Saturday 20. July 2019 | 13:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
05:00  

Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC

 
D
3 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
11:30  

AFC Wimbledon (Eng) - Plymouth (Eng)

 
H
0 - 2
vs  
L
L
L
L
 
L
W
L
 
 
12:00  

Podbeskidzie (Pol) - Warta Poznan (Pol)

 
H
0 - 1
vs  
D
W
 
D
L
 
 
13:00  

S. Wola (Pol) - Hapoel Katamon (Isr)

 
A
0 - 1
vs  
L
D
 
W
L
 
 
14:00  

Grimsby (Eng) - Doncaster (Eng)

 
Away
1 - 0
vs  
W
L
L
 
W
D
 
 
14:00  

Sparta Rotterdam (Ned) - Breda (Ned)

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
 
W
W
L
 
 
14:00  

Tychy (Pol) - Sandecja Nowy S. (Pol)

 
D
3 - 0
vs  
D
L
L
L
 
W
D
 
 
15:00  

Kaiserslautern - Unterhaching

 
Home
1 - 1
vs  
L
W
L
W
D
 
L
D
L
L
W
 
 
15:00  

Meppen - Zwickau

 
H
0 - 2
vs  
W
D
L
D
L
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Hansa Rostock - Viktoria Koln

 
D
3 - 3
vs  
W
W
W
D
D
 
D
L
D
W
D
 
 
15:00  

Bristol Rovers (Eng) - Birmingham (Eng)

 
Away
1 - 2
vs  
D
W
 
D
D
 
 
15:00  

Elversberg (Ger) - B. Monchengladbach II (Ger)

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
 
W
L
 
 
16:00  

Waregem (Bel) - Willem II (Ned)

 
D
1 - 1
vs  
L
D
D
 
W
L
 
 
16:00  

Gillingham (Eng) - Charlton (Eng)

 
D
3 - 1
vs  
W
W
 
W
L
W
 
 
16:30  

SC Weiche-08 (Ger) - Kolding IF (Den)

 
D
1 - 2
vs  
D
L
 
W
W
 
 
17:00  

Orebro - Falkenbergs

 
D
4 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
D
W
L
D
 
 
17:00  

AIK - Helsingborg

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
D
W
W
 
L
W
D
W
 
 
17:00  

Brommapojkarna - Norrby

 
H
3 - 1
vs  
D
D
D
D
L
 
D
L
W
L
 
 
17:00  

Dalkurd - Varbergs

 
H
1 - 0
vs  
D
W
W
L
W
 
W
W
L
D
W
 
 
17:00  

Degerfors - GAIS

 
D
0 - 1
vs  
D
D
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Syrianska - Brage

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
D
L
W
W
W
 
 
17:00  

Oxford Utd (Eng) - QPR (Eng)

 
H
1 - 2
vs  
L
W
W
D
L
 
L
L
 
 
17:00  

Peterborough (Eng) - Barnet (Eng)

 
H
3 - 1
vs  
W
D
 
W
D
W
 
 
17:00  

Havant & W (Eng) - Sutton (Eng)

 
A
2 - 0
vs  
W
L
 
W
W
 
 
17:00  

Curzon Ashton (Eng) - Wrexham (Wal)

 
D
0 - 2
vs  
W
L
L
 
L
W
L
 
 
17:00  

Exeter (Eng) - Swansea (Wal)

 
Away
1 - 3
vs  
W
W
W
 
W
W
 
 
17:00  

Dag & Red (Eng) - Southend (Eng)

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
 
W
D
 
 
17:00  

Venlo (Ned) - Eindhoven FC (Ned)

 
Home
2 - 0
vs  
D
W
 
W
L
D
 
 
17:00  

Stevenage (Eng) - Portsmouth (Eng)

 
Away
0 - 1
vs  
W
D
D
 
W
W
 
 
17:00  

Guiseley (Eng) - Stockport (Eng)

 
Away
2 - 2
vs  
L
L
L
W
 
W
W
 
 
17:00  

Hull (Eng) - Mansfield (Eng)

 
H
2 - 2
vs  
D
W
 
W
W
L
 
 
17:00  

St. Truiden (Bel) - PAOK (Gre)

 
H
0 - 4
vs  
W
W
L
 
L
D
W
 
 
17:00  

Altrincham (Eng) - Blackpool (Eng)

 
Away
2 - 1
vs  
L
D
 
L
W
 
 
17:00  

Darlington (Eng) - FC Halifax (Eng)

 
A
1 - 2
vs  
L
W
 
W
D
 
 
18:30  

B. Monchengladbach (Ger) - Rayo Vallecano (Esp)

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
 
D
L
 
 
19:00  

Sundsvall - Hacken

 
Away
0 - 1
vs  
D
L
L
 
L
D
W
L
W
 
 
19:00  

Frej - Orgryte

 
Away
1 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
D
W
 
 
19:00  

Bochum (Ger) - Hertha Berlin (Ger)

 
A
1 - 1
vs  
L
W
L
 
W
L
 
 
20:00  

Covilha (Por) - Ferreira (Por)

 
D
1 - 1
vs  
D
W
 
W
D
 
 
21:00  

Piast Gliwice - Lech Poznan

 
H
1 - 1
vs  
W
W
D
W
L
 
D
D
L
W
L
 
 
Saturday 20. July 2019 | 13:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Saturday 20. July 2019 | 13:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
11:00  

Cepede V. - Tomova V.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
11:00  

Kovinic D. - Ponchet J.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
11:00  

Donskoy E. - Sultanov K.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
12:00  

De Jong J./Nijboer R. - Prashanth V./Vardhan V.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
 
W
W
W
 
 
12:00  

Trungelliti M. - Baltensperger R.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
12:00  

Ferro F. - Pera B.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
12:30  

Berlocq C. - Kovalik J.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
12:30  

Davidovich Fokina A. - Haerteis J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
12:30  

Nagal S. - Ofner S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
13:30  

Rola B. - Coppejans K.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
13:30  

Novak D. - Robert S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:30  

Galovic V. - Napolitano S.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
14:00  

Dellien H. - Masur D.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
14:00  

Mager G. - Kamke T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
14:00  

Lenz J. - Domingues J.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Doumbia S. - Okala J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
14:00  

Jarry N. - Delbonis F.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
14:00  

Korpatsch T. - Cornet A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

Tig P. M. - Siegemund L.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
15:00  

Benchetrit E. - Galan Riveros D. E.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
15:30  

Gerch L. - Wessels L.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
15:30  

Londero J. I. - Ramos A.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
15:30  

Adamczak M./Han X.Y. - Lister C. E./Voracova R.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
16:00  

Vatutin A. - Martinez P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
16:30  

Moraing M. - Sijsling I.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
16:30  

Di Giuseppe M. - Rybakina E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
16:30  

Baldi F. - Nikles J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
16:30  

Escobar G. - Garcia-Lopez G.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Perrin C. - Cocciaretto E.

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
L
 
 
17:00  

Ferrando C. - Stollar F.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
17:00  

Bondar A. - Fourlis J.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
17:00  

Gaston H. - Correia J.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
17:00  

Delbonis F./Zeballos H. - Carreno-Busta P./Sousa J.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
18:00  

King D. - Couacaud E.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
18:00  

Begu I./Olaru R. - Cristian J. A./Ruse G.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
18:00  

Arevalo M./Reyes-Varela M. - McLachlan B./Smith J. P.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
 
 
18:30  

Balazs A. - Djere L.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
18:30  

Zavatska K. - Ce G.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
W
L
 
 
18:30  

Samsonova L. - Podoroska N.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
18:30  

Chiesa D. - Hesse A.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
18:30  

Dougaz A. - Rybakov A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
L
W
L
W
W
 
 
19:00  

Kubler J. - Menezes J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
19:00  

Virgili A. - Villanueva G.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
19:00  

Sabanov I./Sabanov M. - Galdos S./Varillas J. P.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
W
W
W
 
 
20:00  

Lawson A./Polmans M. - Hach H./Novikov D.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
20:00  

Bai A. - Xu S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
20:00  

Grymalska A. - Deichmann K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
20:00  

Granollers M. - Bublik A.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
20:00  

McNally J. - Geller A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
20:30  

Diaz Acosta F. - Passaro F.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
 
 
20:30  

Martin A. - Giannessi A.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
21:00  

Hibi M. - Vickery S.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
21:30  

Pieri J. - Seguel D.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
21:30  

Isner J. - Humbert U.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
23:30  

Brengle M. - Ahn K.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
Saturday 20. July 2019 | 13:50 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 04 Jun 00:00  

Universitarios - San Carlos

 
soccer 04 Jun 02:10  

Santos DG - Zeledon

 
soccer 04 Jun 02:15  

Cartagines - Herediano

 
soccer 04 Jun 05:00  

Saprissa - ADR Jicaral

 
soccer 04 Jun 14:30  

Shirak Gyumri - Ararat Yerevan

 
soccer 04 Jun 15:00  

Smolevichi 2 - FK Gorodeja 2

 
soccer 04 Jun 16:30  

Noah - Alashkert

 
soccer 04 Jun 17:00  

Start (Nor) - Odd (Nor)

 
soccer 04 Jun 18:00  

Vitkovice - Brno

 
soccer 04 Jun 18:30  

Elva - Parnu

 
soccer 04 Jun 18:30  

Maardu - Vandra Vaprus

 
soccer 04 Jun 19:00  

Dukla Prague - Vysehrad

 
soccer 04 Jun 19:00  

Duisburg W - Koln W

 
soccer 04 Jun 19:00  

Levadia U21 - Nomme Utd

 
soccer 04 Jun 19:10  

Radomiak Radom - Odra Opole

 
soccer 04 Jun 19:30  

Flora U21 - Parnu JK Vaprus

 
soccer 04 Jun 19:30  

JK Jarve - Tammeka U21

 
soccer 04 Jun 20:00  

Maritimo - Setubal

 
soccer 04 Jun 20:00  

M. Nazareth - MS Kafr Qasim

 
soccer 04 Jun 20:00  

Maccabi Petah Tikva - H. Akko

 
soccer 04 Jun 20:00  

Hapoel Katamon - Nof Hagalil

 
soccer 04 Jun 20:00  

Hapoel Umm al-Fahm - H. Ironi Rishon

 
soccer 04 Jun 20:00  

Ashkelon - Sakhnin

 
soccer 04 Jun 20:00  

Ramat Hasharon - Hap. Ramat Gan

 
soccer 04 Jun 20:00  

Hapoel Afula - Beitar Tel Aviv

 
soccer 04 Jun 20:00  

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva

 
soccer 04 Jun 21:15  

Benfica - Tondela

 
soccer 04 Jun 21:40  

Tychy - Zaglebie Sosnowiec

 
soccer 04 Jun 23:15  

Guimaraes - Sporting

 
soccer 05 Jun 00:00  

Limon - Grecia

 
soccer 05 Jun 04:00  

Guadalupe - Alajuelense

 
soccer 05 Jun 11:30  

Dong Thap - Can Tho

 
soccer 05 Jun 13:00  

Hai Phong - Ho Chi Minh

 
soccer 05 Jun 13:00  

Pho Hien - Binh Phuoc

 
soccer 05 Jun 13:30  

Incheon - Gangwon

 
soccer 05 Jun 14:00  

Nam Dinh - The Cong

 
soccer 05 Jun 15:00  

Sai Gon FC - Binh Duong

 
soccer 05 Jun 17:30  

Slutsk 2 - Zhodino 2

 
soccer 05 Jun 18:30  

Kolding IF - Viborg

 
soccer 05 Jun 18:45  

Lok. Plovdiv - Etar

 
soccer 05 Jun 19:00  

Korona Kielce - Piast Gliwice

 
soccer 05 Jun 19:00  

Smolevichi - Gorodeja

 
soccer 05 Jun 19:30  

Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr

 
soccer 05 Jun 19:30  

Austria Vienna II - BW Linz

 
soccer 05 Jun 19:30  

Horn - Liefering

 
soccer 05 Jun 19:30  

Dornbirn - Amstetten

 
soccer 05 Jun 19:30  

Bochum - St. Pauli

 
soccer 05 Jun 19:30  

Greuther Furth - Sandhausen

 
soccer 05 Jun 20:00  

Skive - Vendsyssel

 
soccer 05 Jun 20:00  

Magdeburg - Uerdingen

 
soccer 05 Jun 20:00  

Aluminij - Mura

 
soccer 05 Jun 21:00  

Levski Sofia - Ludogorets

 
soccer 05 Jun 21:00  

Hajduk Split - Zapresic

 
soccer 05 Jun 21:00  

Fredericia - Vejle

 
soccer 05 Jun 21:00  

Debrecen - Kaposvar

 
soccer 05 Jun 21:00  

Santa Clara - Braga

 
soccer 05 Jun 21:00  

FK Vozdovac - Napredak

 
soccer 05 Jun 21:25  

Ried - Lafnitz

 
soccer 05 Jun 21:30  

Freiburg - B. Monchengladbach

 
soccer 05 Jun 21:30  

Gornik Z. - Lechia Gdansk

 
soccer 05 Jun 22:00  

Celje - Rudar

 
soccer 05 Jun 23:15  

Aves - Belenenses

 
soccer 06 Jun 10:30  

Seoul - Jeonbuk

 
soccer 06 Jun 12:30  

Binh Dinh - Dak Lak

 
soccer 06 Jun 13:00  

Pohang - Ulsan Hyundai

 
soccer 06 Jun 13:00  

Busan - Sangju Sangmu

 
soccer 06 Jun 13:00  

Song Lam Nghe An - Da Nang

 
soccer 06 Jun 13:00  

BHTS Quang Nam - Thanh Hoa

 
soccer 06 Jun 14:00  

Roskilde - F. Amager

 
soccer 06 Jun 14:00  

Arminia Bielefeld - Nurnberg

 
soccer 06 Jun 14:00  

Regensburg - Darmstadt

 
soccer 06 Jun 14:00  

Wehen - SG Dynamo Dresden

 
soccer 06 Jun 14:00  

Lviv - Dnipro-1

 
soccer 06 Jun 14:00  

Slutsk - Zhodino

 
soccer 06 Jun 14:00  

Than Quang Ninh - Hong Linh Ha Tinh

 
soccer 06 Jun 15:00  

Duisburg - Chemnitzer

 
soccer 06 Jun 15:00  

Munich 1860 - Wurzburger Kickers

 
soccer 06 Jun 15:00  

Braunschweig - Bayern II

 
soccer 06 Jun 15:00  

Zwickau - Hallescher

 
soccer 06 Jun 15:00  

Mannheim - Viktoria Koln

 
soccer 06 Jun 15:00  

Meppen - Hansa Rostock

 
soccer 06 Jun 15:00  

Hanoi FC - Gia Lai

 
soccer 06 Jun 16:00  

FC Juniors - Wacker Innsbruck

 
soccer 06 Jun 16:00  

Jagiellonia - Wisla Plock

 
soccer 06 Jun 16:00  

Isloch - Rukh Brest

 
soccer 06 Jun 16:30  

Hvidovre - Nykobing

 
soccer 06 Jun 16:30  

Bayer Leverkusen - Bayern Munich

 
soccer 06 Jun 16:30  

Eintracht Frankfurt - Mainz

 
soccer 06 Jun 16:30  

Dusseldorf - Hoffenheim

 
soccer 06 Jun 16:30  

RB Leipzig - Paderborn

 
soccer 06 Jun 17:00  

Dunav Ruse - Arda

 
soccer 06 Jun 17:00  

Zlin - Pribram

 
soccer 06 Jun 17:00  

Desna - Shakhtar Donetsk

 
soccer 06 Jun 17:00  

FK Zorya Luhansk - Kolos Kovalivka

 
soccer 06 Jun 17:00  

Shakhtar Donetsk - Desna

 
soccer 06 Jun 17:55  

Mezokovesd-Zsory - Paks

 
soccer 06 Jun 18:00  

Altach - Tirol

 
soccer 06 Jun 18:00  

St. Polten - Austria Vienna

 
soccer 06 Jun 18:00  

Admira - Mattersburg

 
soccer 06 Jun 18:00  

Slavia Mozyr - Neman

 
soccer 06 Jun 18:30  

Zaglebie - Lech Poznan

 
soccer 06 Jun 18:45  

Botev Plovdiv - Botev Vratsa

 
soccer 06 Jun 19:00  

Liberec - Mlada Boleslav

 
soccer 06 Jun 19:00  

Tabor Sezana - O. Ljubljana

 
soccer 06 Jun 19:00  

Javor - Vojvodina

 
soccer 06 Jun 19:00  

Cukaricki - FK Indjija

 
soccer 06 Jun 19:00  

Sp. Subotica - Partizan

 
soccer 06 Jun 19:00  

Mladost - Macva

 
soccer 06 Jun 19:00  

Radnicki Nis - Rad Beograd

 
soccer 06 Jun 19:00  

Proleter - Backa Topola

 
soccer 06 Jun 19:15  

Panionios - Volos

 
soccer 06 Jun 19:30  

Dortmund - Hertha Berlin

 
soccer 06 Jun 19:55  

Slaven Belupo - Gorica

 
soccer 06 Jun 20:00  

Xanthi FC - Atromitos

 
soccer 06 Jun 20:00  

MOL Fehervar - Kisvarda

 
soccer 06 Jun 20:00  

Dynamo Brest - FC Minsk

 
soccer 06 Jun 20:00  

FK Crvena zvezda - Radnik

 
soccer 06 Jun 21:00  

Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia

 
soccer 06 Jun 21:00  

Bohemians 1905 - Sparta Prague

 
soccer 06 Jun 21:00  

Pogon Szczecin - Cracovia

 
soccer 06 Jun 21:00  

CFR Cluj - FCSB

 
soccer 06 Jun 21:00  

U Craiova - FC Botosani

 
soccer 06 Jun 21:00  

Astra - Gaz Metan Medias

 
soccer 06 Jun 21:00  

Viitorul Constanta - Poli Iasi

 
soccer 06 Jun 21:00  

Din. Bucuresti - Chindia Targoviste

 
soccer 06 Jun 21:00  

Sepsi Sf. Gheorghe - FC Hermannstadt

 
soccer 06 Jun 21:00  

FC Voluntari - Academica Clinceni

 
soccer 06 Jun 21:25  

Grazer - A. Lustenau

 
soccer 06 Jun 21:30  

Aris - OFI Crete

 
soccer 06 Jun 22:05  

Varazdin - D. Zagreb

 
soccer 06 Jun 22:05  

Ujpest - Honved

 
soccer 06 Jun 23:15  

Boavista - Moreirense

 
soccer 07 Jun 11:30  

A. Klagenfurt - Kapfenberg

 
soccer 07 Jun 11:30  

An Do-An Giang - Fico Tay Ninh

 
soccer 07 Jun 12:00  

Hue - Ba Ria Vung Tau

 
soccer 07 Jun 13:00  

Suwon Bluewings - Gwangju FC

 
soccer 07 Jun 13:00  

Seongnam - Daegu

 
soccer 07 Jun 13:00  

Khanh Hoa - Long An

 
soccer 07 Jun 13:30  

Rakow - LKS Lodz

 
soccer 07 Jun 14:00  

Preussen Munster - Unterhaching

 
soccer 07 Jun 14:00  

Olimpik Donetsk - Mariupol

 
soccer 07 Jun 14:30  

Stuttgart - VfL Osnabruck

 
soccer 07 Jun 14:30  

Aue - Karlsruher

 
soccer 07 Jun 14:30  

Hannover - Heidenheim

 
soccer 07 Jun 14:30  

Werder Bremen - Wolfsburg

 
soccer 07 Jun 15:00  

Naestved - Koge

 
soccer 07 Jun 15:00  

Jena - Kaiserslautern

 
soccer 07 Jun 16:00  

Vitebsk - BATE

 
soccer 07 Jun 16:00  

Opava - Slovacko

 
soccer 07 Jun 16:00  

Karvina - Ceske Budejovice

 
soccer 07 Jun 16:00  

Arka Gdynia - Slask Wroclaw

 
soccer 07 Jun 16:30  

Union Berlin - Schalke

 
soccer 07 Jun 17:00  

Dyn. Kyiv - Oleksandriya

 
soccer 07 Jun 18:00  

Wolfsberger AC - LASK

 
soccer 07 Jun 18:00  

Hartberg - Salzburg

 
soccer 07 Jun 18:00  

Belshina - Din. Minsk

 
soccer 07 Jun 18:00  

Sigma Olomouc - Ostrava

 
soccer 07 Jun 18:00  

Teplice - Jablonec

 
soccer 07 Jun 18:00  

FC Copenhagen - Randers FC

 
soccer 07 Jun 18:00  

Sonderjyske - Silkeborg

 
soccer 07 Jun 18:00  

Aalborg - Aarhus

 
soccer 07 Jun 18:00  

Odense - Esbjerg

 
soccer 07 Jun 18:00  

Horsens - Brondby

 
soccer 07 Jun 18:00  

Nordsjaelland - Midtjylland

 
soccer 07 Jun 18:00  

Hobro - Lyngby

 
soccer 07 Jun 18:00  

Ingolstadt - Grossaspach

 
soccer 07 Jun 18:30  

Wisla - Legia

 
soccer 07 Jun 19:00  

Augsburg - FC Koln

 
soccer 07 Jun 19:00  

Bravo - Triglav

 
soccer 07 Jun 19:15  

AEL Larissa - Asteras Tripolis

 
soccer 07 Jun 19:30  

PAOK - Olympiacos Piraeus

 
soccer 07 Jun 19:30  

Vorskla Poltava - Karpaty

 
soccer 07 Jun 19:55  

Istra 1961 - Rijeka

 
soccer 07 Jun 19:55  

Zalaegerszegi - Puskas Academy

 
soccer 07 Jun 20:00  

Shakhtyor Soligorsk - Energetik-BGU

 
soccer 07 Jun 20:00  

Slavia Prague - Plzen

 
soccer 07 Jun 20:30  

Rapid Vienna - Sturm Graz

 
soccer 07 Jun 20:30  

Beroe - Cherno More

 
soccer 07 Jun 21:30  

AEK Athens FC - Panathinaikos

 
soccer 07 Jun 21:30  

Domzale - Maribor

 
soccer 07 Jun 22:05  

Lok. Zagreb - Osijek

 
soccer 07 Jun 22:05  

Ferencvaros - DVTK

 
soccer 07 Jun 23:00  

Rio Ave - Ferreira