D
L
L
 
 
13:00  

Frem BK - Marienlyst

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
13:00  

Fakel - Tomsk

 
A
1 - 2
vs  
L
D
D
D
L
 
D
L
D
L
W
 
 
13:00  

Baltika - Tyumen

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
D
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
13:00  

Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk

 
H
1 - 0
vs  
W
L
W
W
D
 
D
L
D
W
L
 
 
13:00  

Spartak Moskva II - PFC Sochi

 
D
1 - 1
vs  
D
W
W
L
L
 
W
W
D
L
D
 
 
13:00  

Rotor Volgograd - Chertanovo Moskva

 
D
1 - 1
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
13:00  

Tambov FK - Zenit St. Petersburg II

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
D
W
 
L
L
L
W
W
 
 
13:00  

FK Khimki - Luch Energiya Vladivostok

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
D
L
 
D
D
L
L
W
 
 
13:00  

Sibir Novosibirsk - Anzhi Makhachkala

 
H
1 - 0
vs  
D
D
W
D
W
 
L
D
L
L
D
 
 
13:00  

FC Nizhny Novgorod - Mordovia Saransk

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
D
L
D
 
L
D
W
L
W
 
 
13:00  

FK Armavir - SKA-Khabarovsk

 
H
2 - 1
vs  
D
D
W
W
D
 
W
W
L
W
D
 
 
13:00  

Team TG FF - Karlslunds IH HFK

 
H
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
D
D
D
D
 
 
13:00  

Skiljebo SK - IFK Lidingo FK

 
A
1 - 3
vs  
D
L
L
D
D
 
W
W
L
L
L
 
 
13:00  

Gotene IF - Friska Viljor

 
H
3 - 2
vs  
W
D
L
W
D
 
W
W
W
L
W
 
 
13:00  

Ytterhogdals IK - IFK Timra

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
W
W
D
 
W
L
L
W
L
 
 
13:00  

Anundsjo IF - Skelleftea

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
D
 
W
L
W
W
D
 
 
13:00  

IFK Umea - Pitea IF

 
Away
0 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
W
W
D
D
D
 
 
13:00  

Bromölla - Nässjö

 
Home
2 - 0
vs  
D
D
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Tyresoe - Aspudden-Tellus

 
A
0 - 2
vs  
L
D
L
D
L
 
L
W
W
D
L
 
 
13:00  

Motala - FC Stockholm

 
Home
3 - 2
vs  
D
W
D
W
L
 
D
D
W
 
 
13:00  

IFK Malmo - Onsala BK

 
A
1 - 4
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
W
W
D
 
 
13:00  

BK Olympic - Prespa Birlik

 
Home
3 - 0
vs  
L
D
W
D
W
 
D
D
L
L
L
 
 
13:30  

Cuneo - Lucchese

 
H
1 - 0
vs  
D
L
D
D
L
 
W
L
L
W
W
 
 
14:00  

Bronshoj - B 93

 
H
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
14:00  

Kolding IF - Brabrand IF

 
H
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
D
W
L
 
 
14:00  

Brattvaag - Fredrikstad

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
D
W
D
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Oppsal - Sotra

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
14:00  

Oskarshamns - Lunds BK

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
L
D
L
 
L
D
L
L
W
 
 
14:00  

Rappe GOIF - Hassleholms IF

 
D
1 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
D
L
 
 
14:00  

Elverum - Odds BK 2

 
D
2 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
14:00  

Luki Energiya - FK Murom

 
H
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
14:30  

Ull Kisa - HamKam

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
D
W
D
 
 
14:30  

Tromsdalen - KFUM

 
A
2 - 3
vs  
L
D
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Newport County - Tranmere Rovers

 
D
1 - 1
vs  
W
W
D
D
D
 
L
D
L
W
D
 
 
15:00  

Byasen - Nardo

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
W
L
W
D
L
 
 
15:00  

Asker - Baerum

 
H
2 - 1
vs  
D
W
L
D
L
 
D
L
D
W
W
 
 
15:00  

IF Sylvia - Akropolis IF

 
Away
2 - 3
vs  
W
D
L
W
W
 
D
W
W
D
W
 
 
15:00  

Bodens - Carlstad United

 
Away
0 - 2
vs  
L
D
L
L
L
 
W
W
D
W
D
 
 
15:00  

Karlstad BK - Gefle IF

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
D
W
D
 
L
L
W
D
L
 
 
15:00  

Sollentuna - BK Forward

 
H
2 - 1
vs  
L
D
D
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
15:00  

Utsiktens - Oddevold

 
D
2 - 2
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
D
D
W
 
 
15:00  

Kristianstads FF - IFK Varnamo

 
D
1 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
L
D
D
 
 
15:00  

Atvidaberg - Tvaakers IF

 
H
3 - 2
vs  
L
L
L
D
L
 
D
D
D
D
L
 
 
15:00  

Uddevalla - Vargarda IK

 
D
2 - 2
vs  
L
L
D
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
15:00  

Nordvarmland FF - Orebro Syrianska

 
Away
1 - 3
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
L
D
 
 
15:00  

Taby FK - Kvarnsvedens IK

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
D
D
D
 
 
15:00  

Hudiksvalls - IFK Stocksund

 
H
3 - 2
vs  
D
W
L
D
W
 
W
W
D
W
W
 
 
15:00  

Taftea IK - IFK Ostersund

 
Away
0 - 2
vs  
D
W
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Sandviks IK - Lulea IFK

 
Away
0 - 4
vs  
D
L
 
W
L
W
L
W
 
 
15:00  

Nosaby - Osterlen FF

 
H
2 - 1
vs  
L
D
L
W
W
 
L
L
D
L
W
 
 
15:00  

Arameiska-Syrianska - Assyriska KF i Norrkoping

 
A
1 - 2
vs  
L
D
L
D
W
 
W
L
L
 
 
15:00  

Angelholms FF - Assyriska BK

 
D
2 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Vinbergs IF - FC Rosengard

 
D
2 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Eslovs BK - Stafsinge IF

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
L
D
 
 
15:00  

Rayo Majadahonda - Cordoba

 
Home
4 - 0
vs  
D
W
L
D
L
 
L
D
L
D
L
 
 
15:30  

SKN St. Pölten Am. - Parndorf

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
D
D
D
L
 
 
15:30  

Wals-Grunau - Kitzbuhel FC

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
W
W
D
W
D
 
 
16:00  

FC Copenhagen - FC Nordsjaelland

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
D
L
D
 
 
16:00  

OB - Brondby IF

 
H
2 - 1
vs  
D
L
W
W
D
 
L
W
L
W
D
 
 
16:00  

FC Midtjylland - Esbjerg fB

 
H
2 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
W
D
D
L
W
 
 
16:00  

FC Langenegg - Pinzgau Saalfelden

 
A
1 - 2
vs  
W
L
L
W
D
 
D
W
L
D
L
 
 
16:00  

Rheindorf Altach Am. - St. Johann

 
D
2 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

Valasske Mezirici - Lisen

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
D
 
D
L
W
D
W
 
 
16:00  

Dobrovice - Jiskra Domazlice

 
D
2 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
D
L
W
L
W
 
 
16:00  

Slovan Velvary - SK Benesov

 
D
2 - 2
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
D
L
W
 
 
16:00  

Frydek-Mistek - Odra Petrkovice

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
W
W
L
 
 
16:30  

EDMF Churra - Gimnastica Segoviana

 
H
2 - 1
vs  
W
L
D
W
W
 
W
L
W
D
W
 
 
17:00  

Frosinone - Chievo Verona

 
A
1 - 2
vs  
L
L
D
L
L
 
W
D
L
L
D
 
 
17:00  

Valerenga - Lillestrom

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
W
W
 
W
L
D
D
W
 
 
17:00  

Seekirchen - Dornbirn

 
Away
0 - 1
vs  
D
W
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Bisceglie - Paganese

 
D
1 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
L
W
W
 
 
17:00  

Pordenone - Juve Stabia

 
D
1 - 1
vs  
W
D
D
D
D
 
L
D
D
W
W
 
 
17:00  

Real Madrid II - Cartagena CF

 
H
2 - 1
vs  
W
L
D
D
W
 
D
W
L
D
L
 
 
17:00  

Sporting Gijon - Albacete

 
H
2 - 1
vs  
W
W
D
D
L
 
W
W
L
D
L
 
 
17:00  

Osasuna - Las Palmas

 
H
2 - 1
vs  
W
D
W
W
D
 
L
D
L
W
L
 
 
17:00  

UE Llagostera Costa Brava - Club Portugalete

 
D
1 - 1
vs  
W
W
W
D
W
 
W
D
W
W
D
 
 
17:00  

CD Cayon - Logrones SD

 
H
3 - 2
vs  
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
17:00  

CD San Ignacio - Marino de Luanco

 
H
4 - 3
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Konyaspor - Akhisar Belediyespor

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
D
W
D
 
L
L
D
L
L
 
 
17:00  

Prat AE - Agrupacion Deportiva Ceuta

 
A
1 - 2
vs  
W
D
W
D
L
 
L
D
W
D
L
 
 
17:00  

Numancia B - CD Laredo

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 
17:30  

RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles

 
A
2 - 3
vs  
W
L
W
W
D
 
W
L
L
L
D
 
 
17:30  

Grazer AK - Wolfsberger AC Am.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
D
L
 
 
18:00  

CD Badajoz - Logrones UD

 
A
1 - 2
vs  
D
W
L
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

Moralo CP - UA Horta

 
A
1 - 2
vs  
L
D
L
D
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:45  

Sparta Rotterdam - De Graafschap

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
L
W
W
 
W
L
L
D
W
 
 
20:00  

Benevento - Cittadella

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
D
W
D
W
L
 
 
20:30  

Chicago Fire - New York City FC

 
D
1 - 1
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
00:00  

Orlando City SC - Los Angeles Galaxy

 
D
2 - 2
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
00:00  

Vancouver Whitecaps - FC Dallas

 
A
1 - 2
vs  
W
W
L
D
D
 
L
W
D
L
L
 
 
00:30  

New England Revolution - DC United

 
H
2 - 1
vs  
L
L
W
W
D
 
W
W
W
D
L
 
 
00:30  

Philadelphia Union - Portland Timbers

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
W
W
W
L
D
 
 
00:30  

FC Cincinnati - New York Red Bulls

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
W
D
 
 
Saturday 25. May 2019 | 23:42 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionScore PredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Boca Juniors - Estudiantes

 
Home
77 - 73
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
02:30  

Atlanta Dream W - Dallas Wings W

 
Home
88 - 80
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
02:30  

Aguada - Malvin

 
Away
86 - 90
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
03:00  

New York Liberty W - Indiana Fever W

 
Home
78 - 76
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
03:30  

Obras Sanitarias - Olimpico

 
Home
84 - 76
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
11:00  

Rapid Bucuresti - Univ. Cluj-Napoca

 
A
74 - 75
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
11:30  

Global Port - NLEX Road Warriors

 
Home
104 - 103
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Geelong - Dandenong

 
Home
87 - 86
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
12:30  

Frankston - Hobart Huskies

 
A
86 - 95
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W