Saturday 16. February 2019 | 22:33 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
07:00  

Port Melbourne - Kingston

 
D
0 - 0
vs  
D
L
L
W
L
 
W
D
W
W
W
 
 
08:00  

Dandenong Thunder SC - Hume City

 
D
0 - 4
vs  
D
L
L
W
W
 
D
W
L
D
D
 
 
08:00  

Peninsula Power - Brisbane City

 
A
3 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
D
L
W
W
W
 
 
09:00  

Queensland Lions - Moreton Bay United FC

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
L
D
W
D
W
 
 
09:30  

Pardubice - Dobrovice

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
D
D
L
 
L
L
W
L
W
 
 
10:00  

Hoffenheim U19 - Augsburg U19

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
10:00  

Carl Zeiss Jena U19 - Hamburger SV U19

 
Away
1 - 3
vs  
L
W
L
D
L
 
W
L
W
W
L
 
 
10:00  

Stuttgart U19 - Karlsruher SC U19

 
D
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
W
L
L
 
 
10:00  

Osnabruck U19 - RB Leipzig U19

 
Away
1 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
10:00  

Duisburg U19 - Bayer Leverkusen U19

 
A
1 - 0
vs  
L
W
W
D
D
 
W
W
W
L
W
 
 
10:00  

Wolfsburg U19 - Dynamo Dresden U19

 
Home
4 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
D
W
L
W
 
 
10:00  

Freiburg U19 - Mainz 05 U19

 
A
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
10:00  

Banik Sokolov - Jiskra Domazlice

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
W
L
W
 
L
W
D
W
D
 
 
10:00  

Vysocina Jihlava - Graffin Vlasim

 
Home
4 - 0
vs  
L
W
D
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
10:00  

Skalica - FC Zbrojovka Brno

 
H
0 - 0
vs  
W
L
L
D
W
 
L
L
W
W
W
 
 
10:00  

FC Pisek - FC MAS Taborsko

 
H
0 - 3
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
10:30  

Akhisar Belediyespor - Ankaragucu

 
Home
0 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
11:00  

Varzim - Benfica B

 
D
0 - 1
vs  
D
L
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
11:00  

HB Koge - FC Roskilde

 
A
1 - 0
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
11:00  

KFUM - Kjelsas

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
11:00  

CSKA Moscow - Newcastle United

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
L
W
L
 
 
11:00  

Real Sociedad III - SD Beasain

 
H
0 - 0
vs  
W
D
D
D
L
 
L
W
D
D
D
 
 
12:00  

Celta de Vigo - Levante

 
D
1 - 4
vs  
D
L
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
12:00  

Ingolstadt - Bochum

 
A
2 - 1
vs  
D
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
12:00  

Duisburg - Union Berlin

 
Away
2 - 3
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
12:00  

St. Pauli - Erzgebirge Aue

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
D
W
L
L
 
 
12:00  

FC Heidenheim 1846 - Hamburger SV

 
D
2 - 2
vs  
W
D
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
12:00  

Minsk FC - Slavia Mozyr

 
D
0 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
12:00  

Chrobry Glogow - Polonia Sroda

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
 
 
12:00  

Hillerod Fodbold - Lyngby BK

 
D
1 - 3
vs  
W
D
W
D
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:30  

Brighton and Hove Albion - Derby County

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
D
D
L
 
D
W
D
W
D
 
 
12:30  

Southend United - Portsmouth

 
A
3 - 3
vs  
L
L
W
L
L
 
W
D
L
L
D
 
 
12:30  

VSG Altglienicke - FC Oberlausitz

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
L
L
D
 
L
D
L
L
L
 
 
12:30  

Optik Rathenow - Bischofswerdaer FV 08

 
H
1 - 0
vs  
L
D
L
D
L
 
W
D
W
L
L
 
 
13:00  

Rotherham United - Sheffield Wednesday

 
D
2 - 2
vs  
L
L
D
D
D
 
W
L
W
D
D
 
 
13:00  

Notts County - Mansfield Town

 
A
1 - 0
vs  
L
D
L
L
W
 
L
W
W
W
D
 
 
13:00  

Fortuna Koln - Eintracht Braunschweig

 
H
1 - 3
vs  
D
W
L
L
W
 
D
W
W
W
L
 
 
13:00  

Hallescher - Lotte

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
W
W
D
 
D
L
W
D
W
 
 
13:00  

Preussen Munster - Osnabruck

 
H
0 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
W
D
W
W
L
 
 
13:00  

Karlsruher - Kaiserslautern

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
W
D
D
 
L
W
W
L
D
 
 
13:00  

Meppen - Energie Cottbus

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
D
L
W
L
L
 
 
13:00  

Sonnenhof Grossaspach - Uerdingen

 
D
3 - 2
vs  
L
D
D
L
W
 
W
W
L
L
D
 
 
13:00  

Hannover 96 U19 - Union Berlin U19

 
Home
4 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
13:00  

Bursaspor - Rizespor

 
Home
0 - 2
vs  
D
D
D
D
L
 
L
W
W
W
D
 
 
13:00  

Verl - FC Kaan-Marienborn 07

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
L
D
W
W
L
 
 
13:00  

Borussia Monchengladbach Am. - Rodinghausen

 
D
1 - 0
vs  
W
D
D
L
D
 
W
L
W
W
W
 
 
13:00  

Wattenscheid - Bonner SC

 
A
0 - 0
vs  
D
D
W
L
W
 
D
L
W
W
W
 
 
13:00  

SV 1919 Straelen - Wuppertaler

 
A
1 - 1
vs  
D
W
D
W
L
 
D
D
W
W
L
 
 
13:00  

RW Essen - TV Herkenrath

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

VfB Oldenburg 1897 - Hannover 96 Am.

 
H
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
D
 
 
13:00  

Havelse - VfL Oldenburg 1894

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
13:00  

Borussia Dortmund Am. - Wiedenbruck

 
Home
1 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
L
W
L
D
L
 
 
13:00  

Freiburg Am. - Pirmasens

 
D
2 - 0
vs  
D
W
D
L
W
 
D
L
W
D
L
 
 
13:00  

FC Koln U19 - Paderborn U19

 
Home
4 - 0
vs  
W
W
L
W
D
 
W
L
L
L
W
 
 
13:00  

Mattersburg - Austria Klagenfurt

 
Home
1 - 2
vs  
D
W
D
L
L
 
D
D
L
W
L
 
 
13:00  

FC Admira - Floridsdorfer AC

 
D
2 - 0
vs  
L
L
D
D
L
 
W
L
D
D
D
 
 
13:00  

Ranheim - Kristiansund

 
H
2 - 3
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
L
D
 
 
13:00  

Aluminij - Rudar Velenje

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
D
 
L
D
L
W
L
 
 
13:00  

FSV Frankfurt - Hamm RM Benfica FC

 
Home
0 - 0
vs  
W
D
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Hessen Dreieich - Steinbach

 
H
1 - 1
vs  
D
L
W
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
13:00  

Ceske Budejovice - BW Linz

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
13:00  

Saarbrucken - Progres Niedercorn

 
H
3 - 3
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:30  

Sudtirol - Gubbio

 
H
4 - 0
vs  
D
W
D
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
13:30  

Vis Pesaro - Albinoleffe

 
Home
0 - 1
vs  
L
D
W
L
L
 
L
D
L
L
W
 
 
13:30  

Ternana - Triestina

 
D
0 - 2
vs  
L
L
L
D
L
 
W
D
D
W
D
 
 
13:30  

Teramo - Monza

 
H
1 - 1
vs  
L
L
D
W
L
 
D
W
W
L
W
 
 
13:30  

Sturm Graz - NK Domzale

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
D
D
W
L
W
 
 
14:00  

Ismaily - Nogoom El Mostakbal

 
A
3 - 2
vs  
W
D
L
W
D
 
L
D
L
L
L
 
 
14:00  

Benevento - Cittadella

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
D
W
W
 
L
L
D
W
L
 
 
14:00  

Carpi - Perugia

 
A
0 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Calcio Padova - Foggia

 
H
1 - 1
vs  
L
D
W
L
D
 
D
W
L
D
D
 
 
14:30  

Wolfsburg - Mainz 05

 
Home
3 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
D
W
W
L
L
 
 
14:30  

Hoffenheim - Hannover 96

 
Home
3 - 0
vs  
D
L
W
D
D
 
L
L
L
L
W
 
 
14:30  

Schalke 04 - Freiburg

 
Home
0 - 0
vs  
L
W
D
L
W
 
W
L
L
D
D
 
 
14:30  

Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
L
D
W
 
L
D
W
D
L
 
 
15:00  

AFC Wimbledon - Millwall

 
Away
0 - 1
vs  
D
L
W
L
W
 
D
W
D
L
D
 
 
15:00  

Aston Villa - West Bromwich Albion

 
H
0 - 2
vs  
L
D
W
D
L
 
D
L
D
W
D
 
 
15:00  

Sheffield United - Reading

 
Home
4 - 0
vs  
L
D
W
D
W
 
L
W
D
D
W
 
 
15:00  

Ipswich Town - Stoke City

 
D
1 - 1
vs  
W
L
L
L
D
 
W
L
L
L
D
 
 
15:00  

Bolton Wanderers - Norwich City

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
D
L
W
 
W
D
W
W
L
 
 
15:00  

Bradford City - Plymouth Argyle

 
A
0 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
W
W
W
L
D
 
 
15:00  

Coventry City - Walsall

 
Home
3 - 0
vs  
L
D
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
15:00  

Shrewsbury Town - Burton Albion

 
H
1 - 1
vs  
D
D
L
L
D
 
D
W
L
D
W
 
 
15:00  

Fleetwood Town - Luton Town

 
A
1 - 2
vs  
L
D
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Gillingham - Scunthorpe United

 
D
1 - 0
vs  
W
L
L
D
L
 
W
W
D
W
W
 
 
15:00  

Northampton Town - Crawley Town

 
Home
0 - 0
vs  
W
L
D
W
D
 
L
L
L
W
L
 
 
15:00  

Port Vale - Morecambe

 
D
0 - 1
vs  
W
L
L
D
L
 
D
D
L
D
L
 
 
15:00  

Cambridge United - Tranmere Rovers

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
15:00  

Forest Green Rovers - Yeovil Town

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
W
D
L
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Macclesfield Town - Colchester United

 
D
1 - 1
vs  
D
L
W
L
D
 
D
W
L
L
W
 
 
15:00  

Oldham Athletic - Crewe Alexandra

 
A
1 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
D
W
W
W
D
 
 
15:00  

Grimsby Town - Cheltenham Town

 
D
1 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
W
D
W
W
L
 
 
15:00  

Carlisle United - Milton Keynes Dons

 
H
2 - 3
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
15:00  

Lincoln City - Stevenage

 
Home
2 - 2
vs  
D
W
W
D
D
 
L
W
W
L
L
 
 
15:00  

Exeter City - Bury

 
H
0 - 1
vs  
L
W
D
L
W
 
W
W
W
D
W
 
 
15:00  

Margate - Brightlingsea Regent

 
D
1 - 0
vs  
D
D
D
L
D
 
W
L
D
L
D
 
 
15:00  

Kings Lynn Town - Redditch United

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
D
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:00  

Workington - Basford United

 
D
0 - 3
vs  
L
L
D
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
15:00  

Merstham - Corinthian-Casuals

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
D
 
L
D
W
L
L
 
 
15:00  

St Ives Town - Kettering Town

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
D
D
L
 
W
D
L
W
W
 
 
15:00  

Rushall Olympic - Bedworth United

 
Home
0 - 0
vs  
L
D
W
L
W
 
L
L
W
D
L
 
 
15:00  

Dorchester Town - Staines Town

 
D
6 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Metropolitan Police - Salisbury

 
D
2 - 2
vs  
W
W
W
L
D
 
W
W
L
L
W
 
 
15:00  

Poole Town - Frome Town

 
D
3 - 0
vs  
W
D
W
D
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Stratford Town - Halesowen Town

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
W
L
 
L
L
L
D
D
 
 
15:00  

Coalville - Tamworth

 
Home
1 - 2
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
L
D
W
 
 
15:00  

Nantwich Town - Scarborough Athletic

 
D
1 - 1
vs  
W
L
D
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Chesham Utd. - Hartley Wintney

 
D
2 - 2
vs  
W
D
W
D
D
 
L
D
L
W
L
 
 
15:00  

Whitehawk - Potters Bar Town

 
D
1 - 0
vs  
D
W
D
L
D
 
L
D
L
W
D
 
 
15:00  

Hednesford Town - Marine

 
A
0 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Hornchurch AFC - Enfield Town

 
Away
2 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
15:00  

Matlock Town - Farsley Celtic

 
A
1 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
D
L
W
W
W
 
 
15:00  

Alvechurch - Biggleswade Town

 
D
2 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Whitby Town - Grantham

 
A
2 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
W
L
D
L
W
 
 
15:00  

Stafford Rangers - Bamber Bridge

 
H
1 - 0
vs  
L
L
D
D
L
 
W
W
D
D
D
 
 
15:00  

Burgess Hill Town - Tonbridge Angels

 
Away
0 - 4
vs  
D
L
L
L
L
 
D
W
W
D
D
 
 
15:00  

Needham Market - Royston Town

 
D
0 - 2
vs  
W
W
W
L
D
 
L
L
D
L
W
 
 
15:00  

South Shields - Warrington Town

 
D
1 - 2
vs  
W
W
W
D
L
 
W
D
L
W
W
 
 
15:00  

Walton Casuals - Weymouth

 
Away
1 - 2
vs  
L
D
D
L
L
 
L
W
W
D
L
 
 
15:00  

Tiverton - Wimborne Town

 
H
0 - 3
vs  
L
W
L
D
L
 
L
W
D
W
D
 
 
15:00  

Lancaster City - Buxton

 
D
1 - 3
vs  
W
D
W
D
D
 
W
L
D
D
W
 
 
15:00  

Bishops Stortford - Bognor Regis Town

 
H
0 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
D
W
W
W
 
 
15:00  

Farnborough - Harrow Borough

 
D
4 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
D
D
L
 
 
15:00  

Lewes - Dorking Wanderers

 
A
0 - 2
vs  
D
W
D
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Gainsborough Trinity - Stalybridge Celtic

 
D
1 - 0
vs  
D
W
D
L
L
 
W
L
W
D
L
 
 
15:00  

Basingstoke Town - Kings Langley

 
D
3 - 0
vs  
L
D
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Lowestoft Town - Banbury United

 
A
1 - 0
vs  
L
L
D
D
D
 
W
W
L
D
L
 
 
15:00  

Barwell - Hitchin Town

 
H
0 - 1
vs  
D
L
D
D
D
 
L
L
W
W
L
 
 
15:00  

Worthing - Harlow Town

 
Home
9 - 1
vs  
W
L
L
D
D
 
W
L
W
W
L
 
 
15:00  

Mickleover Sports - Hyde United FC

 
D
0 - 2
vs  
W
W
W
D
L
 
D
W
L
L
L
 
 
15:00  

Gosport Borough - Swindon Supermarine

 
H
2 - 1
vs  
D
L
L
L
W
 
L
W
W
L
D
 
 
15:00  

Rushden and Diamonds - Leiston

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
D
D
W
 
W
D
L
W
L
 
 
15:00  

Beaconsfield Town - Taunton Town

 
D
1 - 2
vs  
D
L
W
D
D
 
L
D
W
D
W
 
 
15:00  

Merthyr Town - Hendon

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
D
W
 
L
L
L
D
D
 
 
15:00  

Folkestone Invicta - Wingate and Finchley

 
Home
2 - 2
vs  
D
W
W
W
W
 
L
L
L
D
D
 
 
15:00  

Witton Albion - North Ferriby United

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Stourbridge - St. Neots Town

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
15:00  

Haringey Borough - Leatherhead

 
Home
0 - 3
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
D
W
W
 
 
15:00  

FC Nordsjaelland - Hobro IK

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
W
L
D
L
D
 
 
15:00  

Hampton and Richmond - Gloucester City

 
H
0 - 1
vs  
L
W
D
L
D
 
L
L
D
W
D
 
 
15:00  

Boreham Wood - Hartlepool United

 
D
0 - 4
vs  
D
L
L
D
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Bromley - Maidstone United

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
D
L
D
 
L
L
D
D
W
 
 
15:00  

Nuneaton Town - Spennymoor Town

 
Away
0 - 2
vs  
L
D
L
D
L
 
W
W
W
W
L
 
 
15:00  

Billericay Town - Eastbourne Borough

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
W
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
15:00  

Welling United - Torquay United

 
H
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
15:00  

Harrogate Town - Ebbsfleet United

 
D
1 - 2
vs  
D
L
W
W
W
 
W
D
W
L
L
 
 
15:00  

Ashton United FC - Hereford FC

 
A
0 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
D
D
W
W
D
 
 
15:00