Sunday 22. September 2019 | 10:08 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:30  

FC Cincinnati - Chicago Fire

 
Away
0 - 0
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
W
D
W
 
 
00:30  

New England Revolution - Real Salt Lake

 
Home
0 - 0
vs  
D
D
D
L
D
 
L
W
L
W
L
 
 
01:30  

Houston Dynamo - Orlando City

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
L
W
L
 
D
L
L
D
D
 
 
01:30  

Sporting Kansas City - Colorado Rapids

 
Home
2 - 3
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
03:30  

Los Angeles Galaxy - Montreal Impact

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
D
L
W
 
W
D
W
L
L
 
 
03:30  

Los Angeles FC - Toronto FC

 
Home
1 - 1
vs  
W
D
L
D
D
 
D
D
W
D
W
 
 
06:00  

Mito - Gifu

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
L
L
W
D
L
 
 
07:00  

Chiba - Tokushima

 
A
1 - 1
vs  
L
L
D
L
W
 
W
W
W
W
D
 
 
08:00  

Kashiwa - Ehime

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
L
D
 
L
W
L
L
L
 
 
08:00  

Machida - Yokohama

 
Away
0 - 0
vs  
D
W
D
D
L
 
W
W
D
W
D
 
 
11:00  

Tochigi - Kagoshima Utd

 
D
3 - 1
vs  
D
L
L
D
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:00  

Omiya Ardija - Verdy

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
D
D
 
D
W
L
W
D
 
 
11:15  

Heerenveen - Utrecht

 
A
1 - 1
vs  
D
L
D
D
L
 
W
D
L
L
W
 
 
11:30  

Sassuolo - Spal

 
Home
3 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
11:30  

Plock - Wisla

 
A
2 - 1
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
W
D
 
 
12:00  

West Brom - Huddersfield

 
Home
4 - 2
vs  
W
D
D
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
12:00  

Hansa Rostock - Zwickau

 
Home
1 - 1
vs  
L
L
D
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Rizespor - Gaziantep

 
A
1 - 2
vs  
L
W
W
D
D
 
L
W
D
W
 
 
13:00  

Bayern II - Ingolstadt

 
D
2 - 1
vs  
L
W
D
L
D
 
L
W
D
L
L
 
 
13:30  

FC Emmen - Feyenoord

 
Away
3 - 3
vs  
L
W
L
L
L
 
D
D
D
W
W
 
 
14:00  

Crystal Palace - Wolves

 
A
1 - 1
vs  
L
W
D
W
L
 
D
D
D
L
L
 
 
14:00  

West Ham - Manchester Utd

 
A
2 - 0
vs  
D
W
W
W
D
 
W
D
L
D
W
 
 
14:00  

Rennes - Lille

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
L
D
 
L
W
L
W
L
 
 
14:00  

Bologna - AS Roma

 
D
1 - 2
vs  
D
W
D
W
W
 
D
D
W
 
 
14:00  

Lecce - Napoli

 
Away
1 - 4
vs  
W
W
L
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
14:00  

Sampdoria - Torino

 
A
1 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Pogon Szczecin - Gornik Z.

 
Home
1 - 1
vs  
W
W
L
D
W
 
W
L
W
L
D
 
 
14:00  

Hammarby - AIK

 
H
2 - 1
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Vasteras SK - Degerfors

 
H
1 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
D
L
W
W
W
 
 
14:00  

Mjallby - Brommapojkarna

 
Home
0 - 2
vs  
D
W
W
W
L
 
D
D
D
L
W
 
 
14:30  

B. Monchengladbach - Dusseldorf

 
Home
2 - 1
vs  
W
D
W
L
W
 
D
W
L
L
D
 
 
14:30  

Genclerbirligi - Alanyaspor

 
D
1 - 1
vs  
W
L
L
L
D
 
D
W
W
W
W
 
 
15:45  

Den Haag - AZ Alkmaar

 
D
0 - 1
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
D
L
W
 
 
15:45  

PSV - Ajax

 
A
1 - 1
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Angers - St Etienne

 
D
4 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
W
D
L
L
D
 
 
16:30  

Arsenal - Aston Villa

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
L
D
D
 
L
W
W
L
D
 
 
16:30  

Chelsea - Liverpool

 
D
1 - 2
vs  
D
W
D
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
16:30  

Cracovia - Legia

 
H
1 - 2
vs  
W
L
W
W
W
 
W
W
W
D
L
 
 
16:30  

Helsingborg - AFC Eskilstuna

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
L
D
 
 
16:30  

Elfsborg - Malmo FF

 
Away
0 - 3
vs  
W
D
W
D
D
 
D
W
L
W
W
 
 
16:30  

Halmstad - Trelleborgs

 
D
3 - 0
vs  
W
W
L
L
D
 
D
L
L
W
W
 
 
17:00  

Eintracht Frankfurt - Dortmund

 
Away
2 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
W
D
 
 
17:00  

Atalanta - Fiorentina

 
H
2 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
L
D
 
 
17:00  

Yeni Malatyaspor - Galatasaray

 
Away
1 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
L
D
W
W
D
 
 
19:45  

Lazio - Parma

 
Home
2 - 0
vs  
D
L
W
D
L
 
L
W
L
W
L
 
 
20:00  

Lyon - Paris SG

 
H
0 - 1
vs  
W
L
D
D
D
 
L
W
W
W
W
 
 
20:00  

Trapani - Salernitana

 
H
0 - 1
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
20:55  

Portland Timbers - Minnesota United

 
D
0 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
23:00  

FC Dallas - New York City

 
A
1 - 1
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
W
D
W
 
 
23:30  

New York Red Bulls - Philadelphia Union

 
Home
2 - 0
vs  
L
D
W
L
L
 
W
W
L
W
D
 
 
Sunday 22. September 2019 | 10:08 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
09:30  

Rain or Shine Elasto Painters - Columbian Dyip

 
Home
96 - 90
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
11:00  

Estela - Moron

 
Home
84 - 74
vs  
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:45  

Barangay Ginebra San Miguel - Alaska Aces

 
Home
102 - 83
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
14:00  

Sint-Katelijne-Waver W - Laarne W

 
Home
85 - 58
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
15:00  

Lyon-Villeurbanne - Limoges

 
Home
94 - 84
vs  
W
W
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
15:00  

Siauliai - Zalgiris Kaunas

 
Away
63 - 94
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Plymouth Raiders - London City Royals

 
Home
87 - 89
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Clavijo - Zamora

 
Home
79 - 55
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
 
17:00  

Sheffield Sharks - Manchester Giants

 
Home
95 - 61
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
17:30  

Cheshire Phoenix - Leicester Riders

 
Away
63 - 75
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Barcelona - Real Madrid

 
H
79 - 89
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
18:00  

Glasgow Rocks - Newcastle Eagles

 
H
86 - 90
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
19:30  

Sassari - Venezia

 
H
83 - 80
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
22:00  

Las Vegas Aces W - Washington Mystics W

 
H
92 - 75
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
22:00  

Libertadores - Abejas

 
Away
69 - 81
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
Sunday 22. September 2019 | 10:08 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
05:00  

Klahn B. - Harris G.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
05:00  

Sabalenka A. - Sasnovich A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
05:00  

Williams V. - Collins D. R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
05:00  

Pegula J. - Hercog P.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
05:00  

Tomljanovic A. - Yastremska D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
08:00  

Koepfer D. - Sugita Y.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
08:00  

Dzumhur D. - Schnur B.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
W
W
L
 
 
08:30  

Polmans M. - Millman J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
L
W
W
 
 
08:30  

Samsonova L. - Flink V.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
W
L
W
 
 
08:30  

Martincova T. - Paquet C.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
09:00  

Kasatkina D. - Garcia C.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
09:10  

Carter H./Stefani L. - Arruabarrena-V. L./Maria T.

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
 
W
W
 
 
10:00  

Lorenzi P. - Mager G.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
10:00  

Bonzi B. - Gonzalez A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
10:30  

Rybakina E. - Zhu L.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
 
12:00  

Sharan D./Zelenay I. - Berrettini M./Bolelli S.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
W
 
W
W
W
 
 
12:30  

Zhang S. - Stephens S.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
12:30  

Mahut N./Roger-Vasselin E. - Lindstedt R./Struff J-L.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
 
 
13:00  

Gerch L. - De Bakker T.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
14:00  

Strycova B. - Wang Xiy.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Federer R. - Isner J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
14:30  

Bedene A. - Tsonga J-W.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
14:30  

Medvedev D. - Coric B.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
14:50  

OConnell C. - Petrovic D.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:00  

Kostyuk M. - Gracheva V.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
15:00  

Muller A. - Ruusuvuori E.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
15:30  

Zverev A. - Raonic M.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
17:00  

Wolf J. - Polansky P.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
Sunday 22. September 2019 | 10:08 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Philadelphia Flyers - New York Rangers

 
H
4 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
D
D
L
 
 
00:00  

New Jersey Devils - New York Islanders

 
H
4 - 3
vs  
L
D
L
D
W
 
D
L
L
L
W
 
 
00:00  

Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 
D
3 - 2
vs  
L
W
D
D
W
 
L
L
L
L
W
 
 
00:00  

Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

 
D
5 - 3
vs  
L
L
W
W
D
 
L
W
L
L
L
 
 
00:30  

Ottawa Senators - Montreal Canadiens

 
D
0 - 4
vs  
L
W
L
L
W
 
L
D
W
W
D
 
 
01:00  

San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

 
H
1 - 3
vs  
D
L
L
L
L
 
W
L
D
D
D
 
 
01:00  

Nashville Predators - Tampa Bay Lightning

 
D
4 - 4
vs  
D
W
L
L
D
 
W
L
L
L
L
 
 
01:00  

Dallas Stars - Florida Panthers

 
D
0 - 6
vs  
W
L
D
L
W
 
W
D
D
L
D
 
 
01:30  

Chicago Blackhawks - Boston Bruins

 
H
2 - 2
vs  
D
W
L
D
W
 
D
W
L
D
W
 
 
02:00  

Arizona Coyotes - Anaheim Ducks

 
H
3 - 3
vs  
D
W
L
W
L
 
D
L
W
W
W
 
 
02:00  

Los Angeles Kings - Vancouver Canucks

 
A
7 - 5
vs  
L
W
L
W
D
 
D
W
L
D
W
 
 
06:00  

Nikko Ice Bucks - Sakhalin

 
Away
0 - 2
vs  
D
D
L
L
D
 
W
W
W
W
D
 
 
07:00  

Oji Eagles - Anyang

 
A
2 - 4
vs  
W
D
W
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
10:00  

Yermak Angarsk - Perm

 
Home
5 - 2
vs  
W
D
L
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
10:30  

Tappara U20 - Lukko U20

 
D
2 - 6
vs  
L
W
L
D
D
 
L
W
W
W
L
 
 
11:00  

Mogilev - Yunost Minsk

 
Away
0 - 1
vs  
D
D
L
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
11:00  

Belarus U18 - Belarus U20

 
H
2 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
D
 
 
11:00  

Krasnoyarsk - Izhevsk

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
L
D
L
 
L
L
W
L
L
 
 
11:00  

IFK Helsinki W - Karpat W

 
A
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
11:30  

HCIK - Laser HT

 
Home
2 - 2
vs  
L
D
L
L
W
 
L
L
W
D
D
 
 
11:30  

Goteborg W - Djurgardens W

 
Away
3 - 6
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
D
L
L
 
 
12:00  

Hameenlinna W - TPS W

 
Home
4 - 2
vs  
W
W
L
L
D
 
L
L
W
W
W
 
 
12:00  

Beibarys Atyrau - Pavlodar

 
H
0 - 1
vs  
D
D
L
L
D
 
L
D
L
L
D
 
 
12:00  

Aktobe - Altay Torpedo

 
D
1 - 3
vs  
W
W
L
 
W
W
W
 
 
12:15  

Riemu - Giants

 
Home
4 - 1
vs  
W
W
W
L
L
 
D
W
W
W
W
 
 
13:00  

Bremerhaven - Adler Mannheim

 
Away
4 - 4
vs  
W
L
D
D
D
 
W
W
W
D
L
 
 
13:00  

Orsk - Khimik

 
D
0 - 5
vs  
W
L
L
L
L
 
D
L
D
L
L
 
 
13:00  

Ilves W - Sport W

 
Home
10 - 1
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
13:00  

Jokerit U20 - Jyvaskyla U20

 
D
9 - 0
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
D
L
L
 
 
14:00  

Trinec - Litvinov

 
Home
3 - 2
vs  
D
D
W
L
L
 
L
D
W
W
L
 
 
14:00  

Tingsryds - Vita Hasten

 
D
6 - 4
vs  
D
L
L
D
D
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Timra - Sodertalje

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
D
L
W
 
W
W
L
L
D
 
 
14:00  

Pelicans Lahti U20 - Ilves U20

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
14:00  

Jukurit U20 - IFK Helsinki U20

 
H
3 - 1
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

KalPa U20 - TPS U20

 
H
2 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
L
D
W
W
W
 
 
14:00  

Assat U20 - KooKoo U20

 
Home
3 - 0
vs  
L
L
L
W
D
 
W
L
L
W
W
 
 
14:00  

Hameenlinna U20 - Karpat U20

 
H
1 - 6
vs  
W
L
D
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
14:00  

RaaheK - S-Kiekko

 
H
3 - 3
vs  
W
L
L
L
W
 
L
D
D
D
L
 
 
14:00  

Pyry - JHT

 
Home
3 - 5
vs  
D
L
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
14:30  

Lokomotiv Orsha - Bobruisk

 
Home
1 - 2
vs  
W
D
D
L
W
 
W
L
W
W
D
 
 
14:30  

Rauman Lukko W - Kuortane W

 
Away
2 - 6
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
L
D
 
 
15:00  

Zhlobin - Gomel

 
D
1 - 3
vs  
L
D
W
L
L
 
L
W
W
D
L
 
 
15:00  

Brest - Baranavichy

 
A
0 - 3
vs  
L
D
W
D
D
 
D
L
W
D
W
 
 
15:00  

Liberec - Mlada Boleslav

 
Home
4 - 3
vs  
L
D
D
L
D
 
W
L
W
D
D
 
 
15:00  

Kladno - Vitkovice

 
H
2 - 2
vs  
L
W
W
D
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:00  

Angers - Grenoble

 
A
3 - 3
vs  
L
L
L
W
L
 
D
W
W
D
L
 
 
15:00  

Gjovik - Tonsberg

 
Home
2 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

SKA St. Petersburg - Podolsk

 
Home
2 - 4
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
15:00  

Avangard Omsk - Kunlun

 
Home
5 - 2
vs  
L
L
D
D
W
 
L
W
D
L
D
 
 
15:00  

Nove Zamky - Dukla Trencin

 
D
2 - 4
vs  
L
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
15:00  

Bodens - Tegs

 
Home
3 - 5
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
L
D
 
 
15:00  

Sollentuna - Tyreso Hanviken

 
Home
5 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
15:00  

Stromsbro IF - Vallentuna

 
Away
1 - 5
vs  
W
D
 
D
L
W
D
L
 
 
15:00  

Hudiksvalls - Hammarby

 
D
5 - 1
vs  
L
W
L
D
W
 
L
L
L
D
L
 
 
15:00  

Arlanda - Enkopings

 
H
6 - 3
vs  
L
W
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Segeltorps IF - Visby/Roma

 
H
1 - 3
vs  
W
W
D
L
W
 
L
W
W
L
W
 
 
15:00  

Halmstad - Kallinge/Ronneby

 
D
1 - 0
vs  
L
L
D
W
W
 
W
L
W
L
D
 
 
15:00  

Morrums GoIS - Tranas

 
Away
2 - 4
vs  
W
L
D
D
D
 
L
L
W
L
W
 
 
15:00  

Koping - Mariestads

 
D
1 - 7
vs  
D
L
W
L
D
 
W
W
L
L
W
 
 
15:00  

Kumla - Malungs

 
D
6 - 2
vs  
W
D
D
D
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Nykoping - Borlange

 
A
2 - 5
vs  
W
D
W
W
D
 
L
W
W
W
W
 
 
15:00  

TUTO U20 - Vaasan Sport U20

 
Home
1 - 0
vs  
W
L
W
L
D
 
D
W
L
D
L
 
 
15:00  

Kiruna IF - Vannas

 
A
2 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:30  

Plzen - Zlin

 
Home
5 - 4
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
D
L
L
 
 
15:30  

Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters

 
H
3 - 1
vs  
L
L
W
D
W
 
W
L
L
D
L
 
 
15:30  

Grizzly Wolfsburg - ERC Ingolstadt

 
D
2 - 0
vs  
W
W
L
D
W
 
D
D
L
L
L
 
 
15:30  

Nurnberg Ice Tigers - Kolner

 
D
4 - 0
vs  
L
L
D
L
L
 
L
L
L
L
D
 
 
15:30  

D-Kiekko - Titaanit

 
Home
2 - 3
vs  
D
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
16:00  

Olomouc - Karlovy Vary

 
Home
3 - 2
vs  
L
D
W
L
W
 
W
D
D
W
W
 
 
16:00  

Kometa Brno - Sparta Prague

 
H
2 - 0
vs  
L
D
L
L
D
 
L
W
L
W
W
 
 
16:00  

Pardubice - Mountfield HK

 
A
1 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
D
L
L
L
W
 
 
16:00  

Munchen - Eisbaren Berlin

 
Home
4 - 2
vs  
L
L
L
D
W
 
L
L
W
L
D
 
 
16:00  

Bietigheim/Bissingen - Bayreuth

 
D
4 - 1
vs  
L
W
L
D
D
 
W
L
D
D
L
 
 
16:00  

Crimmitschau - Bad Nauheim

 
Away
3 - 4
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
L
D
 
 
16:00  

Freiburg - Dresdner Eislowen

 
Home
7 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
D
L
L
D
D
 
 
16:00  

DAB - Fehervari Titanok

 
A
8 - 1
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Frisk Asker - Sparta Sarpsborg

 
Home
4 - 1
vs  
W
L
D
D
W
 
D
L
D
L
L
 
 
16:00  

Gruner - Stavanger

 
H
1 - 7
vs  
W
L
W
L
L
 
D
W
L
L
W
 
 
16:00  

Zaglebie Sosnowiec - Gdansk

 
H
4 - 3
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
16:00  

Tychy - MMKS Podhale

 
Home
5 - 3
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
16:00  

Poprad - Nitra

 
H
5 - 0
vs  
W
L
L
D
D
 
L
L
L
W
D
 
 
16:00  

Detva - Michalovce

 
A
0 - 4
vs  
L
D
L
L
L
 
D
L
W
L
D
 
 
16:00  

Kosice - Zvolen

 
Home
4 - 2
vs  
L
D
L
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
16:00  

Slovan Bratislava - Ban. Bystrica

 
A
1 - 3
vs  
L
L
L
L
W
 
D
W
W
W
L
 
 
16:00  

Almtuna - AIK

 
A
2 - 3
vs  
L
W
W
D
L
 
L
D
L
L
L
 
 
16:30  

Klagenfurt - Salzburg

 
H
4 - 4
vs  
L
W
W
D
L
 
W
D
D
L
D
 
 
16:30  

Vienna Capitals - Dornbirn

 
Home
4 - 3
vs  
W
L
L
D
L
 
L
D
L
W
D
 
 
16:30  

DVTK - Liptovsky Mikulas

 
Home
3 - 0
vs  
D
L
L
W
D
 
L
W
L
L
W
 
 
16:30  

Mora - Karlskrona

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
L
D
D
 
L
L
D
L
L
 
 
16:30  

Fehervar AV19 - TWK Innsbruck

 
H
6 - 6
vs  
L
L
D
L
D
 
L
L
W
L
L
 
 
16:30  

Graz 99ers - Bolzano

 
Home
6 - 2
vs  
L
D
D
L
L
 
D
L
W
L
W
 
 
16:30  

Znojmo - Villach

 
Home
3 - 1
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
17:00  

Soligorsk - Molodechno

 
Home
2 - 2
vs  
D
D
W
W
D
 
D
D
L
L
W
 
 
17:00  

Ferencvaros - Brasov

 
Home
4 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
L
D
L
 
 
17:00  

Storhamar - Manglerud

 
Home
7 - 4
vs  
L
W
D
D
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:15  

Bordeaux - Anglet

 
Home
2 - 3
vs  
W
L
L
W
W
 
W
W
L
L
W
 
 
17:30  

Nice - Gap

 
D
1 - 4
vs  
L
L
L
L
D
 
W
L
D
W
W
 
 
17:30  

Briancon - Mulhouse

 
A
1 - 3
vs  
L
L
L
 
W
L
W
D
L
 
 
17:30  

Chamonix Mont-Blanc - Rouen

 
Away
3 - 6
vs  
L
L
L
D
L
 
D
L
L
D
W
 
 
17:30  

Kaufbeuren - Heilbronner

 
Home
2 - 8
vs  
D
D
L
D
D
 
W
L
W
L
W
 
 
17:30  

Frankfurt Lowen - Lausitzer Fuchse

 
Home
3 - 3
vs  
L
W
L
W
D
 
L
D
W
D
D
 
 
17:30  

Tolzer Lowen - Ravensburg

 
D
3 - 3
vs  
L
L
D
D
D
 
W
L
W
L
D
 
 
17:30  

Karhu HT - Muik Hockey

 
D
5 - 2
vs  
L
D
D
D
L
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Schwenninger - Augsburger Panther

 
H
3 - 3
vs  
L
L
W
D
W
 
L
L
W
L
D
 
 
18:00  

Straubing Tigers - Dusseldorf

 
D
2 - 3
vs  
W
L
D
L
D
 
W
L
D
D
D
 
 
18:00  

Janow - Torun

 
Away
1 - 8
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Nybro - Tyringe

 
Home
8 - 2
vs  
D
W
L
D
W
 
W
L
L
D
L
 
 
19:30  

Krakow - Katowice

 
D
2 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
20:30  

St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets

 
A
5 - 3
vs  
L
W
W
L
D
 
L
L
L
L
W
 
 
22:00  

Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins

 
A
2 - 2
vs  
W
L
L
L
D
 
L
L
D
W
L
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 18 Oct 00:00  

Correcaminos - Huracanes

 
basketball 18 Oct 01:00  

Laguneros - Plateros

 
basketball 18 Oct 01:15  

Abejas - Michoacan

 
basketball 18 Oct 01:30  

San Luis - Astros

 
basketball 18 Oct 01:30  

Mineros - Dorados

 
basketball 18 Oct 01:30  

Panteras - Soles

 
basketball 18 Oct 08:30  

Sydney - New Zealand Breakers

 
basketball 18 Oct 09:00  

Townsville W - Adelaide Lightning W

 
basketball 18 Oct 10:30  

Perth - Cairns

 
basketball 18 Oct 15:30  

Polpharma Starogard - GTK Gliwice

 
basketball 18 Oct 17:00  

Trefl Sopot - Spojnia Stargard

 
basketball 18 Oct 18:30  

Olympiakos - Zenit Petersburg

 
basketball 18 Oct 18:30  

Vechta - Bayreuth

 
basketball 18 Oct 19:00  

Barcelona - Alba Berlin

 
basketball 18 Oct 19:00  

Valencia - Anadolu Efes

 
hockey 18 Oct 00:00  

St. Louis Blues - Vancouver Canucks

 
hockey 18 Oct 00:00  

Winnipeg Jets - New York Islanders

 
hockey 18 Oct 01:00  

Calgary Flames - Detroit Red Wings

 
hockey 18 Oct 02:00  

Arizona Coyotes - Nashville Predators

 
hockey 18 Oct 02:00  

Vegas Golden Knights - Ottawa Senators

 
hockey 18 Oct 02:30  

Los Angeles Kings - Buffalo Sabres

 
hockey 18 Oct 09:00  

Lukko U20 - Ilves U20

 
hockey 18 Oct 10:00  

Assat U20 - TPS U20

 
hockey 18 Oct 10:00  

Chaika - Belye Medvedi

 
hockey 18 Oct 11:00  

Vaasan Sport U20 - Tappara U20

 
hockey 18 Oct 12:30  

TUTO U20 - Karpat U20

 
hockey 18 Oct 14:00  

Yekaterinburg - Avangard Omsk

 
hockey 18 Oct 14:00  

Krasnaya Armiya - Din. St. Petersburg

 
hockey 18 Oct 14:00  

Irbis - Stalnye Lisy

 
hockey 18 Oct 15:00  

Jokerit U20 - Pelicans Lahti U20

 
hockey 18 Oct 15:00  

Laser HT - RaaheK

 
hockey 18 Oct 15:00  

Liptovsky Mikulas - Kosice

 
hockey 18 Oct 15:30  

Karlovy Vary - Mlada Boleslav

 
hockey 18 Oct 15:30  

Vitkovice - Litvinov

 
hockey 18 Oct 15:30  

KalPa - Ilves

 
hockey 18 Oct 15:30  

Lukko - Assat

 
hockey 18 Oct 15:30  

Pelicans - SaiPa

 
hockey 18 Oct 15:30  

Vaasan Sport - TPS Turku

 
hockey 18 Oct 15:30  

Tappara - Hameenlinna

 
hockey 18 Oct 15:30  

Kiekko-Espoo U20 - Jukurit U20

 
hockey 18 Oct 15:30  

KooKoo U20 - KalPa U20

 
hockey 18 Oct 15:30  

HCIK - Pyry

 
hockey 18 Oct 15:30  

Titaanit - Jarvenpaa

 
hockey 18 Oct 15:30  

S-Kiekko - Muik Hockey

 
hockey 18 Oct 15:30  

Michalovce - MAC Ujbuda

 
hockey 18 Oct 15:45  

IFK Helsinki U20 - Jyvaskyla U20

 
hockey 18 Oct 16:00  

Pardubice - Trinec

 
hockey 18 Oct 16:00  

Olomouc - Mountfield HK

 
hockey 18 Oct 16:00  

Hameenlinna U20 - SaiPa U20

 
hockey 18 Oct 16:00  

Ujpest - DAB

 
hockey 18 Oct 16:00  

Hokiklub Budapest - Gyergyoi

 
hockey 18 Oct 16:00  

Poprad - Dukla Trencin

 
hockey 18 Oct 16:00  

Zvolen - Nitra

 
hockey 18 Oct 16:30  

DEAC - Vasas

 
hockey 18 Oct 16:30  

Fehervari Titanok - Csikszereda

 
hockey 18 Oct 16:30  

Sochi - Sibir Novosibirsk

 
hockey 18 Oct 16:30  

Nove Zamky - Detva

 
hockey 18 Oct 17:00  

Storhamar - Narvik

 
hockey 18 Oct 17:00  

Vita Hasten - Kristianstads

 
hockey 18 Oct 17:00  

Almtuna - Tingsryds

 
hockey 18 Oct 17:00  

Vasterviks IK - Karlskrona

 
hockey 18 Oct 17:00  

BIK Karlskoga - Vasteras

 
hockey 18 Oct 17:00  

Sodertalje - IF Bjorkloven

 
hockey 18 Oct 17:15  

Graz 99ers - Liwest Linz

 
hockey 18 Oct 17:15  

Klagenfurt - Villach

 
hockey 18 Oct 17:15  

Vienna Capitals - TWK Innsbruck

 
hockey 18 Oct 17:15  

Salzburg - Fehervar AV19

 
hockey 18 Oct 17:30  

Sonderjyske Ishockey - Esbjerg

 
hockey 18 Oct 17:30  

Rungsted - Aalborg

 
hockey 18 Oct 17:30  

Herning Blue Fox - Herlev

 
hockey 18 Oct 17:30  

Odense Bulldogs - Frederikshavn

 
hockey 18 Oct 17:30  

Briancon - Bordeaux

 
hockey 18 Oct 17:30  

Adler Mannheim - Augsburger Panther

 
hockey 18 Oct 17:30  

Dusseldorf - Eisbaren Berlin

 
hockey 18 Oct 17:30  

Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg

 
hockey 18 Oct 17:30  

Kolner - Schwenninger

 
hockey 18 Oct 17:30  

Iserlohn Roosters - ERC Ingolstadt

 
hockey 18 Oct 17:30  

Nurnberg Ice Tigers - Bremerhaven

 
hockey 18 Oct 17:30  

SDE HF W - Linkopings W

 
hockey 18 Oct 17:45  

Bolzano - Znojmo

 
hockey 18 Oct 17:45  

Bern - Lugano

 
hockey 18 Oct 17:45  

Davos - Biel

 
hockey 18 Oct 17:45  

Fribourg - Zurich

 
hockey 18 Oct 17:45  

Servette - Lausanne

 
hockey 18 Oct 17:45  

Langnau Tigers - Ambri-Piotta

 
hockey 18 Oct 17:45  

Zug - Rapperswil

 
hockey 18 Oct 18:00  

Grenoble - Nice

 
hockey 18 Oct 18:00  

Mulhouse - Chamonix Mont-Blanc

 
hockey 18 Oct 18:00  

Rouen - Amiens

 
hockey 18 Oct 18:30  

Anglet - Angers

 
hockey 18 Oct 23:00  

Florida Panthers - Colorado Avalanche

 
hockey 18 Oct 23:00  

Pittsburgh Penguins - Dallas Stars

 
hockey 18 Oct 23:00  

Washington Capitals - New York Rangers

 
soccer 18 Oct 00:00  

Puebla - Atlas

 
soccer 18 Oct 00:10  

Boca Juniors - Racing Club

 
soccer 18 Oct 00:30  

Oriente Petrolero - Always Ready

 
soccer 18 Oct 00:30  

Nacional Potosi - San Jose

 
soccer 18 Oct 01:00  

Bucaramanga - Jaguares de Cordoba

 
soccer 18 Oct 01:00  

Alianza Lima - Carlos Mannucci

 
soccer 18 Oct 02:00  

Veracruz - U.A.N.L.- Tigres

 
soccer 18 Oct 02:06  

Santos Laguna - Club Tijuana

 
soccer 18 Oct 04:00  

Kobe - FC Tokyo

 
soccer 18 Oct 05:00  

Yokohama M. - Shonan

 
soccer 18 Oct 05:00  

Shimizu - Hiroshima

 
soccer 18 Oct 05:00  

Nagoya - Vegalta Sendai

 
soccer 18 Oct 05:00  

G-Osaka - Kawasaki Frontale

 
soccer 18 Oct 05:00  

Kyoto - Yokohama

 
soccer 18 Oct 05:00  

Avispa Fukuoka - Albirex Niigata

 
soccer 18 Oct 05:00  

Suwon Bluewings - Gyeongnam

 
soccer 18 Oct 06:00  

Western United - Perth Glory

 
soccer 18 Oct 06:00  

Iwata - Sagan Tosu

 
soccer 18 Oct 06:00  

Verdy - Kofu

 
soccer 18 Oct 06:00  

Luch - Yenisey

 
soccer 18 Oct 06:00  

SKA Khabarovsk - Tomsk

 
soccer 18 Oct 06:30  

Tai Po - Kitchee

 
soccer 18 Oct 07:00  

Omiya Ardija - Tokushima

 
soccer 18 Oct 07:00  

Seongnam - Incheon

 
soccer 18 Oct 08:00  

Metaloglobus - CSM Resita

 
soccer 18 Oct 08:00  

Calarasi - Turnu Magurele

 
soccer 18 Oct 08:00  

Sportul Snagov - Pandurii

 
soccer 18 Oct 08:00  

SCM Gloria - Viitorul Tg. Jiu

 
soccer 18 Oct 08:15  

Benesov - Plzen B

 
soccer 18 Oct 08:15  

Motorlet Prague - Admira Prague

 
soccer 18 Oct 08:15  

Jablonec B - Zivanice

 
soccer 18 Oct 08:15  

Sokolov - Lisen

 
soccer 18 Oct 08:15  

FK Pardubice - Trinec

 
soccer 18 Oct 08:15  

Vysehrad - Jihlava

 
soccer 18 Oct 08:15  

Frydek-Mistek - Vyskov

 
soccer 18 Oct 08:15  

Odra Petrkovice - Ostrava B

 
soccer 18 Oct 08:30  

Central Coast Mariners - Newcastle Jets

 
soccer 18 Oct 08:30  

Petrolul - Concordia

 
soccer 18 Oct 09:00  

Stechovice - Slavia Prague B

 
soccer 18 Oct 09:00  

Sangju Sangmu - Jeju Utd

 
soccer 18 Oct 09:30  

Guangzhou R&F - Shandong Luneng

 
soccer 18 Oct 10:00  

Levadia - Kuressaare

 
soccer 18 Oct 10:00  

Paide - Tallinna Kalev

 
soccer 18 Oct 11:00  

Orijent - Rudes

 
soccer 18 Oct 11:00  

Vanlose - Slagelse

 
soccer 18 Oct 11:00  

Regensburg - Sandhausen

 
soccer 18 Oct 11:00  

St. Pauli - Darmstadt

 
soccer 18 Oct 11:00  

Wehen - Heidenheim

 
soccer 18 Oct 11:00  

Ventspils - Riga FC

 
soccer 18 Oct 11:00  

Garbarnia - Gryf Wejherowo

 
soccer 18 Oct 11:00  

Tambov - Ural

 
soccer 18 Oct 11:00  

Eibar - Barcelona

 
soccer 18 Oct 11:00  

Karpaty - Lviv

 
soccer 18 Oct 11:30  

Blackburn - Huddersfield

 
soccer 18 Oct 11:30  

Potters Bar - Barnet

 
soccer 18 Oct 11:30  

Everton - West Ham

 
soccer 18 Oct 11:30  

Helsingborg - Hacken

 
soccer 18 Oct 11:30  

GAIS - Varbergs

 
soccer 18 Oct 11:35  

Beijing Guoan - Shanghai SIPG

 
soccer 18 Oct 11:45  

FA 2000 - Avarta

 
soccer 18 Oct 12:00  

BK Frem - B.93

 
soccer 18 Oct 12:00  

Hillerod - Bronshoj

 
soccer 18 Oct 12:00  

Brabrand - Middelfart

 
soccer 18 Oct 12:00  

Aarhus Fremad - Vejgaard

 
soccer 18 Oct 12:00  

Naesby - VSK Aarhus

 
soccer 18 Oct 12:00  

Jammerbugt - Sydvest

 
soccer 18 Oct 12:00  

Chesterfield - Wrexham

 
soccer 18 Oct 12:00  

Inter Turku - KuPS

 
soccer 18 Oct 12:00  

Ilves - HJK

 
soccer 18 Oct 12:00  

Honka - Mariehamn

 
soccer 18 Oct 12:00  

SJK - Lahti

 
soccer 18 Oct 12:00  

HIFK - Rovaniemi

 
soccer 18 Oct 12:00  

KPV Kokkola - VPS

 
soccer 18 Oct 12:00  

Munich 1860 - Uerdingen

 
soccer 18 Oct 12:00  

Magdeburg - Hansa Rostock

 
soccer 18 Oct 12:00  

Mannheim - Hallescher

 
soccer 18 Oct 12:00  

Braunschweig - Unterhaching

 
soccer 18 Oct 12:00  

Preussen Munster - Grossaspach

 
soccer 18 Oct 12:00  

Ingolstadt - Chemnitzer

 
soccer 18 Oct 12:00  

Burghausen - Aubstadt

 
soccer 18 Oct 12:00  

Elana Torun - S. Wola

 
soccer 18 Oct 12:00  

Zambrow - Skierniewice

 
soccer 18 Oct 12:00  

Grodzisk M. - Wasilkow

 
soccer 18 Oct 12:00  

Biala Piska - T. Mazowiecki

 
soccer 18 Oct 12:00  

Ursus Warszawa - Swit

 
soccer 18 Oct 12:00  

Grom Nowy Staw - Pogon Szczecin II

 
soccer 18 Oct 12:00  

Kursk - Tekstilshtik

 
soccer 18 Oct 12:00  

Nizhny Novgorod - FK Chimki Moskovska oblast

 
soccer 18 Oct 12:00  

M. Saransk - Krasnodar 2

 
soccer 18 Oct 12:00  

Antalyaspor - Genclerbirligi

 
soccer 18 Oct 12:30  

Liefering - Ried

 
soccer 18 Oct 12:30  

Liberec - Jablonec

 
soccer 18 Oct 12:30  

Prostejov - Zizkov

 
soccer 18 Oct 12:30  

Hlucin - Zlin B

 
soccer 18 Oct 12:30  

Uhersky Brod - Unicov

 
soccer 18 Oct 12:30  

Rosice - Dolni Benesov

 
soccer 18 Oct 12:30  

FC Kosice - Slovan Bratislava B

 
soccer 18 Oct 12:30  

L. Mikulas - Zilina B

 
soccer 18 Oct 12:30  

Komarno - Bardejov

 
soccer 18 Oct 12:30  

Banska Bystrica - Trebisov

 
soccer 18 Oct 12:30  

Dubnica - Petrzalka

 
soccer 18 Oct 12:30  

Mura - Triglav

 
soccer 18 Oct 13:00  

Varazdin - Istra 1961

 
soccer 18 Oct 13:00  

Cibalia - Osijek 2

 
soccer 18 Oct 13:00  

Solin - Dubrava

 
soccer 18 Oct 13:00  

Skovshoved - Hellerup

 
soccer 18 Oct 13:00  

Narva - Maardu

 
soccer 18 Oct 13:00  

Le Havre - Lorient

 
soccer 18 Oct 13:00  

Lazio - Atalanta

 
soccer 18 Oct 13:00  

Juve Stabia - Pordenone

 
soccer 18 Oct 13:00  

Pescara - Spezia

 
soccer 18 Oct 13:00  

Venezia - Salernitana

 
soccer 18 Oct 13:00  

Entella - Trapani

 
soccer 18 Oct 13:00  

Pianese - Monza

 
soccer 18 Oct 13:00  

Pro Patria - Pro Vercelli

 
soccer 18 Oct 13:00  

Sudtirol - Gubbio

 
soccer 18 Oct 13:00  

RFS - BFC Daugavpils

 
soccer 18 Oct 13:00  

Skra - Elblag

 
soccer 18 Oct 13:00  

S. Rzeszow - Blekitni Stargard

 
soccer 18 Oct 13:00  

Korona Kielce - Plock

 
soccer 18 Oct 13:00  

Sokol Aleksandrow L. - Legia II

 
soccer 18 Oct 13:00  

Concordia Elblag - Bron Radom

 
soccer 18 Oct 13:00  

Nielba Wagrowiec - B. Gdynia

 
soccer 18 Oct 13:00  

Starogard Gdanski - Chemik Police

 
soccer 18 Oct 13:00  

Gwardia Koszalin - Unia Janikowo

 
soccer 18 Oct 13:00  

Mieszko - Swit Skolwin

 
soccer 18 Oct 13:00  

Gornik Konin - Koszalin

 
soccer 18 Oct 13:00  

Piast Zmigrod - Foto-Higiena Gac

 
soccer 18 Oct 13:00  

Gwarek Tarnowskie Gory - Bielsko-Biala

 
soccer 18 Oct 13:00  

Legnica 2 - Zaglebie 2

 
soccer 18 Oct 13:00  

Brzeg - Pniowek

 
soccer 18 Oct 13:00  

Ruch Zdzieszowice - Starowice Dolne

 
soccer 18 Oct 13:00  

ROW Rybnik - Ruch Chorzow

 
soccer 18 Oct 13:00  

Polonia Bytom - Zielona Gora

 
soccer 18 Oct 13:00  

Csikszereda M. Ciuc - FC Rapid Bucuresti

 
soccer 18 Oct 13:00  

Swallows - Ajax Cape Town

 
soccer 18 Oct 13:00  

Cape Town City - Kaizer Chiefs

 
soccer 18 Oct 13:00  

Golden Arrows - Polokwane

 
soccer 18 Oct 13:00  

Kungsbacka W - Orebro W

 
soccer 18 Oct 13:30  

Usti nad Orlici - Hradec Kralove B

 
soccer 18 Oct 13:30  

Velvary - Brozany

 
soccer 18 Oct 13:30  

RB Leipzig - Wolfsburg

 
soccer 18 Oct 13:30  

Werder Bremen - Hertha Berlin

 
soccer 18 Oct 13:30  

Dusseldorf - Mainz

 
soccer 18 Oct 13:30  

Augsburg - Bayern Munich

 
soccer 18 Oct 13:30  

Union Berlin - Freiburg

 
soccer 18 Oct 13:30  

Kongsvinger - Ham-Kam

 
soccer 18 Oct 13:30  

Legionowo - Bytovia Bytow

 
soccer 18 Oct 13:30  

Jarocin - Stezyca

 
soccer 18 Oct 13:30  

Spartak Moscow - Rubin Kazan

 
soccer 18 Oct 13:30  

Auchinleck Talbot - Cove Rangers

 
soccer 18 Oct 13:30  

Penicuik - Stenhousemuir

 
soccer 18 Oct 13:30  

Free State Stars - Cape Umoya United

 
soccer 18 Oct 13:30  

Royal Eagles - Uthongathi

 
soccer 18 Oct 13:30  

Pretoria U. - Mbombela

 
soccer 18 Oct 13:30  

Steenberg United - Tshakhuma

 
soccer 18 Oct 13:30  

TS Sporting - Jomo Cosmos

 
soccer 18 Oct 13:30  

Airbus - Newtown

 
soccer 18 Oct 13:30  

Bala - Barry

 
soccer 18 Oct 13:30  

Cardiff Metropolitan - Connahs Q.

 
soccer 18 Oct 13:30  

Penybont - TNS

 
soccer 18 Oct 14:00  

Dornbirn - FC Juniors

 
soccer 18 Oct 14:00  

Brentford - Millwall

 
soccer 18 Oct 14:00  

Charlton - Derby

 
soccer 18 Oct 14:00  

Hull - QPR

 
soccer 18 Oct 14:00  

Leeds - Birmingham

 
soccer 18 Oct 14:00  

Luton - Bristol City

 
soccer 18 Oct 14:00  

Middlesbrough - West Brom

 
soccer 18 Oct 14:00  

Reading - Preston

 
soccer 18 Oct 14:00  

Stoke - Fulham

 
soccer 18 Oct 14:00  

Barnsley - Swansea

 
soccer 18 Oct 14:00  

Whitby - Stourbridge

 
soccer 18 Oct 14:00  

Whyteleafe - Chippenham

 
soccer 18 Oct 14:00  

Oxford City - Margate

 
soccer 18 Oct 14:00  

Maidstone - Kings Langley

 
soccer 18 Oct 14:00  

Hartlepool - Brackley Town

 
soccer 18 Oct 14:00  

Royston - Maldon & Tiptree

 
soccer 18 Oct 14:00  

Ebbsfleet - Woking

 
soccer 18 Oct 14:00  

Bromley - Aldershot

 
soccer 18 Oct 14:00  

Gateshead - Colne

 
soccer 18 Oct 14:00  

Tamworth - Darlington

 
soccer 18 Oct 14:00  

Dartford - Kingstonian

 
soccer 18 Oct 14:00  

Chorley - Spennymoor

 
soccer 18 Oct 14:00  

FC Halifax - Harrogate

 
soccer 18 Oct 14:00  

Hayes & Yeading - Poole

 
soccer 18 Oct 14:00  

Bowers & Pitsea - Chichester

 
soccer 18 Oct 14:00  

AFC Fylde - Peterborough Sports

 
soccer 18 Oct 14:00  

Haringey - Yeovil

 
soccer 18 Oct 14:00  

Havant & W - Dulwich Hamlet

 
soccer 18 Oct 14:00  

Torquay - Boreham Wood

 
soccer 18 Oct 14:00  

Nantwich - King’s Lynn

 
soccer 18 Oct 14:00  

Maidenhead - Wealdstone

 
soccer 18 Oct 14:00  

Southport - Altrincham

 
soccer 18 Oct 14:00  

Sutton - Billericay

 
soccer 18 Oct 14:00  

Weymouth - Dover

 
soccer 18 Oct 14:00  

Carshalton - Dag & Red

 
soccer 18 Oct 14:00  

Barrow - Solihull Moors

 
soccer 18 Oct 14:00  

Hednesford - Boston Utd

 
soccer 18 Oct 14:00  

Welling - Eastleigh

 
soccer 18 Oct 14:00  

Notts Co - Belper Town

 
soccer 18 Oct 14:00  

Enfield Town - Cheshunt

 
soccer 18 Oct 14:00  

Folkestone - Bognor Regis

 
soccer 18 Oct 14:00  

Horsham FC - Merstham

 
soccer 18 Oct 14:00  

Leatherhead - Hornchurch

 
soccer 18 Oct 14:00  

Lewes - Cray

 
soccer 18 Oct 14:00  

Worthing - Brightlingsea

 
soccer 18 Oct 14:00  

AFC Wimbledon - Portsmouth

 
soccer 18 Oct 14:00  

Bolton - Rochdale

 
soccer 18 Oct 14:00  

Doncaster - Bristol Rovers

 
soccer 18 Oct 14:00  

Fleetwood - Burton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Gillingham - Peterborough

 
soccer 18 Oct 14:00  

MK Dons - Coventry

 
soccer 18 Oct 14:00  

Rotherham - Oxford Utd

 
soccer 18 Oct 14:00  

Wycombe - Sunderland

 
soccer 18 Oct 14:00  

Bradford City - Crawley

 
soccer 18 Oct 14:00  

Cambridge Utd - Exeter

 
soccer 18 Oct 14:00  

Colchester - Morecambe

 
soccer 18 Oct 14:00  

Crewe - Swindon

 
soccer 18 Oct 14:00  

Forest Green - Mansfield

 
soccer 18 Oct 14:00  

Grimsby - Leyton Orient

 
soccer 18 Oct 14:00  

Northampton - Salford

 
soccer 18 Oct 14:00  

Oldham - Macclesfield

 
soccer 18 Oct 14:00  

Plymouth - Carlisle

 
soccer 18 Oct 14:00  

Port Vale - Stevenage

 
soccer 18 Oct 14:00  

Walsall - Cheltenham

 
soccer 18 Oct 14:00  

Newport Co - Scunthorpe

 
soccer 18 Oct 14:00  

AFC Telford - Guiseley

 
soccer 18 Oct 14:00  

Alfreton - Farsley

 
soccer 18 Oct 14:00  

Blyth - Chester

 
soccer 18 Oct 14:00  

Gloucester - Bradford PA

 
soccer 18 Oct 14:00  

Concord - Hungerford

 
soccer 18 Oct 14:00  

St. Albans - Bath

 
soccer 18 Oct 14:00  

Tonbridge - Chelmsford

 
soccer 18 Oct 14:00  

Ashton Utd - Gainsborough

 
soccer 18 Oct 14:00  

Atherton - FC United

 
soccer 18 Oct 14:00  

Bamber Bridge - Scarborough

 
soccer 18 Oct 14:00  

Buxton - Witton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Hyde - Morpeth

 
soccer 18 Oct 14:00  

Mickleover - Lancaster

 
soccer 18 Oct 14:00  

Radcliffe - Matlock

 
soccer 18 Oct 14:00  

South Shields - Grantham

 
soccer 18 Oct 14:00  

Warrington - Stalybridge

 
soccer 18 Oct 14:00  

Basford - Stafford

 
soccer 18 Oct 14:00  

Bournemouth - Norwich

 
soccer 18 Oct 14:00  

Aston Villa - Brighton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Chelsea - Newcastle

 
soccer 18 Oct 14:00  

Leicester - Burnley

 
soccer 18 Oct 14:00  

Tottenham - Watford

 
soccer 18 Oct 14:00  

Wolves - Southampton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Leiston - Hitchin

 
soccer 18 Oct 14:00  

Lowestoft - Needham Market

 
soccer 18 Oct 14:00  

Alvechurch - St. Ives

 
soccer 18 Oct 14:00  

Banbury - Biggleswade Town

 
soccer 18 Oct 14:00  

Bromsgrove - Nuneaton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Redditch - Barwell

 
soccer 18 Oct 14:00  

Rushall - AFC Rushden & Diamonds

 
soccer 18 Oct 14:00  

Blackfield - Hartley Wintney

 
soccer 18 Oct 14:00  

Chesham - Wimborne

 
soccer 18 Oct 14:00  

Dorchester - Yate Town

 
soccer 18 Oct 14:00  

Farnborough - Gosport

 
soccer 18 Oct 14:00  

Met. Police - Weston-super-Mare

 
soccer 18 Oct 14:00  

Salisbury - Harrow

 
soccer 18 Oct 14:00  

Tiverton - Swindon S

 
soccer 18 Oct 14:00  

Truro - Hendon

 
soccer 18 Oct 14:00  

Walton Casuals - Taunton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Beaconsfield Town - Merthyr T

 
soccer 18 Oct 14:00  

Picerno - Virtus Francavilla

 
soccer 18 Oct 14:00  

Polkowice - R. Rzeszow

 
soccer 18 Oct 14:00  

Armavir - R. Volgograd

 
soccer 18 Oct 14:00  

F. Voronezh - Shinnik Yaroslavl

 
soccer 18 Oct 14:00  

FK Chayka - Spartak Moscow 2

 
soccer 18 Oct 14:00  

Arbroath - Morton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Dundee FC - Partick Thistle

 
soccer 18 Oct 14:00  

Dunfermline - Ayr

 
soccer 18 Oct 14:00  

Inverness - Alloa

 
soccer 18 Oct 14:00  

Queen of South - Dundee Utd

 
soccer 18 Oct 14:00  

Airdrieonians - Montrose

 
soccer 18 Oct 14:00  

Clyde - Raith

 
soccer 18 Oct 14:00  

East Fife - Forfar Athletic

 
soccer 18 Oct 14:00  

Falkirk - Peterhead

 
soccer 18 Oct 14:00  

Stranraer - Dumbarton

 
soccer 18 Oct 14:00  

Celtic - Ross County

 
soccer 18 Oct 14:00  

Hamilton - Hibernian

 
soccer 18 Oct 14:00  

Kilmarnock - Livingston

 
soccer 18 Oct 14:00  

Motherwell - Aberdeen

 
soccer 18 Oct 14:00  

St. Mirren - St Johnstone

 
soccer 18 Oct 14:00  

Stirling - Strathspey Thistle

 
soccer 18 Oct 14:00  

Lochee United - BSC Glasgow

 
soccer 18 Oct 14:00  

Annan - Brechin

 
soccer 18 Oct 14:00  

Formartine Utd - Gala Fairydean

 
soccer 18 Oct 14:00  

Elgin City - Berwick

 
soccer 18 Oct 14:00  

Rothes - Inverurie Loco Works

 
soccer 18 Oct 14:00  

Cowdenbeath - Broxburn Athletic

 
soccer 18 Oct 14:00  

East Kilbride - Gretna 2008

 
soccer 18 Oct 14:00  

Albion Rovers - Fort William

 
soccer 18 Oct 14:00  

Clachnacuddin - Brora Rangers

 
soccer 18 Oct 14:00