Tuesday 12. February 2019 | 18:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
13:00  

IFK Norrkoping - AFC Eskilstuna

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
15:00  

Sturm Graz - Amstetten

 
D
4 - 3
vs  
D
W
W
D
W
 
D
L
L
L
L
 
 
17:00  

Valerenga - Rostov

 
D
1 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
D
L
L
 
 
17:30  

Fermana - Gubbio

 
H
0 - 1
vs  
W
W
D
D
L
 
W
W
W
D
L
 
 
17:30  

Albinoleffe - Ternana

 
H
2 - 1
vs  
L
L
D
L
L
 
D
L
L
L
D
 
 
17:30  

Pordenone - Vis Pesaro

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
L
D
 
L
L
D
W
L
 
 
17:30  

Virtus Verona - Renate AC

 
D
0 - 1
vs  
L
D
L
D
D
 
D
D
D
D
W
 
 
17:30  

Ravenna - GIANA Erminio

 
Home
1 - 1
vs  
L
D
D
L
W
 
L
L
D
D
W
 
 
17:55  

Fenerbahce - Zenit St. Petersburg

 
A
1 - 0
vs  
D
L
D
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Rimini - Feralpisalo

 
H
1 - 3
vs  
D
L
D
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
19:30  

Monza - LR Vicenza Virtus

 
D
2 - 0
vs  
D
D
W
W
L
 
W
D
D
L
D
 
 
19:30  

Triestina - Sudtirol

 
H
0 - 0
vs  
W
W
D
D
W
 
L
D
W
D
W
 
 
19:30  

Alma Juventus Fano 1906 - Teramo

 
D
1 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
D
W
 
 
19:30  

Imolese Calcio - Sambenedettese

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
D
D
L
 
 
19:45  

Birmingham City - Bolton Wanderers

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
D
W
W
 
W
L
L
D
L
 
 
19:45  

Millwall - Sheffield Wednesday

 
H
0 - 0
vs  
L
D
W
D
L
 
W
W
L
W
D
 
 
19:45  

Hull City - Rotherham United

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
L
W
L
 
L
L
L
D
D
 
 
19:45  

Bristol City - Queens Park Rangers

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
L
W
L
 
 
19:45  

Sunderland - Blackpool

 
Home
1 - 1
vs  
D
W
D
D
W
 
W
D
W
D
W
 
 
19:45  

Walsall - AFC Wimbledon

 
H
0 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
D
L
W
L
 
 
19:45  

Doncaster Rovers - Southend United

 
Home
3 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:45  

Newport County - Milton Keynes Dons

 
H
0 - 1
vs  
L
W
D
D
W
 
W
L
L
L
W
 
 
19:45  

Oldham Athletic - Yeovil Town

 
Home
4 - 1
vs  
D
L
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:45  

Dorchester Town - Frome Town

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
19:45  

Grantham - South Shields

 
D
2 - 1
vs  
W
W
L
D
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:45  

Gainsborough Trinity - Farsley Celtic

 
A
0 - 5
vs  
W
D
W
D
L
 
D
D
L
W
W
 
 
19:45  

Bamber Bridge - Lancaster City

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
W
D
D
 
L
W
D
W
D
 
 
19:45  

Stratford Town - Coalville

 
H
0 - 2
vs  
L
W
W
D
W
 
W
W
D
W
W
 
 
19:45  

Merthyr Town - Weymouth

 
D
2 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
D
L
W
W
D
 
 
19:45  

Telford United - Guiseley AFC

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
L
D
L
D
L
 
 
19:45  

Aldershot Town - Solihull Moors

 
Away
0 - 3
vs  
L
D
L
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
19:45  

Chorley - Brackley Town

 
D
2 - 0
vs  
D
W
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
19:45  

Oxford City - Welling United

 
H
0 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
W
L
W
L
L
 
 
19:45  

Hemel Hempstead - Torquay United

 
Away
1 - 4
vs  
D
W
D
W
D
 
W
W
W
L
W
 
 
19:45  

Poole Town - Tiverton

 
Home
3 - 0
vs  
D
W
D
W
D
 
L
L
W
L
D
 
 
20:00  

West Bromwich Albion - Nottingham Forest

 
D
2 - 2
vs  
D
D
L
D
W
 
L
L
W
L
W
 
 
Tuesday 12. February 2019 | 18:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:10  

Franca - Brasilia

 
Home
83 - 69
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
02:00  

San Lorenzo - Regatas

 
Home
98 - 82
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
02:00  

Indiana Pacers - Charlotte Hornets

 
Home
99 - 90
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
02:00  

Detroit Pistons - Washington Wizards

 
Home
121 - 112
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
02:00  

Cleveland Cavaliers - New York Knicks

 
Home
107 - 104
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
02:00  

North Carolina - Virginia

 
Away
61 - 69
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
02:30  

Atenas - San Martin

 
H
100 - 96
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
02:30  

Libertad - Argentino

 
Home
89 - 79
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
02:30  

Toronto Raptors - Brooklyn Nets

 
Home
127 - 125
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
03:00  

Quimsa - Weber Bahia

 
Home
94 - 83
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
03:00  

Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers

 
Home
120 - 111
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
03:00  

Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers

 
Home
130 - 120
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
03:00  

Houston Rockets - Dallas Mavericks

 
Home
120 - 104
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
03:00  

Chicago Bulls - Milwaukee Bucks

 
Away
99 - 112
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
04:00  

Laguneros - Huracanes

 
Home
91 - 77
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
04:00  

Denver Nuggets - Miami Heat

 
Home
103 - 87
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
04:00  

TCU - Kansas

 
Home
77 - 82
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
05:35  

Sacramento State - Portland State

 
A
78 - 67
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
12:30  

LG Sakers - Anyang

 
Home
102 - 78
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
12:30  

Seoul Knights - Incheon

 
H
91 - 86
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
13:35  

Beijing Dragons - Shandong

 
H
99 - 117
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:35  

Guangzhou - Beijing

 
Away
97 - 93
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
13:35  

Nanjing Tongxi - Liaoning

 
Away
99 - 111
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:35  

Shanghai - Guangdong

 
H
110 - 104
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:35  

Shanxi Zhongyu - Xinjiang

 
Away
115 - 120
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
13:35  

Sichuan - Jiangsu Dragons

 
H
96 - 120
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
13:35  

Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou

 
H
102 - 113
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:30  

Rapid Bucuresti W - CSBT Alexandria W

 
Home
68 - 63
vs  
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
15:30  

Astana - Zielona Gora

 
Home
84 - 70
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
16:15  

Aistes LSU Kaunas W - Fortuna Klaipeda W

 
A
82 - 62
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:00  

Neptunas - Skycop

 
Home
89 - 80
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
18:00  

Grand Rapids Drive - Greensboro Swarm

 
Home
117 - 118
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
18:30  

Kibirkstis Vilnius W - RSU Merks W

 
Home
69 - 76
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

KTP Kotka Basket - Helsinki Seagulls

 
Home
86 - 84
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
18:30  

Tapiolan Honka W - Lappeenranta W

 
Away
75 - 76
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
19:00  

KK Primorska - KK Krka Novo mesto

 
Home
64 - 66
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Tajfun Sentjur - Sencur

 
Home
85 - 72
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
19:04  

Umea - Sodertalje

 
Away
94 - 100
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:40  

Maccabi Ashdod - Nes Ziona

 
Home
80 - 75
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
20:00  

Monaco - Limoges

 
Home
62 - 59
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
20:00  

Alba Berlin - Basketball Braunschweig

 
Home
82 - 74
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
20:00  

Ulm - Jena

 
Home
90 - 97
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
20:00  

Ironi Nahariya - Maccabi Tel Aviv

 
Away
77 - 87
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
20:00  

Juventus - Rytas

 
Away
65 - 76
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
20:00  

Zlatorog Lasko - Ilirija

 
Home
92 - 73
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
20:00  

Polzela - Rogaska

 
Home
90 - 100
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Helios Domzale - Petrol Olimpija

 
A
72 - 60
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
20:04  

Uppsala - Norrkoping

 
Away
72 - 84
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
20:04  

Wetterbygden Stars - Koping Stars

 
Home
83 - 75
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:30  

BBC Monthey - Vevey Riviera

 
Home
97 - 85
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
21:00  

Vichy-Clermont - Levallois

 
H
78 - 80
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
21:00  

Dijon - Chalon/Saone

 
Home
85 - 72
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
21:30  

Leuven Bears - Basic-Fit Brussels

 
Away
65 - 88
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
21:30  

Gries Oberhoffen - Nanterre

 
Away
70 - 89
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
21:30  

Nantes - Ada Blois

 
A
85 - 90
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
21:30  

s.Oliver Wurzburg - Gottingen

 
Home
88 - 71
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
21:30  

London City Royals - Glasgow Rocks

 
Home
86 - 66
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
Tuesday 12. February 2019 | 18:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:30  

Rubin N. - Thompson J.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
05:00  

Yang T. - Tipsarevic J.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
05:00  

Kwon Soon W. - Mukund S. K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
11:00  

Tabur C. - Horansky F.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
11:00  

Lokoli L. - Ojeda L. R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
12:00  

Raonic M. - Kohlschreiber P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
12:00  

Copil M. - Gulbis E.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
12:30  

Guinard M. - Safranek V.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Bonadio R. - Bonzi B.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
13:00  

Sasnovich A. - Hsieh S-W.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
13:00  

Jabeur O. - Suarez Navarro C.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:00  

Riske A. - Hercog P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:30  

Ebden M. - Verdasco F.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Skugor F. - Shapovalov D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Rosol L. - Cornut-Chauvinc A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Gimeno-Traver D. - Crepatte B.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:30  

Sevastova A. - Blinkova A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
14:30  

Kontaveit A. - Zhu L.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Simon G. - Berdych T.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
15:30  

Artunedo A. - Muller A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
15:30  

Goffin D. - Monfils G.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
16:00  

Buzarnescu M. - Ostapenko J.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Mertens E. - Siniakova K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
17:00  

Ram R./Salisbury J. - Kubot L./Melo M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
17:30  

Bertens K. - Giorgi C.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
18:00  

Chan H-C./Chan L. - Aoyama S./Marozava L.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
18:00  

Opelka R. - Mannarino A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Menendez-Maceiras A. - Eubanks C.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
18:30  

Inglot D./Skugor F. - Haase R./Middelkoop M.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
18:30  

Bemelmans R. - Taberner C.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Tomljanovic A. - Goerges J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:30  

Carballes Baena R. - Daniel T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
19:30  

Lajovic D. - Mayer L.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
19:30  

Arevalo M. - Cuevas P.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:30  

Brancaccio R. - Maden Y.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
19:30  

Ramanathan R. - Jung J.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
20:00  

Janvier M. - Travaglia S.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:30  

Nishikori K. - Herbert P.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
21:00  

Andreozzi G. - Bedene A.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
21:00  

Cerundolo F. - Pella G.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
21:00  

Munar J. - Delbonis F.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
21:00  

Polansky P. - Harrison R.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Vanni L. - Ignatik U.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
22:00  

Griekspoor T. - Khachanov K.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
22:30  

Schwartzman D./Thiem D. - Cuevas P./Lopez M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
Tuesday 12. February 2019 | 18:14 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins

 
H
1 - 4
vs  
D
D
W
D
W
 
L
W
L
L
D
 
 
02:00  

Washington Capitals - Los Angeles Kings

 
Home
6 - 4
vs  
D
L
L
W
D
 
L
D
W
D
D
 
 
05:00  

Vancouver Canucks - San Jose Sharks

 
Away
2 - 7
vs  
L
W
L
L
D
 
L
D
D
D
W
 
 
10:00  

Sarmaty - Snezhnye Barsy

 
D
6 - 7
vs  
L
L
L
D
D
 
L
L
W
D
L
 
 
11:30  

Vladivostok - Avangard Omsk

 
D
0 - 2
vs  
L
D
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
11:30  

Amur Khabarovsk - Salavat Ufa

 
D
3 - 2
vs  
W
W
D
L
L
 
W
L
L
W
D
 
 
14:00  

Tolpar - Omskie Yastreby

 
H
4 - 3
vs  
W
W
L
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
14:00  

Stalnye Lisy - Altay

 
Home
6 - 3
vs  
W
L
L
D
W
 
W
L
L
D
D
 
 
14:30  

Kazzinc-Torpedo - Gornyak Uchaly

 
Home
5 - 2
vs  
L
D
L
L
L
 
W
D
D
L
W
 
 
15:00  

Karaganda - Orsk

 
Home
2 - 5
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
W
D
L
 
 
15:30  

Barys Astana - Sibir Novosibirsk

 
Home
5 - 2
vs  
W
D
L
W
D
 
W
D
D
W
W
 
 
15:30  

Avto - Belye Medvedi

 
Home
4 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
D
L
L
D
 
 
16:00  

Mamonty Yugry - Ladya

 
Home
5 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
16:00  

Tyumensky Legion - Irbis

 
A
1 - 2
vs  
L
W
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Chaika - Krasnaya Armiya

 
Away
3 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
W
L
W
L
D
 
 
16:00  

MHC Spartak - Kunlun Junior

 
Home
4 - 0
vs  
W
D
L
L
W
 
L
L
L
L
D
 
 
16:00  

Perm - Sarov

 
H
4 - 3
vs  
L
L
D
L
L
 
D
D
L
L
L
 
 
17:00  

Russkie Vityazi - Loko

 
A
1 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
D
W
W
W
W
 
 
17:00  

Izhevsk - Tambov

 
H
4 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
D
W
W
 
 
17:30  

Din. St. Petersburg - HC Riga

 
Home
6 - 0
vs  
D
W
W
W
L
 
L
W
D
W
L
 
 
17:30  

Bars - Dinamo St. Petersburg

 
D
3 - 1
vs  
W
W
D
L
W
 
L
D
L
W
L
 
 
18:00  

Kapitan - Almaz

 
D
3 - 2
vs  
D
W
W
W
L
 
L
W
W
W
D
 
 
18:00  

Atlanty - HC MVD

 
D
1 - 3
vs  
W
D
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

SKA-1946 - SKA-Varyagi

 
D
5 - 1
vs  
W
W
L
W
D
 
L
D
W
W
L
 
 
18:00  

Penza - SKA Neva St. Petersburg

 
Away
1 - 6
vs  
L
W
L
L
L
 
W
D
D
W
W
 
 
18:00  

Martin - Dubnica

 
Home
2 - 4
vs  
D
L
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:30  

Karpat - Tappara

 
Home
4 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

Lukko - Pelicans

 
H
5 - 2
vs  
L
D
W
D
D
 
W
D
D
L
L
 
 
18:30  

TPS U20 - Tappara U20

 
D
5 - 3
vs  
W
D
L
L
L
 
W
L
W
D
D
 
 
18:30  

Michalovce - Topolcany

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
19:00  

Riga Prizma - Lido

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
D
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
19:30  

Znojmo - Villach

 
Home
4 - 0
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
19:30  

Fehervari Titanok - Vienna Capitals II

 
Home
3 - 4
vs  
W
D
D
D
W
 
L
D
L
W
W
 
 
20:00  

Rodovre Mighty Bulls - Rungsted

 
Away
2 - 2
vs  
D
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Aalborg - Herning Blue Fox

 
H
2 - 0
vs  
W
D
L
L
L
 
L
D
L
L
W
 
 
20:00  

Sonderjyske Ishockey - Herlev

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
D
D
 
D
L
L
W
W
 
 
20:00  

Mora - Linkopings

 
D
2 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
20:00  

Brynas - Lulea

 
D
1 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
L
D
D
L
W
 
 
20:00  

Rogle - Orebro

 
D
5 - 2
vs  
W
D
D
D
L
 
W
D
D
L
W
 
 
20:00  

HV 71 - Skelleftea

 
D
1 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
D
W
L
 
 
20:00  

Djurgardens - Timra

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
20:00  

Frolunda - Vaxjo

 
H
3 - 3
vs  
D
W
L
D
L
 
L
L
D
D
W
 
 
20:00  

Malmo - Farjestad BK

 
H
5 - 6
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
L
W
W
 
 
20:00  

Jesenice - HK Olimpija

 
A
3 - 5
vs  
L
W
L
L
W
 
W
D
W
W
W
 
 
20:15  

Klagenfurt - Salzburg

 
D
6 - 2
vs  
L
D
L
W
D
 
W
W
D
W
L
 
 
20:15  

Graz 99ers - Fehervar AV19

 
D
5 - 3
vs  
W
L
W
D
W
 
W
W
W
D
W
 
 
20:15  

Vienna Capitals - Bolzano

 
Home
4 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
20:15  

Dornbirn - TWK Innsbruck

 
A
3 - 3
vs  
D
W
L
L
D
 
L
L
W
W
D
 
 
20:30  

Peiting - Selber

 
Home
6 - 3
vs  
D
W
D
W
W
 
D
W
W
L
L
 
 
20:30  

Tolzer Lowen - Bietigheim/Bissingen

 
D
4 - 7
vs  
L
D
W
L
D
 
L
L
W
L
D
 
 
20:45  

Zurich - Servette

 
Home
1 - 4
vs  
D
W
D
L
L
 
W
L
L
L
D
 
 
20:45  

Davos - Zug

 
Away
1 - 5
vs  
W
L
L
L
D
 
W
D
W
L
W
 
 
20:45  

La Chaux-de-Fonds - EHC Kloten

 
D
3 - 2
vs  
W
W
D
W
D
 
W
W
W
D
L
 
 
20:45  

Academy Zug - Ticino Rockets

 
D
4 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:45  

Visp - GCK Lions

 
Home
1 - 3
vs  
D
W
L
L
W
 
L
L
L
W
D
 
 
21:00  

Grenoble - Mulhouse

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
21:00  

Strasbourg - Amiens

 
Away
3 - 5
vs  
L
L
L
D
L
 
L
D
L
L
L
 
 
21:00  

Rouen - Lyon

 
Home
4 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
21:00  

Winterthur - Thurgau

 
Away
1 - 3
vs  
W
L
D
D
L
 
L
L
W
D
W
 
 
21:30  

Frederikshavn - Esbjerg

 
Home
5 - 4
vs  
D
W
W
L
D
 
L
D
W
W
L
 
 
21:30  

Anglet - Chamonix Mont-Blanc

 
H
3 - 5
vs  
W
W
D
D
L
 
L
L
L
L
W
 
 
21:30  

Angers - Bordeaux

 
D
3 - 4
vs  
L
L
W
W
W
 
W
D
D
D
L
 
 
21:30  

Milano - Vipiteno

 
D
3 - 7
vs  
L
W
L
L
L
 
D
D
W
W
D
 
 
21:30  

Fassa - Gherdeina

 
H
1 - 5
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
21:30  

Asiago - Ritten

 
Home
4 - 3
vs  
W
W
W
W
D
 
D
W
W
W
W
 
 
21:30  

Glasgow - Dundee

 
Home
5 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 22 Aug 00:00  

DC United - New York Red Bulls

 
soccer 22 Aug 00:00  

Comunicaciones - Guastatoya

 
soccer 22 Aug 00:00  

Nashville SC - New York Red Bulls 2

 
soccer 22 Aug 00:30  

Club America - U.A.N.L.- Tigres

 
soccer 22 Aug 00:30  

Gremio (Bra) - Palmeiras (Bra)

 
soccer 22 Aug 00:30  

Atletico-MG (Bra) - La Equidad (Col)

 
soccer 22 Aug 00:30  

Flamengo RJ (Bra) - Internacional (Bra)

 
soccer 22 Aug 00:45  

Leones - Fortaleza

 
soccer 22 Aug 01:00  

Dep. Cali - Atl. Nacional

 
soccer 22 Aug 02:00  

Saprissa - Aguila

 
soccer 22 Aug 02:30  

Cruz Azul - Los Angeles Galaxy

 
soccer 22 Aug 02:30  

Los Angeles FC - San Jose Earthquakes

 
soccer 22 Aug 07:30  

Global FC - Kaya

 
soccer 22 Aug 08:30  

PSIM Yogyakarta - Balikpapan

 
soccer 22 Aug 08:30  

Persita - PSGC Ciamis

 
soccer 22 Aug 09:00  

Bayern U19 - Mainz U19

 
soccer 22 Aug 09:00  

Freiburg U19 - Augsburg U19

 
soccer 22 Aug 09:30  

Moreland - Magpies Crusaders

 
soccer 22 Aug 09:30  

Marconi Stallions - Melbourne City

 
soccer 22 Aug 09:30  

Olympic FC - Adelaide United

 
soccer 22 Aug 09:30  

Edgeworth E. - Newcastle Jets

 
soccer 22 Aug 09:30  

Wollongong Wolves - APIA Tigers

 
soccer 22 Aug 09:30  

Blacktown City - Sydney Utd

 
soccer 22 Aug 09:30  

Gold Coast Knights - Western Pride

 
soccer 22 Aug 09:30  

Peerless - BSS Sporting

 
soccer 22 Aug 09:30  

Aryan - Kalighat

 
soccer 22 Aug 09:30  

Southern Samity - Bhawanipore

 
soccer 22 Aug 09:30  

Rainbow - Calcutta Customs

 
soccer 22 Aug 11:00  

Mendiola FC 1991 - Ceres

 
soccer 22 Aug 12:00  

Ingolstadt U19 - Karlsruher U19

 
soccer 22 Aug 13:00  

Furth U19 - Kaiserslautern U19

 
soccer 22 Aug 13:00  

PDRM FA - Selangor

 
soccer 22 Aug 13:30  

Navad Urmia - Sepidrood Rasht

 
soccer 22 Aug 13:30  

Mes Rafsanjan - Esteghlal Khuzestan

 
soccer 22 Aug 13:30  

Baderan Tehran - Niroye Zamini

 
soccer 22 Aug 13:30  

Oxin Alborz - Aluminium Arak

 
soccer 22 Aug 13:30  

Khooshe Talaee - Qashqai Shiraz

 
soccer 22 Aug 13:30  

Damash - Sorkhpooshan Pakdasht

 
soccer 22 Aug 13:30  

Malavan - Arman Gohar

 
soccer 22 Aug 14:00  

B. Monchengladbach U19 - Dortmund U19

 
soccer 22 Aug 14:00  

FC Astana (Kaz) - BATE (Blr)

 
soccer 22 Aug 14:20  

Al-Sadd - Al Wakra

 
soccer 22 Aug 14:20  

Al-Gharafa - Al-Shahaniya

 
soccer 22 Aug 14:30  

Rimavska Sobota - Rakytovce

 
soccer 22 Aug 14:30  

Jednota Banova - Zvolen

 
soccer 22 Aug 14:30  

Kalinovo - Cadca

 
soccer 22 Aug 14:30  

MSK Martin - Kovacova

 
soccer 22 Aug 14:30  

Lip. Stiavnica - Zarnovica

 
soccer 22 Aug 14:40  

Persepolis - Pars Janoobi Jam

 
soccer 22 Aug 15:00  

Lisen B - Moravsky Krumlov

 
soccer 22 Aug 15:00  

Bystrc - Bohunice

 
soccer 22 Aug 15:00  

Boskovice - Mutenice

 
soccer 22 Aug 15:00  

Wolfsburg U19 - Magdeburg U19

 
soccer 22 Aug 15:00  

Levanger - Halden

 
soccer 22 Aug 15:00  

Roa W - Arna-Bjornar W

 
soccer 22 Aug 15:00  

Warta Poznan - Podbeskidzie

 
soccer 22 Aug 15:00  

Garbarnia - Pogon Siedlce

 
soccer 22 Aug 15:00  

Elana Torun - Skra

 
soccer 22 Aug 15:00  

S. Wola - Blekitni Stargard

 
soccer 22 Aug 15:00  

R. Rzeszow - Bytovia Bytow

 
soccer 22 Aug 15:00  

Lech Poznan 2 - Legionowo

 
soccer 22 Aug 15:00  

1.FK Svidnik - Stropkov

 
soccer 22 Aug 15:00  

Ararat-Armenia (Arm) - Dudelange (Lux)

 
soccer 22 Aug 15:00  

Espoo - Gnistan

 
soccer 22 Aug 15:00  

Benfica U23 - Feirense U23

 
soccer 22 Aug 15:15  

Gol Gohar - Nassaji Mazandaran

 
soccer 22 Aug 15:15  

Al Jazira - Khorfakkan

 
soccer 22 Aug 15:15  

Ajman - Hatta

 
soccer 22 Aug 15:30  

Dresden U19 - Chemnitzer FC U19

 
soccer 22 Aug 15:30  

Hamburger SV U19 - Hannover U19

 
soccer 22 Aug 15:30  

Radomiak Radom - GKS Jastrzebie

 
soccer 22 Aug 15:30  

TPV - MuSa

 
soccer 22 Aug 15:45  

Vargarda IK - Falkenbergs

 
soccer 22 Aug 15:45  

Naft Ahvaz - Tractor

 
soccer 22 Aug 15:45  

Zob Ahan - Saipa

 
soccer 22 Aug 15:50  

Al Thuqbah - Ohod

 
soccer 22 Aug 16:00  

RB Leipzig U19 - Cottbus U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Stuttgart U19 - Heidenheim U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Ulm U19 - Hoffenheim U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Offenbach U19 - Eintracht Frankfurt U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Duisburg U19 - Bochum U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Koln U19 - Dusseldorf U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Wuppertaler U19 - Alemannia Aachen U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Viktoria Koln U19 - Schalke U19

 
soccer 22 Aug 16:00  

Trondheims-Orn W - Sandviken W

 
soccer 22 Aug 16:00  

Kolbotn W - LSK Kvinner W

 
soccer 22 Aug 16:00  

Valerenga W - Avaldsnes W

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tromsdalen - Sogndal

 
soccer 22 Aug 16:00  

Kongsvinger - Strommen

 
soccer 22 Aug 16:00  

Notodden - Nest-Sotra

 
soccer 22 Aug 16:00  

Sandefjord - Raufoss

 
soccer 22 Aug 16:00  

Ull/Kisa - Sandnes

 
soccer 22 Aug 16:00  

Jerv - KFUM Oslo

 
soccer 22 Aug 16:00  

Legia II - Polonia Warszawa

 
soccer 22 Aug 16:00  

Al-Kawkab - Al Batin

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tvaakers - Trelleborgs

 
soccer 22 Aug 16:00  

Qviding - Hacken

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tallinna Kalev U21 - Levadia U21

 
soccer 22 Aug 16:00  

Tartu Welco - Tammeka U21

 
soccer 22 Aug 16:00  

Kiffen - PEPO

 
soccer 22 Aug 16:00  

M. Nazareth - Hapoel Bnei Lod

 
soccer 22 Aug 16:00  

Ramat Hasharon - Beitar Tel Aviv

 
soccer 22 Aug 16:00  

Hapoel Umm al-Fahm - Sakhnin

 
soccer 22 Aug 16:00  

Maccabi Petah Tikva - H. Nazareth Illit

 
soccer 22 Aug 16:00  

MS Kafr Qasim - H. Akko

 
soccer 22 Aug 16:00  

Al-Nassr - Damac

 
soccer 22 Aug 16:00  

Gauthiod - Elfsborg

 
soccer 22 Aug 16:15  

Al-Taqadom - Al Jeel

 
soccer 22 Aug 16:20  

Al Ain - Al-Shoalah

 
soccer 22 Aug 16:30  

Viborg - Fredericia

 
soccer 22 Aug 16:30  

Vanlose - Bronshoj

 
soccer 22 Aug 16:30  

Hillerod - Helsingor

 
soccer 22 Aug 16:30  

Avarta - FA 2000

 
soccer 22 Aug 16:30  

Vejgaard - Brabrand

 
soccer 22 Aug 16:30  

VSK Aarhus - Aarhus Fremad

 
soccer 22 Aug 16:30  

Naesby - Middelfart

 
soccer 22 Aug 16:30  

St. Pauli U19 - Bremen U19

 
soccer 22 Aug 16:30  

Qatar SC - Al-Duhail

 
soccer 22 Aug 16:30  

Al Ansar - Al Qadisiya

 
soccer 22 Aug 16:30  

Nykopings - Orebro

 
soccer 22 Aug 16:30  

IFK Lulea - Hammarby

 
soccer 22 Aug 16:30  

Sandvikens - Frej

 
soccer 22 Aug 16:30  

Gute - Dalkurd

 
soccer 22 Aug 16:30  

Timra - Norrkoping

 
soccer 22 Aug 16:30  

Eskilsminne - Norrby

 
soccer 22 Aug 16:30  

Karlskrona - Osters

 
soccer 22 Aug 16:30  

Gottne IF - Brommapojkarna

 
soccer 22 Aug 16:30  

Upsala - Vasteras SK

 
soccer 22 Aug 16:30  

Raslatts - GAIS

 
soccer 22 Aug 16:30  

Sollentuna - Degerfors

 
soccer 22 Aug 16:30  

Lidingo IFK - Sundsvall

 
soccer 22 Aug 16:30  

Torns - Jonkopings

 
soccer 22 Aug 16:30  

Rosengard - Kalmar

 
soccer 22 Aug 16:30  

Husqvarna - Mjallby

 
soccer 22 Aug 16:30  

Utsiktens - Orgryte

 
soccer 22 Aug 16:30  

Trollhattan - Halmstad

 
soccer 22 Aug 16:30  

Karlstad - Sirius

 
soccer 22 Aug 16:30  

Akropolis - Djurgarden

 
soccer 22 Aug 16:30  

Oskarshamns - Helsingborg

 
soccer 22 Aug 16:30  

Al Sailiya - Al Khor

 
soccer 22 Aug 16:45  

Sydvest - Ringkobing

 
soccer 22 Aug 16:50  

Widzew Lodz - Leczna

 
soccer 22 Aug 17:00  

Vendsyssel - Skive

 
soccer 22 Aug 17:00  

Kolding IF - Vejle

 
soccer 22 Aug 17:00  

Hvidovre - F. Amager

 
soccer 22 Aug 17:00  

Roskilde - Koge

 
soccer 22 Aug 17:00  

Nykobing - Naestved

 
soccer 22 Aug 17:00  

B.93 - BK Frem

 
soccer 22 Aug 17:00  

Hellerup - Skovshoved

 
soccer 22 Aug 17:00  

Slagelse B&I - Holbaek

 
soccer 22 Aug 17:00  

Thisted FC - Jammerbugt

 
soccer 22 Aug 17:00  

AB Copenhagen - Dalum IF

 
soccer 22 Aug 17:00  

Holstein Kiel U19 - Niendorfer TSV U19

 
soccer 22 Aug 17:00  

Bielefeld U19 - Preussen Munster U19

 
soccer 22 Aug 17:00  

Leverkusen U19 - Oberhausen U19

 
soccer 22 Aug 17:00  

Rochling - TuS Koblenz

 
soccer 22 Aug 17:00  

Ol. Grudziadz - Suwalki

 
soccer 22 Aug 17:00  

Puszcza - Zaglebie Sosnowiec

 
soccer 22 Aug 17:00  

Tychy - Chrobry Glogow

 
soccer 22 Aug 17:00  

GKS Belchatow - Odra Opole

 
soccer 22 Aug 17:00  

Polkowice - S. Rzeszow

 
soccer 22 Aug 17:00  

GKS Katowice - Elblag

 
soccer 22 Aug 17:00  

Pruszkow - Gryf Wejherowo

 
soccer 22 Aug 17:00  

Djurgarden W - Orebro W

 
soccer 22 Aug 17:00  

Malmo FF (Swe) - Bnei Yehuda (Isr)

 
soccer 22 Aug 17:00  

Suduva (Ltu) - Ferencvaros (Hun)

 
soccer 22 Aug 17:00  

Skeid - Start

 
soccer 22 Aug 17:00  

Hassleholms IF - IFK Hassleholm

 
soccer 22 Aug 17:30  

Mora - Sundbybergs

 
soccer 22 Aug 17:30  

Ludogorets (Bul) - Maribor (Slo)

 
soccer 22 Aug 17:30  

Feyenoord (Ned) - H. Beer Sheva (Isr)

 
soccer 22 Aug 17:30  

Bani Yas - Al Sharjah

 
soccer 22 Aug 17:45  

FC Copenhagen (Den) - Riga FC (Lat)

 
soccer 22 Aug 17:50  

Al Ahli SC - Al Adalh

 
soccer 22 Aug 18:00  

Klaksvik - B36 Torshavn

 
soccer 22 Aug 18:00  

IR Reykjavik - Vestri

 
soccer 22 Aug 18:00  

Vidir - Kari

 
soccer 22 Aug 18:00  

Dalvik/Reynir - Volsungur

 
soccer 22 Aug 18:00  

Selfoss W - Valur W

 
soccer 22 Aug 18:00  

KR Reykjavik W - Breidablik W

 
soccer 22 Aug 18:00  

Termalica B-B. - Stal Mielec

 
soccer 22 Aug 18:00  

Chojniczanka - Legnica

 
soccer 22 Aug 18:00  

AEK Athens FC (Gre) - Trabzonspor (Tur)

 
soccer 22 Aug 18:00  

Legia (Pol) - Rangers (Sco)

 
soccer 22 Aug 18:00  

Haukar - Afturelding

 
soccer 22 Aug 18:30  

Olsztyn - Sandecja Nowy S.

 
soccer 22 Aug 18:30  

FCSB (Rou) - Guimaraes (Por)

 
soccer 22 Aug 18:30  

PSV (Ned) - Apollon (Cyp)

 
soccer 22 Aug 18:30  

Strasbourg (Fra) - Eintracht Frankfurt (Ger)

 
soccer 22 Aug 18:30  

AZ Alkmaar (Ned) - Antwerp (Bel)

 
soccer 22 Aug 18:30  

Gent (Bel) - Rijeka (Cro)

 
soccer 22 Aug 18:45  

Charlton - Nottingham

 
soccer 22 Aug 18:45  

Fulham - Millwall

 
soccer 22 Aug 18:45  

Leeds - Brentford

 
soccer 22 Aug 18:45  

Preston - Stoke

 
soccer 22 Aug 18:45  

Cardiff - Huddersfield

 
soccer 22 Aug 18:45  

QPR - Swansea

 
soccer 22 Aug 18:45  

Cray - Margate

 
soccer 22 Aug 18:45  

Linfield (Nir) - Qarabag (Aze)

 
soccer 22 Aug 18:45  

Celtic (Sco) - AIK (Swe)

 
soccer 22 Aug 18:45  

Braga (Por) - Spartak Moscow (Rus)

 
soccer 22 Aug 19:00  

West Brom - Reading

 
soccer 22 Aug 19:00  

D. Zagreb (Cro) - Rosenborg (Nor)

 
soccer 22 Aug 19:00  

Young Boys (Sui) - FK Crvena zvezda (Srb)

 
soccer 22 Aug 19:00  

Olympiacos Piraeus (Gre) - Krasnodar (Rus)

 
soccer 22 Aug 19:00  

Slovan Bratislava (Svk) - PAOK (Gre)

 
soccer 22 Aug 19:00  

Torino (Ita) - Wolves (Eng)

 
soccer 22 Aug 19:00  

Espanyol (Esp) - FK Zorya Luhansk (Ukr)

 
soccer 22 Aug 19:00  

Partizan (Srb) - Molde (Nor)

 
soccer 22 Aug 19:15  

KFG Gardabaer - Selfoss

 
soccer 22 Aug 20:00  

Orsomarso - Tigres

 
soccer 22 Aug 20:00  

Valledupar - Pereira

 
soccer 22 Aug 20:00  

Bogota - Chico

 
soccer 22 Aug 20:30  

Real San Andres - Atletico F.C.

 
soccer 22 Aug 20:30  

Boca Juniors - Quindio

 
soccer 22 Aug 21:00  

Bucaramanga - Deportes Tolima

 
soccer 22 Aug 21:00  

Jaguares de Cordoba - Petrolera

 
soccer 22 Aug 21:00  

Cruz Azul W - U.A.N.L.- Tigres W

 
soccer 22 Aug 21:00  

Queretaro W - Puebla W

 
soccer 22 Aug 21:00  

Monarcas Morelia W - Atl. San Luis W

 
soccer 22 Aug 22:15  

LDU Quito (Ecu) - Boca Juniors (Arg)

 
soccer 22 Aug 22:15  

River Plate (Arg) - Cerro Porteno (Par)

 
soccer 22 Aug 23:00  

Envigado - Junior

 
soccer 22 Aug 23:00  

Once Caldas - Patriotas

 
soccer 22 Aug 23:00  

New York City - Columbus Crew

 
soccer 22 Aug 23:00  

Ind. Medellin - Aguilas

 
soccer 22 Aug 23:00  

Cartagena - Barranquilla

 
tennis 22 Aug 08:00  

Popko D. - Zopp J.

 
tennis 22 Aug 14:00  

Giorgi C. - Cornet A.

 
tennis 22 Aug 14:00  

Siniakova K. - Pera B.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Domingues J. - Donskoy E.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Scott K. - Kalinskaya A.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Krejcikova B. - Muhammad A.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Hives Z. - Dolehide C.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Friedsam A-L. - Zavatska K.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Baptiste H. - Dart H.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Wang Xiy. - Wickmayer Y.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Xu S. - Flink V.

 
tennis 22 Aug 15:00  

McHale C. - Peng S.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Perez E. - Bogdan A.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Bolkvadze M. - Han N.

 
tennis 22 Aug 15:00  

Shinikova I. - Vickery S.

 
soccer 23 Aug 00:30  

Corinthians (Bra) - Fluminense (Bra)

 
soccer 23 Aug 01:00  

Santa Fe - America De Cali

 
soccer 23 Aug 01:30  

Sporting Kansas City - Minnesota United

 
soccer 23 Aug 10:00  

Kashima - G-Osaka

 
soccer 23 Aug 10:30  

Sagan Tosu - Kobe

 
soccer 23 Aug 10:30  

Urawa - Yamaga

 
soccer 23 Aug 15:00  

Tsarsko Selo - Beroe

 
soccer 23 Aug 15:00  

Poli Iasi - Chindia Targoviste

 
soccer 23 Aug 15:30  

HIFK - Ilves

 
soccer 23 Aug 15:30  

Haka - KTP

 
soccer 23 Aug 16:00  

Nea Salamis - Paphos

 
soccer 23 Aug 16:00  

Ostrava - Slovacko

 
soccer 23 Aug 16:00  

Sigma Olomouc - Teplice

 
soccer 23 Aug 16:00  

Jihlava - Lisen

 
soccer 23 Aug 16:00  

Hradec Kralove - Chrudim

 
soccer 23 Aug 16:30  

Darmstadt - SG Dynamo Dresden

 
soccer 23 Aug 16:30  

Aue - Stuttgart

 
soccer 23 Aug 17:00  

Brno - Vitkovice

 
soccer 23 Aug 17:00  

Hobro - Odense

 
soccer 23 Aug 17:00  

Ingolstadt - Hansa Rostock

 
soccer 23 Aug 17:00  

Podbrezova - Banska Bystrica

 
soccer 23 Aug 17:00  

Senica - Z. Moravce

 
soccer 23 Aug 17:10  

Wacker Innsbruck - Amstetten

 
soccer 23 Aug 17:10  

Ried - Grazer

 
soccer 23 Aug 17:10  

FC Juniors - A. Lustenau

 
soccer 23 Aug 17:10  

Floridsdorfer AC - Liefering

 
soccer 23 Aug 17:10  

Austria Vienna II - Lafnitz

 
soccer 23 Aug 17:10  

Horn - Vorwarts Steyr

 
soccer 23 Aug 17:30  

Arda - Cherno More

 
soccer 23 Aug 17:30  

Besiktas - Goztepe

 
soccer 23 Aug 18:00  

Le Havre - Grenoble

 
soccer 23 Aug 18:00  

Niort - Caen

 
soccer 23 Aug 18:00  

AC Ajaccio - Paris FC

 
soccer 23 Aug 18:00  

Chambly - Chateauroux

 
soccer 23 Aug 18:00  

Rodez - Orleans

 
soccer 23 Aug 18:00  

Clermont - Auxerre

 
soccer 23 Aug 18:00  

Sochaux - Nancy

 
soccer 23 Aug 18:00  

Le Mans - Lorient

 
soccer 23 Aug 18:00  

Dordrecht - Jong Ajax

 
soccer 23 Aug 18:00  

Breda - Cambuur

 
soccer 23 Aug 18:00  

G.A. Eagles - Jong Utrecht

 
soccer 23 Aug 18:00  

Den Bosch - Eindhoven FC

 
soccer 23 Aug 18:00  

Oss - Jong AZ

 
soccer 23 Aug 18:00  

Graafschap - FC Volendam

 
soccer 23 Aug 18:00  

Roda - Nijmegen

 
soccer 23 Aug 18:00  

Telstar - Excelsior

 
soccer 23 Aug 18:00  

Helmond - Almere City

 
soccer 23 Aug 18:00  

Setubal - Moreirense

 
soccer 23 Aug 18:00  

U Craiova - Astra

 
soccer 23 Aug 18:00  

Granada CF - Sevilla

 
soccer 23 Aug 18:05  

Morton - Partick Thistle

 
soccer 23 Aug 18:30  

Genk - Anderlecht

 
soccer 23 Aug 18:30  

FC Koln - Dortmund

 
soccer 23 Aug 18:30  

Jagiellonia - Wisla

 
soccer 23 Aug 18:45  

Derry City - Dundalk

 
soccer 23 Aug 18:45  

Galway - Cork City

 
soccer 23 Aug 18:45  

Bohemians - Longford

 
soccer 23 Aug 19:00  

Aston Villa - Everton

 
soccer 23 Aug 19:00  

Shamrock Rovers - Drogheda

 
soccer 23 Aug 19:00  

Pisa - Benevento

 
soccer 23 Aug 20:00  

Levante - Villarreal

 
soccer 23 Aug 20:15  

Rio Ave - Aves

 
soccer 23 Aug 23:00  

Pittsburgh - Loudoun