Monday 11. February 2019 | 14:37 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
15:00  

Vitoria Guimaraes B - Sporting Covilha

 
Segunda Liga  vs  
H
2 - 2
L
W
L
L
L
 
L
W
W
D
W
 
 
17:00  

Gornik Zabrze - Wisla Krakow

 
Ekstraklasa  vs  
H
2 - 0
D
D
L
D
L
 
L
D
L
W
L
 
 
17:00  

Sivasspor - Akhisar Belediyespor

 
Super Lig  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
L
D
 
D
L
L
L
W
 
 
17:00  

Ankaragucu - Kasimpasa SK

 
Super Lig  vs  
D
3 - 0
L
L
L
L
L
 
W
D
L
L
L
 
 
18:00  

Vendsyssel FF - FC Midtjylland

 
Superligaen  vs  
D
0 - 1
L
W
L
W
L
 
D
W
L
W
W
 
 
18:00  

Lotte - Preussen Munster

 
3. Liga  vs  
D
1 - 0
D
D
L
W
D
 
L
L
L
D
W
 
 
19:00  

Utrecht II - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie  vs  
Away
2 - 4
L
L
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
19:00  

Jong Ajax - Roda JC

 
Eerste Divisie  vs  
Home
5 - 1
W
D
L
L
D
 
L
W
D
W
L
 
 
19:00  

CD Cabecense - Algeciras CF

 
Tercera Division  vs  
Away
0 - 1
L
W
L
W
D
 
W
W
L
D
W
 
 
19:30  

Hamburger SV - Dynamo Dresden

 
2.Bundesliga  vs  
Home
1 - 0
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
19:45  

Brest - Auxerre

 
Ligue 2  vs  
H
1 - 0
D
D
W
W
D
 
W
W
W
L
D
 
 
19:45  

Siracusa - Reggina

 
Lega Pro  vs  
Away
0 - 2
L
W
D
L
L
 
D
D
W
D
L
 
 
19:45  

Basford United - Witton Albion

 
Non League Premeir  vs  
H
3 - 1
L
L
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Deportivo Alaves - Levante

 
Primera Division  vs  
D
2 - 0
W
W
L
L
L
 
D
W
L
W
L
 
 
20:00  

Venezia - Lecce

 
Serie B  vs  
D
1 - 1
L
D
D
W
L
 
L
W
D
D
W
 
 
20:15  

Vitoria Setubal - Belenenses

 
Portuguese Liga  vs  
D
0 - 0
D
D
L
D
D
 
W
W
D
L
L
 
 
Monday 11. February 2019 | 14:37 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

South Florida - East Carolina

 
NCAA  vs  
Home
72 - 68
L
L
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
01:00  

Sacramento Kings - Phoenix Suns

 
NBA  vs  
Home
117 - 104
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
01:00  

Notre Dame - Georgia Tech

 
NCAA  vs  
A
69 - 59
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
01:30  

Iowa - Northwestern

 
NCAA  vs  
Home
80 - 79
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
02:00  

Hispano Americano - La Union

 
Liga A  vs  
A
102 - 92
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
02:00  

Estudiantes - Gimnasia

 
Liga A  vs  
Home
92 - 87
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
02:30  

Atlanta Hawks - Orlando Magic

 
NBA  vs  
Away
108 - 124
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
03:00  

Oregon - Stanford

 
NCAA  vs  
Home
69 - 46
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
03:30  

Golden State Warriors - Miami Heat

 
NBA  vs  
Home
120 - 118
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
09:05  

SeaHorses Mikawa - Akita

 
B.League  vs  
Home
95 - 94
W
W
L
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
12:00  

KEB Hanabank W - KB Stars W

 
WKBL Women  vs  
Away
61 - 77
W
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:30  

Al Wakrah - Al-Rayyan

 
QBL  vs  
A
89 - 94
W
L
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Unics Kazan - CSKA Moscow

 
VTB United League  vs  
Away
71 - 68
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Bahcesehir Kol. - Darussafaka

 
Super Ligi  vs  
H
92 - 85
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
18:30  

Al Sadd - Al Shamal

 
QBL  vs  
Away
95 - 78
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
18:30  

Maccabi Rishon - Hapoel Tel-Aviv

 
Israel Cup  vs  
Home
86 - 70
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
19:00  

Petrol Olimpija - Igokea

 
ABA League  vs  
Home
92 - 69
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

Khimki M. - Lokomotiv Kuban

 
VTB United League  vs  
Home
82 - 84
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

BC Kalev/Cramo - Enisey

 
VTB United League  vs  
Home
109 - 91
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Anadolu Efes - Banvit

 
Super Ligi  vs  
Home
93 - 85
L
W
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Osijek - Levice

 
Alpe Adria Cup  vs  
Home
73 - 87
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Vilkmerge W - Tallinn University W

 
WBBL Women  vs  
A
69 - 45
L
L
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
19:00  

BCM Pitesti - BC Timisoara

 
Divizia A  vs  
A
86 - 85
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
20:00  

Borac - KK Dunav

 
First League  vs  
Home
94 - 85
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
20:30  

Sloboda - Gradina

 
Prvenstvo BiH  vs  
Home
82 - 72
W
W
W
W
L
 
L
W
W
L
 
 
21:00  

Hapoel Holon - Hapoel M. Jerusalem

 
Israel Cup  vs  
Away
77 - 91
W
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
Monday 11. February 2019 | 14:37 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
12:30  

Lamasine T. - Taberner C.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
12:30  

Ortega-Olmedo R. - Kolar Z.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
13:30  

Seppi A. - Gojowczyk P.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
14:00  

Janvier M. - Martineau M.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Brancaccio R. - Ilkel C.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
14:30  

Samsonova L. - Muchova K.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:30  

Tomljanovic A. - Hercog P.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

Kukushkin M. - Haase R.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Wang T. - Crepatte B.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Domingues J. - Cornut-Chauvinc A.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
W
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
16:00  

Stosur S. - Blinkova A.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
17:00  

Moroni M. - Safiullin R.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
17:00  

Zapata Miralles B. - Darcis S.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Eubanks C. - Escobedo E.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Menendez-Maceiras A. - Arnaboldi A.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
17:00  

Ramanathan R. - Smyczek T.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
2 - 1
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Popyrin Al. - Schnur B.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Riske A. - Zhu L.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
L
L
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
18:30  

Galovic V. - Masur D.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
W
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
19:00  

Benchetrit E. - Bourgue M.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
19:00  

Strycova B. - Al Nabhani F.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
W
L
 
L
L
L
L
 
 
19:30  

Jarry N. - Sonego L.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Home
1 - 2
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:30  

Paire B. - Wawrinka S.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
20:30  

Ignatik U. - Barranco C. J.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Ramos A. - Silva D. R.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
21:00  

Lacko L. - Tomic B.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
21:00  

Sandgren T. - Lorenzi P.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
1 - 2
W
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
22:00  

Chung H. - Basilashvili N.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
22:30  

Arevalo M./Cerretani J. - Demoliner M./Nielsen F.

 
ATP Buenos Aires Doubles (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
L
 
 
Monday 11. February 2019 | 14:37 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings

 
WHL  vs  
Home
6 - 3
D
L
W
D
W
 
L
W
L
D
L
 
 
00:00  

Vancouver Giants - Prince George Cougars

 
WHL  vs  
D
4 - 1
W
D
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 
00:00  

Hershey Bears - Charlotte Checkers

 
AHL  vs  
A
2 - 2
W
W
D
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
00:05  

Omaha Lancers - Des Moines Buccaneers

 
USHL  vs  
D
2 - 1
D
L
D
L
D
 
W
W
D
W
L
 
 
01:00  

Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors

 
WHL  vs  
A
6 - 2
W
D
D
L
W
 
W
W
D
W
W
 
 
01:00  

Edmonton Oil Kings - Regina Pats

 
WHL  vs  
Home
5 - 2
D
W
D
L
L
 
L
L
W
D
D
 
 
01:00  

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

 
NHL  vs  
D
2 - 5
W
W
W
L
D
 
W
L
W
D
D
 
 
02:00  

New York Rangers - Toronto Maple Leafs

 
NHL  vs  
H
4 - 1
L
W
L
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
03:00  

Portland Winterhawks - Medicine Hat Tigers

 
WHL  vs  
D
1 - 1
W
L
W
D
L
 
W
D
D
W
L
 
 
09:00  

Almaty - Kulager

 
Championship  vs  
H
1 - 2
W
L
D
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
10:00  

Kazzinc-Torpedo 2 - Gornyak Rudny

 
Championship  vs  
Home
8 - 2
W
D
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Penza - Tyumen

 
VHL  vs  
D
3 - 1
L
W
L
L
L
 
D
W
D
D
L
 
 
12:00  

Altay Barnaul - Krasnoyarskie Rysi

 
VHL-B  vs  
D
1 - 3
L
L
D
L
D
 
L
L
L
D
D
 
 
13:00  

Yermak Angarsk - Metallurg Novokuznetsk

 
VHL  vs  
Away
2 - 2
W
W
D
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
13:00  

Russia - Czech Republic

 
Beijer Hockey Games  vs  
Home
3 - 1
D
W
W
D
L
 
D
L
L
W
W
 
 
13:00  

Kazzinc-Torpedo - Chelmet Chelyabinsk

 
VHL  vs  
Home
7 - 3
L
D
L
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
13:00  

Karaganda - Kurhan

 
VHL  vs  
Home
5 - 2
W
W
D
W
W
 
L
W
D
W
W
 
 
13:00  

Finland U19 - Sweden U19

 
Friendly International  vs  
A
1 - 2
L
L
W
D
W
 
W
W
 
 
13:00  

Sweden U17 - USA U17

 
Friendly International  vs  
A
4 - 1
L
W
D
D
W
 
L
L
D
W
W
 
 
13:00  

Switzerland U16 - Slovakia U16

 
Friendly International  vs  
Home
2 - 3
D
D
L
W
W
 
D
W
L
L
L
 
 
13:30  

Czech Republic W - Sweden W

 
EHT Final Women  vs  
Away
1 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Visby/Roma - Grums

 
AllEttan Södra  vs  
Home
10 - 3
L
L
W
D
L
 
L
D
D
L
L
 
 
14:00  

Stalnye Lisy - Altay

 
MHL  vs  
Home
5 - 0
W
L
L
D
W
 
W
L
L
D
D
 
 
14:00  

Germany W - Switzerland W

 
EHT Final Women  vs  
D
1 - 3
L
D
L
L
L
 
D
W
L
L
L
 
 
14:00  

Perm - Ryazan

 
VHL  vs  
Away
1 - 3
L
L
D
L
L
 
D
D
L
L
L
 
 
14:00  

Toros Neftekamsk - Sarov

 
VHL  vs  
Home
3 - 1
D
D
W
W
L
 
D
D
L
L
L
 
 
14:00  

Finland U16 - Sweden U16

 
Friendly International  vs  
D
1 - 3
W
W
W
W
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Nomad Astana - Kokshetau

 
Championship  vs  
H
0 - 3
L
L
D
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
15:00  

Beibarys Atyrau - Temirtau

 
Championship  vs  
Home
5 - 1
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
15:00  

Pavlodar - HC Astana

 
Championship  vs  
Home
3 - 1
W
D
D
L
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Riemu - Laser HT

 
Suomi-sarja  vs  
Home
6 - 2
L
W
W
D
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Narvik - Storhamar II

 
Division 1  vs  
Home
8 - 1
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Izhevsk - Voronezh

 
VHL  vs  
H
4 - 1
W
L
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
15:00  

Lada - SKA Neva St. Petersburg

 
VHL  vs  
A
3 - 0
L
D
D
W
W
 
W
D
D
W
W
 
 
15:00  

CSK VVS - Dinamo St. Petersburg

 
VHL  vs  
Away
2 - 1
D
L
L
D
L
 
L
D
L
W
L
 
 
16:00  

Yekaterinburg - Nizhny Novgorod

 
KHL  vs  
D
6 - 5
W
L
D
D
L
 
L
L
D
D
L
 
 
16:00  

Tractor Chelyabinsk - Niznekamsk

 
KHL  vs  
H
1 - 3
L
W
L
W
L
 
W
L
W
L
D
 
 
16:00  

Mamonty Yugry - Ladya

 
MHL  vs  
Home
3 - 1
W
W
W
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
16:00  

Tyumensky Legion - Irbis

 
MHL  vs  
A
2 - 2
L
W
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Sarmaty - Snezhnye Barsy

 
MHL  vs  
H
3 - 2
L
L
L
D
D
 
L
L
W
D
L
 
 
16:00  

Hokki - Pyry

 
Suomi-sarja  vs  
D
2 - 2
W
W
L
D
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

Almetyevsk - Tambov

 
VHL  vs  
Home
3 - 1
D
D
W
W
W
 
W
L
D
W
W
 
 
16:00  

Khimik - Gornyak Uchaly

 
VHL  vs  
D
3 - 2
W
D
D
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
16:00  

Bars - HC Yugra

 
VHL  vs  
A
2 - 5
W
W
D
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
16:00  

Zvezda Chekhov - Orsk

 
VHL  vs  
Home
2 - 4
W
W
W
W
L
 
W
D
W
D
L
 
 
16:00  

Chelny - Yuzhny Ural Metallurg

 
VHL-B  vs  
Home
3 - 1
L
L
L
D
L
 
L
L
D
W
W
 
 
16:00  

Kalix - Koping

 
AllEttan Norra  vs  
A
5 - 5
D
W
W
W
L
 
L
W
D
L
D
 
 
16:00  

Tingsryds - Pantern

 
HockeyAllsvenskan  vs  
H
3 - 3
L
W
L
W
L
 
D
D
L
L
W
 
 
16:30  

Sweden - Finland

 
Beijer Hockey Games  vs  
A
4 - 4
D
L
W
L
W
 
D
W
L
D
L
 
 
16:30  

Karhu HT - S-Kiekko

 
Suomi-sarja  vs  
A
2 - 2
W
W
D
L
D
 
D
L
W
L
L
 
 
16:45  

Fribourg - Rapperswil

 
National League  vs  
Home
1 - 4
L
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Finland W - Russia W

 
EHT Final Women  vs  
A
2 - 3
W
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
17:00  

Erfurt - Halle

 
Oberliga North  vs  
H
2 - 7
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
17:00  

Vannas - Enkopings

 
AllEttan Norra  vs  
Away
6 - 3
L
L
L
L
D
 
L
L
L
L
D
 
 
17:00  

Pitea - Vasby

 
AllEttan Norra  vs  
H
3 - 2
W
L
D
L
D
 
W
D
D
D
D
 
 
17:00  

Bodens - Borlange

 
AllEttan Norra  vs  
D
3 - 5
W
D
D
W
D
 
L
L
W
D
W
 
 
17:00  

Kristianstads - Vimmerby

 
AllEttan Södra  vs  
Home
3 - 3
D
D
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Tegs - Lejon

 
HockeyEttan Norra  vs  
Home
1 - 2
W
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
17:00  

Tyreso Hanviken - Segeltorps IF

 
HockeyEttan Ostra  vs  
Away
5 - 8
D
L
W
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
17:00  

Trangsunds - Nykoping

 
HockeyEttan Ostra  vs  
Away
3 - 4
L
L
L
W
W
 
L
D
W
D
W
 
 
17:00  

Vallentuna - Sollentuna

 
HockeyEttan Ostra  vs  
Home
7 - 5
W
W
L
D
L
 
L
W
L
L
W
 
 
17:00  

Kalmar - Halmstad

 
HockeyEttan Sodra  vs  
Home
6 - 1
W
D
W
L
W
 
L
D
L
L
L
 
 
17:00  

Dalen - Helsingborgs

 
HockeyEttan Sodra  vs  
Home
4 - 3
W
W
W
W
W
 
L
L
L
D
W
 
 
17:00  

Tyringe - Nybro

 
HockeyEttan Sodra  vs  
D
2 - 7
D
L
W
W
L
 
W
L
W
D
D
 
 
17:00  

Skovde - Arboga

 
HockeyEttan Vastra  vs  
Home
3 - 2
L
W
W
L
W
 
D
L
L
L
W
 
 
17:00  

Forshaga - Surahammars

 
HockeyEttan Vastra  vs  
Home
5 - 1
W
W
W
D
W
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Kumla - Lindlovens

 
HockeyEttan Vastra  vs  
D
1 - 1
W
D
L
W
D
 
W
L
D
W
L
 
 
17:30  

Ceske Budejovice - AZ Havirov

 
Chance Liga  vs  
Home
9 - 2
W
D
D
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:30  

Czech Republic U19 - Germany U19

 
Friendly International  vs  
Home
3 - 2
W
L
L
D
W
 
W
L
L
 
 
17:30  

Russia U16 - Czech Republic U16

 
Friendly International  vs  
Home
3 - 2
W
W
W
L
W
 
D
L
W
L
D
 
 
18:00  

Martin - Dubnica

 
1. Liga  vs  
A
1 - 1
D
L
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:00  

Lausitzer Fuchse - Kaufbeuren

 
DEL2  vs  
D
6 - 3
W
L
W
L
L
 
W
W
L
L
D
 
 
18:00  

Crimmitschau - Dresdner Eislowen

 
DEL2  vs  
H
6 - 1
W
W
D
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Leipzig - Hannover Scorpions

 
Oberliga North  vs  
H
2 - 5
L
W
W
L
L
 
D
W
L
W
W
 
 
18:00  

Riessersee - Miesbach

 
Oberliga South  vs  
D
5 - 3
W
D
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:00  

Povazska Bystrica - Trnava

 
1. Liga  vs  
Home
3 - 1
L
L
W
D
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:15  

EHC Waldkraiburg - TSV Peissenberg E.

 
Oberliga South  vs  
D
6 - 2
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
18:30  

Jihlava - Litomerice

 
Chance Liga  vs  
Home
5 - 2
D
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
18:30  

Benatky - Frydek-Mistek

 
Chance Liga  vs  
D
1 - 5
L
L
L
D
L
 
W
D
W
W
W
 
 
18:30  

Poruba - Vsetin

 
Chance Liga  vs  
D
2 - 5
D
D
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
18:30  

Gyergyoi - Vasas

 
Erste Liga  vs  
Home
2 - 2
L
L
W
W
L
 
W
D
D
L
L
 
 
18:30  

SKA St. Petersburg - Cherepovets

 
KHL  vs  
Home
4 - 1
W
W
W
L
L
 
L
D
L
L
W
 
 
18:30  

Sp. Moscow - Dyn. Moscow

 
KHL  vs  
D
1 - 5
W
L
D
L
W
 
D
W
W
W
L
 
 
18:30  

Sochi - Podolsk

 
KHL  vs  
D
2 - 2
L
W
D
L
L
 
W
D
W
D
L
 
 
18:30  

Din. Minsk - Lokomotiv Yaroslavl

 
KHL  vs  
H
0 - 3
W
D
D
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
18:30  

Michalovce - Topolcany

 
1. Liga  vs  
Home
5 - 2
W
W
W
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
18:30  

Klostersee - Landsberg

 
Oberliga South  vs  
H
5 - 2
W
D
L
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:00  

Prostejov - Kladno

 
Chance Liga  vs  
H
2 - 3
W
L
D
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
19:00  

Slavia Prague - Trebic

 
Chance Liga  vs  
H
6 - 1
L
W
D
L
L
 
D
D
W
D
L
 
 
19:00  

Harzer F. - Essen

 
Oberliga North  vs  
Away
2 - 5
L
L
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Sonthofen - Memmingen

 
Oberliga South  vs  
H
6 - 6
L
W
D
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
19:00  

Lindau - Starbulls Rosenheim

 
Oberliga South  vs  
H
1 - 4
D
L
D
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
19:00  

Regensburg - Landshut

 
Oberliga South  vs  
A
3 - 3
W
L
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
19:00  

Selber - Hochstadter EC

 
Oberliga South  vs  
Home
8 - 5
D
W
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Fussen - Konigsbrunn

 
Oberliga South  vs  
Home
2 - 6
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
19:00  

Bad Kissingen - Erding

 
Oberliga South  vs  
H
7 - 2
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:15  

Coventry - Sheffield

 
Elite League  vs  
D
2 - 4
D
D
D
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
19:30  

Sparta Prague - Plzen

 
Extraliga  vs  
D
3 - 4
L
L
W
W
D
 
W
W
L
W
D
 
 
19:30  

Dinamo Riga - Jokerit

 
KHL  vs  
H
3 - 1
L
L
D
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
19:30  

Slovan Bratislava - CSKA Moscow

 
KHL  vs  
Away
1 - 4
L
L
L
D
W
 
L
D
W
W
W
 
 
19:30  

Bayreuth - Deggendorfer

 
DEL2  vs  
A
6 - 7
W
D
W
W
L
 
W
W
L
L
D
 
 
19:30  

Bad Nauheim - Frankfurt Lowen

 
DEL2  vs  
H
4 - 4
L
W
W
W
D
 
L
L
W
W
W
 
 
19:30  

Heilbronner - Ravensburg

 
DEL2  vs  
A
3 - 3
L
L
L
L
D
 
L
D
L
W
D
 
 
19:30  

Freiburg - Kassel

 
DEL2  vs  
H
1 - 1
L
L
W
L
D
 
W
L
W
W
L
 
 
19:30  

Herner - Preussen

 
Oberliga North  vs  
Home
4 - 7
W
W
D
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Weiden - Peiting

 
Oberliga South  vs  
Away
5 - 7
W
L
L
L
W
 
D
W
D
W
W
 
 
19:30  

Nashville Predators - St. Louis Blues

 
NHL  vs  
A
4 - 4
W
L
W
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
20:00  

Tranas - Mariestads

 
AllEttan Södra  vs  
Home
1 - 0
L
L
W
W
D
 
L
L
D
D
L
 
 
20:00  

Vasterviks IK - IF Bjorkloven

 
HockeyAllsvenskan  vs  
D
2 - 3
W
W
L
D
L
 
D
W
W
L
L
 
 
20:00  

Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats

 
QMJHL  vs  
Away
3 - 5
D
W
L
L
L
 
L
D
L
L
L
 
 
20:00  

EC Hannover - Fuchse Duisburg

 
Oberliga North  vs  
Home
5 - 3
W
D
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
20:00  

Rostock - Tilburg Trappers

 
Oberliga North  vs  
Away
2 - 5
L
W
L
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
20:00  

Guildford - Cardiff

 
Elite League  vs  
D
3 - 3
D
L
W
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
20:30  

Fife - Manchester

 
Elite League  vs  
Home
2 - 1
D
L
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
21:00  

Hokiklub Budapest - DAB

 
Erste Liga  vs  
D
3 - 6
D
W
W
D
D
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada

 
QMJHL  vs  
Home
7 - 5
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Cleveland Monsters - Binghamton

 
AHL  vs  
A
3 - 3
D
L
D
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
22:00  

Manitoba Moose - Texas Stars

 
AHL  vs  
A
2 - 0
W
D
D
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
22:00  

Bridgeport Sound Tigers - Utica Comets

 
AHL  vs  
D
4 - 4
L
L
W
D
L
 
W
W
W
D
W
 
 
22:00  

Port Huron Prowlers - Mentor Ice Breakers

 
FHL  vs  
Home
7 - 2
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
22:00  

Boston Bruins - Colorado Avalanche

 
NHL  vs  
Home
1 - 1
D
W
W
D
D
 
L
L
L
D
D
 
 
22:00  

New Jersey Devils - Carolina Hurricanes

 
NHL  vs  
H
3 - 2
L
D
L
D
L
 
W
L
W
D
W
 
 
22:00  

New York Islanders - Minnesota Wild

 
NHL  vs  
D
2 - 1
D
W
L
D
D
 
W
D
D
L
W
 
 
22:00  

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

 
NHL  vs  
A
5 - 2
W
D
D
W
D
 
L
W
W
L
L
 
 
22:00  

Buffalo Sabres - Winnipeg Jets

 
NHL  vs  
D
1 - 3
W
L
D
D
W
 
W
W
D
L
L
 
 
22:05  

Lehigh Valley Phantoms - Hartford Wolf Pack

 
AHL  vs  
Home
5 - 2
D
D
W
L
L
 
D
L
L
D
L
 
 
22:05  

Providence Bruins - Syracuse Crunch

 
AHL  vs  
D
4 - 0
D
W
W
W
W
 
W
W
D
D
W
 
 
23:00  

Gatineau Olympiques - Val-dOr Foreurs

 
QMJHL  vs  
Home
5 - 6
W
L
L
L
W
 
L
L
L
L
D
 
 
23:00  

Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar

 
QMJHL  vs  
Away
4 - 0
L
W
W
L
D
 
W
W
W
W
L
 
 
23:00  

Toronto Marlies - Belleville Senators

 
AHL  vs  
D
3 - 3
D
L
D
D
W
 
L
W
D
D
W
 
 
23:00  

Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves

 
AHL  vs  
A
1 - 4
W
D
L
W
W
 
W
D
W
D
D
 
 
23:00  

Ontario Reign - San Jose Barracuda

 
AHL  vs  
H
4 - 3
L
L
L
W
L
 
W
D
W
L
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 22 Apr 09:00  

Astana - Enisey

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 09:05  

Ryukyu - Shiga

 
B.League 
basketball 22 Apr 10:00  

Mobis Phoebus - Incheon

 
KBL 
basketball 22 Apr 10:00  

Castello - Valladolid

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 10:00  

Almansa - Peixegalego

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 10:00  

Girona - Taldea

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 10:00  

Bolu Spor - Merkezefendi

 
TB2L 
basketball 22 Apr 10:30  

San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters

 
Philippine Cup 
basketball 22 Apr 10:30  

Oviedo - Real Betis

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 10:30  

LHospitalet - Tormes

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 11:00  

CSKA Moscow 2 - Khimki-Podmoskovie

 
Super League 
basketball 22 Apr 11:00  

Moron - Plasencia

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 11:00  

Haliliye - Fethiye Bld.

 
TB2L 
basketball 22 Apr 11:15  

Lappeenranta W - PeKa W

 
Korisliiga Women 
basketball 22 Apr 12:00  

CLS Knights - Mono Vampire

 
ABL 
basketball 22 Apr 12:00  

Nadezhda W - MBA Moscow W

 
Premier League Women 
basketball 22 Apr 12:15  

Banvit - Besiktas

 
Super Ligi 
basketball 22 Apr 12:30  

BA London Lions W - Essex Rebels W

 
WBBL Women 
basketball 22 Apr 13:00  

Basic-Fit Brussels - Liege

 
EuroMillions Basketball League 
basketball 22 Apr 13:00  

Bayern - Crailsheim Merlins

 
BBL 
basketball 22 Apr 13:00  

Gottingen - Giessen

 
BBL 
basketball 22 Apr 13:00  

Bayreuth - Bonn

 
BBL 
basketball 22 Apr 13:00  

Saratov - Unics Kazan

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 13:00  

Leicester Riders W - Sheffield Hatters W

 
WBBL Women 
basketball 22 Apr 14:00  

Kormend - Szombathely

 
NB I. A 
basketball 22 Apr 14:00  

Ventspils - Jurmala

 
LBL 
basketball 22 Apr 14:00  

Zenit Petersburg - Lokomotiv Kuban

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 14:00  

Konyaspor - Sigortam.net ITU

 
TBL 
basketball 22 Apr 14:00  

Plymouth Raiders - Bristol Flyers

 
BBL 
basketball 22 Apr 14:30  

Zalakeramia - DEAC

 
NB I. A 
basketball 22 Apr 14:30  

Sakarya BB - Darussafaka

 
Super Ligi 
basketball 22 Apr 15:00  

Oberwart Gunners - Swans Gmunden

 
ABL 
basketball 22 Apr 15:00  

Traiskirchen Lions - Furstenfeld

 
ABL 
basketball 22 Apr 15:00  

Zielona Gora - Tsmoki Minsk

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 15:00  

San Pablo Burgos - Estudiantes

 
ACB 
basketball 22 Apr 15:30  

Bandirma Kirmizi - Final Spor

 
TBL 
basketball 22 Apr 16:00  

Graz UBSC - Kapfenberg Bulls

 
ABL 
basketball 22 Apr 16:00  

Ludwigsburg - Bamberg

 
BBL 
basketball 22 Apr 16:00  

Albacete - Clavijo

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 16:15  

Triglav W - Cinkarna Celje W

 
1. SKL Women 
basketball 22 Apr 16:25  

Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva

 
Super League 
basketball 22 Apr 17:00  

Lyon-Villeurbanne - Nanterre

 
LNB 
basketball 22 Apr 17:00  

ZTE NKK W - Euroleasing Sopron W

 
NB I. A Women 
basketball 22 Apr 17:00  

Huesca - Araberri

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 17:00  

Ourense - Palencia

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 17:00  

Uni Girona W - Cadi La Seu W

 
Liga Femenina Women 
basketball 22 Apr 17:00  

Indiana Pacers - Boston Celtics

 
NBA 
basketball 22 Apr 17:30  

MoraBanc Andorra - Tecnyconta Zaragoza

 
ACB 
basketball 22 Apr 17:30  

Breogan - Unicaja

 
ACB 
basketball 22 Apr 17:30  

Real Canoe - Prat Joventut

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 18:00  

Vic - Gijon

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 18:00  

Perfumerias Avenida W - Valencia W

 
Liga Femenina Women 
basketball 22 Apr 18:05  

Maccabi Tel Aviv - Gilboa Galil

 
Super League 
basketball 22 Apr 18:30  

Oostende - Mechelen

 
EuroMillions Basketball League 
basketball 22 Apr 18:30  

Granada - Bilbao

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 19:30  

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

 
NBA 
basketball 22 Apr 22:00  

Mogi - Cearense

 
NBB 
basketball 22 Apr 23:00  

Orlando Magic - Toronto Raptors

 
NBA 
hockey 22 Apr 01:15  

New Zealand - Mexico

 
WCH IIB 
hockey 22 Apr 10:00  

Turkey - Luxembourg

 
WCH III 
hockey 22 Apr 12:00  

Adler Mannheim - Munchen

 
DEL 
hockey 22 Apr 14:00  

KeuPa - Kettera

 
Mestis 
hockey 22 Apr 15:00  

Vienna Capitals - Klagenfurt

 
EBEL 
hockey 22 Apr 15:00  

Trinec - Liberec

 
Extraliga 
hockey 22 Apr 16:00  

Loko - Avto

 
MHL 
hockey 22 Apr 23:00  

Dallas Stars - Nashville Predators

 
NHL 
hockey 22 Apr 23:00  

Carolina Hurricanes - Washington Capitals

 
NHL 
soccer 22 Apr 00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
MLS 
soccer 22 Apr 00:00  

Independiente - Argentinos Juniors

 
Copa de la Superliga 
soccer 22 Apr 00:00  

Deportes Quindio - Barranquilla

 
Primera B 
soccer 22 Apr 06:00  

Sydney United - Mt Druitt Town

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 06:00  

Magpies Crusaders - Eastern Suburbs Brisbane

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 08:00  

Western Pride FC - Queensland Lions

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Brisbane Strikers - Gold Coast Knights

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Moreton Bay United FC - SWQ Thunder FC

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:30  

Brisbane City - Brisbane Olympic

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Gold Coast United FC - Redlands United

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Espanyol (w) - Atletico Madrid (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 11:00  

Hobro IK - Vendsyssel FF

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 12:00  

Enskede - AFK Linkoping

 
Division 2 
soccer 22 Apr 12:00  

Ytterhogdals IK - Anundsjo IF

 
Division 2 
soccer 22 Apr 12:30  

Portsmouth - Coventry City

 
League 1 
soccer 22 Apr 12:30  

Vysocina Jihlava - Trinec

 
Druha Liga 
soccer 22 Apr 12:30  

Bischofswerdaer FV 08 - FC Oberlausitz

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 12:30  

Babelsberg - FSV Union Furstenwalde

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Aston Villa - Millwall

 
Championship 
soccer 22 Apr 13:00  

Southend United - Burton Albion

 
League 1 
soccer 22 Apr 13:00  

Randers FC - AaB

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 13:00  

Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Augsburg Am. - Illertissen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Rosenheim - Ingolstadt Am.

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Hansa LSK - Eintracht Norderstedt

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Sundbyberg IK - IFK Mora

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Nosaby - Dalstorps IF

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Motala - Tyresoe

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Kakamega Homeboyz - Mount Kenya United

 
Premier League 
soccer 22 Apr 13:00  

Ergotelis - AE Karaiskakis

 
B Ethniki 
soccer 22 Apr 13:30  

Royal Antwerp - Club Brugge

 
Pro League 
soccer 22 Apr 13:30  

Utrecht II - FC Volendam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

NEC Nijmegen - RKC Waalwijk

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

MVV Maastricht - Jong Ajax

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

TOP Oss - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Telstar - Roda JC

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Dordrecht - Almere City

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Jong PSV - Sparta Rotterdam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Helmond Sport - FC Eindhoven

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Twente - Jong AZ Alkmaar

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Wil - Aarau

 
Super League 
soccer 22 Apr 14:00  

IFK Goteborg - Helsingborg IF

 
Allsvenskan 
soccer 22 Apr 14:00  

Hellas Verona - Benevento

 
Serie B 
soccer 22 Apr 14:00  

KFUM - Nest-Sotra

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 14:00  

Torns IF - Atvidaberg

 
Division 1 
soccer 22 Apr 14:00  

FK Karlskrona - Nässjö

 
Division 2 
soccer 22 Apr 14:00  

Vasteras SK - Trelleborg

 
Superettan 
soccer 22 Apr 14:00  

Hessen Kassel - Baunatal

 
Oberliga 
soccer 22 Apr 14:30  

Wisla Krakow - Wisla Plock

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 14:30  

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackburn Rovers - Bolton Wanderers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Derby County - Queens Park Rangers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Reading - West Bromwich Albion

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Wigan Athletic - Preston North End

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Hull City - Sheffield United

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Ipswich Town - Swansea City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Rotherham United - Birmingham City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Bristol Rovers - Rochdale

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Charlton Athletic - Scunthorpe United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Wycombe Wanderers - Walsall

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Plymouth Argyle - Barnsley

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Shrewsbury Town - Oxford United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Peterborough United - Sunderland

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Bradford City - Gillingham

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackpool - Fleetwood Town

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Grimsby Town - Carlisle United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Macclesfield Town - Newport County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Crawley Town - Notts County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Morecambe - Cheltenham Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Swindon Town - Crewe Alexandra

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Milton Keynes Dons - Port Vale

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Forest Green Rovers - Cambridge United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Lincoln City - Tranmere Rovers

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Bury - Northampton Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Stevenage - Exeter City

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Yeovil Town - Colchester United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Oldham Athletic - Mansfield Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

FC Nordsjaelland - FC Copenhagen

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 15:00  

Barnet - Bromley

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Solihull Moors - Leyton Orient

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Chesterfield - Boreham Wood

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Harrogate Town - Gateshead

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Sutton United - Maidstone United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Barrow AFC - Hartlepool United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Braintree Town - Dagenham and Redbridge

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Salford City - Fylde AFC

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Aldershot Town - Havant and Waterlooville

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Nykopings - Bodens

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Landskrona BoIS - Oskarshamns

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

IFK Varnamo - Tvaakers IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Nottingham Forest - Middlesbrough

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Stoke City - Norwich City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Ebbsfleet United - Dover Athletic

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Halifax Town - Wrexham

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Eastleigh - Maidenhead United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Follo - Tonsberg

 
3. Division 
soccer 22 Apr 15:00  

Vindbjart - Flint

 
3. Division 
soccer 22 Apr 15:00  

Gjovik-Lyn - Strindheim

 
3. Division 
soccer 22 Apr 15:00  

Neuchatel Xamax - Young Boys

 
Super League 
soccer 22 Apr 15:30  

Karlstad BK - Umea FC

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Politehnica Iasi - Concordia Chiajna

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Valencia (w) - Levante (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 16:00  

Vasalund IF - Gefle IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Kristianstads FF - Skovde AIK

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Oddevold - Lindome GIF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:30  

SJK Seinajoki - Ilves

 
Veikkausliiga 
soccer 22 Apr 16:30  

Varbergs BoIS - Brommapojkarna

 
Superettan 
soccer 22 Apr 16:30  

Frej - Osters IF

 
Superettan 
soccer 22 Apr 17:00  

Lillestrom - Molde

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Kristiansund - Ranheim

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Rosenborg - Stromsgodset

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Bodo Glimt - Sarpsborg 08

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Haugesund - Stabaek

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

FC Midtjylland - Brondby IF

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sporting Charleroi - Beerschot-Wilrijk

 
Pro League 
soccer 22 Apr 17:00  

Nea Salamis - Omonia Nicosia

 
1. Division 
soccer 22 Apr 17:00  

Brescia - Salernitana

 
Serie B 
soccer 22 Apr 17:00  

Floriana - St. Andrews FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 17:00  

Raufoss - Strommen

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

HamKam - Sogndal

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Jerv - Notodden

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sandnes Ulf - Start

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Aalesund - Skeid

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Tromsdalen - Sandefjord

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Ull Kisa - Kongsvinger

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Gornik Zabrze - Arka Gdynia

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Korona Kielce - Slask Wroclaw

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Krsko - NK Domzale

 
1. SNL 
soccer 22 Apr 17:15  

Brentford - Leeds United

 
Championship 
soccer 22 Apr 18:00  

Uerdingen - Eintracht Braunschweig

 
3. Liga 
soccer 22 Apr 18:00  

Qormi F.C - Birkirkara FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 18:00  

Sivasspor - Besiktas

 
Super Lig 
soccer 22 Apr 18:00  

Vitosha Bistritsa - Botev Vratsa

 
A PFG 
soccer 22 Apr 18:00  

Kvik Halden - Fredrikstad

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Moss - Nardo

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Vidar - Egersund

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Brattvaag - Arendal

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Stjordals Blink - Levanger

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Hodd - Byasen

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Bryne - Sola

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Kjelsas - Asane

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Grorud - Alta

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Senja - Asker

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Mjolner - Oppsal

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Elverum - Baerum

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:30  

Newroz FC - Varmbols

 
Division 2 
soccer 22 Apr 19:00  

Brann - Valerenga

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 19:00  

Senglea Athletic - Hibernians FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 19:00  

Dinamo Bucuresti - Botosani

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 19:15  

Schweinfurt - Burghausen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 19:30  

Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

 
Bundesliga 
soccer 22 Apr 20:00  

Perugia - Lecce

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cosenza Calcio - Spezia

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Palermo - Calcio Padova

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cittadella - Cremonese

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Foggia - Livorno

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Carpi - Pescara

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Elche - Osasuna

 
Segunda Division 
soccer 22 Apr 20:00  

Ascoli - Venezia

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:15  

Benfica - Maritimo

 
Portuguese Liga 
tennis 22 Apr 08:00  

Tomic B. - Bedene A.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Berrettini M. - Kukushkin M.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Lajovic D. - Valkusz M.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Gulbis E. - Djere L.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Balazs A. - Hurkacz H.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Herbert P. - Dzumhur D.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Albot R. - Mannarino A.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Haase R. - Fabbiano T.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Copil M. - Mayer L.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Ferrer D. - Zverev M.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Fucsovics M. - Kudla D.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Nishioka Y. - Chung H.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Londero J. I. - Paire B.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Pella G. - Sousa J.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Klizan M. - Garin Ch.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Jaziri M. - Kohlschreiber P.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Fritz T. - Opelka R.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

McDonald M. - Daniel T.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Lopez F. - Verdasco F.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Wang Q. - Hsieh S-W.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Mertens E. - Kasatkina D.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Vekic D. - Kerber A.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Muguruza G. - Azarenka V.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Pavlyuchenkova A. - Goerges J.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Garcia C. - Kontaveit A.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Sevastova A. - Ostapenko J.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Tsurenko L. - Siegemund L.

 
WTA Stuttgart (clay)