Sunday 19. May 2019 | 00:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:30  

Philadelphia Union - Seattle Sounders

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
D
D
D
W
W
 
 
01:00  

Minnesota United - Columbus Crew

 
H
1 - 0
vs  
L
D
W
D
L
 
L
W
W
L
L
 
 
01:30  

Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps

 
Home
1 - 1
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
W
W
L
 
 
01:30  

Houston Dynamo - DC United

 
D
2 - 1
vs  
L
W
W
L
D
 
L
W
W
W
D
 
 
05:30  

Weston Workers - Edgeworth Eagles

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
05:30  

Valentine Phoenix - Lake Macquarie

 
A
4 - 3
vs  
D
W
L
L
L
 
D
D
L
L
L
 
 
05:30  

Maitland - Adamstown Rosebud FC

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
D
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
06:00  

Canberra Olympic - Belconnen United

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
D
 
 
06:00  

Blacktown City - Hakoah Sydney

 
A
1 - 0
vs  
L
D
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
06:00  

Manly United - Sydney United

 
A
3 - 0
vs  
W
D
W
L
D
 
L
W
W
W
D
 
 
06:00  

Mito Hollyhock - Kashiwa Reysol

 
D
0 - 0
vs  
D
D
W
W
L
 
D
L
D
L
D
 
 
06:00  

Tokushima Vortis - Montedio Yamagata

 
D
1 - 1
vs  
L
D
W
W
D
 
W
W
L
W
W
 
 
06:00  

Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy 1969

 
A
2 - 3
vs  
D
L
D
W
L
 
D
W
D
L
W
 
 
06:00  

Zweigen Kanazawa - V-Varen Nagasaki

 
Home
0 - 1
vs  
D
W
W
W
D
 
D
D
D
L
L
 
 
06:30  

APIA Leichhardt Tigers - Mt Druitt Town

 
Home
3 - 2
vs  
W
D
L
W
D
 
L
L
L
D
 
 
08:00  

Brisbane Roar FC Youth - Western Pride FC

 
A
2 - 0
vs  
W
L
L
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
08:00  

JEF United Chiba - FC Gifu

 
H
5 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
08:00  

Machida Zelvia - Kyoto Sanga FC

 
H
2 - 2
vs  
L
D
L
D
L
 
D
D
L
W
W
 
 
08:00  

SKA-Khabarovsk - FC Nizhny Novgorod

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
D
L
 
 
08:00  

Luch Energiya Vladivostok - Fakel

 
D
1 - 0
vs  
D
D
D
L
L
 
L
L
D
D
D
 
 
09:00  

Fagiano Okayama - FC Ryukyu

 
A
1 - 0
vs  
W
D
L
D
L
 
L
D
L
D
W
 
 
10:00  

Tomsk - Spartak Moskva II

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
L
D
L
 
L
D
W
W
L
 
 
10:30  

Pozuelo Alarcon - Las Rozas CF

 
Away
3 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
D
W
W
D
 
 
11:00  

FC Nordsjaelland - OB

 
D
2 - 2
vs  
D
L
L
D
L
 
D
D
L
W
W
 
 
11:00  

Tyumen - Zenit St. Petersburg II

 
Home
1 - 2
vs  
D
L
L
D
L
 
D
L
L
L
W
 
 
11:00  

Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk

 
H
1 - 0
vs  
L
D
D
W
D
 
W
D
L
D
W
 
 
11:15  

Go Ahead Eagles - FC Den Bosch

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
D
L
W
W
 
 
11:30  

Chievo Verona - Sampdoria

 
Away
0 - 0
vs  
L
W
D
L
L
 
L
L
L
D
L
 
 
12:00  

Fram Larvik - Senja

 
Home
6 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
12:00  

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

 
A
1 - 3
vs  
L
L
L
W
W
 
D
L
W
L
W
 
 
12:00  

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
W
D
L
 
D
W
L
L
D
 
 
12:00  

Elana Torun - Olimpia Elblag

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
12:00  

Energetyk ROW Rybnik - Znicz Pruszkow

 
Home
3 - 0
vs  
D
L
L
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Siarka Tarnobrzeg - Skra Czestochowa

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
12:00  

Stargard Szczecinski - GKS Belchatow

 
Away
0 - 0
vs  
D
L
W
W
D
 
D
D
W
W
W
 
 
12:00  

Resovia Rzeszow - Rozwoj Katowice

 
Home
1 - 3
vs  
L
W
W
L
W
 
D
L
L
W
L
 
 
13:00  

AC Horsens - Vendsyssel FF

 
H
1 - 1
vs  
L
D
L
L
W
 
D
D
D
L
L
 
 
13:00  

Wuppertaler - FC Koln Am.

 
H
2 - 4
vs  
L
D
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Baerum - Alta

 
D
3 - 1
vs  
L
W
D
L
D
 
L
D
W
D
L
 
 
13:00  

Tambov FK - Rotor Volgograd

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
D
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
13:00  

Mordovia Saransk - Baltika

 
A
1 - 0
vs  
L
L
D
W
L
 
D
W
D
D
L
 
 
13:30  

RKC Waalwijk - Excelsior Rotterdam

 
H
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
L
D
L
W
W
 
 
14:00  

Parma - Fiorentina

 
H
1 - 0
vs  
D
D
D
D
L
 
D
L
L
L
L
 
 
14:00  

Empoli - Torino

 
H
4 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
W
D
W
D
W
 
 
14:00  

Sirius - Hacken

 
Away
3 - 4
vs  
D
L
L
L
W
 
L
L
W
W
D
 
 
14:00  

Malmo FF - Kalmar FF

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
W
W
D
 
D
W
D
D
D
 
 
14:00  

AB - Brabrand IF

 
A
1 - 2
vs  
W
D
W
D
D
 
W
W
W
W
D
 
 
14:00  

Chertanovo Moskva - FK Khimki

 
H
2 - 1
vs  
D
L
W
W
D
 
L
L
W
W
D
 
 
14:00  

PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl

 
D
0 - 0
vs  
D
W
W
D
L
 
L
W
L
W
W
 
 
14:00  

Rynninge - Umea FC

 
D
1 - 2
vs  
L
W
D
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
14:00  

Team TG FF - Sollentuna

 
D
0 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
D
D
L
 
 
14:00  

Lulea IFK - Taftea IK

 
Home
4 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
D
W
L
L
 
 
14:00  

Sodertalje FK - Varmbols

 
A
1 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
L
D
L
 
 
14:00  

Norrby IF - Frej

 
D
3 - 0
vs  
L
W
W
D
D
 
W
D
D
W
D
 
 
14:00  

Trelleborg - Orgryte

 
D
2 - 1
vs  
D
W
D
L
L
 
W
L
L
D
D
 
 
14:00  

Bursaspor - Goztepe

 
H
0 - 0
vs  
L
D
D
L
W
 
L
L
W
W
D
 
 
14:30  

Darmstadt 98 - Erzgebirge Aue

 
A
1 - 0
vs  
W
D
L
D
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Vejle BK - Hobro IK

 
D
0 - 1
vs  
W
D
L
L
W
 
D
L
W
D
L
 
 
15:00  

Virtus Verona - Rimini

 
H
1 - 0
vs  
W
W
D
D
D
 
L
L
D
D
W
 
 
15:00  

Bryne - Byasen

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
D
L
L
L
L
 
 
15:00  

Mjolner - Kjelsas

 
D
1 - 3
vs  
D
L
W
L
L
 
W
D
W
W
D
 
 
15:00  

SC Farense - Academico Viseu

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
L
D
L
 
W
L
D
L
W
 
 
15:00  

Pacos Ferreira - Cova da Piedade

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
D
L
D
 
L
W
W
D
W
 
 
15:00  

Estoril - Famalicao

 
D
2 - 1
vs  
D
L
W
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
15:00  

Varzim - Academica Coimbra

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
D
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
15:00  

Sporting Covilha - Mafra

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
D
L
D
L
D
 
 
15:00  

UD Oliveirense - Arouca

 
H
2 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
D
L
L
W
W
 
 
15:00  

Gefle IF - IF Sylvia

 
A
0 - 2
vs  
D
L
L
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
15:00  

Nykopings - Linkoping City

 
D
2 - 2
vs  
W
W
L
D
D
 
W
W
W
W
L
 
 
15:15  

Eibar - Barcelona

 
Away
2 - 2
vs  
L
D
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:30  

FC Admira II - SKN St. Pölten Am.

 
Home
4 - 0
vs  
W
D
W
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
15:30  

Carrarese - Pisa

 
H
2 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
W
D
W
 
 
15:45  

TOP Oss - Sparta Rotterdam

 
A
0 - 2
vs  
D
D
W
W
W
 
W
W
L
D
L
 
 
16:00  

Sokol Zapy - Prevysov

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
D
W
D
 
 
16:00  

Penafiel - Leixoes

 
H
0 - 1
vs  
D
W
D
L
L
 
W
D
L
D
D
 
 
16:00  

Carlstad United - Karlstad BK

 
A
2 - 2
vs  
W
W
W
D
W
 
W
L
D
D
W
 
 
16:00  

Trollhattan - Atvidaberg

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
W
L
L
L
D
 
 
16:00  

IFK Varnamo - Landskrona BoIS

 
A
2 - 2
vs  
D
W
L
L
D
 
D
W
D
D
W
 
 
16:30  

Djurgarden - IF Elfsborg

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
L
D
L
 
D
W
W
D
L
 
 
16:30  

Osters IF - Mjallby

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
L
L
W
W
W
 
 
17:00  

AC Milan - Frosinone

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
L
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
17:00  

Esbjerg fB - FC Copenhagen

 
A
4 - 3
vs  
L
W
D
D
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Club Brugge - Royal Antwerp

 
Home
3 - 2
vs  
D
W
W
W
L
 
W
D
W
D
L
 
 
17:00  

Genk - Standard Liege

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
W
L
D
 
L
L
L
L
W
 
 
17:00  

Gent - Anderlecht

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
D
L
W
D
D
 
 
17:00  

Monza - Imolese Calcio

 
Home
1 - 3
vs  
L
L
L
L
D
 
W
W
D
W
D
 
 
17:00  

Grorud - Oppsal

 
Home
3 - 0
vs  
L
D
W
W
D
 
L
D
L
L
L
 
 
17:00  

Legia Warszawa - Zaglebie Lubin

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
D
L
 
 
17:00  

Piast Gliwice - Lech Poznan

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
W
D
 
W
D
D
L
W
 
 
17:00  

Cracovia Krakow - Pogon Szczecin

 
D
0 - 3
vs  
L
L
L
W
W
 
D
L
D
L
D
 
 
17:00  

Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok

 
D
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
17:00  

FC Krasnodar II - FK Armavir

 
H
0 - 0
vs  
L
D
L
D
W
 
D
D
D
W
W
 
 
17:00  

CD Acero - Crevillente Deportivo

 
D
0 - 0
vs  
L
W
L
L
D
 
D
W
W
W
W
 
 
17:00  

Galatasaray - Istanbul Basaksehir

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
D
D
L
D
W
 
 
17:00  

Alanyaspor - Rizespor

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
D
L
L
 
L
D
D
D
L
 
 
17:30  

Tondela - Chaves

 
D
5 - 2
vs  
W
W
L
L
D
 
L
D
W
D
L
 
 
17:30  

FCD Rossoblu Potenza - Catania

 
D
1 - 1
vs  
D
W
D
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Cambuur Leeuwarden - De Graafschap

 
H
1 - 1
vs  
W
W
D
D
W
 
D
L
W
L
L
 
 
19:00  

Feralpisalo - Catanzaro

 
D
1 - 0
vs  
D
W
L
L
D
 
L
L
W
W
L
 
 
19:30  

Napoli - Inter Milan

 
D
4 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
W
D
D
D
W
 
 
19:30  

Juventus - Atalanta

 
H
1 - 1
vs  
W
W
D
D
L
 
D
W
W
W
L
 
 
20:00  

Orlando City SC - FC Cincinnati

 
Home
5 - 1
vs  
W
W
D
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
20:00  

Moreirense - Vitoria Guimaraes

 
D
1 - 3
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
22:00  

New York Red Bulls - Atlanta United

 
H
1 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
Sunday 19. May 2019 | 00:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
04:00  

Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

 
Home
99 - 110
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
09:00  

Univ. Cluj-Napoca - ASC Targu Jiu

 
Home
79 - 81
vs  
W
L
L
W
L
 
W
L
L
 
 
10:00  

Southland Sharks - Wellington Saints

 
H
77 - 122
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
11:30  

Blackwater Elite - Meralco Bolts

 
H
94 - 91
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Palencia - Bilbao

 
Away
61 - 57
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
13:30  

Barcelona - Gipuzkoa

 
Home
88 - 71
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
13:30  

Estudiantes - Obradoiro CAB

 
Home
83 - 80
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:40  

Torun - Zielona Gora

 
Home
81 - 67
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
13:45  

Alaska Aces - Columbian Dyip

 
Home
111 - 98
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
14:00  

Gran Canaria - Tecnyconta Zaragoza

 
Home
84 - 79
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
15:30  

Sevenoaks Suns W - Leicester Riders W

 
A
60 - 55
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Oldenburg - Bonn

 
Home
105 - 94
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
16:00  

Neptunas - Skycop

 
Home
77 - 71
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
16:45  

Flamengo - Franca

 
Home
82 - 68
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:45  

SCM Craiova - CSU Sibiu

 
H
58 - 74
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
17:20  

Rytas - Juventus

 
Home
84 - 63
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Leicester Riders - London City Royals

 
Home
93 - 61
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
18:00  

Bydgoszcz - Slask Wroclaw

 
Home
86 - 77
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
18:00  

Galati - Voluntari

 
Away
62 - 68
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

Fenerbahce - Real Madrid

 
H
75 - 94
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Verona - Treviglio

 
A
78 - 95
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
19:00  

Legnano - Bakery Piacenza

 
Home
72 - 74
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

Agronomia Bucuresti - Aurel Vlaicu

 
Home
74 - 54
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
19:15  

Cremona - Trieste

 
Home
82 - 75
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
19:30  

Vechta - Bamberg

 
H
96 - 85
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Peixegalego - Villarrobledo

 
Away
87 - 71
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
L
 
 
20:00  

Bergamo - Poderosa Montegranaro

 
Away
54 - 52
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
20:00  

Granada - Iberojet Palma

 
Home
83 - 71
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
21:30  

Anadolu Efes - CSKA Moscow

 
H
83 - 91
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
21:45  

Venezia - Trento

 
Home
67 - 57
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
22:00  

Pro Esporte W - AB Araraquara W

 
Away
53 - 67
vs  
W
W
 
L
W
L
W
 
 
Sunday 19. May 2019 | 00:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
10:00  

Meligeni Rodrigues Alves F. - Luz O.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
11:00  

Lamasine T. - Sinner J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
11:00  

Harris G. - Janvier M.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
11:00  

Vesely J. - Barrere G.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
11:00  

Han X.Y. - Marcinkevica D.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
11:00  

Parry D. - Zarazua R.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
11:30  

Aiava D. - Niemeier J.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
 
 
11:30  

Serban R. - Paar L.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
L
 
W
L
L
L
 
 
11:30  

Radanovic D. - Stojanovic N.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
12:00  

Blinkova A. - Pera B.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
12:00  

Badosa G. P. - Galfi D.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
12:00  

Dzumhur D. - Paul T.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
12:30  

Diez S. - Halys Q.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
12:30  

Siegemund L. - Strakhova V.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
12:30  

Kostyuk M. - Cristian J. A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
12:30  

Sharma A. - Sanchez M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:00  

Cepelova J. - Gerlach K.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Lemoine Q. - Ivakhnenko V.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
13:00  

Buyukakcay C. - Hobgarski K.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:00  

Bagnis F. - Carballes Baena R.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
13:30  

Dimitrov G. - Fabbiano T.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
14:00  

Linette M. - Peterson R.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Ferro F. - Kumkhum L.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Brady J. - Wang Q.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
14:00  

Krawietz K./Mies A. - Begemann A./Martin F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
W
 
 
14:00  

Konta J. - Pliskova Ka.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
14:00  

Uchida K. - Zapata Miralles B.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Sonego L. - Kecmanovic M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:30  

Cabal J./Farah R. - Klaasen R./Venus M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
15:00  

Gulbis E. - Nishioka Y.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
15:00  

Rodina E. - Brengle M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:30  

Millman J. - Andujar-Alba P.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:30  

Tan H. - Zheng S.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:30  

Zhu L. - Sabalenka A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
15:30  

Kalinskaya A. - Bogdan A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
16:00  

Krajinovic F. - De Greef A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

Azarenka V./Barty A. - Groenefeld A./Schuurs D.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
16:30  

Zverev M. - Londero J. I.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Tsonga J-W. - Lajovic D.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Djokovic N. - Nadal R.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
Sunday 19. May 2019 | 00:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:30  

Newfoundland - Florida Everblades

 
A
3 - 0
vs  
W
D
W
W
L
 
D
D
W
L
W
 
 
01:00  

Charlotte Checkers - Toronto Marlies

 
H
5 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
D
W
 
 
03:00  

Chicago Wolves - San Diego Gulls

 
A
0 - 3
vs  
W
L
L
W
W
 
D
D
W
D
W
 
 
03:05  

Tulsa Oilers - Toledo Walleye

 
A
1 - 4
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
09:00  

Newcastle - Melbourne Mustangs

 
A
2 - 3
vs  
D
L
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
10:00  

Sydney Bears - Melbourne Ice

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
17:15  

Germany - USA

 
Away
1 - 3
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
D
W
 
 
17:15  

Austria - Czech Republic

 
Away
0 - 8
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
21:15  

France - Finland

 
Away
0 - 3
vs  
W
D
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
21:15  

Switzerland - Russia

 
H
0 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
22:00  

San Jose Sharks - St. Louis Blues

 
D
0 - 5
vs  
D
W
W
L
D
 
W
D
L
W
D
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 26 Aug 00:00  

Acreano - Luverdense

 
soccer 26 Aug 00:00  

Paysandu PA - Remo

 
soccer 26 Aug 00:00  

Juventude - Ypiranga FC

 
soccer 26 Aug 00:00  

EC Sao Jose - Volta Redonda

 
soccer 26 Aug 00:00  

Guadalupe - ADR Jicaral

 
soccer 26 Aug 00:00  

Gualaceo - Santo Domingo

 
soccer 26 Aug 00:00  

11 Deportivo - El Vencedor

 
soccer 26 Aug 00:00  

Municipal Limeno - Alianza FC

 
soccer 26 Aug 00:00  

Necaxa W - Monarcas Morelia W

 
soccer 26 Aug 00:00  

Inter Playa Del Carmen - Irapuato

 
soccer 26 Aug 00:00  

Jalapa - Chinandega

 
soccer 26 Aug 00:00  

Arabe Unido - Costa del Este

 
soccer 26 Aug 00:00  

Carlos Mannucci - U. de Deportes

 
soccer 26 Aug 00:05  

Limon - Saprissa

 
soccer 26 Aug 00:15  

Nacional Potosi - Oriente Petrolero

 
soccer 26 Aug 00:30  

FAS - Sonsonate

 
soccer 26 Aug 00:55  

Zeledon - U.C.R.

 
soccer 26 Aug 01:00  

Edmonton - York 9

 
soccer 26 Aug 01:00  

Atl. Nacional - Ind. Medellin

 
soccer 26 Aug 01:00  

Macara - Emelec

 
soccer 26 Aug 01:00  

Guadalajara Chivas - Necaxa

 
soccer 26 Aug 01:00  

FC Cincinnati - Columbus Crew

 
soccer 26 Aug 01:00  

Bethlehem - Birmingham

 
soccer 26 Aug 01:00  

Indy Eleven - Charlotte Independ.

 
soccer 26 Aug 01:30  

Olimpia Asuncion - Deportivo Santani

 
soccer 26 Aug 01:45  

Aguilas - Santa Fe

 
soccer 26 Aug 02:00  

Banfield - Boca Juniors

 
soccer 26 Aug 02:30  

Blooming - Always Ready

 
soccer 26 Aug 03:00  

FC Dallas - Houston Dynamo

 
soccer 26 Aug 03:45  

America De Cali - Envigado

 
soccer 26 Aug 05:30  

Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy

 
soccer 26 Aug 16:00  

Spartak Moscow 2 - R. Volgograd

 
soccer 26 Aug 17:00  

AFC Fylde - Harrogate

 
soccer 26 Aug 17:00  

Aldershot - Sutton

 
soccer 26 Aug 17:00  

Barnet - Torquay

 
soccer 26 Aug 17:00  

Barrow - FC Halifax

 
soccer 26 Aug 17:00  

Boreham Wood - Ebbsfleet

 
soccer 26 Aug 17:00  

Dag & Red - Yeovil

 
soccer 26 Aug 17:00  

Dover - Woking

 
soccer 26 Aug 17:00  

Hartlepool - Wrexham

 
soccer 26 Aug 17:00  

Maidenhead - Bromley

 
soccer 26 Aug 17:00  

Notts Co - Chorley

 
soccer 26 Aug 17:00  

Stockport - Chesterfield

 
soccer 26 Aug 18:00  

F. Constanta - Petrolul

 
soccer 26 Aug 18:00  

Ural - Sochi

 
soccer 26 Aug 18:30  

Osijek 2 - Bijelo Brdo

 
soccer 26 Aug 18:30  

Rovaniemi 2 - VPS 2

 
soccer 26 Aug 18:30  

Inter Turku - KPV Kokkola

 
soccer 26 Aug 19:00  

Paralimni - Achnas

 
soccer 26 Aug 19:00  

Pogon Szczecin - Plock

 
soccer 26 Aug 19:00  

Dnipro-1 - Lviv

 
soccer 26 Aug 19:00  

Hapoel Afula - Hapoel Petah Tikva

 
soccer 26 Aug 19:00  

Ashkelon - Hap. Ramat Gan

 
soccer 26 Aug 19:00  

Hapoel Katamon - H. Ironi Rishon

 
soccer 26 Aug 20:00  

Horsens - Aalborg

 
soccer 26 Aug 20:00  

Zwickau - Kaiserslautern

 
soccer 26 Aug 20:00  

Bodo/Glimt - Valerenga

 
soccer 26 Aug 20:00  

Falkenbergs - Hammarby

 
soccer 26 Aug 20:00  

Sundsvall - Elfsborg

 
soccer 26 Aug 20:00  

Goteborg - Kalmar

 
soccer 26 Aug 20:00  

Trollhattan - Ljungskile

 
soccer 26 Aug 20:00  

IFK Malmo - Olympic

 
soccer 26 Aug 20:00  

Trelleborgs - Varbergs

 
soccer 26 Aug 20:00  

Norrby - Brage

 
soccer 26 Aug 20:00  

Gaziantep - Genclerbirligi

 
soccer 26 Aug 20:15  

Hapoel Tel Aviv - Netanya

 
soccer 26 Aug 20:30  

Botev Vratsa - Etar

 
soccer 26 Aug 20:39  

Stal Mielec - Legnica

 
soccer 26 Aug 21:00  

Jong PSV - Maastricht

 
soccer 26 Aug 21:00  

Din. Bucuresti - FC Hermannstadt

 
soccer 26 Aug 21:30  

St. Pauli - Holstein Kiel

 
soccer 26 Aug 21:45  

Guingamp - Valenciennes

 
soccer 26 Aug 21:45  

Inter - Lecce

 
soccer 26 Aug 21:45  

Novara - Juventus U23

 
soccer 26 Aug 21:45  

Solihull Moors - Eastleigh

 
soccer 26 Aug 22:00  

Pordenone - Frosinone

 
soccer 26 Aug 22:00  

Aldosivi - Atl. Tucuman

 
soccer 26 Aug 23:00  

Nacional Asuncion - Cerro Porteno

 
tennis 26 Aug 05:00  

Song M-K. - Saville L.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Takeuchi K. - Zekic M.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Tokuda R. - Castelnuovo L.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Takahashi Y. - Purcell R.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Catarina L. - Hamou M.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Grills J. - Wu D.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Wang C. - Zhang Z.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Wang H. - Kadhe A.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Liu H. - Sun F.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Tseng C. H. - Wang C.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Yamasaki J. - Zhu E.

 
tennis 26 Aug 05:00  

Cui J. - Rawat S.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Rodionov J. - Alcaraz Garfia C.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Jahn J. - Van De Zandschulp B.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Gimeno Valero C. - Ignatik U.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Grenier H. - Celikbilek A.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Heliovaara H. - Seyboth Wild T.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Cachin P. - Bega A.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Van Rijthoven T. - Sakharov G.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Cohen A. - Petrovic D.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Granollers G. - Kavcic B.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Gil F. - Viola M.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Safiullin R. - Vives Marcos P.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Meligeni Rodrigues Alves F. - Marchenko I.

 
tennis 26 Aug 12:00  

Masur D. - Ilkel C.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Kudla D. - Tipsarevic J.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Darcis S. - Lajovic D.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Fucsovics M. - Basilashvili N.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Garin Ch. - Eubanks C.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Monteiro T. - Klahn B.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Berdych T. - Brooksby J.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Trungelliti M. - Nishikori K.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Puig M. - Peterson R.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Konta J. - Kasatkina D.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Garcia C. - Jabeur O.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Martic P. - Zidansek T.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Bouchard E. - Sevastova A.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Bolkvadze M. - Pera B.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Martincova T. - Pliskova Ka.

 
tennis 26 Aug 18:00  

Bogdan A. - Dart H.

 
tennis 26 Aug 19:00  

Diyas Z. - Barty A.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Fognini F. - Opelka R.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Gunneswaran P. - Medvedev D.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Mannarino A. - Evans D.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Herbert P. - De Minaur A.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Niculescu M. - Yastremska D.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Alexandrova E. - Stosur S.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Gasparyan M. - Hon P.

 
tennis 26 Aug 19:30  

Cepelova J. - Hsieh S-W.

 
tennis 26 Aug 20:00  

Kwon Soon W. - Dellien H.

 
tennis 26 Aug 20:00  

Kerber A. - Mladenovic K.

 
tennis 26 Aug 20:00  

Ferro F. - Gavrilova D.

 
tennis 26 Aug 20:00  

Sasnovich A. - Brady J.

 
tennis 26 Aug 20:00  

Jorovic I. - Swiatek I.

 
tennis 26 Aug 20:00  

Rybakina E. - Muchova K.

 
tennis 26 Aug 20:00  

Davis L. - Larsson J.

 
tennis 26 Aug 20:30  

Djokovic N. - Carballes Baena R.

 
tennis 26 Aug 21:00  

Querrey S. - Londero J. I.

 
tennis 26 Aug 21:00  

Djere L. - Kecmanovic M.

 
tennis 26 Aug 21:00  

Kohlschreiber P. - Pouille L.

 
tennis 26 Aug 21:00  

Moutet C. - Goffin D.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Svajda Z. - Anderson K.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Seppi A. - Dimitrov G.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Koepfer D. - Munar J.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Barrere G. - Norrie C.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Coric B. - Donskoy E.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Svajda Z. - Lorenzi P.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Kuzmova V. - Van Uytvanck A.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Sakkari M. - Giorgi C.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Svitolina E. - Osuigwe W.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Zheng S. - Williams V.

 
tennis 26 Aug 21:30  

Peng S. - Lepchenko V.

 
tennis 26 Aug 22:00  

Golubic V. - Zhang S.

 
tennis 26 Aug 23:00  

Hurkacz H. - Chardy J.

 
tennis 26 Aug 23:00  

Nishioka Y. - Giron M.

 
tennis 26 Aug 23:00  

Pella G. - Carreno-Busta P.

 
tennis 26 Aug 23:00  

Sock J. - Cuevas P.

 
tennis 26 Aug 23:00  

Jarry N. - Raonic M.

 
tennis 26 Aug 23:00  

Benchetrit E. - Dzumhur D.

 
tennis 26 Aug 23:00  

Berankis R. - Vesely J.

 
tennis 26 Aug 23:30  

Kenin S. - Vandeweghe C.

 
tennis 26 Aug 23:30  

McNally C. - Bacsinszky T.

 
tennis 26 Aug 23:30  

Zhu L. - Wang X.

 
tennis 26 Aug 23:30  

Dolehide C. - Wang Q.

 
tennis 26 Aug 23:30  

Frech M. - Siegemund L.

 
soccer 27 Aug 01:00  

Aldosivi - Atl. Tucuman

 
soccer 27 Aug 02:00  

Nacional Asuncion - Cerro Porteno

 
soccer 27 Aug 03:10  

Huracan - Argentinos Jrs

 
soccer 27 Aug 04:00  

Deportes Tolima - Jaguares de Cordoba

 
soccer 27 Aug 04:00  

Sport Boys - Cesar Vallejo

 
soccer 27 Aug 16:30  

Aluminium Arak - Navad Urmia

 
soccer 27 Aug 19:00  

Mioveni - FC Arges

 
soccer 27 Aug 20:00  

Montpellier - Lyon

 
soccer 27 Aug 20:00  

Halmstad - Jonkopings

 
soccer 27 Aug 20:30  

Cape Town City - Kaizer Chiefs

 
soccer 27 Aug 20:30  

Highlands - Amazulu

 
soccer 27 Aug 21:30  

Northampton - Arsenal U21

 
soccer 27 Aug 21:45  

Crewe - Aston Villa

 
soccer 27 Aug 21:45  

Leeds - Stoke

 
soccer 27 Aug 21:45  

Sheffield Utd - Blackburn

 
soccer 27 Aug 21:45  

Burton - Morecambe

 
soccer 27 Aug 21:45  

Nottingham - Derby

 
soccer 27 Aug 21:45  

Grimsby - Macclesfield

 
soccer 27 Aug 21:45  

Preston - Hull

 
soccer 27 Aug 21:45  

Rochdale - Carlisle

 
soccer 27 Aug 21:45  

Plymouth - Reading

 
soccer 27 Aug 21:45  

Crawley - Norwich

 
soccer 27 Aug 21:45  

Newport Co - West Ham

 
soccer 27 Aug 21:45  

Oxford Utd - Millwall

 
soccer 27 Aug 21:45  

Watford - Coventry

 
soccer 27 Aug 21:45  

Cardiff - Luton

 
soccer 27 Aug 21:45  

Bristol Rovers - Brighton

 
soccer 27 Aug 21:45  

Crystal Palace - Colchester

 
soccer 27 Aug 21:45  

Fulham - Southampton

 
soccer 27 Aug 21:45  

Southend - MK Dons

 
soccer 27 Aug 21:45  

Mansfield - Everton U21

 
soccer 27 Aug 22:00  

Rosenborg (Nor) - D. Zagreb (Cro)

 
soccer 27 Aug 22:00  

FK Crvena zvezda (Srb) - Young Boys (Sui)

 
soccer 27 Aug 22:00  

Krasnodar (Rus) - Olympiacos Piraeus (Gre)