Best soccer predictions & tips!

Monday 11. February 2019 | 06:35 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
15:00  

Vitoria Guimaraes B - Sporting Covilha

 
Segunda Liga  vs  
H
2 - 2
L
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
17:00  

Gornik Zabrze - Wisla Krakow

 
Ekstraklasa  vs  
H
2 - 0
D
D
L
D
L
 
L
D
L
W
L
 
 
17:00  

Sivasspor - Akhisar Belediyespor

 
Super Lig  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
L
D
 
D
L
L
L
W
 
 
17:00  

Ankaragucu - Kasimpasa SK

 
Super Lig  vs  
D
3 - 0
L
L
L
L
L
 
W
D
L
L
L
 
 
18:00  

Vendsyssel FF - FC Midtjylland

 
Superligaen  vs  
D
0 - 1
L
W
L
W
L
 
D
W
L
W
W
 
 
18:00  

Lotte - Preussen Munster

 
3. Liga  vs  
D
1 - 0
D
D
L
W
D
 
L
L
L
D
W
 
 
19:00  

Utrecht II - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie  vs  
Away
2 - 4
L
L
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
19:00  

Jong Ajax - Roda JC

 
Eerste Divisie  vs  
Home
5 - 1
W
D
L
L
D
 
L
W
D
W
L
 
 
19:00  

CD Cabecense - Algeciras CF

 
Tercera Division  vs  
Away
0 - 1
L
W
L
W
D
 
W
W
L
D
W
 
 
19:30  

Hamburger SV - Dynamo Dresden

 
2.Bundesliga  vs  
Home
1 - 0
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
19:45  

Brest - Auxerre

 
Ligue 2  vs  
H
1 - 0
D
D
W
W
D
 
W
W
W
L
D
 
 
19:45  

Siracusa - Reggina

 
Lega Pro  vs  
Away
0 - 2
L
W
D
L
L
 
D
D
W
D
L
 
 
19:45  

Basford United - Witton Albion

 
Non League Premeir  vs  
H
3 - 1
L
L
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Deportivo Alaves - Levante

 
Primera Division  vs  
D
2 - 0
W
W
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
20:00  

Venezia - Lecce

 
Serie B  vs  
D
1 - 1
L
D
D
W
L
 
L
W
D
D
W
 
 
20:15  

Vitoria Setubal - Belenenses

 
Portuguese Liga  vs  
D
0 - 0
D
D
L
D
D
 
W
W
D
L
L
 
 
Monday 11. February 2019 | 06:35 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

South Florida - East Carolina

 
NCAA  vs  
Home
72 - 68
L
L
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
01:00  

Sacramento Kings - Phoenix Suns

 
NBA  vs  
Home
117 - 104
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
01:00  

Notre Dame - Georgia Tech

 
NCAA  vs  
A
69 - 59
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
01:30  

Iowa - Northwestern

 
NCAA  vs  
Home
80 - 79
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
02:00  

Hispano Americano - La Union

 
Liga A  vs  
A
102 - 92
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
02:00  

Estudiantes - Gimnasia

 
Liga A  vs  
Home
92 - 87
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
02:30  

Atlanta Hawks - Orlando Magic

 
NBA  vs  
Away
108 - 124
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
03:00  

Oregon - Stanford

 
NCAA  vs  
Home
69 - 46
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
03:30  

Golden State Warriors - Miami Heat

 
NBA  vs  
Home
120 - 118
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
09:05  

SeaHorses Mikawa - Akita

 
B.League  vs  
Home
95 - 94
W
W
L
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
12:00  

KEB Hanabank W - KB Stars W

 
WKBL Women  vs  
Away
61 - 77
W
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:30  

Al Wakrah - Al-Rayyan

 
QBL  vs  
A
89 - 94
W
L
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Unics Kazan - CSKA Moscow

 
VTB United League  vs  
Away
71 - 68
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Bahcesehir Kol. - Darussafaka

 
Super Ligi  vs  
H
92 - 85
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
18:30  

Al Sadd - Al Shamal

 
QBL  vs  
Away
95 - 78
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
18:30  

Maccabi Rishon - Hapoel Tel-Aviv

 
Israel Cup  vs  
Home
86 - 70
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
19:00  

Petrol Olimpija - Igokea

 
ABA League  vs  
Home
92 - 69
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

Khimki M. - Lokomotiv Kuban

 
VTB United League  vs  
Home
82 - 84
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

BC Kalev/Cramo - Enisey

 
VTB United League  vs  
Home
109 - 91
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Anadolu Efes - Banvit

 
Super Ligi  vs  
Home
93 - 85
L
W
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Osijek - Levice

 
Alpe Adria Cup  vs  
Home
73 - 87
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Vilkmerge W - Tallinn University W

 
WBBL Women  vs  
A
69 - 45
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

BCM Pitesti - BC Timisoara

 
Divizia A  vs  
A
86 - 85
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
20:00  

Borac - KK Dunav

 
First League  vs  
Home
94 - 85
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
20:30  

Sloboda - Gradina

 
Prvenstvo BiH  vs  
Home
82 - 72
W
W
W
W
L
 
L
W
W
L
 
 
21:00  

Hapoel Holon - Hapoel M. Jerusalem

 
Israel Cup  vs  
Away
77 - 91
W
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
Monday 11. February 2019 | 06:35 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
12:30  

Lamasine T. - Taberner C.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
12:30  

Ortega-Olmedo R. - Kolar Z.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
13:30  

Seppi A. - Gojowczyk P.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Janvier M. - Martineau M.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Brancaccio R. - Ilkel C.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:30  

Samsonova L. - Muchova K.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:30  

Tomljanovic A. - Hercog P.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Kukushkin M. - Haase R.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Wang T. - Crepatte B.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Domingues J. - Cornut-Chauvinc A.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
W
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
16:00  

Stosur S. - Blinkova A.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
17:00  

Moroni M. - Safiullin R.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
17:00  

Zapata Miralles B. - Darcis S.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Eubanks C. - Escobedo E.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Menendez-Maceiras A. - Arnaboldi A.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Ramanathan R. - Smyczek T.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
2 - 1
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Popyrin Al. - Schnur B.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Riske A. - Zhu L.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
L
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
18:30  

Galovic V. - Masur D.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
19:00  

Benchetrit E. - Bourgue M.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Strycova B. - Al Nabhani F.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
 
 
19:30  

Jarry N. - Sonego L.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Home
1 - 2
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:30  

Paire B. - Wawrinka S.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
20:30  

Ignatik U. - Barranco C. J.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Ramos A. - Silva D. R.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
21:00  

Lacko L. - Tomic B.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
21:00  

Sandgren T. - Lorenzi P.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
1 - 2
W
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
22:00  

Chung H. - Basilashvili N.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
22:30  

Arevalo M./Cerretani J. - Demoliner M./Nielsen F.

 
ATP Buenos Aires Doubles (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
L
 
 
Monday 11. February 2019 | 06:35 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings

 
WHL  vs  
Home
6 - 3
D
L
W
D
W
 
L
W
L
D
L
 
 
00:00  

Vancouver Giants - Prince George Cougars

 
WHL  vs  
D
4 - 1
W
D
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 
00:00  

Hershey Bears - Charlotte Checkers

 
AHL  vs  
A
2 - 2
W
W
D
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
00:05  

Omaha Lancers - Des Moines Buccaneers

 
USHL  vs  
D
2 - 1
D
L
D
L
D
 
W
W
D
W
L
 
 
01:00  

Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors

 
WHL  vs  
A
6 - 2
W
D
D
L
W
 
W
W
D
W
W
 
 
01:00  

Edmonton Oil Kings - Regina Pats

 
WHL  vs  
Home
5 - 2
D
W
D
L
L
 
L
L
W
D
D
 
 
01:00  

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

 
NHL  vs  
D
2 - 5
W
W
W
L
D
 
W
L
W
D
D
 
 
02:00  

New York Rangers - Toronto Maple Leafs

 
NHL  vs  
H
4 - 1
L
W
L
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
03:00  

Portland Winterhawks - Medicine Hat Tigers

 
WHL  vs  
D
1 - 1
W
L
W
D
L
 
W
D
D
W
L
 
 
09:00  

Almaty - Kulager

 
Championship  vs  
H
1 - 2
W
L
D
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
10:00  

Kazzinc-Torpedo 2 - Gornyak Rudny

 
Championship  vs  
Home
8 - 2
W
D
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Penza - Tyumen

 
VHL  vs  
D
3 - 1
L
W
L
L
L
 
D
W
D
D
L
 
 
12:00  

Altay Barnaul - Krasnoyarskie Rysi

 
VHL-B  vs  
D
1 - 3
L
L
D
L
D
 
L
L
L
D
D
 
 
13:00  

Yermak Angarsk - Metallurg Novokuznetsk

 
VHL  vs  
Away
2 - 2
W
W
D
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
13:00  

Russia - Czech Republic

 
Beijer Hockey Games  vs  
Home
3 - 1
D
W
W
D
L
 
D
L
L
W
W
 
 
13:00  

Kazzinc-Torpedo - Chelmet Chelyabinsk

 
VHL  vs  
Home
7 - 3
L
D
L
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
13:00  

Karaganda - Kurhan

 
VHL  vs  
Home
5 - 2
W
W
D
W
W
 
L
W
D
W
W
 
 
13:00  

Finland U19 - Sweden U19

 
Friendly International  vs  
A
1 - 2
L
L
W
D
W
 
W
W
 
 
13:00  

Sweden U17 - USA U17

 
Friendly International  vs  
A
4 - 1
L
W
D
D
W
 
L
L
D
W
W
 
 
13:00  

Switzerland U16 - Slovakia U16

 
Friendly International  vs  
Home
2 - 3
D
D
L
W
W
 
D
W
L
L
L
 
 
13:30  

Czech Republic W - Sweden W

 
EHT Final Women  vs  
Away
1 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Visby/Roma - Grums

 
AllEttan Södra  vs  
Home
10 - 3
L
L
W
D
L
 
L
D
D
L
L
 
 
14:00  

Stalnye Lisy - Altay

 
MHL  vs  
Home
5 - 0
W
L
L
D
W
 
W
L
L
D
D
 
 
14:00  

Germany W - Switzerland W

 
EHT Final Women  vs  
D
1 - 3
L
D
L
L
L
 
D
W
L
L
L
 
 
14:00  

Perm - Ryazan

 
VHL  vs  
Away
1 - 3
L
L
D
L
L
 
D
D
L
L
L
 
 
14:00  

Toros Neftekamsk - Sarov

 
VHL  vs  
Home
3 - 1
D
D
W
W
L
 
D
D
L
L
L
 
 
14:00  

Finland U16 - Sweden U16

 
Friendly International  vs  
D
1 - 3
W
W
W
W
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Nomad Astana - Kokshetau

 
Championship  vs  
H
0 - 3
L
L
D
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
15:00  

Beibarys Atyrau - Temirtau

 
Championship  vs  
Home
5 - 1
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
15:00  

Pavlodar - HC Astana

 
Championship  vs  
Home
3 - 1
W
D
D
L
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Riemu - Laser HT

 
Suomi-sarja  vs  
Home
6 - 2
L
W
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Narvik - Storhamar II

 
Division 1  vs  
Home
8 - 1
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Izhevsk - Voronezh

 
VHL  vs  
H
4 - 1
W
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
15:00  

Lada - SKA Neva St. Petersburg

 
VHL  vs  
A
3 - 0
L
D
D
W
W
 
W
D
D
W
W
 
 
15:00  

CSK VVS - Dinamo St. Petersburg

 
VHL  vs  
Away
2 - 1
D
L
L
D
L
 
L
D
L
W
L
 
 
16:00  

Yekaterinburg - Nizhny Novgorod

 
KHL  vs  
D
6 - 5
W
L
D
D
L
 
L
L
D
D
L
 
 
16:00  

Tractor Chelyabinsk - Niznekamsk

 
KHL  vs  
H
1 - 3
L
W
L
W
L
 
W
L
W
L
D
 
 
16:00  

Mamonty Yugry - Ladya

 
MHL  vs  
Home
3 - 1
W
W
W
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
16:00  

Tyumensky Legion - Irbis

 
MHL  vs  
A
2 - 2
L
W
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Sarmaty - Snezhnye Barsy

 
MHL  vs  
H
3 - 2
L
L
L
D
D
 
L
L
W
D
L
 
 
16:00  

Hokki - Pyry

 
Suomi-sarja  vs  
D
2 - 2
W
W
L
D
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

Almetyevsk - Tambov

 
VHL  vs  
Home
3 - 1
D
D
W
W
W
 
W
L
D
W
W
 
 
16:00  

Khimik - Gornyak Uchaly

 
VHL  vs  
D
3 - 2
W
D
D
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
16:00  

Bars - HC Yugra

 
VHL  vs  
A
2 - 5
W
W
D
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
16:00  

Zvezda Chekhov - Orsk

 
VHL  vs  
Home
2 - 4
W
W
W
W
L
 
W
D
W
D
L
 
 
16:00  

Chelny - Yuzhny Ural Metallurg

 
VHL-B  vs  
Home
3 - 1
L
L
L
D
L
 
L
L
D
W
W
 
 
16:00  

Kalix - Koping

 
AllEttan Norra  vs  
A
5 - 5
D
W
W
W
L
 
L
W
D
L
D
 
 
16:00  

Tingsryds - Pantern

 
HockeyAllsvenskan  vs  
H
3 - 3
L
W
L
W
L
 
D
D
L
L
W
 
 
16:30  

Sweden - Finland

 
Beijer Hockey Games  vs  
A
4 - 4
D
L
W
L
W
 
D
W
L
D
L
 
 
16:30  

Karhu HT - S-Kiekko

 
Suomi-sarja  vs  
A
2 - 2
W
W
D
L
D
 
D
L
W
L
L
 
 
16:45  

Fribourg - Rapperswil

 
National League  vs  
Home
1 - 4
L
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Finland W - Russia W

 
EHT Final Women  vs  
A
2 - 3
W
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
17:00  

Erfurt - Halle

 
Oberliga North  vs  
H
2 - 7
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
17:00  

Vannas - Enkopings

 
AllEttan Norra  vs  
Away
6 - 3
L
L
L
L
D
 
L
L
L
L
D
 
 
17:00  

Pitea - Vasby

 
AllEttan Norra  vs  
H
3 - 2
W
L
D
L
D
 
W
D
D
D
D
 
 
17:00  

Bodens - Borlange

 
AllEttan Norra  vs  
D
3 - 5
W
D
D
W
D
 
L
L
W
D
W
 
 
17:00  

Kristianstads - Vimmerby

 
AllEttan Södra  vs  
Home
3 - 3
D
D
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Tegs - Lejon

 
HockeyEttan Norra  vs  
Home
1 - 2
W
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
17:00  

Tyreso Hanviken - Segeltorps IF

 
HockeyEttan Ostra  vs  
Away
5 - 8
D
L
W
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Trangsunds - Nykoping

 
HockeyEttan Ostra  vs  
Away
3 - 4
L
L
L
W
W
 
L
D
W
D
W
 
 
17:00  

Vallentuna - Sollentuna

 
HockeyEttan Ostra  vs  
Home
7 - 5
W
W
L
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
17:00  

Kalmar - Halmstad

 
HockeyEttan Sodra  vs  
Home
6 - 1
W
D
W
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
17:00  

Dalen - Helsingborgs

 
HockeyEttan Sodra  vs  
Home
4 - 3
W
W
W
W
W
 
L
L
L
D
W
 
 
17:00  

Tyringe - Nybro

 
HockeyEttan Sodra  vs  
D
2 - 7
D
L
W
W
L
 
W
L
W
D
D
 
 
17:00  

Skovde - Arboga

 
HockeyEttan Vastra  vs  
Home
3 - 2
L
W
W
L
W
 
D
L
L
L
W
 
 
17:00  

Forshaga - Surahammars

 
HockeyEttan Vastra  vs  
Home
5 - 1
W
W
W
D
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Kumla - Lindlovens

 
HockeyEttan Vastra  vs  
D
1 - 1
W
D
L
W
D
 
W
L
D
W
L
 
 
17:30  

Ceske Budejovice - AZ Havirov

 
Chance Liga  vs  
Home
9 - 2
W
D
D
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Czech Republic U19 - Germany U19

 
Friendly International  vs  
Home
3 - 2
W
L
L
D
W
 
W
L
L
 
 
17:30  

Russia U16 - Czech Republic U16

 
Friendly International  vs  
Home
3 - 2
W
W
W
L
W
 
D
L
W
L
D
 
 
18:00  

Martin - Dubnica

 
1. Liga  vs  
A
1 - 1
D
L
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:00  

Lausitzer Fuchse - Kaufbeuren

 
DEL2  vs  
D
6 - 3
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
D
 
 
18:00  

Crimmitschau - Dresdner Eislowen

 
DEL2  vs  
H
6 - 1
W
W
D
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Leipzig - Hannover Scorpions

 
Oberliga North  vs  
H
2 - 5
L
W
W
L
L
 
D
W
L
W
W
 
 
18:00  

Riessersee - Miesbach

 
Oberliga South  vs  
D
5 - 3
W
D
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:00  

Povazska Bystrica - Trnava

 
1. Liga  vs  
Home
3 - 1
L
L
W
D
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:15  

EHC Waldkraiburg - TSV Peissenberg E.

 
Oberliga South  vs  
D
6 - 2
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
18:30  

Jihlava - Litomerice

 
Chance Liga  vs  
Home
5 - 2
D
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
18:30  

Benatky - Frydek-Mistek

 
Chance Liga  vs  
D
1 - 5
L
L
L
D
L
 
W
D
W
W
W
 
 
18:30  

Poruba - Vsetin

 
Chance Liga  vs  
D
2 - 5
D
D
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
18:30  

Gyergyoi - Vasas

 
Erste Liga  vs  
Home
2 - 2
L
L
W
W
L
 
W
D
D
L
L
 
 
18:30  

SKA St. Petersburg - Cherepovets

 
KHL  vs  
Home
4 - 1
W
W
W
L
L
 
L
D
L
L
W
 
 
18:30  

Sp. Moscow - Dyn. Moscow

 
KHL  vs  
D
1 - 5
W
L
D
L
W
 
D
W
W
W
L
 
 
18:30  

Sochi - Podolsk

 
KHL  vs  
D
2 - 2
L
W
D
L
L
 
W
D
W
D
L
 
 
18:30  

Din. Minsk - Lokomotiv Yaroslavl

 
KHL  vs  
H
0 - 3
W
D
D
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
18:30  

Michalovce - Topolcany

 
1. Liga  vs  
Home
5 - 2
W
W
W
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
18:30  

Klostersee - Landsberg

 
Oberliga South  vs  
H
5 - 2
W
D
L
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Prostejov - Kladno

 
Chance Liga  vs  
H
2 - 3
W
L
D
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
19:00  

Slavia Prague - Trebic

 
Chance Liga  vs  
H
6 - 1
L
W
D
L
L
 
D
D
W
D
L
 
 
19:00  

Harzer F. - Essen

 
Oberliga North  vs  
Away
2 - 5
L
L
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Sonthofen - Memmingen

 
Oberliga South  vs  
H
6 - 6
L
W
D
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Lindau - Starbulls Rosenheim

 
Oberliga South  vs  
H
1 - 4
D
L
D
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
19:00  

Regensburg - Landshut

 
Oberliga South  vs  
A
3 - 3
W
L
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
19:00  

Selber - Hochstadter EC

 
Oberliga South  vs  
Home
8 - 5
D
W
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Fussen - Konigsbrunn

 
Oberliga South  vs  
Home
2 - 6
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Bad Kissingen - Erding

 
Oberliga South  vs  
H
7 - 2
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:15  

Coventry - Sheffield

 
Elite League  vs  
D
2 - 4
D
D
D
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
19:30  

Sparta Prague - Plzen

 
Extraliga  vs  
D
3 - 4
L
L
W
W
D
 
W
W
L
W
D
 
 
19:30  

Dinamo Riga - Jokerit

 
KHL  vs  
H
3 - 1
L
L
D
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
19:30  

Slovan Bratislava - CSKA Moscow

 
KHL  vs  
Away
1 - 4
L
L
L
D
W
 
L
D
W
W
W
 
 
19:30  

Bayreuth - Deggendorfer

 
DEL2  vs  
A
6 - 7
W
D
W
W
L
 
W
W
L
L
D
 
 
19:30  

Bad Nauheim - Frankfurt Lowen

 
DEL2  vs  
H
4 - 4
L
W
W
W
D
 
L
L
W
W
W
 
 
19:30  

Heilbronner - Ravensburg

 
DEL2  vs  
A
3 - 3
L
L
L
L
D
 
L
D
L
W
D
 
 
19:30  

Freiburg - Kassel

 
DEL2  vs  
H
1 - 1
L
L
W
L
D
 
W
L
W
W
L
 
 
19:30  

Herner - Preussen

 
Oberliga North  vs  
Home
4 - 7
W
W
D
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Weiden - Peiting

 
Oberliga South  vs  
Away
5 - 7
W
L
L
L
W
 
D
W
D
W
W
 
 
19:30  

Nashville Predators - St. Louis Blues

 
NHL  vs  
A
4 - 4
W
L
W
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
20:00  

Tranas - Mariestads

 
AllEttan Södra  vs  
Home
1 - 0
L
L
W
W
D
 
L
L
D
D
L
 
 
20:00  

Vasterviks IK - IF Bjorkloven

 
HockeyAllsvenskan  vs  
D
2 - 3
W
W
L
D
L
 
D
W
W
L
L
 
 
20:00  

Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats

 
QMJHL  vs  
Away
3 - 5
D
W
L
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
20:00  

EC Hannover - Fuchse Duisburg

 
Oberliga North  vs  
Home
5 - 3
W
D
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
20:00  

Rostock - Tilburg Trappers

 
Oberliga North  vs  
Away
2 - 5
L
W
L
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
20:00  

Guildford - Cardiff

 
Elite League  vs  
D
3 - 3
D
L
W
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
20:30  

Fife - Manchester

 
Elite League  vs  
Home
2 - 1
D
L
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
21:00  

Hokiklub Budapest - DAB

 
Erste Liga  vs  
D
3 - 6
D
W
W
D
D
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada

 
QMJHL  vs  
Home
7 - 5
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Cleveland Monsters - Binghamton

 
AHL  vs  
A
3 - 3
D
L
D
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
22:00  

Manitoba Moose - Texas Stars

 
AHL  vs  
A
2 - 0
W
D
D
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
22:00  

Bridgeport Sound Tigers - Utica Comets

 
AHL  vs  
D
4 - 4
L
L
W
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
22:00  

Port Huron Prowlers - Mentor Ice Breakers

 
FHL  vs  
Home
7 - 2
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
22:00  

Boston Bruins - Colorado Avalanche

 
NHL  vs  
Home
1 - 1
D
W
W
D
D
 
L
L
L
D
D
 
 
22:00  

New Jersey Devils - Carolina Hurricanes

 
NHL  vs  
H
3 - 2
L
D
L
D
L
 
W
L
W
D
W
 
 
22:00  

New York Islanders - Minnesota Wild

 
NHL  vs  
D
2 - 1
D
W
L
D
D
 
W
D
D
L
W
 
 
22:00  

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

 
NHL  vs  
A
5 - 2
W
D
D
W
D
 
L
W
W
L
L
 
 
22:00  

Buffalo Sabres - Winnipeg Jets

 
NHL  vs  
D
1 - 3
W
L
D
D
W
 
W
W
D
L
L
 
 
22:05  

Lehigh Valley Phantoms - Hartford Wolf Pack

 
AHL  vs  
Home
5 - 2
D
D
W
L
L
 
D
L
L
D
L
 
 
22:05  

Providence Bruins - Syracuse Crunch

 
AHL  vs  
D
4 - 0
D
W
W
W
W
 
W
W
D
D
W
 
 
23:00  

Gatineau Olympiques - Val-dOr Foreurs

 
QMJHL  vs  
Home
5 - 6
W
L
L
L
W
 
L
L
L
L
D
 
 
23:00  

Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar

 
QMJHL  vs  
Away
4 - 0
L
W
W
L
D
 
W
W
W
W
L
 
 
23:00  

Toronto Marlies - Belleville Senators

 
AHL  vs  
D
3 - 3
D
L
D
D
W
 
L
W
D
D
W
 
 
23:00  

Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves

 
AHL  vs  
A
1 - 4
W
D
L
W
W
 
W
D
W
D
D
 
 
23:00  

Ontario Reign - San Jose Barracuda

 
AHL  vs  
H
4 - 3
L
L
L
W
L
 
W
D
W
L
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 24 Feb 00:00  

Drexel - Delaware

 
NCAA 
basketball 24 Feb 00:00  

Jacksonville State - Eastern Kentucky

 
NCAA 
basketball 24 Feb 00:00  

North Dakota St - Nebraska O.

 
NCAA 
basketball 24 Feb 00:00  

South Dakota St. - South Dakota Coyotes

 
NCAA 
basketball 24 Feb 00:00  

Texas State - Louisiana Lafayette

 
NCAA 
basketball 24 Feb 00:15  

Troy - South Alabama

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

Alabama - Vanderbilt

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

Belmont - Siu Edwardsville

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

Houston - South Florida

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

Mississippi St. - South Carolina

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

Syracuse - Duke

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

Toledo - Northern Illinois

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

USC - Oregon State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 01:00  

Middle Tenn. St. - Charlotte

 
NCAA 
basketball 24 Feb 02:00  

New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers

 
NBA 
basketball 24 Feb 02:00  

Washington Wizards - Indiana Pacers

 
NBA 
basketball 24 Feb 02:00  

Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies

 
NBA 
basketball 24 Feb 02:00  

Charlotte Hornets - Brooklyn Nets

 
NBA 
basketball 24 Feb 02:00  

Atlanta Hawks - Phoenix Suns

 
NBA 
basketball 24 Feb 02:00  

Erie BayHawks - Capital City Go-Go

 
NBA G League 
basketball 24 Feb 02:00  

Fort Wayne Mad Ants - Canton Charge

 
NBA G League 
basketball 24 Feb 02:00  

Elon - Charleston

 
NCAA 
basketball 24 Feb 02:00  

Northern Kentucky - Cleveland State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 02:30  

Miami Heat - Detroit Pistons

 
NBA 
basketball 24 Feb 02:30  

Western Carolina - VMI

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings

 
NBA 
basketball 24 Feb 03:00  

Chicago Bulls - Boston Celtics

 
NBA 
basketball 24 Feb 03:00  

Arkansas State - UALR

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Murray State - Southeast Missouri State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Nevada - Fresno State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Northern Iowa - Valparaiso

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Pepperdine - Portland

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

St. Johns (N.Y.) - Seton Hall

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Texas Tech - Kansas

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Tulane - East Carolina

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

UC Riverside - Long Beach State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Washington State - Utah Utes

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Western Illinois - Oral Roberts

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Wichita State - Memphis

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:00  

Louisiana Tech - North Texas

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:30  

Golden State Warriors - Houston Rockets

 
NBA 
basketball 24 Feb 03:30  

Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves

 
NBA 
basketball 24 Feb 03:30  

Texas Legends - Iowa Wolves

 
NBA G League 
basketball 24 Feb 03:30  

Arkansas - Texas A&M

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:30  

Northwestern - Wisconsin

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:30  

Tennessee State - Eastern Illinois

 
NCAA 
basketball 24 Feb 03:30  

Tennessee Tech - Morehead State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 04:00  

Montana - Montana State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 04:00  

San Diego - St. Marys (CA)

 
NCAA 
basketball 24 Feb 04:00  

UTEP - Rice

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:00  

Utah Jazz - Dallas Mavericks

 
NBA 
basketball 24 Feb 05:00  

Stockton Kings - Northern Arizona Suns

 
NBA G League 
basketball 24 Feb 05:00  

Cal Poly - Hawaii

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:00  

CS Northridge - UC Davis

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:00  

Gonzaga - Brigham Young

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:00  

UC Santa Barbara - CS Fullerton

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:00  

UCLA - Oregon

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:00  

UNLV - San Diego State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:05  

Portland State - Sacramento State

 
NCAA 
basketball 24 Feb 05:30  

Washington - Colorado

 
NCAA 
basketball 24 Feb 06:00  

Santa Clara - San Francisco

 
NCAA 
basketball 24 Feb 12:15  

Deerlijk W - Charleroi W

 
Top Division Women 
basketball 24 Feb 15:00  

Russia - Finland

 
World Cup 
basketball 24 Feb 17:00  

Serbia - Israel

 
World Cup 
basketball 24 Feb 17:00  

Georgia - Estonia

 
World Cup 
basketball 24 Feb 18:00  

Liege W - Kangoeroes Willebroek W

 
Top Division Women 
basketball 24 Feb 18:00  

France - Czech Republic

 
World Cup 
basketball 24 Feb 19:00  

Bosnia & Herzegovina - Bulgaria

 
World Cup 
basketball 24 Feb 19:00  

Germany - Greece

 
World Cup 
basketball 24 Feb 20:00  

Lublin W - Polkowice W

 
Energa Basket Liga Women 
soccer 24 Feb 01:00  

Walter Ferretti - Real Esteli

 
Primera Division 
soccer 24 Feb 04:00  

Kagoshima United - Tokushima Vortis

 
J2 League 
soccer 24 Feb 05:00  

V-Varen Nagasaki - Yokohama FC

 
J2 League 
soccer 24 Feb 05:00  

Machida Zelvia - Tokyo Verdy 1969

 
J2 League 
soccer 24 Feb 05:00  

FC Gifu - Montedio Yamagata

 
J2 League 
soccer 24 Feb 05:00  

Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

 
J2 League 
soccer 24 Feb 05:00  

Kyoto Sanga FC - Albirex Niigata

 
J2 League 
soccer 24 Feb 05:00  

Omiya Ardija - Ventforet Kofu

 
J2 League 
soccer 24 Feb 05:00  

Tochigi SC - Zweigen Kanazawa

 
J2 League 
soccer 24 Feb 06:00  

Newcastle Jets - Adelaide United

 
A League 
soccer 24 Feb 07:00  

Renofa Yamaguchi - Kashiwa Reysol

 
J2 League 
soccer 24 Feb 07:00  

Ehime FC - JEF United Chiba

 
J2 League 
soccer 24 Feb 07:00  

FC Ryukyu - Avispa Fukuoka

 
J2 League 
soccer 24 Feb 08:00  

Western Sydney Wanderers - Perth Glory

 
A League 
soccer 24 Feb 09:00  

Muktijoddha SKC - Team BJMC

 
Bangladesh Premier League 
soccer 24 Feb 09:00  

Bashundhara Kings - Arambagh Krira Sangha

 
Bangladesh Premier League 
soccer 24 Feb 09:00  

Chievo Verona U19 - Juventus U19

 
Campionato Nazionale Primavera 
soccer 24 Feb 09:00  

Palermo U19 - Roma U19

 
Campionato Nazionale Primavera 
soccer 24 Feb 09:00  

Pandurii Targu Jiu - Petrolul 52

 
Liga II 
soccer 24 Feb 09:00  

Galatasaray U21 - Akhisar Belediye U21

 
U21 Super Lig 
soccer 24 Feb 09:15  

Dukla Praha U21 - Ceske Budejovice U21

 
Juniorska liga 
soccer 24 Feb 09:30  

Ried - Vorwarts Steyr

 
Erste Liga 
soccer 24 Feb 09:30  

Mlada Boleslav U21 - Pribram U21

 
Juniorska liga 
soccer 24 Feb 10:00  

Hradec Kralove U21 - Viktoria Plzen U21

 
Juniorska liga 
soccer 24 Feb 10:00  

Las Palmas B - Celta de Vigo II

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 10:00  

Don Benito - UD Melilla

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 10:30  

Logrono (w) - Sevilla (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 24 Feb 10:30  

Real Sociedad (w) - Madrid (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 24 Feb 10:30  

Atletico de Pinto - San Agustín de Guadalix

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

RCD Carabanchel - Villaverde Boetticher

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

Sevilla C - Conil CF

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

Club Portugalete - Sodupe UC

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

AD San Juan Zaragoza - CF Calamocha

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

CD Tarancon - Albacete B

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

Trival Valderas - Alcorcon II

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

Getafe B - RSD Alcala

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 10:30  

Catalcaspor - Bergama Belediyespor

 
3. Lig 
soccer 24 Feb 10:30  

Karsiyaka - Kirsehir Belediyesi

 
3. Lig 
soccer 24 Feb 10:30  

Kemerspor 2003 - Erok Spor

 
3. Lig 
soccer 24 Feb 10:30  

Giresunspor - Altay Izmir

 
Lig A 
soccer 24 Feb 10:30  

Ankaragucu - BB Erzurum

 
Super Lig 
soccer 24 Feb 11:00  

Leganes - Valencia

 
Primera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Hobro IK - Esbjerg fB

 
Superligaen 
soccer 24 Feb 11:00  

Levski Sofia - PFC CSKA Sofia

 
A PFG 
soccer 24 Feb 11:00  

Real Oviedo B - Tudelano

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Marbella - CD Badajoz

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Linense - Atletico Sanluqueno

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

SS Reyes - Salamanca

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Real Sociedad II - Real Union

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Atletico Madrid B - Internacional De Madrid

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

CD Ebro - Ejea

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

FC Jumilla - Recreativo Huelva

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Espanyol II - Sabadell

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Levante II - Hercules

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Atletico Baleares - Barcelona B

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

UCAM Murcia - Almeria B

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Unionistas de Salamanca - Navalcarnero

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Gernika Club - Gimnastica Torrelavega

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 11:00  

Sporting Gijon - Rayo Majadahonda

 
Segunda Division 
soccer 24 Feb 11:00  

FC Vilafranca - FC Asco

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Cerdanyola del Valles - FE Grama

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

CE L Hospitalet - UE Sants

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Prat AE - FC Santboia

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

UE Castelldefels - CP San Cristobal

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Atarfe Industrial - Linares Deportivo

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

CE Europa - Terrassa Olimpica 2010

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Pozuelo Alarcon - CD Canillas

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Atletico Tordesillas - Atletico Astorga

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

CD San Ignacio - CD Santurtzi

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Sant Andreu - EC Granollers

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

UE Figueres - Reus Deportiu II

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

La Union CF - Los Garres

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

CD Guadalcacín - Agrupacion Deportiva Ceuta

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

UA Horta - UE Llagostera Costa Brava

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

Las Rozas CF - Tres Cantos

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:00  

BG Pathum United - KhonKaen FC

 
League Division 1 
soccer 24 Feb 11:00  

Air Force Central - Nong Bua Pitchaya

 
League Division 1 
soccer 24 Feb 11:00  

Muang Thong United - Prachuap FC

 
Thailand Premier League 
soccer 24 Feb 11:00  

Sukhothai - Bangkok United FC

 
Thailand Premier League 
soccer 24 Feb 11:15  

ADO Den Haag - Ajax

 
Eredivisie 
soccer 24 Feb 11:15  

Benfica B - Cova da Piedade

 
Segunda Liga 
soccer 24 Feb 11:15  

SC Farense - Pacos Ferreira

 
Segunda Liga 
soccer 24 Feb 11:15  

Sporting de Huelva (w) - Rayo Vallecano (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 24 Feb 11:15  

Polvorin FC - CD Barco

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:15  

CD Alhaurino - CD Rincon

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 11:30  

Sampdoria - Cagliari

 
Serie A 
soccer 24 Feb 11:30  

Silva SD - Racing Ferrol

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 12:00  

Luton Town - Coventry City

 
League 1 
soccer 24 Feb 12:00  

FC Neftchi Baku - Shabail

 
Premier League 
soccer 24 Feb 12:00  

Kaiserslautern - Zwickau

 
3. Liga 
soccer 24 Feb 12:00  

Bayern Munchen Am. - Ingolstadt Am.

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 12:00  

Dunarea Calarasi - Dinamo Bucuresti

 
Liga 1 
soccer 24 Feb 12:00  

FK Cukaricki - Vozdovac

 
Super Liga 
soccer 24 Feb 12:00  

Granadilla Tenerife (w) - Malaga (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 24 Feb 12:00  

Real Betis (w) - FC Barcelona (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 24 Feb 12:00  

Tenerife B - Union Viera

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 12:00  

UD San Fernando - Club Atletico Tacoronte

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 12:00  

Army United FC - Customs United

 
League Division 1 
soccer 24 Feb 12:00  

Rayong FC - Kasetsart

 
League Division 1 
soccer 24 Feb 12:00  

Chiangrai United - Port Authority FC

 
Thailand Premier League 
soccer 24 Feb 12:00  

Arsenal Kiev - Desna

 
Premier League 
soccer 24 Feb 12:15  

Hamilton Academical - Rangers FC

 
Premier League 
soccer 24 Feb 12:30  

Magdeburg - Paderborn

 
2.Bundesliga 
soccer 24 Feb 12:30  

Erzgebirge Aue - Duisburg

 
2.Bundesliga 
soccer 24 Feb 12:30  

Jahn Regensburg - Hamburger SV

 
2.Bundesliga 
soccer 24 Feb 12:30  

RW Erfurt - Berliner AK 07

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 12:30  

Meuselwitz - FC Oberlausitz

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 12:30  

FSV Union Furstenwalde - Optik Rathenow

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 12:30  

Bischofswerdaer FV 08 - Wacker Nordhausen

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 12:30  

Germania Halberstadt - VSG Altglienicke

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 12:30  

Saipa Karaj - Tractor Sazi

 
Persian Gulf Pro League 
soccer 24 Feb 12:30  

Triglav - Aluminij

 
1. SNL 
soccer 24 Feb 13:00  

AC Horsens - OB

 
Superligaen 
soccer 24 Feb 13:00  

Vysocina Jihlava U21 - Zlin U21

 
Juniorska liga 
soccer 24 Feb 13:00  

Trinec U21 - Karvina U21

 
Juniorska liga 
soccer 24 Feb 13:00  

Belasica - Akademija Pandev

 
Prva Liga 
soccer 24 Feb 13:00  

Renova - Vardar

 
Prva Liga 
soccer 24 Feb 13:00  

Makedonija GjP - Shkendija

 
Prva Liga 
soccer 24 Feb 13:00  

Shkupi - Pobeda Prilep

 
Prva Liga 
soccer 24 Feb 13:00  

Rabotnicki - Sileks

 
Prva Liga 
soccer 24 Feb 13:00  

Wehen - Wurzburger Kickers

 
3. Liga 
soccer 24 Feb 13:00  

St. Pauli Am. - Lupo-Martini Wolfsburg

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 13:00  

Stuttgart Am. - Elversberg

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 13:00  

Holstein Kiel Am. - Havelse

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 13:00  

Germania Egestorf - VfB Oldenburg 1897

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 13:00  

VfL Oldenburg 1894 - Hansa LSK

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 13:00  

Aiginiakos - Iraklis

 
B Ethniki 
soccer 24 Feb 13:00  

Kissamikos POGS - Trikala

 
B Ethniki 
soccer 24 Feb 13:00  

Apollon Pontou - Volos NFC

 
B Ethniki 
soccer 24 Feb 13:00  

Kerkyra - Aittitos Spata

 
B Ethniki 
soccer 24 Feb 13:00  

AE Karaiskakis - Irodotos

 
B Ethniki 
soccer 24 Feb 13:00  

Panionios - Panathinaikos

 
Super League 
soccer 24 Feb 13:00  

Rad Beograd - Dinamo Vranje

 
Super Liga 
soccer 24 Feb 13:00  

CS.Hammam-Lif - J.S. Kairouanaise

 
Tunisia Division 1 
soccer 24 Feb 13:00  

Stade Gabesien - Stade Tunisien

 
Tunisia Division 1 
soccer 24 Feb 13:00  

Denizlispor - Osmanlispor

 
Lig A 
soccer 24 Feb 13:00  

Gaziantep BB - Eskisehirspor

 
Lig A 
soccer 24 Feb 13:00  

Konyaspor - Kayserispor

 
Super Lig 
soccer 24 Feb 13:30  

PSV Eindhoven - Feyenoord

 
Eredivisie 
soccer 24 Feb 13:30  

FC Emmen - Vitesse

 
Eredivisie 
soccer 24 Feb 13:30  

Anderlecht - Club Brugge

 
Pro League 
soccer 24 Feb 13:30  

Black Leopards - Highlands Park

 
Premier League 
soccer 24 Feb 13:30  

Bloemfontein Celtic - Free State Stars

 
Premier League 
soccer 24 Feb 13:30  

Uthongathi FC - Royal Eagles

 
1st Division 
soccer 24 Feb 13:30  

Ubuntu Cape Town FC - Mbombela United

 
1st Division 
soccer 24 Feb 13:30  

Hartberg - St. Polten

 
Bundesliga 
soccer 24 Feb 13:30  

Mattersburg - Sturm Graz

 
Bundesliga 
soccer 24 Feb 13:30  

Radnik Bijeljina - Zeljeznicar

 
Premijer Liga 
soccer 24 Feb 13:30  

Carrarese - Pontedera

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Pro Patria - ASD Albissola 2010

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Siracusa - FC Rieti

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Juventus U23 - Lucchese

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Virtus Entella - Piacenza

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Catanzaro - SS Monopoli

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Trapani - Cavese

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Pro Vercelli - Pisa

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Vibonese Calcio - Casertana

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Viterbese Castrense - Catania

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Arzachena - Cuneo

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Arezzo - Olbia Calcio

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 13:30  

Modena - Fanfulla

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Taranto - Fasano

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Cittanovese - Turris

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Folgore Caratese - Inveruno

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

US Pergolettese 1932 - Oltrepovoghera

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

V.DAlme - Rezzato

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Rotonda - C.Messina

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Sassari Torres - Budoni

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Prato - Viareggio

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

SC Caronnese - Sondrio

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Lavagnese - AS Bra

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Aglianese - Scandicci

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Recanatese - AC Cesena

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Chions - Cjarlins Muzane

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Vigor Carpaneto - Reggiana

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Messina - Locri

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Pomigliano - Fidelis Andria

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Latina - ASD Trastevere

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

V. Bergamo - Villafranca

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Ladispoli - Ostia Mare

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

ASD Francavilla Calcio - Avezzano

 
Serie D 
soccer 24 Feb 13:30  

Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie 
soccer 24 Feb 13:45  

Etar - Lokomotiv Plovdiv

 
A PFG 
soccer 24 Feb 14:00  

Bologna - Juventus

 
Serie A 
soccer 24 Feb 14:00  

Sassuolo - Spal

 
Serie A 
soccer 24 Feb 14:00  

Chievo Verona - Genoa

 
Serie A 
soccer 24 Feb 14:00  

Nantes - Bordeaux

 
Ligue 1 
soccer 24 Feb 14:00  

Toulouse - Caen

 
Ligue 1 
soccer 24 Feb 14:00  

Montpellier - Reims

 
Ligue 1 
soccer 24 Feb 14:00  

Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb

 
1. NHL 
soccer 24 Feb 14:00  

Nea Salamis - Alki Oroklini

 
1. Division 
soccer 24 Feb 14:00  

El Gounah - Al Ahly

 
Egypt Premier League 
soccer 24 Feb 14:00  

Fortuna Dusseldorf II - Borussia Dortmund Am.

 
Regionalliga 
soccer 24 Feb 14:00  

Wydad de Casablanca - Rapide Oued Zem

 
Morocco Super League 
soccer 24 Feb 14:00  

Brommapojkarna - IK Brage

 
Cup 
soccer 24 Feb 14:00  

Eskilsminne IF - Hammarby IF

 
Cup 
soccer 24 Feb 14:00  

Nykopings - Orebro

 
Cup 
soccer 24 Feb 14:00  

Dalkurd FF - Varbergs BoIS

 
Cup 
soccer 24 Feb 14:00  

FC Rosengard - Hacken

 
Cup 
soccer 24 Feb 14:05  

Arsenal - Southampton

 
Premier League 
soccer 24 Feb 14:05  

Manchester United - Liverpool

 
Premier League 
soccer 24 Feb 14:30  

Hannover 96 - Eintracht Frankfurt

 
Bundesliga 
soccer 24 Feb 14:30  

Santa Clara - Nacional CD

 
Portuguese Liga 
soccer 24 Feb 14:30  

Pretoria University - Ajax Cape Town

 
1st Division 
soccer 24 Feb 14:30  

Jomo Cosmos - TS Galaxy FC

 
1st Division 
soccer 24 Feb 14:30  

Sumgayit - Zira IK

 
Premier League 
soccer 24 Feb 14:30  

Miedz Legnica - Wisla Plock

 
Ekstraklasa 
soccer 24 Feb 14:30  

NK Domzale - Rudar Velenje

 
1. SNL 
soccer 24 Feb 15:00  

Celtic - Motherwell

 
Premier League 
soccer 24 Feb 15:00  

AGF - FC Midtjylland

 
Superligaen 
soccer 24 Feb 15:00  

Tubize - OH Leuven

 
2e Klasse 
soccer 24 Feb 15:00  

Apollon Limassol - APOEL FC

 
1. Division 
soccer 24 Feb 15:00  

Arouca - Porto B

 
Segunda Liga 
soccer 24 Feb 15:00  

Botosani - Gaz Metan Medias

 
Liga 1 
soccer 24 Feb 15:00  

Almeria - Cordoba

 
Segunda Division 
soccer 24 Feb 15:00  

Leganes B - Club Deportivo Vicalvaro

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:00  

FC Vaduz - Aarau

 
Super League 
soccer 24 Feb 15:00  

Zurich - Luzern

 
Super League 
soccer 24 Feb 15:00  

Lugano - Young Boys

 
Super League 
soccer 24 Feb 15:00  

Thun - Grasshoppers

 
Super League 
soccer 24 Feb 15:15  

Paiporta CF - Paterna CF (Valencia)

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:15  

CD Gerena - Atletico Espeleno

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:15  

CD Bupolsa - Real Avila

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:30  

SS Rende - Virtus Francavilla

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 15:30  

FCD Rossoblu Potenza - Sicula Leonzio

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 15:30  

Valencia II - Lleida Esportiu

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 15:30  

Club Deportivo Utrera - Real Betis B

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:30  

CP Valdivia - UD Montijo

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:30  

CDJ Tamarite - SD Tarazona

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:30  

CF Soller - UD Poblense

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:30  

UCAM Murcia B - Algar

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:30  

Utebo FC - Real Zaragoza B

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 15:45  

Willem II - AZ Alkmaar

 
Eredivisie 
soccer 24 Feb 15:45  

Coruxo FC - Burgos CF

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

Rennes - Marseille

 
Ligue 1 
soccer 24 Feb 16:00  

Rapid Wien - RB Salzburg

 
Bundesliga 
soccer 24 Feb 16:00  

Siroki Brijeg - Zrinjski

 
Premijer Liga 
soccer 24 Feb 16:00  

Beroe - Dunav 2010 Ruse

 
A PFG 
soccer 24 Feb 16:00  

AEK Larnaca - Enosis Neon Paralimni

 
1. Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Sparta Praha - Baník Ostrava

 
Czech Liga 
soccer 24 Feb 16:00  

OCS Olympique de Safi - Mouloudia Oujda

 
Morocco Super League 
soccer 24 Feb 16:00  

Rostov - FC Krasnodar

 
Cup 
soccer 24 Feb 16:00  

Talavera CF - Villanovense

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

Pontevedra - Fuenlabrada

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

Badalona - Olot

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

San Fernando - Real Murcia

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

Cultural Leonesa - Union Adarve

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

FC Cartagena - Malaga II

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

El Ejido - UD Ibiza

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

Teruel - Alcoyano

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

Rapido Bouzas - Ponferradina

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

Izarra - Langreo

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:00  

CD Tropezon - Atletico Albericia

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Orihuela CF - CD Eldense

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

UD Alzira - Crevillente Deportivo

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Ciudad de Torredonjimeno - Loja CD

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Marino de Luanco - CD Llanes

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Silla CF - Atletico Saguntino

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Union Montanesa Escobedo - SD Revilla

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Xerez Deportivo FC - Algeciras CF

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:00  

Norrby IF - AIK

 
Cup 
soccer 24 Feb 16:00  

Orgryte - Jonkopings Sodra

 
Cup 
soccer 24 Feb 16:00  

Galatasaray - Akhisar Belediyespor

 
Super Lig 
soccer 24 Feb 16:15  

Ontinyent - Conquense UB

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 16:30  

Chelsea - Manchester City

 
League Cup 
soccer 24 Feb 16:30  

Dinamo Zagreb - Osijek

 
1. NHL 
soccer 24 Feb 16:30  

Krsko - Olimpija Ljubljana

 
1. SNL 
soccer 24 Feb 16:30  

JD Somorrostro - Zamudio SD

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 16:30  

Los Barrios - Cadiz B

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 17:00  

Parma - Napoli

 
Serie A 
soccer 24 Feb 17:00  

Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen

 
Bundesliga 
soccer 24 Feb 17:00  

Brondby IF - Randers FC

 
Superligaen 
soccer 24 Feb 17:00  

Pyramids FC - Al Mokawloon Al Arab

 
Egypt Premier League 
soccer 24 Feb 17:00  

Lamia - Larissa

 
Super League 
soccer 24 Feb 17:00  

Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Ashdod FC

 
Toto League 
soccer 24 Feb 17:00  

Atlas (w) - Morelia (w)

 
Liga MX Femenil 
soccer 24 Feb 17:00  

Cracovia Krakow - Jagiellonia Bialystok

 
Ekstraklasa 
soccer 24 Feb 17:00  

Vitoria Guimaraes B - Varzim

 
Segunda Liga 
soccer 24 Feb 17:00  

Cornella - Castellon

 
Segunda B 
soccer 24 Feb 17:00  

Lugo - Elche

 
Segunda Division 
soccer 24 Feb 17:00  

Malaga - Deportivo La Coruna

 
Segunda Division 
soccer 24 Feb 17:00  

Sestao River - SD San Pedro

 
Tercera Division 
soccer 24 Feb 17:30  

Real Valladolid - Real Betis

 
Primera Division 
soccer 24 Feb 17:30  

Boavista - Rio Ave

 
Portuguese Liga 
soccer 24 Feb 17:30  

PAOK FC - Aris Thessaloniki

 
Super League 
soccer 24 Feb 18:00  

Celaya II - Mineros de Fresnillo

 
Liga Premier 
soccer 24 Feb 18:00  

Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

 
Liga 1 
soccer 24 Feb 18:30  

Hapoel Eran Hadera - Hapoel Beer Sheva

 
Toto League 
soccer 24 Feb 19:00  

Sint-Truiden - Sporting Charleroi

 
Pro League 
soccer 24 Feb 19:00  

Extremadura UD - Numancia

 
Segunda Division 
soccer 24 Feb 19:30  

Fiorentina - Inter Milan

 
Serie A 
soccer 24 Feb 19:30  

Paganese - Bisceglie

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 19:30  

Juve Stabia - Reggina

 
Lega Pro 
soccer 24 Feb 19:45  

Levante - Real Madrid

 
Primera Division 
soccer 24 Feb 20:00  

Monaco - Lyon

 
Ligue 1 
soccer 24 Feb 20:00  

Livorno - Venezia

 
Serie B 
soccer 24 Feb 20:00  

Estoril - Academica Coimbra

 
Segunda Liga 
soccer 24 Feb 21:00  

Diriangen FC - Managua FC

 
Primera Division 
tennis 24 Feb 00:30  

Escobar G. - Diez S.

 
Morelos Challenger Men (hard) 
tennis 24 Feb 01:00  

Bellucci T./Silva D. R. - Gonzalez M./Jarry N.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 24 Feb 03:00  

McDonald M. - Albot R.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 24 Feb 04:30  

Albot R./Nishioka Y. - Skupski K./Skupski N.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
soccer 25 Feb 15:15  

Olympiakos Piraeus - OFI Crete

 
Super League 
soccer 25 Feb 15:30  

Septemvri Sofia - Vitosha Bistritsa

 
A PFG 
soccer 25 Feb 16:30  

Dynamo Kiev - Zorya Luhansk

 
Premier League 
soccer 25 Feb 17:00  

Opava - Viktoria Plzen

 
Czech Liga 
soccer 25 Feb 17:00  

Slavia Praha - Slovacko

 
Czech Liga 
soccer 25 Feb 17:00  

Panaitolikos - PAS Giannina

 
Super League 
soccer 25 Feb 17:00  

Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin

 
Ekstraklasa 
soccer 25 Feb 17:00  

Shakhtar Donetsk - FC Oleksandria

 
Premier League 
soccer 25 Feb 18:00  

FC Copenhagen - Vendsyssel FF

 
Superligaen 
soccer 25 Feb 18:00  

Uerdingen - Preussen Munster

 
3. Liga 
soccer 25 Feb 18:00  

Concordia Chiajna - Voluntari

 
Liga 1 
soccer 25 Feb 18:00  

Osters IF - Malmo FF

 
Cup 
soccer 25 Feb 18:00  

IFK Goteborg - GAIS

 
Cup 
soccer 25 Feb 18:00  

Besiktas - Fenerbahce

 
Super Lig 
soccer 25 Feb 19:00  

Maritimo - Sporting CP

 
Portuguese Liga 
soccer 25 Feb 19:00  

Hapoel Haifa - Maccabi Haifa

 
Toto League 
soccer 25 Feb 19:00  

Utrecht II - TOP Oss

 
Eerste Divisie 
soccer 25 Feb 19:15  

Wolfsburg Am. - Hamburger SV Am.

 
Regionalliga 
soccer 25 Feb 19:30  

RB Leipzig - Hoffenheim

 
Bundesliga 
soccer 25 Feb 19:45  

Nottingham Forest - Derby County

 
Championship 
soccer 25 Feb 19:45  

Lens - Niort

 
Ligue 2 
soccer 25 Feb 19:45  

Pistoiese - Robur Siena

 
Lega Pro 
soccer 25 Feb 20:00  

Girona - Real Sociedad

 
Primera Division 
soccer 25 Feb 21:15  

Benfica - Chaves

 
Portuguese Liga