TOP Tipster Algorithms

No results found.
Advertisement
Football Tips Comparison
Tuesday 13. August 2019 | 14:51 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
18:45  

Aldershot - Bromley

 
A
0 - 1
vs  
L
W
L
 
L
D
D
W
D
 
 
18:45  

Barnet - Dover

 
A
0 - 1
vs  
L
D
W
D
W
 
W
L
W
 
 
18:45  

Chesterfield - Woking

 
D
1 - 2
vs  
L
W
L
D
D
 
D
L
W
L
W
 
 
18:45  

Chorley - Solihull Moors

 
D
1 - 6
vs  
L
D
D
D
D
 
D
L
D
W
W
 
 
18:45  

Dag & Red - Boreham Wood

 
A
0 - 3
vs  
L
W
L
 
L
L
L
D
D
 
 
18:45  

Eastleigh - Sutton

 
A
1 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
W
D
D
 
 
18:45  

Ebbsfleet - Yeovil

 
H
1 - 3
vs  
L
L
L
 
L
W
D
 
 
18:45  

Harrogate - Notts Co

 
H
0 - 2
vs  
D
W
L
 
L
D
L
 
 
18:45  

Hartlepool - AFC Fylde

 
A
2 - 2
vs  
L
L
W
 
W
D
W
 
 
18:45  

Stockport - Barrow

 
D
3 - 2
vs  
L
D
D
 
L
L
W
 
 
18:45  

Torquay - Maidenhead

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
D
 
W
D
L
 
 
18:45  

Wrexham - FC Halifax

 
A
1 - 0
vs  
L
D
W
D
L
 
W
W
W
 
 
Tuesday 13. August 2019 | 14:51 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 13. August 2019 | 14:51 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

Arconada J. - Glasspool L.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
00:30  

Janvier M. - Purcell M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
00:30  

Opelka R. - Coric B.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
00:30  

Yastremska D. - Wozniacki C.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
01:30  

Zverev M. - Kokkinakis T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
02:00  

Griekspoor T. - Quiroz R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Lenz J. - Squire H.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
09:00  

Altmaier D. - Taberner C.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Quinzi G. - Collarini A.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
09:00  

Meligeni Rodrigues Alves F. - Basso A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
09:00  

Pellegrino A. - Doumbia S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
09:00  

Forti F. - Balzerani R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
09:00  

Sijsling I. - Gomez-Herrera C.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
09:00  

Zukas M. - Ocleppo J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Dimitrov G. - Wawrinka S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Medvedev D. - Edmund K.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Monfils G. - Tiafoe F.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Hurkacz H. - Bautista-Agut R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Djere L. - Schwartzman D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Goffin D. - Fritz T.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
14:00  

Rublev A. - Basilashvili N.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Lopez F./Murray A. - Rojer J./Tecau H.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Kontaveit A. - Kerber A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:00  

Kuzmova V. - Zheng S.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Siniakova K. - Vekic D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Keys M. - Muguruza G.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Alexandrova E. - Suarez Navarro C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
14:00  

Wang Q. - Hsieh S-W.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Jabeur O. - Brady J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
14:00  

Chan H-C./Chan L. - Mattek-Sands B./Vandeweghe C.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
 
 
16:00  

Lee D. H. - Banes M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
Tuesday 13. August 2019 | 14:51 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 23 Nov 00:00  

Iona - Stetson

 
basketball 23 Nov 01:00  

Detroit Pistons - Atlanta Hawks

 
basketball 23 Nov 01:00  

Washington Wizards - Charlotte Hornets

 
basketball 23 Nov 01:00  

Maryland - George Mason

 
basketball 23 Nov 01:00  

Utah State - LSU

 
basketball 23 Nov 01:00  

Richmond - Mcneese State

 
basketball 23 Nov 01:00  

South Carolina - Gardner Webb

 
basketball 23 Nov 01:00  

West Virginia - Boston University

 
basketball 23 Nov 01:00  

Butler - Morehead State

 
basketball 23 Nov 01:00  

Michigan - Houston Baptist

 
basketball 23 Nov 01:00  

Navy - Lipscomb

 
basketball 23 Nov 01:00  

Bradley - Radford

 
basketball 23 Nov 01:05  

Holy Cross - Harvard

 
basketball 23 Nov 01:30  

Brooklyn Nets - Sacramento Kings

 
basketball 23 Nov 01:30  

Davidson - Wake Forest

 
basketball 23 Nov 01:30  

Quinnipiac - Albany

 
basketball 23 Nov 01:30  

Louisiana Tech - North Alabama

 
basketball 23 Nov 02:00  

Chicago Bulls - Miami Heat

 
basketball 23 Nov 02:00  

Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers

 
basketball 23 Nov 02:00  

Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs

 
basketball 23 Nov 02:00  

Georgia State - Prairie View A&M

 
basketball 23 Nov 02:00  

Northwestern - Norfolk State

 
basketball 23 Nov 02:00  

Nebraska - Southern Univ.

 
basketball 23 Nov 02:00  

Oklahoma State - Western Michigan

 
basketball 23 Nov 02:00  

Vanderbilt - South Carolina St

 
basketball 23 Nov 02:00  

East Carolina - Evansville

 
basketball 23 Nov 02:00  

Western Kentucky - Bowling Green

 
basketball 23 Nov 02:30  

Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers

 
basketball 23 Nov 02:30  

Kennesaw State - Monmouth

 
basketball 23 Nov 03:00  

Utah Jazz - Golden State Warriors

 
basketball 23 Nov 03:00  

Denver Nuggets - Boston Celtics

 
basketball 23 Nov 03:00  

Oregon - Houston

 
basketball 23 Nov 03:00  

Arkansas - South Dakota Coyotes

 
basketball 23 Nov 03:00  

Creighton - Cal Poly

 
basketball 23 Nov 03:30  

Lenadores - Plateros

 
basketball 23 Nov 04:00  

Santa Clara - Idaho State

 
basketball 23 Nov 04:00  

California Baptist - Central Arkansas

 
basketball 23 Nov 04:00  

San Diego State - LIU Sharks

 
basketball 23 Nov 04:30  

Los Angeles Clippers - Houston Rockets

 
basketball 23 Nov 05:00  

USC - Temple

 
basketball 23 Nov 05:00  

Washington - Montana

 
basketball 23 Nov 07:30  

South East Melbourne - Sydney

 
basketball 23 Nov 09:05  

Townsville W - Southside W

 
basketball 23 Nov 10:00  

Cairns - Perth

 
basketball 23 Nov 14:45  

Ionikos - Kolossos Rhodes

 
basketball 23 Nov 14:45  

PAOK - Rethymno

 
basketball 23 Nov 14:45  

Promitheas - Panionios

 
basketball 23 Nov 14:45  

Larisa - Ifaistos Limnou

 
basketball 23 Nov 15:00  

Legia - Polpharma Starogard

 
basketball 23 Nov 16:45  

Lavrio - AEK Athens

 
basketball 23 Nov 17:00  

Breogan - Peixegalego

 
basketball 23 Nov 17:30  

Bydgoszcz - Gdynia

 
basketball 23 Nov 18:00  

Gottingen - Giessen

 
basketball 23 Nov 18:00  

Frankfurt - Bamberg

 
basketball 23 Nov 18:00  

Alba Berlin - Oldenburg

 
basketball 23 Nov 18:00  

Fuenlabrada - Joventut Badalona

 
basketball 23 Nov 19:30  

Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot

 
basketball 23 Nov 20:00  

Cholet - Dijon

 
basketball 23 Nov 20:00  

Limoges - Orleans

 
basketball 23 Nov 20:00  

Elan Bearnais - Gravelines-Dunkerque

 
basketball 23 Nov 20:30  

Le Mans - Strasbourg

 
basketball 23 Nov 20:30  

Crailsheim Merlins - Vechta

 
basketball 23 Nov 20:30  

s.Oliver Wurzburg - Ludwigsburg

 
basketball 23 Nov 20:30  

Reggiana - Varese

 
basketball 23 Nov 20:30  

Unicaja - Bilbao

 
basketball 23 Nov 20:30  

Obradoiro CAB - MoraBanc Andorra

 
basketball 23 Nov 20:30  

Basket Zaragoza - Manresa

 
hockey 23 Nov 01:00  

Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils

 
hockey 23 Nov 01:30  

Ottawa Senators - New York Rangers

 
hockey 23 Nov 07:00  

Daemyung - Nikko Ice Bucks

 
hockey 23 Nov 08:00  

Oji Eagles - East Hokkaido Cranes

 
hockey 23 Nov 08:00  

Omskie Yastreby - Mamonty Yugry

 
hockey 23 Nov 09:00  

Anyang - Tohoku Free Blades

 
hockey 23 Nov 11:00  

Sputnik Almetievsk - Kuznetskie Medvedi

 
hockey 23 Nov 11:00  

Reaktor - Sibirskie Snaipery

 
hockey 23 Nov 12:00  

Altay - Sarmaty

 
hockey 23 Nov 12:00  

Snezhnye Barsy - Ladya

 
hockey 23 Nov 12:45  

Sport W - IFK Helsinki W

 
hockey 23 Nov 13:00  

Hameenlinna W - Rauman Lukko W

 
hockey 23 Nov 13:30  

Karpat W - Kiekko-Espoo W

 
hockey 23 Nov 15:00  

Giants - Riemu

 
hockey 23 Nov 15:00  

Avangard Omsk - Din. Minsk

 
hockey 23 Nov 15:15  

Malmo - Brynas

 
hockey 23 Nov 15:15  

Linkopings - Frolunda

 
hockey 23 Nov 15:15  

Oskarshamn - Farjestad BK

 
hockey 23 Nov 15:20  

TPS W - Kuortane W

 
hockey 23 Nov 16:00  

Poruba - Ceske Budejovice

 
hockey 23 Nov 16:00  

Kiekko-Espoo - JHT

 
hockey 23 Nov 16:00  

RaaheK - Hunters

 
hockey 23 Nov 16:00  

Titaanit - S-Kiekko

 
hockey 23 Nov 16:00  

Ringerike - Hasle/Loren

 
hockey 23 Nov 16:00  

Stavanger - Frisk Asker

 
hockey 23 Nov 16:00  

Sparta Sarpsborg - Gruner

 
hockey 23 Nov 16:00  

Valerenga - Stjernen

 
hockey 23 Nov 16:00  

Tegs - Bodens

 
hockey 23 Nov 16:00  

Kiruna AIF - Lejon

 
hockey 23 Nov 16:10  

Hudiksvalls - Visby/Roma

 
hockey 23 Nov 16:30  

D-Kiekko - Muik Hockey

 
hockey 23 Nov 17:00  

Prostejov - Kadan

 
hockey 23 Nov 17:00  

Sokolov - Usti nad Labem

 
hockey 23 Nov 17:00  

AZ Havirov - Benatky

 
hockey 23 Nov 17:00  

Vsetin - Jihlava

 
hockey 23 Nov 17:00  

Laser HT - Jarvenpaa

 
hockey 23 Nov 17:00  

Lorenskog - Nidaros

 
hockey 23 Nov 17:00  

Tonsberg - Haugesund

 
hockey 23 Nov 17:30  

Trebic - Litomerice

 
hockey 23 Nov 18:00  

Vannas - Pitea

 
hockey 23 Nov 18:00  

Skelleftea - Rogle

 
hockey 23 Nov 18:00  

Djurgardens - Vaxjo

 
hockey 23 Nov 18:00  

Leksands - Lulea

 
hockey 23 Nov 18:30  

Washington Capitals - Vancouver Canucks

 
hockey 23 Nov 19:00  

KalPa W - Ilves W

 
hockey 23 Nov 19:00  

Philadelphia Flyers - Calgary Flames

 
hockey 23 Nov 22:00  

Los Angeles Kings - Arizona Coyotes

 
soccer 23 Nov 00:00  

Laferrere - Victoriano A.

 
soccer 23 Nov 00:00  

Canterbury United W - WaiBOP W

 
soccer 23 Nov 00:00  

Sol de America - Deportivo Santani

 
soccer 23 Nov 00:30  

Melbourne City U23 - Perth Glory U23

 
soccer 23 Nov 00:30  

Central Coast Mariners U23 - Sydney FC U23

 
soccer 23 Nov 00:30  

Pereira - Chico

 
soccer 23 Nov 01:00  

Sarmiento Junin - All Boys

 
soccer 23 Nov 02:00  

Puebla - Necaxa

 
soccer 23 Nov 03:00  

Wellington Phoenix Res 2 - Auckland City

 
soccer 23 Nov 04:10  

Club Tijuana - Club Leon

 
soccer 23 Nov 04:30  

Southern United - Hamilton

 
soccer 23 Nov 05:00  

Kobe - C-Osaka

 
soccer 23 Nov 06:00  

Sapporo - Iwata

 
soccer 23 Nov 06:00  

FC Tokyo - Shonan

 
soccer 23 Nov 06:00  

Yamaga - Yokohama M.

 
soccer 23 Nov 06:00  

Shimizu - Oita

 
soccer 23 Nov 06:00  

Nagoya - Sagan Tosu

 
soccer 23 Nov 06:00  

Hiroshima - Kashima

 
soccer 23 Nov 06:00  

Seoul - Pohang

 
soccer 23 Nov 06:00  

Gangwon - Daegu

 
soccer 23 Nov 07:00  

Wellington Phoenix - Brisbane Roar

 
soccer 23 Nov 07:00  

G-Osaka - Vegalta Sendai

 
soccer 23 Nov 07:00  

Ulsan Hyundai - Jeonbuk

 
soccer 23 Nov 08:30  

Dalian Yifang F.C. - Hebei

 
soccer 23 Nov 08:30  

Beijing Renhe - Jiangsu Suning

 
soccer 23 Nov 08:30  

Tianjin Teda - Shenzhen

 
soccer 23 Nov 09:30  

Adelaide United - Melbourne Victory

 
soccer 23 Nov 09:30  

Arema FC - Persija Jakarta

 
soccer 23 Nov 09:30  

Orenburg - Akhmat Grozny

 
soccer 23 Nov 10:00  

Magra U21 - Bordj Bou Arreridj U21

 
soccer 23 Nov 10:00  

JS Kabylie U21 - Saoura U21

 
soccer 23 Nov 10:00  

CR Belouizdad U21 - Mlila U21

 
soccer 23 Nov 10:00  

Bel Abbes U21 - Constantine U21

 
soccer 23 Nov 10:00  

Biskra U21 - USM Alger U21

 
soccer 23 Nov 10:00  

Calarasi - Metaloglobus

 
soccer 23 Nov 10:00  

Csikszereda M. Ciuc - FC Arges

 
soccer 23 Nov 10:00  

Sportul Snagov - CSM Resita

 
soccer 23 Nov 10:00  

Pandurii - Concordia

 
soccer 23 Nov 10:00  

Ripensia Timisoara - Viitorul Tg. Jiu

 
soccer 23 Nov 10:15  

Trinec - Varnsdorf

 
soccer 23 Nov 10:15  

FK Pardubice - Brno

 
soccer 23 Nov 10:15  

Sokolov - Zizkov

 
soccer 23 Nov 10:15  

Dukla Prague - Hradec Kralove

 
soccer 23 Nov 11:00  

Shirak Gyumri - Alashkert

 
soccer 23 Nov 11:00  

Lori - Ararat-Armenia

 
soccer 23 Nov 11:00  

Niendorfer TSV U19 - Cottbus U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

Freiburg U19 - Ingolstadt U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

Bayern U19 - Eintracht Frankfurt U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

Duisburg U19 - Dusseldorf U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

B. Monchengladbach U19 - Leverkusen U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

Koln U19 - Oberhausen U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

Wuppertaler U19 - Schalke U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

Bochum U19 - Preussen Munster U19

 
soccer 23 Nov 11:00  

U. Cluj - Politehnica Timisoara

 
soccer 23 Nov 11:00  

Spartak Moscow 2 - Kursk

 
soccer 23 Nov 11:30  

ASO Chlef U21 - MC Alger U21

 
soccer 23 Nov 11:30  

Slavia Sofia - Cherno More

 
soccer 23 Nov 11:30  

Hoffenheim U19 - Kaiserslautern U19

 
soccer 23 Nov 11:45  

Perth Glory - Sydney FC

 
soccer 23 Nov 11:45  

Niroye Zamini - Damash

 
soccer 23 Nov 11:45  

Sepidrood Rasht - Mes Kerman

 
soccer 23 Nov 12:00  

Sabail - Sabah Baku

 
soccer 23 Nov 12:00  

Rakvere - Parnu-Jaagupi

 
soccer 23 Nov 12:00  

Kuressaare - Parnu JK Vaprus

 
soccer 23 Nov 12:00  

Hertha U19 - Hannover U19

 
soccer 23 Nov 12:00  

Dresden U19 - Wolfsburg U19

 
soccer 23 Nov 12:00  

RB Leipzig U19 - St. Pauli U19

 
soccer 23 Nov 12:00  

R. Rzeszow - Pogon Siedlce

 
soccer 23 Nov 12:00  

Pniowek - Ruch Chorzow

 
soccer 23 Nov 12:00  

Sleza Wroclaw - Ruch Zdzieszowice

 
soccer 23 Nov 12:00  

Biala Podlaska - Korona Kielce 2

 
soccer 23 Nov 12:00  

Academica U23 - Famalicao U23

 
soccer 23 Nov 12:00  

Benfica U23 - Rio Ave U23

 
soccer 23 Nov 12:00  

Braga U23 - Sporting U23

 
soccer 23 Nov 12:00  

Setubal U23 - Maritimo U23

 
soccer 23 Nov 12:00  

FK Chayka - Armavir

 
soccer 23 Nov 12:00  

Shinnik Yaroslavl - Tekstilshtik

 
soccer 23 Nov 12:00  

Neftekhimik - Yenisey

 
soccer 23 Nov 12:00  

Rubin Kazan - Zenit

 
soccer 23 Nov 12:30  

PSM Makassar - Bali United

 
soccer 23 Nov 12:35  

Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG

 
soccer 23 Nov 12:40  

GKS Belchatow - Warta Poznan

 
soccer 23 Nov 12:45  

Bravo - Rudar

 
soccer 23 Nov 13:00  

NK Dinamo Zagreb 2 - Hajduk Split 2

 
soccer 23 Nov 13:00  

Hamburger SV - SG Dynamo Dresden

 
soccer 23 Nov 13:00  

Arminia Bielefeld - Sandhausen

 
soccer 23 Nov 13:00  

Wehen - Holstein Kiel

 
soccer 23 Nov 13:00  

Hamburger SV U19 - Bremen U19

 
soccer 23 Nov 13:00  

Ulm U19 - Karlsruher U19

 
soccer 23 Nov 13:00  

Heidenheim U19 - Augsburg U19

 
soccer 23 Nov 13:00  

Alemannia Aachen U19 - Dortmund U19

 
soccer 23 Nov 13:00  

BTS Neustadt - Hemelingen

 
soccer 23 Nov 13:00  

Bremer - Brinkumer

 
soccer 23 Nov 13:00  

Blau Weiss Berlin - Staaken

 
soccer 23 Nov 13:00  

Holstein Kiel II - Hamburger SV II

 
soccer 23 Nov 13:00  

S. Wola - Pruszkow

 
soccer 23 Nov 13:00  

Elana Torun - Blekitni Stargard

 
soccer 23 Nov 13:00  

Lech Poznan 2 - Leczna

 
soccer 23 Nov 13:00  

Garbarnia - Skra

 
soccer 23 Nov 13:00  

Legionowo - S. Rzeszow

 
soccer 23 Nov 13:00  

Skierniewice - Polonia Warszawa

 
soccer 23 Nov 13:00  

Sokol Aleksandrow L. - Grodzisk M.

 
soccer 23 Nov 13:00  

Zaglebie 2 - Zielona Gora

 
soccer 23 Nov 13:00  

Piast Zmigrod - Gwarek Tarnowskie Gory

 
soccer 23 Nov 13:00  

Chelmianka Chelm - Sokol Sieniawa

 
soccer 23 Nov 13:00  

Jutrzenka Giebultow - Wisla Pulawy

 
soccer 23 Nov 13:00  

Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg

 
soccer 23 Nov 13:00  

Wolka Pelkinska - Hutnik Krakow

 
soccer 23 Nov 13:00  

Podhale Nowy Targ - Wisloka Debica

 
soccer 23 Nov 13:00  

Avia Swidnik - Ostrowiec Swietokrzyski

 
soccer 23 Nov 13:00  

Orleta Radzyn - Hetman Zamosc

 
soccer 23 Nov 13:00  

Chertanovo M. - SKA Khabarovsk

 
soccer 23 Nov 13:00  

F. Voronezh - Nizhny Novgorod

 
soccer 23 Nov 13:00  

R. Volgograd - Tomsk

 
soccer 23 Nov 13:00  

Leganes - Barcelona

 
soccer 23 Nov 13:00  

Jableh - Al Nawaeir

 
soccer 23 Nov 13:00  

Al Shorta - Al Karamah

 
soccer 23 Nov 13:00  

Al Taliya - Foutoua

 
soccer 23 Nov 13:00  

Al-Sahel - Tishreen

 
soccer 23 Nov 13:00  

Al Jazira - Al Jaish

 
soccer 23 Nov 13:00  

Denizlispor - Rizespor

 
soccer 23 Nov 13:00  

Oleksandriya - FK Zorya Luhansk

 
soccer 23 Nov 13:30  

Cibalia - Dragovoljac

 
soccer 23 Nov 13:30  

Sesvete - Orijent

 
soccer 23 Nov 13:30  

Solin - Osijek 2

 
soccer 23 Nov 13:30  

Sibenik - Dubrava

 
soccer 23 Nov 13:30  

Kustosija - Croatia Zmijavci

 
soccer 23 Nov 13:30  

Charlton - Cardiff

 
soccer 23 Nov 13:30  

West Ham - Tottenham

 
soccer 23 Nov 13:30  

Torgelower Greif - Brandenburger

 
soccer 23 Nov 13:30  

Neustrelitz - Tasmania Berlin

 
soccer 23 Nov 13:30  

Ludwigsfelder - Strausberg

 
soccer 23 Nov 13:30  

Stendal - Hansa Rostock II

 
soccer 23 Nov 13:30  

Grimma - Krieschow

 
soccer 23 Nov 13:30  

Einheit Rudolstadt - Eilenburg

 
soccer 23 Nov 13:30  

Hohenstein-Ernstthal - Jena II

 
soccer 23 Nov 13:30  

Oberlausitz - FC Merseburg

 
soccer 23 Nov 13:30  

Askania Bernburg - Sandersdorf

 
soccer 23 Nov 13:30  

Nordhausen II - Martinroda

 
soccer 23 Nov 13:30  

Viktoria Berlin - Hertha Berlin II

 
soccer 23 Nov 13:30  

Meuselwitz - Babelsberg

 
soccer 23 Nov 13:30  

Rathenow - Bischofswerdaer

 
soccer 23 Nov 13:30  

Energie Cottbus - Halberstadt

 
soccer 23 Nov 13:30  

Lokomotive Leipzig - Lichtenberg

 
soccer 23 Nov 13:30  

Erfurt - Altglienicke

 
soccer 23 Nov 13:30  

SC Weiche-08 - TSV Havelse

 
soccer 23 Nov 13:30  

Mighty Wanderers - Chitipa United

 
soccer 23 Nov 13:30  

TN Stars - Mzuni

 
soccer 23 Nov 13:30  

Mighty Tigers - Big Bullets

 
soccer 23 Nov 13:30  

Starowice Dolne - Slask Wroclaw 2

 
soccer 23 Nov 13:30  

Bielsko-Biala - Polonia Bytom

 
soccer 23 Nov 13:30  

Foto-Higiena Gac - ROW Rybnik

 
soccer 23 Nov 13:30  

Gornik Z. 2 - Legnica 2

 
soccer 23 Nov 13:30  

Damac - Al-Taawon

 
soccer 23 Nov 13:35  

Dibba Al Fujairah - Al Bataeh

 
soccer 23 Nov 13:40  

Masfut - Dibba Al Hisn

 
soccer 23 Nov 14:00  

Botev Vratsa - CSKA Sofia

 
soccer 23 Nov 14:00  

B. Monchengladbach W - Meppen W

 
soccer 23 Nov 14:00  

Saarbrucken W - Frankfurt 2 W

 
soccer 23 Nov 14:00  

Wolfsburg 2 W - Turbine Potsdam 2 W

 
soccer 23 Nov 14:00  

Zwickau - Preussen Munster

 
soccer 23 Nov 14:00  

Braunschweig - Chemnitzer

 
soccer 23 Nov 14:00  

Wurzburger Kickers - Uerdingen

 
soccer 23 Nov 14:00  

Magdeburg - Unterhaching

 
soccer 23 Nov 14:00  

Meppen - Grossaspach

 
soccer 23 Nov 14:00  

Mannheim - Ingolstadt

 
soccer 23 Nov 14:00  

Stuttgart U19 - Mainz U19

 
soccer 23 Nov 14:00  

TSV Ilshofen - Villingen

 
soccer 23 Nov 14:00  

Freiberg - Stuttgart II

 
soccer 23 Nov 14:00  

Dorfmerkingen - Linx

 
soccer 23 Nov 14:00  

Stutt. Kickers - Neckarsulmer

 
soccer 23 Nov 14:00  

Pforzheim - Ravensburg

 
soccer 23 Nov 14:00  

Sandhausen II - Freiburger

 
soccer 23 Nov 14:00  

Bissingen - Goppinger SV

 
soccer 23 Nov 14:00  

Spvgg Ansbach 09 - Kahl

 
soccer 23 Nov 14:00  

Vilzing - Bamberg

 
soccer 23 Nov 14:00  

Grossbardorf - ATSV

 
soccer 23 Nov 14:00  

Abtswind - Cham

 
soccer 23 Nov 14:00  

Sand - Gebenbach

 
soccer 23 Nov 14:00  

Bayern Hof - Seligenporten

 
soccer 23 Nov 14:00  

Deisenhofen - Donaustauf

 
soccer 23 Nov 14:00  

Hankofen-Hailing - Landsberg

 
soccer 23 Nov 14:00  

Kottern-St. Mang - Regensburg II

 
soccer 23 Nov 14:00  

Pullach - Nordlingen

 
soccer 23 Nov 14:00  

Kirchanschoring - Ismaning

 
soccer 23 Nov 14:00  

Schwaben Augsburg - TSV 1880 Wasserburg

 
soccer 23 Nov 14:00  

Kassel - Waldgirmes

 
soccer 23 Nov 14:00  

Luckenwalde - Halle

 
soccer 23 Nov 14:00  

TuS Koblenz - Hertha Wiesbach

 
soccer 23 Nov 14:00  

Neumunster - Eckernforder SV

 
soccer 23 Nov 14:00  

TSV Kropp - Todesfelde

 
soccer 23 Nov 14:00  

Lubeck II - Oldenburger

 
soccer 23 Nov 14:00  

Phonix Lubeck - Flensburg

 
soccer 23 Nov 14:00  

Bordesholm - Preussen Reinfeld

 
soccer 23 Nov 14:00  

Buchbach - SpVgg Bayreuth

 
soccer 23 Nov 14:00  

Memmingen - Turkgucu Munchen

 
soccer 23 Nov 14:00  

Schalding - Furth II

 
soccer 23 Nov 14:00  

Aschaffenburg - Aubstadt

 
soccer 23 Nov 14:00  

Garching - Eichstatt

 
soccer 23 Nov 14:00  

Augsburg II - Nurnberg II

 
soccer 23 Nov 14:00  

Rosenheim - Illertissen

 
soccer 23 Nov 14:00  

Schweinfurt - Rain/Lech

 
soccer 23 Nov 14:00  

Heider SV - Norderstedt

 
soccer 23 Nov 14:00  

Aalen - Hoffenheim II

 
soccer 23 Nov 14:00  

Walldorf - TuS RW Koblenz

 
soccer 23 Nov 14:00  

Mainz II - Steinbach Haiger

 
soccer 23 Nov 14:00  

Saarbrucken - Pirmasens

 
soccer 23 Nov 14:00  

Alzenau - FC 08 Homburg

 
soccer 23 Nov 14:00  

Giessen - Elversberg

 
soccer 23 Nov 14:00  

Balingen - FSV Frankfurt

 
soccer 23 Nov 14:00  

Schalke II - RW Essen

 
soccer 23 Nov 14:00  

Koln II - Oberhausen

 
soccer 23 Nov 14:00  

Dusseldorf II - Lotte

 
soccer 23 Nov 14:00  

Thesprotos - AO Trikala

 
soccer 23 Nov 14:00  

Krasnodar 2 - FC Khimki

 
soccer 23 Nov 14:00  

AS Kigali - Kiyovu

 
soccer 23 Nov 14:00  

Marines - Muhanga

 
soccer 23 Nov 14:00  

Pohronie - Z. Moravce

 
soccer 23 Nov 14:00  

Michalovce - Dun. Streda

 
soccer 23 Nov 14:00  

Nitra - Zilina

 
soccer 23 Nov 14:00  

Trencin - Trnava

 
soccer 23 Nov 14:00  

Golden Arrows - Mamelodi Sundowns

 
soccer 23 Nov 14:00  

Mbao - Azam

 
soccer 23 Nov 14:15  

Al-Ahli Manama - Busaiteen

 
soccer 23 Nov 14:30  

A. Lustenau - Lafnitz

 
soccer 23 Nov 14:30  

FC Juniors - Floridsdorfer AC

 
soccer 23 Nov 14:30  

Opava - Mlada Boleslav

 
soccer 23 Nov 14:30  

Bohemians 1905 - Pribram

 
soccer 23 Nov 14:30  

Liberec - Zlin

 
soccer 23 Nov 14:30  

Bielefeld U19 - Viktoria Koln U19

 
soccer 23 Nov 14:30  

Munich 1860 II - Dachau

 
soccer 23 Nov 14:30  

Aumund-Vegesack - Werder Bremen III

 
soccer 23 Nov 14:30  

Hanau - Hessen Dreieich

 
soccer 23 Nov 14:30  

TUS Dietkirchen - Friedberg

 
soccer 23 Nov 14:30  

Viktoria Griesheim - RW Walldorf

 
soccer 23 Nov 14:30  

Engers - Dudenhofen

 
soccer 23 Nov 14:30  

Elversberg II - Schott Mainz

 
soccer 23 Nov 14:30  

Karbach - Gonsenheim

 
soccer 23 Nov 14:30  

Kaiserslautern II - Rochling

 
soccer 23 Nov 14:30  

Worms - Eisbachtal

 
soccer 23 Nov 14:30  

Dynamo Moscow - FK Rostov

 
soccer 23 Nov 14:30  

Free State Stars - Swallows

 
soccer 23 Nov 14:30  

Real Kings - Tshakhuma

 
soccer 23 Nov 14:30  

JDR Stars - Jomo Cosmos

 
soccer 23 Nov 14:30  

Uthongathi - TS Sporting

 
soccer 23 Nov 14:30  

Mbombela - Richards Bay

 
soccer 23 Nov 14:45  

Auchinleck Talbot - Arbroath

 
soccer 23 Nov 14:45  

Domzale - Triglav

 
soccer 23 Nov 15:00  

Magra - Bordj Bou Arreridj

 
soccer 23 Nov 15:00  

CR Belouizdad - Mlila

 
soccer 23 Nov 15:00  

Bel Abbes - Constantine

 
soccer 23 Nov 15:00  

Urartu - Noah

 
soccer 23 Nov 15:00  

Gorica - Varazdin

 
soccer 23 Nov 15:00  

Roskilde - Vejle

 
soccer 23 Nov 15:00  

Lens - Sochaux

 
soccer 23 Nov 15:00  

Furth U19 - Offenbach U19

 
soccer 23 Nov 15:00  

Oberachern - Rielasingen-Arlen

 
soccer 23 Nov 15:00  

Curslack-Neuengamme - Tornesch

 
soccer 23 Nov 15:00  

Mechtersheim - Pfeddersheim

 
soccer 23 Nov 15:00  

Atalanta - Juventus

 
soccer 23 Nov 15:00  

Benevento - Crotone

 
soccer 23 Nov 15:00  

Juve Stabia - Salernitana

 
soccer 23 Nov 15:00  

Livorno - Trapani

 
soccer 23 Nov 15:00  

Pordenone - Perugia

 
soccer 23 Nov 15:00  

Pro Vercelli - Renate

 
soccer 23 Nov 15:00  

Ahli Al-Khalil - Wadi Al-Nes

 
soccer 23 Nov 15:00  

Korona Kielce - Rakow

 
soccer 23 Nov 15:00  

Sertanense - SC Farense

 
soccer 23 Nov 15:00  

Baltika - M. Saransk

 
soccer 23 Nov 15:00  

Ruzomberok - Senica

 
soccer 23 Nov 15:30  

Bayer Leverkusen - Freiburg

 
soccer 23 Nov 15:30  

Dusseldorf - Bayern Munich

 
soccer 23 Nov 15:30  

Werder Bremen - Schalke

 
soccer 23 Nov 15:30  

Union Berlin - B. Monchengladbach

 
soccer 23 Nov 15:30  

Eintracht Frankfurt - Wolfsburg

 
soccer 23 Nov 15:30  

Hassia Bingen - Diefflen

 
soccer 23 Nov 15:30  

Ankaragucu - Trabzonspor

 
soccer 23 Nov 15:30  

STM Sports - Aberystwyth

 
soccer 23 Nov 15:30  

Connahs Q. - Bala

 
soccer 23 Nov 15:30  

Cardiff Metropolitan - Druids

 
soccer 23 Nov 15:45  

Union Club Ceares - Tuilla

 
soccer 23 Nov 16:00  

Paradou - ES Setif

 
soccer 23 Nov 16:00  

East Riffa - Al-Najma

 
soccer 23 Nov 16:00  

Nea Salamis - AEK Larnaca

 
soccer 23 Nov 16:00  

Blackburn - Barnsley

 
soccer 23 Nov 16:00  

Brentford - Reading

 
soccer 23 Nov 16:00  

Derby - Preston

 
soccer 23 Nov 16:00  

Huddersfield - Birmingham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Luton - Leeds

 
soccer 23 Nov 16:00  

Stoke - Wigan

 
soccer 23 Nov 16:00  

West Brom - Sheffield Wed

 
soccer 23 Nov 16:00  

Swansea - Millwall

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bristol City - Nottingham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Welling - St. Albans

 
soccer 23 Nov 16:00  

Oxford City - Hornchurch

 
soccer 23 Nov 16:00  

Dulwich Hamlet - Chippenham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Halesowen - Gateshead

 
soccer 23 Nov 16:00  

Darlington - Gainsborough

 
soccer 23 Nov 16:00  

Atherton - Boston Utd

 
soccer 23 Nov 16:00  

Blyth - Alfreton

 
soccer 23 Nov 16:00  

Haringey - Hemel Hempstead

 
soccer 23 Nov 16:00  

Peterborough Sports - Kettering

 
soccer 23 Nov 16:00  

Colne - Southport

 
soccer 23 Nov 16:00  

Tonbridge - Bognor Regis

 
soccer 23 Nov 16:00  

Billericay - Hampton & Richmond

 
soccer 23 Nov 16:00  

Leamington - Spennymoor

 
soccer 23 Nov 16:00  

Havant & W - Cinderford

 
soccer 23 Nov 16:00  

Braintree - Yate Town

 
soccer 23 Nov 16:00  

Maidstone - Dartford

 
soccer 23 Nov 16:00  

Chelmsford - Hungerford

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bath - Gosport

 
soccer 23 Nov 16:00  

Concord - Slough

 
soccer 23 Nov 16:00  

King’s Lynn - Hereford

 
soccer 23 Nov 16:00  

Brackley Town - Chester

 
soccer 23 Nov 16:00  

Wealdstone - Royston

 
soccer 23 Nov 16:00  

Guiseley - AFC Telford

 
soccer 23 Nov 16:00  

Curzon Ashton - Kidderminster

 
soccer 23 Nov 16:00  

Workington - Farsley

 
soccer 23 Nov 16:00  

York - Altrincham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Leatherhead - Dorking

 
soccer 23 Nov 16:00  

Eastbourne Boro - Hartley Wintney

 
soccer 23 Nov 16:00  

Runcorn Linnets - FC United

 
soccer 23 Nov 16:00  

Weymouth - Hastings

 
soccer 23 Nov 16:00  

Hednesford - Coalville

 
soccer 23 Nov 16:00  

Carshalton - Tooting & Mitcham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Salisbury - Hayes & Yeading

 
soccer 23 Nov 16:00  

Kingstonian - Sudbury

 
soccer 23 Nov 16:00  

Enfield Town - Maldon & Tiptree

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bishops Stortford - Lewes

 
soccer 23 Nov 16:00  

Cheshunt - Merstham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Margate - Potters Bar

 
soccer 23 Nov 16:00  

Worthing - Corinthian-Casuals

 
soccer 23 Nov 16:00  

Accrington - Bolton

 
soccer 23 Nov 16:00  

AFC Wimbledon - Gillingham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Fleetwood - Tranmere

 
soccer 23 Nov 16:00  

Ipswich - Blackpool

 
soccer 23 Nov 16:00  

MK Dons - Rotherham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Shrewsbury - Bristol Rovers

 
soccer 23 Nov 16:00  

Southend - Oxford Utd

 
soccer 23 Nov 16:00  

Sunderland - Coventry

 
soccer 23 Nov 16:00  

Wycombe - Doncaster

 
soccer 23 Nov 16:00  

Rochdale - Portsmouth

 
soccer 23 Nov 16:00  

Peterborough - Burton

 
soccer 23 Nov 16:00  

Carlisle - Cambridge Utd

 
soccer 23 Nov 16:00  

Cheltenham - Colchester

 
soccer 23 Nov 16:00  

Crawley - Exeter

 
soccer 23 Nov 16:00  

Crewe - Morecambe

 
soccer 23 Nov 16:00  

Leyton Orient - Forest Green

 
soccer 23 Nov 16:00  

Northampton - Grimsby

 
soccer 23 Nov 16:00  

Plymouth - Bradford City

 
soccer 23 Nov 16:00  

Scunthorpe - Port Vale

 
soccer 23 Nov 16:00  

Swindon - Mansfield

 
soccer 23 Nov 16:00  

Walsall - Stevenage

 
soccer 23 Nov 16:00  

Newport Co - Oldham

 
soccer 23 Nov 16:00  

AFC Fylde - Dag & Red

 
soccer 23 Nov 16:00  

Aldershot - Notts Co

 
soccer 23 Nov 16:00  

Barrow - Barnet

 
soccer 23 Nov 16:00  

Chorley - Torquay

 
soccer 23 Nov 16:00  

Dover - Solihull Moors

 
soccer 23 Nov 16:00  

FC Halifax - Eastleigh

 
soccer 23 Nov 16:00  

Harrogate - Chesterfield

 
soccer 23 Nov 16:00  

Hartlepool - Boreham Wood

 
soccer 23 Nov 16:00  

Stockport - Ebbsfleet

 
soccer 23 Nov 16:00  

Sutton - Bromley

 
soccer 23 Nov 16:00  

Wrexham - Yeovil

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bamber Bridge - Morpeth

 
soccer 23 Nov 16:00  

Ashton Utd - Nantwich

 
soccer 23 Nov 16:00  

Mickleover - Warrington

 
soccer 23 Nov 16:00  

Radcliffe - Basford

 
soccer 23 Nov 16:00  

Stafford - Hyde

 
soccer 23 Nov 16:00  

Stalybridge - Buxton

 
soccer 23 Nov 16:00  

Whitby - Grantham

 
soccer 23 Nov 16:00  

Witton - Scarborough

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bournemouth - Wolves

 
soccer 23 Nov 16:00  

Arsenal - Southampton

 
soccer 23 Nov 16:00  

Brighton - Leicester

 
soccer 23 Nov 16:00  

Crystal Palace - Liverpool

 
soccer 23 Nov 16:00  

Everton - Norwich

 
soccer 23 Nov 16:00  

Watford - Burnley

 
soccer 23 Nov 16:00  

AFC Rushden & Diamonds - Lowestoft

 
soccer 23 Nov 16:00  

Banbury - Alvechurch

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bromsgrove - St. Ives

 
soccer 23 Nov 16:00  

Hitchin - Nuneaton

 
soccer 23 Nov 16:00  

Kings Langley - Needham Market

 
soccer 23 Nov 16:00  

Blackfield - Truro

 
soccer 23 Nov 16:00  

Chesham - Dorchester

 
soccer 23 Nov 16:00  

Harrow - Wimborne

 
soccer 23 Nov 16:00  

Hendon - Tiverton

 
soccer 23 Nov 16:00  

Met. Police - Farnborough

 
soccer 23 Nov 16:00  

Walton Casuals - Poole

 
soccer 23 Nov 16:00  

Nantes II - Sete

 
soccer 23 Nov 16:00  

Inter Turkspor Kiel - SC Weiche-08 II

 
soccer 23 Nov 16:00  

Jeddeloh - Drochtersen/Assel

 
soccer 23 Nov 16:00  

Ballymena - Institute

 
soccer 23 Nov 16:00  

Coleraine - Carrick Rangers

 
soccer 23 Nov 16:00  

Warrenpoint - Crusaders

 
soccer 23 Nov 16:00  

Glentoran - Dungannon

 
soccer 23 Nov 16:00  

Larne - Cliftonville

 
soccer 23 Nov 16:00  

LSK Kvinner W - Valerenga W

 
soccer 23 Nov 16:00  

Ol. Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec

 
soccer 23 Nov 16:00  

Polkowice - Elblag

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bron Radom - Ursus Warszawa

 
soccer 23 Nov 16:00  

W. Mazowieckie - Biala Piska

 
soccer 23 Nov 16:00  

Kluczbork - Brzeg

 
soccer 23 Nov 16:00  

Academico Viseu - Feirense

 
soccer 23 Nov 16:00  

SC Espinho - Arouca

 
soccer 23 Nov 16:00  

Inverness - Dundee FC

 
soccer 23 Nov 16:00  

Celtic - Livingston

 
soccer 23 Nov 16:00  

Hibernian - Motherwell

 
soccer 23 Nov 16:00  

Kilmarnock - Hearts

 
soccer 23 Nov 16:00  

St. Mirren - Ross County

 
soccer 23 Nov 16:00  

Dumbarton - Forfar Athletic

 
soccer 23 Nov 16:00  

Queen of South - Queens Park

 
soccer 23 Nov 16:00  

Morton - Brora Rangers

 
soccer 23 Nov 16:00  

Raith - Peterhead

 
soccer 23 Nov 16:00  

Elgin City - Alloa

 
soccer 23 Nov 16:00  

Stranraer - Dunfermline

 
soccer 23 Nov 16:00  

Stirling - Clyde

 
soccer 23 Nov 16:00  

Bonnyrigg Rose - Montrose

 
soccer 23 Nov 16:00  

Partick Thistle - Penicuik

 
soccer 23 Nov 16:00  

Albion Rovers - Airdrieonians

 
soccer 23 Nov 16:00  

Inverurie Loco Works - Broxburn Athletic

 
soccer 23 Nov 16:00  

Formartine Utd - East Kilbride

 
soccer 23 Nov 16:00  

Edinburgh City - Annan

 
soccer 23 Nov 16:00  

East Fife - BSC Glasgow

 
soccer 23 Nov 16:00  

Cukaricki - Rad Beograd

 
soccer 23 Nov 16:00  

Mladost - Backa Topola

 
soccer 23 Nov 16:00  

FK Vozdovac - Proleter

 
soccer 23 Nov 16:00  

Radnicki Nis - FK Crvena zvezda

 
soccer 23 Nov 16:00  

Slovan Bratislava - Sered

 
soccer 23 Nov 16:00  

Betis - Valencia

 
soccer 23 Nov 16:00  

Rayo Vallecano - Zaragoza

 
soccer 23 Nov 16:00  

Unionistas - UD Logrones

 
soccer 23 Nov 16:00  

Hercules B - Vilamarxant

 
soccer 23 Nov 16:00  

Dnipro-1 - Vorskla Poltava

 
soccer 23 Nov 16:30  

Al-Hidd - Al-Muharraq

 
soccer 23 Nov 16:30  

Ludogorets - Lok. Plovdiv

 
soccer 23 Nov 16:30  

Real Madrid B - R. Oviedo B

 
soccer 23 Nov 16:45  

AS Performance - Bakaridjan

 
soccer 23 Nov 16:55  

Celje - O. Ljubljana

 
soccer 23 Nov 17:00  

Biskra - USM Alger

 
soccer 23 Nov 17:00  

Salzburg - St. Polten

 
soccer 23 Nov 17:00  

Mattersburg - Wolfsberger AC

 
soccer 23 Nov 17:00  

Tirol - LASK Linz

 
soccer 23 Nov 17:00  

Lommel SK - St. Gilloise

 
soccer 23 Nov 17:00  

APOEL - Paphos

 
soccer 23 Nov 17:00  

Sigma Olomouc - Slavia Prague

 
soccer 23 Nov 17:00  

Gutersloh W - Arminia Bielefeld W

 
soccer 23 Nov 17:00  

Honved - Paks

 
soccer 23 Nov 17:00  

MOL Fehervar - Puskas Academy

 
soccer 23 Nov 17:00  

Mezokovesd-Zsory - Kaposvar

 
soccer 23 Nov 17:00  

Kisvarda - Debrecen

 
soccer 23 Nov 17:00  

Cimarrones de Sonora 2 - UA Chihuahua

 
soccer 23 Nov 17:00  

Tychy - GKS Jastrzebie

 
soccer 23 Nov 17:00  

Termalica B-B. - Chrobry Glogow

 
soccer 23 Nov 17:00  

Lublin - Stal Krasnik

 
soccer 23 Nov 17:00  

Poli Iasi - FC Voluntari

 
soccer 23 Nov 17:00  

Villegas - Yague

 
soccer 23 Nov 17:00  

Chiasso - Lausanne Ouchy

 
soccer 23 Nov 17:00  

Hottin - Al-Ittihad

 
soccer 23 Nov 17:30  

Slaven Belupo - Lok. Zagreb

 
soccer 23 Nov 17:30  

Lyon - Nice

 
soccer 23 Nov 17:30  

Pogon Szczecin - Legia

 
soccer 23 Nov 17:30  

T. Moscow - Luch

 
soccer 23 Nov 17:30  

Leioa - Amorebieta

 
soccer 23 Nov 17:40  

Al Ahli SC - Al-Faisaly

 
soccer 23 Nov 17:45  

Vendsyssel - Viborg

 
soccer 23 Nov 17:45  

Famalicao - Academica

 
soccer 23 Nov 18:00  

Eupen - St. Liege

 
soccer 23 Nov 18:00  

Paralimni - Omonia

 
soccer 23 Nov 18:00  

Lusitanos - Epinal

 
soccer 23 Nov 18:00  

Sedan - St Quentin

 
soccer 23 Nov 18:00  

Lille II - Reims II

 
soccer 23 Nov 18:00  

JA Drancy - Mulhouse

 
soccer 23 Nov 18:00  

Oissel - Granville

 
soccer 23 Nov 18:00  

Poissy - Rouen

 
soccer 23 Nov 18:00  

Vitre - Guingamp II

 
soccer 23 Nov 18:00  

Bourges - Colomiers

 
soccer 23 Nov 18:00  

St Etienne II - Andrezieux

 
soccer 23 Nov 18:00  

Blois - Trelissac

 
soccer 23 Nov 18:00  

Angouleme CFC - Montpellier II

 
soccer 23 Nov 18:00  

Stade Bordelais - Les Herbiers

 
soccer 23 Nov 18:00  

Marseille Endoume - Monts

 
soccer 23 Nov 18:00  

Monaco II - Frejus Saint Raphael

 
soccer 23 Nov 18:00  

Nimes II - Martigues

 
soccer 23 Nov 18:00  

Annecy - Grasse

 
soccer 23 Nov 18:00  

Marseille II - Louhans Cuiseaux

 
soccer 23 Nov 18:00  

AC Milan - Napoli

 
soccer 23 Nov 18:00  

Empoli - Venezia

 
soccer 23 Nov 18:00  

Leones Negros 2 - Correcaminos 2

 
soccer 23 Nov 18:00  

Kongsvinger - Sogndal

 
soccer 23 Nov 18:00  

GKS Katowice - Gryf Wejherowo

 
soccer 23 Nov 18:00  

Ostroda - Huragan Morag

 
soccer 23 Nov 18:00  

Vojvodina - Napredak

 
soccer 23 Nov 18:00  

Dep. La Coruna - Alcorcon

 
soccer 23 Nov 18:00  

Racing Santander - Extremadura UD

 
soccer 23 Nov 18:00  

R. Sociedad B - Osasuna B

 
soccer 23 Nov 18:00  

L Hospitalet - Vilafranca

 
soccer 23 Nov 18:00  

Konyaspor - Besiktas

 
soccer 23 Nov 18:20  

Maidenhead - Woking

 
soccer 23 Nov 18:30  

Manchester City - Chelsea

 
soccer 23 Nov 18:30  

RB Leipzig - FC Koln

 
soccer 23 Nov 18:30  

Panionios - Olympiacos Piraeus

 
soccer 23 Nov 18:30  

Utrecht - AZ Alkmaar

 
soccer 23 Nov 18:30  

Granada CF - Atl. Madrid

 
soccer 23 Nov 18:30  

Sevilla FC B - Linense

 
soccer 23 Nov 19:00  

Lamia - Xanthi FC

 
soccer 23 Nov 19:00  

ASOM - Onze Createurs

 
soccer 23 Nov 19:00  

Schaffhausen - Vaduz

 
soccer 23 Nov 19:00  

Servette - Basel

 
soccer 23 Nov 19:00  

Zurich - Luzern

 
soccer 23 Nov 19:30  

Dessel - Boom

 
soccer 23 Nov 19:30  

Oudenaarde - Merelbeke

 
soccer 23 Nov 19:30  

Ujpest - DVTK

 
soccer 23 Nov 19:30  

Braga - Gil Vicente

 
soccer 23 Nov 19:30  

FCSB - Astra

 
soccer 23 Nov 19:30  

Lleida - Barcelona B

 
soccer 23 Nov 19:45  

Zwolle - Sittard

 
soccer 23 Nov 19:45  

Ajax - Heracles

 
soccer 23 Nov 20:00  

Tubize - Heist

 
soccer 23 Nov 20:00  

Dender - Lierse K.

 
soccer 23 Nov 20:00  

Seraing - Thes Sport

 
soccer 23 Nov 20:00  

Patro Eisden - RWDM 47

 
soccer 23 Nov 20:00  

OC Charleroi - RFC Liege

 
soccer 23 Nov 20:00  

La Louviere - Deinze

 
soccer 23 Nov 20:00  

KV Mechelen - Waregem

 
soccer 23 Nov 20:00  

Waasland-Beveren - Cercle Brugge KSV

 
soccer 23 Nov 20:00  

Entente Durbuy - Tilleur

 
soccer 23 Nov 20:00  

Couvin-Mariembourg - Verlaine

 
soccer 23 Nov 20:00  

Namur - RAAL La Louviere

 
soccer 23 Nov 20:00  

Meux - Hamoir

 
soccer 23 Nov 20:00  

Mandel United - Hamme

 
soccer 23 Nov 20:00  

Temse - Westhoek

 
soccer 23 Nov 20:00  

KRC Gent - Ronse

 
soccer 23 Nov 20:00  

ASV Geel - Londerzeel

 
soccer 23 Nov 20:00  

Hasselt - Pepingen

 
soccer 23 Nov 20:00  

Hoogstraten - K. Berchem Sport

 
soccer 23 Nov 20:00  

Cappellen - Wijgmaal

 
soccer 23 Nov 20:00  

Brest - Nantes

 
soccer 23 Nov 20:00  

Dijon - Rennes

 
soccer 23 Nov 20:00  

Metz - Reims

 
soccer 23 Nov 20:00  

Angers - Nimes

 
soccer 23 Nov 20:00  

Amiens - Strasbourg

 
soccer 23 Nov 20:00  

Lorient II - Mantes

 
soccer 23 Nov 20:00  

Chamalieres - Bergerac

 
soccer 23 Nov 20:00  

Lechia Gdansk - LKS Lodz

 
soccer 23 Nov 20:00  

Huesca - Ponferradina

 
soccer 23 Nov 20:30  

Mouscron - Genk

 
soccer 23 Nov 20:30  

Beerschot VA - Lokeren

 
soccer 23 Nov 20:45  

Torino - Inter

 
soccer 23 Nov 20:45  

Lecco - Giana Erminio

 
soccer 23 Nov 20:45  

Virtus Verona - Carpi

 
soccer 23 Nov 20:45  

Reggina - Rende

 
soccer 23 Nov 20:45  

Ternana - Viterbese

 
soccer 23 Nov 20:45  

Den Haag - Willem II

 
soccer 23 Nov 21:00  

Flamengo RJ (Bra) - River Plate (Arg)

 
soccer 23 Nov 21:00  

Real Madrid - Real Sociedad

 
soccer 23 Nov 21:45  

Vizela - Benfica

 
soccer 23 Nov 22:00  

River Plate - Libertad Asuncion

 
soccer 23 Nov 22:30  

UA Zacatecas - Alacranes de Durango

 
soccer 23 Nov 23:00  

Petrolera - America De Cali

 
soccer 23 Nov 23:00  

Santa Fe - Dep. Cali

 
soccer 23 Nov 23:15  

Aucas - Barcelona SC

 
soccer 23 Nov 23:40  

Huracan - Central Cordoba

 
soccer 23 Nov 23:40  

Defensa y Justicia - Lanus

 
soccer 24 Nov 00:00  

Queretaro - Monarcas

 
soccer 24 Nov 00:00  

Saltillo - Nayarit

 
soccer 24 Nov 00:00  

Nacional Asuncion - Sp. Luqueno

 
soccer 24 Nov 01:30  

LDU Quito - U. Catolica

 
soccer 24 Nov 01:45  

Atl. Tucuman - San Lorenzo

 
soccer 24 Nov 02:00  

Cruz Azul - Atl. San Luis

 
soccer 24 Nov 02:00  

Monterrey - Atlas

 
soccer 24 Nov 02:00  

Canterbury - Hawkes Bay

 
soccer 24 Nov 02:00  

Tasman United - Team Wellington

 
soccer 24 Nov 04:00  

Pachuca - U.N.A.M.- Pumas

 
soccer 24 Nov 04:00  

Guadalajara Chivas - Veracruz

 
soccer 24 Nov 04:00  

Eastern Suburbs - Waitakere United

 
soccer 24 Nov 06:00  

Montedio Yamagata - Machida

 
soccer 24 Nov 06:00  

Mito - Okayama

 
soccer 24 Nov 06:00  

Kashiwa - Kyoto

 
soccer 24 Nov 06:00  

Yokohama - Ehime

 
soccer 24 Nov 06:00  

Kofu - Ryukyu

 
soccer 24 Nov 06:00  

Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki

 
soccer 24 Nov 06:00  

Kanazawa - Omiya Ardija

 
soccer 24 Nov 06:00  

Tokushima - Renofa Yamaguchi

 
soccer 24 Nov 06:00  

Seongnam - Gyeongnam