Thursday 1. January 1970 | 17:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
No results found.
Thursday 1. January 1970 | 17:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Thursday 1. January 1970 | 17:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Thursday 1. January 1970 | 17:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 20 Apr 00:10  

Mogi - Cearense

 
NBB 
basketball 20 Apr 00:30  

Indiana Pacers - Boston Celtics

 
NBA 
basketball 20 Apr 01:30  

Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers

 
NBA 
basketball 20 Apr 07:00  

Super City Rangers - Canterbury Rams

 
NBL 
basketball 20 Apr 09:05  

Sun Rockers - Chiba

 
B.League 
basketball 20 Apr 09:05  

Niigata - Yokohama

 
B.League 
basketball 20 Apr 09:05  

Toyama - NeoPhoenix

 
B.League 
basketball 20 Apr 09:05  

Osaka - Kyoto

 
B.League 
basketball 20 Apr 09:05  

Fukuoka - Diamond Dolphins

 
B.League 
basketball 20 Apr 10:05  

Ryukyu - Shiga

 
B.League 
basketball 20 Apr 10:40  

Lublin - Anwil Wloclawek

 
Energa Basket Liga 
basketball 20 Apr 13:00  

Spojnia Stargard - Ostrow Wielkopolski

 
Energa Basket Liga 
basketball 20 Apr 13:00  

Legia - GTK Gliwice

 
Energa Basket Liga 
basketball 20 Apr 13:45  

PAOK - Kolossos Rhodes

 
Basket League 
basketball 20 Apr 13:45  

Rethymno - Peristeri

 
Basket League 
basketball 20 Apr 13:45  

AEK Athens - Olympiakos

 
Basket League 
basketball 20 Apr 13:45  

Promitheas - Panionios

 
Basket League 
basketball 20 Apr 13:45  

G.S. Kymis - Lavrio

 
Basket League 
basketball 20 Apr 13:45  

Ifaistos Limnou - Aris

 
Basket League 
basketball 20 Apr 14:00  

VEF Riga - BK Ogre

 
LBL 
basketball 20 Apr 14:00  

BC Kalev/Cramo - Nizhny Novgorod

 
VTB United League 
basketball 20 Apr 14:30  

HydroTruck Radom - Polpharma Starogard

 
Energa Basket Liga 
basketball 20 Apr 15:00  

Trento - Pistoia

 
Lega A 
basketball 20 Apr 15:00  

Trefl Sopot - Szczecin

 
Energa Basket Liga 
basketball 20 Apr 15:00  

Esgueira - Imortal

 
LPB 
basketball 20 Apr 15:00  

Galitos - Illiabum

 
LPB 
basketball 20 Apr 15:00  

Khimik - Kyiv Basket

 
FBU Superleague 
basketball 20 Apr 16:00  

Decin - Opava

 
NBL 
basketball 20 Apr 16:00  

Basketball Braunschweig - Bremerhaven

 
BBL 
basketball 20 Apr 16:00  

Oldenburg - s.Oliver Wurzburg

 
BBL 
basketball 20 Apr 16:00  

Valencia - Tenerife

 
ACB 
basketball 20 Apr 16:00  

Gipuzkoa - Joventut Badalona

 
ACB 
basketball 20 Apr 16:30  

Elan Bearnais - JL Bourg

 
LNB 
basketball 20 Apr 17:00  

Flamengo - Corinthians Paulista

 
NBB 
basketball 20 Apr 17:00  

Monaco - Chalon/Saone

 
LNB 
basketball 20 Apr 17:00  

Dabrowa Gornicza - Koszalin

 
Energa Basket Liga 
basketball 20 Apr 17:05  

Cantu - Varese

 
Lega A 
basketball 20 Apr 17:30  

Cremona - Brindisi

 
Lega A 
basketball 20 Apr 18:00  

Tarbes GB W - Lyon W

 
LFB Women 
basketball 20 Apr 18:00  

La Roche W - Flammes Carolo W

 
LFB Women 
basketball 20 Apr 18:00  

Landerneau Bretagne W - Bourges W

 
LFB Women 
basketball 20 Apr 18:00  

Landes W - Lattes Montpellier W

 
LFB Women 
basketball 20 Apr 18:00  

Union Hainaut W - Nantes W

 
LFB Women 
basketball 20 Apr 18:00  

ESB Lille W - Mondeville W

 
LFB Women 
basketball 20 Apr 18:00  

Limoges - Le Portel

 
LNB 
basketball 20 Apr 18:00  

Chartres - Rouen

 
Pro B 
basketball 20 Apr 18:00  

Avellino - Torino

 
Lega A 
basketball 20 Apr 18:00  

Lusitania - FC Porto

 
LPB 
basketball 20 Apr 18:15  

Trieste - Venezia

 
Lega A 
basketball 20 Apr 18:30  

Vechta - Jena

 
BBL 
basketball 20 Apr 18:30  

Mitteldeutscher - Alba Berlin

 
BBL 
basketball 20 Apr 18:30  

Brescia - Olimpia Milano

 
Lega A 
basketball 20 Apr 18:30  

Reggiana - Virtus Bologna

 
Lega A 
basketball 20 Apr 18:30  

Gran Canaria - Manresa

 
ACB 
basketball 20 Apr 18:30  

Obradoiro CAB - Fuenlabrada

 
ACB 
basketball 20 Apr 18:45  

Pesaro - Sassari

 
Lega A 
basketball 20 Apr 19:00  

Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers

 
NBA 
basketball 20 Apr 21:30  

San Antonio Spurs - Denver Nuggets

 
NBA 
hockey 20 Apr 00:00  

Jonquiere Marquis - Thetford Mines Isothermic

 
LNAH 
hockey 20 Apr 00:00  

Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins

 
AHL 
hockey 20 Apr 00:05  

Fort Wayne Komets - Toledo Walleye

 
ECHL 
hockey 20 Apr 00:05  

Kansas City - Tulsa Oilers

 
ECHL 
hockey 20 Apr 00:30  

Birmingham Bulls - Roanoke Dawgs

 
SPHL 
hockey 20 Apr 01:00  

Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings

 
WHL 
hockey 20 Apr 01:05  

Colorado Eagles - Bakersfield Condors

 
AHL 
hockey 20 Apr 01:05  

Utah Grizzlies - Idaho

 
ECHL 
hockey 20 Apr 02:00  

Calgary Flames - Colorado Avalanche

 
NHL 
hockey 20 Apr 02:30  

Vancouver Giants - Spokane Chiefs

 
WHL 
hockey 20 Apr 08:00  

Avto - Loko

 
MHL 
hockey 20 Apr 08:00  

Karaganda - Tyumen

 
VHL 
hockey 20 Apr 08:00  

Ufa W - St. Petersburg W

 
WHL Women 
hockey 20 Apr 10:30  

Norway U18 - Ukraine U18

 
WCH U18 IA 
hockey 20 Apr 14:00  

Karpat - Hameenlinna

 
Liiga 
hockey 20 Apr 14:00  

Kettera - KeuPa

 
Mestis 
hockey 20 Apr 14:00  

Russia - Switzerland

 
Friendly International 
hockey 20 Apr 15:00  

Klagenfurt - Vienna Capitals

 
EBEL 
hockey 20 Apr 17:30  

Ravensburg - Frankfurt Lowen

 
DEL2 
hockey 20 Apr 18:00  

Munchen - Adler Mannheim

 
DEL 
hockey 20 Apr 18:00  

Bern - Zug

 
National League 
hockey 20 Apr 19:00  

Nashville Predators - Dallas Stars

 
NHL 
hockey 20 Apr 23:00  

St. Louis Blues - Winnipeg Jets

 
NHL 
hockey 20 Apr 23:05  

Providence Bruins - Charlotte Checkers

 
AHL 
hockey 20 Apr 23:35  

Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc

 
SPHL 
soccer 20 Apr 00:30  

FC Cincinnati - Real Salt Lake

 
MLS 
soccer 20 Apr 00:30  

Columbus Crew - Portland Timbers

 
MLS 
soccer 20 Apr 00:30  

New England Revolution - New York Red Bulls

 
MLS 
soccer 20 Apr 01:00  

Toronto FC - Minnesota United

 
MLS 
soccer 20 Apr 04:00  

Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo

 
MLS 
soccer 20 Apr 08:35  

Brisbane Roar - Newcastle Jets

 
A League 
soccer 20 Apr 09:00  

UTA Arad - Chindia Targoviste

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

SSC Farul Constanta - Aerostar Bacau

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

Dacia Unirea Braila - Universitatea Cluj

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

ACS Poli Timisoara - Energeticianul

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

Balotesti CS - Luceafarul Oradea

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

FC Academica Clinceni - Metaloglobus

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

Ripensia Timisoara - ASU Poli Timisoara

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

Daco Getica - Arges FC

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:00  

CS Sportul Snagov - Pandurii Targu Jiu

 
Liga II 
soccer 20 Apr 09:30  

Ufa - Arsenal Tula

 
Premier League 
soccer 20 Apr 10:00  

FC Kairat Almaty - FK Astana

 
Premier League 
soccer 20 Apr 10:00  

Taraz - FC Shakhtyor Karagandy

 
Premier League 
soccer 20 Apr 10:00  

FK Atyrau - Okzhetpes

 
Premier League 
soccer 20 Apr 10:00  

Tobol Kostanay - FC Zhetysu Taldykorgan

 
Premier League 
soccer 20 Apr 10:00  

Irtysh Pavlodar - Aktobe

 
Premier League 
soccer 20 Apr 10:00  

Kaisar Kyzylorda - Ordabasy

 
Premier League 
soccer 20 Apr 10:50  

Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers

 
A League 
soccer 20 Apr 11:30  

Parma - AC Milan

 
Serie A 
soccer 20 Apr 12:00  

Heart of Midlothian - Rangers FC

 
Premier League 
soccer 20 Apr 12:00  

Hamburger SV - Erzgebirge Aue

 
2.Bundesliga 
soccer 20 Apr 12:00  

Holstein Kiel - Paderborn

 
2.Bundesliga 
soccer 20 Apr 12:00  

Garbarnia Krakow - Odra Opole

 
1. Liga 
soccer 20 Apr 12:00  

Siarka Tarnobrzeg - Widzew

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 12:00  

Gazovik Orenburg - Rostov

 
Premier League 
soccer 20 Apr 12:05  

Radomiak Radom - Elana Torun

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 12:30  

GIF Sundsvall - Kalmar FF

 
Allsvenskan 
soccer 20 Apr 12:30  

Degerfors IF - Orgryte

 
Superettan 
soccer 20 Apr 12:35  

Henan Jianye - Tianjin Teda

 
China Premier League 
soccer 20 Apr 12:35  

Hebei China Fortune - Beijing Guoan

 
China Premier League 
soccer 20 Apr 13:00  

Chorley - Stockport County

 
National League 
soccer 20 Apr 13:00  

Preussen Munster - Sonnenhof Grossaspach

 
3. Liga 
soccer 20 Apr 13:00  

Carl Zeiss Jena - Wehen

 
3. Liga 
soccer 20 Apr 13:00  

Karlsruher - Meppen

 
3. Liga 
soccer 20 Apr 13:00  

Fortuna Koln - Unterhaching

 
3. Liga 
soccer 20 Apr 13:00  

Zwickau - Wurzburger Kickers

 
3. Liga 
soccer 20 Apr 13:00  

Hallescher - Munchen 1860

 
3. Liga 
soccer 20 Apr 13:00  

Osnabruck - Aalen

 
3. Liga 
soccer 20 Apr 13:00  

Shinnik Yaroslavl - Tyumen

 
1. Division 
soccer 20 Apr 13:00  

Avangard Kursk - Tambov FK

 
1. Division 
soccer 20 Apr 13:00  

PFC Sochi - Chertanovo Moskva

 
1. Division 
soccer 20 Apr 13:00  

Tomsk - Luch Energiya Vladivostok

 
1. Division 
soccer 20 Apr 13:00  

Zenit St. Petersburg II - FC Nizhny Novgorod

 
1. Division 
soccer 20 Apr 13:00  

Fakel - SKA-Khabarovsk

 
1. Division 
soccer 20 Apr 13:00  

Prespa Birlik - Halmia

 
Division 2 
soccer 20 Apr 13:30  

Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt

 
Erste Liga 
soccer 20 Apr 13:30  

Rudes - Lokomotiva Zagreb

 
1. NHL 
soccer 20 Apr 13:30  

Gubbio - Pordenone

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 13:30  

SS Rende - Trapani

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 13:30  

Bisceglie - FC Rieti

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 13:30  

Paganese - Virtus Francavilla

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 13:30  

Juve Stabia - Vibonese Calcio

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 14:00  

Lazio - Chievo Verona

 
Serie A 
soccer 20 Apr 14:00  

Empoli - Spal

 
Serie A 
soccer 20 Apr 14:00  

Pretoria University - Jomo Cosmos

 
1st Division 
soccer 20 Apr 14:00  

Tshakhuma Madzivhadila FC - TS Sporting FC

 
1st Division 
soccer 20 Apr 14:00  

Royal Eagles - Ajax Cape Town

 
1st Division 
soccer 20 Apr 14:00  

Uthongathi FC - Cape Umoya United FC

 
1st Division 
soccer 20 Apr 14:00  

VPS Vaasa - KPV

 
Veikkausliiga 
soccer 20 Apr 14:00  

KuPS - Honka

 
Veikkausliiga 
soccer 20 Apr 14:00  

Grenoble Foot 38 - Lens

 
Ligue 2 
soccer 20 Apr 14:00  

Pogon Siedlce - Stargard Szczecinski

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 14:00  

Olimpia Elblag - Znicz Pruszkow

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 14:00  

Spartak Moskva II - Mordovia Saransk

 
1. Division 
soccer 20 Apr 14:00  

Orebro Syrianska - Torslanda IK

 
Division 2 
soccer 20 Apr 14:00  

Trabzonspor - Yeni Malatyaspor

 
Super Lig 
soccer 20 Apr 14:00  

Akhisar Belediyespor - Antalyaspor

 
Super Lig 
soccer 20 Apr 14:30  

Mainz 05 - Fortuna Dusseldorf

 
Bundesliga 
soccer 20 Apr 14:30  

Augsburg - Stuttgart

 
Bundesliga 
soccer 20 Apr 14:30  

Bayer Leverkusen - Nurnberg

 
Bundesliga 
soccer 20 Apr 14:30  

Bayern Munchen - Werder Bremen

 
Bundesliga 
soccer 20 Apr 14:30  

Dinamo Moscow - Krylya Sovetov

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

AFC Bournemouth - Fulham

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Hamilton Academical - Motherwell

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Kilmarnock - Aberdeen

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Livingston - St. Mirren

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

St. Johnstone - Dundee FC

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Dorking Wanderers - Bognor Regis Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Kingstonian - Hornchurch AFC

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Harlow Town - Enfield Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Lewes - Bishops Stortford

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Wingate and Finchley - Margate

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Brightlingsea Regent - Leatherhead

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Whitehawk - Merstham

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Folkestone Invicta - Haringey Borough

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Potters Bar Town - Corinthian-Casuals

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Basford United - Marine

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Bamber Bridge - Matlock Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Stalybridge Celtic - Warrington Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Lancaster City - Nantwich Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Buxton - Workington

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Farsley Celtic - Hyde United FC

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Stafford Rangers - South Shields

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Scarborough Athletic - Grantham

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Witton Albion - Whitby Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Coalville - Rushden and Diamonds

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Kettering Town - Barwell

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Lowestoft Town - Stratford Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Needham Market - St Ives Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Royston Town - Rushall Olympic

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Tamworth - Leiston

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Redditch United - Hitchin Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Biggleswade Town - Halesowen Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Banbury United - Bedworth United

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

St. Neots Town - Kings Lynn Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Weymouth - Chesham Utd.

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Kings Langley - Dorchester Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Hartley Wintney - Beaconsfield Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Hendon - Taunton Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Salisbury - Walton Casuals

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Staines Town - Gosport Borough

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Tiverton - Harrow Borough

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Basingstoke Town - Frome Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Metropolitan Police - Poole Town

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Merthyr Town - Farnborough

 
Non League Premeir 
soccer 20 Apr 15:00  

Sirius - Malmo FF

 
Allsvenskan 
soccer 20 Apr 15:00  

Baroka FC - Mamelodi Sundowns

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Alfreton Town - United of Manchester

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Hereford FC - Telford United

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Nuneaton Town - Altrincham

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Billericay Town - Hemel Hempstead

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Weston Super Mare - Hampton and Richmond

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Wealdstone - Dulwich Hamlet

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Truro City - Gloucester City

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Eastbourne Borough - Dartford

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Oxford City - Slough Town

 
National League 
soccer 20 Apr 15:00  

Mariehamn - RoPS

 
Veikkausliiga 
soccer 20 Apr 15:00  

Mosta - Gzira United

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Pieta Hotspurs FC - Hamrun Spartans

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Cliftonville - Crusaders

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Ballymena United - Coleraine

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Linfield - Glenavon FC

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Institute FC - Ards

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Warrenpoint Town - Dungannon Swifts

 
Premier League 
soccer 20 Apr 15:00  

Warta Poznan - MKS GKS Jastrzebie

 
1. Liga 
soccer 20 Apr 15:00  

Skra Czestochowa - Resovia Rzeszow

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 15:00  

Falkirk - Greenock Morton

 
Championship 
soccer 20 Apr 15:00  

Inverness CT - Dundee United

 
Championship 
soccer 20 Apr 15:00  

Queen of South - Dunfermline Athletic

 
Championship 
soccer 20 Apr 15:00  

Partick Thistle - Alloa Athletic

 
Championship 
soccer 20 Apr 15:00  

Montrose - Airdrieonians

 
League 1 
soccer 20 Apr 15:00  

Dumbarton - East Fife

 
League 1 
soccer 20 Apr 15:00  

Stenhousemuir - Forfar Athletic

 
League 1 
soccer 20 Apr 15:00  

Stranraer - Brechin City

 
League 1 
soccer 20 Apr 15:00  

Queens Park - Annan Athletic

 
League 2 
soccer 20 Apr 15:00  

Stirling Albion - Cowdenbeath

 
League 2 
soccer 20 Apr 15:00  

Elgin City - Peterhead

 
League 2 
soccer 20 Apr 15:00  

Albion Rovers - Edinburgh City

 
League 2 
soccer 20 Apr 15:00  

Clyde - Berwick Rangers

 
League 2 
soccer 20 Apr 15:00  

Lugo - Granada

 
Segunda Division 
soccer 20 Apr 15:00  

Karlslunds IH HFK - Akropolis IF

 
Division 1 
soccer 20 Apr 15:15  

PFC CSKA Sofia - Levski Sofia

 
A PFG 
soccer 20 Apr 15:30  

Moreirense - Chaves

 
Portuguese Liga 
soccer 20 Apr 15:30  

Belenenses - Rio Ave

 
Portuguese Liga 
soccer 20 Apr 15:30  

Inter Zapresic - Gorica HNK

 
1. NHL 
soccer 20 Apr 15:30  

Alma Juventus Fano 1906 - Virtus Verona

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 15:30  

Sudtirol - Renate AC

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 15:30  

Fermana - Imolese Calcio

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 15:30  

Feralpisalo - Triestina

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 15:30  

GIANA Erminio - Ternana

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 15:30  

SS Monopoli - Cavese

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 15:30  

BB Termalica Nieciecza - Katowice

 
1. Liga 
soccer 20 Apr 15:30  

Odeva Lipany - Zilina B

 
2.Division 
soccer 20 Apr 15:30  

Tatran Presov - FK Pohronie

 
2.Division 
soccer 20 Apr 15:30  

Dubnica - Liptovsky Mikulas

 
2.Division 
soccer 20 Apr 16:00  

Guingamp - Marseille

 
Ligue 1 
soccer 20 Apr 16:00  

Mattersburg - Wacker Innsbruck

 
Bundesliga 
soccer 20 Apr 16:00  

Rheindorf Altach - Rapid Wien

 
Bundesliga 
soccer 20 Apr 16:00  

FC Admira - Hartberg

 
Bundesliga 
soccer 20 Apr 16:00  

GKS Belchatow - Gryf Wejherowo

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 16:00  

Zilina - Sered

 
Super Liga 
soccer 20 Apr 16:00  

Zemplin Michalovce - DAC Dunajska Streda

 
Super Liga 
soccer 20 Apr 16:00  

Podbrezova - Trencin

 
Super Liga 
soccer 20 Apr 16:00  

Nitra - Zlate Moravce

 
Super Liga 
soccer 20 Apr 16:00  

Spartak Trnava - Senica

 
Super Liga 
soccer 20 Apr 16:30  

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice

 
1. Liga 
soccer 20 Apr 17:00  

Pafos FC - Doxa Katokopia

 
1. Division 
soccer 20 Apr 17:00  

Valletta FC - Tarxien Rainbows F.C

 
Premier League 
soccer 20 Apr 17:00  

Balzan FC - Sliema Wanderers FC

 
Premier League 
soccer 20 Apr 17:00  

Podbeskidzie - Wigry Suwalki

 
1. Liga 
soccer 20 Apr 17:00  

GKS Tychy 71 - Puszcza Niepolomice

 
1. Liga 
soccer 20 Apr 17:00  

Olimpia Grudziadz - Stal Stalowa Wola

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 17:00  

Ruch Chorzow - Energetyk ROW Rybnik

 
2. Liga 
soccer 20 Apr 17:00  

Lokomotiv Moscow - CSKA Moscow

 
Premier League 
soccer 20 Apr 17:00  

Albacete - Las Palmas

 
Segunda Division 
soccer 20 Apr 17:00  

Gimnastic de Tarragona - Sporting Gijon

 
Segunda Division 
soccer 20 Apr 17:00  

Galatasaray - Kayserispor

 
Super Lig 
soccer 20 Apr 17:00  

Goztepe - BB Erzurum

 
Super Lig 
soccer 20 Apr 17:30  

Newcastle United - Southampton

 
Premier League 
soccer 20 Apr 17:30  

Accrington Stanley - Luton Town

 
League 1 
soccer 20 Apr 17:30  

Rayo Vallecano - Huesca

 
Primera Division 
soccer 20 Apr 17:30  

FC Groningen - Ajax

 
Eredivisie 
soccer 20 Apr 17:30  

FC Emmen - FC Utrecht

 
Eredivisie 
soccer 20 Apr 17:30  

Ravenna - LR Vicenza Virtus

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 17:30  

Reggina - Casertana

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 17:30  

Catania - Sicula Leonzio

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 18:00  

Chicago Fire - Colorado Rapids

 
MLS 
soccer 20 Apr 18:00  

Philadelphia Union - Montreal Impact

 
MLS 
soccer 20 Apr 18:00  

Feirense - Sporting Braga

 
Portuguese Liga 
soccer 20 Apr 18:00  

Ludogorets Razgrad - Botev Plovdiv

 
A PFG 
soccer 20 Apr 18:00  

Hajduk Split - Rijeka

 
1. NHL 
soccer 20 Apr 18:00  

Grasshoppers - Thun

 
Super League 
soccer 20 Apr 18:00  

St. Gallen - Luzern

 
Super League 
soccer 20 Apr 18:45  

Vitesse - PEC Zwolle

 
Eredivisie 
soccer 20 Apr 19:00  

Nice - Caen

 
Ligue 1 
soccer 20 Apr 19:00  

Strasbourg - Montpellier

 
Ligue 1 
soccer 20 Apr 19:00  

Nantes - Amiens SC

 
Ligue 1 
soccer 20 Apr 19:00  

Westerlo - KV Oostende

 
Pro League 
soccer 20 Apr 19:00  

Cercle Brugge - Kortrijk

 
Pro League 
soccer 20 Apr 19:00  

Sepsi - CFR Cluj

 
Liga 1 
soccer 20 Apr 19:00  

Mallorca - Rayo Majadahonda

 
Segunda Division 
soccer 20 Apr 19:15  

Chippa United - Kaizer Chiefs

 
Cup 
soccer 20 Apr 19:30  

Eupen - Sint-Truiden

 
Pro League 
soccer 20 Apr 19:30  

Albinoleffe - Monza

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 19:30  

Rimini - Sambenedettese

 
Lega Pro 
soccer 20 Apr 19:45  

Feyenoord - AZ Alkmaar

 
Eredivisie 
soccer 20 Apr 19:45  

VVV Venlo - De Graafschap

 
Eredivisie 
soccer 20 Apr 20:00  

Orlando City SC - Vancouver Whitecaps

 
MLS 
soccer 20 Apr 20:00  

Tigres FC - Llaneros

 
Primera B 
soccer 20 Apr 20:30  

FC Porto - Santa Clara

 
Portuguese Liga 
soccer 20 Apr 21:00  

Atlanta United - FC Dallas

 
MLS 
soccer 20 Apr 21:00  

Valledupar - Boyaca Chico FC

 
Primera B 
soccer 20 Apr 21:00  

Atletico Futbol Club - Fortaleza

 
Primera B 
soccer 20 Apr 21:00  

Orsomarso SC - Bogota CD

 
Primera B 
soccer 20 Apr 22:00  

Real Cartagena - Deportivo Pereira

 
Primera B 
tennis 20 Apr 01:00  

Sakamoto P. - Barrios T.

 
San Luis Potosi Challenger Men (clay) 
tennis 20 Apr 02:00  

Japan W - Netherlands W

 
Fed Cup - World Group II Teams - Women 
tennis 20 Apr 02:00  

Doi M. - Hogenkamp R.

 
WTA Fed Cup - World Group II 
tennis 20 Apr 03:00  

Australia W - Belarus W

 
Fed Cup - World Group Teams - Women 
tennis 20 Apr 03:00  

Stosur S. - Sabalenka A.

 
WTA Fed Cup - World Group 
tennis 20 Apr 03:30  

Hibino N. - Schoofs B.

 
WTA Fed Cup - World Group II 
tennis 20 Apr 04:30  

Barty A. - Azarenka V.

 
WTA Fed Cup - World Group 
tennis 20 Apr 11:00  

Slovakia W - Brazil W

 
Fed Cup - World Group II Teams - Women 
tennis 20 Apr 11:30  

Russia W - Italy W

 
Fed Cup - World Group II Teams - Women 
tennis 20 Apr 11:30  

Czech Republic W - Canada W

 
Fed Cup - World Group Teams - Women 
tennis 20 Apr 11:30  

Belgium W - Spain W

 
Fed Cup - World Group Teams - Women 
tennis 20 Apr 12:00  

France W - Romania W

 
Fed Cup - World Group Teams - Women 
tennis 20 Apr 12:30  

Great Britain W - Kazakhstan W

 
Fed Cup - World Group II Teams - Women 
tennis 20 Apr 15:00  

Cuevas M./Lorenzi P. - Arias B./Bangoura S.

 
Sarasota Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 20 Apr 19:30  

USA W - Switzerland W

 
Fed Cup - World Group Teams - Women 
soccer 21 Apr 00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
MLS 
soccer 21 Apr 00:30  

Columbus Crew - Portland Timbers

 
MLS 
soccer 21 Apr 00:30  

New England Revolution - New York Red Bulls

 
MLS 
soccer 21 Apr 03:00  

San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City

 
MLS 
soccer 21 Apr 06:00  

Jeju United - Gangwon FC

 
Korea League 
soccer 21 Apr 08:00  

Wellington Phoenix - Melbourne City

 
A League 
soccer 21 Apr 08:30  

Dalian Yifang - Chongqing Lifan

 
China Premier League 
soccer 21 Apr 09:30  

Wattens - Vorwarts Steyr

 
Erste Liga 
soccer 21 Apr 09:30  

Petrzalka - Partizan Bardejov

 
2.Division 
soccer 21 Apr 10:30  

Jiangsu Suning FC - Guangzhou RF

 
China Premier League 
soccer 21 Apr 11:00  

Levante - Espanyol

 
Primera Division 
soccer 21 Apr 11:00  

Pontevedra - Rapido Bouzas

 
Segunda B 
soccer 21 Apr 11:00  

Langreo - Athletic Bilbao II

 
Segunda B 
soccer 21 Apr 11:00  

Cadiz - Numancia

 
Segunda Division 
soccer 21 Apr 11:15  

Excelsior Rotterdam - Willem II

 
Eredivisie 
soccer 21 Apr 11:30  

Ankaragucu - Konyaspor

 
Super Lig 
soccer 21 Apr 12:00  

Kaiserslautern - Hansa Rostock

 
3. Liga 
soccer 21 Apr 12:30  

Hibernian - Celtic

 
Premier League 
soccer 21 Apr 12:30  

Jahn Regensburg - Magdeburg

 
2.Bundesliga 
soccer 21 Apr 12:30  

Darmstadt 98 - Bochum

 
2.Bundesliga 
soccer 21 Apr 12:30  

Arminia Bielefeld - Ingolstadt

 
2.Bundesliga 
soccer 21 Apr 12:35  

Wuhan Zall - Shanghai Shenhua

 
China Premier League 
soccer 21 Apr 12:45  

Lyngby BK - Nykobing FC

 
1. Division 
soccer 21 Apr 12:45  

Viborg FF - Naestved

 
1. Division 
soccer 21 Apr 12:45  

FC Roskilde - Fremad Amager

 
1. Division 
soccer 21 Apr 12:45  

Helsingor FC - Thisted FC

 
1. Division 
soccer 21 Apr 12:45  

FC Fredericia - HB Koge

 
1. Division 
soccer 21 Apr 12:45  

Hvidovre IF - Silkeborg IF

 
1. Division 
soccer 21 Apr 13:00  

Lotte - Energie Cottbus

 
3. Liga 
soccer 21 Apr 13:30  

Everton - Manchester United

 
Premier League 
soccer 21 Apr 13:30  

Fortuna Sittard - NAC Breda

 
Eredivisie 
soccer 21 Apr 13:30  

St. Polten - RB Salzburg

 
Bundesliga 
soccer 21 Apr 13:30  

Sturm Graz - Wolfsberger AC

 
Bundesliga 
soccer 21 Apr 13:30  

Gamla Upsala - Gute

 
Division 2 
soccer 21 Apr 14:00  

Richards Bay FC - Maccabi

 
1st Division 
soccer 21 Apr 14:00  

Team TG FF - IF Sylvia

 
Division 1 
soccer 21 Apr 14:00  

Norrby IF - Jonkopings Sodra

 
Superettan 
soccer 21 Apr 14:00  

Istanbul Basaksehir - Rizespor

 
Super Lig 
soccer 21 Apr 14:30  

Freiburg - Borussia Dortmund

 
Bundesliga 
soccer 21 Apr 14:30  

Ural - Rubin Kazan

 
Premier League 
soccer 21 Apr 15:00  

AC Horsens - SonderjyskE

 
Superligaen 
soccer 21 Apr 15:00  

Lommel - Roeselare

 
2e Klasse 
soccer 21 Apr 15:00  

Apollon Limassol - AEL Limassol

 
1. Division 
soccer 21 Apr 15:00  

Enosis Neon Paralimni - Anorthosis

 
1. Division 
soccer 21 Apr 15:00  

Deportivo La Coruna - Extremadura UD

 
Segunda Division 
soccer 21 Apr 15:00  

Ljungskile SK - Eskilsminne IF

 
Division 1 
soccer 21 Apr 15:00  

Aspudden-Tellus - IFK Haninge

 
Division 2 
soccer 21 Apr 15:45  

PSV Eindhoven - ADO Den Haag

 
Eredivisie 
soccer 21 Apr 16:00  

Reims - Saint-Etienne

 
Ligue 1 
soccer 21 Apr 16:00  

Austria Wien - LASK Linz

 
Bundesliga 
soccer 21 Apr 16:00  

Pribram - Viktoria Plzen

 
Czech Liga 
soccer 21 Apr 16:00  

Slovan Liberec - Slovacko

 
Czech Liga 
soccer 21 Apr 16:00  

FC Fastav Zlin - Slavia Praha

 
Czech Liga 
soccer 21 Apr 16:00  

Baník Ostrava - Opava

 
Czech Liga 
soccer 21 Apr 16:00  

Sigma Olomouc - Teplice

 
Czech Liga 
soccer 21 Apr 16:00  

Bohemians 1905 - Jablonec

 
Czech Liga 
soccer 21 Apr 16:00  

Sparta Praha - MFK Karvina

 
Czech Liga 
soccer 21 Apr 16:00  

Gaz Metan Medias - Dunarea Calarasi

 
Liga 1 
soccer 21 Apr 16:05  

Arbroath - Raith Rovers

 
League 1 
soccer 21 Apr 16:30  

Hammarby IF - AFC Eskilstuna

 
Allsvenskan 
soccer 21 Apr 16:30  

Dalkurd FF - Mjallby

 
Superettan 
soccer 21 Apr 17:00  

Vejle BK - AGF

 
Superligaen 
soccer 21 Apr 17:00  

Anderlecht - Gent

 
Pro League 
soccer 21 Apr 17:00  

AEK Larnaca - APOEL FC

 
1. Division 
soccer 21 Apr 17:00  

OFI Crete - Asteras Tripolis

 
Super League 
soccer 21 Apr 17:00  

Atromitos - Panathinaikos

 
Super League 
soccer 21 Apr 17:00  

PAOK FC - Levadiakos

 
Super League 
soccer 21 Apr 17:00  

Panaitolikos - Aris Thessaloniki

 
Super League 
soccer 21 Apr 17:00  

Xanthi - Apollon Smirnis

 
Super League 
soccer 21 Apr 17:00  

Spartak Moscow - Yenisey Krasnoyarsk

 
Premier League 
soccer 21 Apr 17:00  

Real Oviedo - Cordoba

 
Segunda Division 
soccer 21 Apr 17:00  

Alanyaspor - Fenerbahce

 
Super Lig 
soccer 21 Apr 17:30  

Universitario Popayan - Leones FC

 
Primera B 
soccer 21 Apr 18:00  

Beroe - Cherno More Varna

 
A PFG 
soccer 21 Apr 19:00  

FC Viitorul - Steaua Bucuresti

 
Liga 1 
soccer 21 Apr 21:00  

DC United - New York City FC

 
MLS 
soccer 21 Apr 21:30  

Real San Andres - Cortulua

 
Primera B