BEST FOOTBALL PREDICTIONS & TIPS!


  Home vs AwayLeagueFinal ScoreProbabilityTrendLast 5 HLast 5 AOdds HomeOdds DrawOdds Away
02:00  

Montreal Impact - Philadelphia Union

 
1 - 4
D
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
19:00  

Piast Gliwice - Jagiellonia

 
0 - 1
H
vs  
D
W
L
L
D
 
L
L
D
W
D
 
 
19:45  

Jong AZ - Graafschap

 
7 - 3
Away
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Aston Villa - Sheffield Utd

 
1 - 0
H
vs  
W
D
W
D
W
 
L
L
L
L
D
 
 
20:00  

Mannheim - Viktoria Koln

 
2 - 2
H
vs  
L
D
L
D
L
 
W
W
L
W
D
 
 
20:00  

Sirius - Falkenbergs

 
2 - 1
Home
vs  
W
W
W
L
D
 
D
L
L
L
W
 
 
20:00  

Elfsborg - Hacken

 
1 - 1
H
vs  
D
L
D
D
D
 
W
W
W
W
D
 
 
20:00  

Mjallby - Orebro

 
1 - 0
Home
vs  
D
W
D
L
D
 
L
L
W
W
D
 
 
20:00  

Varbergs - Helsingborg

 
1 - 3
D
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
D
D
 
 
20:00  

AFC Eskilstuna - Ljungskile

 
0 - 0
H
vs  
D
W
L
L
W
 
L
L
W
L
D
 
 
20:00  

Umea FC - Degerfors

 
0 - 6
Away
vs  
L
D
D
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
20:00  

GAIS - Vasteras SK

 
1 - 0
D
vs  
D
L
W
W
L
 
D
L
W
L
L
 
 
20:00  

Fenerbahce - Hatayspor

 
0 - 0
Home
vs  
D
L
L
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
21:45  

AC Milan - Bologna

 
2 - 0
Home
vs  
W
W
D
W
W
 
L
L
W
L
D
 
 
21:45  

Auxerre - Troyes

 
2 - 1
D
vs  
W
L
L
W
L
 
W
D
W
L
W
 
 
22:00  

Jong Utrecht - Breda

 
0 - 2
Away
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
22:15  

Wolves - Manchester City

 
1 - 3
Away
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
Monday 21. September 2020
   Home vs AwayLeagueFinal ScoreProbabilityTrendLast 5 HLast 5 AOdds HomeOdds Away
No results found.
Monday 21. September 2020
   Home vs AwayLeagueFinal ScoreProbabilityTrendLast 5 HLast 5 AOdds HomeOdds Away
No results found.
Monday 21. September 2020
   Home vs AwayLeagueFinal ScoreProbabilityTrendLast 5 HLast 5 AOdds HomeOdds DrawOdds Away
No results found.
Advertisement
BOTBET - Football Predictions
Advertisement
Football Tips Comparison

Other Upcoming Football Predictions & Tips

Sport   Home vs AwayLeague
soccer 31 Oct 00:00  

Bogota - Fortaleza

 
soccer 31 Oct 00:00  

Nacional Asuncion - 12 de Octubre

 
soccer 31 Oct 02:00  

U. Magdalena - Valledupar

 
soccer 31 Oct 02:30  

Necaxa - Toluca

 
soccer 31 Oct 04:06  

Club Tijuana - Pachuca

 
soccer 31 Oct 04:30  

Juarez - Queretaro

 
soccer 31 Oct 05:00  

Vegalta Sendai - Hiroshima

 
soccer 31 Oct 06:00  

Oita - Urawa

 
soccer 31 Oct 07:00  

Shonan - Yokohama

 
soccer 31 Oct 07:00  

Seongnam - Busan

 
soccer 31 Oct 07:00  

Seoul - Incheon

 
soccer 31 Oct 07:00  

Gangwon - Suwon Bluewings

 
soccer 31 Oct 08:00  

Kashiwa - Shimizu

 
soccer 31 Oct 08:30  

Brisbane City - Capalaba FC

 
soccer 31 Oct 09:00  

Kashima - Nagoya

 
soccer 31 Oct 09:00  

Okzhetpes - Taraz

 
soccer 31 Oct 09:30  

Brisbane Strikers - Peninsula

 
soccer 31 Oct 09:30  

Tianjin Teda - Dalian Pro

 
soccer 31 Oct 10:00  

Redlands - Gold Coast

 
soccer 31 Oct 10:00  

Kawasaki Frontale - FC Tokyo

 
soccer 31 Oct 10:00  

CSM Resita - Concordia

 
soccer 31 Oct 10:00  

Ripensia Timisoara - Turnu Magurele

 
soccer 31 Oct 10:00  

Csikszereda M. Ciuc - Pandurii

 
soccer 31 Oct 10:00  

Calarasi - Metaloglobus Bucharest

 
soccer 31 Oct 10:00  

Viitorul Tg. Jiu - Unirea Slobozia

 
soccer 31 Oct 10:00  

CSM Slatina - Gloria Buzau

 
soccer 31 Oct 10:00  

Comuna Recea - ASU Poli Timisoara

 
soccer 31 Oct 10:00  

Ba Ria Vung Tau - Khanh Hoa

 
soccer 31 Oct 10:00  

Binh Dinh - Pho Hien

 
soccer 31 Oct 10:00  

Binh Phuoc - An Do-An Giang

 
soccer 31 Oct 10:30  

Eastern Suburbs - Moreton Bay Utd

 
soccer 31 Oct 11:00  

Slavia Mozyr - Dynamo Brest

 
soccer 31 Oct 11:00  

G-Osaka - Sapporo

 
soccer 31 Oct 11:00  

Swit - W. Mazowieckie

 
soccer 31 Oct 11:00  

Bron Radom - Huragan Morag

 
soccer 31 Oct 11:00  

Jutrzenka Giebultow - Lewart Lubartow

 
soccer 31 Oct 11:00  

Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm

 
soccer 31 Oct 11:00  

Song Lam Nghe An - Nam Dinh

 
soccer 31 Oct 11:00  

Hai Phong - BHTS Quang Nam

 
soccer 31 Oct 11:00  

Da Nang - Thanh Hoa

 
soccer 31 Oct 11:30  

Academica Clinceni - Sepsi Sf. Gheorghe

 
soccer 31 Oct 11:30  

Giresunspor - Umraniyespor

 
soccer 31 Oct 11:30  

Genclerbirligi - Gaziantep

 
soccer 31 Oct 12:00  

BW Linz - SK Rapid Vienna (Am)

 
soccer 31 Oct 12:00  

Tulevik - Legion

 
soccer 31 Oct 12:00  

Tallinna Kalev - Narva

 
soccer 31 Oct 12:00  

Kyzylzhar - Zhetysu Taldykorgan

 
soccer 31 Oct 12:00  

Grodzisk M. - Radomsko

 
soccer 31 Oct 12:00  

Covilha - FC Porto B

 
soccer 31 Oct 12:00  

Rubin Kazan - Arsenal Tula

 
soccer 31 Oct 12:00  

Buriram - Muang Thong Utd

 
soccer 31 Oct 12:00  

Rayong FC - Trat FC

 
soccer 31 Oct 12:30  

Swit Skolwin - Cracovia

 
soccer 31 Oct 12:30  

Bangkok Utd - Port MTI FC

 
soccer 31 Oct 12:35  

Shandong Luneng - Hebei

 
soccer 31 Oct 13:00  

Belshina - Shakhtyor Soligorsk

 
soccer 31 Oct 13:00  

Osijek 2 - Hajduk Split 2

 
soccer 31 Oct 13:00  

Esbjerg - Fredericia

 
soccer 31 Oct 13:00  

Vanlose - AB Copenhagen

 
soccer 31 Oct 13:00  

PK-35 Helsinki W - Jypk W

 
soccer 31 Oct 13:00  

Paderborn - Regensburg

 
soccer 31 Oct 13:00  

Aue - Holstein Kiel

 
soccer 31 Oct 13:00  

VfL Osnabruck - Sandhausen

 
soccer 31 Oct 13:00  

Braunschweig - Nurnberg

 
soccer 31 Oct 13:00  

Halden - Fredrikstad

 
soccer 31 Oct 13:00  

Klepp W - Arna-Bjornar W

 
soccer 31 Oct 13:00  

Roa W - Lyn W

 
soccer 31 Oct 13:00  

Blonianka Blonie - Jagiellonia II

 
soccer 31 Oct 13:00  

Ursus Warszawa - Skierniewice

 
soccer 31 Oct 13:00  

Wasilkow - Legia II

 
soccer 31 Oct 13:00  

Avia Swidnik - Stal Krasnik

 
soccer 31 Oct 13:00  

Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg

 
soccer 31 Oct 13:00  

Korona Kielce 2 - Wisloka Debica

 
soccer 31 Oct 13:00  

Orleta Radzyn - Podhale Nowy Targ

 
soccer 31 Oct 13:00  

S. Wola - Wisla Pulawy

 
soccer 31 Oct 13:00  

Unia Janikowo - LKS Lodz

 
soccer 31 Oct 13:00  

FK Indjija - Metalac

 
soccer 31 Oct 13:00  

Orebro W - Umea W

 
soccer 31 Oct 13:00  

Sollentuna - Orebro Syr.

 
soccer 31 Oct 13:00  

Assyriska IK - Trollhattan

 
soccer 31 Oct 13:00  

Lunds - Varnamo

 
soccer 31 Oct 13:00  

Degerfors - Akropolis

 
soccer 31 Oct 13:00  

Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk

 
soccer 31 Oct 13:30  

Bristol City - Norwich

 
soccer 31 Oct 13:30  

Sheffield Utd - Manchester City

 
soccer 31 Oct 13:30  

Legionowo - KS Kutno

 
soccer 31 Oct 13:45  

FA 2000 - Roskilde

 
soccer 31 Oct 14:00  

Junak Sinj - Bijelo Brdo

 
soccer 31 Oct 14:00  

Dugopolje - NK Dinamo Zagreb 2

 
soccer 31 Oct 14:00  

Brabrand - SfB-Oure

 
soccer 31 Oct 14:00  

Aarhus Fremad - Jammerbugt

 
soccer 31 Oct 14:00  

Naesby - Dalum IF

 
soccer 31 Oct 14:00  

BK Frem - VSK Aarhus

 
soccer 31 Oct 14:00  

Holbaek - Holstebro

 
soccer 31 Oct 14:00  

Skovshoved - Roskilde KFUMs

 
soccer 31 Oct 14:00  

Tarnby - Avarta

 
soccer 31 Oct 14:00  

Fortuna Hjorring W - Brondby W

 
soccer 31 Oct 14:00  

Aarhus W - Aalborg W

 
soccer 31 Oct 14:00  

Gillingham - Sunderland

 
soccer 31 Oct 14:00  

Exeter - Carlisle

 
soccer 31 Oct 14:00  

Ilves W - PK-35 Vantaa W

 
soccer 31 Oct 14:00  

Verl - Zwickau

 
soccer 31 Oct 14:00  

SG Dynamo Dresden - Meppen

 
soccer 31 Oct 14:00  

Mannheim - Magdeburg

 
soccer 31 Oct 14:00  

Uerdingen - Saarbrucken

 
soccer 31 Oct 14:00  

Hallescher - Unterhaching

 
soccer 31 Oct 14:00  

Munich 1860 - Duisburg

 
soccer 31 Oct 14:00  

Memmingen - Schweinfurt

 
soccer 31 Oct 14:00  

Illertissen - Furth II

 
soccer 31 Oct 14:00  

Nurnberg II - Aubstadt

 
soccer 31 Oct 14:00  

SpVgg Bayreuth - Eichstatt

 
soccer 31 Oct 14:00  

Aschaffenburg - Schalding

 
soccer 31 Oct 14:00  

Garching - Heimstetten

 
soccer 31 Oct 14:00  

Bahlinger - Kassel

 
soccer 31 Oct 14:00  

Mainz II - FC 08 Homburg

 
soccer 31 Oct 14:00  

Aalen - Elversberg

 
soccer 31 Oct 14:00  

Walldorf - RW Koblenz

 
soccer 31 Oct 14:00  

FSV Frankfurt - Pirmasens

 
soccer 31 Oct 14:00  

Steinbach Haiger - Ulm

 
soccer 31 Oct 14:00  

Olympiacos Piraeus - Smyrnis

 
soccer 31 Oct 14:00  

Cittadella - Monza

 
soccer 31 Oct 14:00  

G.A. Eagles - Excelsior

 
soccer 31 Oct 14:00  

Sotra - V. Haugesund

 
soccer 31 Oct 14:00  

Sandviken W - Kolbotn W

 
soccer 31 Oct 14:00  

Wikielec - Polonia Warszawa

 
soccer 31 Oct 14:00  

Pelikan - T. Mazowiecki

 
soccer 31 Oct 14:00  

Concordia Elblag - Zambrow

 
soccer 31 Oct 14:00  

Sokol Aleksandrow L. - Biala Piska

 
soccer 31 Oct 14:00  

Real Madrid - Huesca

 
soccer 31 Oct 14:00  

Tvaakers - Motala

 
soccer 31 Oct 14:00  

Oskarshamns - Lindome

 
soccer 31 Oct 14:00  

Bursaspor - Boluspor

 
soccer 31 Oct 14:00  

Menemenspor - Ankaraspor

 
soccer 31 Oct 14:00  

Goztepe - Alanyaspor

 
soccer 31 Oct 14:00  

Kitwe United - Prison Leopards

 
soccer 31 Oct 14:30  

A. Klagenfurt - Amstetten

 
soccer 31 Oct 14:30  

Karbach - Kaiserslautern II

 
soccer 31 Oct 14:30  

Salmrohr - Hassia Bingen

 
soccer 31 Oct 14:30  

Spartak Moscow - FK Rostov

 
soccer 31 Oct 14:30  

Akhmat Grozny - Krasnodar

 
soccer 31 Oct 14:45  

Puskas Academy - Zalaegerszegi

 
soccer 31 Oct 15:00  

Slaven Belupo - Osijek

 
soccer 31 Oct 15:00  

AEL Limassol - Ermis

 
soccer 31 Oct 15:00  

Hobro - F. Amager

 
soccer 31 Oct 15:00  

B.93 - Sydvest

 
soccer 31 Oct 15:00  

Bronshoj - Hillerod

 
soccer 31 Oct 15:00  

Levadia - Tammeka

 
soccer 31 Oct 15:00  

TPS - SJK

 
soccer 31 Oct 15:00  

SJK Akatemia - MyPa

 
soccer 31 Oct 15:00  

KTP - AC Kajaani

 
soccer 31 Oct 15:00  

MuSa - Jaro

 
soccer 31 Oct 15:00  

Gnistan - KPV Kokkola

 
soccer 31 Oct 15:00  

Ekenas - AC Oulu

 
soccer 31 Oct 15:00  

Mikkelin - VPS

 
soccer 31 Oct 15:00  

Paris FC - Caen

 
soccer 31 Oct 15:00  

Shelbourne W - Cork City W

 
soccer 31 Oct 15:00  

Bohemians WFC W - Treaty Utd W

 
soccer 31 Oct 15:00  

Crotone - Atalanta

 
soccer 31 Oct 15:00  

Pro Vercelli - Giana Erminio

 
soccer 31 Oct 15:00  

Arezzo - Triestina

 
soccer 31 Oct 15:00  

Paganese - Teramo

 
soccer 31 Oct 15:00  

Cukaricki - Novi Pazar

 
soccer 31 Oct 15:00  

FK Vozdovac - TSC Backa Topola

 
soccer 31 Oct 15:00  

Rad Beograd - Zlatibor Cajetina

 
soccer 31 Oct 15:00  

Utsiktens - Torns

 
soccer 31 Oct 15:00  

Skovde AIK - Eskilsminne

 
soccer 31 Oct 15:00  

Dalkurd - Jonkopings

 
soccer 31 Oct 15:00  

Tanzania Prisons - Polisi Tanzania

 
soccer 31 Oct 15:00  

Namungo - Dodoma Jiji

 
soccer 31 Oct 15:00  

Simba - Mwadui

 
soccer 31 Oct 15:30  

Slavia Sofia - Botev Plovdiv

 
soccer 31 Oct 15:30  

Eintracht Frankfurt - Werder Bremen

 
soccer 31 Oct 15:30  

FC Koln - Bayern Munich

 
soccer 31 Oct 15:30  

Augsburg - Mainz

 
soccer 31 Oct 15:30  

Arminia Bielefeld - Dortmund

 
soccer 31 Oct 15:30  

Waldalgesheim - Eintracht Trier

 
soccer 31 Oct 15:30  

Ol. Grudziadz - Lechia Gdansk

 
soccer 31 Oct 15:30  

Valladolid Promesas - Covadonga

 
soccer 31 Oct 15:45  

Amorebieta - Barakaldo

 
soccer 31 Oct 15:50  

Al-Hilal - Damac

 
soccer 31 Oct 16:00  

Nordsjaelland - Midtjylland

 
soccer 31 Oct 16:00  

Barnsley - Watford

 
soccer 31 Oct 16:00  

Bournemouth - Derby

 
soccer 31 Oct 16:00  

Luton - Brentford

 
soccer 31 Oct 16:00  

Middlesbrough - Nottingham

 
soccer 31 Oct 16:00  

Millwall - Huddersfield

 
soccer 31 Oct 16:00  

Preston - Birmingham

 
soccer 31 Oct 16:00  

Stoke - Rotherham

 
soccer 31 Oct 16:00  

Wycombe - Sheffield Wed

 
soccer 31 Oct 16:00  

QPR - Cardiff

 
soccer 31 Oct 16:00  

Swansea - Blackburn

 
soccer 31 Oct 16:00  

Accrington - Plymouth

 
soccer 31 Oct 16:00  

Burton - Blackpool

 
soccer 31 Oct 16:00  

Doncaster - Lincoln

 
soccer 31 Oct 16:00  

Fleetwood - Oxford Utd

 
soccer 31 Oct 16:00  

Ipswich - Crewe

 
soccer 31 Oct 16:00  

MK Dons - AFC Wimbledon

 
soccer 31 Oct 16:00  

Peterborough - Shrewsbury

 
soccer 31 Oct 16:00  

Portsmouth - Charlton

 
soccer 31 Oct 16:00  

Rochdale - Bristol Rovers

 
soccer 31 Oct 16:00  

Swindon - Hull

 
soccer 31 Oct 16:00  

Wigan - Northampton

 
soccer 31 Oct 16:00  

Barrow - Bradford City

 
soccer 31 Oct 16:00  

Cheltenham - Forest Green

 
soccer 31 Oct 16:00  

Crawley - Cambridge Utd

 
soccer 31 Oct 16:00  

Leyton Orient - Bolton

 
soccer 31 Oct 16:00  

Mansfield - Walsall

 
soccer 31 Oct 16:00  

Salford - Oldham

 
soccer 31 Oct 16:00  

Southend - Port Vale

 
soccer 31 Oct 16:00  

Stevenage - Grimsby

 
soccer 31 Oct 16:00  

Tranmere - Morecambe

 
soccer 31 Oct 16:00  

Newport - Harrogate

 
soccer 31 Oct 16:00  

Boreham Wood - Dag & Red

 
soccer 31 Oct 16:00  

Bromley - Eastleigh

 
soccer 31 Oct 16:00  

Dover - Altrincham

 
soccer 31 Oct 16:00  

FC Halifax - Wealdstone

 
soccer 31 Oct 16:00  

King’s Lynn - Woking

 
soccer 31 Oct 16:00  

Maidenhead - Solihull Moors

 
soccer 31 Oct 16:00  

Stockport - Weymouth

 
soccer 31 Oct 16:00  

Yeovil - Chesterfield

 
soccer 31 Oct 16:00  

Wrexham - Sutton

 
soccer 31 Oct 16:00  

AFC Fylde - Farsley

 
soccer 31 Oct 16:00  

AFC Telford - Alfreton

 
soccer 31 Oct 16:00  

Bradford PA - Chorley

 
soccer 31 Oct 16:00  

Curzon Ashton - Darlington

 
soccer 31 Oct 16:00  

Gloucester - Chester

 
soccer 31 Oct 16:00  

Guiseley - Brackley Town

 
soccer 31 Oct 16:00  

Kidderminster - Blyth

 
soccer 31 Oct 16:00  

Southport - Boston Utd

 
soccer 31 Oct 16:00  

Spennymoor - Hereford

 
soccer 31 Oct 16:00  

Billericay - Ebbsfleet

 
soccer 31 Oct 16:00  

Braintree - Hemel Hempstead

 
soccer 31 Oct 16:00  

Dartford - Havant & W

 
soccer 31 Oct 16:00  

Dulwich Hamlet - Chelmsford

 
soccer 31 Oct 16:00  

Eastbourne Boro - Welling

 
soccer 31 Oct 16:00  

Hungerford - Dorking

 
soccer 31 Oct 16:00  

Maidstone - Concord

 
soccer 31 Oct 16:00  

Oxford City - Hampton & Richmond

 
soccer 31 Oct 16:00  

Slough - Bath

 
soccer 31 Oct 16:00  

St. Albans - Chippenham

 
soccer 31 Oct 16:00  

Burnley - Chelsea

 
soccer 31 Oct 16:00  

Aland Utd W - KuPS W

 
soccer 31 Oct 16:00  

Athlone - Shelbourne

 
soccer 31 Oct 16:00  

Ascoli - Pordenone

 
soccer 31 Oct 16:00  

Brescia - Entella

 
soccer 31 Oct 16:00  

Chievo - Cosenza

 
soccer 31 Oct 16:00  

L.R. Vicenza - Pisa

 
soccer 31 Oct 16:00  

Venezia - Empoli

 
soccer 31 Oct 16:00  

Cliftonville - Carrick Rangers

 
soccer 31 Oct 16:00  

Coleraine - Glentoran

 
soccer 31 Oct 16:00  

Glenavon - Dungannon

 
soccer 31 Oct 16:00  

Larne - Ballymena

 
soccer 31 Oct 16:00  

Warrenpoint - Portadown

 
soccer 31 Oct 16:00  

Alta - Skeid

 
soccer 31 Oct 16:00  

Academica - Oliveirense

 
soccer 31 Oct 16:00  

Dundee FC - Raith

 
soccer 31 Oct 16:00  

Dunfermline - Queen of South

 
soccer 31 Oct 16:00  

Inverness - Arbroath

 
soccer 31 Oct 16:00  

Morton - Ayr

 
soccer 31 Oct 16:00  

Clyde - Peterhead

 
soccer 31 Oct 16:00  

Cove Rangers - Partick Thistle

 
soccer 31 Oct 16:00  

Dumbarton - Airdrieonians

 
soccer 31 Oct 16:00  

Falkirk - East Fife

 
soccer 31 Oct 16:00  

Forfar Athletic - Montrose

 
soccer 31 Oct 16:00  

Albion Rovers - Brechin

 
soccer 31 Oct 16:00  

Cowdenbeath - Stenhousemuir

 
soccer 31 Oct 16:00  

Edinburgh City - Elgin City

 
soccer 31 Oct 16:00  

Stirling - Annan

 
soccer 31 Oct 16:00  

Stranraer - Queens Park

 
soccer 31 Oct 16:00  

Dundee Utd - Ross County

 
soccer 31 Oct 16:00  

Livingston - Motherwell

 
soccer 31 Oct 16:00  

R. Oviedo B - Marino de Luanco

 
soccer 31 Oct 16:00  

Karlslunds - IFK Berga

 
soccer 31 Oct 16:00  

Oleksandriya - Desna

 
soccer 31 Oct 16:15  

Beerschot VA - Leuven

 
soccer 31 Oct 16:15  

Atromitos - Giannina

 
soccer 31 Oct 16:15  

Volos - AEL Larissa

 
soccer 31 Oct 16:15  

Abha - Al-Ettifaq

 
soccer 31 Oct 16:15  

Ath Bilbao - Sevilla

 
soccer 31 Oct 16:30  

Roda - Den Bosch

 
soccer 31 Oct 16:30  

Belenenses - SC Farense

 
soccer 31 Oct 16:30  

Mutilvera - Calahorra

 
soccer 31 Oct 16:30  

Atzeneta - Orihuela

 
soccer 31 Oct 17:00  

Salzburg - Tirol

 
soccer 31 Oct 17:00  

Hartberg - Austria Vienna

 
soccer 31 Oct 17:00  

St. Polten - Ried

 
soccer 31 Oct 17:00  

Rennes - Brest

 
soccer 31 Oct 17:00  

Honved - Mezokovesd-Zsory

 
soccer 31 Oct 17:00  

Cienciano - Cajamarca

 
soccer 31 Oct 17:00  

Cracovia 2 - Sokol Sieniawa

 
soccer 31 Oct 17:00  

Pogon Siedlce - Radomiak Radom

 
soccer 31 Oct 17:00  

Sochi - Lokomotiv Moscow

 
soccer 31 Oct 17:00  

Partizan - Macva

 
soccer 31 Oct 17:00  

Trnava - Michalovce

 
soccer 31 Oct 17:00  

Pohronie - Z. Moravce-Vrable

 
soccer 31 Oct 17:00  

Zilina - Senica

 
soccer 31 Oct 17:00  

Burgos CF - Langreo

 
soccer 31 Oct 17:00  

Altinordu - Bandirmaspor

 
soccer 31 Oct 17:00  

Galatasaray - Ankaragucu

 
soccer 31 Oct 17:05  

Istra 1961 - Hajduk Split

 
soccer 31 Oct 17:30  

APOEL - Apollon

 
soccer 31 Oct 17:30  

Santa Ursula - SD Tenisca

 
soccer 31 Oct 17:30  

Sundsvall - Orgryte

 
soccer 31 Oct 17:30  

Osters - Halmstad

 
soccer 31 Oct 17:30  

Chiasso - Wil

 
soccer 31 Oct 17:45  

Beroe - Arda

 
soccer 31 Oct 17:50  

Al-Ittihad FC - Al Ahli SC

 
soccer 31 Oct 18:00  

Inter - Parma

 
soccer 31 Oct 18:00  

Arendal - Flekkeroy

 
soccer 31 Oct 18:00  

Odd - Sarpsborg 08

 
soccer 31 Oct 18:00  

Hearts - Hibernian

 
soccer 31 Oct 18:00  

Extremadura UD - CD Badajoz

 
soccer 31 Oct 18:00  

Villarrubia - Merida AD

 
soccer 31 Oct 18:00  

Ibarra - Atl. Victoria

 
soccer 31 Oct 18:15  

FC Botosani - UTA Arad

 
soccer 31 Oct 18:20  

Hartlepool - Torquay

 
soccer 31 Oct 18:30  

Charleroi - Cercle Brugge KSV

 
soccer 31 Oct 18:30  

Liverpool - West Ham

 
soccer 31 Oct 18:30  

B. Monchengladbach - RB Leipzig

 
soccer 31 Oct 18:30  

Lamia - Panathinaikos

 
soccer 31 Oct 18:30  

Stal Mielec - Piast Gliwice

 
soccer 31 Oct 18:30  

Chaves - Vilafranquense

 
soccer 31 Oct 18:30  

Osasuna - Atl. Madrid

 
soccer 31 Oct 18:30  

Dnipro-1 - Dyn. Kyiv

 
soccer 31 Oct 18:45  

Twente - Zwolle

 
soccer 31 Oct 19:00  

AC Ajaccio - Troyes

 
soccer 31 Oct 19:00  

Chambly - Dunkerque

 
soccer 31 Oct 19:00  

Guingamp - Sochaux

 
soccer 31 Oct 19:00  

Le Havre - Pau FC

 
soccer 31 Oct 19:00  

Nancy - Chateauroux

 
soccer 31 Oct 19:00  

Rodez - Auxerre

 
soccer 31 Oct 19:00  

Valenciennes - Clermont

 
soccer 31 Oct 19:00  

Rio Ave - Moreirense

 
soccer 31 Oct 19:00  

Schaffhausen - Kriens

 
soccer 31 Oct 19:00  

Servette - Zurich

 
soccer 31 Oct 19:15  

U. San Martin - Binacional

 
soccer 31 Oct 19:30  

MOL Fehervar - Ferencvaros

 
soccer 31 Oct 19:30  

Wexford Youths Football Club W - Galway WFC W

 
soccer 31 Oct 19:30  

Dublin Waves W - Athlone WFC W

 
soccer 31 Oct 20:00  

Ajax - Sittard

 
soccer 31 Oct 20:00  

Groningen - Venlo

 
soccer 31 Oct 20:30  

Haugesund - Aalesund

 
soccer 31 Oct 20:30  

FC Dallas - Houston Dynamo

 
soccer 31 Oct 20:45  

Club Brugge KV - KV Mechelen

 
soccer 31 Oct 20:45  

Westerlo - St. Gilloise

 
soccer 31 Oct 20:45  

Bologna - Cagliari

 
soccer 31 Oct 20:45  

FC Hermannstadt - U Craiova

 
soccer 31 Oct 21:00  

Nantes - Paris SG

 
soccer 31 Oct 21:00  

Violette - Ouanaminthe

 
soccer 31 Oct 21:00  

Willem II - Vitesse

 
soccer 31 Oct 21:00  

Alaves - Barcelona

 
soccer 31 Oct 21:30  

Alianza Huanuco - U. de Deportes

 
soccer 31 Oct 21:30  

Maritimo - Nacional

 
soccer 31 Oct 22:00  

Irapuato - Cafetaleros de Chiapas 2

 
soccer 31 Oct 22:15  

Diaz - Sp. Luqueno