Tuesday 12. February 2019 | 14:10 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
13:00  

IFK Norrkoping - AFC Eskilstuna

 
Club Friendly  vs  
Home
1 - 0
W
W
W
W
W
 
W
D
D
L
W
 
 
15:00  

Sturm Graz - Amstetten

 
Club Friendly  vs  
D
4 - 3
D
W
W
D
W
 
D
L
L
L
L
 
 
17:00  

Valerenga - Rostov

 
Club Friendly  vs  
D
1 - 1
W
L
W
W
L
 
L
L
D
L
L
 
 
17:30  

Fermana - Gubbio

 
Lega Pro  vs  
H
0 - 1
W
W
D
D
L
 
W
W
W
D
L
 
 
17:30  

Albinoleffe - Ternana

 
Lega Pro  vs  
H
2 - 1
L
L
D
L
L
 
D
L
L
L
D
 
 
17:30  

Pordenone - Vis Pesaro

 
Lega Pro  vs  
Home
1 - 0
W
W
W
L
D
 
L
L
D
W
L
 
 
17:30  

Virtus Verona - Renate AC

 
Lega Pro  vs  
D
0 - 1
L
D
L
D
D
 
D
D
D
D
W
 
 
17:30  

Ravenna - GIANA Erminio

 
Lega Pro  vs  
Home
1 - 1
L
D
D
L
W
 
L
L
D
D
W
 
 
17:55  

Fenerbahce - Zenit St. Petersburg

 
UEFA . Europa League  vs  
A
1 - 0
D
L
D
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
19:30  

Rimini - Feralpisalo

 
Lega Pro  vs  
H
1 - 3
D
L
D
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
19:30  

Monza - LR Vicenza Virtus

 
Lega Pro  vs  
D
2 - 0
D
D
W
W
L
 
W
D
D
L
D
 
 
19:30  

Triestina - Sudtirol

 
Lega Pro  vs  
H
0 - 0
W
W
D
D
W
 
L
D
W
D
W
 
 
19:30  

Alma Juventus Fano 1906 - Teramo

 
Lega Pro  vs  
D
1 - 0
L
W
L
L
L
 
W
L
L
D
W
 
 
19:30  

Imolese Calcio - Sambenedettese

 
Lega Pro  vs  
H
0 - 0
W
W
W
W
W
 
D
W
D
D
L
 
 
19:45  

Birmingham City - Bolton Wanderers

 
Championship  vs  
Home
0 - 1
L
L
D
W
W
 
W
L
L
D
L
 
 
19:45  

Millwall - Sheffield Wednesday

 
Championship  vs  
H
0 - 0
L
D
W
D
L
 
W
W
L
W
D
 
 
19:45  

Hull City - Rotherham United

 
Championship  vs  
Home
2 - 2
W
D
L
W
L
 
L
L
L
D
D
 
 
19:45  

Bristol City - Queens Park Rangers

 
Championship  vs  
Home
2 - 1
W
W
W
W
W
 
L
D
L
W
L
 
 
19:45  

Sunderland - Blackpool

 
League 1  vs  
Home
1 - 1
D
W
D
D
W
 
W
D
W
D
W
 
 
19:45  

Walsall - AFC Wimbledon

 
League 1  vs  
H
0 - 1
L
L
W
L
L
 
W
D
L
W
L
 
 
19:45  

Doncaster Rovers - Southend United

 
League 1  vs  
Home
3 - 0
W
W
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:45  

Newport County - Milton Keynes Dons

 
League 2  vs  
H
0 - 1
L
W
D
D
W
 
W
L
L
L
W
 
 
19:45  

Oldham Athletic - Yeovil Town

 
League 2  vs  
Home
4 - 1
D
L
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:45  

Dorchester Town - Frome Town

 
Non League Premeir  vs  
Home
0 - 1
W
L
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
19:45  

Grantham - South Shields

 
Non League Premeir  vs  
D
2 - 1
W
W
L
D
L
 
W
W
W
W
D
 
 
19:45  

Gainsborough Trinity - Farsley Celtic

 
Non League Premeir  vs  
A
0 - 5
W
D
W
D
L
 
D
D
L
W
W
 
 
19:45  

Bamber Bridge - Lancaster City

 
Non League Premeir  vs  
Home
2 - 2
L
W
W
D
D
 
L
W
D
W
D
 
 
19:45  

Stratford Town - Coalville

 
Non League Premeir  vs  
H
0 - 2
L
W
W
D
W
 
W
W
D
W
W
 
 
19:45  

Merthyr Town - Weymouth

 
Non League Premeir  vs  
D
2 - 1
L
W
L
L
D
 
D
L
W
W
D
 
 
19:45  

Telford United - Guiseley AFC

 
National League  vs  
Home
1 - 1
W
L
W
W
L
 
L
D
L
D
L
 
 
19:45  

Aldershot Town - Solihull Moors

 
National League  vs  
Away
0 - 3
L
D
L
D
L
 
W
D
W
L
W
 
 
19:45  

Chorley - Brackley Town

 
National League  vs  
D
2 - 0
D
W
W
W
L
 
D
W
W
W
W
 
 
19:45  

Oxford City - Welling United

 
National League  vs  
H
0 - 1
L
L
L
L
D
 
W
L
W
L
L
 
 
19:45  

Hemel Hempstead - Torquay United

 
National League  vs  
Away
1 - 4
D
W
D
W
D
 
W
W
W
L
W
 
 
19:45  

Poole Town - Tiverton

 
Non League Premeir  vs  
Home
3 - 0
D
W
D
W
D
 
L
L
W
L
D
 
 
20:00  

West Bromwich Albion - Nottingham Forest

 
Championship  vs  
D
2 - 2
D
D
L
D
W
 
L
L
W
L
W
 
 
Tuesday 12. February 2019 | 14:10 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:10  

Franca - Brasilia

 
NBB  vs  
Home
83 - 69
W
L
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
02:00  

San Lorenzo - Regatas

 
Liga A  vs  
Home
98 - 82
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
02:00  

Indiana Pacers - Charlotte Hornets

 
NBA  vs  
Home
99 - 90
L
W
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
02:00  

Detroit Pistons - Washington Wizards

 
NBA  vs  
Home
121 - 112
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
02:00  

Cleveland Cavaliers - New York Knicks

 
NBA  vs  
Home
107 - 104
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
02:00  

North Carolina - Virginia

 
NCAA  vs  
Away
61 - 69
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
02:30  

Atenas - San Martin

 
Liga A  vs  
H
100 - 96
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
02:30  

Libertad - Argentino

 
Liga A  vs  
Home
89 - 79
W
W
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
02:30  

Toronto Raptors - Brooklyn Nets

 
NBA  vs  
Home
127 - 125
W
L
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
03:00  

Quimsa - Weber Bahia

 
Liga A  vs  
Home
94 - 83
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
03:00  

Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers

 
NBA  vs  
Home
120 - 111
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
03:00  

Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers

 
NBA  vs  
Home
130 - 120
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
03:00  

Houston Rockets - Dallas Mavericks

 
NBA  vs  
Home
120 - 104
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
03:00  

Chicago Bulls - Milwaukee Bucks

 
NBA  vs  
Away
99 - 112
L
W
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
04:00  

Laguneros - Huracanes

 
LNBP  vs  
Home
91 - 77
L
W
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
04:00  

Denver Nuggets - Miami Heat

 
NBA  vs  
Home
103 - 87
W
W
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
04:00  

TCU - Kansas

 
NCAA  vs  
Home
77 - 82
W
W
L
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
05:35  

Sacramento State - Portland State

 
NCAA  vs  
A
78 - 67
W
L
W
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
12:30  

LG Sakers - Anyang

 
KBL  vs  
Home
102 - 78
L
L
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
12:30  

Seoul Knights - Incheon

 
KBL  vs  
H
91 - 86
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
13:35  

Beijing Dragons - Shandong

 
CBA  vs  
H
99 - 117
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:35  

Guangzhou - Beijing

 
CBA  vs  
Away
97 - 93
L
W
L
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
13:35  

Nanjing Tongxi - Liaoning

 
CBA  vs  
Away
99 - 111
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:35  

Shanghai - Guangdong

 
CBA  vs  
H
110 - 104
L
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:35  

Shanxi Zhongyu - Xinjiang

 
CBA  vs  
Away
115 - 120
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
13:35  

Sichuan - Jiangsu Dragons

 
CBA  vs  
H
96 - 120
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
13:35  

Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou

 
CBA  vs  
H
102 - 113
W
W
W
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:30  

Rapid Bucuresti W - CSBT Alexandria W

 
Liga National Women  vs  
Home
68 - 63
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
15:30  

Astana - Zielona Gora

 
VTB United League  vs  
Home
84 - 70
L
L
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
16:15  

Aistes LSU Kaunas W - Fortuna Klaipeda W

 
Moteru Lyga Women  vs  
A
82 - 62
L
W
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:00  

Neptunas - Skycop

 
LKF Cup  vs  
Home
89 - 80
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
18:00  

Grand Rapids Drive - Greensboro Swarm

 
NBA G League  vs  
Home
117 - 118
L
L
W
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
18:30  

Kibirkstis Vilnius W - RSU Merks W

 
WBBL Women  vs  
Home
69 - 76
L
L
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

KTP Kotka Basket - Helsinki Seagulls

 
Korisliiga  vs  
Home
86 - 84
W
W
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
18:30  

Tapiolan Honka W - Lappeenranta W

 
Korisliiga Women  vs  
Away
75 - 76
L
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
19:00  

KK Primorska - KK Krka Novo mesto

 
Liga Nova KBM  vs  
Home
64 - 66
W
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Tajfun Sentjur - Sencur

 
Liga Nova KBM  vs  
Home
85 - 72
L
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
19:04  

Umea - Sodertalje

 
Basketligan  vs  
Away
94 - 100
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
19:40  

Maccabi Ashdod - Nes Ziona

 
Super League  vs  
Home
80 - 75
L
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
20:00  

Monaco - Limoges

 
French Cup  vs  
Home
62 - 59
L
W
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
20:00  

Alba Berlin - Basketball Braunschweig

 
BBL  vs  
Home
82 - 74
W
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
20:00  

Ulm - Jena

 
BBL  vs  
Home
90 - 97
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
20:00  

Ironi Nahariya - Maccabi Tel Aviv

 
Super League  vs  
Away
77 - 87
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
20:00  

Juventus - Rytas

 
LKF Cup  vs  
Away
65 - 76
L
L
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
20:00  

Zlatorog Lasko - Ilirija

 
Liga Nova KBM  vs  
Home
92 - 73
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
20:00  

Polzela - Rogaska

 
Liga Nova KBM  vs  
Home
90 - 100
L
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
20:00  

Helios Domzale - Petrol Olimpija

 
Liga Nova KBM  vs  
A
72 - 60
W
W
W
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
20:04  

Uppsala - Norrkoping

 
Basketligan  vs  
Away
72 - 84
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
20:04  

Wetterbygden Stars - Koping Stars

 
Basketligan  vs  
Home
83 - 75
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
20:30  

BBC Monthey - Vevey Riviera

 
SB League  vs  
Home
97 - 85
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
21:00  

Vichy-Clermont - Levallois

 
French Cup  vs  
H
78 - 80
W
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
21:00  

Dijon - Chalon/Saone

 
French Cup  vs  
Home
85 - 72
W
W
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
21:30  

Leuven Bears - Basic-Fit Brussels

 
EuroMillions Basketball League  vs  
Away
65 - 88
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
21:30  

Gries Oberhoffen - Nanterre

 
French Cup  vs  
Away
70 - 89
L
W
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
21:30  

Nantes - Ada Blois

 
Pro B  vs  
A
85 - 90
W
L
W
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
21:30  

s.Oliver Wurzburg - Gottingen

 
BBL  vs  
Home
88 - 71
W
W
W
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
21:30  

London City Royals - Glasgow Rocks

 
BBL Trophy  vs  
Home
86 - 66
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
Tuesday 12. February 2019 | 14:10 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
02:30  

Rubin N. - Thompson J.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
05:00  

Yang T. - Tipsarevic J.

 
Bangkok Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
05:00  

Kwon Soon W. - Mukund S. K.

 
Bangkok Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
11:00  

Tabur C. - Horansky F.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
11:00  

Lokoli L. - Ojeda L. R.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
12:00  

Raonic M. - Kohlschreiber P.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
12:00  

Copil M. - Gulbis E.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
12:30  

Guinard M. - Safranek V.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Bonadio R. - Bonzi B.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
13:00  

Sasnovich A. - Hsieh S-W.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
13:00  

Jabeur O. - Suarez Navarro C.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:00  

Riske A. - Hercog P.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
13:30  

Ebden M. - Verdasco F.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
13:30  

Skugor F. - Shapovalov D.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Rosol L. - Cornut-Chauvinc A.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Gimeno-Traver D. - Crepatte B.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
14:30  

Sevastova A. - Blinkova A.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
14:30  

Kontaveit A. - Zhu L.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
L
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Simon G. - Berdych T.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
15:30  

Artunedo A. - Muller A.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
W
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
15:30  

Goffin D. - Monfils G.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
16:00  

Buzarnescu M. - Ostapenko J.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
1 - 2
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Mertens E. - Siniakova K.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
17:00  

Ram R./Salisbury J. - Kubot L./Melo M.

 
ATP Rotterdam Doubles (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
17:30  

Bertens K. - Giorgi C.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
18:00  

Chan H-C./Chan L. - Aoyama S./Marozava L.

 
WTA Doha Doubles (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
18:00  

Opelka R. - Mannarino A.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
18:00  

Menendez-Maceiras A. - Eubanks C.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
18:30  

Inglot D./Skugor F. - Haase R./Middelkoop M.

 
ATP Rotterdam Doubles (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
18:30  

Bemelmans R. - Taberner C.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Tomljanovic A. - Goerges J.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
19:30  

Carballes Baena R. - Daniel T.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
19:30  

Lajovic D. - Mayer L.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
19:30  

Arevalo M. - Cuevas P.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:30  

Brancaccio R. - Maden Y.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
19:30  

Ramanathan R. - Jung J.

 
ATP New York (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
20:00  

Janvier M. - Travaglia S.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
L
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
20:30  

Nishikori K. - Herbert P.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
21:00  

Andreozzi G. - Bedene A.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
21:00  

Cerundolo F. - Pella G.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
21:00  

Munar J. - Delbonis F.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
21:00  

Polansky P. - Harrison R.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Vanni L. - Ignatik U.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
22:00  

Griekspoor T. - Khachanov K.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
2 - 1
L
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
22:30  

Schwartzman D./Thiem D. - Cuevas P./Lopez M.

 
ATP Buenos Aires Doubles (clay)  vs  
Away
2 - 0
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
Tuesday 12. February 2019 | 14:10 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins

 
NHL  vs  
H
1 - 4
D
D
W
D
W
 
L
W
L
L
D
 
 
02:00  

Washington Capitals - Los Angeles Kings

 
NHL  vs  
Home
6 - 4
D
L
L
W
D
 
L
D
W
D
D
 
 
05:00  

Vancouver Canucks - San Jose Sharks

 
NHL  vs  
Away
2 - 7
L
W
L
L
D
 
L
D
D
D
W
 
 
10:00  

Sarmaty - Snezhnye Barsy

 
MHL  vs  
D
6 - 7
L
L
L
D
D
 
L
L
W
D
L
 
 
11:30  

Vladivostok - Avangard Omsk

 
KHL  vs  
D
0 - 2
L
D
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
11:30  

Amur Khabarovsk - Salavat Ufa

 
KHL  vs  
D
3 - 2
W
W
D
L
L
 
W
L
L
W
D
 
 
14:00  

Tolpar - Omskie Yastreby

 
MHL  vs  
H
4 - 3
W
W
L
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
14:00  

Stalnye Lisy - Altay

 
MHL  vs  
Home
6 - 3
W
L
L
D
W
 
W
L
L
D
D
 
 
14:30  

Kazzinc-Torpedo - Gornyak Uchaly

 
VHL  vs  
Home
5 - 2
L
D
L
L
L
 
W
D
D
L
W
 
 
15:00  

Karaganda - Orsk

 
VHL  vs  
Home
2 - 5
W
W
D
W
W
 
W
D
W
D
L
 
 
15:30  

Barys Astana - Sibir Novosibirsk

 
KHL  vs  
Home
5 - 2
W
D
L
W
D
 
W
D
D
W
W
 
 
15:30  

Avto - Belye Medvedi

 
MHL  vs  
Home
4 - 2
W
L
W
W
L
 
W
D
L
L
D
 
 
16:00  

Mamonty Yugry - Ladya

 
MHL  vs  
Home
5 - 0
W
W
W
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
16:00  

Tyumensky Legion - Irbis

 
MHL  vs  
A
1 - 2
L
W
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
16:00  

Chaika - Krasnaya Armiya

 
MHL  vs  
Away
3 - 3
L
D
L
L
L
 
W
L
W
L
D
 
 
16:00  

MHC Spartak - Kunlun Junior

 
MHL  vs  
Home
4 - 0
W
D
L
L
W
 
L
L
L
L
D
 
 
16:00  

Perm - Sarov

 
VHL  vs  
H
4 - 3
L
L
D
L
L
 
D
D
L
L
L
 
 
17:00  

Russkie Vityazi - Loko

 
MHL  vs  
A
1 - 1
W
W
W
L
W
 
D
W
W
W
W
 
 
17:00  

Izhevsk - Tambov

 
VHL  vs  
H
4 - 2
W
L
L
L
W
 
W
L
D
W
W
 
 
17:30  

Din. St. Petersburg - HC Riga

 
MHL  vs  
Home
6 - 0
D
W
W
W
L
 
L
W
D
W
L
 
 
17:30  

Bars - Dinamo St. Petersburg

 
VHL  vs  
D
3 - 1
W
W
D
L
W
 
L
D
L
W
L
 
 
18:00  

Kapitan - Almaz

 
MHL  vs  
D
3 - 2
D
W
W
W
L
 
L
W
W
W
D
 
 
18:00  

Atlanty - HC MVD

 
MHL  vs  
D
1 - 3
W
D
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

SKA-1946 - SKA-Varyagi

 
MHL  vs  
D
5 - 1
W
W
L
W
D
 
L
D
W
W
L
 
 
18:00  

Penza - SKA Neva St. Petersburg

 
VHL  vs  
Away
1 - 6
L
W
L
L
L
 
W
D
D
W
W
 
 
18:00  

Martin - Dubnica

 
1. Liga  vs  
Home
2 - 4
D
L
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
18:30  

Karpat - Tappara

 
Liiga  vs  
Home
4 - 2
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

Lukko - Pelicans

 
Liiga  vs  
H
5 - 2
L
D
W
D
D
 
W
D
D
L
L
 
 
18:30  

TPS U20 - Tappara U20

 
Nuorten SM-Liiga  vs  
D
5 - 3
W
D
L
L
L
 
W
L
W
D
D
 
 
18:30  

Michalovce - Topolcany

 
1. Liga  vs  
Home
3 - 1
W
W
W
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
19:00  

Riga Prizma - Lido

 
Optibet Hokeja Liga  vs  
Home
3 - 2
L
W
D
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
19:30  

Znojmo - Villach

 
EBEL  vs  
Home
4 - 0
L
L
L
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
19:30  

Fehervari Titanok - Vienna Capitals II

 
Erste Liga  vs  
Home
3 - 4
W
D
D
D
W
 
L
D
L
W
W
 
 
20:00  

Rodovre Mighty Bulls - Rungsted

 
Metal Ligaen  vs  
Away
2 - 2
D
W
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Aalborg - Herning Blue Fox

 
Metal Ligaen  vs  
H
2 - 0
W
D
L
L
L
 
L
D
L
L
W
 
 
20:00  

Sonderjyske Ishockey - Herlev

 
Metal Ligaen  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
D
D
 
D
L
L
W
W
 
 
20:00  

Mora - Linkopings

 
SHL  vs  
D
2 - 2
L
L
W
L
L
 
L
L
D
L
W
 
 
20:00  

Brynas - Lulea

 
SHL  vs  
D
1 - 1
L
W
L
W
W
 
L
D
D
L
W
 
 
20:00  

Rogle - Orebro

 
SHL  vs  
D
5 - 2
W
D
D
D
L
 
W
D
D
L
W
 
 
20:00  

HV 71 - Skelleftea

 
SHL  vs  
D
1 - 3
W
W
W
W
W
 
W
D
D
W
L
 
 
20:00  

Djurgardens - Timra

 
SHL  vs  
Home
1 - 1
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
20:00  

Frolunda - Vaxjo

 
SHL  vs  
H
3 - 3
D
W
L
D
L
 
L
L
D
D
W
 
 
20:00  

Malmo - Farjestad BK

 
SHL  vs  
H
5 - 6
W
W
W
D
L
 
L
W
L
W
W
 
 
20:00  

Jesenice - HK Olimpija

 
Alps Hockey League  vs  
A
3 - 5
L
W
L
L
W
 
W
D
W
W
W
 
 
20:15  

Klagenfurt - Salzburg

 
EBEL  vs  
D
6 - 2
L
D
L
W
D
 
W
W
D
W
L
 
 
20:15  

Graz 99ers - Fehervar AV19

 
EBEL  vs  
D
5 - 3
W
L
W
D
W
 
W
W
W
D
W
 
 
20:15  

Vienna Capitals - Bolzano

 
EBEL  vs  
Home
4 - 0
W
D
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
20:15  

Dornbirn - TWK Innsbruck

 
EBEL  vs  
A
3 - 3
D
W
L
L
D
 
L
L
W
W
D
 
 
20:30  

Peiting - Selber

 
Oberliga South  vs  
Home
6 - 3
D
W
D
W
W
 
D
W
W
L
L
 
 
20:30  

Tolzer Lowen - Bietigheim/Bissingen

 
DEL2  vs  
D
4 - 7
L
D
W
L
D
 
L
L
W
L
D
 
 
20:45  

Zurich - Servette

 
National League  vs  
Home
1 - 4
D
W
D
L
L
 
W
L
L
L
D
 
 
20:45  

Davos - Zug

 
National League  vs  
Away
1 - 5
W
L
L
L
D
 
W
D
W
L
W
 
 
20:45  

La Chaux-de-Fonds - EHC Kloten

 
Swiss League  vs  
D
3 - 2
W
W
D
W
D
 
W
W
W
D
L
 
 
20:45  

Academy Zug - Ticino Rockets

 
Swiss League  vs  
D
4 - 2
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
20:45  

Visp - GCK Lions

 
Swiss League  vs  
Home
1 - 3
D
W
L
L
W
 
L
L
L
W
D
 
 
21:00  

Grenoble - Mulhouse

 
Ligue Magnus  vs  
Home
1 - 1
W
W
D
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 
21:00  

Strasbourg - Amiens

 
Ligue Magnus  vs  
Away
3 - 5
L
L
L
D
L
 
L
D
L
L
L
 
 
21:00  

Rouen - Lyon

 
Ligue Magnus  vs  
Home
4 - 3
W
W
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
21:00  

Winterthur - Thurgau

 
Swiss League  vs  
Away
1 - 3
W
L
D
D
L
 
L
L
W
D
W
 
 
21:30  

Frederikshavn - Esbjerg

 
Metal Ligaen  vs  
Home
5 - 4
D
W
W
L
D
 
L
D
W
W
L
 
 
21:30  

Anglet - Chamonix Mont-Blanc

 
Ligue Magnus  vs  
H
3 - 5
W
W
D
D
L
 
L
L
L
L
W
 
 
21:30  

Angers - Bordeaux

 
Ligue Magnus  vs  
D
3 - 4
L
L
W
W
W
 
W
D
D
D
L
 
 
21:30  

Milano - Vipiteno

 
Alps Hockey League  vs  
D
3 - 7
L
W
L
L
L
 
D
D
W
W
D
 
 
21:30  

Fassa - Gherdeina

 
Alps Hockey League  vs  
H
1 - 5
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
21:30  

Asiago - Ritten

 
Alps Hockey League  vs  
Home
4 - 3
W
W
W
W
D
 
D
W
W
W
W
 
 
21:30  

Glasgow - Dundee

 
Elite League  vs  
Home
5 - 1
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
D
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 22 Apr 09:00  

Astana - Enisey

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 09:05  

Ryukyu - Shiga

 
B.League 
basketball 22 Apr 10:00  

Mobis Phoebus - Incheon

 
KBL 
basketball 22 Apr 10:00  

Castello - Valladolid

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 10:00  

Almansa - Peixegalego

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 10:00  

Girona - Taldea

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 10:00  

Bolu Spor - Merkezefendi

 
TB2L 
basketball 22 Apr 10:30  

San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters

 
Philippine Cup 
basketball 22 Apr 10:30  

Oviedo - Real Betis

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 10:30  

LHospitalet - Tormes

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 11:00  

CSKA Moscow 2 - Khimki-Podmoskovie

 
Super League 
basketball 22 Apr 11:00  

Moron - Plasencia

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 11:00  

Haliliye - Fethiye Bld.

 
TB2L 
basketball 22 Apr 11:15  

Lappeenranta W - PeKa W

 
Korisliiga Women 
basketball 22 Apr 12:00  

CLS Knights - Mono Vampire

 
ABL 
basketball 22 Apr 12:00  

Nadezhda W - MBA Moscow W

 
Premier League Women 
basketball 22 Apr 12:15  

Banvit - Besiktas

 
Super Ligi 
basketball 22 Apr 12:30  

BA London Lions W - Essex Rebels W

 
WBBL Women 
basketball 22 Apr 13:00  

Basic-Fit Brussels - Liege

 
EuroMillions Basketball League 
basketball 22 Apr 13:00  

Bayern - Crailsheim Merlins

 
BBL 
basketball 22 Apr 13:00  

Gottingen - Giessen

 
BBL 
basketball 22 Apr 13:00  

Bayreuth - Bonn

 
BBL 
basketball 22 Apr 13:00  

Saratov - Unics Kazan

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 13:00  

Leicester Riders W - Sheffield Hatters W

 
WBBL Women 
basketball 22 Apr 14:00  

Kormend - Szombathely

 
NB I. A 
basketball 22 Apr 14:00  

Ventspils - Jurmala

 
LBL 
basketball 22 Apr 14:00  

Zenit Petersburg - Lokomotiv Kuban

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 14:00  

Konyaspor - Sigortam.net ITU

 
TBL 
basketball 22 Apr 14:00  

Plymouth Raiders - Bristol Flyers

 
BBL 
basketball 22 Apr 14:30  

Zalakeramia - DEAC

 
NB I. A 
basketball 22 Apr 14:30  

Sakarya BB - Darussafaka

 
Super Ligi 
basketball 22 Apr 15:00  

Oberwart Gunners - Swans Gmunden

 
ABL 
basketball 22 Apr 15:00  

Traiskirchen Lions - Furstenfeld

 
ABL 
basketball 22 Apr 15:00  

Zielona Gora - Tsmoki Minsk

 
VTB United League 
basketball 22 Apr 15:00  

San Pablo Burgos - Estudiantes

 
ACB 
basketball 22 Apr 15:30  

Bandirma Kirmizi - Final Spor

 
TBL 
basketball 22 Apr 16:00  

Graz UBSC - Kapfenberg Bulls

 
ABL 
basketball 22 Apr 16:00  

Ludwigsburg - Bamberg

 
BBL 
basketball 22 Apr 16:00  

Albacete - Clavijo

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 16:15  

Triglav W - Cinkarna Celje W

 
1. SKL Women 
basketball 22 Apr 16:25  

Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva

 
Super League 
basketball 22 Apr 17:00  

Lyon-Villeurbanne - Nanterre

 
LNB 
basketball 22 Apr 17:00  

ZTE NKK W - Euroleasing Sopron W

 
NB I. A Women 
basketball 22 Apr 17:00  

Huesca - Araberri

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 17:00  

Ourense - Palencia

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 17:00  

Uni Girona W - Cadi La Seu W

 
Liga Femenina Women 
basketball 22 Apr 17:00  

Indiana Pacers - Boston Celtics

 
NBA 
basketball 22 Apr 17:30  

MoraBanc Andorra - Tecnyconta Zaragoza

 
ACB 
basketball 22 Apr 17:30  

Breogan - Unicaja

 
ACB 
basketball 22 Apr 17:30  

Real Canoe - Prat Joventut

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 18:00  

Vic - Gijon

 
LEB Plata 
basketball 22 Apr 18:00  

Perfumerias Avenida W - Valencia W

 
Liga Femenina Women 
basketball 22 Apr 18:05  

Maccabi Tel Aviv - Gilboa Galil

 
Super League 
basketball 22 Apr 18:30  

Oostende - Mechelen

 
EuroMillions Basketball League 
basketball 22 Apr 18:30  

Granada - Bilbao

 
LEB Oro 
basketball 22 Apr 19:30  

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

 
NBA 
basketball 22 Apr 22:00  

Mogi - Cearense

 
NBB 
basketball 22 Apr 23:00  

Orlando Magic - Toronto Raptors

 
NBA 
hockey 22 Apr 01:15  

New Zealand - Mexico

 
WCH IIB 
hockey 22 Apr 10:00  

Turkey - Luxembourg

 
WCH III 
hockey 22 Apr 12:00  

Adler Mannheim - Munchen

 
DEL 
hockey 22 Apr 14:00  

KeuPa - Kettera

 
Mestis 
hockey 22 Apr 15:00  

Vienna Capitals - Klagenfurt

 
EBEL 
hockey 22 Apr 15:00  

Trinec - Liberec

 
Extraliga 
hockey 22 Apr 16:00  

Loko - Avto

 
MHL 
hockey 22 Apr 23:00  

Dallas Stars - Nashville Predators

 
NHL 
hockey 22 Apr 23:00  

Carolina Hurricanes - Washington Capitals

 
NHL 
soccer 22 Apr 00:00  

Los Angeles FC - Seattle Sounders

 
MLS 
soccer 22 Apr 00:00  

Independiente - Argentinos Juniors

 
Copa de la Superliga 
soccer 22 Apr 00:00  

Deportes Quindio - Barranquilla

 
Primera B 
soccer 22 Apr 06:00  

Sydney United - Mt Druitt Town

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 06:00  

Magpies Crusaders - Eastern Suburbs Brisbane

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 08:00  

Western Pride FC - Queensland Lions

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Brisbane Strikers - Gold Coast Knights

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:00  

Moreton Bay United FC - SWQ Thunder FC

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 09:30  

Brisbane City - Brisbane Olympic

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Gold Coast United FC - Redlands United

 
National Premier League 
soccer 22 Apr 10:00  

Espanyol (w) - Atletico Madrid (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 11:00  

Hobro IK - Vendsyssel FF

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 12:00  

Enskede - AFK Linkoping

 
Division 2 
soccer 22 Apr 12:00  

Ytterhogdals IK - Anundsjo IF

 
Division 2 
soccer 22 Apr 12:30  

Portsmouth - Coventry City

 
League 1 
soccer 22 Apr 12:30  

Vysocina Jihlava - Trinec

 
Druha Liga 
soccer 22 Apr 12:30  

Bischofswerdaer FV 08 - FC Oberlausitz

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 12:30  

Babelsberg - FSV Union Furstenwalde

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Aston Villa - Millwall

 
Championship 
soccer 22 Apr 13:00  

Southend United - Burton Albion

 
League 1 
soccer 22 Apr 13:00  

Randers FC - AaB

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 13:00  

Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Augsburg Am. - Illertissen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Rosenheim - Ingolstadt Am.

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Hansa LSK - Eintracht Norderstedt

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 13:00  

Sundbyberg IK - IFK Mora

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Nosaby - Dalstorps IF

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Motala - Tyresoe

 
Division 2 
soccer 22 Apr 13:00  

Kakamega Homeboyz - Mount Kenya United

 
Premier League 
soccer 22 Apr 13:00  

Ergotelis - AE Karaiskakis

 
B Ethniki 
soccer 22 Apr 13:30  

Royal Antwerp - Club Brugge

 
Pro League 
soccer 22 Apr 13:30  

Utrecht II - FC Volendam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

NEC Nijmegen - RKC Waalwijk

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

MVV Maastricht - Jong Ajax

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

TOP Oss - Go Ahead Eagles

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Telstar - Roda JC

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Dordrecht - Almere City

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Jong PSV - Sparta Rotterdam

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Helmond Sport - FC Eindhoven

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

FC Twente - Jong AZ Alkmaar

 
Eerste Divisie 
soccer 22 Apr 13:30  

Wil - Aarau

 
Super League 
soccer 22 Apr 14:00  

IFK Goteborg - Helsingborg IF

 
Allsvenskan 
soccer 22 Apr 14:00  

Hellas Verona - Benevento

 
Serie B 
soccer 22 Apr 14:00  

KFUM - Nest-Sotra

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 14:00  

Torns IF - Atvidaberg

 
Division 1 
soccer 22 Apr 14:00  

FK Karlskrona - Nässjö

 
Division 2 
soccer 22 Apr 14:00  

Vasteras SK - Trelleborg

 
Superettan 
soccer 22 Apr 14:00  

Hessen Kassel - Baunatal

 
Oberliga 
soccer 22 Apr 14:30  

Wisla Krakow - Wisla Plock

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 14:30  

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackburn Rovers - Bolton Wanderers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Derby County - Queens Park Rangers

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Reading - West Bromwich Albion

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Wigan Athletic - Preston North End

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Hull City - Sheffield United

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Ipswich Town - Swansea City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Rotherham United - Birmingham City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Bristol Rovers - Rochdale

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Charlton Athletic - Scunthorpe United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Wycombe Wanderers - Walsall

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Plymouth Argyle - Barnsley

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Shrewsbury Town - Oxford United

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Peterborough United - Sunderland

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Bradford City - Gillingham

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Blackpool - Fleetwood Town

 
League 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Grimsby Town - Carlisle United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Macclesfield Town - Newport County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Crawley Town - Notts County

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Morecambe - Cheltenham Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Swindon Town - Crewe Alexandra

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Milton Keynes Dons - Port Vale

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Forest Green Rovers - Cambridge United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Lincoln City - Tranmere Rovers

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Bury - Northampton Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Stevenage - Exeter City

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Yeovil Town - Colchester United

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

Oldham Athletic - Mansfield Town

 
League 2 
soccer 22 Apr 15:00  

FC Nordsjaelland - FC Copenhagen

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 15:00  

Barnet - Bromley

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Solihull Moors - Leyton Orient

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Chesterfield - Boreham Wood

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Harrogate Town - Gateshead

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Sutton United - Maidstone United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Barrow AFC - Hartlepool United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Braintree Town - Dagenham and Redbridge

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Salford City - Fylde AFC

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Aldershot Town - Havant and Waterlooville

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Nykopings - Bodens

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Landskrona BoIS - Oskarshamns

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

IFK Varnamo - Tvaakers IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 15:00  

Nottingham Forest - Middlesbrough

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Stoke City - Norwich City

 
Championship 
soccer 22 Apr 15:00  

Ebbsfleet United - Dover Athletic

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Halifax Town - Wrexham

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Eastleigh - Maidenhead United

 
National League 
soccer 22 Apr 15:00  

Follo - Tonsberg

 
3. Division 
soccer 22 Apr 15:00  

Vindbjart - Flint

 
3. Division 
soccer 22 Apr 15:00  

Gjovik-Lyn - Strindheim

 
3. Division 
soccer 22 Apr 15:00  

Neuchatel Xamax - Young Boys

 
Super League 
soccer 22 Apr 15:30  

Karlstad BK - Umea FC

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Politehnica Iasi - Concordia Chiajna

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Valencia (w) - Levante (w)

 
Primera Division Femenina 
soccer 22 Apr 16:00  

Vasalund IF - Gefle IF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Kristianstads FF - Skovde AIK

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:00  

Oddevold - Lindome GIF

 
Division 1 
soccer 22 Apr 16:30  

SJK Seinajoki - Ilves

 
Veikkausliiga 
soccer 22 Apr 16:30  

Varbergs BoIS - Brommapojkarna

 
Superettan 
soccer 22 Apr 16:30  

Frej - Osters IF

 
Superettan 
soccer 22 Apr 17:00  

Lillestrom - Molde

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Kristiansund - Ranheim

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Rosenborg - Stromsgodset

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Bodo Glimt - Sarpsborg 08

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Haugesund - Stabaek

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

FC Midtjylland - Brondby IF

 
Superligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sporting Charleroi - Beerschot-Wilrijk

 
Pro League 
soccer 22 Apr 17:00  

Nea Salamis - Omonia Nicosia

 
1. Division 
soccer 22 Apr 17:00  

Brescia - Salernitana

 
Serie B 
soccer 22 Apr 17:00  

Floriana - St. Andrews FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 17:00  

Raufoss - Strommen

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

HamKam - Sogndal

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Jerv - Notodden

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Sandnes Ulf - Start

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Aalesund - Skeid

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Tromsdalen - Sandefjord

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Ull Kisa - Kongsvinger

 
Adeccoligaen 
soccer 22 Apr 17:00  

Gornik Zabrze - Arka Gdynia

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Korona Kielce - Slask Wroclaw

 
Ekstraklasa 
soccer 22 Apr 17:00  

Krsko - NK Domzale

 
1. SNL 
soccer 22 Apr 17:15  

Brentford - Leeds United

 
Championship 
soccer 22 Apr 18:00  

Uerdingen - Eintracht Braunschweig

 
3. Liga 
soccer 22 Apr 18:00  

Qormi F.C - Birkirkara FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 18:00  

Sivasspor - Besiktas

 
Super Lig 
soccer 22 Apr 18:00  

Vitosha Bistritsa - Botev Vratsa

 
A PFG 
soccer 22 Apr 18:00  

Kvik Halden - Fredrikstad

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Moss - Nardo

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Vidar - Egersund

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Brattvaag - Arendal

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Stjordals Blink - Levanger

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Hodd - Byasen

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Bryne - Sola

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Kjelsas - Asane

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Grorud - Alta

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Senja - Asker

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Mjolner - Oppsal

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:00  

Elverum - Baerum

 
2. Division 
soccer 22 Apr 18:30  

Newroz FC - Varmbols

 
Division 2 
soccer 22 Apr 19:00  

Brann - Valerenga

 
Tippeligaen 
soccer 22 Apr 19:00  

Senglea Athletic - Hibernians FC

 
Premier League 
soccer 22 Apr 19:00  

Dinamo Bucuresti - Botosani

 
Liga 1 
soccer 22 Apr 19:15  

Schweinfurt - Burghausen

 
Regionalliga 
soccer 22 Apr 19:30  

Wolfsburg - Eintracht Frankfurt

 
Bundesliga 
soccer 22 Apr 20:00  

Perugia - Lecce

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cosenza Calcio - Spezia

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Palermo - Calcio Padova

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Cittadella - Cremonese

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Foggia - Livorno

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Carpi - Pescara

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:00  

Elche - Osasuna

 
Segunda Division 
soccer 22 Apr 20:00  

Ascoli - Venezia

 
Serie B 
soccer 22 Apr 20:15  

Benfica - Maritimo

 
Portuguese Liga 
tennis 22 Apr 08:00  

Tomic B. - Bedene A.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Berrettini M. - Kukushkin M.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Lajovic D. - Valkusz M.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Gulbis E. - Djere L.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Balazs A. - Hurkacz H.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Herbert P. - Dzumhur D.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Albot R. - Mannarino A.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 08:00  

Haase R. - Fabbiano T.

 
ATP Budapest (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Copil M. - Mayer L.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Ferrer D. - Zverev M.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Fucsovics M. - Kudla D.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Nishioka Y. - Chung H.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Londero J. I. - Paire B.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Pella G. - Sousa J.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Klizan M. - Garin Ch.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Jaziri M. - Kohlschreiber P.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Fritz T. - Opelka R.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

McDonald M. - Daniel T.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 09:00  

Lopez F. - Verdasco F.

 
ATP Barcelona (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Wang Q. - Hsieh S-W.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Mertens E. - Kasatkina D.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Vekic D. - Kerber A.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Muguruza G. - Azarenka V.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Pavlyuchenkova A. - Goerges J.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Garcia C. - Kontaveit A.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Sevastova A. - Ostapenko J.

 
WTA Stuttgart (clay) 
tennis 22 Apr 10:00  

Tsurenko L. - Siegemund L.

 
WTA Stuttgart (clay)