Friday 3. July 2020 | 00:35 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
19:00  

LKS Lodz - Wisla

 
1 - 2
D
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
L
W
W
 
 
19:45  

Pisa - Cittadella

 
2 - 0
A
vs  
W
L
W
D
W
 
D
W
L
W
W
 
 
20:00  

Jonkopings - Akropolis

 
3 - 1
Home
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
D
D
W
 
 
20:00  

Trelleborgs - Sundsvall

 
1 - 1
D
vs  
L
D
W
L
L
 
L
L
W
W
D
 
 
21:00  

Denizlispor - Gaziantep

 
0 - 1
A
vs  
W
D
L
L
D
 
L
D
D
D
D
 
 
21:30  

Korona Kielce - Arka Gdynia

 
1 - 1
H
vs  
D
L
L
L
L
 
L
D
D
W
L
 
 
22:00  

Cosenza - Ascoli

 
0 - 1
D
vs  
D
L
L
W
W
 
D
L
L
L
L
 
 
22:00  

Crotone - Benevento

 
3 - 0
Home
vs  
W
W
W
D
D
 
W
W
W
W
D
 
 
22:00  

Entella - Chievo

 
1 - 1
D
vs  
L
L
W
L
W
 
L
D
W
D
L
 
 
22:00  

Venezia - Empoli

 
0 - 2
A
vs  
D
L
L
D
W
 
L
W
D
L
D
 
 
22:00  

Salernitana - Juve Stabia

 
2 - 1
H
vs  
L
W
L
D
L
 
D
L
W
L
L
 
 
22:00  

Trapani - Livorno

 
2 - 1
Home
vs  
D
W
D
D
W
 
W
D
L
L
W
 
 
22:00  

Cremonese - Pescara

 
1 - 0
H
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
22:00  

Perugia - Pordenone

 
1 - 2
H
vs  
L
L
W
W
D
 
W
W
W
D
L
 
 
22:00  

Frosinone - Spezia

 
2 - 1
A
vs  
W
D
L
D
L
 
L
W
L
W
W
 
 
22:15  

Charlton - Millwall

 
0 - 1
A
vs  
L
L
L
W
W
 
D
D
W
L
D
 
 
Friday 3. July 2020 | 00:35 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Friday 3. July 2020 | 00:35 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Friday 3. July 2020 | 00:35 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 07 Aug 00:00  

Berkane - Wydad

 
soccer 07 Aug 03:00  

Pachuca - Queretaro

 
soccer 07 Aug 03:00  

Orlando City - Minnesota United

 
soccer 07 Aug 05:06  

Club Tijuana - U.A.N.L.- Tigres

 
soccer 07 Aug 12:30  

Western United - WS Wanderers

 
soccer 07 Aug 13:00  

Wuhan Zall - Shijiazhuang

 
soccer 07 Aug 14:00  

Seoul - Gangwon

 
soccer 07 Aug 15:00  

Hebei - Chongqing Lifan

 
soccer 07 Aug 18:00  

Vitebsk - Isloch

 
soccer 07 Aug 18:00  

Metta/LU - BFC Daugavpils

 
soccer 07 Aug 18:00  

Tukums 2000 - Valmiera

 
soccer 07 Aug 19:00  

Zenit - Lokomotiv Moscow

 
soccer 07 Aug 19:30  

Flora - Kuressaare

 
soccer 07 Aug 19:45  

Bohemians - Dundalk

 
soccer 07 Aug 20:00  

Din. Minsk - Smolevichi

 
soccer 07 Aug 20:00  

Riga FC - Jelgava

 
soccer 07 Aug 20:00  

Sundsvall - Ljungskile

 
soccer 07 Aug 20:00  

Osters - Akropolis

 
soccer 07 Aug 20:00  

Vasteras SK - Brage

 
soccer 07 Aug 20:00  

Uppsala W - Rosengard W

 
soccer 07 Aug 21:00  

Dep. La Coruna - Fuenlabrada

 
soccer 07 Aug 21:45  

Drogheda - Bray

 
soccer 07 Aug 21:45  

Wexford - Cabinteely

 
soccer 07 Aug 21:45  

St. Patricks - Finn Harps

 
soccer 07 Aug 22:00  

Juventus - Lyon

 
soccer 07 Aug 22:00  

Manchester City - Real Madrid

 
soccer 08 Aug 02:00  

AD Cantolao - U. de Deportes

 
soccer 08 Aug 03:30  

Necaxa - Club America

 
soccer 08 Aug 05:30  

Mazatlan FC - Toluca

 
soccer 08 Aug 10:00  

Perth Glory - Melbourne Victory

 
soccer 08 Aug 12:00  

Nagoya - Urawa

 
soccer 08 Aug 12:00  

Shimizu - Sapporo

 
soccer 08 Aug 12:00  

Verdy - Ryukyu

 
soccer 08 Aug 12:00  

Albirex Niigata - Omiya Ardija

 
soccer 08 Aug 12:00  

Yenisey - D. Bryansk

 
soccer 08 Aug 12:30  

Kashima - Sagan Tosu

 
soccer 08 Aug 13:00  

G-Osaka - Yokohama

 
soccer 08 Aug 13:00  

Yokohama M. - Kashiwa

 
soccer 08 Aug 13:00  

Kobe - Vegalta Sendai

 
soccer 08 Aug 13:00  

Kawasaki Frontale - Oita

 
soccer 08 Aug 13:00  

Tokushima - V-Varen Nagasaki

 
soccer 08 Aug 13:00  

Kanazawa - Ehime

 
soccer 08 Aug 13:00  

Okayama - Mito

 
soccer 08 Aug 13:00  

Iwata - Yamaga

 
soccer 08 Aug 13:00  

Montedio Yamagata - Kyoto

 
soccer 08 Aug 13:00  

Renofa Yamaguchi - Tochigi

 
soccer 08 Aug 13:00  

Lech Poznan 2 - Elana Torun

 
soccer 08 Aug 13:00  

Pohang - Gwangju FC

 
soccer 08 Aug 13:00  

Ulsan Hyundai - Suwon Bluewings

 
soccer 08 Aug 14:00  

FC Minsk - Slavia Mozyr

 
soccer 08 Aug 14:00  

Blekitni Stargard - Legionowo

 
soccer 08 Aug 14:00  

Daegu - Jeonbuk

 
soccer 08 Aug 14:00  

Degerfors - AFC Eskilstuna

 
soccer 08 Aug 14:30  

St Johnstone - Aberdeen

 
soccer 08 Aug 15:00  

Ilves W - PK-35 Helsinki W

 
soccer 08 Aug 15:00  

Skeid - Eidsvold

 
soccer 08 Aug 15:00  

Floya - Halden

 
soccer 08 Aug 15:00  

Akron Togliatti - Shinnik Yaroslavl

 
soccer 08 Aug 15:00  

Spartak Moscow 2 - T. Moscow

 
soccer 08 Aug 15:00  

Umea W - Vittsjo W

 
soccer 08 Aug 15:00  

Pitea W - Goteborg W

 
soccer 08 Aug 16:00  

Energetik-BGU - Neman

 
soccer 08 Aug 16:00  

Tulevik - Legion

 
soccer 08 Aug 16:00  

TPS W - PK-35 Vantaa W

 
soccer 08 Aug 16:00  

Jypk W - HJK W

 
soccer 08 Aug 16:00  

Waterford - Cork City

 
soccer 08 Aug 16:00  

Floro - Alta

 
soccer 08 Aug 16:00  

Orenburg - Neftekhimik

 
soccer 08 Aug 16:00  

Nizhny Novgorod - Omsk

 
soccer 08 Aug 16:00  

Khimki - CSKA Moscow

 
soccer 08 Aug 16:00  

Djurgarden W - Orebro W

 
soccer 08 Aug 16:30  

Chertanovo M. - Tomsk

 
soccer 08 Aug 17:00  

Aland Utd W - Honka W

 
soccer 08 Aug 17:00  

Senja - Hodd

 
soccer 08 Aug 17:00  

Fredrikstad - Kjelsas

 
soccer 08 Aug 17:00  

Bryne - Egersunds

 
soccer 08 Aug 17:00  

Levanger - Nardo

 
soccer 08 Aug 17:00  

Flekkeroy - Arendal

 
soccer 08 Aug 17:00  

Fram - V. Haugesund

 
soccer 08 Aug 17:00  

Tekstilshtik - SKA Khabarovsk

 
soccer 08 Aug 17:00  

Veles Moscow - FK Krylya Sovetov Samara

 
soccer 08 Aug 17:00  

Hamilton - Ross County

 
soccer 08 Aug 17:00  

Livingston - Hibernian

 
soccer 08 Aug 17:00  

Motherwell - Dundee Utd

 
soccer 08 Aug 17:30  

Club Brugge KV - Charleroi

 
soccer 08 Aug 18:00  

Rukh Brest - Zhodino

 
soccer 08 Aug 18:00  

Ventspils - Spartaks

 
soccer 08 Aug 18:00  

Krasnodar 2 - F. Voronezh

 
soccer 08 Aug 18:00  

FC Kosice - Puchov

 
soccer 08 Aug 18:00  

Bardejov - L. Mikulas

 
soccer 08 Aug 18:00  

Komarno - Zilina B

 
soccer 08 Aug 18:00  

Dubnica - Banska Bystrica

 
soccer 08 Aug 18:00  

Linkopings W - Kristianstads W

 
soccer 08 Aug 18:30  

Tambov - FK Rostov

 
soccer 08 Aug 18:30  

Dalkurd - Norrby

 
soccer 08 Aug 18:30  

Jonkopings - Umea FC

 
soccer 08 Aug 18:30  

Halmstad - GAIS

 
soccer 08 Aug 19:00  

Sligo Rovers - Shelbourne

 
soccer 08 Aug 19:00  

Valerenga - Bodo/Glimt

 
soccer 08 Aug 19:00  

Carlos Stein - Cusco

 
soccer 08 Aug 19:00  

FK Chayka - Alania Vladikavkaz

 
soccer 08 Aug 19:00  

Nitra - Slovan Bratislava

 
soccer 08 Aug 20:00  

BATE - Gorodeja

 
soccer 08 Aug 20:00  

St. Liege - Cercle Brugge KSV

 
soccer 08 Aug 20:00  

Antwerp - Mouscron

 
soccer 08 Aug 20:00  

RFS - FK Liepaja

 
soccer 08 Aug 20:00  

Baltika - Volgar-Astrakhan

 
soccer 08 Aug 20:00  

Michalovce - Trnava

 
soccer 08 Aug 20:00  

Ruzomberok - Trencin

 
soccer 08 Aug 20:00  

Senica - Zilina

 
soccer 08 Aug 20:15  

H. Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv

 
soccer 08 Aug 21:00  

Cobh Ramblers - Galway

 
soccer 08 Aug 21:15  

U. San Martin - Dep. Municipal

 
soccer 08 Aug 21:30  

Longford - Athlone

 
soccer 08 Aug 22:00  

Barcelona - Napoli

 
soccer 08 Aug 22:00  

Bayern Munich - Chelsea

 
soccer 08 Aug 23:30  

Llacuabamba - Ayacucho