Saturday 25. May 2019 | 23:57 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Orlando City SC - Los Angeles Galaxy

 
D
0 - 1
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
00:00  

Vancouver Whitecaps - FC Dallas

 
A
2 - 1
vs  
W
W
L
D
D
 
L
W
D
L
L
 
 
00:30  

New England Revolution - DC United

 
H
1 - 1
vs  
L
L
W
W
D
 
W
W
W
D
L
 
 
00:30  

Philadelphia Union - Portland Timbers

 
Home
1 - 3
vs  
W
W
W
D
D
 
W
W
W
L
D
 
 
00:30  

FC Cincinnati - New York Red Bulls

 
H
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
W
D
 
 
02:00  

Real Salt Lake - Atlanta United

 
D
2 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
03:30  

Los Angeles FC - Montreal Impact

 
Home
4 - 2
vs  
W
D
D
W
W
 
W
L
W
L
D
 
 
06:00  

Green Gully - Altona Magic SC

 
H
2 - 4
vs  
W
L
W
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
06:00  

Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai

 
A
4 - 3
vs  
D
L
L
D
W
 
W
L
D
L
D
 
 
06:00  

Consadole Sapporo - Gamba Osaka

 
A
0 - 0
vs  
W
W
L
L
D
 
D
D
W
W
D
 
 
06:00  

Kyoto Sanga FC - Renofa Yamaguchi

 
D
2 - 0
vs  
D
L
W
W
D
 
L
D
W
L
L
 
 
06:00  

V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis

 
H
1 - 0
vs  
D
L
L
W
W
 
D
W
W
D
D
 
 
06:15  

Avondale Heights - Dandenong City SC

 
Home
0 - 0
vs  
W
D
W
D
L
 
D
L
L
W
D
 
 
06:30  

West Adelaide - Adelaide Comets

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
L
W
W
W
L
 
 
06:30  

Metro Stars - Para Hills Knights

 
A
4 - 1
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
06:30  

Adelaide United U21 - Adelaide Raiders

 
A
1 - 3
vs  
W
W
D
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
06:30  

Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City

 
H
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
06:30  

Croydon Kings - Adelaide City

 
A
2 - 0
vs  
D
D
D
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
07:00  

Cerezo Osaka - FC Tokyo

 
A
1 - 0
vs  
D
W
D
L
W
 
W
D
D
W
W
 
 
07:00  

Tokyo Verdy 1969 - JEF United Chiba

 
D
1 - 1
vs  
W
D
L
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
08:00  

Balcatta - ECU Joondalup

 
A
1 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
D
L
L
 
 
08:00  

Bayswater City - Perth Glory U21

 
D
1 - 0
vs  
W
W
D
L
W
 
L
L
W
W
D
 
 
08:00  

Floreat Athena - Stirling Lions

 
Home
1 - 2
vs  
D
W
D
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
08:00  

Inglewood United - Rockingham City

 
D
3 - 0
vs  
L
L
D
W
W
 
D
L
L
W
L
 
 
08:00  

Perth SC - Cockburn City

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
L
W
D
W
D
 
 
08:00  

Ventforet Kofu - Yokohama FC

 
H
2 - 1
vs  
W
D
D
L
W
 
W
D
W
L
W
 
 
08:30  

Hume City - Dandenong Thunder SC

 
Home
3 - 0
vs  
L
D
L
W
D
 
W
L
D
L
D
 
 
09:00  

Ehime FC - Mito Hollyhock

 
A
0 - 1
vs  
L
W
D
L
W
 
D
W
W
L
D
 
 
09:00  

Zenit Irkutsk - Irtysh Omsk

 
A
1 - 3
vs  
D
W
D
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
09:15  

Uhersky Brod - Hodonin-Sardice

 
Home
0 - 2
vs  
L
D
W
W
L
 
D
L
D
W
L
 
 
09:15  

Slavoj Vysehrad - Usti nad Orlici

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
D
L
W
L
L
 
 
09:15  

FC Pisek - Sokol Zivanice

 
A
3 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
09:15  

Prevysov - Loko Vltavin

 
H
2 - 4
vs  
L
D
W
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
09:30  

Sutherland Sharks FC - Sydney Olympic

 
Away
3 - 0
vs  
L
L
D
D
D
 
D
W
W
D
L
 
 
10:00  

Sydney FC U21 - Hakoah Sydney

 
A
1 - 0
vs  
W
L
L
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
10:00  

Marconi Stallions FC - APIA Leichhardt Tigers

 
D
2 - 4
vs  
W
W
L
L
L
 
D
L
W
D
W
 
 
10:00  

Mt Druitt Town - Blacktown City

 
H
1 - 4
vs  
L
L
L
D
L
 
D
L
L
W
W
 
 
10:00  

FC Chita - Dynamo Barnaul

 
D
0 - 0
vs  
L
L
D
D
L
 
W
W
L
D
W
 
 
11:00  

Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II

 
A
0 - 0
vs  
D
D
W
D
W
 
D
L
D
W
D
 
 
11:30  

FC Ryukyu - Albirex Niigata

 
D
2 - 1
vs  
D
L
D
W
L
 
L
W
D
W
L
 
 
12:00  

Aarhus Fremad - Ringkobing

 
Home
1 - 3
vs  
L
D
W
L
D
 
D
W
L
W
D
 
 
12:00  

Vanlose IF - Middelfart

 
D
1 - 2
vs  
W
D
L
D
W
 
D
L
L
L
D
 
 
12:00  

Tarup-Paarup - Odder

 
H
1 - 2
vs  
D
W
W
W
L
 
L
W
D
D
D
 
 
12:00  

Vejgaard Boldspilklub - B 73 Slagelse

 
A
1 - 0
vs  
D
W
L
D
W
 
L
L
W
L
D
 
 
12:00  

Hillerod Fodbold - Dalum IF

 
D
2 - 2
vs  
W
W
L
D
D
 
L
W
L
W
D
 
 
12:00  

Lindome GIF - Eskilsminne IF

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
D
L
 
D
L
L
W
W
 
 
12:30  

Savedalens IF - IFK Tidaholm

 
Home
0 - 1
vs  
W
D
D
L
W
 
D
D
L
W
L
 
 
13:00  

Reichenau - Anif

 
D
3 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
W
D
D
 
 
13:00  

Jammerbugt FC - HIK

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
W
W
D
D
W
 
 
13:00  

FC Sydvest - Kjellerup

 
Home
1 - 2
vs  
D
D
L
W
D
 
L
L
D
L
L
 
 
13:00  

Frem BK - Marienlyst

 
Home
1 - 2
vs  
D
L
W
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
13:00  

Fakel - Tomsk

 
A
0 - 0
vs  
L
D
D
D
L
 
D
L
D
L
W
 
 
13:00  

Baltika - Tyumen

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
D
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
13:00  

Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk

 
H
4 - 2
vs  
W
L
W
W
D
 
D
L
D
W
L
 
 
13:00  

Spartak Moskva II - PFC Sochi

 
D
1 - 1
vs  
D
W
W
L
L
 
W
W
D
L
D
 
 
13:00  

Rotor Volgograd - Chertanovo Moskva

 
D
1 - 2
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
13:00  

Tambov FK - Zenit St. Petersburg II

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
L
L
L
W
W
 
 
13:00  

FK Khimki - Luch Energiya Vladivostok

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
D
L
 
D
D
L
L
W
 
 
13:00  

FC Nizhny Novgorod - Mordovia Saransk

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
D
L
D
 
L
D
W
L
W
 
 
13:00  

FK Armavir - SKA-Khabarovsk

 
H
2 - 0
vs  
D
D
W
W
D
 
W
W
L
W
D
 
 
13:00  

Team TG FF - Karlslunds IH HFK

 
H
4 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
D
D
D
D
 
 
13:00  

Skiljebo SK - IFK Lidingo FK

 
A
2 - 3
vs  
D
L
L
D
D
 
W
W
L
L
L
 
 
13:00  

IFK Malmo - Onsala BK

 
A
4 - 3
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
W
W
D
 
 
13:00  

BK Olympic - Prespa Birlik

 
Home
4 - 2
vs  
L
D
W
D
W
 
D
D
L
L
L
 
 
13:30  

Cuneo - Lucchese

 
H
0 - 1
vs  
D
L
D
D
L
 
W
L
L
W
W
 
 
14:00  

Bronshoj - B 93

 
H
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
14:00  

Kolding IF - Brabrand IF

 
H
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
D
W
L
 
 
14:00  

Brattvaag - Fredrikstad

 
Away
3 - 2
vs  
L
L
D
W
D
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Oppsal - Sotra

 
D
1 - 1
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
14:00  

Oskarshamns - Lunds BK

 
Home
5 - 1
vs  
D
W
L
D
L
 
L
D
L
L
W
 
 
14:00  

Rappe GOIF - Hassleholms IF

 
D
3 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
D
L
 
 
14:00  

Elverum - Odds BK 2

 
D
3 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
14:00  

Luki Energiya - FK Murom

 
H
0 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
15:00  

Newport County - Tranmere Rovers

 
D
0 - 0
vs  
W
W
D
D
D
 
L
D
L
W
D
 
 
15:00  

Hacken - IFK Goteborg

 
H
1 - 2
vs  
L
W
W
D
W
 
W
W
W
D
D
 
 
15:00  

Byasen - Nardo

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
W
L
W
D
L
 
 
15:00  

Asker - Baerum

 
H
0 - 4
vs  
D
W
L
D
L
 
D
L
D
W
W
 
 
15:00  

IF Sylvia - Akropolis IF

 
Away
1 - 3
vs  
W
D
L
W
W
 
D
W
W
D
W
 
 
15:00  

Karlstad BK - Gefle IF

 
Home
1 - 2
vs  
L
D
D
W
D
 
L
L
W
D
L
 
 
15:00  

Sollentuna - BK Forward

 
H
1 - 1
vs  
L
D
D
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
15:00  

Utsiktens - Oddevold

 
D
1 - 0
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
D
D
W
 
 
15:00  

Taby FK - Kvarnsvedens IK

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
D
D
D
 
 
15:00  

Vinbergs IF - FC Rosengard

 
D
1 - 3
vs  
L
W
L
W
D
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Eslovs BK - Stafsinge IF

 
Home
2 - 3
vs  
W
L
W
L
W
 
L
D
 
 
15:00  

Frej - Varbergs BoIS

 
Away
1 - 1
vs  
D
D
W
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
15:00  

Rayo Majadahonda - Cordoba

 
Home
0 - 0
vs  
D
W
L
D
L
 
L
D
L
D
L
 
 
15:00  

Syrianska - Brommapojkarna

 
D
1 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
L
D
L
 
 
15:00  

Halmstad - Degerfors IF

 
Home
3 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
W
D
L
 
 
15:30  

SKN St. Pölten Am. - Parndorf

 
A
2 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
D
D
D
L
 
 
16:00  

FC Copenhagen - FC Nordsjaelland

 
Home
1 - 3
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
D
L
D
 
 
16:00  

OB - Brondby IF

 
H
0 - 2
vs  
D
L
W
W
D
 
L
W
L
W
D
 
 
16:00  

FC Midtjylland - Esbjerg fB

 
H
1 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
W
D
D
L
W
 
 
16:00  

FC Langenegg - Pinzgau Saalfelden

 
A
2 - 4
vs  
W
L
L
W
D
 
D
W
L
D
L
 
 
16:00  

Rheindorf Altach Am. - St. Johann

 
D
0 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

Valasske Mezirici - Lisen

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
L
L
D
 
D
L
W
D
W
 
 
16:00  

Dobrovice - Jiskra Domazlice

 
D
3 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
D
L
W
L
W
 
 
16:00  

Slovan Velvary - SK Benesov

 
D
2 - 1
vs  
W
D
L
W
L
 
L
W
D
L
W
 
 
16:00  

Frydek-Mistek - Odra Petrkovice

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
W
W
L
 
 
16:30  

EDMF Churra - Gimnastica Segoviana

 
H
0 - 0
vs  
W
L
D
W
W
 
W
L
W
D
W
 
 
17:00  

Frosinone - Chievo Verona

 
A
0 - 0
vs  
L
L
D
L
L
 
W
D
L
L
D
 
 
17:00  

Helsingborg IF - Falkenbergs FF

 
Home
1 - 1
vs  
L
D
L
D
D
 
D
L
L
D
L
 
 
17:00  

Seekirchen - Dornbirn

 
Away
1 - 1
vs  
D
W
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Bisceglie - Paganese

 
D
4 - 3
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
L
W
W
 
 
17:00  

Pordenone - Juve Stabia

 
D
3 - 0
vs  
W
D
D
D
D
 
L
D
D
W
W
 
 
17:00  

Real Madrid II - Cartagena CF

 
H
3 - 1
vs  
W
L
D
D
W
 
D
W
L
D
L
 
 
17:00  

Sporting Gijon - Albacete

 
H
0 - 2
vs  
W
W
D
D
L
 
W
W
L
D
L
 
 
17:00  

Osasuna - Las Palmas

 
H
2 - 0
vs  
W
D
W
W
D
 
L
D
L
W
L
 
 
17:00  

UE Llagostera Costa Brava - Club Portugalete

 
D
2 - 0
vs  
W
W
W
D
W
 
W
D
W
W
D
 
 
17:00  

CD Cayon - Logrones SD

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
17:00  

CD San Ignacio - Marino de Luanco

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Jonkopings Sodra - IK Brage

 
D
2 - 0
vs  
D
L
D
W
W
 
L
L
D
W
W
 
 
17:00  

Konyaspor - Akhisar Belediyespor

 
Home
0 - 0
vs  
L
D
D
W
D
 
L
L
D
L
L
 
 
17:00  

Prat AE - Agrupacion Deportiva Ceuta

 
A
2 - 1
vs  
W
D
W
D
L
 
L
D
W
D
L
 
 
17:00  

Numancia B - CD Laredo

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 
17:30  

RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles

 
A
0 - 0
vs  
W
L
W
W
D
 
W
L
L
L
D
 
 
17:30  

Grazer AK - Wolfsberger AC Am.

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
D
L
 
 
18:00  

CD Badajoz - Logrones UD

 
A
0 - 1
vs  
D
W
L
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

Moralo CP - UA Horta

 
A
0 - 0
vs  
L
D
L
D
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:30  

Longford Town - Athlone Town

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
19:45  

Sparta Rotterdam - De Graafschap

 
Home
1 - 2
vs  
L
D
L
W
W
 
W
L
L
D
W
 
 
20:00  

Benevento - Cittadella

 
Home
0 - 3
vs  
W
W
L
W
W
 
D
W
D
W
L
 
 
20:30  

Chicago Fire - New York City FC

 
D
1 - 1
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
D
W
W
 
 
Saturday 25. May 2019 | 23:57 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:00  

Boca Juniors - Estudiantes

 
Home
87 - 64
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
02:30  

Atlanta Dream W - Dallas Wings W

 
Home
76 - 72
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
02:30  

Aguada - Malvin

 
Away
78 - 67
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
03:00  

New York Liberty W - Indiana Fever W

 
Home
80 - 81
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
03:30  

Obras Sanitarias - Olimpico

 
Home
76 - 85
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
11:00  

Rapid Bucuresti - Univ. Cluj-Napoca

 
A
91 - 70
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
11:30  

Global Port - NLEX Road Warriors

 
Home
83 - 79
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Geelong - Dandenong

 
Home
74 - 69
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
12:30  

Frankston - Hobart Huskies

 
A
100 - 104
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
12:30  

Nunawading - Bendigo

 
Home
89 - 74
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
13:00  

Albury - Kilsyth

 
Away
89 - 86
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
13:00  

Ballarat - NW Tasmania

 
Home
94 - 67
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
13:00  

Knox - Diamond Valley

 
Home
80 - 77
vs  
W
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
13:00  

ASC Targu Jiu - Agronomia Bucuresti

 
Away
74 - 67
vs  
W
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:45  

TNT KaTropa - Alaska Aces

 
A
99 - 85
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
15:15  

Gaziantep - Galatasaray

 
Home
79 - 69
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
16:30  

Banvit - Anadolu Efes

 
Away
77 - 87
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
17:00  

AEK Athens - Holargos B.C.

 
Home
88 - 75
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

CSKA Moscow - Zenit Petersburg

 
Home
83 - 81
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
18:00  

OKK Beograd - Crvena zvezda mts

 
H
78 - 93
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
18:30  

BBC Monthey - Fribourg Olympic

 
Away
77 - 109
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

Vevey Riviera - Geneva Lions

 
H
75 - 94
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
19:00  

Oldenburg - Bonn

 
Home
97 - 84
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
19:00  

Hapoel Eilat - Nes Ziona

 
Home
96 - 89
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

Olomoucko - Svitavy

 
A
100 - 88
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:30  

Peristeri - Ifaistos Limnou

 
Home
74 - 64
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
20:00  

Borac - Zlatibor Cajetina

 
Home
70 - 63
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
20:00  

Almansa - Real Murcia

 
Home
89 - 86
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
20:30  

Franca - Flamengo

 
Home
77 - 71
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
21:00  

Lyon-Villeurbanne - Le Mans

 
Home
73 - 67
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
21:00  

KK Dunav - FMP Beograd

 
H
67 - 79
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
21:30  

Dijon - Strasbourg

 
Home
94 - 62
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
21:30  

Vechta - Bamberg

 
Home
87 - 78
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
21:30  

Trieste - Cremona

 
Home
78 - 81
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
21:45  

Trento - Venezia

 
Home
61 - 51
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
22:00  

AB Araraquara W - Sodie Doces W

 
Away
102 - 47
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
 
 
22:00  

Capo dOrlando - Bergamo

 
Home
90 - 73
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
23:30  

Oliveirense - Ovarense

 
Home
94 - 68
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
Saturday 25. May 2019 | 23:57 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
12:00  

Dabrowski G./Xu Y. - Fichman S./Melichar N.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
 
 
12:00  

Diaz Acosta F. - Casanova H.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
12:00  

Gil F. - Gakhov I.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
12:00  

Berrettini J. - Brancaccio R.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
12:00  

Roca Batalla O. - Toledo B. P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
13:00  

Skupski K./Skupski N. - Dodig I./Roger-Vasselin E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
13:00  

Duan Y./Han X.Y. - Gavrilova D./Perez E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
 
 
13:00  

King E./Ocleppo J. - Behar A./Escobar G.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Marach O./Pavic M. - Ebden M./Lindstedt R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
L
W
 
 
14:30  

Putintseva Y. - Zidansek T.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
15:30  

Auger-Aliassime F. - Paire B.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
15:30  

Garcia C. - Yastremska D.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
16:30  

Zverev A. - Jarry N.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
Saturday 25. May 2019 | 23:57 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

Guelph Storm - Rouyn-Noranda Huskies

 
A
4 - 6
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
02:00  

Toronto Marlies - Charlotte Checkers

 
A
1 - 4
vs  
D
W
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
05:00  

San Diego Gulls - Chicago Wolves

 
D
1 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
L
W
W
D
L
 
 
08:20  

Dunedin Thunder - West Auckland Admirals

 
D
2 - 2
vs  
W
W
L
 
W
W
W
 
 
10:00  

Adelaide - Sydney Bears

 
Away
3 - 3
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
10:00  

Sydney Ice Dogs - CBR Brave

 
Away
4 - 6
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
10:00  

Melbourne Mustangs - Newcastle

 
H
3 - 4
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
16:15  

Russia - Finland

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
W
W
L
 
 
20:15  

Canada - Czech Republic

 
D
5 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
hockey 19 Sep 00:00  

Washington Capitals - St. Louis Blues

 
hockey 19 Sep 00:00  

New York Rangers - New Jersey Devils

 
hockey 19 Sep 00:00  

Montreal Canadiens - Florida Panthers

 
hockey 19 Sep 00:00  

Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning

 
hockey 19 Sep 00:30  

Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

 
hockey 19 Sep 01:00  

Winnipeg Jets - Minnesota Wild

 
hockey 19 Sep 01:30  

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

 
hockey 19 Sep 02:00  

Calgary Flames - San Jose Sharks

 
hockey 19 Sep 08:00  

Tayfun - Kapitan

 
hockey 19 Sep 09:00  

Sakhalinskie Akuly - Russkie Vityazi

 
hockey 19 Sep 11:00  

Din. St. Petersburg - Loko

 
hockey 19 Sep 11:00  

Dyn. Moscow - Atlanty

 
hockey 19 Sep 11:00  

Chaika - Mamonty Yugry

 
hockey 19 Sep 11:00  

Metallurg Cherepovets - Bryansk

 
hockey 19 Sep 11:00  

Ufa W - Gornyi W

 
hockey 19 Sep 11:00  

Tornado W - Krasnoyarsk W

 
hockey 19 Sep 12:00  

Omskie Yastreby - Reaktor

 
hockey 19 Sep 12:30  

Sibirskie Snaipery - Sarmaty

 
hockey 19 Sep 12:30  

Kuznetskie Medvedi - Ladya

 
hockey 19 Sep 12:30  

Vanke Rays W - Nizhny Novgorod W

 
hockey 19 Sep 13:30  

Altay - Avto

 
hockey 19 Sep 14:00  

Humo 2 - Kulager

 
hockey 19 Sep 14:00  

Snezhnye Barsy - Tolpar

 
hockey 19 Sep 14:30  

Almaty - HC Astana

 
hockey 19 Sep 15:00  

Metallurg Magnitogorsk - Sp. Moscow

 
hockey 19 Sep 15:00  

Salavat Ufa - Avangard Omsk

 
hockey 19 Sep 15:00  

Yekaterinburg - Kunlun

 
hockey 19 Sep 15:00  

Krasnaya Armiya - SKA-1946

 
hockey 19 Sep 15:00  

Tyumen - Izhevsk

 
hockey 19 Sep 15:00  

HC Yugra - Perm

 
hockey 19 Sep 16:00  

Polot - Lipetsk

 
hockey 19 Sep 16:30  

Torpedo Gorky - Penza

 
hockey 19 Sep 16:30  

Bars - Lada

 
hockey 19 Sep 17:00  

Ryazan - CSK VVS

 
hockey 19 Sep 17:00  

Dynamo Tver - Kazzinc-Torpedo

 
hockey 19 Sep 17:00  

SKA Neva St. Petersburg - Nomad Nur-Sultan

 
hockey 19 Sep 17:30  

Sparta Prague - Trinec

 
hockey 19 Sep 17:30  

Manglerud - Frisk Asker

 
hockey 19 Sep 17:30  

Narvik - Stjernen

 
hockey 19 Sep 17:30  

Sochi - Nizhny Novgorod

 
hockey 19 Sep 17:30  

Dyn. Moscow - SKA St. Petersburg

 
hockey 19 Sep 17:30  

CSKA Moscow - Vladivostok

 
hockey 19 Sep 17:30  

Bars Kazan - Niznekamsk

 
hockey 19 Sep 17:30  

HC Rostov - Voronezh

 
hockey 19 Sep 17:30  

Dinamo St. Petersburg - Karaganda

 
hockey 19 Sep 18:00  

Sparta Sarpsborg - Valerenga

 
hockey 19 Sep 18:00  

Djurgardens - Orebro

 
hockey 19 Sep 18:00  

Farjestad BK - Vaxjo

 
hockey 19 Sep 18:00  

Frolunda - Linkopings

 
hockey 19 Sep 18:00  

Rogle - Oskarshamn

 
hockey 19 Sep 18:00  

Leksands - Skelleftea

 
hockey 19 Sep 18:00  

Lulea - HV 71

 
hockey 19 Sep 18:30  

Nurnberg Ice Tigers - Grizzly Wolfsburg

 
hockey 19 Sep 18:45  

Academy Zug - Ticino Rockets

 
soccer 19 Sep 00:00  

Ottawa Fury - Tampa Bay

 
soccer 19 Sep 00:30  

Montreal Impact - Toronto FC

 
soccer 19 Sep 00:30  

FC Cincinnati - Atlanta United

 
soccer 19 Sep 00:30  

Atlanta United 2 - Charleston

 
soccer 19 Sep 00:30  

Bethlehem - Loudoun

 
soccer 19 Sep 01:00  

Saint Louis FC - New York Red Bulls 2

 
soccer 19 Sep 01:10  

Godoy Cruz - River Plate

 
soccer 19 Sep 01:30  

Internacional - Athletico-PR

 
soccer 19 Sep 01:30  

Chico - Real San Andres

 
soccer 19 Sep 01:30  

Corinthians (Bra) - Ind. del Valle (Ecu)

 
soccer 19 Sep 03:00  

Club Tijuana W - Monarcas Morelia W

 
soccer 19 Sep 03:00  

Seattle Reign W - Utah Royals W

 
soccer 19 Sep 03:30  

U.A.N.L.- Tigres - Cruz Azul

 
soccer 19 Sep 03:30  

Portland Timbers - New York Red Bulls

 
soccer 19 Sep 03:30  

Seattle Sounders - FC Dallas

 
soccer 19 Sep 03:30  

Fresno - Rio Grande

 
soccer 19 Sep 09:30  

Persija Jakarta - Bali United

 
soccer 19 Sep 09:30  

Persik Kediri - Balikpapan

 
soccer 19 Sep 09:30  

PSIM Yogyakarta - Persatu Tuban

 
soccer 19 Sep 11:00  

Song Lam Nghe An - Hanoi FC

 
soccer 19 Sep 12:30  

PSS Sleman - Persipura Jayapura

 
soccer 19 Sep 12:30  

Badak Lampung - Kalteng Putra

 
soccer 19 Sep 12:30  

PSM Makassar - TIRA Persikabo

 
soccer 19 Sep 13:00  

Chemelil - Gor Mahia

 
soccer 19 Sep 15:30  

Legion - Flora U21

 
soccer 19 Sep 15:30  

O. Ljubljana - Rudar

 
soccer 19 Sep 15:45  

Hatta - Shabab Al-Ahli Dubai

 
soccer 19 Sep 15:45  

Al Jazira - Al Dhafra

 
soccer 19 Sep 16:00  

Belenenses U23 - Braga U23

 
soccer 19 Sep 16:00  

Leixoes U23 - Sporting U23

 
soccer 19 Sep 16:30  

Parnu JK Vaprus - Elva

 
soccer 19 Sep 16:30  

PEPO - Sudet

 
soccer 19 Sep 16:30  

Haka - TPS

 
soccer 19 Sep 16:50  

Damac - Al-Shabab

 
soccer 19 Sep 17:00  

Vejle - Roskilde

 
soccer 19 Sep 17:00  

Tammeka U21 - JK Jarve

 
soccer 19 Sep 17:00  

Ramat Hasharon - M. Nazareth

 
soccer 19 Sep 17:00  

Maccabi Petah Tikva - Beitar Tel Aviv

 
soccer 19 Sep 17:00  

MS Kafr Qasim - Hap. Ramat Gan

 
soccer 19 Sep 17:00  

H. Akko - Sakhnin

 
soccer 19 Sep 17:00  

Nof Hagalil - H. Ironi Rishon

 
soccer 19 Sep 17:00  

Atlas W - Toluca W

 
soccer 19 Sep 17:00  

Vardeneset - Madla IL

 
soccer 19 Sep 17:30  

Levadia U21 - Tallinna Kalev U21

 
soccer 19 Sep 17:55  

Basel - Krasnodar

 
soccer 19 Sep 17:55  

Getafe - Trabzonspor

 
soccer 19 Sep 17:55  

APOEL - Dudelange

 
soccer 19 Sep 17:55  

Qarabag - Sevilla

 
soccer 19 Sep 17:55  

Dyn. Kyiv - Malmo FF

 
soccer 19 Sep 17:55  

FC Copenhagen - Lugano

 
soccer 19 Sep 17:55  

PSV - Sporting

 
soccer 19 Sep 17:55  

LASK Linz - Rosenborg

 
soccer 19 Sep 17:55  

CFR Cluj - Lazio

 
soccer 19 Sep 17:55  

Rennes - Celtic

 
soccer 19 Sep 17:55  

St. Liege - Guimaraes

 
soccer 19 Sep 17:55  

Eintracht Frankfurt - Arsenal

 
soccer 19 Sep 18:00  

Elche - Tenerife

 
soccer 19 Sep 18:00  

R. Oviedo - Extremadura UD

 
soccer 19 Sep 18:15  

Al Sharjah - Khorfakkan

 
soccer 19 Sep 18:15  

Bani Yas - Ajman

 
soccer 19 Sep 19:00  

Viborg - Vendsyssel

 
soccer 19 Sep 19:30  

Socuellamos - Guadalajara

 
soccer 19 Sep 20:00  

FC Porto - Young Boys

 
soccer 19 Sep 20:00  

Espanyol - Ferencvaros

 
soccer 19 Sep 20:00  

Rangers - Feyenoord

 
soccer 19 Sep 20:00  

Ludogorets - CSKA Moscow

 
soccer 19 Sep 20:00  

Wolfsburg - Oleksandriya

 
soccer 19 Sep 20:00  

Gent - St Etienne

 
soccer 19 Sep 20:00  

AS Roma - Basaksehir

 
soccer 19 Sep 20:00  

B. Monchengladbach - AC Wolfsberger

 
soccer 19 Sep 20:00  

Slovan Bratislava - Besiktas

 
soccer 19 Sep 20:00  

Wolves - Braga

 
soccer 19 Sep 20:00  

Manchester Utd - FC Astana

 
soccer 19 Sep 20:00  

Partizan - AZ Alkmaar

 
soccer 19 Sep 21:00  

Bogota - Boca Juniors

 
soccer 19 Sep 21:00  

Llaneros - Orsomarso

 
soccer 19 Sep 21:00  

Las Palmas - Gijon

 
soccer 19 Sep 22:00  

Necaxa W - Puebla W

 
soccer 19 Sep 23:00  

Veracruz W - Santos Laguna W

 
tennis 19 Sep 02:00  

Krunic A./Marozava L. - Bouzkova M./Zidansek T.

 
tennis 19 Sep 02:00  

Stephens S. - Giorgi C.

 
tennis 19 Sep 02:00  

Pavlyuchenkova A. - Bertens K.

 
tennis 19 Sep