Wednesday 15. May 2019 | 16:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
14:00  

Irtysh Omsk - Sibir II

 
Home
3 - 0
vs  
W
D
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
14:00  

Dynamo Barnaul - Sakhalin

 
D
0 - 0
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
15:30  

Umea FC - Vasalund IF

 
D
2 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
D
D
D
 
 
17:15  

Schalke 04 U19 - Borussia Dortmund U19

 
H
2 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
D
D
 
 
17:30  

Monza - Sudtirol

 
D
3 - 3
vs  
D
L
L
L
L
 
L
W
D
W
L
 
 
18:00  

Sirius - GIF Sundsvall

 
A
1 - 0
vs  
L
D
L
L
L
 
L
D
W
L
L
 
 
18:00  

Frej - Brommapojkarna

 
H
1 - 1
vs  
L
W
D
D
W
 
W
L
W
L
L
 
 
18:00  

Mjallby - Trelleborg

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
D
D
W
D
L
 
 
18:00  

Orgryte - Varbergs BoIS

 
H
1 - 1
vs  
W
W
L
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

Fortuna Sittard - Feyenoord

 
D
1 - 4
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

PSV Eindhoven - Heracles Almelo

 
Home
3 - 1
vs  
L
W
D
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:30  

Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar

 
Away
4 - 2
vs  
L
L
D
L
W
 
W
D
D
L
W
 
 
18:30  

De Graafschap - Ajax

 
Away
1 - 4
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
19:30  

Arezzo - Novara

 
A
2 - 2
vs  
D
D
W
L
W
 
D
L
W
W
L
 
 
19:30  

Pro Vercelli - Carrarese

 
A
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
D
W
L
W
L
 
 
19:30  

Feralpisalo - Ravenna

 
Home
0 - 0
vs  
D
D
W
L
L
 
W
W
W
D
D
 
 
19:30  

FCD Rossoblu Potenza - Virtus Francavilla

 
D
3 - 1
vs  
W
D
W
D
W
 
D
D
D
W
L
 
 
19:30  

Catania - Reggina

 
Home
4 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
D
W
L
L
W
 
 
19:30  

Lech Poznan - Lechia Gdansk

 
H
2 - 1
vs  
L
W
D
D
L
 
D
W
W
L
W
 
 
19:30  

Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow

 
A
1 - 2
vs  
D
W
L
W
D
 
W
L
L
L
W
 
 
19:30  

Pogon Szczecin - Piast Gliwice

 
Away
0 - 0
vs  
L
D
L
D
L
 
W
D
W
W
W
 
 
19:30  

Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa

 
A
1 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
19:45  

Leeds United - Derby County

 
Home
2 - 4
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
D
W
L
 
 
Wednesday 15. May 2019 | 16:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
03:00  

Botafogo - Flamengo

 
Away
75 - 90
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
04:00  

Golden State Warriors - Portland Trail Blazers

 
Home
116 - 94
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
13:00  

Shkupi Skopje - Pelister

 
Away
89 - 93
vs  
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
14:00  

San Miguel Beermen - Magnolia Hotshots

 
A
72 - 71
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Singapore Slingers - CLS Knights

 
Home
81 - 84
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Iraklis - Harilaos Trikoupis

 
Home
94 - 59
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
17:00  

AS Karditsas - Kastoria

 
Home
84 - 90
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
17:00  

Apollon Patras - Kavala

 
Home
55 - 37
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
17:00  

Koroivos - Maroussi

 
Home
76 - 64
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:45  

Fenerbahce W - Cukurova W

 
Home
80 - 68
vs  
W
W
L
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:00  

Dinamo Bucharest - BC Timisoara

 
Away
76 - 91
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
18:00  

FMP Beograd - Zlatibor Cajetina

 
A
96 - 50
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
18:45  

Hapoel Beer Sheva - Gilboa Galil

 
Home
104 - 77
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
18:50  

Neptunas - Skycop

 
Home
102 - 78
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

Rytas - Juventus

 
Home
93 - 91
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
19:00  

KTE-Duna - DEAC

 
Home
55 - 82
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Nes Ziona - Ironi Nahariya

 
Home
75 - 77
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
19:00  

MZT Skopje - Kumanovo

 
A
92 - 57
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
19:00  

BC Steaua Bucuresti - BCM Pitesti

 
H
73 - 70
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
19:00  

BC Prievidza - Inter Bratislava

 
Away
77 - 83
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Kapfenberg Bulls - Klosterneuburg Dukes

 
Home
84 - 90
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
20:00  

Oberwart Gunners - Swans Gmunden

 
Home
92 - 94
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Jaszberenyi - Pecsi VSK

 
Home
82 - 84
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
20:00  

Borac - OKK Beograd

 
A
89 - 81
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
21:00  

Lyon-Villeurbanne - Gravelines-Dunkerque

 
Home
95 - 72
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
21:00  

Cedevita - Zadar

 
Home
78 - 84
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
21:00  

Kormend - Szolnoki Olaj

 
Home
88 - 68
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
21:00  

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Ashdod

 
Home
93 - 70
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
Wednesday 15. May 2019 | 16:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
04:00  

Watson H. - Kaji H.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
04:00  

Namigata J. - Arakawa H.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
 
 
04:00  

Sato N. - Kobori M.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
04:00  

Kuwata H. - Shibahara E.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
 
 
04:00  

Ayukawa M. - Bai A.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
04:00  

Inglis M. - Naito Y.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
04:00  

Okamura K. - Tanaka Y.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
05:00  

Purcell M. - Ilkel C.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
05:00  

Smith R. - Sela D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
05:00  

Schnur B. - Saville L.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
05:00  

Hsieh C./Rungkat C. - Matsui T./Vardhan V.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
08:00  

Fomin S. - Ortega-Olmedo R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
08:00  

Durasovic V. - Oliveira G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
08:00  

Arevalo M. - Yevseyev D.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
08:00  

Miedler L. - Boluda-Purkiss C.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
11:00  

Frech M. - Sramkova R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
11:00  

Blinkova A. - Korpatsch T.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:15  

Ruusuvuori E. - Blanch U.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
11:30  

Luz O. - Mora M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
11:40  

Minella M. - Jones F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
 
 
11:40  

Bjorklund M. - Voegele S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
11:40  

Martin A. - Tiurnev E.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
L
 
 
12:00  

Janvier M. - Fratangelo B.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Tan H. - Andrianjafitrimo T.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
12:00  

Giustino L. - Kolar Z.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
12:05  

Menezes J. - Nedovyesov A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Trungelliti M. - Novak D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Bublik A. - Kovalik J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
12:30  

Hibino N. - Smitkova T.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:30  

Martincova T. - Ponchet J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
12:30  

Bachinger M. - Heller P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
12:30  

Rodina E. - Minnen G.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
12:30  

Peng S. - Lottner A.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Siegemund L. - Paar L.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
 
 
13:00  

Vicens Mas R. - Guerrero Alvarez E.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
 
L
W
L
 
 
13:00  

Kucova K. - Badosa G. P.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Kostyuk M. - Rodionova Ar.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Colas Sanchez A. - Meligeni Rodrigues Alves F.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
13:00  

Marti Pujolras A. - Pla Malfeito J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
13:30  

Quiroz R. - Duckworth J.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
13:30  

Bagnis F. - Safwat M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
13:30  

Martinez P. - Silva Frederico F.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
13:30  

Gakhov I./Pavlioutchenkov A. - Golubev A./Popko D.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
 
 
14:00  

Istomin D. - Otte O.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:00  

Arn G. - Tomova V.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Ivakhnenko V. - Albie A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Garcia-Lopez G. - Altmaier D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Balazs A. - Dellien H.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:30  

Matos R. - Weis A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
15:00  

Ehrat S. - Krueger M.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
15:00  

Mannarino A. - Darcis S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:15  

Zavatska K. - Wickmayer Y.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:15  

Lisicki S. - Galfi D.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
15:30  

Masur D. - Vesely J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:30  

Vatutin A. - Troicki V.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Lock B./Lock C. - Jebavy R./Molteni A.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:30  

Neis F./Vega Hernandez D. - Clayton S./OMara J.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Krajinovic F. - Koepfer D.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

Bouzkova M. - Grammatikopoulou V.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
18:00  

Stojanovic N. - Paquet C.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
18:00  

Granollers G./Marrero S. D. - Cerretani J./Monroe N.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
18:00  

Bains N. - Garcia-Perez G.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
18:30  

Diatchenko V. - Ormaechea P.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
19:00  

Brown D. - Travaglia S.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
19:00  

Vilella M. M. - Domingues J.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
Wednesday 15. May 2019 | 16:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
03:00  

Carolina Hurricanes - Boston Bruins

 
A
1 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
17:15  

USA - Great Britain

 
Home
6 - 3
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
17:15  

Switzerland - Norway

 
Home
4 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
D
L
L
 
 
21:15  

Germany - Slovakia

 
Away
3 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
21:15  

Russia - Italy

 
Home
10 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 16 Sep 00:00  

Huracan - River Plate

 
soccer 16 Sep 00:00  

Chiriqui - Arabe Unido

 
soccer 16 Sep 00:00  

Tauro - Deportivo Universitario

 
soccer 16 Sep 00:00  

Atlanta United - Columbus Crew

 
soccer 16 Sep 00:00  

North Carolina Courage W - Orlando Pride W

 
soccer 16 Sep 00:00  

Indy Eleven - Bethlehem

 
soccer 16 Sep 00:00  

Hartford Athletic - Louisville City

 
soccer 16 Sep 00:00  

Pittsburgh - Charleston

 
soccer 16 Sep 00:00  

Lansing - Chattanooga

 
soccer 16 Sep 00:00  

Richmond Kickers - Forward Madison

 
soccer 16 Sep 00:00  

Boca Juniors - Estudiantes L.P.

 
soccer 16 Sep 00:00  

Costa del Este - Independiente

 
soccer 16 Sep 00:00  

Austin Bold - Reno

 
soccer 16 Sep 00:30  

Sport Boys - Wilstermann

 
soccer 16 Sep 00:30  

Orlando City - New England Revolution

 
soccer 16 Sep 00:30  

Philadelphia Union - Los Angeles FC

 
soccer 16 Sep 00:30  

Montreal Impact - FC Cincinnati

 
soccer 16 Sep 00:30  

Washington Spirit W - Seattle Reign W

 
soccer 16 Sep 00:30  

Tampa Bay - Atlanta United 2

 
soccer 16 Sep 00:30  

Royal Pari - Oriente Petrolero

 
soccer 16 Sep 00:45  

Santos Laguna - Pachuca

 
soccer 16 Sep 01:00  

Quilmes - All Boys

 
soccer 16 Sep 01:00  

Club Leon - Juarez

 
soccer 16 Sep 01:00  

Guadalajara Chivas - Atlas

 
soccer 16 Sep 01:30  

San Antonio - Oklahoma City Energy

 
soccer 16 Sep 01:45  

Atl. Nacional - Cucuta

 
soccer 16 Sep 02:00  

U. de Deportes - Binacional

 
soccer 16 Sep 02:00  

Huila - Junior

 
soccer 16 Sep 02:30  

New Mexico - Colorado Springs

 
soccer 16 Sep 03:00  

Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo

 
soccer 16 Sep 03:00  

Orange County SC - El Paso

 
soccer 16 Sep 03:00  

Los Angeles Galaxy - Sporting Kansas City

 
soccer 16 Sep 03:06  

Club America - U.N.A.M.- Pumas

 
soccer 16 Sep 03:30  

Phoenix Rising - LA Galaxy 2

 
soccer 16 Sep 03:30  

Las Vegas Lights - Fresno

 
soccer 16 Sep 06:00  

Edgeworth E. - Maitland

 
soccer 16 Sep 08:00  

Baoding Yingli Yitong - Zibo Cuju

 
soccer 16 Sep 08:00  

Jilin Baijia - Qingdao Red Lions

 
soccer 16 Sep 08:00  

Qingdao Jonoon - Dalian Chanjoy

 
soccer 16 Sep 08:00  

Shanxi Xindu - Jiangsu Yancheng

 
soccer 16 Sep 08:00  

Shenyang Urban FC - Hebei Elite

 
soccer 16 Sep 08:00  

Taizhou Yuanda - Yanbian Beiguo

 
soccer 16 Sep 08:00  

Guangxi Baoyun - Kunshan

 
soccer 16 Sep 08:00  

Hubei Chufeng Heli - Chengdu Qianbao

 
soccer 16 Sep 08:00  

Hunan Billows - Yunnan Kunlu

 
soccer 16 Sep 08:00  

Jiangxi Liansheng - Lhasa Chengtou

 
soccer 16 Sep 08:00  

Shenzhen Pengcheng - Hangzhou Wuyue

 
soccer 16 Sep 08:00  

Sichuan Jiuniu - Fujian Tianxin

 
soccer 16 Sep 08:00  

Suzhou Dongwu - Nanjing Shaye

 
soccer 16 Sep 08:00  

Zhejiang Yiteng - Wuhan Three Towns

 
soccer 16 Sep 09:00  

Olympic FC - Gold Coast Knights

 
soccer 16 Sep 09:00  

Thisted FC - Vejgaard

 
soccer 16 Sep 09:00  

Gangwon - Jeju Utd

 
soccer 16 Sep 09:00  

Seoul - Incheon

 
soccer 16 Sep 09:15  

Zizkov - Hradec Kralove

 
soccer 16 Sep 09:15  

Unicov - Hlucin

 
soccer 16 Sep 09:15  

Slovacko B - Otrokovice

 
soccer 16 Sep 09:15  

Ostrava B - Velke Mezirici

 
soccer 16 Sep 09:15  

Blansko - Sigma Olomouc B

 
soccer 16 Sep 09:30  

Avondale FC - Bentleigh Greens

 
soccer 16 Sep 09:30  

FC Juniors - BW Linz

 
soccer 16 Sep 09:30  

Zlin B - Dolni Benesov

 
soccer 16 Sep 09:30  

Persipura Jayapura - Persela Lamongan

 
soccer 16 Sep 09:30  

Persija Jakarta - PSIS Semarang

 
soccer 16 Sep 09:30  

UTA Arad - Mioveni

 
soccer 16 Sep 09:30  

Petrzalka - Poprad

 
soccer 16 Sep 09:30  

Zilina B - Puchov

 
soccer 16 Sep 09:30  

Samorin - Ruzomberok B

 
soccer 16 Sep 09:45  

Paloma - Teutonia Ottensen

 
soccer 16 Sep 10:00  

Mlada Boleslav U19 - Sigma Olomouc U19

 
soccer 16 Sep 10:00  

Mohun Bagan - Rainbow

 
soccer 16 Sep 10:00  

Yokohama - Omiya Ardija

 
soccer 16 Sep 10:00  

Olimpia Szczecin W - Medyk Konin W

 
soccer 16 Sep 10:00  

Granada CF B - Villarrobledo

 
soccer 16 Sep 10:00  

Sevilla FC B - Cadiz CF B

 
soccer 16 Sep 10:15  

Santuxu - Basconia

 
soccer 16 Sep 10:30  

Shanghai Shenhua - Tianjin Teda

 
soccer 16 Sep 10:30  

Getafe B - Pena Deportiva

 
soccer 16 Sep 10:30  

Marbella - Merida AD

 
soccer 16 Sep 10:30  

CD Gerena - Coria C.F.

 
soccer 16 Sep 10:30  

Ariznabarra - Durango

 
soccer 16 Sep 10:30  

Moratalaz - Pozuelo de Alarcon

 
soccer 16 Sep 10:30  

Parla - Union Adarve

 
soccer 16 Sep 10:30  

Alcorcon B - Carabanchel

 
soccer 16 Sep 10:30  

San Fernando - Santa Ana

 
soccer 16 Sep 10:30  

AD Torrejon - Trival Valderas

 
soccer 16 Sep 10:30  

Villaverde San Andres - RSD Alcala

 
soccer 16 Sep 10:45  

Siete Villas - Solares

 
soccer 16 Sep 11:00  

Aarhus - Aalborg

 
soccer 16 Sep 11:00  

Kagoshima Utd - Montedio Yamagata

 
soccer 16 Sep 11:00  

Mitech Zywiec W - Bydgoszcz W

 
soccer 16 Sep 11:00  

Seongnam - Suwon Bluewings

 
soccer 16 Sep 11:00  

Eibar - Espanyol

 
soccer 16 Sep 11:00  

Albacete - Tenerife

 
soccer 16 Sep 11:00  

Gijon B - Coruxo FC

 
soccer 16 Sep 11:00  

UD Ibiza-Eivissa - Pontevedra

 
soccer 16 Sep 11:00  

Baleares - San Sebastian Reyes

 
soccer 16 Sep 11:00  

R. Oviedo B - Rayo Majadahonda

 
soccer 16 Sep 11:00  

Atl. Madrid B - Las Palmas B

 
soccer 16 Sep 11:00  

Celta Vigo B - Marino de Luanco

 
soccer 16 Sep 11:00  

Melilla - Las Rozas

 
soccer 16 Sep 11:00  

Unionistas - Haro Deportivo

 
soccer 16 Sep 11:00  

Ebro - Gimnastic

 
soccer 16 Sep 11:00  

Andorra - Ejea

 
soccer 16 Sep 11:00  

Dep. Fabril - Alondras

 
soccer 16 Sep 11:00  

Mallorca B - Binissalem

 
soccer 16 Sep 11:00  

Olivenza - Extremadura UD B

 
soccer 16 Sep 11:00  

Logrones Promesas - Vianes

 
soccer 16 Sep 11:00  

Varea - SD Logrones

 
soccer 16 Sep 11:00  

Covadonga - CD Colunga

 
soccer 16 Sep 11:00  

Pobla Mafumet - Vilafranca

 
soccer 16 Sep 11:00  

San Cristobal CP - Horta

 
soccer 16 Sep 11:00  

CE Manresa - Santfeliuenc

 
soccer 16 Sep 11:00  

Villarreal C - Jove

 
soccer 16 Sep 11:00  

Paterna - Elche CF Ilicitano B

 
soccer 16 Sep 11:00  

Atletico Pinto - Leganes B

 
soccer 16 Sep 11:00  

Malaga B - El Ejido

 
soccer 16 Sep 11:00  

Mancha - CP Almeria

 
soccer 16 Sep 11:15  

Zwolle - Waalwijk

 
soccer 16 Sep 11:15  

Academica - Nacional

 
soccer 16 Sep 11:30  

Genoa - Atalanta

 
soccer 16 Sep 11:45  

Legnica - Ol. Grudziadz

 
soccer 16 Sep 12:00  

Holbaek - BK Frem

 
soccer 16 Sep 12:00  

Huddersfield - Sheffield Wed

 
soccer 16 Sep 12:00  

Ingolstadt - Hallescher

 
soccer 16 Sep 12:00  

Mjolner - Alta

 
soccer 16 Sep 12:00  

Lyn - Norild

 
soccer 16 Sep 12:00  

Madla IL - Pors Grenland

 
soccer 16 Sep 12:00  

Korona Kielce 2 - Hutnik Krakow

 
soccer 16 Sep 12:00  

Orenburg - Rubin Kazan

 
soccer 16 Sep 12:00  

Villa Santa Brigida - Gran Tarajal

 
soccer 16 Sep 12:00  

San Fernando - Mensajero

 
soccer 16 Sep 12:00  

Vittsjo W - Orebro W

 
soccer 16 Sep 12:00  

Pitea W - Vaxjo DFF W

 
soccer 16 Sep 12:00  

Umea FC - Karlstad

 
soccer 16 Sep 12:00  

Sundsvall W - Borgeby W

 
soccer 16 Sep 12:00  

Moron W - Kvarnsvedens W

 
soccer 16 Sep 12:00  

Mariupol - Olimpik Donetsk

 
soccer 16 Sep 12:05  

Pruszkow - Leczna

 
soccer 16 Sep 12:15  

Kokand 1912 - Bunyodkor

 
soccer 16 Sep 12:30  

Barnsley - Leeds

 
soccer 16 Sep 12:30  

Everton W - Bristol City W

 
soccer 16 Sep 12:30  

Reading W - Manchester City W

 
soccer 16 Sep 12:30  

Darmstadt - Nurnberg

 
soccer 16 Sep 12:30  

Bochum - SG Dynamo Dresden

 
soccer 16 Sep 12:30  

Aue - VfL Osnabruck

 
soccer 16 Sep 12:30  

Badak Lampung - PSM Makassar

 
soccer 16 Sep 12:35  

Wuhan Zall - Dalian Yifang F.C.

 
soccer 16 Sep 12:45  

Roskilde - Nykobing

 
soccer 16 Sep 13:00  

Koge - Naestved

 
soccer 16 Sep 13:00  

Sydvest - Jammerbugt

 
soccer 16 Sep 13:00  

BSF W - Fortuna Hjorring W

 
soccer 16 Sep 13:00  

Brondby W - Thisted FC W

 
soccer 16 Sep 13:00  

Esbjerg - Randers FC

 
soccer 16 Sep 13:00  

Lyngby - Midtjylland

 
soccer 16 Sep 13:00  

Maardu - Tammeka

 
soccer 16 Sep 13:00  

JBK - Hercules

 
soccer 16 Sep 13:00  

OLS Oulu - Rovaniemi 2

 
soccer 16 Sep 13:00  

Braunschweig - Hansa Rostock

 
soccer 16 Sep 13:00  

TSV Buchholz 08 - Rugenbergen

 
soccer 16 Sep 13:00  

Eintracht Northeim - Heeslinger

 
soccer 16 Sep 13:00  

Staaken - Hertha Zehlendorf

 
soccer 16 Sep 13:00  

Strausberg - Pampow

 
soccer 16 Sep 13:00  

Ludwigsfelder - Neustrelitz

 
soccer 16 Sep 13:00  

Stendal - CFC Hertha

 
soccer 16 Sep 13:00  

Askania Bernburg - Inter Leipzig

 
soccer 16 Sep 13:00  

Elversberg II - Hassia Bingen

 
soccer 16 Sep 13:00  

Eichede - Todesfelde

 
soccer 16 Sep 13:00  

Nurnberg II - Furth II

 
soccer 16 Sep 13:00  

Kenya CB - Kisumu All-Stars

 
soccer 16 Sep 13:00  

Koszalin - Jarocin

 
soccer 16 Sep 13:00  

Triglav - Domzale

 
soccer 16 Sep 13:00  

Alaves - Sevilla

 
soccer 16 Sep 13:00  

Timra - Pitea

 
soccer 16 Sep 13:30  

Rapid Vienna - Admira

 
soccer 16 Sep 13:30  

Altach - St. Polten

 
soccer 16 Sep 13:30  

Anderlecht - Antwerp

 
soccer 16 Sep 13:30  

Hemelingen - Geestemunde

 
soccer 16 Sep 13:30  

Feyenoord - Den Haag

 
soccer 16 Sep 13:30  

Heracles - Willem II

 
soccer 16 Sep 13:30  

Jong Sparta Rotterdam - TEC

 
soccer 16 Sep 13:30  

FC Arges - FC Rapid Bucuresti

 
soccer 16 Sep 13:30  

Ironi Baka - Maccabi Tamra

 
soccer 16 Sep 14:00  

RFC Liege - Dender

 
soccer 16 Sep 14:00  

Stockay-Warfusee - Entente Durbuy

 
soccer 16 Sep 14:00  

Hamoir - Namur

 
soccer 16 Sep 14:00  

Tilleur - Verlaine

 
soccer 16 Sep 14:00  

Solieres Sport - Francs Borains

 
soccer 16 Sep 14:00  

Givry - Meux

 
soccer 16 Sep 14:00  

Rebecquoise - Couvin-Mariembourg

 
soccer 16 Sep 14:00  

Hamme - Petegem

 
soccer 16 Sep 14:00  

Merelbeke - Gullegem

 
soccer 16 Sep 14:00  

Zwevezele - Knokke

 
soccer 16 Sep 14:00  

Cappellen - Aalst

 
soccer 16 Sep 14:00  

Duffel - ASV Geel

 
soccer 16 Sep 14:00  

Tienen - Vosselaar

 
soccer 16 Sep 14:00  

Bocholter - Diegem

 
soccer 16 Sep 14:00  

Wijgmaal - Spouwen-Mopertingen

 
soccer 16 Sep 14:00  

Karvina - Bohemians 1905

 
soccer 16 Sep 14:00  

Zlin - Sparta Prague

 
soccer 16 Sep 14:00  

Vejle - Hvidovre

 
soccer 16 Sep 14:00  

Bournemouth - Everton

 
soccer 16 Sep 14:00  

Brighton W - Chelsea W

 
soccer 16 Sep 14:00  

Tottenham W - Liverpool W

 
soccer 16 Sep 14:00  

Nantes - Reims

 
soccer 16 Sep 14:00  

Sasel - Tornesch

 
soccer 16 Sep 14:00  

Neuhof - Hadamar

 
soccer 16 Sep 14:00  

Eddersheim - Hessen Dreieich

 
soccer 16 Sep 14:00  

RW Walldorf - Stadtallendorf

 
soccer 16 Sep 14:00  

Duren - Breinig

 
soccer 16 Sep 14:00  

Hennef - Fortuna Koln II

 
soccer 16 Sep 14:00  

Schonnebeck - FC Monheim

 
soccer 16 Sep 14:00  

Niederwenigern - Germania Ratingen

 
soccer 16 Sep 14:00  

TuRU Dusseldorf - SC Velbert

 
soccer 16 Sep 14:00  

Meerbusch - Bocholt

 
soccer 16 Sep 14:00  

Cronenberger - SW Essen

 
soccer 16 Sep 14:00  

Baumberg - Union Nettetal

 
soccer 16 Sep 14:00  

Straelen - Kray

 
soccer 16 Sep 14:00  

Uphusen - Delmenhorst

 
soccer 16 Sep 14:00  

Lupo-Martini Wolfsburg - VfL Oldenburg

 
soccer 16 Sep 14:00  

Arminia Hannover - Bersenbruck

 
soccer 16 Sep 14:00  

Egestorf-Langreder - Eintracht Celle

 
soccer 16 Sep 14:00  

Hagen/Uthlede - FT Braunschweig

 
soccer 16 Sep 14:00  

Spelle-Venhaus - Tundern

 
soccer 16 Sep 14:00  

Gonsenheim - Diefflen

 
soccer 16 Sep 14:00  

Frisia Risum-Lindholm - Bordesholm

 
soccer 16 Sep 14:00  

Wiedenbruck - Hammer SpVgg.

 
soccer 16 Sep 14:00  

Kaan-Marienborn - Siegen

 
soccer 16 Sep 14:00  

Westfalia Rhynern - Schermbeck

 
soccer 16 Sep 14:00  

Ennepetal - Westfalia Herne

 
soccer 16 Sep 14:00  

Eintracht Rheine - Holzwickeder SC

 
soccer 16 Sep 14:00  

Preussen Munster 2 - Paderborn II

 
soccer 16 Sep 14:00  

Sprockhovel - RSV Meinerzhagen

 
soccer 16 Sep 14:00  

FC Gutersloh - Erndtebruck

 
soccer 16 Sep 14:00  

ASC 09 Dortmund - Ahlen

 
soccer 16 Sep 14:00  

Brescia - Bologna

 
soccer 16 Sep 14:00  

Parma - Cagliari

 
soccer 16 Sep 14:00  

Spal - Lazio

 
soccer 16 Sep 14:00  

Cosenza - Pescara

 
soccer 16 Sep 14:00  

Crotone - Empoli

 
soccer 16 Sep 14:00  

AlbinoLeffe - Pianese

 
soccer 16 Sep 14:00  

Carrarese - Pistoiese

 
soccer 16 Sep 14:00  

Lecco - Siena

 
soccer 16 Sep 14:00  

Olbia - Alessandria

 
soccer 16 Sep 14:00  

Pontedera - Novara

 
soccer 16 Sep 14:00  

Imolese - Modena

 
soccer 16 Sep 14:00  

Piacenza - Fermana

 
soccer 16 Sep 14:00  

Sambenedettese - ArzignanoChiampo

 
soccer 16 Sep 14:00  

Sudtirol - Reggio Audace

 
soccer 16 Sep 14:00  

Catania - Viterbese

 
soccer 16 Sep 14:00  

Paganese - Virtus Francavilla

 
soccer 16 Sep 14:00  

Teramo - Cavese

 
soccer 16 Sep 14:00  

Ternana - Monopoli

 
soccer 16 Sep 14:00  

Halden - Sola

 
soccer 16 Sep 14:00  

Egersunds - Levanger

 
soccer 16 Sep 14:00  

Brattvag - Stjordals Blink

 
soccer 16 Sep 14:00  

Hodd - Bryne

 
soccer 16 Sep 14:00  

Strommen - Start

 
soccer 16 Sep 14:00  

KFUM Oslo - Skeid

 
soccer 16 Sep 14:00  

Jerv - Raufoss

 
soccer 16 Sep 14:00  

Nest-Sotra - Tromsdalen

 
soccer 16 Sep 14:00  

Pogon Szczecin - LKS Lodz

 
soccer 16 Sep 14:00  

Stezyca - Sroda

 
soccer 16 Sep 14:00  

Jomo Cosmos - Real Kings

 
soccer 16 Sep 14:00  

Ajax Cape Town - Tshakhuma

 
soccer 16 Sep 14:00  

Bloem Celtic - Stellenbosch

 
soccer 16 Sep 14:00  

Black Leopards - Baroka

 
soccer 16 Sep 14:00  

Hammarby - Goteborg

 
soccer 16 Sep 14:00  

Hacken - AIK

 
soccer 16 Sep 14:00  

Goteborg W - Rosengard W

 
soccer 16 Sep 14:00  

Djurgarden W - Bunkeflo W

 
soccer 16 Sep 14:00  

Gefle - Nykopings

 
soccer 16 Sep 14:00  

Forward - Bodens

 
soccer 16 Sep 14:00  

Sylvia - Team TG FF

 
soccer 16 Sep 14:00  

Akropolis - Linkoping City

 
soccer 16 Sep 14:00  

Brage - Dalkurd

 
soccer 16 Sep 14:15  

Wesseling-Urfeld - Freialdenhoven

 
soccer 16 Sep 14:15  

Friesdorf - Eilendorf

 
soccer 16 Sep 14:15  

TVD Velbert - Kleve

 
soccer 16 Sep 14:30  

Hoffenheim - Freiburg

 
soccer 16 Sep 14:30  

Union 60 Bremen - Brinkumer

 
soccer 16 Sep 14:30  

Habenhauser - Borgfeld

 
soccer 16 Sep 14:30  

Leher - Schwachhausen

 
soccer 16 Sep 14:30  

SFL Bremerhaven - Werder Bremen III

 
soccer 16 Sep 14:30  

Wandsbeker Concordia - Meiendorfer SV

 
soccer 16 Sep 14:30  

Pesch - FC Viktoria 08

 
soccer 16 Sep 14:30  

Deutz - Siegburger

 
soccer 16 Sep 14:30  

VfL Vichttal - Frechen

 
soccer 16 Sep 14:30  

Gjellerasen - Skjervoy

 
soccer 16 Sep 14:30  

Tambov - CSKA Moscow

 
soccer 16 Sep 14:30  

Asarum W - Hammarby W

 
soccer 16 Sep 15:00  

Gimnasia L.P. - Racing Club

 
soccer 16 Sep 15:00  

KSV Roeselare - Virton

 
soccer 16 Sep 15:00  

Londerzeel - Hades

 
soccer 16 Sep 15:00  

Hobro - FC Copenhagen

 
soccer 16 Sep 15:00  

West Ham W - Birmingham W

 
soccer 16 Sep 15:00  

Inter Turku - Mariehamn

 
soccer 16 Sep 15:00  

Regensburg II - Landsberg

 
soccer 16 Sep 15:00  

Sotra - Fram

 
soccer 16 Sep 15:00  

Sunndal - Nordstrand

 
soccer 16 Sep 15:00  

Melbo - Honefoss

 
soccer 16 Sep 15:00  

B. Gdynia - Gwardia Koszalin

 
soccer 16 Sep 15:00  

Swit Skolwin - Kotwica Kolobrzeg

 
soccer 16 Sep 15:00  

Bielsko-Biala - Foto-Higiena Gac

 
soccer 16 Sep 15:00  

Wolka Pelkinska - Avia Swidnik

 
soccer 16 Sep 15:00  

Sandomierz - Lublin

 
soccer 16 Sep 15:00  

Sokol Sieniawa - Hetman Zamosc

 
soccer 16 Sep 15:00  

Celta Vigo - Granada CF

 
soccer 16 Sep 15:00  

R. Oviedo - Elche

 
soccer 16 Sep 15:00  

Ljungskile - Tvaakers

 
soccer 16 Sep 15:00  

Landskrona - Oddevold

 
soccer 16 Sep 15:00  

Ankaragucu - Yeni Malatyaspor

 
soccer 16 Sep 15:00  

Rizespor - Goztepe

 
soccer 16 Sep 15:00  

Dyn. Kyiv - Desna

 
soccer 16 Sep 15:15  

O. Ljubljana - Celje

 
soccer 16 Sep 15:30  

Pepingen - Hoogstraten

 
soccer 16 Sep 15:30  

Osijek - Varazdin

 
soccer 16 Sep 15:30  

Rudes - Croatia Zmijavci

 
soccer 16 Sep 15:30  

Zapy - Hradec Kralove B

 
soccer 16 Sep 15:30  

Elverum - Senja

 
soccer 16 Sep 15:30  

Armavir - Chertanovo M.

 
soccer 16 Sep 15:30  

Alcudia - Ibiza Islas Pitiusas

 
soccer 16 Sep 15:30  

Umea W - Assi W

 
soccer 16 Sep 15:45  

Dunav Ruse - Slavia Sofia

 
soccer 16 Sep 15:45  

Sittard - Twente

 
soccer 16 Sep 16:00  

Asante Kotoko (Gha) - Etoile Sahel (Tun)

 
soccer 16 Sep 16:00  

AC Wolfsberger - Austria Vienna

 
soccer 16 Sep 16:00  

AEK Larnaca - Omonia

 
soccer 16 Sep 16:00  

Doxa - Achnas

 
soccer 16 Sep 16:00  

Ostrava - Ceske Budejovice

 
soccer 16 Sep 16:00  

Vlasim - Vitkovice

 
soccer 16 Sep 16:00  

St Etienne - Toulouse

 
soccer 16 Sep 16:00  

Moss - Vidar

 
soccer 16 Sep 16:00  

Klepp W - LSK Kvinner W

 
soccer 16 Sep 16:00  

Gryf Wejherowo - Elblag

 
soccer 16 Sep 16:00  

Gornik Konin - KKS Kalisz

 
soccer 16 Sep 16:00  

Covilha - Leixoes

 
soccer 16 Sep 16:00  

Santa Clara - Moreirense

 
soccer 16 Sep 16:00  

Rio Ave - Tondela

 
soccer 16 Sep 16:00  

Maritimo - Belenenses

 
soccer 16 Sep 16:00  

Poli Iasi - FC Hermannstadt

 
soccer 16 Sep 16:00  

Ferrol - Internacional de Madrid

 
soccer 16 Sep 16:00  

Burgos CF - Calahorra

 
soccer 16 Sep 16:00  

Tropezon - Rayo Cantabria

 
soccer 16 Sep 16:00  

Olimpic Xativa - Crevillente

 
soccer 16 Sep 16:00  

Cristo Atletico - Atl. Tordesillas

 
soccer 16 Sep 16:00  

Numancia B - Atl. Astorga

 
soccer 16 Sep 16:00  

Oskarshamns - Varnamo

 
soccer 16 Sep 16:00  

Petrolul - Sportul Snagov

 
soccer 16 Sep 16:15  

Persepolis - Sanat Naft

 
soccer 16 Sep 16:30  

Watford - Arsenal

 
soccer 16 Sep 16:30  

GrIFK - KaaPo

 
soccer 16 Sep 16:30  

KuPS - HJK

 
soccer 16 Sep 16:30  

Ilves - Honka

 
soccer 16 Sep 16:30  

Gozzano - Giana Erminio

 
soccer 16 Sep 16:30  

Juventus U23 - Pro Patria

 
soccer 16 Sep 16:30  

Pergolettese - Arezzo

 
soccer 16 Sep 16:30  

Renate - Como

 
soccer 16 Sep 16:30  

Cesena - Triestina

 
soccer 16 Sep 16:30  

FeralpiSalo - Virtus Verona

 
soccer 16 Sep 16:30  

L.R. Vicenza - Rimini

 
soccer 16 Sep 16:30  

Padova - Carpi

 
soccer 16 Sep 16:30  

Ravenna - Vis Pesaro

 
soccer 16 Sep 16:30  

Bisceglie - Potenza

 
soccer 16 Sep 16:30  

Catanzaro - Sicula Leonzio

 
soccer 16 Sep 16:30  

Picerno - Avellino

 
soccer 16 Sep 16:30  

Vibonese - Rende

 
soccer 16 Sep 16:30  

Gornik Z. - Slask Wroclaw

 
soccer 16 Sep 16:30  

Torrijos - La Solana

 
soccer 16 Sep 16:30  

Union Club Ceares - Mosconia

 
soccer 16 Sep 16:30  

Malmo FF - Norrkoping

 
soccer 16 Sep 16:30  

Norrby - Varbergs

 
soccer 16 Sep 16:30  

Vindbjart - Donn

 
soccer 16 Sep 16:45  

Al-Sadd (Qat) - Al-Nassr (Sau)

 
soccer 16 Sep 17:00  

Gent - KV Mechelen

 
soccer 16 Sep 17:00  

Paralimni - Anorthosis

 
soccer 16 Sep 17:00  

Vendsyssel - Kolding IF

 
soccer 16 Sep 17:00  

Brondby - Nordsjaelland

 
soccer 16 Sep 17:00  

Paderborn - Schalke

 
soccer 16 Sep 17:00  

Xanthi FC - Asteras Tripolis

 
soccer 16 Sep 17:00  

Bnei Yehuda - Netanya

 
soccer 16 Sep 17:00  

AS Roma - Sassuolo

 
soccer 16 Sep 17:00  

Arendal - Fredrikstad

 
soccer 16 Sep 17:00  

Molde - Tromso

 
soccer 16 Sep 17:00  

Haugesund - Mjondalen

 
soccer 16 Sep 17:00  

Bodo/Glimt - Stabaek

 
soccer 16 Sep 17:00  

Stromsgodset - Ranheim

 
soccer 16 Sep 17:00  

Viking - Odd

 
soccer 16 Sep 17:00  

Sogndal - Sandefjord

 
soccer 16 Sep 17:00  

Sandnes - Notodden

 
soccer 16 Sep 17:00  

Ham-Kam - Ull/Kisa

 
soccer 16 Sep 17:00  

Krasnodar - FK Krylya Sovetov Samara

 
soccer 16 Sep 17:00  

Slovan Bratislava - Trnava

 
soccer 16 Sep 17:00  

Mura - Tabor Sezana

 
soccer 16 Sep 17:00  

Zaragoza - Extremadura UD

 
soccer 16 Sep 17:00  

R. Union - Tudelano

 
soccer 16 Sep 17:00  

UD Logrones - Leonesa

 
soccer 16 Sep 17:00  

Lleida - Espanyol B

 
soccer 16 Sep 17:00  

Sanluqueno - Cartagena

 
soccer 16 Sep 17:00  

Murcia - San Fernando

 
soccer 16 Sep 17:00  

Teruel - Valdefierro

 
soccer 16 Sep 17:00  

Roda - Beniganim

 
soccer 16 Sep 17:00  

Flat Earth - CD Mostoles

 
soccer 16 Sep 17:00  

Navalcarnero - Alcobendas

 
soccer 16 Sep 17:00  

Santa Marta Tormes - Almazan

 
soccer 16 Sep 17:00  

Nea Salamis - Ol. Nicosia

 
soccer 16 Sep 17:00  

Plzen - Jablonec

 
soccer 16 Sep 17:00  

Cracovia - Piast Gliwice

 
soccer 16 Sep 17:00  

Sakhnin - MS Kafr Qasim

 
soccer 16 Sep 17:00  

Hap. Ramat Gan - Maccabi Petah Tikva

 
soccer 16 Sep 17:00  

Hapoel Petah Tikva - Hapoel Umm al-Fahm

 
soccer 16 Sep 17:00  

Hapoel Bnei Lod - Ashkelon

 
soccer 16 Sep 17:15  

Banfield - Talleres Cordoba

 
soccer 16 Sep 17:15  

AEK Athens FC - Lamia

 
soccer 16 Sep 17:15  

Panionios - AEL Larissa

 
soccer 16 Sep 17:30  

Valladolid - Osasuna

 
soccer 16 Sep 17:30  

Yeclano - Cordoba

 
soccer 16 Sep 17:30  

Bezana - CD Barquereno

 
soccer 16 Sep 17:30  

Kolos Kovalivka - Lviv

 
soccer 16 Sep 18:00  

Rijeka - Hajduk Split

 
soccer 16 Sep 18:00  

Toluca - Monarcas

 
soccer 16 Sep 18:00  

Portimonense - FC Porto

 
soccer 16 Sep 18:00  

Backa Topola - Macva

 
soccer 16 Sep 18:00  

Mladost - Sp. Subotica

 
soccer 16 Sep 18:00  

Castellon - Olot

 
soccer 16 Sep 18:00  

Linense - Don Benito

 
soccer 16 Sep 18:00  

Recreativo Huelva - UCAM Murcia

 
soccer 16 Sep 18:00  

CD Badajoz - Algeciras

 
soccer 16 Sep 18:00  

Rapido de Bouzas - Arenteiro

 
soccer 16 Sep 18:00  

Puente Genil - Ciudad de Lucena

 
soccer 16 Sep 18:00  

Los Barrios - Conil

 
soccer 16 Sep 18:00  

L Hospitalet - UE Sants

 
soccer 16 Sep 18:00  

Terrassa - Granollers

 
soccer 16 Sep 18:00  

El Palo - Loja

 
soccer 16 Sep 18:00  

CD Torreperogil - Maracena

 
soccer 16 Sep 18:00  

Denizlispor - Konyaspor

 
soccer 16 Sep 18:00  

Trabzonspor - Genclerbirligi

 
soccer 16 Sep 18:00  

Beroe - Vitosha Bistritsa

 
soccer 16 Sep 18:00  

Silkeborg - Odense

 
soccer 16 Sep 18:00  

Unterhaching - Chemnitzer

 
soccer 16 Sep 18:00  

Sarpsborg 08 - Valerenga

 
soccer 16 Sep 18:00  

Dynamo Moscow - Ufa

 
soccer 16 Sep 18:00  

Djurgarden - Helsingborg

 
soccer 16 Sep 18:00  

AFC Eskilstuna - Elfsborg

 
soccer 16 Sep 18:00  

Rosengard - IFK Malmo

 
soccer 16 Sep 18:00  

Vasteras SK - Brommapojkarna

 
soccer 16 Sep 18:00  

Alanyaspor - Fenerbahce

 
soccer 16 Sep 18:15  

Levski Sofia - Cherno More

 
soccer 16 Sep 18:15  

Ashdod - H. Beer Sheva

 
soccer 16 Sep 18:15  

Penafiel - Mafra

 
soccer 16 Sep 18:15  

Casa Pia - Oliveirense

 
soccer 16 Sep 18:15  

Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa

 
soccer 16 Sep 18:30  

Siroki Brijeg - Tuzla City

 
soccer 16 Sep 18:30  

FK Sarajevo - Zvijezda 09

 
soccer 16 Sep 18:30  

Hercules - Sabadell

 
soccer 16 Sep 18:30  

Sant Andreu - Cerdanyola

 
soccer 16 Sep 18:30  

FK Rostov - Akhmat Grozny

 
soccer 16 Sep 19:00  

Kristiansund - Brann

 
soccer 16 Sep 19:00  

Alianza Atl. - Huaral

 
soccer 16 Sep 19:00  

U Craiova - FCSB

 
soccer 16 Sep 19:00  

Lugo - Fuenlabrada

 
soccer 16 Sep 19:00  

Cornella - Badalona

 
soccer 16 Sep 19:00  

Jong Utrecht - Den Bosch

 
soccer 16 Sep 19:00  

Nijmegen - Graafschap

 
soccer 16 Sep 19:00  

Jong Ajax - Jong PSV

 
soccer 16 Sep 19:00  

Jong AZ - Breda

 
soccer 16 Sep 19:00  

Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias

 
soccer 16 Sep 19:30  

Rosario Central - Newells Old Boys

 
soccer 16 Sep 19:30  

Mouscron - Kortrijk

 
soccer 16 Sep 19:30  

Aris - Panathinaikos

 
soccer 16 Sep 19:30  

Carlos Mannucci - Union Comercio

 
soccer 16 Sep 19:30  

Manchester Utd W - Arsenal W

 
soccer 16 Sep 19:30  

St. Pauli - Hamburger SV

 
soccer 16 Sep 19:45  

Verona - AC Milan

 
soccer 16 Sep 19:45  

Lens - Chateauroux

 
soccer 16 Sep 19:45  

Torino - Lecce

 
soccer 16 Sep 19:45  

Bari - Reggina

 
soccer 16 Sep 20:00  

San Jose - Destroyers

 
soccer 16 Sep 20:00  

Nacional Potosi - Bolivar

 
soccer 16 Sep 20:00  

Tigres - Quindio

 
soccer 16 Sep 20:00  

Guayaquil City - U. Catolica

 
soccer 16 Sep 20:00  

Monaco - Marseille

 
soccer 16 Sep 20:00  

Pisa - Cremonese

 
soccer 16 Sep 20:00  

Boavista - Sporting

 
soccer 16 Sep 20:00  

Betis - Getafe

 
soccer 16 Sep 20:00  

Gijon - Dep. La Coruna

 
soccer 16 Sep 20:00  

Aston Villa - West Ham

 
soccer 16 Sep 20:00  

Salernitana - Benevento

 
soccer 16 Sep 20:00  

Crumlin Utd - Bohemians

 
soccer 16 Sep 20:00  

Cardiff Metropolitan - TNS

 
soccer 16 Sep 20:15  

Breidablik - Stjarnan

 
soccer 16 Sep 20:15  

Valur - KR Reykjavik

 
soccer 16 Sep 20:30  

Portland Timbers - DC United

 
soccer 16 Sep 21:00  

Nacional Asuncion - Dep. Capiata

 
soccer 16 Sep 21:00  

Garcilaso - Sport Huancayo

 
soccer 16 Sep 21:30  

Jaguares de Cordoba - America De Cali

 
soccer 16 Sep 21:30  

Real San Andres - Llaneros

 
soccer 16 Sep 21:30  

Boca Juniors - Chico

 
soccer 16 Sep 21:30  

Comerciantes Unidos - Cienciano

 
soccer 16 Sep 21:30  

Santa Rosa - Sport Loreto

 
soccer 16 Sep 21:45  

Independiente - Lanus

 
soccer 16 Sep 22:00  

Juventude - Nautico

 
soccer 16 Sep 22:00  

Miguelito - Alianza

 
soccer 16 Sep 22:00  

Dep. Municipal - Sporting Cristal

 
soccer 16 Sep 22:00  

Toronto FC - Colorado Rapids

 
soccer 16 Sep 22:00  

Sky Blue W - Chicago W

 
soccer 16 Sep 22:00  

Sacramento Republic - Rio Grande

 
soccer 16 Sep 22:15  

Guabira - Blooming

 
soccer 16 Sep 22:15  

Emelec - LDU Quito

 
soccer 16 Sep 22:30  

Minnesota United - Real Salt Lake

 
soccer 16 Sep 23:00  

Millonarios - Dep. Pasto

 
soccer 16 Sep 23:00  

Seattle Sounders - New York Red Bulls

 
soccer 16 Sep 23:00  

Aldosivi - Patronato

 
soccer 16 Sep 23:30  

Olimpia Asuncion - San Lorenzo

 
soccer 16 Sep 23:45  

Envigado - Ind. Medellin

 
tennis 16 Sep 02:00  

Putintseva Y. - Martic P.

 
tennis 16 Sep 02:00  

Muguruza G. - Hsieh S-W.

 
tennis 16 Sep 02:00  

Mertens E. - Sevastova A.

 
tennis 16 Sep 02:00  

Keys M. - Kasatkina D.

 
tennis 16 Sep 02:00  

Vekic D. - Garcia C.

 
tennis 16 Sep 02:00  

Mladenovic K. - Doi M.

 
tennis 16 Sep 02:00  

Yastremska D. - Pavlyuchenkova A.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Badosa G. P. - Teichmann J. B.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Bonaventure Y. - Pegula J.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Muchova K. - Van Uytvanck A.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Voegele S. - Tomljanovic A.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Gasparyan M. - Maria T.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Allertova D. - Flipkens K.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Potapova A. - Han N.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Begu I. - Linette M.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Ahn K. - Bacsinszky T.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Choi J. H. - Pliskova Kr.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Sakkari M. - Tig P. M.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Lao D. - Wang Y.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Babos T. - Ostapenko J.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Hon P. - Buzarnescu M.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Hercog P. - Bogdan A.

 
tennis 16 Sep 06:00  

Minnen G. - Alexandrova E.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Bedene A. - Roumane R.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Copil M. - Simon G.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Hoang A. - Stebe C.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Barrere G. - Hurkacz H.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Verdasco F. - Darcis S.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Gojowczyk P. - Krajinovic F.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Struff J-L. - Herbert P.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Andujar-Alba P. - Tsonga J-W.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Jahn J. - Dalla Valle E.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Chazal M. - Shimizu Y.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Lindell Ch. - Casanova H.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Dambrosi G. - Rondoni P.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Boluda-Purkiss C. - Arnaboldi A.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Cachin P. - Bonadio R.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Bellucci T. - Collarini A.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Roca Batalla O. - Arnaldi M.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Heller P. - Correia J.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Felline G. - Esteve L. E.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Munoz-De La Nava D. - Ehrat S.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Gimeno-Traver D. - Galovic V.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Eriksson M. - Arnaboldi F.

 
tennis 16 Sep 09:00  

Moroni M. - Pellegrino A.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Gill F. - Ocleppo J.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Hoyt E. - Neuchrist M.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Glasspool L. - Balzerani R.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Rinderknech A. - McHugh A.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Bega A. - Furness E.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Machac T. - Van De Zandschulp B.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Draper J. - Celikbilek A.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Whitehouse M. - Escoffier A.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Hassan B. - Vanni L.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Marchenko I. - Wendelken H.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Johnson L. - Rodionov J.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Robert Q. - Durasovic V.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Martineau M. - Klein L.

 
tennis 16 Sep 10:00  

Heliovaara H. - Blancaneaux G.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Boulais J. - Arconada J.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Zhu E. - Redlicki Ma.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Cash R. - Kirchheimer S.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Leshem E. - Peniston R.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Hidalgo D. - Seelig K.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Corwin F. - Ritschard A.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Nguyen D. - Petit G.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Song E. - Kingsley C.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Brymer G. - Sigouin B.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Novikov D. - Bangoura S.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Escobar G. - Tikhomirov M.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Gomez-Herrera C. - Trotter J. K.

 
tennis 16 Sep 16:00  

McNally J. - Geerts M.

 
tennis 16 Sep 16:00  

Sinclair C. - Erler A.

 
soccer 17 Sep 00:00  

Atletico F.C. - Pereira

 
soccer 17 Sep 01:10  

Velez Sarsfield - Atl. Tucuman

 
soccer 17 Sep 01:15  

EL Nacional - Tecnico U.

 
soccer 17 Sep 02:00  

Cartagena - Bogota

 
soccer 17 Sep 10:30  

Adelaide United - Newcastle Jets

 
soccer 17 Sep 10:30  

Hume City - Central Coast Mariners

 
soccer 17 Sep 11:30  

Urawa (Jpn) - Shanghai SIPG (Chn)

 
soccer 17 Sep 17:55  

Inter - Slavia Prague

 
soccer 17 Sep 17:55  

Lyon - Zenit

 
soccer 17 Sep 18:00  

Al-Hilal (Sau) - Al-Ittihad FC (Sau)

 
soccer 17 Sep 18:00  

Degerfors - Mjallby

 
soccer 17 Sep 18:30  

Highlands - Polokwane

 
soccer 17 Sep 19:00  

Acren - RAAL La Louviere

 
soccer 17 Sep 19:45  

Bristol Rovers - Gillingham

 
soccer 17 Sep 19:45  

Coventry - AFC Wimbledon

 
soccer 17 Sep 19:45  

Doncaster - Blackpool

 
soccer 17 Sep 19:45  

MK Dons - Ipswich

 
soccer 17 Sep 19:45  

Portsmouth - Burton

 
soccer 17 Sep 19:45  

Rochdale - Lincoln

 
soccer 17 Sep 19:45  

Shrewsbury - Southend

 
soccer 17 Sep 19:45  

Sunderland - Rotherham

 
soccer 17 Sep 19:45  

Tranmere - Peterborough

 
soccer 17 Sep 19:45  

Wycombe - Accrington

 
soccer 17 Sep 19:45  

Carlisle - Forest Green

 
soccer 17 Sep 19:45  

Cheltenham - Bradford City

 
soccer 17 Sep 19:45  

Crawley - Plymouth

 
soccer 17 Sep 19:45  

Exeter - Port Vale

 
soccer 17 Sep 19:45  

Leyton Orient - Crewe

 
soccer 17 Sep 19:45  

Mansfield - Cambridge Utd

 
soccer 17 Sep 19:45  

Morecambe - Walsall

 
soccer 17 Sep 19:45  

Salford - Grimsby

 
soccer 17 Sep 19:45  

Scunthorpe - Oldham

 
soccer 17 Sep 19:45  

Stevenage - Northampton

 
soccer 17 Sep 19:45  

Swindon - Colchester

 
soccer 17 Sep 19:45  

Macclesfield - Newport Co

 
soccer 17 Sep 19:45  

Barnet - Aldershot

 
soccer 17 Sep 20:00  

Bolton - Oxford Utd

 
soccer 17 Sep 20:00  

Salzburg - Genk

 
soccer 17 Sep 20:00  

Napoli - Liverpool

 
soccer 17 Sep 20:00  

Dortmund - Barcelona

 
soccer 17 Sep 20:00  

Benfica - RB Leipzig

 
soccer 17 Sep 20:00  

Chelsea - Valencia

 
soccer 17 Sep 20:00  

Ajax - Lille