Wednesday 9. October 2019 | 02:19 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
08:00  

Kaya - Mendiola FC 1991

 
Home
5 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
D
L
D
W
 
 
09:00  

Stallion - Green Archers

 
Home
0 - 1
vs  
L
D
D
L
D
 
D
W
W
D
L
 
 
09:30  

Olimpic Xativa - Crevillente

 
A
2 - 1
vs  
L
L
L
D
D
 
L
L
L
D
W
 
 
10:00  

Kawasaki Frontale - Kashima

 
A
3 - 1
vs  
D
W
L
L
W
 
W
D
W
W
W
 
 
10:00  

G-Osaka - Sapporo

 
A
2 - 1
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
D
L
L
 
 
10:00  

Jove - Sabadell

 
Away
0 - 0
vs  
L
W
D
L
D
 
L
W
D
W
D
 
 
11:00  

Bayburt - Bodrumspor

 
A
0 - 0
vs  
L
W
D
W
W
 
L
W
L
D
W
 
 
11:00  

Karakopru - Kizilcaboluk Spor Kulubu

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
W
 
L
L
L
D
 
 
11:30  

Kastamonuspor - Kahramanmarasspor

 
H
1 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
D
L
L
L
W
 
 
11:30  

Etimesgut - Ankara Demirspor

 
H
1 - 2
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
D
L
 
 
11:30  

Serik Belediyespor - Hopaspor

 
A
2 - 2
vs  
L
D
 
W
D
W
 
 
11:30  

Cankaya FK - Manisaspor

 
Home
2 - 1
vs  
D
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
11:30  

Duzcespor - Sultanbeyli

 
D
1 - 0
vs  
W
D
W
D
L
 
D
L
D
L
D
 
 
11:30  

Altindag Bld. - Bayrampasa

 
H
0 - 2
vs  
W
D
L
 
L
W
W
L
 
 
12:00  

Ipswich U23 - Bolton U23

 
A
6 - 3
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
L
L
L
 
 
12:00  

Crewe U23 - Watford U23

 
H
1 - 4
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
W
L
D
 
 
12:00  

Croatia U19 - Kazakhstan U19

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
D
D
L
 
L
D
D
L
L
 
 
12:00  

Eyupspor - Ergene Velimese

 
D
0 - 0
vs  
D
L
D
L
L
 
W
W
W
D
L
 
 
12:00  

Kirklarelispor - Sariyer

 
D
0 - 0
vs  
D
L
D
L
D
 
W
D
W
L
D
 
 
12:00  

Sancaktepe - H.Trabzon

 
D
4 - 1
vs  
W
L
L
L
 
W
D
D
W
 
 
12:00  

Inegolspor - Sanliurfaspor

 
Home
4 - 0
vs  
L
D
L
W
L
 
D
L
L
L
L
 
 
12:00  

Yeni Corumspor - Bak Spor

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
 
W
D
L
L
 
 
12:00  

Silivrispor - Yomraspor

 
A
3 - 1
vs  
D
D
D
D
D
 
D
D
W
D
L
 
 
12:00  

Turgutluspor - Payasspor

 
Home
1 - 0
vs  
W
D
W
W
L
 
L
W
 
 
12:00  

Tepecik - Kocaelispor

 
H
2 - 1
vs  
L
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
12:00  

Karsiyaka - Kemerspor 2003

 
H
2 - 0
vs  
W
W
L
D
D
 
W
W
L
W
L
 
 
12:00  

Muglaspor - Pazarspor

 
D
2 - 3
vs  
D
D
D
W
L
 
D
D
W
W
L
 
 
12:00  

Golcukspor - Osmaniyespor

 
A
1 - 1
vs  
L
W
L
L
W
 
D
L
W
D
L
 
 
12:00  

Halide E. - Nevsehirspor

 
Home
0 - 1
vs  
W
L
 
D
L
L
 
 
12:00  

Kyiv-Sviatoshyn - Veres-Rivne

 
H
1 - 2
vs  
D
L
W
D
 
D
L
L
 
 
12:00  

Tavriya - Nova Kakhovka

 
D
1 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
 
 
12:00  

VPK-Agro - Hirnyk Kryvyi Rih

 
Home
5 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
W
D
W
W
D
 
 
12:30  

Teramo - Sicula Leonzio

 
H
2 - 0
vs  
W
D
D
L
D
 
L
L
D
W
L
 
 
12:30  

Obolon-Brovar K. 2 - Zhytomyr

 
Away
0 - 3
vs  
L
D
D
L
L
 
W
W
 
 
12:30  

Heerenveen (Ned) - Ajax (Ned)

 
A
1 - 0
vs  
D
L
D
 
D
D
W
D
W
 
 
13:00  

South Sudan - Seychelles

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
L
L
L
L
 
 
13:00  

Azerbaijan U19 - Norway U19

 
D
0 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
D
D
L
 
 
13:00  

Carpi - Carrarese

 
D
2 - 0
vs  
D
W
L
L
W
 
W
D
W
D
D
 
 
13:00  

Inveruno - Brusaporto

 
H
3 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
L
W
 
 
13:00  

Ciliverghe Mazzano - Folgore Caratese

 
D
1 - 2
vs  
L
W
L
L
D
 
D
D
L
L
W
 
 
13:00  

Mezzolara - Savignanese

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
 
W
L
L
L
 
 
13:00  

Campodarsego - Adriese

 
A
2 - 1
vs  
D
D
W
 
W
L
D
W
W
 
 
13:00  

Sunrise - Mukura Victory Sports

 
D
0 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
L
D
L
D
 
 
13:00  

Espoir - Kiyovu

 
H
0 - 1
vs  
L
L
L
W
D
 
L
L
 
 
13:00  

Zarkovo - Smederevo

 
Home
1 - 2
vs  
W
D
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
13:00  

Buducnost Dobanovci - Metalac

 
Away
0 - 1
vs  
D
D
L
L
L
 
W
L
W
W
D
 
 
13:00  

Zemun - Din. Vranje

 
D
0 - 0
vs  
L
D
D
W
L
 
L
D
D
W
D
 
 
13:00  

Radnicki Pirot - Kabel Novi Sad

 
D
0 - 1
vs  
D
D
L
W
W
 
W
W
D
D
L
 
 
13:00  

Proleter - Javor

 
D
2 - 1
vs  
W
L
W
W
D
 
D
W
L
D
L
 
 
13:00  

FK Vozdovac - Teleoptik

 
Home
2 - 2
vs  
W
D
W
W
W
 
L
D
W
D
L
 
 
13:00  

Krasno - Namestovo

 
D
0 - 0
vs  
L
D
D
W
L
 
D
L
 
 
13:00  

Zarnovica - Jednota Banova

 
Away
0 - 4
vs  
L
L
L
L
 
L
L
W
W
 
 
13:00  

Cadca - L. Hradok

 
A
0 - 2
vs  
L
L
L
 
W
D
 
 
13:00  

Slavia TU Kosice - Pohronie

 
Away
0 - 3
vs  
W
D
 
D
L
L
L
D
 
 
13:00  

Nyva Ternopil - Bukovyna

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
13:00  

Nyva Vinnytsya - Podillya Khmelnytskyi

 
H
2 - 0
vs  
D
L
D
L
 
D
D
D
 
 
13:00  

Real Pharma - Mykolaiv 2

 
D
1 - 0
vs  
D
L
W
L
 
D
D
L
 
 
13:30  

Kovacova - Zvolen

 
H
0 - 0
vs  
L
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
13:30  

Drava - Dob

 
D
3 - 1
vs  
W
W
W
D
L
 
L
D
D
D
 
 
13:30  

Mbarara City - Maroons

 
Home
1 - 2
vs  
D
L
D
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
13:30  

Police - Vipers

 
Away
1 - 3
vs  
D
D
L
W
L
 
W
D
D
W
 
 
15:00  

Al Khaleej - Najran

 
D
2 - 3
vs  
D
D
W
D
L
 
D
D
L
W
D
 
 
15:00  

La Virgen - Real Avila

 
A
0 - 0
vs  
W
L
W
 
W
L
D
L
L
 
 
15:00  

Tarsus - Pendikspor

 
Home
1 - 0
vs  
L
W
W
W
 
W
L
L
D
W
 
 
15:00  

England U19 - France U19

 
A
1 - 3
vs  
W
W
L
L
L
 
W
D
W
D
D
 
 
15:25  

Al-Taqadom - Al Ain

 
H
1 - 1
vs  
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:30  

Monza - Renate

 
Home
4 - 1
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
D
D
W
 
 
15:30  

Novi Pazar - Backa

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
L
W
D
 
L
L
L
L
D
 
 
15:30  

Orihuela - Levante B

 
H
1 - 1
vs  
D
L
W
D
L
 
L
W
W
L
D
 
 
15:30  

Mirandes B - Numancia B

 
Away
0 - 3
vs  
D
W
D
L
D
 
W
W
D
W
W
 
 
15:30  

Finland U19 - Iceland U19

 
D
0 - 1
vs  
D
L
D
W
W
 
L
W
W
L
D
 
 
15:35  

Hottain - Jeddah

 
H
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
L
D
L
L
W
 
 
15:40  

Al Ansar - Al-Shoalah

 
H
0 - 1
vs  
L
W
L
L
D
 
L
D
D
 
 
16:00  

Czech Republic U19 - San Marino U19

 
Home
6 - 0
vs  
L
D
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Hungary U19 - Georgia U19

 
Home
2 - 4
vs  
D
L
L
W
D
 
W
L
D
L
W
 
 
16:00  

Liechtenstein U21 - Slovakia U21

 
Away
2 - 4
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
16:00  

Bron Radom - Zambrow

 
H
2 - 2
vs  
W
L
W
D
L
 
D
L
L
D
W
 
 
16:00  

Kolubara - Sindjelic Beograd

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
L
L
W
 
 
16:00  

Alcoyano - Castellon

 
D
3 - 3
vs  
L
W
W
W
W
 
W
D
D
D
W
 
 
16:00  

Bupolsa - Becerril

 
Home
2 - 1
vs  
D
W
 
D
D
L
D
L
 
 
16:00  

Sakaryaspor - Sivas Belediyespor

 
A
1 - 0
vs  
L
D
D
D
D
 
D
D
W
W
 
 
16:00  

Afjet Afyonspor - Gumushanespor

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
D
L
L
 
W
D
D
W
L
 
 
16:30  

Bahrain - Azerbaijan

 
A
2 - 3
vs  
D
D
W
D
W
 
L
L
L
L
D
 
 
16:30  

Sudtirol - FeralpiSalo

 
Home
0 - 1
vs  
L
W
W
W
W
 
W
D
L
D
L
 
 
16:30  

Sambenedettese - Fermana

 
Home
0 - 2
vs  
W
D
D
W
W
 
W
D
L
L
D
 
 
17:00  

Vendsyssel - Nordsjaelland

 
D
0 - 2
vs  
W
D
W
W
L
 
W
L
W
L
D
 
 
17:00  

Guinea - Liberia

 
Home
1 - 0
vs  
D
L
W
L
L
 
L
L
W
L
D
 
 
17:00  

Acero - Silla CF

 
A
2 - 0
vs  
L
L
D
 
W
L
L
D
D
 
 
17:00  

Villa - Wakiso Giants

 
H
2 - 0
vs  
W
D
W
D
D
 
W
D
L
L
W
 
 
17:30  

Santa Marta Tormes - Leonesa B

 
H
1 - 1
vs  
W
W
W
 
L
L
L
 
 
18:00  

Sao Paulo U20 - Gremio U20

 
D
5 - 0
vs  
L
W
W
D
L
 
D
L
W
W
L
 
 
18:00  

Fluminense U20 - Chapecoense-SC U20

 
D
3 - 1
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
W
L
 
 
18:00  

Botafogo U20 - Santos U20

 
A
0 - 2
vs  
L
W
L
L
D
 
L
L
W
L
W
 
 
18:00  

Vitoria U20 - Palmeiras U20

 
D
2 - 0
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
W
D
 
 
18:00  

Coritiba U20 - Internacional U20

 
H
4 - 1
vs  
W
W
W
L
D
 
L
L
L
D
D
 
 
18:00  

Bahia U20 - Corinthians U20

 
Away
1 - 0
vs  
L
L
W
L
D
 
W
L
W
W
W
 
 
18:00  

Belarus U19 - Scotland U19

 
Away
2 - 2
vs  
L
L
W
W
W
 
D
W
W
D
L
 
 
18:15  

Cristo Atletico - Burgos Promesas

 
A
0 - 0
vs  
L
W
L
W
D
 
W
D
D
D
W
 
 
18:15  

Arandina - Almazan

 
Home
1 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
L
L
W
D
D
 
 
18:30  

Sportivo Barracas - Yupanqui

 
Home
0 - 0
vs  
W
W
D
 
D
L
D
D
L
 
 
18:30  

Novara - Alessandria

 
D
0 - 1
vs  
D
D
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

Siena - Pontedera

 
A
2 - 0
vs  
W
L
W
D
W
 
D
D
D
W
W
 
 
18:30  

Monopoli - Virtus Francavilla

 
Home
3 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
D
W
W
L
L
 
 
18:30  

Potenza - Rende

 
Home
4 - 1
vs  
W
D
D
W
W
 
L
D
L
L
D
 
 
18:45  

Stockport - Hartlepool

 
A
2 - 1
vs  
L
L
L
L
D
 
L
L
D
D
W
 
 
18:45  

Germany - Argentina

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
D
W
 
 
19:00  

Senegal - Mali

 
Home
2 - 0
vs  
W
D
L
W
W
 
W
L
W
D
W
 
 
19:00  

Nairn County - Clachnacuddin

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
D
L
 
W
L
L
D
W
 
 
21:00  

Petrolera - Dep. Pasto

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
L
D
D
 
L
L
L
W
D
 
 
21:05  

Limon - Herediano

 
H
1 - 0
vs  
W
L
D
W
W
 
W
D
D
W
W
 
 
22:00  

HFX Wanderers - Pacific FC

 
H
1 - 1
vs  
D
D
D
D
L
 
D
L
W
L
L
 
 
22:00  

Deportes Tolima - Millonarios

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
D
 
W
W
W
L
D
 
 
23:00  

America De Cali - U. Magdalena

 
Home
2 - 0
vs  
D
D
D
L
L
 
L
L
L
D
D
 
 
23:30  

Loudoun - Saint Louis FC

 
D
4 - 3
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
23:30  

Atlanta United 2 - Bethlehem

 
D
5 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
Wednesday 9. October 2019 | 02:19 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  

Connecticut Sun W - Washington Mystics W

 
Away
90 - 86
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
01:00  

Olimpico - Libertad

 
Home
96 - 79
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
06:00  

Anyang - Wonju DB

 
Home
81 - 86
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
08:00  

KCC Egis - Seoul Thunders

 
Home
92 - 79
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
08:00  

LG Sakers - Seoul Knights

 
H
76 - 105
vs  
W
L
L
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
08:30  

NorthPort - TNT KaTropa

 
Away
100 - 103
vs  
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
11:00  

Rain or Shine Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters

 
Home
84 - 86
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
15:00  

Atomeromu Szekszard W - PEAC-Pecs W

 
Home
85 - 63
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
15:00  

Nevezis - Lietkabelis

 
Away
91 - 68
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Spartak Moscow W - Dynamo Kursk W

 
A
77 - 80
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
15:30  

Pardubice - NH Ostrava

 
Home
93 - 62
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
15:30  

Kataja - Tartu Ulikool

 
Home
99 - 87
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
L
W
W
 
 
15:30  

Kouvot Kouvola - UU-Korihait Uusikaupunki

 
Home
108 - 75
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
15:30  

Karhu Basket - BC Nokia

 
Home
94 - 102
vs  
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
15:30  

KTP Kotka Basket - Salon Vilpas

 
Away
78 - 89
vs  
L
W
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
15:30  

Lahti Basketball - Helsinki Seagulls

 
Away
84 - 90
vs  
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
15:30  

Ura Basket - Kobrat

 
Away
117 - 93
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
W
W
W
 
 
15:45  

Kolin - Decin

 
H
75 - 91
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
16:00  

Cibona - Zadar

 
Home
90 - 71
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
16:00  

Opava - Hradec Kralove

 
Home
95 - 68
vs  
L
L
W
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Usti n. Labem - Olomoucko

 
H
100 - 97
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
16:00  

USK Prague - Brno

 
Home
76 - 59
vs  
W
L
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Svitavy - Nymburk

 
Away
70 - 97
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Hradec Kralove W - Slavia Prague W

 
Home
79 - 71
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
16:00  

Zabiny Brno W - Chomutov W

 
Home
78 - 43
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
 
 
16:00  

Spars Sarajevo - MZT Skopje

 
Away
65 - 77
vs  
L
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
16:00  

Unics Kazan - Cedevita Olimpija

 
Home
80 - 67
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
W
 
 
16:00  

BC Dnipro - Borisfen

 
Home
81 - 71
vs  
L
W
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
16:00  

Cluj Napoca - Rahoveci

 
Home
91 - 47
vs  
W
L
W
W
W
 
L
L
 
 
16:00  

Parnu - Ventspils

 
Away
76 - 110
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
16:00  

TAL TECH - Valmiera Glass Via

 
Home
100 - 103
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:00  

Beroe W - Buducnost W

 
A
71 - 59
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

Szombathely - Zalakeramia

 
Home
74 - 55
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
16:00  

Widzew Lodz W - Sleza Wroclaw W

 
Away
53 - 70
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
16:00  

Torun W - Lublin W

 
H
62 - 92
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
16:00  

Gorzow W - Arka Gdynia W

 
Home
82 - 89
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
W
W
W
 
 
16:00  

MBK Komarno - Spisska Nova Ves

 
Home
79 - 73
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

BK Svit - MBK Handlova

 
Home
90 - 81
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
16:00  

Levice - Inter Bratislava

 
Away
65 - 75
vs  
L
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

BKM Lucenec - BC Prievidza

 
Away
78 - 67
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
16:00  

Kharkivski Sokoly - BK Zaporozhye

 
Home
86 - 90
vs  
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
16:30  

Bakken Bears - Randers

 
Home
89 - 83
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
16:30  

Promitheas - Monaco

 
Away
74 - 77
vs  
L
L
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
16:30  

Galatasaray - Oldenburg

 
A
92 - 79
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
16:30  

Tresnjevka 2009 W - Cinkarna Celje W

 
Away
59 - 85
vs  
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
16:30  

Cegledi W - ZTE NKK W

 
Home
65 - 77
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
W
L
W
 
 
17:00  

Svendborg - Team FOG Naestved

 
Away
77 - 72
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:00  

Aabyhoj W - Lemvig W

 
A
71 - 66
vs  
L
W
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:00  

Rogaska - Siroki Brijeg

 
A
74 - 79
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Lovcen Cetinje - Sutjeska

 
Home
81 - 74
vs  
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
17:00  

Lokomotiv Kuban - Venezia

 
Home
77 - 63
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Pinar Karsiyaka - Boras

 
A
78 - 58
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Keltern W - Freiburg W

 
Home
83 - 70
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
W
 
 
17:00  

Lulea W - Norrkoping W

 
Home
74 - 49
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
17:30  

Sisu W - Vaerlose W

 
Home
65 - 59
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
L
L
 
 
17:30  

Gdynia - Unicaja

 
H
59 - 66
vs  
L
W
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
17:30  

Leverkusen - Rostock

 
Away
89 - 85
vs  
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
17:30  

PINKK-Pecsi W - Ujbuda BEAC W

 
A
59 - 82
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:45  

Buducnost - Trento

 
Home
68 - 77
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:00  

OKK Novi Pazar - Split

 
Home
92 - 85
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
18:00  

Leiden - Beroe

 
A
108 - 86
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
18:15  

MoraBanc Andorra - Ulm

 
Home
97 - 78
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:30  

Haukar W - Keflavik W

 
H
54 - 65
vs  
W
L
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:30  

Vigarano W - San Giovanni W

 
Away
65 - 76
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
 
18:30  

Fixi Piramis Torino W - Schio W

 
Away
42 - 76
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

Empoli W - Battipaglia W

 
Home
79 - 54
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
18:30  

Broni W - Lucca W

 
A
74 - 82
vs  
L
L
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:45  

Limoges - Rytas

 
A
82 - 61
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
19:15  

Virtus Bologna - Maccabi Rishon

 
A
96 - 77
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
L
L
 
 
19:15  

Skallagrimur W - Grindavik W

 
Home
74 - 59
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
 
 
19:15  

Valur W - Snaefell W

 
Home
110 - 75
vs  
W
W
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
19:15  

Breidablik W - KR Reykjavik W

 
Away
69 - 78
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
Wednesday 9. October 2019 | 02:19 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
04:30  

Mahut N./Roger-Vasselin E. - Gong M./Zhang Z.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
04:30  

Pouille L. - Isner J.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
04:30  

Garin Ch. - Berrettini M.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
04:30  

Auger-Aliassime F. - Tsitsipas S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
04:40  

Stosur S. - Putintseva Y.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
06:00  

Fritz T. - Khachanov K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
06:00  

Zverev A. - Chardy J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
06:00  

Rojer J./Tecau H. - Schwartzman D./Sousa J.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
L
 
 
06:00  

Bautista-Agut R. - Opelka R.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
06:00  

Ram R./Salisbury J. - Granollers M./Zeballos H.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
06:10  

Garcia C. - Wang Y.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
07:00  

Nikles J. - Marti Pujolras A.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
07:30  

Auger-Aliassime F./Berrettini M. - Mektic N./Skugor F.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
07:30  

Millman J. - Rublev A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
07:30  

Cabal J./Farah R. - Isner J./Querrey S.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
L
W
 
 
08:00  

Taberner C. - Laaksonen H.

 
Home
0 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
08:00  

Mager G. - Diez S.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
08:30  

Roca Batalla O. - Skatov T.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
08:30  

Kravchenko G. - Kivattsev K.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
08:30  

Alvarez Varona N. - Lopez Montagud C.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
09:30  

Novak D. - Ramanathan R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
09:30  

Roumane R. - Lorenzi P.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
10:00  

Alexandrova E. - Pliskova Kr.

 
Home
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
10:00  

Korpatsch T. - Ostapenko J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
W
L
 
 
10:00  

Cervantes I. - Alcaraz Garfia C.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
 
10:00  

Winter Lopez B. - Esteve L. E.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
10:00  

Perez C. S. - Barranco C. J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
10:30  

Djokovic N. - Shapovalov D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
L
 
 
10:30  

Krstev O. - Paul J.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
11:00  

Bourgue M. - Gombos N.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:00  

Carreno-Busta P. - Thiem D.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Michnev P. - Seifert S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Huesler M. - Recek D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
 
 
12:00  

Boluda-Purkiss C. - Gutierrez-Ferrol S.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:30  

Masur D. - Vesely J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
12:30  

Moutet C. - Muller A.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
12:30  

Gimeno Valero C. - Sanchez Izquierdo N.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
13:00  

Rybakina E. - Friedsam A-L.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
L
W
L
W
W
 
 
14:00  

Pavlyuchenkova A. - Haas B.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
14:00  

Arneodo R./Nys H. - Demoliner M./Middelkoop M.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
15:30  

Halys Q./Lamasine T. - OMara J./Skupski K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
16:30  

Humbert U. - Haase R.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
16:30  

Bertens K. - Doi M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
17:00  

Ymer M. - Vanni L.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Svajda Z. - Kudla D.

 
Away
1 - 2
vs  
W
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
17:00  

Velotti A. - Rola B.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
17:00  

Pervolarakis M. - Kuhn N.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:00  

Petkovic A. - Goerges J.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
L
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
18:00  

Mena F. - Menezes J.

 
Away
1 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:30  

Escobedo E. - King K.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
18:30  

King D. - Korda S.

 
Away
2 - 1
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
18:30  

Corwin F. - Duckworth J.

 
Away
1 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:30  

Seyboth Wild T. - Giannessi A.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
19:30  

Andreozzi G. - Luz O.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
W
 
W
L
W
W
L
 
 
20:00  

Polansky P. - Ritschard A.

 
Home
2 - 1
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
20:00  

Sarkissian A. - Young D.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
21:00  

Zeballos F. - Martinez P.

 
Away
2 - 1
vs  
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
21:00  

Delbonis F. - Moroni M.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
Wednesday 9. October 2019 | 02:19 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Nashville Predators - San Jose Sharks

 
A
5 - 2
vs  
L
D
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
 
01:00  

Medicine Hat Tigers - Portland Winterhawks

 
Away
4 - 2
vs  
W
L
W
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
01:00  

Prince Albert Raiders - Vancouver Giants

 
H
4 - 2
vs  
L
D
L
L
L
 
L
L
W
W
D
 
 
01:00  

Regina Pats - Edmonton Oil Kings

 
H
3 - 5
vs  
D
L
L
L
L
 
D
D
L
W
L
 
 
01:00  

Calgary Flames - Los Angeles Kings

 
Home
3 - 3
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
02:00  

Vegas Golden Knights - Boston Bruins

 
H
3 - 4
vs  
L
L
W
W
W
 
D
D
W
W
W
 
 
08:00  

Tolpar - Irbis

 
Home
3 - 2
vs  
L
W
D
L
D
 
L
L
D
W
L
 
 
09:00  

Belye Medvedi - Tyumensky Legion

 
Home
4 - 1
vs  
D
W
W
L
D
 
L
L
W
D
L
 
 
11:30  

Kunlun - Niznekamsk

 
A
2 - 1
vs  
D
L
W
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
12:00  

Stalnye Lisy - Omskie Yastreby

 
A
4 - 2
vs  
D
W
W
W
W
 
L
W
L
W
D
 
 
12:30  

Altay - Sibirskie Snaipery

 
H
2 - 2
vs  
D
L
L
W
W
 
W
L
D
W
L
 
 
13:00  

Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi

 
Home
3 - 4
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
13:30  

Avto - Chaika

 
A
1 - 3
vs  
L
W
W
L
W
 
W
D
L
W
D
 
 
14:00  

Tractor Chelyabinsk - Dyn. Moscow

 
D
3 - 2
vs  
L
W
L
W
L
 
D
W
W
L
W
 
 
14:00  

Salavat Ufa - Barys Nur-Sultan

 
A
1 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
15:00  

Trinec (Cze) - Lausanne (Sui)

 
A
1 - 1
vs  
L
W
D
L
L
 
D
W
W
W
 
 
15:00  

Jyvaskyla U20 - Karpat U20

 
Away