Monday 21. October 2019 | 07:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
00:30  

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

 
Home
1 - 2
vs  
W
D
W
D
L
 
W
W
W
L
L
 
 
16:00  

Rakow - Slask Wroclaw

 
H
1 - 0
vs  
W
L
W
L
W
 
D
D
L
L
D
 
 
17:00  

Meppen - Viktoria Koln

 
Home
1 - 1
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
D
L
D
 
 
17:00  

Orebro - Elfsborg

 
H
2 - 2
vs  
D
L
W
L
L
 
D
L
W
D
W
 
 
17:00  

Goteborg - Djurgarden

 
D
0 - 1
vs  
L
W
L
D
L
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Konyaspor - Yeni Malatyaspor

 
A
0 - 2
vs  
D
W
L
W
W
 
L
W
D
L
W
 
 
18:00  

Breda - Graafschap

 
A
1 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
D
W
D
D
D
 
 
18:00  

Jong PSV - Eindhoven FC

 
A
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
D
L
W
L
D
 
 
18:00  

Jong Ajax - Jong Utrecht

 
Home
4 - 0
vs  
W
D
W
W
L
 
W
W
D
W
D
 
 
18:00  

Jong AZ - Nijmegen

 
D
0 - 2
vs  
L
L
D
D
W
 
D
L
D
L
W
 
 
18:45  

Lens - Auxerre

 
Home
0 - 0
vs  
D
W
W
W
W
 
W
W
L
D
W
 
 
18:45  

Brescia - Fiorentina

 
H
0 - 0
vs  
L
L
W
L
L
 
D
D
W
W
W
 
 
19:00  

Sheffield Utd - Arsenal

 
Away
1 - 0
vs  
L
W
L
L
D
 
W
W
D
W
W
 
 
19:00  

Frosinone - Livorno

 
Home
1 - 0
vs  
L
D
L
D
D
 
L
W
D
L
L
 
 
Monday 21. October 2019 | 07:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
08:30  

Illawarra Hawks - Adelaide

 
A
92 - 98
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
10:00  

Samsung Blue Minx W - Woori Wibee W

 
Away
68 - 62
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
15:30  

BC Nokia - Salon Vilpas

 
Away
73 - 83
vs  
L
W
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
15:30  

BC Timisoara - SCM Craiova

 
Home
84 - 73
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
16:00  

BC Kalev/Cramo - Zenit Petersburg

 
Away
84 - 80
vs  
L
W
L
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
17:00  

Anadolu Efes - Buyukcekmece

 
Home
109 - 69
vs  
L
W
W
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Eilat

 
Away
88 - 87
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:04  

Nassjo - Boras

 
Away
81 - 89
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
17:30  

Maccabi Ashdod - Hapoel Tel-Aviv

 
Away
83 - 76
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
23:15  

Hebraica y Macabi - Defensor

 
Home
95 - 90
vs  
W
L
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
Monday 21. October 2019 | 07:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:30  

Kelly D. - Grills J.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
00:30  

Klein B. - Fanselow S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
02:00  

Barrios T. - Brymer G.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
02:00  

Gao X. - Rawat S.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
02:00  

Reboul F. - He Y.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
03:30  

Trongcharoenchaikul W. - Castelnuovo L.

 
Home
0 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
 
 
03:30  

Xia Z. - Noguchi R.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
03:30  

Gojo B. - Van Rijthoven T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
L
L
W
 
L
L
L
W
W
 
 
03:30  

Tokuda R. - Cui J.

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
 
 
05:00  

Kalenichenko D. - Takahashi Y.

 
Away
2 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
05:00  

Barrientos N. - Sun F.

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
 
05:35  

Rosenkranz M. - Fancutt T. J.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
W
L
 
 
05:35  

Sweeny D. - Zakharov A.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
06:30  

Chung Y. - Niki T.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
07:00  

Romios M. C. - Mousley B.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
09:30  

Welte M. - Choinski J.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
09:30  

Kopriva V. - Moroni M.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
10:30  

Serdarusic N. - Blancaneaux G.

 
Away
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
11:00  

Neuchrist M. - Pellegrino A.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
11:00  

Molcan A. - Robredo T.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Schwartzman D. - Herbert P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
12:00  

Roumane R. - Karlovskiy E.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
12:00  

Koolhof W./Tsitsipas S. - Fritz T./Opelka R.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
L
 
 
12:30  

Smith J. P. - Bemelmans R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
12:30  

Nedovyesov A. - Kamke T.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
12:30  

Reymond A. - Janvier M.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
13:00  

Fucsovics M. - Sonego L.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
13:30  

Berrettini M. - Edmund K.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
W
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
14:00  

Menendez-Maceiras A. - Napolitano S.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
L
W
W
W
L
 
 
14:00  

Kolar Z. - Ward J.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:30  

Muller A. - Kavcic B.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
14:30  

Cerundolo F. - Blanch U.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
W
W
L
L
 
 
15:00  

Zapata Miralles B. - Zverev M.

 
Away
2 - 1
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
15:30  

Basic M. - Darcis S.

 
Away
1 - 2
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
15:30  

Dimitrov G. - Dzumhur D.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
15:30  

Trungelliti M. - Grenier H.

 
Home
0 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
16:00  

Chazal M. - Quiroz R.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
16:00  

Roca Batalla O. - Seyboth Wild T.

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
L
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
16:30  

Masur D. - Wessels L.

 
Home
2 - 0
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
 
16:30  

Benchetrit E. - Karatsev A.

 
Away
2 - 0
vs  
W
L
W
L
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Hurkacz H. - Khachanov K.

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
17:00  

Struff J-L. - Kecmanovic M.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

Denolly C. - Cachin P.

 
Home
2 - 0
vs  
L
L
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
17:00  

Federer R. - Gojowczyk P.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
17:30  

Cuevas M. - Olivo R.

 
Away
2 - 0
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
17:30  

Galan Riveros D. E. - Hidalgo D.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
L
L
 
L
W
W
L
W
 
 
17:30  

Cervantes I. - Meligeni Rodrigues Alves F.

 
Home
2 - 1
vs  
L
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
18:00  

Added D. - Bourgue M.

 
Away
0 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
W
W
W
 
 
18:30  

Paire B. - Laaksonen H.

 
Home
0 - 2
vs  
W
L
L
L
L
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

De Minaur A. - Dellien H.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
19:00  

Hernandez-Fernandez J. - Sakamoto P.

 
Home
1 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
W
L
L
 
 
19:00  

Lindell Ch. - Luz O.

 
Away
0 - 2
vs  
L
W
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
19:00  

Krstin P. - Villanueva G.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
L
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
22:30  

Ficovich J. P. - Velotti A.

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
23:00  

Banes M. - Musialek A.

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
L
L
 
 
Monday 21. October 2019 | 07:00 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
01:00  

Anaheim Ducks - Calgary Flames

 
A
1 - 2
vs  
W
W
L
W
W
 
D
L
L
W
W
 
 
06:30  

Tayfun - Sakhalinskie Akuly

 
D
3 - 4
vs  
W
W
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
09:00  

Amur Khabarovsk - Dyn. Moscow

 
A
1 - 5
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
10:00  

Krasnaya Armiya - SKA-Varyagi

 
Home
3 - 0
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
10:00  

MHC Spartak - Kapitan

 
D
5 - 3
vs  
D
W
W
W
W
 
L
L
L
W
L
 
 
10:00  

Loko - HC Riga

 
Home
2 - 3
vs  
L
W
W
W
W
 
L
D
W
L
W
 
 
10:30  

Tseng Tou - HC Yugra

 
Away
0 - 1
vs  
L
L
D
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
11:30  

Kunlun - Sochi

 
D
3 - 2
vs  
L
W
L
D
L
 
L
D
L
D
L
 
 
13:00  

Temirtau - Pavlodar

 
H
2 - 5
vs  
W
D
L
L
W
 
L
L
D
W
W
 
 
13:00  

Kulager - Altay Torpedo

 
A
0 - 3
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Gornyak Rudny - Beibarys Atyrau

 
Away
2 - 6
vs  
L
L
L
D
W
 
L
L
D
L
W
 
 
14:00  

Yekaterinburg - Bars Kazan

 
H
1 - 6
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
D
L
 
 
14:30  

Humo - HC Rostov

 
D
2 - 1
vs  
W
L
W
D
D
 
W
L
D
L
L
 
 
15:30  

Litomerice - Benatky

 
Home
4 - 2
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
L
W
D
 
 
15:30  

Trebic - Ceske Budejovice

 
D
1 - 5
vs  
W
D
L
L
L
 
W
W
D
W
W
 
 
15:30  

Khimik - Voronezh

 
Home
2 - 2
vs  
D
W
L
L
W
 
D
D
L
L
D
 
 
16:00  

Gomel - Yunost Minsk

 
Away
5 - 4
vs  
L
W
W
L
W
 
D
W
W
D
D
 
 
16:00  

Belarus U20 - Brest

 
H
3 - 0
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
L
W
W
 
 
16:00  

Bobruisk - Novopolotsk

 
Away
3 - 4
vs  
D
L
W
L
W
 
D
W
W
D
L
 
 
16:00  

Lokomotiv Orsha - Vitebsk

 
Home
10 - 0
vs  
L
W
W
W
W
 
L
D
L
L
L
 
 
16:00  

Usti nad Labem - Slavia Prague

 
D
2 - 4
vs  
L
L
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
16:00  

Kadan - Jihlava

 
Away
2 - 1
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
L
W
W
 
 
16:00  

Prostejov - Prerov

 
H
0 - 3
vs  
L
D
W
L
L
 
L
W
W
W
D
 
 
16:00  

Sokolov - Chomutov

 
H
4 - 2
vs  
L
W
L
L
D
 
L
L
L
W
W
 
 
16:00  

AZ Havirov - Poruba

 
H
3 - 2
vs  
W
W
L
L
L
 
W
D
L
W
L
 
 
16:00  

Frydek-Mistek - Vsetin

 
H
5 - 2
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

SKA-1946 - Krylya Sovetov

 
Home
5 - 1
vs  
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
L
 
 
16:00  

Atlant - Din. St. Petersburg

 
Away
3 - 3
vs  
L
D
L
W
L
 
D
W
W
L
L
 
 
16:00  

Dyn. Moscow - Amurskie Tigry

 
A
3 - 0
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
16:00  

Zvezda Moscow - Tambov

 
D
1 - 1
vs  
D
W
L
L
D
 
D
D
L
W
L
 
 
16:30  

Lokomotiv Yaroslavl - Tractor Chelyabinsk

 
Home
1 - 2
vs  
W
L
W
L
D
 
L
W
L
L
L
 
 
16:30  

CSKA Moscow - Nizhny Novgorod

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
L
W
D
 
 
17:00  

Vimmerby - Troja/Ljungby

 
H
1 - 3
vs  
L
D
W
L
W
 
L
W
D
W
W
 
 
23:00  

Philadelphia Flyers - Vegas Golden Knights

 
D
6 - 2
vs  
W
D
L
L
L
 
W
W
L
D
W
 
 
23:00  

Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

 
Home
3 - 3
vs  
D
L
W
L
D
 
D
L
W
D
D
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 20 Nov 00:30  

Penn State - Bucknell

 
basketball 20 Nov 01:00  

Virginia - Vermont

 
basketball 20 Nov 01:00  

South Carolina - Boston University

 
basketball 20 Nov 01:00  

Davidson - Nevada

 
basketball 20 Nov 01:00  

Dayton - Nebraska O.

 
basketball 20 Nov 01:00  

George Mason - Loyola Maryland

 
basketball 20 Nov 01:00  

Liberty - Navy

 
basketball 20 Nov 01:00  

Providence - Merrimack Warriors

 
basketball 20 Nov 01:00  

Rhode Island - Nicholls State

 
basketball 20 Nov 01:00  

Central Connecticut State - New Hampshire

 
basketball 20 Nov 01:00  

LSU - UMBC Retrievers

 
basketball 20 Nov 01:00  

Marshall - Charleston

 
basketball 20 Nov 01:00  

St. Francis (PA) - Delaware

 
basketball 20 Nov 01:00  

Sacred Heart - Brown

 
basketball 20 Nov 01:00  

Lafayette - Penn

 
basketball 20 Nov 01:00  

Cleveland State - Florida Intl

 
basketball 20 Nov 01:00  

Kent State - IPFW

 
basketball 20 Nov 01:00  

Bradley - Norfolk State

 
basketball 20 Nov 01:00  

Georgia Southern - Mercer

 
basketball 20 Nov 01:00  

Youngstown State - N. Carolina Central

 
basketball 20 Nov 01:05  

Holy Cross - Northeastern

 
basketball 20 Nov 01:30  

Ole Miss - Seattle

 
basketball 20 Nov 01:30  

Samford - Manhattan

 
basketball 20 Nov 01:30  

Southeast Missouri State - Citadel

 
basketball 20 Nov 02:00  

Memphis Grizzlies - Golden State Warriors

 
basketball 20 Nov 02:00  

New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers

 
basketball 20 Nov 02:00  

Alabama - Furman

 
basketball 20 Nov 02:00  

South Dakota St. - North Alabama

 
basketball 20 Nov 02:00  

Northwestern - Radford

 
basketball 20 Nov 02:00  

Iowa State - Southern Miss

 
basketball 20 Nov 02:00  

Kansas - East Tennessee St

 
basketball 20 Nov 02:00  

Wichita State - Gardner Webb

 
basketball 20 Nov 02:00  

Rice - Houston

 
basketball 20 Nov 02:00  

Murray State - Southern Illinois

 
basketball 20 Nov 02:00  

Northern Iowa - UT Martin

 
basketball 20 Nov 02:00  

Wisc. Milwaukee - North Dakota

 
basketball 20 Nov 02:00  

North Texas - N. Carolina A&T

 
basketball 20 Nov 02:30  

Maryland - Fairfield

 
basketball 20 Nov 03:00  

Grand Canyon - Montana State

 
basketball 20 Nov 03:00  

USC - Pepperdine

 
basketball 20 Nov 03:00  

Wyoming - Detroit

 
basketball 20 Nov 03:00  

UTEP - New Mexico

 
basketball 20 Nov 03:00  

Gonzaga - UT Arlington

 
basketball 20 Nov 04:00  

Sacramento Kings - Phoenix Suns

 
basketball 20 Nov 04:00  

San Francisco - CSU Bakersfield

 
basketball 20 Nov 04:00  

Pacific - Coppin State

 
basketball 20 Nov 04:30  

Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder

 
basketball 20 Nov 08:00  

Pavlodar - Bars Petropavlovsk

 
basketball 20 Nov 10:00  

BC Almaty - Kazygurt

 
basketball 20 Nov 11:00  

Seoul Knights - LG Sakers

 
basketball 20 Nov 12:35  

Tianjin - Sichuan

 
basketball 20 Nov 12:35  

Shanghai - Jiangsu Dragons

 
basketball 20 Nov 12:35  

Nanjing Tongxi - Zhejiang Guangsha

 
basketball 20 Nov 12:35  

Zhejiang Chouzhou - Liaoning

 
basketball 20 Nov 12:35  

Qingdao - Shandong

 
basketball 20 Nov 12:35  

Fujian - Bayi Rockets

 
basketball 20 Nov 12:35  

Guangdong - Xinjiang

 
basketball 20 Nov 13:30  

Novosibirsk - Spartak Primorie

 
basketball 20 Nov 14:00  

Temp Sumz Revda - Rodniki Izhevsk

 
basketball 20 Nov 15:00  

University-Ugra - Vostok 65

 
basketball 20 Nov 15:00  

Uralmash Ekaterinburg - CSKA Moscow 2

 
basketball 20 Nov 17:30  

Unics Kazan - Nanterre

 
basketball 20 Nov 17:30  

BC Nokia - Lahti Basketball

 
basketball 20 Nov 17:30  

Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola

 
basketball 20 Nov 17:30  

Zielona Gora - Szczecin

 
basketball 20 Nov 18:00  

Usti n. Labem - NH Ostrava

 
basketball 20 Nov 18:00  

PAOK - Basket Zaragoza

 
basketball 20 Nov 18:00  

Tofas - Venezia

 
basketball 20 Nov 18:00  

Inter Bratislava - Leiden

 
basketball 20 Nov 18:00  

Bandirma - Anwil Wloclawek

 
basketball 20 Nov 18:00  

AEK Athens - Vechta

 
basketball 20 Nov 18:00  

VEF Riga - Tenerife

 
basketball 20 Nov 18:00  

Galatasaray - Unicaja

 
basketball 20 Nov 18:00  

Hapoel Ramat Gan - Elitzur Maccabi Netanya

 
basketball 20 Nov 18:00  

Ramat Hasharon - Ironi Kiryat Ata

 
basketball 20 Nov 18:15  

Darussafaka - Joventut Badalona

 
basketball 20 Nov 18:30  

Promitheas - Ulm

 
basketball 20 Nov 18:30  

Hapoel Holon - Sassari

 
basketball 20 Nov 18:30  

Cedevita Olimpija - Brescia

 
basketball 20 Nov 18:30  

Zalgiris Kaunas - Panathinaikos

 
basketball 20 Nov 18:30  

H. Afula - Galil Elyon

 
basketball 20 Nov 18:30  

Maccabi Raanana - M. Hod Hasharon

 
basketball 20 Nov 18:45  

Monaco - Maccabi Rishon

 
basketball 20 Nov 19:00  

Hradec Kralove - Opava

 
basketball 20 Nov 19:00  

Sutjeska - Split

 
basketball 20 Nov 19:00  

Brno - Levice

 
basketball 20 Nov 19:00  

Baerum - Ammerud

 
basketball 20 Nov 19:04  

Boras - Umea

 
basketball 20 Nov 19:04  

Norrkoping - Wetterbygden Stars

 
basketball 20 Nov 19:30  

Donar Groningen - Pinar Karsiyaka

 
basketball 20 Nov 19:30  

Herlev W - Horsholm W

 
basketball 20 Nov 20:00  

Bamberg - Peristeri

 
basketball 20 Nov 20:00  

MoraBanc Andorra - Virtus Bologna

 
basketball 20 Nov 20:00  

Partizan - Rytas

 
basketball 20 Nov 20:00  

Gdynia - Buducnost

 
basketball 20 Nov 20:00  

Oldenburg - Trento

 
basketball 20 Nov 20:00  

Chalons-Reims - Orleans

 
basketball 20 Nov 20:00  

Torun - Turk Telekom

 
basketball 20 Nov 20:00  

Antwerp Giants - Elan Bearnais

 
basketball 20 Nov 20:00  

Alba Berlin - Crvena zvezda mts

 
basketball 20 Nov 20:00  

Aurore - Denain-Voltaire

 
basketball 20 Nov 20:30  

Manresa - Oostende

 
basketball 20 Nov 20:30  

Dijon - Bonn

 
basketball 20 Nov 20:30  

Bayern - Olympiacos

 
basketball 20 Nov 20:30  

Spirou Charleroi - Basic-Fit Brussels

 
basketball 20 Nov 20:45  

Limoges - Lokomotiv Kuban

 
basketball 20 Nov 20:45  

Lyon-Villeurbanne - Anadolu Efes

 
basketball 20 Nov 20:45  

Olimpia Milano - Maccabi Tel Aviv

 
basketball 20 Nov 21:00  

Barcelona - Fenerbahce

 
basketball 20 Nov 21:00  

Baskonia - CSKA Moscow

 
basketball 20 Nov 21:00  

Real Madrid - Khimki M.

 
basketball 20 Nov 21:00  

Valencia - Zenit Petersburg

 
basketball 20 Nov 22:00  

Benfica - Pecsi VSK

 
hockey 20 Nov 01:00  

Buffalo Sabres - Minnesota Wild

 
hockey 20 Nov 01:00  

Florida Panthers - Philadelphia Flyers

 
hockey 20 Nov 01:00  

New Jersey Devils - Boston Bruins

 
hockey 20 Nov 01:00  

Pittsburgh Penguins - New York Islanders

 
hockey 20 Nov 01:00  

Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens

 
hockey 20 Nov 01:30  

Detroit Red Wings - Ottawa Senators

 
hockey 20 Nov 02:00  

Chicago Wolves - San Antonio Rampage

 
hockey 20 Nov 02:00  

Iowa Wild - Milwaukee Admirals

 
hockey 20 Nov 02:00  

St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning

 
hockey 20 Nov 02:00  

Nashville Predators - Winnipeg Jets

 
hockey 20 Nov 02:30  

Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes

 
hockey 20 Nov 02:30  

Dallas Stars - Vancouver Canucks

 
hockey 20 Nov 03:00  

Calgary Flames - Colorado Avalanche

 
hockey 20 Nov 04:00  

Vegas Golden Knights - Toronto Maple Leafs

 
hockey 20 Nov 04:30  

San Jose Sharks - Edmonton Oilers

 
hockey 20 Nov 09:00  

Sakhalinskie Akuly - MHC Spartak

 
hockey 20 Nov 10:00  

Amurskie Tigry - SKA-Varyagi

 
hockey 20 Nov 13:30  

Sibir Novosibirsk - Bars Kazan

 
hockey 20 Nov 14:30  

Avto - Tolpar

 
hockey 20 Nov 15:00  

Salavat Ufa - Kunlun

 
hockey 20 Nov 16:00  

Ceske Budejovice - Chomutov

 
hockey 20 Nov 16:00  

Nizhny Novgorod W - Vanke Rays W

 
hockey 20 Nov 17:00  

Dyn. Moscow - Almaz

 
hockey 20 Nov 17:00  

SKA-1946 - Loko

 
hockey 20 Nov 17:00  

Krylya Sovetov - Din. St. Petersburg

 
hockey 20 Nov 17:30  

Sochi - Cherepovets

 
hockey 20 Nov 17:30  

Sp. Moscow - Lokomotiv Yaroslavl

 
hockey 20 Nov 17:30  

Podolsk - CSKA Moscow

 
hockey 20 Nov 17:30  

Benatky - Frydek-Mistek

 
hockey 20 Nov 17:30  

Trebic - Prostejov

 
hockey 20 Nov 17:30  

IFK Helsinki - Lukko

 
hockey 20 Nov 17:30  

Ilves - JYP

 
hockey 20 Nov 17:30  

SaiPa - Pelicans

 
hockey 20 Nov 17:30  

TPS Turku - Vaasan Sport

 
hockey 20 Nov 17:30  

Assat - KooKoo

 
hockey 20 Nov 17:30  

HC Riga - Krasnaya Armiya

 
hockey 20 Nov 18:00  

Baranavichy - Pinskiye Yastreby

 
hockey 20 Nov 18:00  

Slavia Prague - Vsetin

 
hockey 20 Nov 18:00  

Kadan - Sokolov

 
hockey 20 Nov 18:00  

Ujpest - Ferencvaros

 
hockey 20 Nov 18:30  

Dinamo Riga - Dyn. Moscow

 
hockey 20 Nov 18:30  

DEAC - MAC Ujbuda

 
hockey 20 Nov 18:30  

Fehervari Titanok - DVTK

 
hockey 20 Nov 19:00  

Vita Hasten - Modo

 
hockey 20 Nov 19:00  

Almtuna - Timra

 
hockey 20 Nov 19:00  

IF Bjorkloven - Vasterviks IK

 
hockey 20 Nov 19:00  

BIK Karlskoga - Sodertalje

 
hockey 20 Nov 19:00  

Tingsryds - Karlskrona

 
hockey 20 Nov 19:00  

AIK - Mora

 
hockey 20 Nov 19:00  

Kristianstads - Vasteras

 
hockey 20 Nov 19:00  

Lejon - Pitea

 
hockey 20 Nov 19:00  

Ornskoldsvik - Ostersund

 
hockey 20 Nov 19:00  

Hudiksvalls - Huddinge

 
hockey 20 Nov 19:00  

Arlanda - Hammarby

 
hockey 20 Nov 19:00  

Sollentuna - Vallentuna

 
hockey 20 Nov 19:00  

Segeltorps IF - Enkopings

 
hockey 20 Nov 19:00  

Halmstad - Dalen

 
hockey 20 Nov 19:00  

Kalmar - Troja/Ljungby

 
hockey 20 Nov 19:00  

Boras - Tranas

 
hockey 20 Nov 19:00  

Nybro - Kallinge/Ronneby

 
hockey 20 Nov 19:00  

Vimmerby - Hanhals

 
hockey 20 Nov 19:00  

Eskilstuna Linden - Kumla

 
hockey 20 Nov 19:00  

Koping - Skovde

 
hockey 20 Nov 19:00  

Nykoping - Lindlovens

 
hockey 20 Nov 19:00  

Mariestads - Grums

 
hockey 20 Nov 19:00  

Surahammars - Borlange

 
hockey 20 Nov 19:45  

Langenthal - Olten

 
hockey 20 Nov 20:00  

Munchen - Yunost Minsk

 
hockey 20 Nov 20:15  

Bordeaux - Amiens

 
soccer 20 Nov 01:00  

United States Virgin Islands - Saint Martin

 
soccer 20 Nov 01:00  

Barbados - Cayman Islands

 
soccer 20 Nov 01:10  

Deportivo Moron - Atletico Atlanta

 
soccer 20 Nov 01:30  

Cuba - USA

 
soccer 20 Nov 02:00  

Ecuador - Colombia

 
soccer 20 Nov 03:30  

Mexico - Bermuda

 
soccer 20 Nov 09:30  

Persela Lamongan - Badak Lampung

 
soccer 20 Nov 12:00  

Tudelano - Coruxo FC

 
soccer 20 Nov 12:15  

PSS Sleman - Pusamania Borneo

 
soccer 20 Nov 12:50  

Al Thuqbah - Al-Kawkab

 
soccer 20 Nov 13:00  

Kenya CB - Chemelil

 
soccer 20 Nov 13:00  

Kisumu All-Stars - Wazito

 
soccer 20 Nov 13:00  

Mathare Utd. - Sofapaka

 
soccer 20 Nov 13:00  

Nzoia Sugar - Posta Rangers

 
soccer 20 Nov 13:00  

Zoo - Sony Sugar

 
soccer 20 Nov 13:00  

FC Rapid Bucuresti - UTA Arad

 
soccer 20 Nov 13:00  

Malmo FF (Swe) - Odense (Den)

 
soccer 20 Nov 13:10  

Al Mojzel - Al Jabalain

 
soccer 20 Nov 13:30  

Al Ain - Al Ansar

 
soccer 20 Nov 14:00  

Young Africans - Kinondoni MC

 
soccer 20 Nov 14:30  

Pro Sesto - Levico Terme

 
soccer 20 Nov 14:30  

San Tommaso - Marsala

 
soccer 20 Nov 14:30  

Jomo Cosmos - Royal Eagles

 
soccer 20 Nov 14:30  

Uthongathi - Tshakhuma

 
soccer 20 Nov 14:30  

TS Galaxy - Richards Bay

 
soccer 20 Nov 15:00  

Arzew - Eulma

 
soccer 20 Nov 15:00  

Amal Bou Saada - Arba

 
soccer 20 Nov 15:00  

ASM Oran - Medea

 
soccer 20 Nov 15:00  

Saida - Tadjenant

 
soccer 20 Nov 15:00  

Skikda - Khroub

 
soccer 20 Nov 15:00  

Harrach - MO Bejaia

 
soccer 20 Nov 15:00  

Bamboutos FC - Tonnerre

 
soccer 20 Nov 15:00  

Cotonsport - Dragon de Yaounde

 
soccer 20 Nov 15:00  

Union Douala - APEJES Academy

 
soccer 20 Nov 15:00  

Panthere - Stade Renard

 
soccer 20 Nov 15:00  

Canon Yaounde - Young Sports

 
soccer 20 Nov 15:00  

Feutcheu - Avion Academy

 
soccer 20 Nov 15:00  

Colombe Lobo - Fovu Baham

 
soccer 20 Nov 15:00  

Fortuna Mfou - UMS de Loum

 
soccer 20 Nov 15:00  

Eding Sport - Bamenda

 
soccer 20 Nov 15:30  

Al Najoom - Al-Nahda

 
soccer 20 Nov 15:55  

Al Bukayriyah - Ohod

 
soccer 20 Nov 16:00  

Jigawa Golden Stars - Kano Pillars

 
soccer 20 Nov 16:00  

Lobi Stars - Heartland

 
soccer 20 Nov 16:00  

Rivers United - Enugu Rangers

 
soccer 20 Nov 16:00  

MFM FC - Warri Wolves

 
soccer 20 Nov 16:00  

Sunshine Stars - Enyimba

 
soccer 20 Nov 16:00  

Nasarawa - Plateau United

 
soccer 20 Nov 16:00  

Akwa United - Katsina Utd

 
soccer 20 Nov 17:00  

Tlemcen - Annaba

 
soccer 20 Nov 18:00  

Bejaia - Relizane

 
soccer 20 Nov 18:00  

FK Crvena zvezda - Macva

 
soccer 20 Nov 18:30  

Turnu Magurele - Petrolul

 
soccer 20 Nov 19:30  

Emden - Bersenbruck

 
soccer 20 Nov 19:30  

Spelle-Venhaus - Hagen/Uthlede

 
soccer 20 Nov 20:00  

Feltre - Campodarsego

 
soccer 20 Nov 20:00  

RW Walldorf - Hanau

 
soccer 20 Nov 20:00  

Castellon - Murcia

 
soccer 20 Nov 20:45  

Wycombe - Tranmere

 
soccer 20 Nov 20:45  

Newport Co - Grimsby

 
soccer 20 Nov 20:45  

Darlington - Walsall

 
soccer 20 Nov 20:45  

Lincoln - Ipswich

 
soccer 20 Nov 20:45  

Kingstonian - Enfield Town

 
soccer 20 Nov 23:00  

Deportes Tolima - Cucuta

 
tennis 20 Nov 11:00  

Domingues J. - Neuchrist M.

 
tennis 20 Nov 11:00  

Marti J. - Sousa P.

 
tennis 20 Nov 11:00  

Kopriva V. - Safwat M.

 
tennis 20 Nov 11:00  

Nedelko I. - Cressy M.

 
tennis 20 Nov 11:00  

Lorenzi P. - Rodionov J.

 
tennis 20 Nov 11:00  

Clayton S./Raja P. - Falcao G./Sousa P.

 
soccer 22 Nov 16:30  

Arda - Vitosha Bistritsa

 
soccer 22 Nov 17:30  

Tambov - Lokomotiv Moscow

 
soccer 22 Nov 18:00  

D. Zagreb - Hajduk Split

 
soccer 22 Nov 18:00  

Sparta Prague - Ceske Budejovice

 
soccer 22 Nov 18:00  

Pau - Avranches

 
soccer 22 Nov 18:00  

Gornik Z. - Wisla Plock

 
soccer 22 Nov 18:00  

Shakhtar Donetsk - Lviv

 
soccer 22 Nov 18:30  

Aue - St. Pauli

 
soccer 22 Nov 18:30  

Bochum - VfL Osnabruck

 
soccer 22 Nov 18:30  

Galatasaray - Basaksehir

 
soccer 22 Nov 19:00  

Nordsjaelland - Randers FC

 
soccer 22 Nov 19:00  

Jena - Hallescher

 
soccer 22 Nov 19:10  

Kapfenberg - Vorwarts Steyr

 
soccer 22 Nov 19:10  

BW Linz - Liefering

 
soccer 22 Nov 19:10  

A. Klagenfurt - Austria Vienna II

 
soccer 22 Nov 19:10  

Horn - Wacker Innsbruck

 
soccer 22 Nov 19:10  

Grazer - Amstetten

 
soccer 22 Nov 19:30  

CFR Cluj - Chindia Targoviste

 
soccer 22 Nov 20:00  

Niort - Rodez

 
soccer 22 Nov 20:00  

Orleans - Valenciennes

 
soccer 22 Nov 20:00  

Caen - Le Mans

 
soccer 22 Nov 20:00  

Troyes - Chambly

 
soccer 22 Nov 20:00  

Paris FC - Auxerre

 
soccer 22 Nov 20:00  

Grenoble - Nancy

 
soccer 22 Nov 20:00  

AC Ajaccio - Clermont

 
soccer 22 Nov 20:00  

Chateauroux - Lorient

 
soccer 22 Nov 20:00  

Beziers - Lyon Duchere

 
soccer 22 Nov 20:00  

Bourg Peronnas - Le Puy

 
soccer 22 Nov 20:00  

GFC Ajaccio - Quevilly Rouen

 
soccer 22 Nov 20:00  

Red Star - Cholet

 
soccer 22 Nov 20:00  

Toulon - Boulogne

 
soccer 22 Nov 20:00  

Laval - Creteil

 
soccer 22 Nov 20:00  

Dunkerque - Bastia-Borgo

 
soccer 22 Nov 20:00  

Villefranche - Concarneau

 
soccer 22 Nov 20:00  

Jong Utrecht - Jong AZ

 
soccer 22 Nov 20:30  

Club Brugge KV - Oostende

 
soccer 22 Nov 20:30  

Dortmund - Paderborn

 
soccer 22 Nov 20:30  

Lech Poznan - Piast Gliwice

 
soccer 22 Nov 20:45  

Fulham - QPR

 
soccer 22 Nov 20:45  

Paris SG - Lille

 
soccer 22 Nov 21:00  

Pescara - Cremonese

 
soccer 22 Nov 21:00  

Levante - Mallorca