Wednesday 29. January 2020 | 22:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
12:00  

Zaglebie Sosnowiec (Pol) - Podbrezova (Svk)

 
Home
0 - 1
vs  
L
L
W
D
 
L
L
L
L
 
 
13:00  

Senica (Svk) - Banska Bystrica (Svk)

 
H
3 - 0
vs  
W
W
 
L
L
L
 
 
14:00  

GKS Belchatow (Pol) - Tychy (Pol)

 
A
1 - 1
vs  
W
D
W
W
W
 
L
L
L
W
W
 
 
14:00  

Rapid Vienna (Aut) - Odense (Den)

 
H
0 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
 
 
14:00  

Karpaty (Ukr) - Slovan Bratislava (Svk)

 
Away
1 - 1
vs  
D
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
 
14:00  

Samorin (Svk) - Znojmo (Cze)

 
D
2 - 2
vs  
L
W
L
 
L
W
 
 
14:30  

Hibernians (Mlt) - Mlada Boleslav (Cze)

 
Away
0 - 0
vs  
L
L
L
 
D
W
D
L
W
 
 
15:00  

Piast Gliwice (Pol) - Shakhtyor Soligorsk (Blr)

 
H
2 - 0
vs  
D
L
W
L
 
W
W
D
L
D
 
 
15:00  

Teplice (Cze) - Trencin (Svk)

 
H
4 - 1
vs  
D
L
W
D
 
D
W
W
D
L
 
 
15:00  

Opava (Cze) - Z. Moravce (Svk)

 
A
3 - 0
vs  
W
W
L
D
 
W
D
W
 
 
15:30  

Ried (Aut) - Nitra (Svk)

 
Home
2 - 1
vs  
L
L
L
W
 
W
L
 
 
16:00  

CSKA Sofia (Bul) - Jeonbuk (Kor)

 
D
0 - 0
vs  
D
D
L
L
L
 
D
D
L
 
 
16:00  

Sesvete (Cro) - Dugo Selo (Cro)

 
Home
1 - 2
vs  
L
L
W
 
L
L
 
 
16:30  

Vardar (Mkd) - FK Crvena zvezda (Srb)

 
Away
0 - 0
vs  
D
L
 
L
D
D
D
D
 
 
16:30  

FK Vozdovac (Srb) - FK Zorya Luhansk (Ukr)

 
Away
0 - 2
vs  
L
L
 
W
D
W
L
D
 
 
18:00  

Naestved (Den) - Nykobing (Den)

 
H
1 - 2
vs  
L
W
D
D
 
L
W
 
 
19:00  

Jihlava (Cze) - Benesov (Cze)

 
Home
8 - 2
vs  
W
D
L
L
W
 
L
W
W
 
 
20:00  

TSV Havelse (Ger) - Hannoverscher SC (Ger)

 
Home
3 - 1
vs  
W
D
 
W
W
 
 
21:45  

West Ham - Liverpool

 
Away
0 - 2
vs  
W
L
D
L
L
 
W
W
W
W
D
 
 
Wednesday 29. January 2020 | 22:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
01:30  

St. Johns (N.Y.) - Villanova

 
Away
59 - 79
vs  
W
L
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
01:30  

Tennessee - Texas A&M

 
Home
58 - 63
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
 
02:00  

Charlotte Hornets - New York Knicks

 
Home
97 - 92
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
02:00  

Philadelphia 76ers - Golden State Warriors

 
Home
115 - 104
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
L
L
L
 
 
02:00  

Virginia - Florida State

 
Away
61 - 56
vs  
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
02:00  

VCU Rams - Richmond

 
Home
87 - 68
vs  
L
L
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
02:00  

Florida - Mississippi St.

 
Home
71 - 78
vs  
L
W
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
02:00  

Cincinnati - SMU Mustangs

 
Home
65 - 43
vs  
W
W
L
W
W
 
L
L
W
W
W
 
 
02:00  

George Mason - Rhode Island

 
Away
64 - 78
vs  
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
02:00  

Akron - Buffalo

 
A
74 - 77
vs  
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
L
 
 
02:00  

Toledo - Kent State

 
Home
70 - 83
vs  
W
L
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
02:00  

Clemson - Syracuse

 
Home
71 - 70
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
02:00  

Nebraska - Michigan

 
Away
68 - 79
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
02:00  

Bowling Green - Ball State

 
Home
67 - 61
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
02:30  

Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans

 
Away
111 - 125
vs  
L
L
L
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
02:30  

Toronto Raptors - Atlanta Hawks

 
Home
130 - 114
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
03:00  

Miami Heat - Boston Celtics

 
Home
101 - 109
vs  
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
03:00  

Memphis Grizzlies - Denver Nuggets

 
Home
104 - 96
vs  
W
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
 
03:00  

Milwaukee Bucks - Washington Wizards

 
Home
151 - 131
vs  
W
W
W
W
W
 
L
L
W
L
W
 
 
03:00  

Miami (FL) - Virginia Tech

 
Away
71 - 61
vs  
W
L
L
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
03:00  

Rutgers - Purdue

 
Home
70 - 63
vs  
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
03:00  

Northern Illinois - Ohio

 
A
61 - 59
vs  
W
L
L
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
03:30  

Dallas Mavericks - Phoenix Suns

 
Home
104 - 133
vs  
W
W
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
03:30  

Missouri - Georgia

 
Home
72 - 69
vs  
W
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
 
04:00  

Duke - Pittsburgh

 
Home
79 - 67
vs  
W
W
L
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
04:00  

Ole Miss - Auburn

 
Away
82 - 83
vs  
L
L
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
04:00  

Georgetown - Butler

 
Home
64 - 69
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
L
L
W
 
 
04:00  

Air Force - Fresno State

 
A
68 - 79
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
06:00  

Wyoming - Utah State

 
Away
45 - 68
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
W
W
 
 
10:30  

Melbourne United - Perth

 
Home
77 - 67
vs  
L
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Galatasaray - Unics Kazan

 
Away
90 - 76
vs  
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
19:30  

Basket Zaragoza - PAOK

 
Home
86 - 76
vs  
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
L
 
 
20:15  

Oldenburg - Brescia

 
Home
89 - 84
vs  
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
 
20:30  

Monaco - Rytas

 
A
86 - 61
vs  
W
W
W
L
L
 
L
W
W
W
L
 
 
21:00  

Partizan - Darussafaka

 
Home
69 - 57
vs  
W
W
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
21:00  

Legia - Zielona Gora

 
Away
89 - 97
vs  
W
L
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
21:45  

Unicaja - MoraBanc Andorra

 
Home
84 - 75
vs  
L
W
W
W
L
 
L
L
W
L
W
 
 
22:00  

Virtus Bologna - Trento

 
Home
94 - 70
vs  
W
W
W
W
W
 
W
L
L
L
W
 
 
Wednesday 29. January 2020 | 22:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Wednesday 29. January 2020 | 22:16 GMT
  Home vs AwayLeaguePredictionFinal ScoreTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
02:00  

Buffalo Sabres - Ottawa Senators

 
D
2 - 5
vs  
L
W
W
W
L
 
D
D
D
L
W
 
 
04:00  

Calgary Flames - St. Louis Blues

 
A
4 - 4
vs  
W
W
L
D
L
 
W
W
W
D
L
 
 
10:00  

Sakhalinskie Akuly - Tayfun

 
A
5 - 3
vs  
L
L
L
L
W
 
W
D
D
L
L
 
 
11:00  

Amur Khabarovsk - Salavat Ufa

 
H
0 - 0
vs  
D
D
D
L
L
 
L
L
W
D
W
 
 
11:30  

Vladivostok - CSKA Moscow

 
Away
2 - 5
vs  
L
L
L
D
D
 
W
W
W
W
W
 
 
14:00  

Stalnye Lisy - Irbis

 
A
2 - 2
vs  
W
W
L
W
D
 
L
D
D
W
W
 
 
14:30  

Kazzinc-Torpedo - Metallurg Novokuznetsk

 
H
6 - 4
vs  
D
L
W
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
15:00  

Belye Medvedi - Chaika

 
D
0 - 0
vs  
L
W
W
L
L
 
L
L
D
L
D
 
 
15:30  

Avto - Mamonty Yugry

 
A
2 - 4
vs  
W
D
W
D
D
 
W
D
W
L
L
 
 
15:30  

Orsk - Chelmet Chelyabinsk

 
H
4 - 5
vs  
W
L
W
D
L
 
D
W
D
L
L
 
 
17:30  

Tambov - Gornyak Uchaly

 
D
0 - 2
vs  
W
D
L
W
D
 
D
W
W
D
W
 
 
17:30  

Bars - KRS ORG

 
Home
6 - 3
vs  
W
L
W
W
W
 
W
L
L
L
D
 
 
18:00  

Ilves W - Kuortane W

 
A
2 - 4
vs  
L
L
W
D
L
 
W
L
L
W
L
 
 
18:00  

Voronezh - Zvezda Moscow

 
Away
0 - 4
vs  
D
L
L
L
D
 
L
D
W
L
D
 
 
18:00  

Dynamo Tver - Lada

 
Away
4 - 4
vs  
L
D
W
D
L
 
D
W
W
L
L
 
 
18:00  

SKA Neva St. Petersburg - Penza

 
D
3 - 3
vs  
W
W
W
W
W
 
W
D
W
W
L
 
 
18:00  

Ryazan - Beijing

 
H
2 - 5
vs  
D
D
W
L
W
 
W
L
D
W
L
 
 
18:30  

IFK Helsinki - Vaasan Sport

 
D
2 - 1
vs  
W
L
W
D
D
 
L
L
L
W
L
 
 
18:30  

Ilves - Lukko

 
D
2 - 2
vs  
W
D
W
D
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

JYP - KooKoo

 
H
2 - 4
vs  
D
W
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
18:30  

KalPa - Karpat

 
Away
3 - 3
vs  
L
W
L
W
L
 
W
D
L
L
W
 
 
18:30  

TPS Turku - Pelicans

 
Home
6 - 0
vs  
W
D
W
D
W
 
W
D
L
D
W
 
 
18:30  

Podolsk - Bars Kazan

 
H
2 - 4
vs  
W
D
L
L
W
 
L
W
D
W
W
 
 
18:30  

HC Rostov - Khimik

 
H
1 - 1
vs  
D
L
D
L
L
 
L
W
W
L
D
 
 
18:30  

Kosice - Michalovce

 
Home
3 - 0
vs  
L
L
L
L
D
 
L
D
W
L
W
 
 
18:30  

Kremenchuk - Dnipro Kherson

 
Home
2 - 2
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
 
19:00  

Nitra - Zvolen

 
A
3 - 5
vs  
W
D
L
L
W
 
W
L
L
W
W
 
 
19:30  

Sparta Prague - Liberec

 
D
2 - 6
vs  
L
L
D
L
L
 
W
L
W
L
W
 
 
19:30  

Nove Zamky - Liptovsky Mikulas

 
Home
3 - 3
vs  
L
D
W
W
D
 
L
D
W
L
L
 
 
19:30  

Slovan Bratislava - Poprad

 
Home
2 - 4
vs  
W
W
D
W
W
 
D
W
W
W
L
 
 
19:30  

DVTK - Dukla Trencin

 
H
2 - 3
vs  
L
L
L
L
L
 
L
L
W
W
D
 
 
20:00  

MAC Ujbuda - Detva

 
Home
6 - 4
vs  
D
L
L
W
L
 
L
W
L
L
W
 
 
20:00  

Pitea - Bodens

 
H
1 - 2
vs  
D
D
W
D
L
 
W
D
L
W
L
 
 
20:00  

Vallentuna - Hudiksvalls

 
Away
1 - 5
vs  
L
L
L
L
L
 
W
D
W
L
W
 
 
20:00  

Borlange - Lindlovens

 
Home
2 - 0
vs  
W
W
W
W
W
 
D
W
L
W
W
 
 
20:00  

Vasby - Ostersund

 
Home
3 - 1
vs  
D
W
D
W
W
 
W
L
L
W
W
 
 
20:00  

Kallinge/Ronneby - Troja/Ljungby

 
D
3 - 3
vs  
W
W
L
L
W
 
D
D
W
W
L
 
 
20:00  

Skovde - Visby/Roma

 
H
3 - 3
vs  
L
L
L
L
W
 
W
W
D
L
L
 
 
20:00  

Nybro - Tranas

 
Home
4 - 5
vs  
D
D
W
L
L
 
L
L
L
D
L
 
 
20:00  

Grums - Halmstad

 
A
1 - 7
vs  
L
D
W
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Mariestads - Huddinge

 
D
4 - 1
vs  
W
D
L
W
W
 
L
L
D
D
W
 
 
20:00  

Vita Hasten - Tingsryds

 
Home
2 - 2
vs  
L
W
L
W
D
 
D
D
D
D
L
 
 
20:00  

AIK - Almtuna

 
D
1 - 6
vs  
L
L
L
W
D
 
D
L
D
L
D
 
 
20:00  

Karlskrona - Mora

 
H
2 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
D
W
W
W
L
 
 
20:00  

Sodertalje - Timra

 
D
2 - 2
vs  
D
D
L
L
W
 
W
W
L
W
D
 
 
20:00  

Vasteras - Vasterviks IK

 
Home
7 - 2
vs  
D
D
W
D
D
 
W
L
W
W
D
 
 
20:00  

Modo - IF Bjorkloven

 
H
4 - 2
vs  
W
W
W
W
D
 
W
W
W
L
W
 
 
20:00  

Kristianstads - BIK Karlskoga

 
Away
4 - 3
vs  
L
D
L
L
W
 
L
D
W
L
D
 
 
20:00  

Kalix - Lejon

 
Home
4 - 2
vs  
L
W
L
L
W
 
W
L
L
L
W
 
 
20:00  

Enkopings - Hammarby

 
D
3 - 4
vs  
L
W
W
W
W
 
D
L
W
L
W
 
 
20:00  

Sollentuna - Stromsbro IF

 
H
2 - 5
vs  
L
L
L
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
20:00  

Arlanda - Segeltorps IF

 
Home
5 - 2
vs  
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
L
 
 
20:00  

Boras - Vimmerby

 
Away
4 - 2
vs  
L
L
L
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
20:00  

Tyringe - Dalen

 
Away
0 - 0
vs  
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
W
 
 
20:00  

Morrums GoIS - Kalmar

 
D
1 - 5
vs  
L
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
 
20:00  

Nykoping - Kumla

 
Home
2 - 2
vs  
W
W
L
L
W
 
L
W
W
D
L
 
 
20:00  

Eskilstuna Linden - Malungs

 
D
2 - 2
vs  
W
L
W
L
W
 
W
W
L
D
W
 
 
20:00  

Surahammars - Forshaga

 
D
2 - 6
vs  
L
L
L
D
L
 
W
L
L
W
W
 
 
20:45  

Olten - EHC Kloten

 
H
2 - 2
vs  
W
W
D
W
W
 
W
D
W
W
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 23 Feb 00:00  

North Florida - Lipscomb

 
basketball 23 Feb 00:00  

Liberty - Stetson

 
basketball 23 Feb 00:00  

Gardner Webb - Campbell

 
basketball 23 Feb 00:00  

Jacksonville State - UT Martin

 
basketball 23 Feb 00:00  

Arkansas State - UALR

 
basketball 23 Feb 00:00  

Texas State - Georgia State

 
basketball 23 Feb 00:00  

Tennessee Tech - Southeast Missouri State

 
basketball 23 Feb 00:00  

SE Louisiana - Abilene Christian

 
basketball 23 Feb 00:00  

Idaho - Sacramento State

 
basketball 23 Feb 00:00  

Miss. Valley St. - Texas Southern

 
basketball 23 Feb 00:05  

East. Washington - Northern Arizona

 
basketball 23 Feb 00:15  

Incarnate Word - Stephen F. Austin

 
basketball 23 Feb 00:30  

Lamar - Texas A&M-CC

 
basketball 23 Feb 00:30  

Davidson - Rhode Island

 
basketball 23 Feb 01:00  

Kentucky - Florida

 
basketball 23 Feb 01:00  

Boston College - Clemson

 
basketball 23 Feb 01:00  

Iowa State - Texas Tech

 
basketball 23 Feb 01:00  

Washington - California

 
basketball 23 Feb 01:00  

Jacksonville - Kennesaw State

 
basketball 23 Feb 01:00  

Alabama State - Southern Univ.

 
basketball 23 Feb 01:00  

San Francisco - Pepperdine

 
basketball 23 Feb 01:00  

Vanderbilt - Georgia

 
basketball 23 Feb 01:00  

South Carolina - LSU

 
basketball 23 Feb 01:30  

Alabama A&M - Alcorn State

 
basketball 23 Feb 01:30  

Sam Houston St. - Houston Baptist

 
basketball 23 Feb 01:30  

St. Bonaventure - Richmond

 
basketball 23 Feb 02:00  

Charlotte Hornets - Brooklyn Nets

 
basketball 23 Feb 02:00  

Stony Brook - Maine Black Bears

 
basketball 23 Feb 02:00  

Albany - New Hampshire

 
basketball 23 Feb 02:00  

Vermont - UMBC Retrievers

 
basketball 23 Feb 02:00  

Longwood - High Point

 
basketball 23 Feb 02:00  

Eastern Kentucky - Belmont

 
basketball 23 Feb 02:00  

NC Wilmington - Charleston

 
basketball 23 Feb 02:00  

Long Beach State - Hawaii

 
basketball 23 Feb 02:00  

Western Kentucky - Charlotte

 
basketball 23 Feb 02:00  

Florida Atlantic - UAB

 
basketball 23 Feb 02:00  

Marshall - Old Dominion

 
basketball 23 Feb 02:00  

UTEP - Rice

 
basketball 23 Feb 02:30  

Atlanta Hawks - Dallas Mavericks

 
basketball 23 Feb 02:30  

Western Carolina - Citadel

 
basketball 23 Feb 02:30  

San Diego State - UNLV

 
basketball 23 Feb 03:00  

Miami Heat - Cleveland Cavaliers

 
basketball 23 Feb 03:00  

Chicago Bulls - Phoenix Suns

 
basketball 23 Feb 03:00  

Duke - Virginia Tech

 
basketball 23 Feb 03:00  

North Dakota - North Dakota St

 
basketball 23 Feb 03:00  

St. Marys (CA) - San Diego Toreros

 
basketball 23 Feb 03:00  

Valparaiso - Bradley

 
basketball 23 Feb 03:00  

Arizona State - Oregon State

 
basketball 23 Feb 03:30  

Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers

 
basketball 23 Feb 03:30  

Grambling St. - Jackson State

 
basketball 23 Feb 03:30  

Ole Miss - Alabama

 
basketball 23 Feb 03:30  

Arkansas-Pine Bluff - Prairie View A&M

 
basketball 23 Feb 04:00  

Utah Jazz - Houston Rockets

 
basketball 23 Feb 04:00  

Weber State - Southern Utah

 
basketball 23 Feb 04:00  

New Mexico State - UTRGV

 
basketball 23 Feb 04:00  

DePaul - Georgetown

 
basketball 23 Feb 04:00  

Idaho State - Northern Colorado

 
basketball 23 Feb 04:00  

Montana State - Montana

 
basketball 23 Feb 04:00  

Arizona - Oregon

 
basketball 23 Feb 05:00  

Brigham Young - Gonzaga

 
basketball 23 Feb 05:00  

Cal Poly - UC Riverside

 
basketball 23 Feb 05:00  

UC Santa Barbara - UC Davis

 
basketball 23 Feb 05:00  

Nevada - Fresno State

 
basketball 23 Feb 05:00  

CS Northridge - UC Irvine

 
basketball 23 Feb 05:00  

Seattle - CSU Bakersfield

 
basketball 23 Feb 05:00  

Portland - Loyola Marymnt

 
basketball 23 Feb 05:00  

Pacific - Santa Clara

 
basketball 23 Feb 09:00  

Melbourne Boomers W - Canberra Capitals W

 
basketball 23 Feb 17:00  

Russia - North Macedonia

 
basketball 23 Feb 18:00  

Slovenia - Austria

 
basketball 23 Feb 18:00  

Ukraine - Hungary

 
basketball 23 Feb 19:00  

Spain - Poland

 
basketball 23 Feb 19:00  

Estonia - Italy

 
basketball 23 Feb 20:00  

Polkowice W - Sleza Wroclaw W

 
basketball 23 Feb 20:15  

Switzerland - Finland

 
hockey 23 Feb 02:00  

New York Rangers - San Jose Sharks

 
hockey 23 Feb 02:00  

Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes

 
hockey 23 Feb 02:00  

Ottawa Senators - Montreal Canadiens

 
hockey 23 Feb 03:00  

Arizona Coyotes - Tampa Bay Lightning

 
hockey 23 Feb 03:00  

Nashville Predators - Columbus Blue Jackets

 
hockey 23 Feb 05:00  

Vegas Golden Knights - Florida Panthers

 
hockey 23 Feb 05:00  

Vancouver Canucks - Boston Bruins

 
hockey 23 Feb 05:30  

Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

 
hockey 23 Feb 07:30  

Krasnoyarskie Rysi - HK Orenburg

 
hockey 23 Feb 09:00  

Amur Khabarovsk - Niznekamsk

 
hockey 23 Feb 10:00  

Avto - Ladya

 
hockey 23 Feb 11:00  

Kristall Saratov - Junior Kurgan

 
hockey 23 Feb 12:00  

Krasnoyarsk - Bars

 
hockey 23 Feb 12:00  

Dyn. Altay - Chelny

 
hockey 23 Feb 13:00  

Altay - Snezhnye Barsy

 
hockey 23 Feb 14:00  

Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa

 
hockey 23 Feb 14:00  

HC Yugra - Khimik

 
hockey 23 Feb 14:00  

Kremenchuk - Bilyi Bars

 
hockey 23 Feb 15:00  

Nurnberg Ice Tigers - Eisbaren Berlin

 
hockey 23 Feb 15:00  

Narvik - Sparta Sarpsborg

 
hockey 23 Feb 15:00  

Lada - Almetyevsk

 
hockey 23 Feb 16:00  

Jokerit - SKA St. Petersburg

 
hockey 23 Feb 16:00  

Bars Kazan - Din. Minsk

 
hockey 23 Feb 16:00  

Zvezda Moscow - Kazzinc-Torpedo

 
hockey 23 Feb 16:00  

SKA Neva St. Petersburg - Karaganda

 
hockey 23 Feb 16:30  

Litvinov - Karlovy Vary

 
hockey 23 Feb 16:30  

Dyn. Moscow - Sp. Moscow

 
hockey 23 Feb 16:30  

Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl

 
hockey 23 Feb 17:00  

Mlada Boleslav - Mountfield HK

 
hockey 23 Feb 17:30  

Plzen - Kladno

 
hockey 23 Feb 17:30  

Krefeld Pinguine - Straubing Tigers

 
hockey 23 Feb 17:30  

Augsburger Panther - Adler Mannheim

 
hockey 23 Feb 17:30  

Storhamar - Frisk Asker

 
hockey 23 Feb 18:00  

Kometa Brno - Olomouc

 
hockey 23 Feb 18:00  

TUTO U20 - Lukko U20

 
hockey 23 Feb 18:00  

Munchen - Dusseldorf

 
hockey 23 Feb 18:00  

Manglerud - Gruner

 
hockey 23 Feb 18:00  

Lillehammer - Valerenga

 
hockey 23 Feb 18:30  

Salzburg - Vienna Capitals

 
hockey 23 Feb 18:30  

Fehervar AV19 - Villach

 
hockey 23 Feb 18:30  

Dornbirn - TWK Innsbruck

 
hockey 23 Feb 18:30  

Znojmo - Liwest Linz

 
hockey 23 Feb 18:30  

Pardubice - Liberec

 
hockey 23 Feb 19:00  

Bolzano - Graz 99ers

 
hockey 23 Feb 19:00  

Washington Capitals - Pittsburgh Penguins

 
hockey 23 Feb 20:00  

ERC Ingolstadt - Schwenninger

 
hockey 23 Feb 20:00  

Iserlohn Roosters - Bremerhaven

 
hockey 23 Feb 22:00  

Dallas Stars - Chicago Blackhawks

 
hockey 23 Feb 22:00  

Buffalo Sabres - Winnipeg Jets

 
soccer 23 Feb 00:00  

Agropecuario - CA Estudiantes

 
soccer 23 Feb 00:00  

Instituto - Dep. Riestra

 
soccer 23 Feb 00:00  

Londrina - Rio Branco PR

 
soccer 23 Feb 00:00  

Ponte Preta - Ferroviaria

 
soccer 23 Feb 00:00  

Aquidauanense - Corumbaense

 
soccer 23 Feb 00:00  

Guadalupe - Cartagines

 
soccer 23 Feb 00:00  

Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros de Chiapas 2

 
soccer 23 Feb 00:30  

Juventus Managua - Esteli

 
soccer 23 Feb 00:30  

Minnesota United (Usa) - Vancouver Whitecaps (Can)

 
soccer 23 Feb 00:35  

All Boys - Tigre

 
soccer 23 Feb 00:40  

Independiente - Gimnasia L.P.

 
soccer 23 Feb 00:45  

LDU Quito - Ind. del Valle

 
soccer 23 Feb 01:00  

Club Leon - Necaxa

 
soccer 23 Feb 01:00  

Los Angeles Galaxy (Usa) - Chicago Fire (Usa)

 
soccer 23 Feb 02:00  

Alajuelense - ADR Jicaral

 
soccer 23 Feb 02:30  

Chalatenango - Independiente F.C.

 
soccer 23 Feb 02:45  

Newells Old Boys - Colon Santa FE

 
soccer 23 Feb 02:50  

Atl. Tucuman - Lanus

 
soccer 23 Feb 03:00  

U. Catolica - Orense

 
soccer 23 Feb 03:00  

Alianza FC - Aguila

 
soccer 23 Feb 03:00  

Sonsonate - Municipal Limeno

 
soccer 23 Feb 03:00  

Cruz Azul - U.A.N.L.- Tigres

 
soccer 23 Feb 03:00  

Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2

 
soccer 23 Feb 03:00  

Tasman United - Auckland City

 
soccer 23 Feb 03:00  

U. de Deportes - Cesar Vallejo

 
soccer 23 Feb 03:15  

Metapan - FAS

 
soccer 23 Feb 03:30  

San Carlos - Grecia

 
soccer 23 Feb 04:00  

Saprissa - Universitarios

 
soccer 23 Feb 05:00  

Monterrey - Club America

 
soccer 23 Feb 05:00  

Canterbury - Team Wellington

 
soccer 23 Feb 06:00  

Brisbane U21 - Queensland Lions

 
soccer 23 Feb 06:00  

Shimizu - FC Tokyo

 
soccer 23 Feb 06:30  

Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka

 
soccer 23 Feb 07:00  

Newcastle W - Melbourne Victory W

 
soccer 23 Feb 07:00  

Yokohama M. - G-Osaka

 
soccer 23 Feb 07:00  

Hiroshima - Kashima

 
soccer 23 Feb 07:00  

Kusatsu - Albirex Niigata

 
soccer 23 Feb 07:00  

Iwata - Montedio Yamagata

 
soccer 23 Feb 07:00  

Okayama - Kanazawa

 
soccer 23 Feb 07:00  

Chiba - Ryukyu

 
soccer 23 Feb 07:00  

Machida - Kofu

 
soccer 23 Feb 07:00  

Renofa Yamaguchi - Kyoto

 
soccer 23 Feb 07:00  

Tokushima - Verdy

 
soccer 23 Feb 07:00  

V-Varen Nagasaki - Tochigi

 
soccer 23 Feb 07:00  

Mito - Omiya Ardija

 
soccer 23 Feb 08:00  

South Melbourne - Eastern Lions

 
soccer 23 Feb 08:30  

Peninsula - Sunshine Coast Wanderers

 
soccer 23 Feb 08:30  

Brisbane Roar W - Canberra W

 
soccer 23 Feb 09:00  

Central Coast Mariners - Sydney FC

 
soccer 23 Feb 09:00  

Kobe - Yokohama

 
soccer 23 Feb 09:00  

Ehime - Yamaga

 
soccer 23 Feb 10:00  

Amazulu U21 - Polokwane U21

 
soccer 23 Feb 10:00  

Kaizer Chiefs U21 - Cape Town City U21

 
soccer 23 Feb 10:00  

Orlando Pirates U21 - Golden Arrows U21

 
soccer 23 Feb 10:30  

National Defense - Asia Euro United

 
soccer 23 Feb 10:30  

Soltilo Angkor - Angkor Tiger

 
soccer 23 Feb 11:00  

Juventus U19 - Pescara U19

 
soccer 23 Feb 11:00  

Ayeyawady - Yadanarbon

 
soccer 23 Feb 11:00  

Hantharwady Utd - Sagaing

 
soccer 23 Feb 11:00  

Mamelodi Sundowns U21 - Bloem Celtic U21

 
soccer 23 Feb 11:00  

EDMF Churra - Minerva

 
soccer 23 Feb 11:15  

Saif Sporting Club - Abahani Chittagong

 
soccer 23 Feb 11:30  

Grazer - Floridsdorfer AC

 
soccer 23 Feb 12:00  

Vitosha Bistritsa - Beroe

 
soccer 23 Feb 12:00  

Mlada Boleslav U19 - Hradec Kralove U19

 
soccer 23 Feb 12:00  

Hertha U19 - Holstein Kiel U19

 
soccer 23 Feb 12:00  

Mainz U19 - Freiburg U19

 
soccer 23 Feb 12:00  

Augsburg U19 - Offenbach U19

 
soccer 23 Feb 12:00  

Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19

 
soccer 23 Feb 12:00  

Real Sociedad W - Granadilla Tenerife W

 
soccer 23 Feb 12:00  

Olivenza - Cacereno

 
soccer 23 Feb 12:00  

Bayburt - Kahramanmarasspor

 
soccer 23 Feb 12:00  

Karakopru - Hopaspor

 
soccer 23 Feb 12:00  

52 Orduspor - Sultanbeyli

 
soccer 23 Feb 12:00  

Ofspor - Elaziz Bld.

 
soccer 23 Feb 12:15  

Santuxu - Sestao

 
soccer 23 Feb 12:30  

Teutonia Ottensen - Sasel

 
soccer 23 Feb 12:30  

Getafe B - Rayo Majadahonda

 
soccer 23 Feb 12:30  

Melilla - Langreo

 
soccer 23 Feb 12:30  

Sevilla FC B - San Fernando

 
soccer 23 Feb 12:30  

Cadiz CF B - Cordoba

 
soccer 23 Feb 12:30  

Extremadura UD B - Miajadas

 
soccer 23 Feb 12:30  

San Juan Zaragoza - Brea

 
soccer 23 Feb 12:30  

Portugalete - Santurtzi

 
soccer 23 Feb 12:30  

Trival Valderas - CD Mostoles

 
soccer 23 Feb 12:30  

Parla - Moratalaz

 
soccer 23 Feb 12:30  

San Fernando - Union Adarve

 
soccer 23 Feb 12:30  

El Alamo - Leganes B

 
soccer 23 Feb 12:30  

Kastamonuspor - Ergene Velimese

 
soccer 23 Feb 12:30  

Tuzlaspor - Kardemir Karabuk

 
soccer 23 Feb 12:30  

Eyupspor - Utas Usakspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Sakaryaspor - Bandirmaspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Etimesgut - Sivas Belediyespor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Manisa FK - Gumushanespor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Inegolspor - Sariyer

 
soccer 23 Feb 12:30  

Tarsus - Bak Spor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Afjet Afyonspor - Pendikspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Buca - Yomraspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Silivrispor - Kizilcaboluk Spor Kulubu

 
soccer 23 Feb 12:30  

Erzin - Manisaspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Sile Yildizspor - Aksaray Bld.

 
soccer 23 Feb 12:30  

Duzcespor - 24 Erzincanspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Tepecik - Agri 1970

 
soccer 23 Feb 12:30  

Belediye Derince - Payasspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Karsiyaka - Erokspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Muglaspor - Osmaniyespor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Nazillispor - Darica Genclerbirligi

 
soccer 23 Feb 12:30  

Golcukspor - Karacabey Belediyespor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Altindag Bld. - Soma Spor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Halide E. - Modafenspor

 
soccer 23 Feb 12:30  

Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

 
soccer 23 Feb 12:45  

Qashqai Shiraz - Esteghlal Khuzestan

 
soccer 23 Feb 12:45  

Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi

 
soccer 23 Feb 12:45  

Malavan - Navad Urmia

 
soccer 23 Feb 12:45  

Damash - Mes Rafsanjan

 
soccer 23 Feb 12:45  

Mes Kerman - Gol Reyhan Alborz

 
soccer 23 Feb 12:45  

Rayka Babol - Sepidrood Rasht

 
soccer 23 Feb 12:45  

Aluminium Arak - Baderan Tehran

 
soccer 23 Feb 12:45  

Arman Gohar - Khooshe Talaee

 
soccer 23 Feb 12:45  

Shahrdari Tabriz - Niroye Zamini

 
soccer 23 Feb 13:00  

Sant Julia - Inter Escaldes

 
soccer 23 Feb 13:00  

Nordsjaelland - Sonderjyske

 
soccer 23 Feb 13:00  

Chemnitzer FC U19 - St. Pauli U19

 
soccer 23 Feb 13:00  

Curslack-Neuengamme - Hamm United

 
soccer 23 Feb 13:00  

Panachaiki - Ergotelis

 
soccer 23 Feb 13:00  

Atalanta U19 - Lazio U19

 
soccer 23 Feb 13:00  

Condeixa - Fontinhas

 
soccer 23 Feb 13:00  

Osasuna - Granada CF

 
soccer 23 Feb 13:00  

Lugo - R. Oviedo

 
soccer 23 Feb 13:00  

Madrid C. W - Atl. Madrid W

 
soccer 23 Feb 13:00  

Levante W - CD Tacon W

 
soccer 23 Feb 13:00  

Baleares - Ferrol

 
soccer 23 Feb 13:00  

Atl. Madrid B - Pontevedra

 
soccer 23 Feb 13:00  

Celta Vigo B - Las Palmas B

 
soccer 23 Feb 13:00  

Las Rozas - Pena Deportiva

 
soccer 23 Feb 13:00  

Burgos CF - Tudelano

 
soccer 23 Feb 13:00  

Llagostera - Orihuela

 
soccer 23 Feb 13:00  

Ebro - Villarreal B

 
soccer 23 Feb 13:00  

Valencia B - Badalona

 
soccer 23 Feb 13:00  

Andorra - Levante B

 
soccer 23 Feb 13:00  

San Roque - Xerez D.F.C.

 
soccer 23 Feb 13:00  

Constancia - Esporles

 
soccer 23 Feb 13:00  

Cartagena B - Olimpico de Totana

 
soccer 23 Feb 13:00  

Trujillo - RCP Valverdeno

 
soccer 23 Feb 13:00  

Varea - River Ebro

 
soccer 23 Feb 13:00  

Albacete B - Socuellamos

 
soccer 23 Feb 13:00  

Lenense - Gijon Industrial

 
soccer 23 Feb 13:00  

Vallobin - Mosconia

 
soccer 23 Feb 13:00  

Racing Santander B - Bezana

 
soccer 23 Feb 13:00  

Pobla Mafumet - Peralada

 
soccer 23 Feb 13:00  

Castelldefels - CE Manresa

 
soccer 23 Feb 13:00  

Horta - L Hospitalet

 
soccer 23 Feb 13:00  

Cerdanyola - CE Europa

 
soccer 23 Feb 13:00  

Roda - Atzeneta

 
soccer 23 Feb 13:00  

Atl. Tordesillas - Arandina

 
soccer 23 Feb 13:00  

Malaga B - Maracena

 
soccer 23 Feb 13:00  

Sukhothai - Ratchaburi

 
soccer 23 Feb 13:00  

Trat FC - Police Tero

 
soccer 23 Feb 13:00  

Nakhon Pathom - Chiangmai FC

 
soccer 23 Feb 13:00  

Uthai Thani - Sisaket

 
soccer 23 Feb 13:00  

Giresunspor - Balikesirspor

 
soccer 23 Feb 13:15  

Zoo - Gor Mahia

 
soccer 23 Feb 13:15  

Utrecht - Twente

 
soccer 23 Feb 13:15  

Academico Viseu - Benfica B

 
soccer 23 Feb 13:15  

Plus Ultra - Pulpileno

 
soccer 23 Feb 13:15  

UE Sants - Banyoles

 
soccer 23 Feb 13:30  

Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr

 
soccer 23 Feb 13:30  

Rukinzo - Olympic S.

 
soccer 23 Feb 13:30  

Gyor - Szeged

 
soccer 23 Feb 13:30  

TRAU FC - East Bengal

 
soccer 23 Feb 13:30  

Genoa - Lazio

 
soccer 23 Feb 13:30  

Wisla Plock - Zaglebie

 
soccer 23 Feb 13:30  

Sintrense - Real SC

 
soccer 23 Feb 13:30  

Lebrijana - Conil

 
soccer 23 Feb 13:30  

Real Murcia B - UCAM Murcia B

 
soccer 23 Feb 13:30  

CP Almeria - Linares

 
soccer 23 Feb 13:30  

AIK - Jonkopings

 
soccer 23 Feb 13:30  

Kalmar - Orgryte

 
soccer 23 Feb 14:00  

Eding Sport - Stade Renard

 
soccer 23 Feb 14:00  

Canon Yaounde - Fovu Baham

 
soccer 23 Feb 14:00  

Panthere - Dragon de Yaounde

 
soccer 23 Feb 14:00  

Hawassa - Fasil Ketema

 
soccer 23 Feb 14:00  

Welwalo Adigrat - Wolkite Kenema

 
soccer 23 Feb 14:00  

Ethiopia Bunna - Welayta Dicha

 
soccer 23 Feb 14:00  

Munich 1860 - Magdeburg

 
soccer 23 Feb 14:00  

Pampow - Greifswald

 
soccer 23 Feb 14:00  

Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf

 
soccer 23 Feb 14:00  

Hansa Rostock II - Seelow

 
soccer 23 Feb 14:00  

Hamburger SV II - SC Weiche-08

 
soccer 23 Feb 14:00  

Apollon Larissa - PAE Chania

 
soccer 23 Feb 14:00  

Shahr Khodrou - Naft M.I.S

 
soccer 23 Feb 14:00  

Tusker - Wazito

 
soccer 23 Feb 14:00  

Kakamega Homeboyz - Chemelil

 
soccer 23 Feb 14:00  

Ulinzi Stars - Kisumu All-Stars

 
soccer 23 Feb 14:00  

Makedonija GP - Akademija Pandev

 
soccer 23 Feb 14:00  

Atl. Paso - Tenerife B

 
soccer 23 Feb 14:00  

San Fernando - Lanzarote

 
soccer 23 Feb 14:00  

Tacoronte - Mensajero

 
soccer 23 Feb 14:00  

Muang Thong Utd - Bangkok Utd

 
soccer 23 Feb 14:00  

Phrae - Khonkaen FC

 
soccer 23 Feb 14:00  

Oleksandriya - Kolos Kovalivka

 
soccer 23 Feb 14:00  

Karpaty - Dnipro-1

 
soccer 23 Feb 14:15  

Lok. Plovdiv - Tsarsko Selo

 
soccer 23 Feb 14:30  

Arambagh - Muktijoddha Sangsad

 
soccer 23 Feb 14:30  

Everton W - Manchester Utd W

 
soccer 23 Feb 14:30  

Nurnberg - Darmstadt

 
soccer 23 Feb 14:30  

Arminia Bielefeld - Hannover

 
soccer 23 Feb 14:30  

Sandhausen - Karlsruher

 
soccer 23 Feb 14:30  

Berliner AK 07 - Hertha Berlin II

 
soccer 23 Feb 14:30  

Viktoria Berlin - Bischofswerdaer

 
soccer 23 Feb 14:30  

Hannover II - St. Pauli II

 
soccer 23 Feb 14:30  

Villa Santa Brigida - CD Marino

 
soccer 23 Feb 14:45  

Sepahan - Persepolis

 
soccer 23 Feb 15:00  

Ngozi City - Bujumbura C.

 
soccer 23 Feb 15:00  

Randers FC - Odense

 
soccer 23 Feb 15:00  

Lyngby - Esbjerg

 
soccer 23 Feb 15:00  

Hallescher - Unterhaching

 
soccer 23 Feb 15:00  

Freiburg W - Duisburg W

 
soccer 23 Feb 15:00  

Bayern Munich W - Sand W

 
soccer 23 Feb 15:00  

Frankfurt W - Bayer Leverkusen W

 
soccer 23 Feb 15:00  

Koln W - Jena W

 
soccer 23 Feb 15:00  

Union Berlin U19 - Hamburger SV U19

 
soccer 23 Feb 15:00  

Bremer - Schwachhausen

 
soccer 23 Feb 15:00  

Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV

 
soccer 23 Feb 15:00  

Niendorfer TSV - TuS Osdorf

 
soccer 23 Feb 15:00  

TSV Buchholz 08 - Wandsbeker Concordia

 
soccer 23 Feb 15:00  

Rugenbergen - Paloma

 
soccer 23 Feb 15:00  

Norderstedt - Wolfsburg II

 
soccer 23 Feb 15:00  

Oldenburg - BSV Rehden

 
soccer 23 Feb 15:00  

RW Koblenz - Alzenau

 
soccer 23 Feb 15:00  

PAE Egaleo - AO Trikala

 
soccer 23 Feb 15:00  

Thesprotos - Veria

 
soccer 23 Feb 15:00  

Kalamata - Kavala

 
soccer 23 Feb 15:00  

Panetolikos - Panionios

 
soccer 23 Feb 15:00  

Szolnoki MAV - Siofok

 
soccer 23 Feb 15:00  

Budaorsi SC - Haladas

 
soccer 23 Feb 15:00  

Soroksar - Budafoki

 
soccer 23 Feb 15:00  

Bekescsaba 1912 - Vac

 
soccer 23 Feb 15:00  

Duna Aszfalt - Nyiregyhaza

 
soccer 23 Feb 15:00  

Kazincbarcikai - Vasas

 
soccer 23 Feb 15:00  

Sileks - Shkendija

 
soccer 23 Feb 15:00  

Rabotnicki - Shkupi

 
soccer 23 Feb 15:00  

Renova - Struga Trim & Lum

 
soccer 23 Feb 15:00  

Bravo - Tabor Sezana

 
soccer 23 Feb 15:00  

Mamelodi Sundowns - Vaal University of Technology

 
soccer 23 Feb 15:00  

Baroka - Hungry Lions

 
soccer 23 Feb 15:00  

Alaves - Ath Bilbao

 
soccer 23 Feb 15:00  

Hammam-Lif - Esperance Tunis

 
soccer 23 Feb 15:00  

Stade Tunisien - Monastir

 
soccer 23 Feb 15:00  

Slimane - Bizertin

 
soccer 23 Feb 15:00  

Genclerbirligi - Ankaragucu

 
soccer 23 Feb 15:00  

BUL - Villa

 
soccer 23 Feb 15:00  

NAPSA Stars - ZESCO

 
soccer 23 Feb 15:15  

Lyon W - Montpellier W

 
soccer 23 Feb 15:30  

LASK - St. Polten

 
soccer 23 Feb 15:30  

Hartberg - Rapid Vienna

 
soccer 23 Feb 15:30  

Club Brugge KV - Charleroi

 
soccer 23 Feb 15:30  

Sloboda - Mladost DK

 
soccer 23 Feb 15:30  

Celik Zenica - Zrinjski

 
soccer 23 Feb 15:30  

Karvina - Teplice

 
soccer 23 Feb 15:30  

Zlin - Ceske Budejovice

 
soccer 23 Feb 15:30  

Hemelingen - Hastedt

 
soccer 23 Feb 15:30  

Chennai City - Aizawl

 
soccer 23 Feb 15:30  

Chievo U19 - Fiorentina U19

 
soccer 23 Feb 15:30  

Ghivizzano Borgo - Chieri

 
soccer 23 Feb 15:30  

Real Forte Querceta - Casale

 
soccer 23 Feb 15:30  

Lucchese - Ligorna

 
soccer 23 Feb 15:30  

Vado - Prato

 
soccer 23 Feb 15:30  

Bra - Savona

 
soccer 23 Feb 15:30  

Caronnese - Verbania

 
soccer 23 Feb 15:30  

Virtus Bergamo - Arconatese

 
soccer 23 Feb 15:30  

NibionnOggiono - Caravaggio

 
soccer 23 Feb 15:30  

Milano City - Pontisola

 
soccer 23 Feb 15:30  

Levico Terme - Pro Sesto

 
soccer 23 Feb 15:30  

Folgore Caratese - Sondrio

 
soccer 23 Feb 15:30  

Legnano - Villa Alme

 
soccer 23 Feb 15:30  

Brusaporto - Virtus Bolzano

 
soccer 23 Feb 15:30  

Union Clodiense - Adriese

 
soccer 23 Feb 15:30  

Vigasio - Belluno

 
soccer 23 Feb 15:30  

Feltre - Montebelluna

 
soccer 23 Feb 15:30  

San Luigi - Chions

 
soccer 23 Feb 15:30  

Cjarlins Muzane - Legnago Salus

 
soccer 23 Feb 15:30  

Este - Mestre

 
soccer 23 Feb 15:30  

Correggese - Calvina

 
soccer 23 Feb 15:30  

Alfonsine - Ciliverghe Mazzano

 
soccer 23 Feb 15:30  

Mantova - Fanfulla

 
soccer 23 Feb 15:30  

Crema - Forli

 
soccer 23 Feb 15:30  

Fiorenzuola - Lentigione

 
soccer 23 Feb 15:30  

Savignanese - Sammaurese

 
soccer 23 Feb 15:30  

Mezzolara - Sasso Marconi

 
soccer 23 Feb 15:30  

Breno - Franciacorta

 
soccer 23 Feb 15:30  

SCD Progresso - Vigor Carpaneto

 
soccer 23 Feb 15:30  

Scandicci - Aglianese Calcio

 
soccer 23 Feb 15:30  

Monterosi FC - Montevarchi Calcio

 
soccer 23 Feb 15:30  

Albalonga - Foligno

 
soccer 23 Feb 15:30  

Follonica Gavorrano - Grassina

 
soccer 23 Feb 15:30  

Cannara - Pomezia

 
soccer 23 Feb 15:30  

Tuttocuoio - Ponsacco

 
soccer 23 Feb 15:30  

Montegiorgio - Campobasso

 
soccer 23 Feb 15:30  

Porto SantElpidio - S. N. Notaresco

 
soccer 23 Feb 15:30  

Cattolica - Sangiustese

 
soccer 23 Feb 15:30  

ASD Pineto Calcio - US Tolentino

 
soccer 23 Feb 15:30  

Latte Dolce - Ladispoli

 
soccer 23 Feb 15:30  

Portici 1906 - Latina

 
soccer 23 Feb 15:30  

Cassino - Nuova Florida

 
soccer 23 Feb 15:30  

Citta di Anagni - Torres

 
soccer 23 Feb 15:30  

Lanusei Calcio - Trastevere Calcio

 
soccer 23 Feb 15:30  

Muravera - Turris

 
soccer 23 Feb 15:30  

Ostia Mare - Vis Artena

 
soccer 23 Feb 15:30  

Casarano - Foggia

 
soccer 23 Feb 15:30  

Val Dagri - Fidelis Andria

 
soccer 23 Feb 15:30  

Nocerina - Altamura

 
soccer 23 Feb 15:30  

San Tommaso - Castrovillari

 
soccer 23 Feb 15:30  

Marina di Ragusa - AS Acireale

 
soccer 23 Feb 15:30  

Biancavilla - SS Nola 1925

 
soccer 23 Feb 15:30  

Cittanovese - Calcio Giugliano

 
soccer 23 Feb 15:30  

Roccella - ACR Messina

 
soccer 23 Feb 15:30  

AZ Alkmaar - Zwolle

 
soccer 23 Feb 15:30  

Vitesse - PSV

 
soccer 23 Feb 15:30  

St Johnstone - Rangers

 
soccer 23 Feb 15:30  

Karlskrona - AFC Eskilstuna

 
soccer 23 Feb 15:30  

Norrkoping - Halmstad

 
soccer 23 Feb 15:30  

Tvaakers - Falkenbergs

 
soccer 23 Feb 15:30  

Altay - Adanaspor AS

 
soccer 23 Feb 16:00  

Couvin-Mariembourg - Waremme

 
soccer 23 Feb 16:00  

Tilleur - Hamoir

 
soccer 23 Feb 16:00  

Solieres Sport - Rebecquoise

 
soccer 23 Feb 16:00  

Dikkelvenne - Ronse

 
soccer 23 Feb 16:00  

Merelbeke - KRC Harelbeke

 
soccer 23 Feb 16:00  

Wijgmaal - Tienen

 
soccer 23 Feb 16:00  

Bocholter - Londerzeel

 
soccer 23 Feb 16:00  

Pepingen - K. Berchem Sport

 
soccer 23 Feb 16:00  

Young Sports - Avion Academy

 
soccer 23 Feb 16:00  

Bamboutos FC - APEJES Academy

 
soccer 23 Feb 16:00  

Feutcheu - Fortuna Mfou

 
soccer 23 Feb 16:00  

Colombe Lobo - UMS de Loum

 
soccer 23 Feb 16:00  

Tonnerre - Bamenda

 
soccer 23 Feb 16:00  

D. Zagreb - Zapresic

 
soccer 23 Feb 16:00  

Bijelo Brdo - Osijek 2

 
soccer 23 Feb 16:00  

Croatia Zmijavci - Dugopolje

 
soccer 23 Feb 16:00  

Paphos - APOEL

 
soccer 23 Feb 16:00  

Achnas - Anorthosis

 
soccer 23 Feb 16:00  

Manchester Utd - Watford

 
soccer 23 Feb 16:00  

Wolves - Norwich

 
soccer 23 Feb 16:00  

Arsenal W - Reading W

 
soccer 23 Feb 16:00  

Birmingham W - Bristol City W

 
soccer 23 Feb 16:00  

Brighton W - Tottenham W

 
soccer 23 Feb 16:00  

Manchester City W - Chelsea W

 
soccer 23 Feb 16:00  

KaaPo - Honka Akatemia

 
soccer 23 Feb 16:00  

St Etienne - Reims

 
soccer 23 Feb 16:00  

Leher - Brinkumer

 
soccer 23 Feb 16:00  

Union 60 Bremen - SFL Bremerhaven

 
soccer 23 Feb 16:00  

Tornesch - Suderelbe

 
soccer 23 Feb 16:00  

Straelen - Meerbusch

 
soccer 23 Feb 16:00  

Bocholt - Niederwenigern

 
soccer 23 Feb 16:00  

Delmenhorst - Uphusen

 
soccer 23 Feb 16:00  

VfL Oldenburg - Lupo-Martini Wolfsburg

 
soccer 23 Feb 16:00  

Bersenbruck - Arminia Hannover

 
soccer 23 Feb 16:00  

Eintracht Celle - Egestorf-Langreder

 
soccer 23 Feb 16:00  

Heeslinger - Eintracht Northeim

 
soccer 23 Feb 16:00  

Gifhorn - Wolfenbuttel

 
soccer 23 Feb 16:00  

Hildesheim - Emden

 
soccer 23 Feb 16:00  

Preussen Munster 2 - Ahlen

 
soccer 23 Feb 16:00  

Rodinghausen - Alemannia Aachen

 
soccer 23 Feb 16:00  

Odisha - Kerala Blasters

 
soccer 23 Feb 16:00  

Verona - Cagliari

 
soccer 23 Feb 16:00  

Torino - Parma

 
soccer 23 Feb 16:00  

Atalanta - Sassuolo

 
soccer 23 Feb 16:00  

Pordenone - Chievo

 
soccer 23 Feb 16:00  

Salernitana - Livorno

 
soccer 23 Feb 16:00  

Pontedera - Alessandria

 
soccer 23 Feb 16:00  

Juventus U23 - Pianese

 
soccer 23 Feb 16:00  

Olbia - Pistoiese

 
soccer 23 Feb 16:00  

FeralpiSalo - Carpi

 
soccer 23 Feb 16:00  

Cesena - L.R. Vicenza

 
soccer 23 Feb 16:00  

ArzignanoChiampo - Padova

 
soccer 23 Feb 16:00  

Gubbio - Reggio Audace

 
soccer 23 Feb 16:00  

Piacenza - Sambenedettese

 
soccer 23 Feb 16:00  

Ravenna - Triestina

 
soccer 23 Feb 16:00  

Cavese - Bari

 
soccer 23 Feb 16:00  

Reggina - Paganese

 
soccer 23 Feb 16:00  

Viterbese - Potenza

 
soccer 23 Feb 16:00  

Monopoli - Sicula Leonzio

 
soccer 23 Feb 16:00  

Catania - Ternana

 
soccer 23 Feb 16:00  

Lavagnese - Fossano

 
soccer 23 Feb 16:00  

Agnonese - Vastogirardi

 
soccer 23 Feb 16:00  

Taranto - Bitonto

 
soccer 23 Feb 16:00  

Gravina - Gelbison Cilento

 
soccer 23 Feb 16:00  

Citta di Fasano - Gladiator

 
soccer 23 Feb 16:00  

Brindisi - A.C.D. Nardo

 
soccer 23 Feb 16:00  

Audace Cerignola - Sorrento

 
soccer 23 Feb 16:00  

Licata - Palermo

 
soccer 23 Feb 16:00  

FC Messina - Savoia

 
soccer 23 Feb 16:00  

Titograd - Rudar

 
soccer 23 Feb 16:00  

Wisla - Korona Kielce

 
soccer 23 Feb 16:00  

Amarante - Sanjoanense

 
soccer 23 Feb 16:00  

Senica - Trnava

 
soccer 23 Feb 16:00  

Goteborg W - Linkopings W

 
soccer 23 Feb 16:00  

Aarau - Kriens

 
soccer 23 Feb 16:30  

Etar - Ludogorets

 
soccer 23 Feb 16:30  

Bayer Leverkusen - Augsburg

 
soccer 23 Feb 16:30  

Habenhauser - Werder Bremen III

 
soccer 23 Feb 16:30  

Viitorul Constanta - Academica Clinceni

 
soccer 23 Feb 16:30  

Gaz Metan Medias - Din. Bucuresti

 
soccer 23 Feb 16:30  

Astra - Sepsi Sf. Gheorghe

 
soccer 23 Feb 17:00  

Beerschot VA - Lommel SK

 
soccer 23 Feb 17:00  

Acren - Givry

 
soccer 23 Feb 17:00  

Silkeborg - FC Copenhagen

 
soccer 23 Feb 17:00  

West Ham W - Liverpool W

 
soccer 23 Feb 17:00  

Esteghlal F.C. - Zob Ahan

 
soccer 23 Feb 17:00  

MFM FC - Heartland

 
soccer 23 Feb 17:00  

Adamawa Utd - Ifeanyi Ubah

 
soccer 23 Feb 17:00  

Sunshine Stars - Enugu Rangers

 
soccer 23 Feb 17:00  

Maria de Fonte - GD Braganca

 
soccer 23 Feb 17:00  

AD Fafe - Chaves B

 
soccer 23 Feb 17:00  

Merelinense - Sao Martinho

 
soccer 23 Feb 17:00  

SC Mirandela - Cerveira

 
soccer 23 Feb 17:00  

Trofense - Figueirense

 
soccer 23 Feb 17:00  

Coimbroes - Castro Daire

 
soccer 23 Feb 17:00  

Arouca - Pedras Rubras

 
soccer 23 Feb 17:00  

SC Espinho - Lusitano FCV

 
soccer 23 Feb 17:00  

Canelas 2010 - Leca

 
soccer 23 Feb 17:00  

Lusitania FC - Gondomar

 
soccer 23 Feb 17:00  

Valadares Gaia - SC Vila Real

 
soccer 23 Feb 17:00  

Leiria - Caldas

 
soccer 23 Feb 17:00  

SB Castelo Branco - Santarem

 
soccer 23 Feb 17:00  

Vitoria Sernache - Beira Mar

 
soccer 23 Feb 17:00  

Olhanense - Sintra

 
soccer 23 Feb 17:00  

Armacenenses - Aljustrelense

 
soccer 23 Feb 17:00  

Amora - Lusitano GC

 
soccer 23 Feb 17:00  

1º Dezembro - Alverca

 
soccer 23 Feb 17:00  

Mafra - Penafiel

 
soccer 23 Feb 17:00  

CD Cova da Piedade - Varzim

 
soccer 23 Feb 17:00  

Ferreira - Famalicao

 
soccer 23 Feb 17:00  

Moreirense - Santa Clara

 
soccer 23 Feb 17:00  

Celtic - Kilmarnock

 
soccer 23 Feb 17:00  

Domzale - Mura

 
soccer 23 Feb 17:00  

Valladolid - Espanyol

 
soccer 23 Feb 17:00  

Zaragoza - Dep. La Coruna

 
soccer 23 Feb 17:00  

Soller - Portmany

 
soccer 23 Feb 17:00  

RSD Alcala - Rayo Vallecano B

 
soccer 23 Feb 17:00  

Mallbackens W - Orebro W

 
soccer 23 Feb 17:00  

Basel - Servette

 
soccer 23 Feb 17:00  

Lugano - Sion

 
soccer 23 Feb 17:00  

St. Gallen - Young Boys

 
soccer 23 Feb 17:00  

Sfaxien - JS Kairouan

 
soccer 23 Feb 17:00  

Shakhtar Donetsk - Desna

 
soccer 23 Feb 17:15  

Atromitos - Xanthi FC

 
soccer 23 Feb 17:15  

Volos - AEL Larissa

 
soccer 23 Feb 17:30  

Salitas - ASF Dioulasso

 
soccer 23 Feb 17:30  

SO Armee - Issia Wazi

 
soccer 23 Feb 17:30  

CD Gerena - Rota

 
soccer 23 Feb 17:30  

CAP Ciudad de Murcia - Mazarron CF

 
soccer 23 Feb 17:30  

CCD Alberite - Berceo

 
soccer 23 Feb 17:30  

Calamocha - Tarazona

 
soccer 23 Feb 17:30  

Utebo FC - Sarinena

 
soccer 23 Feb 17:30  

Cayon - Guarnizo

 
soccer 23 Feb 17:30  

Navalcarnero - Carabanchel

 
soccer 23 Feb 17:30  

Hacken - GAIS

 
soccer 23 Feb 17:30  

Eskilsminne - Ostersunds

 
soccer 23 Feb 17:30  

Pitea W - Uppsala W

 
soccer 23 Feb 17:45  

Heracles - Ajax

 
soccer 23 Feb 18:00  

Austria Vienna - Salzburg

 
soccer 23 Feb 18:00  

AEK Larnaca - Nea Salamis

 
soccer 23 Feb 18:00  

Ol. Nicosia - AEL Limassol

 
soccer 23 Feb 18:00  

Sigma Olomouc - Sparta Prague

 
soccer 23 Feb 18:00  

Rennes - Nimes

 
soccer 23 Feb 18:00  

Csakvari - Gyirmot

 
soccer 23 Feb 18:00  

Ajka - MTK Budapest

 
soccer 23 Feb 18:00  

Buducnost - Kom Podgorica

 
soccer 23 Feb 18:00  

Rapide Oued Zem - Berkane

 
soccer 23 Feb 18:00  

SC Praiense - Agueda

 
soccer 23 Feb 18:00  

Sporting Ideal - Oliveira Hospital

 
soccer 23 Feb 18:00  

Nacional - Academica

 
soccer 23 Feb 18:00  

Real Madrid B - San Sebastian Reyes

 
soccer 23 Feb 18:00  

Marino de Luanco - Internacional de Madrid

 
soccer 23 Feb 18:00  

R. Union - Amorebieta

 
soccer 23 Feb 18:00  

UD Logrones - Osasuna B

 
soccer 23 Feb 18:00  

Unionistas - Salamanca

 
soccer 23 Feb 18:00  

Guijuelo - Leonesa

 
soccer 23 Feb 18:00  

Izarra - Calahorra

 
soccer 23 Feb 18:00  

Barakaldo - Alaves B

 
soccer 23 Feb 18:00  

Lleida - Ejea

 
soccer 23 Feb 18:00  

Castellon - Gimnastic

 
soccer 23 Feb 18:00  

Olot - Sabadell

 
soccer 23 Feb 18:00  

Marbella - Linense

 
soccer 23 Feb 18:00  

Recreativo Huelva - Sanluqueno

 
soccer 23 Feb 18:00  

Murcia - UCAM Murcia

 
soccer 23 Feb 18:00  

Algeciras - Cartagena

 
soccer 23 Feb 18:00  

Compostela - Rapido de Bouzas

 
soccer 23 Feb 18:00  

Xerez CD - Sevilla FC C

 
soccer 23 Feb 18:00  

Guadalajara - La Solana

 
soccer 23 Feb 18:00  

Vilassar de Mar - Granollers

 
soccer 23 Feb 18:00  

Olimpic Xativa - Silla CF

 
soccer 23 Feb 18:00  

Crevillente - Eldense

 
soccer 23 Feb 18:00  

Vaxjo DFF W - Vittsjo W

 
soccer 23 Feb 18:00  

Istanbulspor AS - Boluspor

 
soccer 23 Feb 18:00  

Fenerbahce - Galatasaray

 
soccer 23 Feb 18:30  

Siroki Brijeg - Borac Banja Luka

 
soccer 23 Feb 18:30  

Istra 1961 - Slaven Belupo

 
soccer 23 Feb 18:30  

Arsenal - Everton

 
soccer 23 Feb 18:30  

Giana Erminio - Como

 
soccer 23 Feb 18:30  

Lecco - Pro Patria

 
soccer 23 Feb 18:30  

Rende - Avellino

 
soccer 23 Feb 18:30  

Picerno - Bisceglie

 
soccer 23 Feb 18:30  

Casertana - Vibonese

 
soccer 23 Feb 18:30  

Monterrey W - Puebla W

 
soccer 23 Feb 18:30  

Lech Poznan - Lechia Gdansk

 
soccer 23 Feb 18:30  

Yeclano - Villarrobledo

 
soccer 23 Feb 18:30  

Los Barrios - Coria C.F.

 
soccer 23 Feb 18:30  

Arroyo - UP Plasencia

 
soccer 23 Feb 18:30  

Caudal Deportivo - Condal

 
soccer 23 Feb 18:30  

Vilamarxant - Saguntino

 
soccer 23 Feb 18:30  

El Palo - Motril

 
soccer 23 Feb 19:00  

Atletic Escaldes - UE Engordany

 
soccer 23 Feb 19:00  

Anderlecht - Eupen

 
soccer 23 Feb 19:00  

Aalborg - Brondby

 
soccer 23 Feb 19:00  

Wolfsburg - Mainz

 
soccer 23 Feb 19:00  

H. Raanana - Bnei Yehuda

 
soccer 23 Feb 19:00  

AS Roma - Lecce

 
soccer 23 Feb 19:00  

US Goree - Casa

 
soccer 23 Feb 19:00  

Mbour - Excellence

 
soccer 23 Feb 19:00  

Ibiza - Gijon B

 
soccer 23 Feb 19:00  

R. Sociedad B - Valladolid Promesas

 
soccer 23 Feb 19:00  

Cornella - Prat

 
soccer 23 Feb 19:00  

La Nucia - Espanyol B

 
soccer 23 Feb 19:00  

Granada CF B - Don Benito

 
soccer 23 Feb 19:00  

Santfeliuenc - Sant Andreu

 
soccer 23 Feb 19:15  

Extremadura UD - Mirandes

 
soccer 23 Feb 19:15  

Malaga - Racing Santander

 
soccer 23 Feb 19:30  

AEK Athens FC - OFI Crete

 
soccer 23 Feb 19:30  

PAOK - Olympiacos Piraeus

 
soccer 23 Feb 19:30  

Sporting - Boavista

 
soccer 23 Feb 19:30  

Getafe - Sevilla

 
soccer 23 Feb 19:30  

Valencia W - Rayo Vallecano W

 
soccer 23 Feb 19:30  

Olimpik Donetsk - Lviv

 
soccer 23 Feb 19:45  

USFA - Kozaf

 
soccer 23 Feb 20:00  

ASEC Mimosas - SOL

 
soccer 23 Feb 20:00  

U.N.A.M.- Pumas - Monarcas

 
soccer 23 Feb 20:00  

Hassania Agadir - Olympique Khouribga

 
soccer 23 Feb 20:00  

Carlos Mannucci - AD Cantolao

 
soccer 23 Feb 20:00  

U Craiova - CFR Cluj

 
soccer 23 Feb 20:15  

H. Beer Sheva - Hapoel Kfar Saba

 
soccer 23 Feb 20:30  

Lagarto - Frei Paulistano

 
soccer 23 Feb 20:30  

Mushuc Runa - EL Nacional

 
soccer 23 Feb 21:00  

Gent - St. Truiden

 
soccer 23 Feb 21:00  

Nacional Potosi - Aurora

 
soccer 23 Feb 21:00  

Royal Pari - Blooming

 
soccer 23 Feb 21:45  

Inter - Sampdoria

 
soccer 23 Feb 22:00  

Fortaleza - Cortulua

 
soccer 23 Feb 22:00  

Paris SG - Bordeaux

 
soccer 23 Feb 22:00  

Crotone - Pescara

 
soccer 23 Feb 22:00  

Braga - Setubal

 
soccer 23 Feb 22:00  

Atl. Madrid - Villarreal

 
soccer 23 Feb 22:00  

Rayo Vallecano - Huesca

 
soccer 23 Feb 22:00  

Petroleros de Anzoategui - Libertador

 
soccer 23 Feb 22:30  

Boca Juniors - Llaneros

 
soccer 23 Feb 22:30  

Cartagena - Valledupar

 
soccer 23 Feb 22:30  

Real San Andres - Barranquilla

 
soccer 23 Feb 22:30  

UWI - Cavalier

 
soccer 23 Feb 22:30  

Molynes - Dunbeholden

 
soccer 23 Feb 22:30  

Tivoli - Waterhouse

 
soccer 23 Feb 22:30  

Ayacucho - Alianza Lima

 
soccer 23 Feb 22:30  

FC Porto - Portimonense

 
soccer 23 Feb 22:35  

Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield

 
soccer 23 Feb 22:45  

Olimpia Asuncion - Cerro Porteno

 
soccer 23 Feb 23:00  

Limon - Santos DG

 
soccer 23 Feb 23:00  

Emelec - Guayaquil City

 
soccer 23 Feb 23:00  

Cuautla - La Paz

 
soccer 23 Feb 23:15  

Wilstermann - Always Ready

 
soccer 23 Feb 23:30  

El Vencedor - Santa Tecla