Tuesday 13. August 2019 | 16:31 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
18:45  

Aldershot - Bromley

 
A
0 - 1
vs  
L
W
L
 
L
D
D
W
D
 
 
18:45  

Barnet - Dover

 
A
0 - 1
vs  
L
D
W
D
W
 
W
L
W
 
 
18:45  

Chesterfield - Woking

 
D
1 - 2
vs  
L
W
L
D
D
 
D
L
W
L
W
 
 
18:45  

Chorley - Solihull Moors

 
D
1 - 6
vs  
L
D
D
D
D
 
D
L
D
W
W
 
 
18:45  

Dag & Red - Boreham Wood

 
A
0 - 3
vs  
L
W
L
 
L
L
L
D
D
 
 
18:45  

Eastleigh - Sutton

 
A
1 - 1
vs  
W
D
W
L
L
 
W
D
D
 
 
18:45  

Ebbsfleet - Yeovil

 
H
1 - 3
vs  
L
L
L
 
L
W
D
 
 
18:45  

Harrogate - Notts Co

 
H
0 - 2
vs  
D
W
L
 
L
D
L
 
 
18:45  

Hartlepool - AFC Fylde

 
A
2 - 2
vs  
L
L
W
 
W
D
W
 
 
18:45  

Stockport - Barrow

 
D
3 - 2
vs  
L
D
D
 
L
L
W
 
 
18:45  

Torquay - Maidenhead

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
D
 
W
D
L
 
 
18:45  

Wrexham - FC Halifax

 
A
1 - 0
vs  
L
D
W
D
L
 
W
W
W
 
 
Tuesday 13. August 2019 | 16:31 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Tuesday 13. August 2019 | 16:31 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

Arconada J. - Glasspool L.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
00:30  

Janvier M. - Purcell M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
00:30  

Opelka R. - Coric B.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
00:30  

Yastremska D. - Wozniacki C.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
01:30  

Zverev M. - Kokkinakis T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
02:00  

Griekspoor T. - Quiroz R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Lenz J. - Squire H.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
09:00  

Altmaier D. - Taberner C.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
09:00  

Quinzi G. - Collarini A.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
09:00  

Meligeni Rodrigues Alves F. - Basso A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
09:00  

Pellegrino A. - Doumbia S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
09:00  

Forti F. - Balzerani R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
09:00  

Sijsling I. - Gomez-Herrera C.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
09:00  

Zukas M. - Ocleppo J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Dimitrov G. - Wawrinka S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:00  

Medvedev D. - Edmund K.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Monfils G. - Tiafoe F.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Hurkacz H. - Bautista-Agut R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Djere L. - Schwartzman D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Goffin D. - Fritz T.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
14:00  

Rublev A. - Basilashvili N.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Lopez F./Murray A. - Rojer J./Tecau H.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Kontaveit A. - Kerber A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:00  

Kuzmova V. - Zheng S.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Siniakova K. - Vekic D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Keys M. - Muguruza G.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
14:00  

Alexandrova E. - Suarez Navarro C.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
14:00  

Wang Q. - Hsieh S-W.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Jabeur O. - Brady J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
14:00  

Chan H-C./Chan L. - Mattek-Sands B./Vandeweghe C.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
 
 
16:00  

Lee D. H. - Banes M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
Tuesday 13. August 2019 | 16:31 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 23 Sep 00:00  

Los Angeles Sparks W - Connecticut Sun W

 
basketball 23 Sep 16:30  

Alytaus Dzukija - Nevezis

 
basketball 23 Sep 18:00  

Kapfenberg Bulls - Swans Gmunden

 
hockey 23 Sep 00:00  

Colorado Avalanche - Minnesota Wild

 
hockey 23 Sep 01:00  

Winnipeg Jets - Calgary Flames

 
hockey 23 Sep 06:00  

Nikko Ice Bucks - Sakhalin

 
hockey 23 Sep 13:30  

Sibir Novosibirsk - Bars Kazan

 
hockey 23 Sep 15:00  

Tractor Chelyabinsk - Niznekamsk

 
hockey 23 Sep 17:00  

Cherepovets - Dinamo Riga

 
hockey 23 Sep 17:30  

SKA St. Petersburg - CSKA Moscow

 
hockey 23 Sep 17:30  

Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit

 
hockey 23 Sep 18:00  

Vasterviks IK - Vasteras

 
hockey 23 Sep 18:00  

IF Bjorkloven - Modo

 
hockey 23 Sep 18:00  

BIK Karlskoga - Kristianstads

 
hockey 23 Sep 18:00  

Huddinge - Vasby

 
soccer 23 Sep 00:00  

River Plate - Velez Sarsfield

 
soccer 23 Sep 00:00  

Cerro Porteno - Sp. Luqueno

 
soccer 23 Sep 00:00  

FBC Melgar - Carlos Mannucci

 
soccer 23 Sep 00:00  

Ind. Rivadavia - Alvarado

 
soccer 23 Sep 00:00  

Austin Bold - Las Vegas Lights

 
soccer 23 Sep 00:00  

Oklahoma City Energy - Sacramento Republic

 
soccer 23 Sep 00:30  

Oriente Petrolero - Guabira

 
soccer 23 Sep 01:00  

Juarez - Veracruz

 
soccer 23 Sep 01:00  

DC United - Seattle Sounders

 
soccer 23 Sep 01:30  

Junior - Jaguares de Cordoba

 
soccer 23 Sep 05:00  

Albirex Niigata W - JEF United W

 
soccer 23 Sep 11:00  

Ryukyu - Montedio Yamagata

 
soccer 23 Sep 15:00  

F. Constanta - Ripensia Timisoara

 
soccer 23 Sep 15:30  

Etar - Vitosha Bistritsa

 
soccer 23 Sep 17:00  

Paralimni - APOEL

 
soccer 23 Sep 17:00  

Jablonec - Sigma Olomouc

 
soccer 23 Sep 17:00  

Giana Erminio - Carrarese

 
soccer 23 Sep 17:00  

Ashkelon - Hapoel Afula

 
soccer 23 Sep 17:00  

Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Bnei Lod

 
soccer 23 Sep 18:00  

Randers FC - Horsens

 
soccer 23 Sep 18:00  

Uerdingen - Mannheim

 
soccer 23 Sep 18:00  

Stabaek - Molde

 
soccer 23 Sep 18:00  

Vaxjo DFF W - Kungsbacka W

 
soccer 23 Sep 18:00  

Sivasspor - Trabzonspor

 
soccer 23 Sep 18:00  

Besiktas - Basaksehir

 
soccer 23 Sep 18:00  

Hapoel Katamon - Hapoel Petah Tikva

 
soccer 23 Sep 18:15  

H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv

 
soccer 23 Sep 18:30  

Viitorul Constanta - Poli Iasi

 
soccer 23 Sep 19:00  

Jong PSV - Cambuur

 
soccer 23 Sep 19:00  

Braga - Maritimo

 
soccer 23 Sep 19:15  

Lubeck - Oldenburg

 
soccer 23 Sep 19:20  

Dundalk - Shamrock Rovers

 
soccer 23 Sep 19:30  

Wolfsburg - Hoffenheim

 
soccer 23 Sep 19:45  

Lorient - Rodez

 
soccer 23 Sep 21:00  

Sporting - Famalicao

 
tennis 23 Sep 04:00  

Mannarino A. - Zhang Z.

 
tennis 23 Sep 04:00  

Gojowczyk P. - Norrie C.

 
tennis 23 Sep 04:00  

Ruud C. - Kecmanovic M.

 
tennis 23 Sep 04:00  

Nishioka Y. - Ramos A.

 
tennis 23 Sep 04:00  

De Minaur A. - Millman J.

 
tennis 23 Sep 04:00  

Sandgren T. - Murray A.

 
tennis 23 Sep 04:00  

Kyrgios N. - Seppi A.

 
tennis 23 Sep 04:00  

Johnson S. - Andujar-Alba P.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Li Z. - Gerasimov E.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Berankis R. - Shapovalov D.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Carreno-Busta P. - Albot R.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Garin Ch. - Edmund K.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Fritz T. - Bublik A.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Pospisil V. - Thompson J.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Evans D. - Bai Y.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Lajovic D. - Londero J. I.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Chung H. - Sousa J.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Siniakova K. - Mertens E.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Pavlyuchenkova A. - Kenin S.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Keys M. - Giorgi C.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Martic P. - Mladenovic K.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Azarenka V. - Vekic D.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Bouzkova M. - Muchova K.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Puig M. - Kerber A.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Wozniacki C. - Hsieh S-W.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Peng S. - Muguruza G.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Stosur S. - Anisimova A.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Kudermetova V. - Alexandrova E.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Kozlova Kat. - Riske A.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Kuznetsova S. - Putintseva Y.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Wang Y. - Davis L.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Sevastova A. - McHale C.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Perez E./Rosolska A. - Kichenok N./Spears A.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Bertens K./Pattinama Kerkhove L. - Duan Y./Kudermetova V.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Ninomiya M./Yang Z. - Aoyama S./Shibahara E.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Kalashnikova O./King V. - Adamczak M./Han X.Y.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Sanders S./Yastremska D. - Melichar N./Peschke K.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Chan H-C./Chan L. - Riske A./Srebotnik K.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Blinkova A./Voracova R. - Christian K./Moore J.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Kasatkina D./Tomljanovic A. - Kenin S./Sasnovich A.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Stosur S./Zhang S. - Alexandrova E./Siniakova K.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Garcia C./Mattek-Sands B. - Jurak D./Martinez Sanchez M. J.

 
tennis 23 Sep 05:00  

Peng S./Wang Y. - Kichenok L./Krawczyk D.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Kuzmova V. - Di Lorenzo F.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Bondarenko K. - Minnen G.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Kawa K. - Diatchenko V.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Paolini J. - Pliskova Kr.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Abduraimova N. - Niculescu M.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Parmentier P. - Krunic A.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Flipkens K. - Babos T.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Zavatska K. - Ostapenko J.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Cirstea S. - Allertova D.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Amanmuradova A. - Bonaventure Y.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Sharipova S. - Kovinic D.

 
tennis 23 Sep 07:00  

Voegele S. - Gasparyan M.

 
soccer 24 Sep 00:00  

Cartagena - Leones

 
soccer 24 Sep 01:00  

Talleres Cordoba - Gimnasia L.P.

 
soccer 24 Sep 01:00  

Boca Juniors - Cortulua

 
soccer 24 Sep 01:15  

U. Catolica - Dep. Cuenca

 
soccer 24 Sep 02:00  

Quindio - Pereira

 
soccer 24 Sep 14:00  

Amazulu - Kaizer Chiefs

 
soccer 24 Sep 14:30  

Gryf Wejherowo - Lechia Gdansk

 
soccer 24 Sep 14:30  

Brzeg - Elblag

 
soccer 24 Sep 14:30  

Horezu - Astra

 
soccer 24 Sep 14:30  

Metalul Buzau - Csikszereda M. Ciuc

 
soccer 24 Sep 14:30  

Foresta Suceava - Gaz Metan Medias

 
soccer 24 Sep 14:30  

UTA Arad - Din. Bucuresti

 
soccer 24 Sep 15:00  

Zaglebie 2 - Legnica

 
soccer 24 Sep 15:30  

Stilon Gorzow - Zambrow

 
soccer 24 Sep 15:45  

A. Lustenau - Floridsdorfer AC

 
soccer 24 Sep 16:00  

Ruch Chorzow - Olsztyn

 
soccer 24 Sep 16:00  

Legia II - Suwalki

 
soccer 24 Sep 16:00  

Turnu Magurele - Academica Clinceni

 
soccer 24 Sep 16:30  

Chrobry Glogow - Lech Poznan

 
soccer 24 Sep 17:00  

Ostrowiec Swietokrzyski - Sandecja Nowy S.

 
soccer 24 Sep 17:00  

Korona Kielce - Zaglebie

 
soccer 24 Sep 17:15  

Concordia - FC Voluntari

 
soccer 24 Sep 17:45  

Grazer - Wacker Innsbruck

 
soccer 24 Sep 18:00  

Ebreichsdorf - Admira

 
soccer 24 Sep 18:00  

Gleisdorf - FC Juniors

 
soccer 24 Sep 18:00  

Union Gurten - Horn

 
soccer 24 Sep 18:00  

Dijon - Marseille

 
soccer 24 Sep 18:00  

Verona - Udinese

 
soccer 24 Sep 18:00  

Valladolid - Granada CF

 
soccer 24 Sep 18:00  

Kalmar - Sundsvall

 
soccer 24 Sep 18:00  

Djurgarden - Falkenbergs

 
soccer 24 Sep 18:00  

GAIS - Orgryte

 
soccer 24 Sep 18:00  

Varbergs - Jonkopings

 
soccer 24 Sep 18:30  

St. Anna - Dornbirn

 
soccer 24 Sep 18:30  

Marchfeld - Kapfenberg

 
soccer 24 Sep 18:30  

Amstetten - BW Linz

 
soccer 24 Sep 19:00  

Cercle Brugge KSV - Rebecquoise

 
soccer 24 Sep 19:00  

Waasland-Beveren - Westerlo

 
soccer 24 Sep 19:00  

Betis - Levante

 
soccer 24 Sep 19:30  

Ronse - Genk

 
soccer 24 Sep 19:30  

Widzew Lodz - Slask Wroclaw

 
soccer 24 Sep 19:45  

St. Polten - Mattersburg

 
soccer 24 Sep 19:45  

Arsenal - Nottingham

 
soccer 24 Sep 19:45  

Colchester - Tottenham

 
soccer 24 Sep 19:45  

Crawley - Stoke

 
soccer 24 Sep 19:45  

Luton - Leicester

 
soccer 24 Sep 19:45  

Portsmouth - Southampton

 
soccer 24 Sep 19:45  

Preston - Manchester City

 
soccer 24 Sep 19:45  

Sheffield Wed - Everton

 
soccer 24 Sep 19:45  

Watford - Swansea

 
soccer 24 Sep 19:45  

Aldershot - Yeovil

 
soccer 24 Sep 19:45  

Boreham Wood - Notts Co

 
soccer 24 Sep 19:45  

Bromley - Woking

 
soccer 24 Sep 19:45  

Chorley - Barrow

 
soccer 24 Sep 19:45  

Ebbsfleet - Barnet

 
soccer 24 Sep 19:45  

FC Halifax - Harrogate

 
soccer 24 Sep 19:45  

Hartlepool - Chesterfield

 
soccer 24 Sep 19:45  

Maidenhead - Dover

 
soccer 24 Sep 19:45  

Solihull Moors - Stockport

 
soccer 24 Sep 19:45  

Sutton - Dag & Red

 
soccer 24 Sep 19:45  

Torquay - Eastleigh

 
soccer 24 Sep 19:45  

AFC Fylde - Wrexham

 
soccer 24 Sep 20:00  

Monaco - Nice

 
soccer 24 Sep 20:00  

Brescia - Juventus

 
soccer 24 Sep 20:00  

Ascoli - Spezia

 
soccer 24 Sep 20:00  

Cittadella - Pescara

 
soccer 24 Sep 20:00  

Cosenza - Livorno

 
soccer 24 Sep 20:00  

Crotone - Juve Stabia

 
soccer 24 Sep 20:00  

Perugia - Frosinone

 
soccer 24 Sep 20:00  

Pisa - Empoli

 
soccer 24 Sep 20:00  

Pordenone - Benevento

 
soccer 24 Sep 20:00  

Entella - Venezia

 
soccer 24 Sep 20:00  

Barcelona - Villarreal