Sunday 21. April 2019 | 23:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
Home
4 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
W
D
W
 
 
00:30  

Columbus Crew - Portland Timbers

 
Home
1 - 3
vs  
L
W
W
W
W
 
D
L
L
L
L
 
 
00:30  

New England Revolution - New York Red Bulls

 
A
1 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
03:00  

San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City

 
Away
4 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
D
L
D
 
 
05:00  

Kagoshima United - FC Ryukyu

 
A
1 - 0
vs  
D
L
L
L
L
 
W
D
D
L
D
 
 
06:00  

Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi

 
H
0 - 1
vs  
W
D
D
W
W
 
L
L
D
L
D
 
 
06:00  

Yokohama FC - JEF United Chiba

 
A
3 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
D
D
W
W
L
 
 
06:00  

FC Gifu - Mito Hollyhock

 
Away
0 - 1
vs  
D
L
D
L
L
 
D
D
W
D
D
 
 
06:00  

Zweigen Kanazawa - Kashiwa Reysol

 
D
0 - 0
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
W
D
L
 
 
07:00  

Machida Zelvia - Omiya Ardija

 
D
0 - 1
vs  
L
W
W
L
D
 
L
D
W
W
W
 
 
07:30  

Rockdale City Suns - Sydney FC U21

 
H
2 - 1
vs  
D
L
D
W
L
 
D
W
D
L
W
 
 
08:00  

Hakoah Sydney - Wollongong Wolves

 
H
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
W
D
W
 
 
10:30  

Sevilla B - Recreativo Huelva

 
D
1 - 2
vs  
W
D
D
W
L
 
W
W
W
D
D
 
 
10:30  

CF Lorca Deportiva - UCAM Murcia B

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
W
D
W
 
W
W
D
D
W
 
 
10:45  

FE Grama - Reus Deportiu II

 
H
0 - 0
vs  
L
L
W
D
W
 
D
L
D
W
L
 
 
11:00  

Levante - Espanyol

 
H
2 - 2
vs  
L
L
D
D
D
 
W
L
L
D
W
 
 
11:00  

Cadiz - Numancia

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
D
D
 
D
D
L
W
L
 
 
11:00  

Celta de Vigo II - Union Adarve

 
Home
4 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
11:00  

Atletico Madrid B - SS Reyes

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
D
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
11:00  

Internacional De Madrid - Fuenlabrada

 
H
0 - 0
vs  
D
W
L
D
L
 
W
D
D
L
W
 
 
11:00  

Las Palmas B - Coruxo FC

 
D
1 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
W
D
D
D
D
 
 
11:00  

Valencia II - Barcelona B

 
H
1 - 0
vs  
L
L
W
D
L
 
L
W
L
L
D
 
 
11:00  

CD Ebro - Espanyol II

 
H
1 - 1
vs  
W
D
D
L
W
 
W
D
W
W
L
 
 
11:00  

UCAM Murcia - UD Ibiza

 
D
1 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
D
D
L
W
D
 
 
11:00  

UD Melilla - Atletico Sanluqueno

 
Home
4 - 0
vs  
D
L
W
W
D
 
L
D
D
W
L
 
 
11:00  

FC Cartagena II - SFC Minerva

 
D
1 - 2
vs  
D
D
W
D
L
 
L
W
W
D
W
 
 
11:00  

Universidad de Oviedo - CD Llanes

 
A
0 - 1
vs  
L
D
D
L
 
D
W
L
D
W
 
 
11:00  

Las Rozas CF - Trival Valderas

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
W
D
 
W
D
W
L
D
 
 
11:15  

Excelsior Rotterdam - Willem II

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:30  

Ankaragucu - Konyaspor

 
A
0 - 0
vs  
D
W
W
D
D
 
D
L
D
L
L
 
 
12:00  

Kaiserslautern - Hansa Rostock

 
A
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
D
W
D
D
W
 
 
12:00  

Rotor Volgograd II - FK Khimki II

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
D
D
D
L
L
 
 
12:00  

KAMAZ - Ufa II

 
Home
2 - 0
vs  
D
D
W
W
D
 
L
L
D
L
L
 
 
12:00  

Zvezda Perm - Neftekhimik

 
Away
0 - 0
vs  
L
W
L
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
12:30  

Jahn Regensburg - Magdeburg

 
A
1 - 0
vs  
D
L
D
W
D
 
L
L
D
D
W
 
 
12:30  

Darmstadt 98 - Bochum

 
H
0 - 0
vs  
L
W
W
D
L
 
D
W
L
D
L
 
 
12:30  

Arminia Bielefeld - Ingolstadt

 
D
1 - 3
vs  
L
W
W
D
W
 
L
L
L
L
W
 
 
12:30  

FC Heidenheim 1846 - St. Pauli

 
D
3 - 0
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
L
D
L
 
 
12:30  

Dynamo Dresden - FC Koln

 
Away
3 - 0
vs  
D
D
W
D
D
 
W
W
W
D
D
 
 
12:30  

FK Urozhay - FK Chayka

 
D
1 - 1
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:00  

Lotte - Energie Cottbus

 
D
0 - 3
vs  
D
L
L
L
L
 
L
D
L
W
L
 
 
13:00  

Borussia Dortmund Am. - Lippstadt

 
Home
0 - 1
vs  
D
W
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
13:00  

Oberhausen - FC Koln Am.

 
Home
1 - 6
vs  
D
W
W
D
W
 
D
L
W
W
W
 
 
13:00  

Viktoria Koln - RW Essen

 
Home
0 - 0
vs  
D
W
L
D
L
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Everton - Manchester United

 
H
4 - 0
vs  
D
L
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Fortuna Sittard - NAC Breda

 
H
2 - 1
vs  
L
W
L
D
L
 
L
D
W
L
D
 
 
13:30  

Gamla Upsala - Gute

 
H
3 - 0
vs  
W
D
L
D
L
 
D
L
W
L
L
 
 
14:00  

Team TG FF - IF Sylvia

 
A
1 - 3
vs  
L
W
D
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Norrby IF - Jonkopings Sodra

 
A
1 - 7
vs  
L
W
L
W
D
 
W
W
L
L
W
 
 
14:00  

Istanbul Basaksehir - Rizespor

 
Home
1 - 1
vs  
D
W
W
W
D
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Nantes - Amiens SC

 
Home
3 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
D
D
D
D
 
 
14:00  

Toulouse - Lille

 
A
0 - 0
vs  
L
W
D
L
W
 
W
W
L
W
D
 
 
14:00  

Hacken - Djurgarden

 
Home
0 - 1
vs  
W
W
D
D
W
 
D
L
D
W
W
 
 
14:00  

FC Krasnodar III - Druzhba Maikop

 
H
3 - 1
vs  
D
W
W
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Spartak Nalchik - Angusht

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
D
D
 
L
L
L
L
L
 
 
14:00  

FK Chernomorets Novorossiysk - SKA Rostov na Donu

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
L
L
D
 
W
L
D
D
L
 
 
14:00  

Legion Dynamo - FK Spartak Vladikavkaz

 
H
0 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
14:00  

Volgar Astrakhan - Biolog Novokubansk

 
D
3 - 0
vs  
W
D
W
W
W
 
D
W
W
D
L
 
 
14:00  

Syzran 2003 - Lada Tolyatti

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
D
D
L
L
L
 
 
14:30  

Freiburg - Borussia Dortmund

 
D
0 - 4
vs  
W
L
W
D
L
 
L
W
W
W
L
 
 
15:00  

AC Horsens - SonderjyskE

 
H
0 - 1
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
D
L
L
 
 
15:00  

Deportivo La Coruna - Extremadura UD

 
Home
1 - 2
vs  
D
L
D
D
L
 
D
W
L
L
W
 
 
15:00  

Ljungskile SK - Eskilsminne IF

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
W
D
 
L
L
D
D
D
 
 
15:00  

Aspudden-Tellus - IFK Haninge

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
D
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
15:45  

PSV Eindhoven - ADO Den Haag

 
Home
3 - 1
vs  
W
W
L
W
D
 
L
L
D
D
W
 
 
16:00  

Reims - Saint-Etienne

 
D
0 - 2
vs  
W
D
D
W
D
 
L
L
W
W
D
 
 
16:00  

Sokol Zapy - SK Benesov

 
Home
4 - 2
vs  
W
D
W
W
W
 
W
W
L
W
D
 
 
16:00  

Buchbach - FC Pipinsried

 
D
1 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
D
L
W
L
W
 
 
16:00  

Navalcarnero - Burgos CF

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
W
D
W
 
 
16:00  

Arsenal - Crystal Palace

 
Home
2 - 3
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
16:00  

Racing Ferrol - Boiro CD

 
D
5 - 1
vs  
W
L
W
D
L
 
W
L
L
D
L
 
 
16:00  

Real Avila - Arandina CF

 
D
1 - 2
vs  
D
W
W
D
W
 
W
D
W
W
D
 
 
16:30  

Hammarby IF - AFC Eskilstuna

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
D
D
L
 
D
W
W
L
D
 
 
16:30  

Dalkurd FF - Mjallby

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
D
L
L
 
D
W
W
L
L
 
 
16:30  

Real Murcia B - CAP Ciudad de Murcia

 
Home
2 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Vejle BK - AGF

 
H
2 - 4
vs  
D
L
D
W
W
 
L
L
D
W
W
 
 
17:00  

Anderlecht - Gent

 
D
0 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
17:00  

Real Oviedo - Cordoba

 
Home
3 - 3
vs  
D
W
L
D
D
 
D
L
L
D
L
 
 
17:00  

Alanyaspor - Fenerbahce

 
H
1 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
D
W
L
W
D
 
 
17:00  

Memmingen - Bayern Munchen Am.

 
Away
0 - 3
vs  
D
W
D
L
L
 
L
L
W
W
D
 
 
17:00  

Cultural Leonesa - Salamanca

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
D
D
 
W
D
L
W
D
 
 
17:00  

Racing Santander - Amorebieta

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
D
 
 
17:00  

CD Calahorra - CD Vitoria

 
D
2 - 0
vs  
D
W
L
W
L
 
W
D
D
D
L
 
 
17:00  

Linense - Talavera CF

 
H
0 - 1
vs  
W
D
D
W
L
 
W
D
W
L
L
 
 
17:30  

Orihuela CF - Paterna CF (Valencia)

 
D
1 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Lleida Esportiu - Peralada

 
H
2 - 0
vs  
W
D
L
D
L
 
D
D
W
D
W
 
 
18:00  

FC Cartagena - El Ejido

 
Home
3 - 0
vs  
D
W
W
D
L
 
D
L
L
D
D
 
 
18:30  

Castellon - Ejea

 
A
1 - 0
vs  
D
D
L
W
D
 
D
D
D
L
W
 
 
19:00  

Tenerife - Almeria

 
A
1 - 3
vs  
D
D
W
D
L
 
W
D
D
D
L
 
 
19:00  

RS Waasland-Beveren - Royal Excel Mouscron

 
Away
2 - 1
vs  
D
D
L
D
L
 
D
W
L
L
L
 
 
21:00  

DC United - New York City FC

 
H
0 - 2
vs  
W
W
W
L
D
 
D
D
L
L
D
 
 
Sunday 21. April 2019 | 23:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  

Detroit Pistons - Milwaukee Bucks

 
Away
103 - 119
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
01:00  

Valdivia - Leones Quilpue

 
Home
90 - 82
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
02:30  

Utah Jazz - Houston Rockets

 
Home
101 - 104
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
04:05  

Toyama - NeoPhoenix

 
Home
91 - 79
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
05:05  

Sun Rockers - Chiba

 
Away
74 - 95
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
05:05  

Niigata - Yokohama

 
Home
89 - 73
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
05:05  

Osaka - Kyoto

 
Home
52 - 51
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
05:05  

Fukuoka - Diamond Dolphins

 
Away
83 - 84
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
09:00  

Astana - Enisey

 
Home
93 - 85
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
09:05  

Ryukyu - Shiga

 
Home
85 - 79
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
10:00  

Mobis Phoebus - Incheon

 
Home
92 - 84
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
10:30  

San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters

 
A
90 - 92
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
12:15  

Banvit - Besiktas

 
Home
76 - 67
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:00  

Bayern - Crailsheim Merlins

 
A
99 - 79
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
13:00  

Gottingen - Giessen

 
Home
95 - 98
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Bayreuth - Bonn

 
Home
84 - 78
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:00  

Saratov - Unics Kazan

 
Away
95 - 111
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Ventspils - Jurmala

 
Home
86 - 78
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
14:00  

Zenit Petersburg - Lokomotiv Kuban

 
Home
78 - 94
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
15:00  

Zielona Gora - Tsmoki Minsk

 
Home
78 - 80
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

San Pablo Burgos - Estudiantes

 
Home
102 - 82
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
16:00  

Decin - Opava

 
Home
90 - 82
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
16:00  

Ludwigsburg - Bamberg

 
H
96 - 95
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Lyon-Villeurbanne - Nanterre

 
Home
74 - 96
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
17:00  

Indiana Pacers - Boston Celtics

 
H
106 - 110
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
 
17:30  

MoraBanc Andorra - Tecnyconta Zaragoza

 
Home
97 - 99
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Breogan - Unicaja

 
Away
83 - 75
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
19:30  

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

 
Away
105 - 113
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
23:00  

Orlando Magic - Toronto Raptors

 
H
85 - 107
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
Sunday 21. April 2019 | 23:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
07:30  

Pel D./Podlipnik-Castillo H. - Purcell M./Saville L.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
08:00  

Kudermetova V. - Olmos G.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
08:00  

Di Giuseppe M. - Tomova V.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
08:00  

Kozlova Kat. - Cengiz B.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Minnen G. - Blinkova A.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
09:00  

Gatto-Monticone G. - Frech M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
09:00  

Kecmanovic M. - Stakhovsky S.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
09:30  

Haase R./Koolhof W. - Mektic N./Skugor F.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
09:30  

Denolly C. - Nikles J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
09:30  

Mrdeza T. - Dulgheru A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
09:30  

Bara Irina M. - Rodionova Ar.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
10:00  

Maden Y. - Sinner J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
10:00  

Vondrousova M. - Marino R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
10:15  

Delbonis F. - Garcia-Lopez G.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
10:15  

Andreozzi G. - Sousa P.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
10:30  

Zvonareva V. - Shinikova I.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
10:30  

Kalinskaya A. - Minella M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
10:30  

Harris G. - Bachinger M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
10:30  

Lindell Ch. - Gaston H.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
10:45  

Jarry N. - Granollers M.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
11:00  

Cuevas P. - Domingues J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
11:00  

Stollar F. - Oz I.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
11:00  

Bondar A. - Bogdan A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
11:00  

Garcia C. - Halep S.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
11:00  

Pavlyuchenkova A. - Trevisan M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
11:00  

Cibulkova D. - Haddad Maia B.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:00  

Konta J. - Putintseva Y.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
11:45  

Dellien H. - Hoang A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
12:00  

Zaja A. - Pera B.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
12:00  

Sorribes Tormo S. - Gorgodze E.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Krajinovic F. - Gerasimov E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
12:15  

Ramos A. - Davidovich Fokina A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Lajovic D. - Fognini F.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
12:30  

Jorovic I. - Soylu I.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Babos T. - Haas B.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
12:30  

Boulter K. - Diyas Z.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Friedsam A-L. - Lottner A.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
13:30  

Ponchet J. - Smitkova T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:45  

Schwartzman D. - Carballes Baena R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
14:00  

Velotti A. - Popko D.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
14:30  

Paul T. - Sandgren T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

Stephens S. - Golubic V.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
Sunday 21. April 2019 | 23:56 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 
D
6 - 0
vs  
L
W
D
L
L
 
W
L
D
W
W
 
 
00:05  

Chicago Steel - Cedar Rapids RoughRiders

 
A
3 - 3
vs  
L
D
W
W
W
 
W
W
L
D
W
 
 
00:05  

Tri-City Storm - Des Moines Buccaneers

 
D
2 - 0
vs  
W
W
W
D
D
 
L
D
W
L
D
 
 
00:05  

Waterloo Black Hawks - Sioux Falls Stampede

 
H
6 - 0
vs  
L
D
D
D
W
 
L
W
D
W
W
 
 
10:00  

Rossosh - Dizelist

 
H
6 - 1
vs  
W
D
W
L
D
 
W
D
D
W
D
 
 
13:00  

Frolunda - Djurgardens

 
A
5 - 3
vs  
D
W
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
14:00  

Kladno - Chomutov

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

France - Latvia

 
A
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
D
W
D
 
 
15:00  

Ceske Budejovice - Pardubice

 
Away
5 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

 
A
2 - 4
vs  
D
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
21:00  

Iowa Wild - Milwaukee Admirals

 
D
7 - 0
vs  
L
L
L
L
D
 
W
W
W
W
D
 
 
23:00  

Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

 
A
1 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
hockey 19 Sep 00:00  

Washington Capitals - St. Louis Blues

 
hockey 19 Sep 00:00  

New York Rangers - New Jersey Devils

 
hockey 19 Sep 00:00  

Montreal Canadiens - Florida Panthers

 
hockey 19 Sep 00:00  

Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning

 
hockey 19 Sep 00:30  

Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

 
hockey 19 Sep 01:00  

Winnipeg Jets - Minnesota Wild

 
hockey 19 Sep 01:30  

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

 
hockey 19 Sep 02:00  

Calgary Flames - San Jose Sharks

 
hockey 19 Sep 08:00  

Tayfun - Kapitan

 
hockey 19 Sep 09:00  

Sakhalinskie Akuly - Russkie Vityazi

 
hockey 19 Sep 11:00  

Din. St. Petersburg - Loko

 
hockey 19 Sep 11:00  

Dyn. Moscow - Atlanty

 
hockey 19 Sep 11:00  

Chaika - Mamonty Yugry

 
hockey 19 Sep 11:00  

Metallurg Cherepovets - Bryansk

 
hockey 19 Sep 11:00  

Ufa W - Gornyi W

 
hockey 19 Sep 11:00  

Tornado W - Krasnoyarsk W

 
hockey 19 Sep 12:00  

Omskie Yastreby - Reaktor

 
hockey 19 Sep 12:30  

Sibirskie Snaipery - Sarmaty

 
hockey 19 Sep 12:30  

Kuznetskie Medvedi - Ladya

 
hockey 19 Sep 12:30  

Vanke Rays W - Nizhny Novgorod W

 
hockey 19 Sep 13:30  

Altay - Avto

 
hockey 19 Sep 14:00  

Humo 2 - Kulager

 
hockey 19 Sep 14:00  

Snezhnye Barsy - Tolpar

 
hockey 19 Sep 14:30  

Almaty - HC Astana

 
hockey 19 Sep 15:00  

Metallurg Magnitogorsk - Sp. Moscow

 
hockey 19 Sep 15:00  

Salavat Ufa - Avangard Omsk

 
hockey 19 Sep 15:00  

Yekaterinburg - Kunlun

 
hockey 19 Sep 15:00  

Krasnaya Armiya - SKA-1946

 
hockey 19 Sep 15:00  

Tyumen - Izhevsk

 
hockey 19 Sep 15:00  

HC Yugra - Perm

 
hockey 19 Sep 16:00  

Polot - Lipetsk

 
hockey 19 Sep 16:30  

Torpedo Gorky - Penza

 
hockey 19 Sep 16:30  

Bars - Lada

 
hockey 19 Sep 17:00  

Ryazan - CSK VVS

 
hockey 19 Sep 17:00  

Dynamo Tver - Kazzinc-Torpedo

 
hockey 19 Sep 17:00  

SKA Neva St. Petersburg - Nomad Nur-Sultan

 
hockey 19 Sep 17:30  

Sparta Prague - Trinec

 
hockey 19 Sep 17:30  

Manglerud - Frisk Asker

 
hockey 19 Sep 17:30  

Narvik - Stjernen

 
hockey 19 Sep 17:30  

Sochi - Nizhny Novgorod

 
hockey 19 Sep 17:30  

Dyn. Moscow - SKA St. Petersburg

 
hockey 19 Sep 17:30  

CSKA Moscow - Vladivostok

 
hockey 19 Sep 17:30  

Bars Kazan - Niznekamsk

 
hockey 19 Sep 17:30  

HC Rostov - Voronezh

 
hockey 19 Sep 17:30  

Dinamo St. Petersburg - Karaganda

 
hockey 19 Sep 18:00  

Sparta Sarpsborg - Valerenga

 
hockey 19 Sep 18:00  

Djurgardens - Orebro

 
hockey 19 Sep 18:00  

Farjestad BK - Vaxjo

 
hockey 19 Sep 18:00  

Frolunda - Linkopings

 
hockey 19 Sep 18:00  

Rogle - Oskarshamn

 
hockey 19 Sep 18:00  

Leksands - Skelleftea

 
hockey 19 Sep 18:00  

Lulea - HV 71

 
hockey 19 Sep 18:30  

Nurnberg Ice Tigers - Grizzly Wolfsburg

 
hockey 19 Sep 18:45  

Academy Zug - Ticino Rockets

 
soccer 19 Sep 00:00  

Ottawa Fury - Tampa Bay

 
soccer 19 Sep 00:30  

Montreal Impact - Toronto FC

 
soccer 19 Sep 00:30  

FC Cincinnati - Atlanta United

 
soccer 19 Sep 00:30  

Atlanta United 2 - Charleston

 
soccer 19 Sep 00:30  

Bethlehem - Loudoun

 
soccer 19 Sep 01:00  

Saint Louis FC - New York Red Bulls 2

 
soccer 19 Sep 01:10  

Godoy Cruz - River Plate

 
soccer 19 Sep 01:30  

Internacional - Athletico-PR

 
soccer 19 Sep 01:30  

Chico - Real San Andres

 
soccer 19 Sep 01:30  

Corinthians (Bra) - Ind. del Valle (Ecu)

 
soccer 19 Sep 03:00  

Club Tijuana W - Monarcas Morelia W

 
soccer 19 Sep 03:00  

Seattle Reign W - Utah Royals W

 
soccer 19 Sep 03:30  

U.A.N.L.- Tigres - Cruz Azul

 
soccer 19 Sep 03:30  

Portland Timbers - New York Red Bulls

 
soccer 19 Sep 03:30  

Seattle Sounders - FC Dallas

 
soccer 19 Sep 03:30  

Fresno - Rio Grande

 
soccer 19 Sep 09:30  

Persija Jakarta - Bali United

 
soccer 19 Sep 09:30  

Persik Kediri - Balikpapan

 
soccer 19 Sep 09:30  

PSIM Yogyakarta - Persatu Tuban

 
soccer 19 Sep 11:00  

Song Lam Nghe An - Hanoi FC

 
soccer 19 Sep 12:30  

PSS Sleman - Persipura Jayapura

 
soccer 19 Sep 12:30  

Badak Lampung - Kalteng Putra

 
soccer 19 Sep 12:30  

PSM Makassar - TIRA Persikabo

 
soccer 19 Sep 13:00  

Chemelil - Gor Mahia

 
soccer 19 Sep 15:30  

Legion - Flora U21

 
soccer 19 Sep 15:30  

O. Ljubljana - Rudar

 
soccer 19 Sep 15:45  

Hatta - Shabab Al-Ahli Dubai

 
soccer 19 Sep 15:45  

Al Jazira - Al Dhafra

 
soccer 19 Sep 16:00  

Belenenses U23 - Braga U23

 
soccer 19 Sep 16:00  

Leixoes U23 - Sporting U23

 
soccer 19 Sep 16:30  

Parnu JK Vaprus - Elva

 
soccer 19 Sep 16:30  

PEPO - Sudet

 
soccer 19 Sep 16:30  

Haka - TPS

 
soccer 19 Sep 16:50  

Damac - Al-Shabab

 
soccer 19 Sep 17:00  

Vejle - Roskilde

 
soccer 19 Sep 17:00  

Tammeka U21 - JK Jarve

 
soccer 19 Sep 17:00  

Ramat Hasharon - M. Nazareth

 
soccer 19 Sep 17:00  

Maccabi Petah Tikva - Beitar Tel Aviv

 
soccer 19 Sep 17:00  

MS Kafr Qasim - Hap. Ramat Gan

 
soccer 19 Sep 17:00  

H. Akko - Sakhnin

 
soccer 19 Sep 17:00  

Nof Hagalil - H. Ironi Rishon

 
soccer 19 Sep 17:00  

Atlas W - Toluca W

 
soccer 19 Sep 17:00  

Vardeneset - Madla IL

 
soccer 19 Sep 17:30  

Levadia U21 - Tallinna Kalev U21

 
soccer 19 Sep 17:55  

Basel - Krasnodar

 
soccer 19 Sep 17:55  

Getafe - Trabzonspor

 
soccer 19 Sep 17:55  

APOEL - Dudelange

 
soccer 19 Sep 17:55  

Qarabag - Sevilla

 
soccer 19 Sep 17:55  

Dyn. Kyiv - Malmo FF

 
soccer 19 Sep 17:55  

FC Copenhagen - Lugano

 
soccer 19 Sep 17:55  

PSV - Sporting

 
soccer 19 Sep 17:55  

LASK Linz - Rosenborg

 
soccer 19 Sep 17:55  

CFR Cluj - Lazio

 
soccer 19 Sep 17:55  

Rennes - Celtic

 
soccer 19 Sep 17:55  

St. Liege - Guimaraes

 
soccer 19 Sep 17:55  

Eintracht Frankfurt - Arsenal

 
soccer 19 Sep 18:00  

Elche - Tenerife

 
soccer 19 Sep 18:00  

R. Oviedo - Extremadura UD

 
soccer 19 Sep 18:15  

Al Sharjah - Khorfakkan

 
soccer 19 Sep 18:15  

Bani Yas - Ajman

 
soccer 19 Sep 19:00  

Viborg - Vendsyssel

 
soccer 19 Sep 19:30  

Socuellamos - Guadalajara

 
soccer 19 Sep 20:00  

FC Porto - Young Boys

 
soccer 19 Sep 20:00  

Espanyol - Ferencvaros

 
soccer 19 Sep 20:00  

Rangers - Feyenoord

 
soccer 19 Sep 20:00  

Ludogorets - CSKA Moscow

 
soccer 19 Sep 20:00  

Wolfsburg - Oleksandriya

 
soccer 19 Sep 20:00  

Gent - St Etienne

 
soccer 19 Sep 20:00  

AS Roma - Basaksehir

 
soccer 19 Sep 20:00  

B. Monchengladbach - AC Wolfsberger

 
soccer 19 Sep 20:00  

Slovan Bratislava - Besiktas

 
soccer 19 Sep 20:00  

Wolves - Braga

 
soccer 19 Sep 20:00  

Manchester Utd - FC Astana

 
soccer 19 Sep 20:00  

Partizan - AZ Alkmaar

 
soccer 19 Sep 21:00  

Bogota - Boca Juniors

 
soccer 19 Sep 21:00  

Llaneros - Orsomarso

 
soccer 19 Sep 21:00  

Las Palmas - Gijon

 
soccer 19 Sep 22:00  

Necaxa W - Puebla W

 
soccer 19 Sep 23:00  

Veracruz W - Santos Laguna W

 
tennis 19 Sep 02:00  

Krunic A./Marozava L. - Bouzkova M./Zidansek T.

 
tennis 19 Sep 02:00  

Stephens S. - Giorgi C.

 
tennis 19 Sep 02:00  

Pavlyuchenkova A. - Bertens K.

 
tennis 19 Sep 02:00  

Flink V. - Putintseva Y.

 
tennis 19 Sep 02:00  

Vekic D. - Doi M.

 
tennis 19 Sep 02:00  

Dabrowski G./Garcia C. - Chan H-C./Chan L.

 
tennis 19 Sep 04:00  

Lopez-Perez E. - Gunneswaran P.

 
tennis 19 Sep 04:00  

Moriya H. - Millman J.

 
tennis 19 Sep 04:00  

Purcell M./Saville L. - Ho R./Lee K.

 
tennis 19 Sep 04:00  

King E./Reese H. - Diez S./Polmans M.

 
tennis 19 Sep 04:00  

Tseng C. H./Wu Tung-Lin - Balaji N. S./Vardhan V.

 
tennis 19 Sep 04:00  

Nam Ji S./Song M-K. - Gong M./Oliveira G.

 
tennis 19 Sep 06:00  

Muchova K. - Babos T.

 
tennis 19 Sep 06:00  

Hon P. - Tomljanovic A.

 
tennis 19 Sep 06:00  

Tig P. M. - Badosa G. P.

 
tennis 19 Sep 06:00  

Arruabarrena-V. L./Maria T. - Lister C. E./Voracova R.

 
tennis 19 Sep 06:00  

Pliskova Ka./Pliskova Kr. - Begu I./Gasparyan M.

 
tennis 19 Sep 08:00  

Kopriva V. - Coria F.

 
tennis 19 Sep 08:00  

Petrovic D. - Varillas J. P.

 
tennis 19 Sep 08:00  

Barranco C. J./Merino A. - Martinez P./Martos Gornes S.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Sonego L. - Pouille L.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Herbert P. - Tsonga J-W.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Goffin D. - Carreno-Busta P.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Trungelliti M. - Giannessi A.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Lorenzi P. - Berlocq C.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Mager G. - Heller P.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Berrettini M. - Carballes Baena R.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Medvedev D. - Donskoy E.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Berankis R. - Rublev A.

 
tennis 19 Sep 09:00  

Mannarino A./Nys H. - Gille S./Vliegen J.

 
tennis 19 Sep 10:00  

Jaziri M. - Muller A.

 
tennis 19 Sep 10:00  

Kuhn N./Rodionov J. - Blancaneaux G./Rinderknech A.

 
soccer 20 Sep 01:00  

Quindio - Atletico F.C.

 
soccer 20 Sep 01:30  

Pereira - Leones

 
soccer 20 Sep 01:30  

Colon Santa FE (Arg) - Atletico-MG (Bra)

 
soccer 20 Sep 02:00  

Cortulua - Cartagena

 
soccer 20 Sep 10:00  

SKA Khabarovsk - Yenisey

 
soccer 20 Sep 12:00  

Persela Lamongan - Arema FC

 
soccer 20 Sep 12:35  

Chongqing Lifan - Jiangsu Suning

 
soccer 20 Sep 15:00  

Podhale Nowy Targ - Wolka Pelkinska

 
soccer 20 Sep 15:00  

FC Kosice - Ruzomberok B

 
soccer 20 Sep 15:30  

Cherno More - Botev Plovdiv

 
soccer 20 Sep 15:30  

Ufa - Spartak Moscow

 
soccer 20 Sep 16:00  

Vitkovice - Sokolov

 
soccer 20 Sep 16:00  

U. Cluj - Petrolul

 
soccer 20 Sep 16:00  

Podbrezova - Bardejov

 
soccer 20 Sep 16:30  

VPS - Lahti

 
soccer 20 Sep 17:00  

Lok. Zagreb - Osijek

 
soccer 20 Sep 17:00  

Ol. Nicosia - AEK Larnaca

 
soccer 20 Sep 17:00  

Bohemians 1905 - Zlin

 
soccer 20 Sep 17:00  

Jihlava - Brno

 
soccer 20 Sep 17:00  

Piast Gliwice - Rakow

 
soccer 20 Sep 17:00  

Poprad - Trebisov

 
soccer 20 Sep 17:30  

Hvidovre - Koge

 
soccer 20 Sep 17:30  

Holstein Kiel - Hannover

 
soccer 20 Sep 17:30  

Heidenheim - Darmstadt

 
soccer 20 Sep 18:00  

CSKA Sofia - Tsarsko Selo

 
soccer 20 Sep 18:00  

Odense - Aarhus

 
soccer 20 Sep 18:00  

Wurzburger Kickers - Meppen

 
soccer 20 Sep 18:00  

Skalica - Petrzalka

 
soccer 20 Sep 18:00  

Sundsvall - Djurgarden

 
soccer 20 Sep 18:00  

Orgryte - Brage

 
soccer 20 Sep 18:00  

Frej - GAIS

 
soccer 20 Sep 18:10  

Ried - FC Juniors

 
soccer 20 Sep 18:10  

A. Lustenau - BW Linz

 
soccer 20 Sep 18:10  

Kapfenberg - Amstetten

 
soccer 20 Sep 18:10  

Lafnitz - Horn

 
soccer 20 Sep 18:10  

Grazer - A. Klagenfurt

 
soccer 20 Sep 18:29  

Ostrowiec Swietokrzyski - Siarka Tarnobrzeg

 
soccer 20 Sep 18:30  

Swit - Ostroda

 
soccer 20 Sep 18:30  

Gaz Metan Medias - U Craiova

 
soccer 20 Sep 18:30  

Goztepe - Konyaspor

 
soccer 20 Sep 18:47  

Suwalki - Olsztyn

 
soccer 20 Sep 19:00  

Dordrecht - Nijmegen

 
soccer 20 Sep 19:00  

Breda - Excelsior

 
soccer 20 Sep 19:00  

G.A. Eagles - Jong Ajax

 
soccer 20 Sep 19:00  

Den Bosch - Maastricht

 
soccer 20 Sep 19:00  

Graafschap - Eindhoven FC

 
soccer 20 Sep 19:00  

Roda - Jong Utrecht

 
soccer 20 Sep 19:00  

Almere City - Jong AZ

 
soccer 20 Sep 19:00  

Telstar - FC Volendam

 
soccer 20 Sep 19:00  

Twente - Heracles

 
soccer 20 Sep 19:09  

Leczna - Gryf Wejherowo

 
soccer 20 Sep 19:30  

Kortrijk - KV Mechelen

 
soccer 20 Sep 19:30  

Schalke - Mainz

 
soccer 20 Sep 19:30  

Lech Poznan - Jagiellonia

 
soccer 20 Sep 19:45  

Strasbourg - Nantes

 
soccer 20 Sep 19:45  

Cork City - Finn Harps

 
soccer 20 Sep 19:45  

Waterford - Dundalk

 
soccer 20 Sep 19:45  

Derry City - Bohemians

 
soccer 20 Sep 19:45  

Cagliari - Genoa

 
soccer 20 Sep 20:00  

Southampton - Bournemouth

 
soccer 20 Sep 20:00  

Shamrock Rovers - St. Patricks

 
soccer 20 Sep 20:00  

Frosinone - Venezia

 
soccer 20 Sep 20:00  

Osasuna - Betis

 
soccer 20 Sep 20:30  

Ferreira - Aves

 
soccer 20 Sep 21:00  

Binacional - Molinos El Pirata