Sunday 21. April 2019 | 04:26 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionScore PredictionLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
07:00  

Machida Zelvia - Omiya Ardija

 
J2 League  vs  
D
1 - 1
L
W
W
L
D
 
L
D
W
W
W
 
 
07:30  

Rockdale City Suns - Sydney FC U21

 
National Premier League  vs  
H
3 - 1
D
L
D
W
L
 
D
W
D
L
W
 
 
08:00  

Hakoah Sydney - Wollongong Wolves

 
National Premier League  vs  
H
2 - 1
W
W
W
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
10:30  

Sevilla B - Recreativo Huelva

 
Segunda B  vs  
D
1 - 1
W
D
D
W
L
 
W
W
W
D
D
 
 
10:30  

CF Lorca Deportiva - UCAM Murcia B

 
Tercera Division  vs  
Home
2 - 0
W
D
W
D
W
 
W
W
D
D
W
 
 
10:45  

FE Grama - Reus Deportiu II

 
Tercera Division  vs  
H
1 - 0
L
L
W
D
W
 
D
L
D
W
L
 
 
11:00  

Levante - Espanyol

 
Primera Division  vs  
H
2 - 1
L
L
D
D
D
 
W
L
L
D
W
 
 
11:00  

Pontevedra - Rapido Bouzas

 
Segunda B  vs  
Home
3 - 0
W
L
D
L
W
 
D
L
W
L
D
 
 
11:00  

Langreo - Athletic Bilbao II

 
Segunda B  vs  
A
1 - 2
D
W
L
D
W
 
L
D
D
W
L
 
 
11:00  

Cadiz - Numancia

 
Segunda Division  vs  
Home
1 - 0
W
W
D
D
D
 
D
D
L
W
L
 
 
11:00  

Celta de Vigo II - Union Adarve

 
Segunda B  vs  
Home
1 - 0
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
11:00  

Atletico Madrid B - SS Reyes

 
Segunda B  vs  
Home
2 - 0
W
W
D
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
11:00  

Internacional De Madrid - Fuenlabrada

 
Segunda B  vs  
H
2 - 1
D
W
L
D
L
 
W
D
D
L
W
 
 
11:00  

Las Palmas B - Coruxo FC

 
Segunda B  vs  
D
1 - 1
L
L
W
L
D
 
W
D
D
D
D
 
 
11:00  

Valencia II - Barcelona B

 
Segunda B  vs  
H
2 - 1
L
L
W
D
L
 
L
W
L
L
D
 
 
11:00  

CD Ebro - Espanyol II

 
Segunda B  vs  
H
2 - 1
W
D
D
L
W
 
W
D
W
W
L
 
 
11:00  

UCAM Murcia - UD Ibiza

 
Segunda B  vs  
D
1 - 1
W
W
L
L
L
 
D
D
L
W
D
 
 
11:00  

UD Melilla - Atletico Sanluqueno

 
Segunda B  vs  
Home
2 - 0
D
L
W
W
D
 
L
D
D
W
L
 
 
11:00  

FC Cartagena II - SFC Minerva

 
Tercera Division  vs  
D
1 - 1
D
D
W
D
L
 
L
W
W
D
W
 
 
11:00  

Universidad de Oviedo - CD Llanes

 
Tercera Division  vs  
A
1 - 2
L
D
D
L
 
D
W
L
D
W
 
 
11:00  

Las Rozas CF - Trival Valderas

 
Tercera Division  vs  
Home
3 - 1
W
W
D
W
D
 
W
D
W
L
D
 
 
11:15  

Excelsior Rotterdam - Willem II

 
Eredivisie  vs  
H
3 - 2
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:30  

Ankaragucu - Konyaspor

 
Super Lig  vs  
A
1 - 2
D
W
W
D
D
 
D
L
D
L
L
 
 
12:00  

Kaiserslautern - Hansa Rostock

 
3. Liga  vs  
A
1 - 2
W
W
L
W
L
 
D
W
D
D
W
 
 
12:30  

Jahn Regensburg - Magdeburg

 
2.Bundesliga  vs  
A
1 - 2
D
L
D
W
D
 
L
L
D
D
W
 
 
12:30  

Darmstadt 98 - Bochum

 
2.Bundesliga  vs  
H
2 - 1
L
W
W
D
L
 
D
W
L
D
L
 
 
12:30  

Arminia Bielefeld - Ingolstadt

 
2.Bundesliga  vs  
D
1 - 1
L
W
W
D
W
 
L
L
L
L
W
 
 
12:30  

FC Heidenheim 1846 - St. Pauli

 
2.Bundesliga  vs  
D
1 - 1
W
D
L
L
W
 
W
L
L
D
L
 
 
12:30  

Dynamo Dresden - FC Koln

 
2.Bundesliga  vs  
Away
0 - 2
D
D
W
D
D
 
W
W
W
D
D
 
 
13:00  

Lotte - Energie Cottbus

 
3. Liga  vs  
D
1 - 1
D
L
L
L
L
 
L
D
L
W
L
 
 
13:00  

Borussia Dortmund Am. - Lippstadt

 
Regionalliga  vs  
Home
1 - 0
D
W
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
13:00  

Oberhausen - FC Koln Am.

 
Regionalliga  vs  
Home
2 - 1
D
W
W
D
W
 
D
L
W
W
W
 
 
13:00  

Viktoria Koln - RW Essen

 
Regionalliga  vs  
Home
1 - 0
D
W
L
D
L
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Everton - Manchester United

 
Premier League  vs  
H
2 - 1
D
L
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Fortuna Sittard - NAC Breda

 
Eredivisie  vs  
H
2 - 1
L
W
L
D
L
 
L
D
W
L
D
 
 
13:30  

Gamla Upsala - Gute

 
Division 2  vs  
H
3 - 2
W
D
L
D
L
 
D
L
W
L
L
 
 
14:00  

Team TG FF - IF Sylvia

 
Division 1  vs  
A
2 - 3
L
W
D
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Istanbul Basaksehir - Rizespor

 
Super Lig  vs  
Home
2 - 0
D
W
W
W
D
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Nantes - Amiens SC

 
Ligue 1  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
L
L
 
W
D
D
D
D
 
 
14:30  

Freiburg - Borussia Dortmund

 
Bundesliga  vs  
D
1 - 1
W
L
W
D
L
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

AC Horsens - SonderjyskE

 
Superligaen  vs  
H
2 - 1
L
L
D
L
L
 
W
L
D
L
L
 
 
15:00  

Deportivo La Coruna - Extremadura UD

 
Segunda Division  vs  
Home
2 - 0
D
L
D
D
L
 
D
W
L
L
W
 
 
15:00  

Ljungskile SK - Eskilsminne IF

 
Division 1  vs  
Home
3 - 0
W
W
D
W
D
 
L
L
D
D
D
 
 
15:00  

Aspudden-Tellus - IFK Haninge

 
Division 2  vs  
Away
1 - 2
L
L
D
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
15:45  

PSV Eindhoven - ADO Den Haag

 
Eredivisie  vs  
Home
4 - 0
W
W
L
W
D
 
L
L
D
D
W
 
 
16:00  

Reims - Saint-Etienne

 
Ligue 1  vs  
D
1 - 1
W
D
D
W
D
 
L
L
W
W
D
 
 
16:00  

Sokol Zapy - SK Benesov

 
3. liga  vs  
Home
2 - 0
W
D
W
W
W
 
W
W
L
W
D
 
 
16:00  

Buchbach - FC Pipinsried

 
Regionalliga  vs  
D
1 - 1
L
W
L
L
L
 
D
L
W
L
W
 
 
16:00  

Navalcarnero - Burgos CF

 
Segunda B  vs  
Away
0 - 1
L
L
W
L
L
 
L
L
W
D
W
 
 
16:30  

Real Murcia B - CAP Ciudad de Murcia

 
Tercera Division  vs  
Home
1 - 0
L
L
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Vejle BK - AGF

 
Superligaen  vs  
H
2 - 1
D
L
D
W
W
 
L
L
D
W
W
 
 
17:00  

Anderlecht - Gent

 
Pro League  vs  
D
2 - 2
W
L
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
17:00  

Real Oviedo - Cordoba

 
Segunda Division  vs  
Home
2 - 0
D
W
L
D
D
 
D
L
L
D
L
 
 
17:00  

Alanyaspor - Fenerbahce

 
Super Lig  vs  
H
2 - 1
L
W
L
W
W
 
D
W
L
W
D
 
 
17:00  

Memmingen - Bayern Munchen Am.

 
Regionalliga  vs  
Away
0 - 2
D
W
D
L
L
 
L
L
W
W
D
 
 
17:00  

Cultural Leonesa - Salamanca

 
Segunda B  vs  
Home
1 - 0
W
W
W
D
D
 
W
D
L
W
D
 
 
17:00  

Racing Santander - Amorebieta

 
Segunda B  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
D
 
 
17:00  

CD Calahorra - CD Vitoria

 
Segunda B  vs  
D
1 - 1
D
W
L
W
L
 
W
D
D
D
L
 
 
17:00  

Linense - Talavera CF

 
Segunda B  vs  
Home
1 - 0
W
D
D
W
L
 
W
D
W
L
L
 
 
17:00  

Gimnastica Segoviana - Atletico Tordesillas

 
Tercera Division  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
D
W
 
W
D
D
W
D
 
 
17:30  

Orihuela CF - Paterna CF (Valencia)

 
Tercera Division  vs  
D
1 - 1
W
W
W
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Lleida Esportiu - Peralada

 
Segunda B  vs  
H
1 - 0
W
D
L
D
L
 
D
D
W
D
W
 
 
18:00  

FC Cartagena - El Ejido

 
Segunda B  vs  
Home
3 - 0
D
W
W
D
L
 
D
L
L
D
D
 
 
18:30  

Castellon - Ejea

 
Segunda B  vs  
A
0 - 1
D
D
L
W
D
 
D
D
D
L
W
 
 
19:00  

Tenerife - Almeria

 
Segunda Division  vs  
A
1 - 2
D
D
W
D
L
 
W
D
D
D
L
 
 
21:00  

DC United - New York City FC

 
MLS  vs  
Home
1 - 0
W
W
W
L
D
 
D
D
L
L
D
 
 
00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
MLS  vs  
Home
2 - 0
W
D
W
W
W
 
W
W
W
D
W
 
 
00:30  

Columbus Crew - Portland Timbers

 
MLS  vs  
Home
2 - 0
L
W
W
W
W
 
D
L
L
L
L
 
 
00:30  

New England Revolution - New York Red Bulls

 
MLS  vs  
A
1 - 2
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
03:00  

San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City

 
MLS  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
L
L
 
W
L
D
L
D
 
 
05:00  

Kagoshima United - FC Ryukyu

 
J2 League  vs  
A
1 - 2
D
L
L
L
L
 
W
D
D
L
D
 
 
06:00  

Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi

 
J2 League  vs  
H
3 - 2
W
D
D
W
W
 
L
L
D
L
D
 
 
06:00  

Yokohama FC - JEF United Chiba

 
J2 League  vs  
A
1 - 2
L
W
L
W
D
 
D
D
W
W
L
 
 
06:00  

FC Gifu - Mito Hollyhock

 
J2 League  vs  
Away
0 - 1
D
L
D
L
L
 
D
D
W
D
D
 
 
06:00  

Zweigen Kanazawa - Kashiwa Reysol

 
J2 League  vs  
D
1 - 1
W
D
W
W
W
 
L
L
W
D
L
 
 
Sunday 21. April 2019 | 04:26 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionScore PredictionLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
09:00  

Astana - Enisey

 
VTB United League  vs  
Home
91 - 81
W
L
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
09:05  

Ryukyu - Shiga

 
B.League  vs  
Home
75 - 69
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
10:00  

Mobis Phoebus - Incheon

 
KBL  vs  
Home
85 - 77
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
10:30  

San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters

 
Philippine Cup  vs  
A
98 - 102
L
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
12:15  

Banvit - Besiktas

 
Super Ligi  vs  
Home
80 - 78
L
W
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:00  

Bayern - Crailsheim Merlins

 
BBL  vs  
A
83 - 86
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
13:00  

Gottingen - Giessen

 
BBL  vs  
Home
87 - 86
L
W
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Bayreuth - Bonn

 
BBL  vs  
Home
86 - 85
L
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:00  

Saratov - Unics Kazan

 
VTB United League  vs  
Away
84 - 89
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Ventspils - Jurmala

 
LBL  vs  
Home
86 - 73
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
14:00  

Zenit Petersburg - Lokomotiv Kuban

 
VTB United League  vs  
Home
84 - 82
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
15:00  

Zielona Gora - Tsmoki Minsk

 
VTB United League  vs  
Home
88 - 86
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

San Pablo Burgos - Estudiantes

 
ACB  vs  
Home
88 - 83
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
16:00  

Decin - Opava

 
NBL  vs  
Home
86 - 81
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
16:00  

Ludwigsburg - Bamberg

 
BBL  vs  
H
83 - 82
W
L
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Lyon-Villeurbanne - Nanterre

 
LNB  vs  
Home
82 - 79
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
17:00  

Indiana Pacers - Boston Celtics

 
NBA  vs  
H
108 - 104
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
17:30  

MoraBanc Andorra - Tecnyconta Zaragoza

 
ACB  vs  
Home
89 - 84
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Breogan - Unicaja

 
ACB  vs  
Away
81 - 82
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
19:30  

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

 
NBA  vs  
Away
113 - 114
L
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
23:00  

Orlando Magic - Toronto Raptors

 
NBA  vs  
H
107 - 106
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
00:00  

Detroit Pistons - Milwaukee Bucks

 
NBA  vs  
Away
108 - 109
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
01:00  

Valdivia - Leones Quilpue

 
LNB  vs  
Home
85 - 82
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
02:30  

Utah Jazz - Houston Rockets

 
NBA  vs  
Home
109 - 106
L
W
L
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
04:05  

Toyama - NeoPhoenix

 
B.League  vs  
Home
83 - 78
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
05:05  

Sun Rockers - Chiba

 
B.League  vs  
Away
71 - 80
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
05:05  

Niigata - Yokohama

 
B.League  vs  
Home
85 - 75
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
05:05  

Osaka - Kyoto

 
B.League  vs  
Home
78 - 72
L
W
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
05:05  

Fukuoka - Diamond Dolphins

 
B.League  vs  
Away
76 - 82
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
Sunday 21. April 2019 | 04:26 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionScore PredictionLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Sunday 21. April 2019 | 04:26 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionScore PredictionLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
10:00  

Rossosh - Dizelist

 
NMHL  vs  
H
4 - 3
W
D
W
L
D
 
W
D
D
W
D
 
 
13:00  

Frolunda - Djurgardens

 
SHL  vs  
A
3 - 4
D
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
14:00  

Kladno - Chomutov

 
Extraliga  vs  
Home
3 - 2
W
W
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

France - Latvia

 
Friendly International  vs  
A
2 - 3
L
L
L
L
L
 
W
W
D
W
D
 
 
15:00  

Ceske Budejovice - Pardubice

 
Extraliga  vs  
Away
1 - 3
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

 
NHL  vs  
A
3 - 4
D
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
21:00  

Iowa Wild - Milwaukee Admirals

 
AHL  vs  
D
3 - 3
L
L
L
L
D
 
W
W
W
W
D
 
 
23:00  

Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

 
NHL  vs  
A
3 - 4
L
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
00:00  

Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 
NHL  vs  
D
3 - 3
L
W
D
L
L
 
W
L
D
W
W
 
 
00:05  

Chicago Steel - Cedar Rapids RoughRiders

 
USHL  vs  
A
3 - 4
L
D
W
W
W
 
W
W
L
D
W
 
 
00:05  

Tri-City Storm - Des Moines Buccaneers

 
USHL  vs  
D
3 - 3
W
W
W
D
D
 
L
D
W
L
D
 
 
00:05  

Waterloo Black Hawks - Sioux Falls Stampede

 
USHL  vs  
H
4 - 3
L
D
D
D
W
 
L
W
D
W
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 22 Apr 00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
MLS 
soccer 22 Apr 00:00  

Independiente - Argentinos Juniors

 
Copa de la Superliga 
soccer 22 Apr 00:00  

Deportes Quindio - Barranquilla

 
Primera B 
soccer 22 Apr 06:00  

Sydney United - Mt Druitt Town

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Brisbane Strikers - Gold Coast Knights

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Moreton Bay United FC - SWQ Thunder FC

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Gold Coast United FC - Redlands United

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Espanyol (w) - Atletico Madrid (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 12:00  

Enskede - AFK Linkoping

 
Division 2 
soccer 22 Apr 12:30  

Portsmouth - Coventry City

 
League 1 
soccer 22 Apr 12:30  

Vysocina Jihlava - Trinec

 
Druha Liga 
soccer 22 Apr 12:30  

Bischofswerdaer FV 08 - FC Oberlausitz

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 12:30  

Babelsberg - FSV Union Furstenwalde

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Aston Villa - Millwall

 
Championship 
soccer 22 Apr 13:00  

Southend United - Burton Albion

 
League 1 
soccer 22 Apr 13:00  

Randers FC - AaB

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 13:00  

Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Augsburg Am. - Illertissen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Rosenheim - Ingolstadt Am.

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Hansa LSK - Eintracht Norderstedt

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Sundbyberg IK - IFK Mora

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Nosaby - Dalstorps IF

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Motala - Tyresoe

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:30  

Royal Antwerp - Club Brugge

 
Pro League 
soccer 22 Apr 13:30  

Utrecht II - FC Volendam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

NEC Nijmegen - RKC Waalwijk

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

MVV Maastricht - Jong Ajax

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

TOP Oss - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Telstar - Roda JC

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Dordrecht - Almere City

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Jong PSV - Sparta Rotterdam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Helmond Sport - FC Eindhoven

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Twente - Jong AZ Alkmaar

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Wil - Aarau

 
Super League 
soccer 22 Apr 14:00  

IFK Goteborg - Helsingborg IF

 
Allsvenskan 
soccer 22 Apr 14:00  

Hellas Verona - Benevento

 
Serie B 
soccer 22 Apr 14:00  

KFUM - Nest-Sotra

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 14:00  

Torns IF - Atvidaberg

 
Division 1 
soccer 22 Apr 14:00  

FK Karlskrona - Nässjö

 
Division 2 
soccer 22 Apr 14:00  

Vasteras SK - Trelleborg

 
Superettan 
soccer 22 Apr 14:30  

Wisla Krakow - Wisla Plock

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 14:30  

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackburn Rovers - Bolton Wanderers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Derby County - Queens Park Rangers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Reading - West Bromwich Albion

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Wigan Athletic - Preston North End

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Hull City - Sheffield United

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Ipswich Town - Swansea City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Rotherham United - Birmingham City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Bristol Rovers - Rochdale

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Charlton Athletic - Scunthorpe United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Wycombe Wanderers - Walsall

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Plymouth Argyle - Barnsley

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Shrewsbury Town - Oxford United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Peterborough United - Sunderland

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Bradford City - Gillingham

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackpool - Fleetwood Town

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Grimsby Town - Carlisle United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Macclesfield Town - Newport County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Crawley Town - Notts County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Morecambe - Cheltenham Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Swindon Town - Crewe Alexandra

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Milton Keynes Dons - Port Vale

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Forest Green Rovers - Cambridge United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Lincoln City - Tranmere Rovers

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Bury - Northampton Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Stevenage - Exeter City

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Yeovil Town - Colchester United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Oldham Athletic - Mansfield Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

FC Nordsjaelland - FC Copenhagen

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 15:00  

Barnet - Bromley

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Solihull Moors - Leyton Orient

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Chesterfield - Boreham Wood

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Harrogate Town - Gateshead

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Sutton United - Maidstone United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Barrow AFC - Hartlepool United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Braintree Town - Dagenham and Redbridge

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Salford City - Fylde AFC

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Aldershot Town - Havant and Waterlooville

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Nykopings - Bodens

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Landskrona BoIS - Oskarshamns

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

IFK Varnamo - Tvaakers IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:30  

Karlstad BK - Umea FC

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Politehnica Iasi - Concordia Chiajna

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Valencia (w) - Levante (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 16:00  

Vasalund IF - Gefle IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Kristianstads FF - Skovde AIK

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Oddevold - Lindome GIF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:30  

SJK Seinajoki - Ilves

 
Veikkausliiga 
soccer 22 Apr 16:30  

Varbergs BoIS - Brommapojkarna

 
Superettan 
soccer 22 Apr 16:30  

Frej - Osters IF

 
Superettan 
soccer 22 Apr 17:00  

Lillestrom - Molde

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Kristiansund - Ranheim

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Rosenborg - Stromsgodset

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Bodo Glimt - Sarpsborg 08

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Haugesund - Stabaek

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

FC Midtjylland - Brondby IF

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sporting Charleroi - Beerschot-Wilrijk

 
Pro League 
soccer 22 Apr 17:00  

Nea Salamis - Omonia Nicosia

 
1. Division 
soccer 22 Apr 17:00  

Brescia - Salernitana

 
Serie B 
soccer 22 Apr 17:00  

Floriana - St. Andrews FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 17:00  

Raufoss - Strommen

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

HamKam - Sogndal

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Jerv - Notodden

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sandnes Ulf - Start

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Aalesund - Skeid

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Tromsdalen - Sandefjord

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Ull Kisa - Kongsvinger

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Gornik Zabrze - Arka Gdynia

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Korona Kielce - Slask Wroclaw

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Krsko - NK Domzale

 
1. SNL 
soccer 22 Apr 17:15  

Brentford - Leeds United

 
Championship 
soccer 22 Apr 18:00  

Uerdingen - Eintracht Braunschweig

 
3. Liga 
soccer 22 Apr 18:00  

Qormi F.C - Birkirkara FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 18:00  

Sivasspor - Besiktas

 
Super Lig 
soccer 22 Apr 18:30  

Newroz FC - Varmbols

 
Division 2 
soccer 22 Apr 19:00  

Brann - Valerenga

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 19:00  

Senglea Athletic - Hibernians FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 19:00  

Dinamo Bucuresti - Botosani

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 19:15  

Schweinfurt - Burghausen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 19:30  

Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

 
Bundesliga 
soccer 22 Apr 20:00  

Perugia - Lecce

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cosenza Calcio - Spezia

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Palermo - Calcio Padova

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cittadella - Cremonese

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Foggia - Livorno

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Carpi - Pescara

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Elche - Osasuna

 
Segunda Division