Saturday 23. May 2020 | 04:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
05:00  

Kaohsiung W - Taipei Bear W

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
 
W
W
W
 
 
09:00  

New Taipei W - Taichung Blue W

 
Away
0 - 5
vs  
L
L
L
 
L
W
W
 
 
10:00  

Jeju Utd - Daejeon

 
D
2 - 3
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
D
 
 
10:30  

Gangwon - Seongnam

 
H
1 - 1
vs  
D
L
L
W
L
 
L
L
L
L
D
 
 
10:30  

Suwon Bluewings - Incheon

 
Home
1 - 0
vs  
D
W
W
L
L
 
D
D
W
W
D
 
 
11:00  

Benesov (Cze) - Pisek (Cze)

 
H
2 - 4
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
L
 
 
11:30  

Hualien W - Taoyuan W

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
 
W
L
L
 
 
12:00  

Vejle (Den) - Silkeborg (Den)

 
A
1 - 2
vs  
D
L
L
 
D
W
L
L
 
 
12:30  

Ansan Greeners - Bucheon FC 1995

 
A
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
13:00  

Paide - Kuressaare

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Sangju Sangmu - Gwangju FC

 
D
1 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
13:00  

BumProm Gomel - Petrikov

 
Away
1 - 3
vs  
W
W
 
W
W
W
W
 
 
13:00  

Viktoria Mar. Gorka - Osipovichi

 
H
2 - 2
vs  
W
L
D
L
 
W
L
W
 
 
14:00  

Darmstadt - St. Pauli

 
H
4 - 0
vs  
W
W
W
D
L
 
D
W
W
D
W
 
 
14:00  

Sandhausen - Regensburg

 
H
0 - 0
vs  
L
L
D
D
L
 
W
L
L
L
D
 
 
14:00  

VfL Osnabruck - Hannover

 
D
2 - 4
vs  
D
D
L
L
D
 
W
D
L
W
W
 
 
14:00  

Chayka Zelva - Meliorator Zhitkovichi

 
Away
0 - 5
vs  
L
L
L
L
 
W
W
W
 
 
14:00  

Kronon Stolbtsy - Brest Malorita

 
Away
2 - 3
vs  
D
L
L
L
 
L
W
W
 
 
14:00  

Molodechno - Ostrovets

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
 
W
W
W
W
 
 
14:00  

Gorki - Dnepr Mogilev

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
D
L
W
 
L
D
W
W
W
 
 
14:00  

Polotsk - Energetik-BGATU

 
D
2 - 2
vs  
L
L
W
L
 
L
L
D
L
 
 
14:00  

Nam Dinh - Gia Lai

 
H
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

Stanles Pinsk - Pershiy Region

 
Home
1 - 0
vs  
W
W
L
 
D
L
W
W
 
 
15:30  

Shirak Gyumri - Lori

 
D
1 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
W
D
L
W
W
 
 
16:00  

Kalju - Legion

 
D
1 - 2
vs  
W
D
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
16:00  

B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag

 
Home
6 - 2
vs  
W
D
W
L
W
 
L
D
L
W
L
 
 
16:00  

Baranovici - BGU Minsk

 
Home
6 - 0
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
L
 
 
16:00  

Zhlobin - Dnepr Rogachev

 
D
3 - 4
vs  
L
W
L
 
L
D
L
 
 
16:00  

Oshmyany - FC Slonim

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
L
D
L
 
D
W
L
L
L
 
 
16:00  

Merw - Ahal

 
Away
3 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
16:00  

Botsor Brest W - Bobruichanka W

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
 
L
L
D
 
 
16:00  

Rukinzo - Aigle Noir

 
A
1 - 1
vs  
L
L
L
W
D
 
L
L
 
 
16:15  

FC Asgabat - Energetik

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
D
D
 
D
L
L
 
 
16:30  

Slutsk - Rukh Brest

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
D
D
D
 
 
16:30  

B. Monchengladbach - Bayer Leverkusen

 
H
1 - 3
vs  
D
W
L
W
W
 
D
W
W
W
W
 
 
16:30  

Wolfsburg - Dortmund

 
Away
0 - 2
vs  
W
D
D
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:30  

Freiburg - Werder Bremen

 
H
0 - 1
vs  
D
L
L
W
D
 
L
L
L
D
L
 
 
16:30  

Paderborn - Hoffenheim

 
H
1 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
L
D
L
D
L
 
 
16:30  

Nebitci - Kopetdag Asgabat

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
 
L
L
W
W
D
 
 
16:55  

Ferencvaros - Debrecen

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
L
W
D
 
W
L
L
L
W
 
 
17:00  

Orsha - Chimik Svetlogorsk

 
Home
4 - 0
vs  
W
L
D
D
W
 
L
L
L
L
L
 
 
17:15  

Pyunik Yerevan - Ararat-Armenia

 
D
0 - 3
vs  
L
D
W
D
W
 
D
W
L
W
D
 
 
18:00  

IF Fuglafjordur - Klaksvik

 
Away
1 - 4
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Mikashevichi - Lida

 
D
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
D
W
W
 
 
18:00  

Zorka-BDU W - Belarus U19 W

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
 
L
W
W
 
 
18:30  

Isloch - Energetik-BGU

 
A
1 - 2
vs  
D
L
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Teplice - Liberec

 
D
2 - 0
vs  
W
D
L
L
D
 
W
W
W
D
W
 
 
19:00  

Mezokovesd-Zsory - MOL Fehervar

 
A
1 - 1
vs  
W
W
L
W
D
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

FC Gomel - Volna Pinsk

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
L
D
W
 
D
L
W
W
W
 
 
19:30  

Bayern Munich - Eintracht Frankfurt

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
L
L
L
 
 
20:00  

Streymur - TB Tvoroyri

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:30  

Vitebsk - Din. Minsk

 
Away
1 - 1
vs  
W
L
L
D
D
 
W
W
L
L
W
 
 
21:05  

MTK Budapest - Honved

 
H
0 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
D
L
D
D
W
 
 
Saturday 23. May 2020 | 04:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Saturday 23. May 2020 | 04:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Saturday 23. May 2020 | 04:15 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 02 Jun 17:00  

Puszcza - Chojniczanka

 
soccer 02 Jun 18:00  

FK Indjija - FK Crvena zvezda

 
soccer 02 Jun 19:00  

Jablonec - Liberec

 
soccer 02 Jun 19:00  

Mlada Boleslav - Zlin

 
soccer 02 Jun 19:00  

Olsztyn - Chrobry Glogow

 
soccer 02 Jun 19:10  

GKS Belchatow - Sandecja Nowy S.

 
soccer 02 Jun 19:30  

Mattersburg - Altach

 
soccer 02 Jun 19:30  

Tirol - St. Polten

 
soccer 02 Jun 19:45  

Ashdod - H. Raanana

 
soccer 02 Jun 20:00  

Brondby - Sonderjyske

 
soccer 02 Jun 20:00  

Viktoria Koln - Zwickau

 
soccer 02 Jun 20:00  

Wurzburger Kickers - Magdeburg

 
soccer 02 Jun 20:00  

Uerdingen - Meppen

 
soccer 02 Jun 20:00  

Netanya - Shmona

 
soccer 02 Jun 21:00  

Pribram - Slavia Prague

 
soccer 02 Jun 21:00  

Termalica B-B. - Suwalki

 
soccer 02 Jun 21:30  

Austria Vienna - Admira

 
soccer 02 Jun 21:30  

Unterhaching - Ingolstadt

 
soccer 02 Jun 21:30  

Hansa Rostock - Mannheim

 
soccer 02 Jun 21:40  

Legnica - Stal Mielec

 
soccer 03 Jun 16:00  

Polkowice - Legionowo

 
soccer 03 Jun 16:00  

Cukaricki - Radnicki Nis

 
soccer 03 Jun 18:00  

Gryf Wejherowo - Pogon Siedlce

 
soccer 03 Jun 18:00  

Pruszkow - Bytovia Bytow

 
soccer 03 Jun 18:00  

R. Rzeszow - Blekitni Stargard

 
soccer 03 Jun 18:00  

S. Wola - Elblag

 
soccer 03 Jun 18:00  

Elana Torun - S. Rzeszow

 
soccer 03 Jun 18:00  

Lech Poznan 2 - Garbarnia

 
soccer 03 Jun 18:30  

Radnik - Partizan

 
soccer 03 Jun 19:00  

Opava - Bohemians 1905

 
soccer 03 Jun 19:00  

Slovacko - Karvina

 
soccer 03 Jun 19:00  

Ceske Budejovice - Sigma Olomouc

 
soccer 03 Jun 19:00  

Ostrava - Plzen

 
soccer 03 Jun 19:10  

GKS Jastrzebie - Warta Poznan

 
soccer 03 Jun 19:30  

LASK - Hartberg

 
soccer 03 Jun 19:30  

Sturm Graz - Wolfsberger AC

 
soccer 03 Jun 19:30  

Hannover - SG Dynamo Dresden

 
soccer 03 Jun 19:45  

Hapoel Hadera - Nes Tziona

 
soccer 03 Jun 20:00  

Hallescher - Braunschweig

 
soccer 03 Jun 20:00  

Bayern II - Preussen Munster

 
soccer 03 Jun 20:00  

Duisburg - Jena

 
soccer 03 Jun 20:10  

Widzew Lodz - Skra

 
soccer 03 Jun 21:00  

Sparta Prague - Teplice

 
soccer 03 Jun 21:00  

Portimonense - Gil Vicente

 
soccer 03 Jun 21:00  

Vojvodina - Mladost

 
soccer 03 Jun 21:05  

GKS Katowice - Leczna

 
soccer 03 Jun 21:30  

Salzburg - Rapid Vienna

 
soccer 03 Jun 21:30  

Chemnitzer - Grossaspach

 
soccer 03 Jun 21:30  

Kaiserslautern - Munich 1860

 
soccer 03 Jun 21:30  

Werder Bremen - Eintracht Frankfurt

 
soccer 03 Jun 21:40  

Ol. Grudziadz - Podbeskidzie

 
soccer 03 Jun 23:15  

Famalicao - FC Porto

 
soccer 04 Jun 21:00  

Maritimo - Setubal

 
soccer 04 Jun 21:15  

Benfica - Tondela

 
soccer 04 Jun 21:40  

Tychy - Zaglebie Sosnowiec

 
soccer 04 Jun 23:15  

Guimaraes - Sporting