Monday 15. April 2019 | 10:06 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Sporting Kansas City - New York Red Bulls

 
MLS  vs  
Home
2 - 2
W
W
L
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
09:30  

Sakhalin - Irtysh Omsk

 
2. Division  vs  
A
2 - 0
W
L
L
W
W
 
W
W
D
W
L
 
 
11:30  

Kingston - Green Gully

 
National Premier League  vs  
A
0 - 4
D
W
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
11:30  

Bulleen Lions - Box Hill United FC

 
State Leagues  vs  
A
1 - 0
W
L
W
D
L
 
L
L
D
D
L
 
 
12:30  

Sibir II - Dynamo Barnaul

 
2. Division  vs  
A
0 - 1
L
W
L
L
L
 
L
L
L
D
W
 
 
15:00  

Lada Tolyatti - Volga Ulyanovsk

 
2. Division  vs  
Away
0 - 1
D
D
D
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
16:00  

FK Chayka - FC Krasnodar III

 
2. Division  vs  
Home
5 - 0
D
W
W
W
W
 
L
D
W
W
D
 
 
16:30  

Misr Lel Makasa - Petrojet

 
Egypt Premier League  vs  
Home
0 - 0
L
D
L
W
D
 
D
W
W
L
L
 
 
17:00  

Baerum - Odds BK 2

 
2. Division  vs  
Home
0 - 5
W
D
L
W
L
 
L
D
L
L
D
 
 
18:00  

SonderjyskE - AGF

 
Superligaen  vs  
D
0 - 1
W
W
L
D
L
 
D
L
L
D
W
 
 
18:00  

Wurzburger Kickers - Karlsruher

 
3. Liga  vs  
D
0 - 0
D
W
L
W
L
 
L
W
D
L
W
 
 
18:00  

BB Erzurum - Akhisar Belediyespor

 
Super Lig  vs  
H
2 - 1
L
D
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Enppi. - El Gounah

 
Egypt Premier League  vs  
H
0 - 0
D
L
L
L
D
 
W
L
W
L
D
 
 
19:00  

Jong Ajax - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie  vs  
H
5 - 2
L
D
W
L
W
 
D
L
W
L
W
 
 
19:15  

Bayern Munchen Am. - Rosenheim

 
Regionalliga  vs  
Home
1 - 1
W
L
L
W
W
 
L
D
L
D
L
 
 
19:30  

FC Koln - Hamburger SV

 
2.Bundesliga  vs  
Home
1 - 1
W
W
W
W
D
 
W
L
D
W
L
 
 
19:45  

Paris FC - Lorient

 
Ligue 2  vs  
D
2 - 2
W
D
W
W
L
 
L
L
D
L
W
 
 
19:45  

Imolese Calcio - Feralpisalo

 
Lega Pro  vs  
A
3 - 1
D
D
W
W
D
 
D
L
D
D
W
 
 
20:00  

Leganes - Real Madrid

 
Primera Division  vs  
Away
1 - 1
L
L
W
W
D
 
L
W
W
W
W
 
 
20:00  

Livorno - Brescia

 
Serie B  vs  
A
0 - 1
D
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
Monday 15. April 2019 | 10:06 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  

Comunicaciones Mercedes - Quilmes

 
Liga A  vs  
Home
86 - 84
W
L
L
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
00:00  

Instituto de Cordoba - Penarol

 
Liga A  vs  
Home
74 - 62
W
W
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
01:30  

Houston Rockets - Utah Jazz

 
NBA  vs  
Home
122 - 90
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
10:30  

Mobis Phoebus - Incheon

 
KBL  vs  
Home
70 - 89
W
W
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
11:00  

Phoenix Fuelmasters - San Miguel Beermen

 
Philippine Cup  vs  
Away
82 - 92
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
11:35  

Shenzhen - Guangdong

 
CBA  vs  
Away
117 - 135
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Enisey Krasnoyarsk W - Noginsk W

 
Premier League Women  vs  
Home
89 - 86
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
12:00  

Novosibirsk W - Spartak Moscow W

 
Premier League Women  vs  
H
78 - 65
L
L
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
12:00  

Bornova - Ankara Kolejliler

 
TB2L  vs  
Home
74 - 62
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
14:00  

Astana - Lokomotiv Kuban

 
VTB United League  vs  
H
83 - 93
W
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
15:00  

Inventa Kursk W - Dynamo Moscow W

 
Premier League Women  vs  
Home
81 - 63
L
W
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Erzurum BSB - Samsun

 
TB2L  vs  
Home
73 - 62
W
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
15:30  

KTP Kotka Basket - UU-Korihait Uusikaupunki

 
Korisliiga  vs  
Home
105 - 94
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
16:30  

Randers - Bakken Bears

 
Basketligaen  vs  
Away
99 - 92
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
17:00  

Team FOG Naestved - Horsens

 
Basketligaen  vs  
Away
81 - 93
W
L
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:04  

Boras - Norrkoping

 
Basketligan  vs  
Home
95 - 74
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:10  

Hapoel M. Jerusalem - Nes Ziona

 
Super League  vs  
Home
100 - 73
L
L
W
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
17:20  

Bnei Herzliya - Maccabi Ashdod

 
Super League  vs  
A
86 - 97
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:30  

Rostock - Hamburg

 
Pro A  vs  
A
85 - 91
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
17:30  

Gilboa Galil - Ironi Nahariya

 
Super League  vs  
Home
96 - 93
W
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
18:30  

Spirou Charleroi - Okapi Aalstar

 
EuroMillions Basketball League  vs  
Home
73 - 74
W
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
18:30  

Valencia - Alba Berlin

 
Eurocup  vs  
Home
89 - 63
L
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:30  

Thorl - KR Basket

 
Premier league  vs  
Home
93 - 108
L
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:45  

JL Bourg - Strasbourg

 
LNB  vs  
Home
83 - 73
L
W
L
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
20:15  

IR - Stjarnan

 
Premier league  vs  
Away
75 - 90
L
W
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
Monday 15. April 2019 | 10:06 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
09:00  

Kolar Z. - Perez Sanz D.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
09:00  

Medvedev D. - Sousa J.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
09:00  

Basilashvili N. - Fucsovics M.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
L
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
09:00  

Bautista-Agut R. - Millman J.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
09:00  

Jaziri M. - Lajovic D.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
09:15  

Gao X. - Viola M.

 
An-Ning Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
09:30  

Wu D. - Purcell M.

 
An-Ning Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
L
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
10:30  

Moroni M. - Bonadio R.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
10:30  

Krawietz K. - Domingues J.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
10:30  

Serdarusic N. - Tseng C. H.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
10:30  

Chardy J. - Kukushkin M.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
10:30  

Shapovalov D. - Struff J-L.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
10:30  

Daniel T. - Kohlschreiber P.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
12:00  

Bonzi B. - Gaio F.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
12:00  

Masur D. - Bellucci T.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Catarina L. - Munar J.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Delbonis F. - Klizan M.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Andreozzi G. - Goffin D.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
12:00  

Fognini F. - Rublev A.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
12:30  

Setkic A. - Dima D.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Cachin P. - Nedelko I.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:30  

Echargui M. - Balazs A.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
13:30  

Schwartzman D. - Edmund K.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Away
2 - 1
W
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:30  

Zverev A./Zverev M. - Arneodo R./Nys H.

 
ATP Monte Carlo Doubles (clay)  vs  
Home
2 - 1
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:30  

Bedene A. - Albot R.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Seppi A. - Sonego L.

 
ATP Monte Carlo (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
15:00  

Tatlot J. S. - Sakharov G.

 
Tunis Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
15:00  

Hardt N. - Redlicki Mi.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
L
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
15:30  

Sels J. - Nagal S.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Rinderknech A. - Yevseyev D.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 1
L
L
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Mena F. - Takahashi Y.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:30  

Elias G. - Torpegaard M.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Collarini A. - Ehrat S.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Zhurbin A. - Gomez E.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
17:30  

Gomez-Herrera C. - Zekic M.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Descotte M. F. - Menezes J.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

Mejia N. - Muller A.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Nguyen D. - Shane R.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
18:30  

Bangoura S. - Karatsev A.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
L
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
18:30  

Karlovskiy E. - Altamirano C.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

King K. - King E.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
W
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
19:00  

Molcan A. - Sakamoto P.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
W
L
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
19:00  

Varillas J. P. - Escobar G.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
20:00  

Song E. - Aragone J.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
L
L
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
21:00  

Barrios T. - Olivo R.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
21:00  

Durasovic V. - Pavic A.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
21:00  

Estrella V. - Escobedo E.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
21:00  

Hiltzik J. - Brooksby J.

 
Sarasota Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
Monday 15. April 2019 | 10:06 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Stockton Heat - Bakersfield Condors

 
AHL  vs  
H
2 - 3
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
00:00  

Huntsville Havoc - Pensacola Ice Flyers

 
SPHL  vs  
D
4 - 3
W
W
W
L
W
 
W
W
D
W
L
 
 
02:00  

Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

 
NHL  vs  
D
6 - 3
D
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
11:00  

Croatia - Australia

 
WCH IIA  vs  
A
2 - 1
L
W
L
 
W
D
D
 
 
14:30  

China - Belgium

 
WCH IIA  vs  
H
4 - 0
W
W
L
 
L
L
D
 
 
15:00  

Trinec - Plzen

 
Extraliga  vs  
H
5 - 1
L
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
15:30  

IFK Helsinki - Karpat

 
Liiga  vs  
D
0 - 3
W
D
W
W
D
 
D
D
L
L
D
 
 
15:30  

Hameenlinna - Tappara

 
Liiga  vs  
H
4 - 3
W
L
W
D
D
 
W
W
L
D
D
 
 
16:00  

Pinskiye Yastreby - Baranavichy

 
Extraleague  vs  
D
2 - 1
L
W
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
16:00  

Brest - Belarus U20

 
Extraleague  vs  
H
6 - 2
D
L
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
16:00  

Novopolotsk - Gomel

 
Extraleague  vs  
Away
1 - 3
D
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
16:00  

Vitebsk - Bobruisk

 
Extraleague  vs  
D
2 - 5
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
16:30  

CSKA Moscow - Avangard Omsk

 
KHL  vs  
Home
3 - 0
D
L
W
L
W
 
W
L
W
D
D
 
 
17:00  

Frisk Asker - Storhamar

 
Get-ligaen  vs  
D
2 - 2
D
L
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:15  

HK Olimpija - Val Pusteria

 
Alps Hockey League  vs  
D
3 - 3
W
W
L
L
W
 
W
W
W
D
D
 
 
17:30  

Lulea - Frolunda

 
SHL  vs  
H
2 - 6
D
W
D
L
W
 
W
W
D
W
L
 
 
18:00  

Serbia - Spain

 
WCH IIA  vs  
Home
2 - 2
W
D
W
 
L
L
W
 
 
23:00  

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

 
NHL  vs  
D
3 - 2
W
L
L
D
W
 
L
W
W
L
L
 
 
23:00  

Carolina Hurricanes - Washington Capitals

 
NHL  vs  
H
5 - 0
L
W
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
23:05  

Oshawa Generals - Niagara IceDogs

 
OHL  vs  
H
3 - 2
W
W
W
W
D
 
L
L
W
W
D
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 24 Apr 02:00  

Toronto Raptors - Orlando Magic

 
NBA 
basketball 24 Apr 03:00  

Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

 
NBA 
basketball 24 Apr 04:30  

Denver Nuggets - San Antonio Spurs

 
NBA 
basketball 24 Apr 05:30  

Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder

 
NBA 
basketball 24 Apr 19:00  

BC Kalev/Cramo - Lokomotiv Kuban

 
VTB United League 
basketball 24 Apr 19:30  

VEF Riga - BK Ogre

 
LBL 
basketball 24 Apr 20:00  

Zielona Gora - Krosno

 
Energa Basket Liga 
basketball 24 Apr 20:30  

Khimki M. - Enisey

 
VTB United League 
basketball 24 Apr 21:00  

Lyon-Villeurbanne - Monaco

 
LNB 
basketball 24 Apr 21:30  

Baskonia - CSKA Moscow

 
Euroleague 
basketball 24 Apr 21:30  

Sassari - s.Oliver Wurzburg

 
FIBA Europe Cup 
basketball 24 Apr 21:30  

Valencia - Unicaja

 
ACB 
basketball 24 Apr 22:00  

Barcelona - Anadolu Efes

 
Euroleague 
basketball 24 Apr 22:30  

Tenerife - Joventut Badalona

 
ACB 
basketball 24 Apr 23:00  

Houston Rockets - Utah Jazz

 
NBA 
hockey 24 Apr 00:30  

Newfoundland - Brampton Beast

 
ECHL 
hockey 24 Apr 01:00  

Halifax Mooseheads - Drummondville Voltigeurs

 
QMJHL 
hockey 24 Apr 02:00  

Hershey Bears - Bridgeport Sound Tigers

 
AHL 
hockey 24 Apr 02:00  

Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves

 
AHL 
hockey 24 Apr 02:00  

Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

 
NHL 
hockey 24 Apr 02:30  

Rimouski Oceanic - Rouyn-Noranda Huskies

 
QMJHL 
hockey 24 Apr 02:30  

Cleveland Monsters - Syracuse Crunch

 
AHL 
hockey 24 Apr 02:35  

Cincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings

 
ECHL 
hockey 24 Apr 02:35  

Fort Wayne Komets - Toledo Walleye

 
ECHL 
hockey 24 Apr 03:00  

Iowa Wild - Milwaukee Admirals

 
AHL 
hockey 24 Apr 03:05  

Tulsa Oilers - Kansas City

 
ECHL 
hockey 24 Apr 03:05  

Dubuque Fighting Saints - Muskegon Lumberjacks

 
USHL 
hockey 24 Apr 03:05  

Cedar Rapids RoughRiders - Chicago Steel

 
USHL 
hockey 24 Apr 03:05  

Des Moines Buccaneers - Tri-City Storm

 
USHL 
hockey 24 Apr 03:05  

Sioux Falls Stampede - Waterloo Black Hawks

 
USHL 
hockey 24 Apr 04:00  

Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders

 
WHL 
hockey 24 Apr 05:00  

Bakersfield Condors - Colorado Eagles

 
AHL 
hockey 24 Apr 05:00  

San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

 
NHL 
hockey 24 Apr 05:05  

Spokane Chiefs - Vancouver Giants

 
WHL 
hockey 24 Apr 16:00  

Avto - Loko

 
MHL 
hockey 24 Apr 17:00  

Tyumen - Karaganda

 
VHL 
hockey 24 Apr 18:30  

Kettera - KeuPa

 
Mestis 
hockey 24 Apr 18:30  

St. Petersburg W - Ufa W

 
WHL Women 
hockey 24 Apr 20:30  

Munchen - Adler Mannheim

 
DEL 
hockey 24 Apr 20:30  

Ravensburg - Frankfurt Lowen

 
DEL2 
hockey 24 Apr 20:30  

Latvia - Russia

 
Friendly International 
hockey 24 Apr 21:20  

Klagenfurt - Vienna Capitals

 
EBEL 
soccer 24 Apr 13:00  

Anzhi Makhachkala - Rotor Volgograd

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

Mordovia Saransk - Fakel

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

Chertanovo Moskva - Avangard Kursk

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

Tyumen - Spartak Moskva II

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

FK Armavir - Zenit St. Petersburg II

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

SKA-Khabarovsk - FK Khimki

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

FC Nizhny Novgorod - Baltika

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

FC Krasnodar II - Rotor Volgograd

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

Sibir Novosibirsk - Tomsk

 
1. Division 
soccer 24 Apr 13:00  

Tambov FK - Shinnik Yaroslavl

 
1. Division 
soccer 24 Apr 14:00  

Stellenbosch FC - TS Galaxy FC

 
1st Division 
soccer 24 Apr 15:00  

Elana Torun - Skra Czestochowa

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Wigry Suwalki - LKS Lodz

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Gornik Leczna - Pogon Siedlce

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Stargard Szczecinski - Siarka Tarnobrzeg

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziadz

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Energetyk ROW Rybnik - GKS Belchatow

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Resovia Rzeszow - Ruch Chorzow

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 16:00  

Dynamo Kiev - Shakhtar Donetsk

 
Premier League 
soccer 24 Apr 16:00  

FC Oleksandria - Illichivets Mariupol

 
Premier League 
soccer 24 Apr 16:00  

Zorya Luhansk - FK Lviv

 
Premier League 
soccer 24 Apr 17:00  

PFC CSKA Sofia - Botev Plovdiv

 
Cup 
soccer 24 Apr 17:00  

Asteras Tripolis - PAOK FC

 
Cup 
soccer 24 Apr 17:00  

Lamia - AEK Athens

 
Cup 
soccer 24 Apr 17:00  

Chrobry Glogow - Garbarnia Krakow

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 17:00  

MKS GKS Jastrzebie - Bytovia Bytow

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 17:00  

Katowice - Stomil Olsztyn

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 17:00  

Znicz Pruszkow - Rozwoj Katowice

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 17:00  

Pogon Szczecin - Lechia Gdansk

 
Ekstraklasa 
soccer 24 Apr 17:00  

Rostov - Lokomotiv Moscow

 
Premier League 
soccer 24 Apr 17:00  

FC Akhmat Grozny - FC Krasnodar

 
Premier League 
soccer 24 Apr 17:30  

CSKA Moscow - Anzhi Makhachkala

 
Premier League 
soccer 24 Apr 17:30  

Rubin Kazan - Ufa

 
Premier League 
soccer 24 Apr 18:00  

Malmo FF - Hammarby IF

 
Allsvenskan 
soccer 24 Apr 18:00  

IF Elfsborg - Orebro

 
Allsvenskan 
soccer 24 Apr 18:00  

AIK - Hacken

 
Allsvenskan 
soccer 24 Apr 18:00  

Falkenbergs FF - Sirius

 
Allsvenskan 
soccer 24 Apr 18:00  

Austria Wien - St. Polten

 
Bundesliga 
soccer 24 Apr 18:00  

LASK Linz - Sturm Graz

 
Bundesliga 
soccer 24 Apr 18:00  

RB Salzburg - Wolfsberger AC

 
Bundesliga 
soccer 24 Apr 18:00  

Puszcza Niepolomice - BB Termalica Nieciecza

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 18:00  

Odra Opole - Stal Mielec

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 18:00  

Rakow Czestochowa - Podbeskidzie

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 18:10  

Sandecja Nowy Sacz - GKS Tychy 71

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 18:10  

Widzew - Radomiak Radom

 
2. Liga 
soccer 24 Apr 18:30  

Atletico Madrid - Valencia

 
Primera Division 
soccer 24 Apr 18:30  

Bidvest Wits - Black Leopards

 
Premier League 
soccer 24 Apr 18:30  

Free State Stars - Baroka FC

 
Premier League 
soccer 24 Apr 18:30  

Maritzburg United - Orlando Pirates

 
Premier League 
soccer 24 Apr 18:30  

AmaZulu - SuperSport United

 
Premier League 
soccer 24 Apr 18:30  

Polokwane City - Bloemfontein Celtic

 
Premier League 
soccer 24 Apr 18:45  

FC Utrecht - Fortuna Sittard

 
Eredivisie 
soccer 24 Apr 19:00  

Chojniczanka Chojnice - Warta Poznan

 
1. Liga 
soccer 24 Apr 19:00  

Zenit St. Petersburg - Dinamo Moscow

 
Premier League 
soccer 24 Apr 19:30  

Espanyol - Celta de Vigo

 
Primera Division 
soccer 24 Apr 19:30  

Leganes - Athletic Bilbao

 
Primera Division 
soccer 24 Apr 19:30  

Lech Poznan - Legia Warszawa

 
Ekstraklasa 
soccer 24 Apr 19:45  

Wolverhampton Wanderers - Arsenal

 
Premier League 
soccer 24 Apr 19:45  

NAC Breda - Feyenoord

 
Eredivisie 
soccer 24 Apr 19:45  

Werder Bremen - Bayern Munchen

 
FA Cup 
soccer 24 Apr 19:45  

AC Milan - Lazio

 
Cup 
tennis 24 Apr 00:00  

Brown D./Verbeek S. - Clayton S./Shamasdin A.

 
Leon Challenger Men Doubles (hard) 
tennis 24 Apr 01:00  

Knaff A./Poullain L. - Dancevic F./Polansky P.

 
Tallahassee Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 02:00  

Petrovic D. - Tipsarevic J.

 
Leon Challenger Men (hard) 
tennis 24 Apr 03:30  

Seyboth Wild T. - Menendez-Maceiras A.

 
Leon Challenger Men (hard) 
tennis 24 Apr 06:00  

Stosur S. - Raina A.

 
An-Ning Challenger Women (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Liang E. S. - Gao X.

 
An-Ning Challenger Women (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Muramatsu C. - Zhu L.

 
An-Ning Challenger Women (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Cepelova J. - Zheng S.

 
An-Ning Challenger Women (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Ng K. Y./Zheng S. - Cadantu A./Sharipova S.

 
An-Ning Challenger Women Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Bai A./Kostova E. - Inglis M./Inoue M.

 
An-Ning Challenger Women Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Xun F. Y./Zhu L. - Gumulya B./You X.

 
An-Ning Challenger Women Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Martin A. - Bolt A.

 
Nanchang Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Ramanathan R. - Te R.

 
Nanchang Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Lee D. H. - Oliveira G.

 
Nanchang Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Soeda G. - Balaji N. S.

 
Nanchang Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Balaji N. S./Cerretani J. - Te R./Wu D.

 
Nanchang Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Purcell M./Saville L. - Barrientos N./Gonzales R.

 
Nanchang Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 06:00  

Milojevic N./Oliveira G. - Pel D./Podlipnik-Castillo H.

 
Nanchang Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Maden Y. - Cuevas P.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Bedene A. - Berrettini M.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Albot R. - Krajinovic F.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Vondrousova M. - Tomljanovic A.

 
WTA Istanbul (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Mladenovic K. - Yastremska D.

 
WTA Istanbul (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Flipkens K. - Bogdan A.

 
WTA Istanbul (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Kozlova Kat. - Potapova A.

 
WTA Istanbul (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Babos T./Mladenovic K. - Buyukakcay C./Ozgen P.

 
WTA Istanbul Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Bara Irina M./Buzarnescu M. - Lister C. E./Voracova R.

 
WTA Istanbul Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Danilina A./Sizikova Y. - Gasparyan M./Sakkari M.

 
WTA Istanbul Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 11:00  

Strycova B./Vondrousova M. - Kudermetova V./Voskoboeva G.

 
WTA Istanbul Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

McDonald M. - Simon G.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Nadal R. - Mayer L.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Dimitrov G. - Verdasco F.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Carreno-Busta P. - Paire B.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Kubot L./Melo M. - Sousa J./Thiem D.

 
ATP Barcelona Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Kontinen H./Peers J. - Gonzalez M./Zeballos H.

 
ATP Barcelona Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Granollers M./Lopez M. - Klaasen R./Salisbury J.

 
ATP Barcelona Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Nishikori K./Schwartzman D. - Marach O./Pavic M.

 
ATP Barcelona Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 12:00  

Cabal J./Farah R. - Carballes Baena R./Munar J.

 
ATP Barcelona Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Wang Q. - Hsieh S-W.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Vekic D. - Kerber A.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Muguruza G. - Azarenka V.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Pavlyuchenkova A. - Goerges J.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Garcia C. - Kontaveit A.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Minella M. - Bencic B.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Aoyama S./Marozava L. - Blinkova A./Kalashnikova O.

 
WTA Stuttgart Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Christian K./Zvonareva V. - Barthel M./Friedsam A-L.

 
WTA Stuttgart Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Martinez Sanchez M. J./Sorribes Tormo S. - Bencic B./Rosolska A.

 
WTA Stuttgart Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Dabrowski G./Ostapenko J. - Groenefeld A./Schuurs D.

 
WTA Stuttgart Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Bopanna R./Inglot D. - Lajovic D./Melzer J.

 
ATP Budapest Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Lindstedt R./Qureshi A. - Demoliner M./Sharan D.

 
ATP Budapest Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Daniell M./Koolhof W. - Hurkacz H./Martin F.

 
ATP Budapest Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Borsos G./Nagy P. - Haase R./Nielsen F.

 
ATP Budapest Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Bambridge L./OMara J. - Gonzalez S./Middelkoop M.

 
ATP Budapest Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Gaio F. - Caruso S.

 
Francavilla Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Otte O. - Zapata Miralles B.

 
Francavilla Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Molchanov D./Zelenay I. - Granollers G./Vervoort M.

 
Francavilla Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Coppejans K./Gille S. - Couacaud E./Molleker R.

 
Francavilla Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Oswald P./Polasek F. - Bonadio R./Perez Sanz D.

 
Francavilla Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

De Bernardis A./Tresca G. - Brkic T./Cacic N.

 
Francavilla Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 13:00  

Ocleppo J./Vavassori A. - Eysseric J./Vasilevski A.

 
Francavilla Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 17:00  

Kozlov S. - Sandgren T.

 
Tallahassee Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 17:00  

Altamirano C. - Serdarusic N.

 
Tallahassee Challenger Men (clay) 
tennis 24 Apr 17:00  

Nedunchezhiyan J./Raja P. - Clezar G./Polmans M.

 
Tallahassee Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 17:00  

Cuevas M./Gomez E. - Monroe N./Roelofse R.

 
Tallahassee Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 17:00  

Shane R./Song E. - Goransson A./Reese H.

 
Tallahassee Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 24 Apr 18:00  

Guinard M. - Brown D.

 
Leon Challenger Men (hard) 
tennis 24 Apr 18:00  

Safwat M. - Gojo B.

 
Leon Challenger Men (hard) 
tennis 24 Apr 18:00  

Bublik A. - Griekspoor S.

 
Leon Challenger Men (hard) 
tennis 24 Apr 18:00  

Escobar G. - Young D.

 
Leon Challenger Men (hard) 
tennis 24 Apr 18:00  

Arevalo M./Reyes-Varela M. - Behar A./Quiroz R.

 
Leon Challenger Men Doubles (hard) 
tennis 24 Apr 18:00  

De Alba R./Sau Franco A. - Hernandez J. A./Magadan A.

 
Leon Challenger Men Doubles (hard) 
soccer 25 Apr 00:00  

New York City FC - Chicago Fire

 
MLS 
soccer 25 Apr 00:30  

Columbus Crew - DC United

 
MLS 
soccer 25 Apr 00:30  

New England Revolution - Montreal Impact

 
MLS 
soccer 25 Apr 01:00  

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

 
MLS 
soccer 25 Apr 03:30  

Seattle Sounders - San Jose Earthquakes

 
MLS 
soccer 25 Apr 05:00  

Brisbane Roar - Adelaide United

 
A League 
soccer 25 Apr 14:00  

Yenisey Krasnoyarsk - Gazovik Orenburg

 
Premier League 
soccer 25 Apr 16:00  

Trinec - Hradec Kralove

 
Druha Liga 
soccer 25 Apr 16:00  

Crvena Zvezda - Partizan Beograd

 
Super Liga 
soccer 25 Apr 16:00  

Napredak - Proleter

 
Super Liga 
soccer 25 Apr 16:00  

Radnicki Nis - FK Cukaricki

 
Super Liga 
soccer 25 Apr 16:00  

Macva - FK Zemun

 
Super Liga 
soccer 25 Apr 16:00  

Spartak Subotica - Backa Palanka

 
Super Liga 
soccer 25 Apr 16:00  

Vozdovac - Rad Beograd

 
Super Liga 
soccer 25 Apr 16:30  

Honka - Inter Turku

 
Veikkausliiga 
soccer 25 Apr 16:30  

KPV - Mariehamn

 
Veikkausliiga 
soccer 25 Apr 16:30  

Krylya Sovetov - Ural

 
Premier League 
soccer 25 Apr 17:00  

Wisla Plock - Korona Kielce

 
Ekstraklasa 
soccer 25 Apr 17:00  

Arka Gdynia - Miedz Legnica

 
Ekstraklasa 
soccer 25 Apr 17:30  

ADO Den Haag - Excelsior Rotterdam

 
Eredivisie 
soccer 25 Apr 18:00  

Helsingborg IF - GIF Sundsvall

 
Allsvenskan 
soccer 25 Apr 18:00  

Djurgarden - IFK Norrkoping

 
Allsvenskan 
soccer 25 Apr 18:00  

Kalmar FF - IFK Goteborg

 
Allsvenskan 
soccer 25 Apr 18:30  

Sevilla - Rayo Vallecano

 
Primera Division 
soccer 25 Apr 18:30  

Arsenal Tula - Spartak Moscow

 
Premier League 
soccer 25 Apr 19:15  

Zurich - Basel

 
Cup 
soccer 25 Apr 19:30  

Real Sociedad - Villarreal

 
Primera Division 
soccer 25 Apr 19:30  

Slask Wroclaw - Gornik Zabrze

 
Ekstraklasa 
soccer 25 Apr 19:30  

Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow

 
Ekstraklasa 
soccer 25 Apr 19:45  

Willem II - PSV Eindhoven

 
Eredivisie 
soccer 25 Apr 19:45  

Atalanta - Fiorentina

 
Cup 
soccer 25 Apr 20:30  

Getafe - Real Madrid

 
Primera Division