Thursday 14. June 2018 | 04:27 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Toronto FC - DC United

 
MLS  vs  
Home
4 - 4
L
W
L
D
W
 
L
L
D
D
L
 
 
00:30  

Columbus Crew - Atlanta United

 
MLS  vs  
D
0 - 2
D
D
D
D
D
 
L
D
W
W
D
 
 
00:30  

Montreal Impact - Orlando City SC

 
MLS  vs  
D
3 - 0
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
02:00  

Colorado Rapids - Chicago Fire

 
MLS  vs  
H
2 - 2
L
L
L
L
L
 
L
L
W
D
D
 
 
03:30  

San Jose Earthquakes - New England Revolution

 
MLS  vs  
D
2 - 2
W
D
L
L
L
 
D
D
W
L
L
 
 
16:00  

Tromso - Valerenga

 
NM Cupen  vs  
H
2 - 2
D
L
W
L
W
 
W
W
L
W
D
 
 
16:30  

Haka Valkeakoski - Klubi 04

 
Ykkonen  vs  
Home
3 - 1
W
L
W
D
L
 
D
L
W
L
L
 
 
16:30  

Stromsgodset - Ranheim

 
NM Cupen  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
L
D
 
W
W
W
L
W
 
 
17:00  

Halmstad - Helsingborg IF

 
Superettan  vs  
H
2 - 1
W
W
D
W
D
 
W
W
W
D
W
 
 
19:00  

KA Akureyri - UMF Stjarnan

 
Premier  vs  
H
1 - 2
D
L
L
W
L
 
W
D
W
W
W
 
 
20:15  

Keflavik IF - KR Reykjavik

 
Premier  vs  
D
0 - 4
L
L
D
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
20:15  

FH Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik

 
Premier  vs  
Home
3 - 0
W
W
D
W
L
 
L
L
D
L
W
 
 
Thursday 14. June 2018 | 04:27 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
01:00  

San Lorenzo - San Martin

 
Liga A  vs  
Home
96 - 68
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:50  

Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas

 
LKL  vs  
Home
90 - 80
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
16:00  

Olympiakos - Panathinaikos

 
Basket League  vs  
Home
92 - 76
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
18:00  

Maccabi Tel Aviv - Hapoel Holon

 
Super League  vs  
Home
95 - 75
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
18:45  

Fos-sur-Mer - Roanne

 
Pro B  vs  
Home
76 - 70
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
Thursday 14. June 2018 | 04:27 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
09:00  

Krueger M. - Garin Ch.

 
Lyon Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
09:00  

Popyrin A. - Bourgue M.

 
Lyon Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
W
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
09:00  

Ymer M. - Kecmanovic M.

 
Lyon Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
09:00  

Bagnis F. - Munar J.

 
Caltanissetta Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
L
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
09:00  

Davidovich Fokina A. - Kolar Z.

 
Caltanissetta Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
09:00  

Donskoy E. - Gasquet R.

 
ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
09:00  

Tsitsipas S. - Jaziri M.

 
ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
09:00  

Bolt A. - McDonald M.

 
ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
09:00  

Mannarino A. - Chardy J.

 
ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
09:00  

Riske A. - Stollar F.

 
WTA Hertogenbosch (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
10:00  

Polansky P. - Robert S.

 
Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Away
2 - 0
W
W
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
10:00  

Eubanks C. - De Minaur A.

 
Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
10:00  

Polmans M. - Ward J.

 
Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Home
1 - 2
L
L
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
10:00  

Menendez-Maceiras A. - Ivashka I.

 
Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Away
1 - 2
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
10:00  

Barty A. - Duan Y.

 
WTA Nottingham (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
10:00  

Vekic D. - Lapko V.

 
WTA Nottingham (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
10:00  

Boulter K. - Stosur S.

 
WTA Nottingham (grass)  vs  
Away
2 - 0
L
W
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
10:00  

Watson H. - Konta J.

 
WTA Nottingham (grass)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
11:00  

Arevalo M./Reyes-Varela M. - Cuevas M./Cuevas P.

 
Caltanissetta Challenger Men Doubles (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
 
 
15:00  

Giron M. - Solomon Y.

 
ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
L
W
W
W
 
L
W
 
 
15:00  

Peniston R. - Kirchheimer S.

 
ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Sarkissian A. - Ritschard A.

 
ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
Thursday 14. June 2018 | 04:27 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 22 Apr 00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
MLS 
soccer 22 Apr 00:00  

Independiente - Argentinos Juniors

 
Copa de la Superliga 
soccer 22 Apr 00:00  

Deportes Quindio - Barranquilla

 
Primera B 
soccer 22 Apr 06:00  

Sydney United - Mt Druitt Town

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Brisbane Strikers - Gold Coast Knights

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Moreton Bay United FC - SWQ Thunder FC

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Gold Coast United FC - Redlands United

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Espanyol (w) - Atletico Madrid (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 12:00  

Enskede - AFK Linkoping

 
Division 2 
soccer 22 Apr 12:30  

Portsmouth - Coventry City

 
League 1 
soccer 22 Apr 12:30  

Vysocina Jihlava - Trinec

 
Druha Liga 
soccer 22 Apr 12:30  

Bischofswerdaer FV 08 - FC Oberlausitz

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 12:30  

Babelsberg - FSV Union Furstenwalde

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Aston Villa - Millwall

 
Championship 
soccer 22 Apr 13:00  

Southend United - Burton Albion

 
League 1 
soccer 22 Apr 13:00  

Randers FC - AaB

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 13:00  

Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Augsburg Am. - Illertissen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Rosenheim - Ingolstadt Am.

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Hansa LSK - Eintracht Norderstedt

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Sundbyberg IK - IFK Mora

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Nosaby - Dalstorps IF

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Motala - Tyresoe

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:30  

Royal Antwerp - Club Brugge

 
Pro League 
soccer 22 Apr 13:30  

Utrecht II - FC Volendam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

NEC Nijmegen - RKC Waalwijk

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

MVV Maastricht - Jong Ajax

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

TOP Oss - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Telstar - Roda JC

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Dordrecht - Almere City

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Jong PSV - Sparta Rotterdam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Helmond Sport - FC Eindhoven

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Twente - Jong AZ Alkmaar

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Wil - Aarau

 
Super League 
soccer 22 Apr 14:00  

IFK Goteborg - Helsingborg IF

 
Allsvenskan 
soccer 22 Apr 14:00  

Hellas Verona - Benevento

 
Serie B 
soccer 22 Apr 14:00  

KFUM - Nest-Sotra

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 14:00  

Torns IF - Atvidaberg

 
Division 1 
soccer 22 Apr 14:00  

FK Karlskrona - Nässjö

 
Division 2 
soccer 22 Apr 14:00  

Vasteras SK - Trelleborg

 
Superettan 
soccer 22 Apr 14:30  

Wisla Krakow - Wisla Plock

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 14:30  

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackburn Rovers - Bolton Wanderers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Derby County - Queens Park Rangers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Reading - West Bromwich Albion

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Wigan Athletic - Preston North End

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Hull City - Sheffield United

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Ipswich Town - Swansea City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Rotherham United - Birmingham City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Bristol Rovers - Rochdale

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Charlton Athletic - Scunthorpe United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Wycombe Wanderers - Walsall

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Plymouth Argyle - Barnsley

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Shrewsbury Town - Oxford United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Peterborough United - Sunderland

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Bradford City - Gillingham

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackpool - Fleetwood Town

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Grimsby Town - Carlisle United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Macclesfield Town - Newport County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Crawley Town - Notts County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Morecambe - Cheltenham Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Swindon Town - Crewe Alexandra

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Milton Keynes Dons - Port Vale

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Forest Green Rovers - Cambridge United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Lincoln City - Tranmere Rovers

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Bury - Northampton Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Stevenage - Exeter City

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Yeovil Town - Colchester United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Oldham Athletic - Mansfield Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

FC Nordsjaelland - FC Copenhagen

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 15:00  

Barnet - Bromley

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Solihull Moors - Leyton Orient

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Chesterfield - Boreham Wood

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Harrogate Town - Gateshead

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Sutton United - Maidstone United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Barrow AFC - Hartlepool United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Braintree Town - Dagenham and Redbridge

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Salford City - Fylde AFC

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Aldershot Town - Havant and Waterlooville

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Nykopings - Bodens

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Landskrona BoIS - Oskarshamns

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

IFK Varnamo - Tvaakers IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:30  

Karlstad BK - Umea FC

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Politehnica Iasi - Concordia Chiajna

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Valencia (w) - Levante (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 16:00  

Vasalund IF - Gefle IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Kristianstads FF - Skovde AIK

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Oddevold - Lindome GIF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:30  

SJK Seinajoki - Ilves

 
Veikkausliiga 
soccer 22 Apr 16:30  

Varbergs BoIS - Brommapojkarna

 
Superettan 
soccer 22 Apr 16:30  

Frej - Osters IF

 
Superettan 
soccer 22 Apr 17:00  

Lillestrom - Molde

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Kristiansund - Ranheim

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Rosenborg - Stromsgodset

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Bodo Glimt - Sarpsborg 08

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Haugesund - Stabaek

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

FC Midtjylland - Brondby IF

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sporting Charleroi - Beerschot-Wilrijk

 
Pro League 
soccer 22 Apr 17:00  

Nea Salamis - Omonia Nicosia

 
1. Division 
soccer 22 Apr 17:00  

Brescia - Salernitana

 
Serie B 
soccer 22 Apr 17:00  

Floriana - St. Andrews FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 17:00  

Raufoss - Strommen

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

HamKam - Sogndal

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Jerv - Notodden

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sandnes Ulf - Start

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Aalesund - Skeid

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Tromsdalen - Sandefjord

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Ull Kisa - Kongsvinger

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Gornik Zabrze - Arka Gdynia

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Korona Kielce - Slask Wroclaw

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Krsko - NK Domzale

 
1. SNL 
soccer 22 Apr 17:15  

Brentford - Leeds United

 
Championship 
soccer 22 Apr 18:00  

Uerdingen - Eintracht Braunschweig

 
3. Liga 
soccer 22 Apr 18:00  

Qormi F.C - Birkirkara FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 18:00  

Sivasspor - Besiktas

 
Super Lig 
soccer 22 Apr 18:30  

Newroz FC - Varmbols

 
Division 2 
soccer 22 Apr 19:00  

Brann - Valerenga

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 19:00  

Senglea Athletic - Hibernians FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 19:00  

Dinamo Bucuresti - Botosani

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 19:15  

Schweinfurt - Burghausen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 19:30  

Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

 
Bundesliga 
soccer 22 Apr 20:00  

Perugia - Lecce

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cosenza Calcio - Spezia

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Palermo - Calcio Padova

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cittadella - Cremonese

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Foggia - Livorno

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Carpi - Pescara

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Elche - Osasuna

 
Segunda Division